Laser Fraxel i zniszczona skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 21:31   #1
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120

Laser Fraxel i zniszczona skóra


Za 2 tygodnie jestem umówiona na laser Fraxel i zaczełam czytac opinie na realself.com i jestem przerażona!
Kilka osób pisze tam o tym jak laser zniszczył im skórę. Po pierwszych wspaniałych momentach wygładzenia, stan ich skóry zacząl sie pogarszać. Piszą o utracie jędrności, utracie podskórnego tłuszczu,zaniku kolagenu, nowych bliznach, pojawieniu się bruzd nosowo wargowych, worków pod oczami itp.


Dlatego mam wielką prośbę to wszystkich was, które miały/którzy mieli zabieg Fraxelem, napiszcie o efektach jeśli jestescie dłuzej niz rok po zabiegu, jakoże u tych kobiet które miały Fraxel stan skóry zaczął pogarszać sie w kilka miesiecy po zabiegu.

Bedę bardzo wdzięczna za informacje, bo jeszcze mam 2 tygodnie zeby zrezygnować.
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:18   #2
jola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez dorotita Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie jestem umówiona na laser Fraxel i zaczełam czytac opinie na realself.com i jestem przerażona!
Kilka osób pisze tam o tym jak laser zniszczył im skórę. Po pierwszych wspaniałych momentach wygładzenia, stan ich skóry zacząl sie pogarszać. Piszą o utracie jędrności, utracie podskórnego tłuszczu,zaniku kolagenu, nowych bliznach, pojawieniu się bruzd nosowo wargowych, worków pod oczami itp.


Dlatego mam wielką prośbę to wszystkich was, które miały/którzy mieli zabieg Fraxelem, napiszcie o efektach jeśli jestescie dłuzej niz rok po zabiegu, jakoże u tych kobiet które miały Fraxel stan skóry zaczął pogarszać sie w kilka miesiecy po zabiegu.

Bedę bardzo wdzięczna za informacje, bo jeszcze mam 2 tygodnie zeby zrezygnować.
Witam,

Może najpierw o mnie wiek prawie 38 lat, skóra mieszana z bliznami po obu stronach twarzy. Ponad rok temu robiłam 4 zabiegi fraxelem Sr1500. Blizny spłyciły się może w 30% (nikt mi nie ściemniał, że będę miała po tych zabiegach buzię jak pupkę u niemowlaczka). Po zabiegach skóra szybko dochodziła do siebie ale rzeczywiście stała się bardziej wrażliwa, nie zauważyłam natomiast żadnych przebarwień. Na efekty trzeba poczekać nawet kilka miesięcy, od razu po zabiegu rzeczywiście jest złudzenie pięknej cery ale szybko mija, natomiast z miesiąca na miesiąc można zaobserwować że blizny się spłycają, nie zauważyłam też żeby pojawiały mi się w miejscu ingerencji laseru jakieś zmarszczki. Obecnie jestem 2 tygodnie po zabiegu laserem CO2 plus. Ten jest bardziej inwazyjny, przez 3 dni po zabiegu człowiek wygląda jak monstrum. Potem można w miarę normalnie funkcjonować, na dzień dzisiejszy skóra jest taka pergaminowata, lekko zaczerwiona, skłonna do przesuszeń ale z racji, że mam mieszaną cerę to dla mnie żadna nowość ale jest też bardziej wygładzona - jak przykryję wszystko makijażem muszę powiedzieć, że jest nawet fajnie oczywiście dopóki nie spłynie tapetka bo na filtrach 50+ ciężko ją utrzymać. W maju jestem umówiona na następny zabieg. Ja jestem zdesperowana, wiele lat męczyłam się z taką twarzą, nawet mała poprawa mnie bardzo cieszy. Oczywiście każda skóra reaguje inaczej, każdy ma inne oczekiwania, na stronie która Cię przestraszyła jest jednak więcej pozytywnych opinii ale nie chcę Ciebie ani namawiać ani Tobie odradzać. Ja będę próbować.
jola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:51   #3
chelseastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Nie masz sie czym przejmowac Mialam robione 2 zabiegi tylko a mam glebokie blizny potradzikowe. Fraxel malo mi pomogl, ze wzgledu na kase zrezygnowalam z dalszych zabiegow. Ostatnio mialam robiony erbowo yagowy, juz po pierwszym zabiegu widze efekty, skora jest jasniejsza i wogole. Pozdrawiam
chelseastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 18:51   #4
jola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez chelseastka93 Pokaż wiadomość
Nie masz sie czym przejmowac Mialam robione 2 zabiegi tylko a mam glebokie blizny potradzikowe. Fraxel malo mi pomogl, ze wzgledu na kase zrezygnowalam z dalszych zabiegow. Ostatnio mialam robiony erbowo yagowy, juz po pierwszym zabiegu widze efekty, skora jest jasniejsza i wogole. Pozdrawiam
Hej,

Robiłaś może gdzieś w Warszawie erbowo-yagowy i jaka jest cena takiego zabiegu?
jola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:56   #5
chelseastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

W Ostrołęce, to takie małe miasto. 300 zl
chelseastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:02   #6
jola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez chelseastka93 Pokaż wiadomość
W Ostrołęce, to takie małe miasto. 300 zl
Dzięki - pochodzę z okolic więc orientuję się
jola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:41   #7
karo 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Witam! Ja byłam 6 miesięcy temu na laserze fraxel i ostrzegam przed tym zabiegiem ponieważ u mnie występiły chyba wszystkie możliwe skutki uboczne - dodatkowe blizny, dziurki przypominajace rozszerzone pory ale to głebokie i duze wgłebienia, odbarwienia , przebarwienia.... poprostu tragedia. nie wiem jak to leczyć. Naprawde zastanówcie sie dwa razy. nasi lekarze są poprostu niedoswiadczeni ...
karo 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 13:47   #8
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Zrobiłam, jestem juz po. Siedze w domu, wyglądam jak monstrum, dokladnie jak to jedna z was napisała. Modle sie tylko teraz żeby nic złego sie nie działo. Dam znac o efektach i wszystko opowiem na priva jesli ktos sobie życzy. Pozdro
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:30   #9
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

hej też zasatnawiam się nad tym zabiegiem informujcie jak ma sie cera.

ja mam blizny przebarwienia po tradziku oraz rozszerzone pory licze ze laser cos pomoze
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:22   #10
chelseastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

No wlasnie tylko ten fraxel drogi cholernie ;/ Mi po nim wcale sie skora nie luszczyla. Mialam 2 zabiegi (2400zl) Byly jakos tak poczatek listopada i poczatek grudnia. Nie zauwazylam jakchs mega efektow zaraz po. Ale teraz widze ze te blizenki ktore wczesniej byly gdzies w "dolkach w skorze" teraz sa na wierzchu wiec nie jest zle
chelseastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:42   #11
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Ja też jestem zdecydowana na ten zabieg ale również mam obawy by nie wyglądać jeszcze gorzej...mam głównie dziurki potrądzikowe na obydwóch policzkach.u mnie zabieg na policzki kosztuje 400 zł więc na razie zajmę się tą partią skóry.zdaję sobie z tego sprawę że być może będzie potrzebne 3-4 zabiegi. ale liczę na to że efekty jakieś tam będą
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 07:36   #12
chelseastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez martaaa509 Pokaż wiadomość
u mnie zabieg na policzki kosztuje 400 zł
Dosc tanio jak na ten typ lasera. Gdzie robilas zabieg?
chelseastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:19   #13
olena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 9
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Dziewczyny, u których wystąpiły komplikacje po Fraxelu,jak tam Wasza skóra dzisiaj. Czy udało się zwalczyć skutki uboczne fraxela? Ja jestem miesiąc po Fraxel CO2 i na razie nie jest różowo. Cały czas mam widoczną siateczkę -mmikrskopijne dziurki po strzałąch lasera, które podobno mają zniknąc za jakiś czas. Na razie słabo to widzę. Poza tym skóra wcale nie jest rewelacyjna. W dotyku gładka ale wgląda na bardziej chropowatą, jest lekko czerwona i ogromnie nadwrażliwa.
Poza tym po lekturze amerykańskich forów mam ogromne obawy co do skutków ubocznych, które moga wystapić po czasie. Czy ktoś takowe u sibie zauważył.
pozdr
olena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:59   #14
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

odświeżam! dziewczyny jak u Was sytuacja wygląda?
Zastanawiam się intensywnie nad tym zabiegiem, ale jeśli mam wydać kilka tysięcy na "lekką poprawę" to chyba nie ma to sensu...?
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:15   #15
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
odświeżam! dziewczyny jak u Was sytuacja wygląda?
Zastanawiam się intensywnie nad tym zabiegiem, ale jeśli mam wydać kilka tysięcy na "lekką poprawę" to chyba nie ma to sensu...?
Jeżeli kasa jest dla Ciebie zaporą, to walka z bliznami może nie mieć sensu w ogóle. Jestem aktualnie tydzień po 4. fraxelu, poprawa jest minimalna, max. 30% - ale JEST, a wszystko, co robiłam wcześniej (dermabrazja mechaniczna i przeklęte TCA) tylko pogarszało stan skóry (TCA oprócz tego zostawiło po sobie 2x tyle dziur, zresztą o przygodzie z tym cudem już pisałam na forum...). Każda skóra reaguje inaczej, ale generalnie blizn atroficznych nic w pełni nie usunie, uczciwy lekarz zakłada po serii zabiegów poprawę w ok. 50%...

PS. I potwierdzam to, co pisała jola_1, do tygodnia po zabiegu skóra jest rewelacyjna, potem nadchodzi równia pochyła, dopiero po ok. 4 tygodniach blizny zaczynają się delikatnie wygładzać, więc jest to dosyć stresujący proces.
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2012-12-12 o 09:22
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 15:35   #16
m moni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez Lucjana19 Pokaż wiadomość
Jeżeli kasa jest dla Ciebie zaporą, to walka z bliznami może nie mieć sensu w ogóle. Jestem aktualnie tydzień po 4. fraxelu, poprawa jest minimalna, max. 30% - ale JEST, a wszystko, co robiłam wcześniej (dermabrazja mechaniczna i przeklęte TCA) tylko pogarszało stan skóry (TCA oprócz tego zostawiło po sobie 2x tyle dziur, zresztą o przygodzie z tym cudem już pisałam na forum...). Każda skóra reaguje inaczej, ale generalnie blizn atroficznych nic w pełni nie usunie, uczciwy lekarz zakłada po serii zabiegów poprawę w ok. 50%...

PS. I potwierdzam to, co pisała jola_1, do tygodnia po zabiegu skóra jest rewelacyjna, potem nadchodzi równia pochyła, dopiero po ok. 4 tygodniach blizny zaczynają się delikatnie wygładzać, więc jest to dosyć stresujący proces.
Gdzie w Poznaniu robiłaś laser frakcyjny? Jaki lekarz, czy efekt super??
m moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 09:34   #17
Magdaaa21
Przyczajenie
 
Avatar Magdaaa21
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez m moni Pokaż wiadomość
Gdzie w Poznaniu robiłaś laser frakcyjny? Jaki lekarz, czy efekt super??
Zwróć uwagę, że ostatnia wypowiedź jest z przełomu 2012/2013 roku...
Ja również szukam jakiś informacji na temat laseru frakcyjnego, ale bazuję na tych najświeższych. Myślę, że technologia tego typu urządzeń zmienia się z roku na rok, ale to taki mój "obraz życzeniowy", nie wiem dokładnie jak jest w praktyce...

Może wypowie się ktoś ogarnięty?
Magdaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 10:00   #18
BEZ TOLERANCJI
Przyczajenie
 
Avatar BEZ TOLERANCJI
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Ja mam zaplanowany laser CO2 na jeszcze różowe rozstępy na pupie, biodrach i brzuchu..... zastanawiam się czy faktycznie laser działa bo ceny zabiegów są zaporowe... a gdzie reszta jakiś botoks, mezo czy nawet fryzjer....skąd na to wszystko wziąć ? ale jeśli faktycznie frakcyjny działa, to uśmiechnę się do męża (: ale muszę mieć pewność! Piszcie proszę czy wartooo! dzięki

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

W klinice gdzie chce wykonać zabieg pracują na metrum cryoflex jesli to ma znaczenie thx
BEZ TOLERANCJI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:19   #19
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez BEZ TOLERANCJI Pokaż wiadomość
Ja mam zaplanowany laser CO2 na jeszcze różowe rozstępy na pupie, biodrach i brzuchu..... zastanawiam się czy faktycznie laser działa bo ceny zabiegów są zaporowe... a gdzie reszta jakiś botoks, mezo czy nawet fryzjer....skąd na to wszystko wziąć ? ale jeśli faktycznie frakcyjny działa, to uśmiechnę się do męża (: ale muszę mieć pewność! Piszcie proszę czy wartooo! dzięki

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

W klinice gdzie chce wykonać zabieg pracują na metrum cryoflex jesli to ma znaczenie thx

Ja niestety mam złe doświadczenia z frakselem na rozstępy. Bardzo boli i nie bardzo daje efekty. Zrobiłam 1 zabieg i się wycofałam na rzecz mikroigieł i tutaj mam bardzo pozytywne wrażenia. Kolosalna różnica - moim zdaniem warto, to jest nowocześniejsza metoda (przynajmniej tak mi się wydaje jak czytam różne stronki i opinie). Taką w miarę konkretną informację znalazłam na <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-28 o 18:04
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 09:10   #20
BEZ TOLERANCJI
Przyczajenie
 
Avatar BEZ TOLERANCJI
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Hejo! Jestem po 3 zabiegach CO2 na pośladki, uda i brzuch !

Moje wrażenia REWELACJA! Nie spodziewałam się takiego ujędrnienia i zagęszczenia skóry! Mam wrażenie że skóra się zbiegła, obkurczyła, wygładziła, rozstępy spłyciły i lekko zmniejszyły (ale dalej są....)

Moja skóra wypiękniała i wyrównał się jej koloryt, super! Zabieg wart swojej ceny bez dwóch zdań! Szacun dla technologii lasero co2 i prace pani doktor! miłego dnia
BEZ TOLERANCJI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 20:50   #21
sosenkaania
Bias Cut
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Hej.
Ja dzisiaj "zrobiłam sobie" laser frakcyjny ( ablacyjny) po raz drugi( koszt 1000zł cała buzia). Pierwszy miałam robiony jakieś trzy,cztery lata temu. Efekt super, zmniejszyły się blizny potrądzikowe( nie zniknęły całkowicie), twarz była napięta, odświeżona.Jedyny minus to całkowite wyłączenie z życia na całe!calutkie! dwa tygodnie( i meeeega opryszczka), dlatego też zwlekałam z drugim zabiegiem.Już się nawet znacznie postarzałam i teraz poszłam również ze względu na zmarszczki.Przeszłam w pomiędzy czasie kurację Heviranem - od tego czasu wirus chyba śpi ale dla pewności i przypomnienia kupiłam go też teraz przed zabiegiem.Zaopatrzyłam się również w krem Avene Cicalfate( padło na niego ponieważ innego nie było w kilku aptekach ale miałam ochotę na Biodermę).W rozmowie tel.poprosiłam lekarkę o dwa przejścia i większą moc, nie odmówiła.Jaka była ta moc faktycznienie , nie wiem ponieważ na oczach podczas zabiegu miałam gaziki i okulary.Przejść dwóch nie było ale to jedno było jakby gęściej robione ( krateczki mam gęściej utkane niż za pierwszym razem) ale pieczenie, o ile pamiętam , takie samo( tzn teraz trzy godziny po zabiegu już prawie nic nie czuję).Teraz mam nałożoną, przez pomocnicę lekarki, maść ( chyba zinalfat) i na razie mam przez dobę nic nie ruszać.Uzbrajam się w cierpliwość i czekam.Za dwa tygodnie mam umówiony zabieg chirurgicznego powiększenia ust i jeszcze coś jednego mi się marzy ,więc mimochodem powstaje plan całkowitej odnowy na wiosnę. Jeżeli macie pytania to odpowiem( na ile wiem)
sosenkaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 10:12   #22
BEZ TOLERANCJI
Przyczajenie
 
Avatar BEZ TOLERANCJI
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Wczoraj miałam ostatni zabieg CO2 na ciał. Zostały podwyższone parametry i dzisiaj mega cierpię!!

Moje pośladki, uda i brzuch PŁONĄ!!!!
Ulgę tylko przynosi Cicalfate!! Chodzę poobklejana folią i mocno wysmarowana w/w kremem! Wcześniej też piekło ale nie aż tak! Jedyne co sprawia że dalej mam dobre samopoczucie to wiedza że warto pocierpieć dla efektów
i świadomość że to ostatni zabieg
BEZ TOLERANCJI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 15:20   #23
rita000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

A gdzie robiłaś zabieg?

Cytat:
Napisane przez sosenkaania Pokaż wiadomość
Hej.
Ja dzisiaj "zrobiłam sobie" laser frakcyjny ( ablacyjny) po raz drugi( koszt 1000zł cała buzia). Pierwszy miałam robiony jakieś trzy,cztery lata temu. Efekt super, zmniejszyły się blizny potrądzikowe( nie zniknęły całkowicie), twarz była napięta, odświeżona.Jedyny minus to całkowite wyłączenie z życia na całe!calutkie! dwa tygodnie( i meeeega opryszczka), dlatego też zwlekałam z drugim zabiegiem.Już się nawet znacznie postarzałam i teraz poszłam również ze względu na zmarszczki.Przeszłam w pomiędzy czasie kurację Heviranem - od tego czasu wirus chyba śpi ale dla pewności i przypomnienia kupiłam go też teraz przed zabiegiem.Zaopatrzyłam się również w krem Avene Cicalfate( padło na niego ponieważ innego nie było w kilku aptekach ale miałam ochotę na Biodermę).W rozmowie tel.poprosiłam lekarkę o dwa przejścia i większą moc, nie odmówiła.Jaka była ta moc faktycznienie , nie wiem ponieważ na oczach podczas zabiegu miałam gaziki i okulary.Przejść dwóch nie było ale to jedno było jakby gęściej robione ( krateczki mam gęściej utkane niż za pierwszym razem) ale pieczenie, o ile pamiętam , takie samo( tzn teraz trzy godziny po zabiegu już prawie nic nie czuję).Teraz mam nałożoną, przez pomocnicę lekarki, maść ( chyba zinalfat) i na razie mam przez dobę nic nie ruszać.Uzbrajam się w cierpliwość i czekam.Za dwa tygodnie mam umówiony zabieg chirurgicznego powiększenia ust i jeszcze coś jednego mi się marzy ,więc mimochodem powstaje plan całkowitej odnowy na wiosnę. Jeżeli macie pytania to odpowiem( na ile wiem)
rita000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 13:42   #24
iwonaw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez rita000 Pokaż wiadomość
A gdzie robiłaś zabieg?
I jak wrazenia? ja sie przymierzam do zabiegu laserem...mam blizny potradzikowe i chcialabym sie ich wkoncu pozbyc, troche sie boje, szczegolnie okresu wylaczenia z zycia...po jakim czasie mozna sie pokazac ludzia?
__________________
http://neoglandyna.pl
iwonaw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 08:15   #25
sosenkaania
Bias Cut
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Zabieg robiłam w Dąbrowie Górniczej

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonaw90 Pokaż wiadomość
I jak wrazenia? ja sie przymierzam do zabiegu laserem...mam blizny potradzikowe i chcialabym sie ich wkoncu pozbyc, troche sie boje, szczegolnie okresu wylaczenia z zycia...po jakim czasie mozna sie pokazac ludzia?
A więc tak:
W trzy dni po zabiegu nie było po nim śladu i zaczęłam podejrzewać,że coś nie tak było z ustawieniami lasera zadzwoniłam więc do gabinetu i złożyłam reklamacje( załączyłam zdjęcia buzi z bliska ktra wyglądaa jak przed zabiegiem).Pani ( niechętnie) ale reklamacje uznała i po miesiącu miałam zrobiony ponowny zabieg ( czyli trzeci w życiu).Dowiedziałam się od lekarki cyt"teraz zrobię po swojemu -raz a mocno a nie będę się babrać" Pomyślałam,że nie kazałam się "babrać" tylko prosiłam wówczas o dwa mocne przejścia bo nastawiona byłam na dwa tyg.wyłączenia z życia a wybrałam jej gabinet tylko dlatego,że na te dwa mocne przejścia się zgodziła( jeżeli nie to na grupponie zabieg ten był za pół ceny ).Ale cóż, przemilczałam w obawie o swoją twarz. Zabieg był bardziej bolesny ale do przeżycia,piekło kilka godzin po zabiegu.Opryszczki nie miałam ( brałam cały czas Heviran).Teraz jestem już dwa miesiące po kolejnym zabiegu, na czole mam jeszcze ślady , jakby delikatne sitko, w niektórych miejscach też dopiero niedawno poschodziło ale nie przeszkadzało to w normalnym funkcjonowaniu( pod makijażem niewidoczne).Gojenie trwało 5dni( cały czas używałam kremu avene i bodermy na zmianę -notabene REWELACYJNE, używam ich teraz na co dzień:biodermy troszkę na dzień do bazy pod makijaż-jest lekki a avene na noc.Buzia pozostaje bez niespodzianek ,zaczerwień czy innych cudów bez stosowania jakichkolwiek dodatkowych maseczek czy upiększaczy-POLECAM). Jeżeli chodzi o efekty to na pewno skóra jest bardziej napięta,jakby zdrowsza(Ale ie wiem czy to też nie zasługa kremów) a przecież ( podobno) przebudowa ciągle trwa.Jeżeli chodzi o ślady po trądziku to powiem tak na moje oko to mam 50% gładszą buzie niż przed pierwszym zabiegiem więc dla pewnego efektu pewnie przydały by się jeszcze ze dwa -trzy zabiegi
sosenkaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 12:39   #26
iwonaw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

A mozesz zdradzic cene jednego zabiegu? Gdy konczylam kuracje izotekiem okolo 2 lata temu, lekarz mi powiedzial, ze wystarcza dwa zabiegi laserem, bo blizny nie byly bardzo glebokie, a z tego co piszesz wynika ze jednak zabiegow powinno byc duzo wiecej niz dwa ....juz nie moge sie doczekac az juz to bedzie za mna !
__________________
http://neoglandyna.pl
iwonaw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 11:07   #27
sosenkaania
Bias Cut
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez iwonaw90 Pokaż wiadomość
A mozesz zdradzic cene jednego zabiegu? Gdy konczylam kuracje izotekiem okolo 2 lata temu, lekarz mi powiedzial, ze wystarcza dwa zabiegi laserem, bo blizny nie byly bardzo glebokie, a z tego co piszesz wynika ze jednak zabiegow powinno byc duzo wiecej niz dwa ....juz nie moge sie doczekac az juz to bedzie za mna !
Cena 1000zł za zabieg.Nie miałam dużych blizn( tzn tak jak nazywają niektórzy wulkanów).Po prostu zawsze miałam tendencję do wyciskania i po tym zostawały ślady Mnie też mówiono że wystarczy jeden zabieg, potem,że dwaNiestety po trzech dalej nie jest tak jak sobie to wyobrażałam więc pewnie po kolejnych trzech nie będzie ideału .Stosowałam też wcześniej (na własną rękę) kurację Atredermem jednak po pierwszych ahach i ehach po pierwszym tygodniu zaczął masakrować mi twarz tzn wypalać tak,że nie mogłam normalnie funkcjonować.Buzię zaczynało masakrycznie obsypywać a nadwrażliwość na "wszystko" utrzymywała się nawet miesiąc po jego odstawieniu. Atrederm stosuję(tzn stosowałam bo od zabiegów cisza-odpukać) miejscowo na jakieś wypryski ,dosłownie kropelkę na waciku.Niegdyś przeszłam też,pod opieką lekarza, kurację kwasami,które niestety zrobiły więcej szkody niż pożytku Podsumowując- zabieg laserowy polecam ale nie należy nastawiać się na cuda bo się zawiedziemy , należy także poprosić o dokładne podanie parametrów na jakich będziemy mieli robiony zabieg i poprosić o w miarę mocniejsze i gęstsze przejścia.
sosenkaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 14:38   #28
marcelina933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Exclamation Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Ja robilam we Wroclawiu 3 razy na blizny,nie mialam efektow

Edytowane przez marcelina933
Czas edycji: 2015-09-07 o 14:40
marcelina933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:23   #29
BEZ TOLERANCJI
Przyczajenie
 
Avatar BEZ TOLERANCJI
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez marcelina933 Pokaż wiadomość
Ja robilam we Wroclawiu 3 razy na blizny,nie mialam efektow
Może za słabe parametry miałaś ustawione?
U mnie wyglądało to tak że przed zabiegiem miałam jeszcze wykonaną mikrodermabrazję żeby porządnie złuszczyć skórę aby laser mógł jeszcze głębiej penetrować no i ja miałam rozstępy w stadium początkowym czyli różowe. Ale nie poddawaj się! Jak będziesz chciała to można się pozbyć tego! Poważnie
BEZ TOLERANCJI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:20   #30
marcelina933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Dot.: Laser Fraxel i zniszczona skóra

Cytat:
Napisane przez BEZ TOLERANCJI Pokaż wiadomość
Może za słabe parametry miałaś ustawione?
U mnie wyglądało to tak że przed zabiegiem miałam jeszcze wykonaną mikrodermabrazję żeby porządnie złuszczyć skórę aby laser mógł jeszcze głębiej penetrować no i ja miałam rozstępy w stadium początkowym czyli różowe. Ale nie poddawaj się! Jak będziesz chciała to można się pozbyć tego! Poważnie
Ja mam blizny potrądzikowe i dalam 500zl za policzki nie wiem moze cena jest adekwatna do efektow? za 3 tyg jadę do zielonej gory na cala twarz [2tys 1 zabieg] na prawde jestem tak zdesperowana ze nawet zaplacila bym 5tyś za 1 zeby tylko pomoglo..
marcelina933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 10:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.