tropikalny koktail owocowy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-05-21, 17:36   #61
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx
Dot.: hm...

Czy ktoś tu użył słowa Troll :| bo jeśli tak to chyba jestem niedowidząca :| Nie wiem jak wy możecie porównywać makijaż perełki do makijażu Agi?! Przecież to zupełnie co innego!! A może w tych makijażach właśnie o to chodzi żeby były przerysowane,sztuczne,inn e?
Zgadzam sie z tym że to forum to nie konkurs-ale skoro to nie konkurs to po co tak dokładnie ocenia się każdy makijaż......
nati__xxx jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:39   #62
beliczek
Zakorzenienie

A może w tych makijażach właśnie o to chodzi żeby były przerysowane,sztuczne,inn e?

A to przepraszam... bo ja myślałam, że z makijażem jest jak z medycyną "po pierwsze nie szkodzić"...
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:43   #63
limonka_89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
A może w tych makijażach właśnie o to chodzi żeby były przerysowane,sztuczne,inn e?
No może właśnie o to w nich chodzi, ale nie każdemu musi się takie przerysowanie podobać. I każdy ma prawo to powiedzieć, w kulturalny i NIEchamski sposób.
limonka_89 jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:45   #64
natii4
Zakorzenienie

Dot.: tropikalny koktail owocowy

Ja tylko przypomnę jedną rzecz,o której wspominałam przy wątku z czerwonym makijażem.Przy jednym z wątków Agi zrobiła się lista kto jaki makijaż w wykonaniu Agi chciałby zobaczyć:turkus,czerwień, papuzi.Agnieszka wykonała wszystkie te makijaże dla nas.Nie zrobiła jakiegoś focha tylko spełniła nasze prośby.Niektóre z nas same chciały ten make-up,więc go mają.
Beliczku-krytyka makijażu Agi jest po części krytyką jej osoby,przecież to ona stworzyła ten makijażyk,to ona jest twórcą.Krytykujesz makijaż=krytykujesz twórcę tego makijażu,czyli w tym momencię Agę Weź pod uwgę Beliczku to,że dziś na tym wątku nagle wybuchła "bomba" i nagle jak jeden zaczął to cała reszta poleciała z oskarżeniami.Gdybym była na miejscu Agi to odechciałoby mi się robić cokolwiek i przedstawiać tu na tym forum.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:48   #65
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Tak tak nati zgadzam się z tobą pod każdym względem,nie zdziwię się jak Aga nie zechce nam już pokazywać swoich makijaży.
limonka-no właśnie niestety nie każdy ma tu ochotę wypowiadać się w sposób NIEchamsk i w tym tkwi problem.
nati__xxx jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:52   #66
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24

Wiecie co dziewczyny ja też nie poznaję tego forum. Dla mnie Agusia jest profesjonalistką mimo, że nie każdy jej makijaż mi się podoba. Np ten nie przypadł mi do gustu ale wykonany jest super a stylizacja to już jest całkiem bombowa! Mam nadzieję Aguś, ze nie jest Ci przykro z tego powodu.
Porównanie do makijażu Perełki jest nie na miejscu bo te dwa makijaże są zupełnie różne.
Agusia nie opuszczaj nas bo stracę swoją nauczycielkę. Odwalasz kawał dobrej roboty i nie przejmuj się tym jeżeli komuś się nie spodoba Twoje dzieło bo przecież gusta są różne.
Aka24 jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:53   #67
beliczek
Zakorzenienie

Natii, będę powtarzać, że nie krytykuję Agi tylko to co stworzyła. Czy moja mama, któa mnie bardzo kocha krytykując moje makijaże (co często robi bo mamy inny gust) krytykuje też mnie? Czy to, że mówi ,ze mam zły kolor pomadki znaczy, że mnie nie ceni? zastanwów się nad tym... Piszę po raz drugi podziwiam Agę za pasję, za odwagę, ża pracowitość. Ale nie podziwam jej makijaży? Czy to znaczy, że obrażam Agnieszkę, że jej nie szanuję? SZanuję Picassa jako artystę ale nie podobaja mi isę jego dzieła, Czy też powiesz mi, że go obrażam?
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 17:59   #68
natii4
Zakorzenienie

Widzę Beliczku,że się nie rozumiemy i się nie zrozumiemy,dalej tego komentować nie mam zamiaru-ja nie przekonam Ciebie,a Ty mnie.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:02   #69
beliczek
Zakorzenienie

cieszę się, że możemy pozostac przy swoich zdaniach i nie kłócić się.pozdrawiam.
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:11   #70
Asieńka
Gość

Śledzę forum, wątki, podziwiam odwagę wizażanek załączających tu zdjęcia... Podziwiam też Agę za jej pasję i odwagę, ale... przeczesując kolejne wątki nie raz przyszło mi do głowy: czy jest to forum "moje makijaże" (pokaż, spróbuj, ocenimy- również SKRYTYKUJEMY ...) czy "moje makijaże" (Agnieszko jesteś Bossska, pięknie Ci w tym i tamtym)...
Sorry Agnieszko, jesteś moderatorem tego forum i to Cię do czegoś zobowiązuje, a prawdziwa cnota krytyki się nie boi, a jeśli moderator forum (chętnie krytykujący i chwała mu za to) spotyka się z krytyką i pisze, że odchodzi bo mu smutno i że takie wypowiedzi będzie usuwał, to takie forum jest dla mnie warte tyle...- już ktoś tu napisał co "KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI", ato chyba nie tak miało być

Stary 2005-05-21, 18:21   #71
Moka1
Przyczajenie

No nareszcie
Patrzyłam na to ciągłe chwalenie wiele razy ale ileż można...
Makijaż jest po prostu brzydki, mocno przesadzony, razi jak światła stop. Widać ingerencje photoshopa :/ Ale to jeszze nic w porównaniu z tamtym "diabełkiem" XP

Komentarz dotyczący zachowania sie moderatorki! na krytykę zachowam dla siebie :/
Moka1 jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:21   #72
kasiak25
Raczkowanie

No to ja sie wypowiem po raz pierwszy na forum "Moje Makijaże". Aguś Twoje makijaże są super (wszystkie), nie zostawiaj Nas i dalej rób to co Ci świetnie wychodzi. Pozdrowionka
kasiak25 jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:24   #73
beliczek
Zakorzenienie

Moka1 uważaj, bo zaraz Cię obrzucą błotem... lepiej być cicho trochę mi tu powiało Jakobinami, Mussolinim, Stalinem i innymi osobami uważającymi krytyke własnę osoby za obrazę...
oj teraz to mi się dostanie.
nie róbmy terroru na wizażu. terroru, gdzie tylko jeden gust jest właściwy, jedna teoria słuszna ,itd.
chyba zniknę z tego miejsca, bo widzę, że nie ma sensu tu pisać...
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:27   #74
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez bububuczymorda_
bardzo niepodoba mi sie nazywanie kogos kto nie pochwala makijazy agnieszki trolem.
nie przesadzajmy i nie wprowadzajmy tu jakiejs dyktatury.
chwalisz- super, krytykujesz- jestes trolem.
to bzdura.
po co w internecie szukac sobie wrogow? wystarczy nieporozumien w swiecie realnym.
a

Abstrahując od całej dyskusji, wystarczy jednak wejsc w profil Mentora, kliknąc by pokazało wszystkie wypowiedzi i przeczytac je, aby stwierdzic, ze cos tu brzydko trollem pachnie.
Stary 2005-05-21, 18:29   #75
Moka1
Przyczajenie

beliczku

Był czas kiedy myślałam ,że kazda wizażanka wszytsko przyjmie bezkrytycznie. Ale jakieś tak małe wzmianki o niedociagnieciach makijazowych były... dobre i to.
Moderatorka "zasmuciła się" za i tak delikatną krytyke . Na Kafe dostała by tak mocno ,ze na całe zycie by jej sie odechciało tworzyć. Ale podziwiam to ,ze chce tworzyć, nie być bierna.

Edytowane przez Moka1
Czas edycji: 2005-05-21 o 18:42
Moka1 jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:39   #76
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Cytat:
Napisane przez beliczek
Moka1 uważaj, bo zaraz Cię obrzucą błotem... lepiej być cicho trochę mi tu powiało Jakobinami, Mussolinim, Stalinem i innymi osobami uważającymi krytyke własnę osoby za obrazę...
oj teraz to mi się dostanie.
nie róbmy terroru na wizażu. terroru, gdzie tylko jeden gust jest właściwy, jedna teoria słuszna ,itd.
chyba zniknę z tego miejsca, bo widzę, że nie ma sensu tu pisać...
Beliczku, ani mi się waż przestawać pisać! Polecam moją metodę- zachowywać dla siebie wszystkie szczere, ale krytyczne komentarze.Pamiętam, kiedyś znalazłam sie w podobnej sytuacji, w której znajdujesz się Ty teraz i faktycznie przestałam na jakiś czas pisać, bo nie potrafiłam nie napisać czegoś krytycznego, kiedy się ewidentnie prosiło! Jakimś cudem udało mi się to zwalczyć i mężnie staram się przemilczeć niektóre wątki. Efekt- nie stresuje się bez sensu i nie biorę udziału w takich wymianach zdań, które i tak do niczego nie prowadzą.Ale ile się muszę nawalczyć sama ze sobą, siedzieć z zaciśniętymi zębami... Nie jest to może jakiś super pomysł, ta moja metoda, bo rzeczywiście jak się odzywam, to tylko żeby coś miłego powiedzieć, słodzenie na całego - ale staram się mieć więcej dystansu do wiazażowych dyskusji i tak jest lepiej.Szkoda by mi było tu więcej nie zajrzeć po prostu.
koko jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:40   #77
beliczek
Zakorzenienie

koko, dzięki za dobre słowo....
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:43   #78
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

Agabil napisala po krytycznej uwadze mentora: "Będę moderować ,ale jak widzę nie ma sensu dalej nic umieszczać ,skoro takie uwagi na mnie czekaja" Najwyrazniej przyzwyczaila sie do ciaglych pochwal, choc ja uwazam ze w wiekszosci naprawde zasluzonych. Tylko czemu grozi mentorowi, ze usunie jego wypowiedzi????
jenn jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:52   #79
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenn
Agabil napisala po krytycznej uwadze mentora: "Będę moderować ,ale jak widzę nie ma sensu dalej nic umieszczać ,skoro takie uwagi na mnie czekaja" Najwyrazniej przyzwyczaila sie do ciaglych pochwal, choc ja uwazam ze w wiekszosci naprawde zasluzonych. Tylko czemu grozi mentorowi, ze usunie jego wypowiedzi????
Pewnie dlatego,że osoba zalogowana od wczoraj ma 5 postów-wszystkie na Makijażach z tego tylko opinia o make-up Perełki jest pozytywan.Dostało się i Femme i monn@ i AgdzeBJ i Ameliannie.Są bardzo chamskie komentarze,radzę samemu spr.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2005-05-21 o 18:56
natii4 jest offline  
Stary 2005-05-21, 18:58   #80
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

Sprawdzilam, ale nadal nie uwazam ze straszenie usuwaniem krytykanckich postow jest uzasadnione. Pokaz mi gdzie w regulaminie jest napisane, ze nie mozna krytykowac makijazy?
Nie podoba mi sie sposob w jaki mentor sie wyrazil, ale zeby zaraz straszyc usuwaniem? A gdzie wolnosc slowa??
jenn jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:03   #81
natii4
Zakorzenienie

Cool Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez jenn
Sprawdzilam, ale nadal nie uwazam ze straszenie usuwaniem krytykanckich postow jest uzasadnione. Pokaz mi gdzie w regulaminie jest napisane, ze nie mozna krytykowac makijazy?
Nie podoba mi sie sposob w jaki mentor sie wyrazil, ale zeby zaraz straszyc usuwaniem? A gdzie wolnosc slowa??
Jak tak ktoś przychodzi i na dzień dobry zaczyna wypisywać takie rzeczy to też nie na miejscu.
Ja już się na swojej skórze przekonałam,że w regulaminie niekoniecznie cos musi być napisane,a i tak moderatorzy chcą,by przestrzegać pewne rzeczy

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:09   #82
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Proponuje, aby, wyrazajac swoje opinie o zamieszczanych na forum makijazykach, starac sie napisac cos wiecej, a nie tylko "slicznie" lub "okropnie", ale CO slicznie lub CO KONKRETNIE okropnie?...
No wiecie o co mi chodzi? Zeby ta nasza opinia nie byla tylko pochwala, jednym wielkim zachwytem, lub jednym wielkim "bleee" bez uzasadnienia.
Ja w ktoryms z moich makijazykow az prosilam, domagalam sie "Nie chwalcie juz, nie chwalcie, ale skrytykujcie (konstruktywnie) cos", no a jesli ktos na prawde nie widzi NIC do skrytykowania to niech chociaz wyrazajac swoja opinia napisze co akurat go w danym makijazu zachwycilo, jakis szczegol makijazu moze, lub polaczenie kolorow itp.
Chodzi mi o wypowiedzi ANALIZUJACE dany makijaz. Zaglebiajace sie w niego.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:11   #83
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez koko
Beliczku, ani mi się waż przestawać pisać! Polecam moją metodę- zachowywać dla siebie wszystkie szczere, ale krytyczne komentarze.Pamiętam, kiedyś znalazłam sie w podobnej sytuacji, w której znajdujesz się Ty teraz i faktycznie przestałam na jakiś czas pisać, bo nie potrafiłam nie napisać czegoś krytycznego, kiedy się ewidentnie prosiło! Jakimś cudem udało mi się to zwalczyć i mężnie staram się przemilczeć niektóre wątki. Efekt- nie stresuje się bez sensu i nie biorę udziału w takich wymianach zdań, które i tak do niczego nie prowadzą.Ale ile się muszę nawalczyć sama ze sobą, siedzieć z zaciśniętymi zębami... Nie jest to może jakiś super pomysł, ta moja metoda, bo rzeczywiście jak się odzywam, to tylko żeby coś miłego powiedzieć, słodzenie na całego - ale staram się mieć więcej dystansu do wiazażowych dyskusji i tak jest lepiej.Szkoda by mi było tu więcej nie zajrzeć po prostu.
Może w ten sposob:
Krytyka jest rzecza niezwykle cenną i wbrew pozorom potrzebną, jednak tylko w przypadku, gdy jest krytyka KONSTRUKTYWNĄ.

A konkretnie: nie podoba mi sie jakiś makijaż i piszę dlaczego. Bo np. jest nie roztarty, po mógłby byc intensywniejszy, bo kolor fatalny, bo jest przerysowany itp.
Daje to mozliwość poprawy makijażu i nie pozostawia przykrego uczucia jak w przypadku wypowiedzi "nie bo nie"

Jednak jestem calkowita przeciwniczką krytyki mającej na celu wbicie szpileczki. Kiedy makijaż nam się nie podoba ale za nic w swiecie nie jestesmy w stanie powiedziec dlaczego, proponuje nie mówic po prostu nic.

Ja tak robię. Działa.

Nie psujmy atmosfery.

Pozdrawiam
Stary 2005-05-21, 19:16   #84
aleksandra999
Wtajemniczenie

Dopiero "dotarłam" do wypowiedzi AgiBJ o "jeszcze jeden taki post i będę usuwać" (nie jestem pewna czy cytuję dosłownie) i przyznam ,że troszkę się rozczarowałam...Szkoda.Wi zaż jest wspaniałym miejscem na wyrażanie własnych myśli,pogadanie,szukanie przyjaźni.Miejscem jedynym w swoim rodzaju bo generalnie wszędzie indziej panuje trudne do zniesienia chamstwo,wzajemne inwektywy i przeganianie się.Wystarczy zajrzeć na forum Gazety czy wspomniane wyżej Kafe.Tam ludzie znikają tak szybko jak się pojawili,zmieniają nicki itd.Chyba zgodzicie się ,że to chora atmosfera.Tutaj panują zasady i BARDZO to sobie cenię.Dajmy sobie jednak szansę na konstruktywną dyskusję nawet jeżeli miałaby oznaczać krytykę.Grajmy fair.Nikt nikogo nie obraził,nie wyraził się brzydko.Wyraził jedynie swoją opinię.Czy to naganne...?
aleksandra999 jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:22   #85
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jenn
Wolnosc slowa jest. A szanowna (y) Mentor, moglby powrocic na forum i kontynuowac dyskusje skoro dostal odpowiedzi na swoje komentarze. Ale mi sie wydaje, ze Mentro tylko wszedl, zamieszal i odszedl cieszac zeby, ze udalo mu sie zamieszac.
Jesli masz odwage Mentorze, wroc, wypowiedz sie co wlasciwie ci sie nie podoba w danym makijazu. Kontynuuj dyskusje. Elegancka konwersacje. Moze byc BARDZO krytyczna, ale zarazem MUSI byc BARDZO ELEGANCKA.

Stary 2005-05-21, 19:23   #86
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mentor
To chyba odzew na makijaż Perełki Totalnie nieudany
pozdrawiam mentor
od kiedy to odzew umieszzca się przed hasłem :sarcastic: może najppierw sprawdź który makijaż został załączony jako pierwszy
Konkretnie mówię o pomyśłe bo zamówienei na taki właśnie makijażyk było już adwno - gdybyś się wczytał chociaż w jeden wątek zauważyłbyś, że był on w planach od tygodni

I zadziwiające, że na 5 Twoich Twoich postów na forum 4 to krytyka

Edytowane przez lucille
Czas edycji: 2005-05-21 o 19:33
lucille jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:35   #87
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Dopiero "dotarłam" do wypowiedzi AgiBJ o "jeszcze jeden taki post i będę usuwać" (nie jestem pewna czy cytuję dosłownie) i przyznam ,że troszkę się rozczarowałam...Szkoda.Wi zaż jest wspaniałym miejscem na wyrażanie własnych myśli,pogadanie,szukanie przyjaźni.Miejscem jedynym w swoim rodzaju bo generalnie wszędzie indziej panuje trudne do zniesienia chamstwo,wzajemne inwektywy i przeganianie się.Wystarczy zajrzeć na forum Gazety czy wspomniane wyżej Kafe.Tam ludzie znikają tak szybko jak się pojawili,zmieniają nicki itd.Chyba zgodzicie się ,że to chora atmosfera.Tutaj panują zasady i BARDZO to sobie cenię.Dajmy sobie jednak szansę na konstruktywną dyskusję nawet jeżeli miałaby oznaczać krytykę.Grajmy fair.Nikt nikogo nie obraził,nie wyraził się brzydko.Wyraził jedynie swoją opinię.Czy to naganne...?
Nie mylmy pojec!!!! Aga nie napisala, ze NIE MOZNA krytykowac, napisala ze w ten sposob - chamski, lakoniczny, ironiczny, niczego nie wnoszacy - NIE MOZNA KRYTYKOWAC. Jestesmy, jeszcze raz powtorze za KRYTYKA KONSTRUKTYWNA I ELEGANKA!!! (krzyknelam troche...)

Stary 2005-05-21, 19:57   #88
emilio
Raczkowanie

mi ten makijaz wcale sie nie podoba :/ ale mam nadzieje, ze Cie w ten sposob nie uraze, bo nie po to tu jestem. Wyrazam tylko swoje zdanie. Jak dla mnie makijaz jest zbyt przerysowany i wykonany tak...hymm... niedbale?, czego raczej nie spodziewalam sie po Tobie bo widzialam juz kiedys pare Twoich fotek i wiem, ze Cie stac na wiecej. I jeszcze jakos nie pasuje mi ten temat do dzialu "Moje makijaze", bo na zdjeciach jest kiepskie oswietlenie, odwrocona twarz i pewnie dlatego nie za bardzo widac samego makijazu. Pokazujesz natomiast swoje cialo - bardzo zgrabne zreszta - ale tu chyba nie o to chodzi...

G. Turnau
emilio jest offline  
Stary 2005-05-21, 19:58   #89
aleksandra999
Wtajemniczenie

Mimo wszystko widzę co napisała Aga i zabrzmiało to nieładnie.Moim zdaniem,ale proponuję dać już spokój tej nieprzyjemnej dyskusji.Mam nadzieję,że Aga wróci do nas bo osoby z zaangażowaniem i pasją ZAWSZE są potrzebne i bardzo mile widziane.Pozdrawiam Was wszystkie ,Agę szczególnie.
aleksandra999 jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:03   #90
limonka_89
Raczkowanie

Wiecie, co chyba wszyskich już męczy ta napięta atmosfera na forum....
Ale sie dzisiaj zrobiło nieprzyjemnie.
limonka_89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości