tropikalny koktail owocowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-05-21, 20:21   #91
irvette
Raczkowanie

GG do irvette
Smile Dot.: tropikalny koktail owocowy

Dla mnie makijaże Agi i innych wizażanek stanowią prawdziwe źródło inspiracji. Dziękuję Wam za to, że macie zapał i odwage aby je pokazywać. Wkładacie w to dużo serca i wysiłku! Wydaje mi się, że w każdym zaprezentowanym makijażu jest coś ciekawego, jakieś ciekawe połączenie koloru albo sposób nakładania. Pamiętajmy, że makijaż jest zabawą. Nie traktujmy go zbyt poważnie
irvette jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:34   #92
modlisha
Raczkowanie

Dot.: tropikalny koktail owocowy

" Piszesz, ze ogladajac ten makijaz Agi pomyslalas "juz go gdzies widzialam" - no pewnie, byla cala masa takich kolorowych makijazy na forum wczesniej, nie tylko ten Perelki. Taki okres teraz ze uzywa sie soczystych kolorkow, letnich. "

Widzę, że mnie nie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to ,że JA TYLKO JA tak pomyślałam. Nie chodziło mi tylko o moje prywatne odczucia. Chodziło mi o naturalne skojarzenie obrazów które koduje nasz mózg. Równie naturalnym staje się fakt, że porównujemy te obrazy.
Nie chcę aby to był konkurs. Rozumiem, że to jest zabawa i traktujecie niektóre makijaże z przymrużeniem oka... Nie rozumiem tylko dlaczego nie można powiedzieć, że to co prezentuje dana osoba nie podoba mi się.

Wracając jednak do porównań. Jeśli liczne osoby porównują się tutaj np z Agą dlaczego nie można porównać Agi z kimś innym? Dlaczego krytyka na zasadzie porówań jest tu tak niemile widziana...
Cierpi na tym indywidualność?
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:35   #93
xandra78
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Zamiszczam kilka (bo tylko tyle było) wypowiedzi Mentora, abyście się w końcu przekonały, że to zwykły TROLL:
To wypowiedż do Agi:
To chyba odzew na makijaż Perełki Totalnie nieudany
pozdrawiam mentor

To do Perełki:
Perełko,te makijaże(nie makijażyki)są doskonałe,wniosłas wreszcie troche swiezosci do tego kółka wzajemnej adoracji
Przerazajace jest tutaj to,ze:dorosłe kobiety zdrabniają

takie słowa,ze ciarki przechodza po plecach...kto do was tak sie zwraca

A drugie,to ta obłuda,bez wzgledu na to ,co ktora z pań namaluje sobie na twarzy jest ogolny zachwyt,no...moze w najgorszym wypadku trzeba cos poprawic w zdrobnieniach..poza tym wszystko jet ok...szukam emotikona"jedzie mi tu czołg?"
pozdrawiam mentor

To do Femme:
Femme,nie masz wrazenia,ze bez wzgledu na to czy wykonasz "sliczny makijazyk",czy tylko musniesz twarz wacikiem(niewazne swoja,czy top metamorfosssy)to i tak wszysttkie wizazanki beda pialy z zachwytu???
To do Monny:
Monna daj juz spokoj, wklejanie kazdego makijazu,ktory sie wykonuje zeby isc do sklepu jest nudne,jak wymyslisz cos konstruktywnego,poza przekrecaniem główki z jednego boczku na drugi,to daj znac
pozdrawiam mentor

A do Ameliany tylko takie coś "napisał":

pozdrawiam mentor

Tak więc same widzicie, że to zwykły
A jeśli ktos tak nie uważa, to widać nie rozumie pojęcia tego słowa .
xandra78 jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:36   #94
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez irvette
Dla mnie makijaże Agi i innych wizażanek stanowią prawdziwe źródło inspiracji. Dziękuję Wam za to, że macie zapał i odwage aby je pokazywać. Wkładacie w to dużo serca i wysiłku! Wydaje mi się, że w każdym zaprezentowanym makijażu jest coś ciekawego, jakieś ciekawe połączenie koloru albo sposób nakładania. Pamiętajmy, że makijaż jest zabawą. Nie traktujmy go zbyt poważnie
No wlasnie, dla mnie (juz to wczesniej napisalam, ale powtorze, bo mi sie wydaje ze nie dociera ) makijaz to zabawa, odstresowanie. Lubie wymyslac nowe polaczenia kolorow, nawet szalone i nie do noszenia. Oczywiscie moge zaprezentowac tylko i wylacznie makijaze delikatne, pastelowe, naturalne, ale takie mam na co dzien.
"Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie..." TRALALALALA!

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:43   #95
xandra78
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

I jeszcze chciałam poruszyć temat usuwania postów(jak na razie tylko takiej groźby) przez Agę:jest moderatorką, więc to oczywiste, że kiedyś musi W KOŃCU zareagować w takich przypadkach(i tak uważam, że zbyt rzadko to robi).Taką pełni funkcję i to ,co napisała do Mentora było jak najbardziej uzasadnione.Troll nie skrytykował przecież tylko Jej, więc nie wykorzystała Ona swoich przywilejów do celów zemsty, czy czegoś takiego.

xandra78 jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:45   #96
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no właśnie...okazuje się nagle że tak naprawde to nikomu się to co Aga robi nie podoba ale mam jedno pytanko:czemu do tej pory wszyscy krytycy siedzieli cicho jak pod miotłą???tego właśnie nie rozumiem...
pozdro dla Agijesteś BOSKA

Ponieważ nie spędzam tu całych dni, nie mam czasu na przeglądanie wszystkiego i komentowanie, to po pierwsze.
Po drugie, ten makijaż naprawdę mi się nie spodobał, postanowiłąm się odezwać. A poza tym chciałam zobaczyć jak szanowne Wizażanki reagują na krytykę i czy rzeczywiście wszystkie są tymi makijażami zachwycone...

co do bycia chamskim. Uważam,że nie byłam i nie jestem. Moja wypowiedz to nie kilka bylejakich słów, chciałam jak najlepiej przedstawić mój punkt widzenia, aby nie było niedomówień...
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 20:51   #97
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Proponuje, aby, wyrazajac swoje opinie o zamieszczanych na forum makijazykach, starac sie napisac cos wiecej, a nie tylko "slicznie" lub "okropnie", ale CO slicznie lub CO KONKRETNIE okropnie?...
No wiecie o co mi chodzi? Zeby ta nasza opinia nie byla tylko pochwala, jednym wielkim zachwytem, lub jednym wielkim "bleee" bez uzasadnienia.
Ja w ktoryms z moich makijazykow az prosilam, domagalam sie "Nie chwalcie juz, nie chwalcie, ale skrytykujcie (konstruktywnie) cos", no a jesli ktos na prawde nie widzi NIC do skrytykowania to niech chociaz wyrazajac swoja opinia napisze co akurat go w danym makijazu zachwycilo, jakis szczegol makijazu moze, lub polaczenie kolorow itp.
Chodzi mi o wypowiedzi ANALIZUJACE dany makijaz. Zaglebiajace sie w niego.

Femme

bardzo się cieszę, że to napisałaś.
Powinni to umieścić w regulaminie
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:00   #98
modlisha
Raczkowanie

Czegoś nie rozumiem... To po co wystawiacie dziewczyny tu swoje makijaże? Nie do oceny? Czy do oceny tylko wówczas gdy ocena jest pozytywna?

Aga, uważam, że nie ma się co gniewać, straszyć odejściem... Tak to już na tym świecie jest, że nie każdemu się podobamy, a tymbardziej nie każdy musić piać z zachwytu nad tym co robimy... Trzeba być przygotowanym na krytykę. I przyjąc ją z honorem, a nie wkładać głowę w piach.
Chyba Cię dziewczyny rozpieściły komplementami. Takie jest moje zdanie...

Zaznaczam jeszcze raz. Doceniam pracę, trud włożony w makijaże. Postaram się aby moje wypowiedzi w przyszłości były bardziej jasne. Krytyka konstruktywna, zachwyt uzasadniony.

pozdrawiam i ściskam gorąco
pogniewaną Agę najbardziej
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:08   #99
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no właśnie...okazuje się nagle że tak naprawde to nikomu się to co Aga robi nie podoba
Mnie w znakomitej większości makijaże Agi się podobają. Sama się teraz głowię, które zgłosić na konkurs wymyślony przez monnę. Tylko ten tak bardzo nei przypadł mi do gustu, że postanowiłam wyrazić swoje zdanie.
Cytat:
Napisane przez sylwia18
ale mam jedno pytanko:czemu do tej pory wszyscy krytycy siedzieli cicho jak pod miotłą???tego właśnie nie rozumiem...
Może nikt nie chciał być odosobniony ze swoją opinią? Może nikt nie chciał wywołać burzy?
Cytat:
Napisane przez sylwia18
pozdro dla Agijesteś BOSKA
Przyłączam sie do pozdrowień - Aga
I odezwij się w końcu do Nas, bo tak głupio i pusto bez Ciebie.
Nie gniewaj się i wróć.
MagJa jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:30   #100
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Proponuje, aby, wyrazajac swoje opinie o zamieszczanych na forum makijazykach, starac sie napisac cos wiecej, a nie tylko "slicznie" lub "okropnie", ale CO slicznie lub CO KONKRETNIE okropnie?...
No wiecie o co mi chodzi? Zeby ta nasza opinia nie byla tylko pochwala, jednym wielkim zachwytem, lub jednym wielkim "bleee" bez uzasadnienia.
Ja w ktoryms z moich makijazykow az prosilam, domagalam sie "Nie chwalcie juz, nie chwalcie, ale skrytykujcie (konstruktywnie) cos", no a jesli ktos na prawde nie widzi NIC do skrytykowania to niech chociaz wyrazajac swoja opinia napisze co akurat go w danym makijazu zachwycilo, jakis szczegol makijazu moze, lub polaczenie kolorow itp.
Chodzi mi o wypowiedzi ANALIZUJACE dany makijaz. Zaglebiajace sie w niego.
Święta racja. Postaram się dostosować, jako że w sumie oceniłam makijaż Agi trochę na zasadzie "Nie podoba mi się i już" Mea culpa Teraz się zastanowiłam, zagłębiłam i wypowiedź zamierzam rozwinąć.
Otóż będąc w pełni świadoma tego, że makijaż miał być w barwach tropików, miał być kolorowym szaleństwem, stwierdzam, że nie współgrają mi te kolory ze sobą. Za bardzo znać granice między nimi, gryzą się jakoś - szczególnie ta żółć na środku górnej powieki i róż tuż nad nią. Ten róż jest dla mnie zbyt jaskrawy. Może lepiej by to wyglądało, gdyby poszczególne kolory (nawet te same) przechodziły jeden w drugi - jak w tęczy
Poza tym sam makijaż nie pasuje mi do urody Agi. Wiem, wiem - nie powinnam tak oceniać, bo chodziło o samo pokazanie makijażu, ale jak patrzę na te fotki to stwierdzenie samo mi się ciśnie na język Za to podoba mi się, jak te żywe barwy podkreślają błętki oczu Agi. Ciekawy efekt.
Podoba mi się też stylizacja - nieprawdopodobne jak można wykorzystać rosnące spokojnie w domowym zaciszu kwiaty.
Mam nadzieję, że juz teraz nikt nie zarzuci mi, że piszę "Nie, bo nie". Wcześniej pisząc coś w tym stylu nie sądziłam, że wyniknie aż taka burza i brak rozwinięcia tematu stanie się taki ważny. Nie chcę tylko krytykować, nie chcę zniżyć się do poziomu Trolli i obiecuję, że nastepnym razem, jak tylko mi się coś nie spodoba, to postaram się dokładniej uzasadnić swoje zdanie.
Ufff... się opisałam Toteż kończę swój wywód - najwyższy czas,
Pozdrawiam wszystkie konstruktywne krytykantki

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-05-21 o 21:34 Powód: Głodna jestem i zjadam literki ;)
MagJa jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:31   #101
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez modlisha
Czegoś nie rozumiem... To po co wystawiacie dziewczyny tu swoje makijaże? Nie do oceny? Czy do oceny tylko wówczas gdy ocena jest pozytywna?

Aga, uważam, że nie ma się co gniewać, straszyć odejściem... Tak to już na tym świecie jest, że nie każdemu się podobamy, a tymbardziej nie każdy musić piać z zachwytu nad tym co robimy... Trzeba być przygotowanym na krytykę. I przyjąc ją z honorem, a nie wkładać głowę w piach.
Chyba Cię dziewczyny rozpieściły komplementami. Takie jest moje zdanie...

Zaznaczam jeszcze raz. Doceniam pracę, trud włożony w makijaże. Postaram się aby moje wypowiedzi w przyszłości były bardziej jasne. Krytyka konstruktywna, zachwyt uzasadniony.

pozdrawiam i ściskam gorąco
pogniewaną Agę najbardziej
Oj, ale chwileczke, ja tez czegos nie rozumiem... W ktorym miejscu - Waszym zdaniem Aga sie obrazila, zakazala krytyki? Ja wogole tego tak nie odczulam! Aga sprzeciwila sie tylko tym chamskim, lakonicznym wypowiedziom, krytyce nieuzasadnionej, Aga sprzeciwila sie tym pieciu jedynym istniejacym, trollowym postom Mentora. I nie wydaje mi sie zeby Aga byla pogniewana. Wydaje mi sie, ze moze jest jej raczej smutno, ze jej nie zrozumialyscie?...

Stary 2005-05-21, 21:35   #102
beliczek
Zakorzenienie

wiem, że powiedziane przeze mnie słowa krytyki mogły być niemiłe, mogły być odebrane na opak... przykro mi jeżeli tak się stało ale nie odwołam ich, nie nazwę brzydoty pięknem i na odwrót...
dla mnie każda z Was to artysta. Perełka jest dla mnie jak leonardo da Vinci - z tymi przejsciami kolorów, tajemnicą w spojrzeniu, FEMME - Salvador Dali i Modigliani w jednym - kolory i kreska jak ze snu. A wszystko śmiałe, odważne, i ... piękne. Meariel z tym fioletem jak z obrazów Rafaela... Monn@ i jej iście Chagallowska kolorystyka i delikatność.
Aga BJ jest dla mnie jak Pablo Picasso - nie zawsze piękny, często brzydki w swoich pomysłach, o ostrej kresce, śmiałych połączeniach. Nie podobał się wszystkim, nie zawsze był rozumiany. Nie podobają mi isę jego obrazy, uważam,że są przerysowane, zbyt ostre, oszpecające portretowanych ale jako artystę szanuję go i cenię:za odwagę, upór, wierność wizji,i wiele innych cech. To samo mogę powiedzieć o Agnieszce.
Mam nadzieję, że moje porównannia nie obrażają "porównanych" ani ich przyjaciół. z góry przepraszam jeżeli tak jest.
pozdrawiam wszystkich - zarówno fanów kubizmu jak i włoskiego odrodzenia.
kończe moją działalnoć na forum "moje makijaże".
Beliczek
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:42   #103
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Oj, ale chwileczke, ja tez czegos nie rozumiem... W ktorym miejscu - Waszym zdaniem Aga sie obrazila, zakazala krytyki? Ja wogole tego tak nie odczulam! Aga sprzeciwila sie tylko tym chamskim, lakonicznym wypowiedziom, krytyce nieuzasadnionej, Aga sprzeciwila sie tym pieciu jedynym istniejacym, trollowym postom Mentora. I nie wydaje mi sie zeby Aga byla pogniewana. Wydaje mi sie, ze moze jest jej raczej smutno, ze jej nie zrozumialyscie?...
Femme, nie piszę, że Aga zakazała krytyki. Piszę tylko, że się pogniewała ponieważ nagle okazało się, że można jej coś zarzucić, że nie każdemu się podoba.
Pogniewała czy posmutniała wszystko jedno, jak zwał tak zwał.

Jeśli mogę Cię prosić o coś, to jeśli to forum ma być na poziomie, przestańmy doszukiwać się podtekstów we wszystkich wypowiedziach... Przestańmy też występować w roli adwokatów. Wydaje mi się, że ta dyskusja powoli przestaje mieć jakikolwiek sens a jedynie wywołuje niepotrzebne emocje.

Wniosek jest jeden. Dzisiejszy dzień każdego coś nauczył. Przynajmy miejmy taką nadzieję.
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 21:52   #104
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Beliczku - czekaj no, czekaj! Nie uciekaj jeszcze z tego forum! Haha, ale oryginalne porownanie do malarzy, piekne! Ha, a ja sie zastanowilam nad panem Amadeo Modiglianim, czemuz to do niego tez mnie porownalas, czyzbym miala taka dluga szyje jak jego modelki? Hehe! Super. Giter.

Stary 2005-05-21, 21:57   #105
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez modlisha
Femme, nie piszę, że Aga zakazała krytyki. Piszę tylko, że się pogniewała ponieważ nagle okazało się, że można jej coś zarzucić, że nie każdemu się podoba.
Pogniewała czy posmutniała wszystko jedno, jak zwał tak zwał.

Jeśli mogę Cię prosić o coś, to jeśli to forum ma być na poziomie, przestańmy doszukiwać się podtekstów we wszystkich wypowiedziach... Przestańmy też występować w roli adwokatów. Wydaje mi się, że ta dyskusja powoli przestaje mieć jakikolwiek sens a jedynie wywołuje niepotrzebne emocje.

Wniosek jest jeden. Dzisiejszy dzień każdego coś nauczył. Przynajmy miejmy taką nadzieję.
Nie, nie, nie zgodze sie, ze Aga mogla sie pogniewac za to, ze ma sie jej (jej makijazom) cos do zarzucenia... I nie jestem tu jej adwokatem, ale po prostu to do mnie nie przemawia, ze tak moglo byc. To nie w jej stylu...
Ok, czekamy na wypowiedz Agi.

Stary 2005-05-21, 21:59   #106
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Nie, nie, nie zgodze sie, ze Aga mogla sie pogniewac za to, ze ma sie jej (jej makijazom) cos do zarzucenia... I nie jestem tu jej adwokatem, ale po prostu to do mnie nie przemawia, ze tak moglo byc. To nie w jej stylu...
Ok, czekamy na wypowiedz Agi.
Ok, czekamy

A teraz wyciągam rękę na zgodę

modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 22:03   #107
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez modlisha
Ok, czekamy

A teraz wyciągam rękę na zgodę

Reka podana.

Stary 2005-05-21, 22:06   #108
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez beliczek
kończe moją działalnoć na forum "moje makijaże".
Beliczek
Nikt chyba nie chciał zeby to się tak skonczyło.
Mam nadzieje ze sprawa ta przycichnie, rany się zagoją i wyschną, a jedyną nauką jaką wyniesiemy z tej historii bedzie umiejętność ZARÓWNO dostarczania jak i odbierania krytyki.
Stary 2005-05-21, 22:09   #109
modlisha
Raczkowanie

to teraz z czystym sumieniem mogę iść pod prysznic pozdrawiam
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 22:13   #110
beliczek
Zakorzenienie

Femme, jest taki złoty makijaż w Twoim wykonaniu, któy skojarzył mi się Modiglianim. I te Twoje brązowe oczy takie przenikliwe kolory i pewna surowość "kreski" (jak przy "kleopatrze") przy wyrazistości barw.
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 22:14   #111
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Nikt chyba nie chciał zeby to się tak skonczyło.
Mam nadzieje ze sprawa ta przycichnie, rany się zagoją i wyschną, a jedyną nauką jaką wyniesiemy z tej historii bedzie umiejętność ZARÓWNO dostarczania jak i odbierania krytyki.
No wlasnie...
Eh, bo my baby takie przewrazliwione... Obrazamy si i przepraszamy, i tak w kolko...
Wracac nam tu wszystkie!!!!
Bo WIZAZ to kazde forum z osobna i wszystkie jednoczesnie. NIE POWINNO BYC PODZIALU na fora w ktorych sie uczestniczy a w ktorych nie.
To my powinnysmy je tworzyc. Naszym rozumem, cierpliwoscia, dojrzaloscia.

Stary 2005-05-21, 22:20   #112
beliczek
Zakorzenienie

FEMME - takich oczu by się Amadeo nie powstydził i jeszcze to głowa pochylona w charakterystyczny sposób
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...chmentid=87296
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-21, 22:22   #113
aleksandra999
Wtajemniczenie

Cytat:
No wlasnie...
Eh, bo my baby takie przewrazliwione... Obrazamy si i przepraszamy, i tak w kolko...
Wracac nam tu wszystkie!!!!
Bo WIZAZ to kazde forum z osobna i wszystkie jednoczesnie. NIE POWINNO BYC PODZIALU na fora w ktorych sie uczestniczy a w ktorych nie.
To my powinnysmy je tworzyc. Naszym rozumem, cierpliwoscia, dojrzaloscia.
Brawo Femme ,od dziś jesteś moją wizażową matką rozganiającą naburmuszone kurczaki.Buźka.
aleksandra999 jest offline  
Stary 2005-05-21, 22:33   #114
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Ha, czyli - kurczaki wszystkie porozbiegane, wracac mi tu natychmiast do WIZAZOWYCH for!

Stary 2005-05-21, 22:34   #115
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez modlisha

Modlisha, ja np. nie wystawiłam swoich makijaży do oceny, a po to, by ewentualnie kogos zainspirowały, podobnie jak mnie inspirują wystawiane tutaj dzieła.
Stary 2005-05-21, 22:39   #116
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Modlisha, ja np. nie wystawiłam swoich makijaży do oceny, a po to, by ewentualnie kogos zainspirowały, podobnie jak mnie inspirują wystawiane tutaj dzieła.
Ja tez nie do oceny z samej siebie, bo to nie szkola zeby sie oceniac, a po przyjacielsku sie nawzajem inspirowac, dawac RADY czy SUGESTIE, nie oceny. Bo to nie konkurs.

Stary 2005-05-21, 22:57   #117
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Ja tez nie do oceny z samej siebie, bo to nie szkola zeby sie oceniac, a po przyjacielsku sie nawzajem inspirowac, dawac RADY czy SUGESTIE, nie oceny. Bo to nie konkurs.

ehhh
dziewczyny, widzę, że ta dyskusja jednak szybko się nie skończy.
Ja pragnę jeszcze wyjaśnić co znaczy dla mnie OCENA - nie chodzi mi o skalę punktową od 1- 10, nie chodzi mi też o konkurs (zresztą który już trwa, bodajże w wątku Monny). Mówiąc o ocenie miałam na myśli wszelkie sugestie zarówno te pozytywne jak i negatywne...

pozdrawiam
modlisha jest offline  
Stary 2005-05-21, 23:07   #118
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez modlisha
ehhh
dziewczyny, widzę, że ta dyskusja jednak szybko się nie skończy.
Ja pragnę jeszcze wyjaśnić co znaczy dla mnie OCENA - nie chodzi mi o skalę punktową od 1- 10, nie chodzi mi też o konkurs (zresztą który już trwa, bodajże w wątku Monny). Mówiąc o ocenie miałam na myśli wszelkie sugestie zarówno te pozytywne jak i negatywne...

pozdrawiam
OK, rozumiem. Ale chociaz poprzez te dyskusje moze sobie wyjasnimy, rozjasnimy w glowach - co dla nas znaczy to FORUM "MOJE MAKIJAZE" - jakie ma spelniac warunki, czemu ma sluzyc.
Coz, dyskusja sie skonczy kiedys, umrze smiercia naturalna, jak juz wszystkie argumenty wyczerpiemy, nic do dodania nie zostanie...
A co do konkursu ogloszonego przez Monne, osobiscie nie bede brala w nim udzial. Kloci sie on z moimi priorytetami makijazowymi, moja definicja tego forum i makijazowania. Czyli, wedlug mnie nasze makijaze nie maja przescigiwac sie ze soba w pieknosci, a nawzajem inspirowac, udoskonalac sie.

Stary 2005-05-21, 23:40   #119
Marzusia
Raczkowanie

Dziewczyny w końcu wróciałam do domu i byłam ciekawa jak ta dyskusja się roztrzygła. Widzę, że ostro zawrzało... MagJa Beliczek i inne wizażanki wkurzyłam się nie ogólnie na krytykę, lecz jak już napisałam wmoim pierwszym poście po słowach Mentora właśnie na tą osobę... Proszę was o wypowiedź czy to co zstało przez tą sobę napisane jest fair, aby wszystko skrytykować? Przyłączam się do wypowiedzi Femme, że krytyka musi być konstruktywna. MagJa teraz twoja krytyczna wypowedź naprawdę mi się podoba.Naprawde chyba żadna z nas się nie chce kłócić bo mamy pełno innych problemów w życiu.
P.S. Femme chodząc na wątek monny o konkursie też uznałam to trochę za niedopowiednie do Naszego forum bo stworzy to niesmaczną rywalizację i zwiększy liczbę takich dyskusji jak ta.
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny serdecznie i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Marzusia jest offline  
Stary 2005-05-21, 23:44   #120
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Moka1 uważaj, bo zaraz Cię obrzucą błotem... lepiej być cicho trochę mi tu powiało Jakobinami, Mussolinim, Stalinem i innymi osobami uważającymi krytyke własnę osoby za obrazę...
oj teraz to mi się dostanie.
nie róbmy terroru na wizażu. terroru, gdzie tylko jeden gust jest właściwy, jedna teoria słuszna ,itd.
chyba zniknę z tego miejsca, bo widzę, że nie ma sensu tu pisać...
No ale kto, kiedy i gdzie powiedzial na tym forum, ze nie wolno krytykowac?
Na pewno NIE ZROBILA tego Aga. Ma ona grono wielbicielek, ktore ja chwali, wiec dlaczego, jesli komus wczesniej cos w jej makijazach sie nie podobalo nie skrytykowal ich? Obawial sie napasci w obronie Agi ze strony tych wielbicielek?
Wiec dlaczego wmieszaliscie Age w te cala sprawe. Przeciez to nie ona zakazala krytykowania jej. Toz to absurd...

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości