tropikalny koktail owocowy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-05-22, 00:02   #121
rzyrafka
Zakorzenienie

Dot.: tropikalny koktail owocowy

a wszystko sie zaczelo od mojego posta ja tytlko napisalam ze podoba mi sie ten drugi, skromniejszy. Nie podalam powodow, dla ktorych pierwszy mi nie odpowiada, bo uwazam sie za poczatkujaca i nie zamierzalam sie wymadrzac i doradzac Wizazankom po pierwsze starszym stazem na Wizaz.pl a po drugie majacym wieksza praktyke, umiejetnisci i wyobraznie w tym temacie. Ale teraz napisze dlaczego nie przypadl mi do gustu. Byc moze jest to takze tylko i wylacznie wina aparatu. otoz wydaje mi sie, ze kolory powinny byc bardziej kontrastowe. bo wrazenie jakie odnioslam ogladajac te zdjecia jest takie, ze za duzo jest koloru jednego na drugim. za bardzo sie przenikaja i sa takie troche mdle przy calej wyrazistosci i nasyceniu barw. nie chcialam tego pisac bo naprawde zdaje sobie sprawe jak nieraz aparaty moga przeklamywac. a poniewaz drugi makijaz naprawde jest dla mnie sliczny wiec musialam sie wypowiedziec. nie chce sie z nikim klocic ani nikogoo obrazac. a jednoczesnie naprawde nie lubie sie wymadrzac. (mialam juz pare takich postow w stylu "smerf wazniak" i wstydze sie ich troszke ob byly nieskromne- te gdzie chyba z 5 razy wklejalam zdjecie swojego turkusowego oka).
rzyrafka jest offline  
Stary 2005-05-22, 00:15   #122
Ev@
Raczkowanie

GG do Ev@

miałam się nie wypowiadać, ale nie wytrzymam zaraz normalnie

uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli chce je wyrazić, powinien tak dobierać słowa, żeby przypadkiem kogoś nie skrzywdzić (czasem nieumyślnie). A jak ktoś ma zamiar krytykować, to niech najpierw spróbuje się postawić na miejscu osoby, której komentarz ma dotyczyć i pomyśli "co bym poczyła, gdybym usłyszała takie słowa na mój temat".

I nie chodzi tu wcale o czyjeś przewrażliwienie. Czasami ma się dobre intencje ale przez nieumiejętny dobór słów i sposób formuowania myśli można zostać źle odebranym. To optymistyczna wersja tego, co miało miejsce dzisiaj na forum. Negatywna jest taka, że jakby Lars von Trier chciał nakręcić Dogville 2 to miałby tu świetną inspirację...

Poza tym, to wydaje mi się, że potrzebne są zarówno udane jak i nieudane makijaże, po to żebysmy wiedziały nie tylko jak się malować, ale również jak NIE malować.

Femme, miło się czyta Twoje wypowiedzi - fajna z Ciebie kobietka, z góry przepraszam za zdrobnienie

dla Agi
Ev@ jest offline  
Stary 2005-05-22, 00:38   #123
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez Ev@
Femme, miło się czyta Twoje wypowiedzi - fajna z Ciebie kobietka, z góry przepraszam za zdrobnienie

dla Agi
Dorosła kobita i zdrabnia? nie czytałaś ze nie mozna?
A tak powaznie: podpisuje sie pod Twoją wypowiedzią całkowicie
Pozdrawiam
Stary 2005-05-22, 02:06   #124
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xandra78
Zamiszczam kilka (bo tylko tyle było) wypowiedzi Mentora, abyście się w końcu przekonały, że to zwykły TROLL:
To wypowiedż do Agi:
To chyba odzew na makijaż Perełki Totalnie nieudany
pozdrawiam mentor

To do Perełki:
Perełko,te makijaże(nie makijażyki)są doskonałe,wniosłas wreszcie troche swiezosci do tego kółka wzajemnej adoracji
Przerazajace jest tutaj to,ze:dorosłe kobiety zdrabniają

takie słowa,ze ciarki przechodza po plecach...kto do was tak sie zwraca

A drugie,to ta obłuda,bez wzgledu na to ,co ktora z pań namaluje sobie na twarzy jest ogolny zachwyt,no...moze w najgorszym wypadku trzeba cos poprawic w zdrobnieniach..poza tym wszystko jet ok...szukam emotikona"jedzie mi tu czołg?"
pozdrawiam mentor

To do Femme:
Femme,nie masz wrazenia,ze bez wzgledu na to czy wykonasz "sliczny makijazyk",czy tylko musniesz twarz wacikiem(niewazne swoja,czy top metamorfosssy)to i tak wszysttkie wizazanki beda pialy z zachwytu???
To do Monny:
Monna daj juz spokoj, wklejanie kazdego makijazu,ktory sie wykonuje zeby isc do sklepu jest nudne,jak wymyslisz cos konstruktywnego,poza przekrecaniem główki z jednego boczku na drugi,to daj znac
pozdrawiam mentor

A do Ameliany tylko takie coś "napisał":

pozdrawiam mentor

mnie smieszy tylko jedno - jak ktos, kto krytykuje innych za uzywanie zdrobnien moze uzywac tyle emotikonow? toz to takie infantylne!
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-05-22, 09:31   #125
beliczek
Zakorzenienie

W oczy nie zabroniła ale grozi sankcjami ("troll!!!!!") za krytykę własnej osoby
Powiem jeszcze ostatnie zdanie. Oprócz tej oficjalnej dyskusji toczy się jeszcze "partyzantka" na gg, przez maile i smsy. Bo nie wszystkim odpowiada nazywanie brzydoty i szukania pochwał - pięknem i chęcią tworzenia. I tam nie , w wizażowym "podziemiu" dziewczyny mówią co myśla o Adze, jej dziełach bez skrępowania. cały ten wątek zraził mnie niezmiernie do wizażu. Nie znoszę jedynie słusznej ideologii. Gdyby ktoś tu powiedział: "dziewczyno opamiętaj się, robisz okropne makijaże, jesteś brzydka, masz niereguralne rysy twarzy, diabelnie nieformenmy nos i usta, że też nie wstydzisz się tak "prezentować" i jeszcze oczekiwać pochwał", OK - taki ktoś to troll i wywalić go z wizażu. Ale nikt tak chamsko sie nie wypowiedział, więc o co ta awantura???? Aga zareagowałą jak dziecko albo osoba o niskim poczuciu własnej wartości na komentarz mentora, swoją drogą ostry ale i tak delikatny w porównaniu z tym co myśli wiele wizażanek o makijażach Agi. I wizaż traci przez takie sytuacje, bo wiele wartościowych osób nie pisze, bo albo sie boi nazwania trollem albo woli o tym pogadać w zaufaniu na gg. A na wizażu wtedy kwitnie pycha, samouwielbienie, niezdrowa atmosfera.
I teraz pewnei dostanę bana, wywalicie mnie z wizażu.Ale mam odwagę powiedzieć prawdę, choćby mnie to kosztowało opuszczenie mojego ukochanego miejsca. Zreszta i tak nikt nie zauważy mojego zniknięcia. w koncu jedna wizążank w to czy w tą nie robi różnicy...
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 09:47   #126
sylwia18
Zakorzenienie

Aguś już się nie obrażaj jesteś tam?
Stary 2005-05-22, 10:19   #127
limonka_89
Raczkowanie

beliczku to co mówisz jak najbardziej trafia do mnie, sądze że masz rację
Z drugiej strony teraz ta cała nagonka na Agę...-domyślam się że musi jej być naprawdę przykro Chyba przez dość długi czas nie pojawi sie na wizażu Szkoda, że wynikło to w taki sposób, chodziło przecież raczej o to by można mówić to co naprawdę myślimy o czyimś makijażu, a nie oto żeby ktoś się obrażał.....

W moim wątku makijażowym też zostałam skrytykowana za zbytnie przetworzenie zdjęć i pewne niedociągnięcia ale nie sądze byłby to powód to obrażania się.
Ucieszyło mnie to że były i dobre słowa i slowa krytyki -zachowana równowaga.
Przecież nie oto chodzi byśmy cały czas byli zachwalani -to nic do naszego życia nie wnosi, nie widzimy swoich błędów więc nie mamy szans na poprawę -a krytyka właśnie takie daje nam możliwości -wiemy co robimy źle więc możemy się poprawić
limonka_89 jest offline  
Stary 2005-05-22, 10:40   #128
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Dorosła kobita i zdrabnia? nie czytałaś ze nie mozna?
A tak powaznie: podpisuje sie pod Twoją wypowiedzią całkowicie
Pozdrawiam
nie, no to juz jest po prostu czepianie sie! jako jedyna (oprocz mentora, ktory tak samo szybko ulotnil sie jak sie pojawil) zwrocilam uwage na te zdrobnienia i odbieram to jako odzew na moje wypowiedzi. dlatego chcialabym zauwazyc, ze o zadnym zabranianiu z mojej strony nie bylo mowy! zreszta nie mam takiego prawa, zeby komus mowic tutaj co mozna, a czego nie mozna. po prostu napisalam, ze nie podoba mi sie taki jezyk i tyle. darujcie sobie zatem te zlosliwosci!
papryczka jest offline  
Stary 2005-05-22, 10:53   #129
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
W oczy nie zabroniła ale grozi sankcjami ("troll!!!!!") za krytykę własnej osoby
Powiem jeszcze ostatnie zdanie. Oprócz tej oficjalnej dyskusji toczy się jeszcze "partyzantka" na gg, przez maile i smsy. Bo nie wszystkim odpowiada nazywanie brzydoty i szukania pochwał - pięknem i chęcią tworzenia. I tam nie , w wizażowym "podziemiu" dziewczyny mówią co myśla o Adze, jej dziełach bez skrępowania. cały ten wątek zraził mnie niezmiernie do wizażu. Nie znoszę jedynie słusznej ideologii. Gdyby ktoś tu powiedział: "dziewczyno opamiętaj się, robisz okropne makijaże, jesteś brzydka, masz niereguralne rysy twarzy, diabelnie nieformenmy nos i usta, że też nie wstydzisz się tak "prezentować" i jeszcze oczekiwać pochwał", OK - taki ktoś to troll i wywalić go z wizażu. Ale nikt tak chamsko sie nie wypowiedział, więc o co ta awantura???? Aga zareagowałą jak dziecko albo osoba o niskim poczuciu własnej wartości na komentarz mentora, swoją drogą ostry ale i tak delikatny w porównaniu z tym co myśli wiele wizażanek o makijażach Agi. I wizaż traci przez takie sytuacje, bo wiele wartościowych osób nie pisze, bo albo sie boi nazwania trollem albo woli o tym pogadać w zaufaniu na gg. A na wizażu wtedy kwitnie pycha, samouwielbienie, niezdrowa atmosfera.
I teraz pewnei dostanę bana, wywalicie mnie z wizażu.Ale mam odwagę powiedzieć prawdę, choćby mnie to kosztowało opuszczenie mojego ukochanego miejsca. Zreszta i tak nikt nie zauważy mojego zniknięcia. w koncu jedna wizążank w to czy w tą nie robi różnicy...
Mysle, ze cala ta zawierucha wynikla przez skrywane przez dlugi czas w srodku, stlumywane emocje, nieujawnione prawdziwe uczucia co do prezentowanych makijazy - i nie tylko Agi. Balysmy sie, albo NIE UMIALYSMY krytykowac, w sposob elegancki, konkretny, spokojny, chociaz, coz, ja wlasnie marzylabym o takiej konstruktywnej krytyce - juz to napisalam sto razy... Ona pozwolilaby rozwijac nam sie, doskonalic.
Aga miala grono wielbicielek oceniajacych makijaze zawsze w ten sam sposob typu "cudo, slicznie, poklony dla mistrzyni" i basta, ani slowa wiecej. Takie krotkie wypowiedzi, czy to w pochwale, czy w skrytykowaniu powinny byc zabronione, oceniajac dany makijaz powinno pisac sie wypowiedzi dluzsze, konkretniejsze. Jesli w sposob dokladny napiszemy co nam sie podobalo, na przyklad - "podoba mi sie kolorystyka makijazu oczu, ale juz mniej cieniowanie twarzy" - to inna Wizazanka ktora przeczyta taka wypowiedz POPATRZY UWAZNIEJ na te elementy makijazu, postudiuje go, i moze glebiej sie nad nim zastanowi, zauwazy cos innego, przestudiuje kolorystyke, wywazenie struktury, ksztalt, kontur itp.Konkretne, pozytywne czy negatywne wypowiedzi dadza o wiele wiecej temu forum i osobowm zainteresowanym niz tylko "Nie podoba mi sie" albo "Cudo!".
Ja nie odczulam niewypowiedzianego zakazu, ze NIE MOZNA krytykowac. Musialaby przejrzec archiwalne watki i poszukac takich krytycznych uwag i odpowiedzi Agi na nie, na pewno Aga nie reagowala obrazajac sie, tylko je akceptowala i ustosunkowywala sie do nich.
Bardzo dobrze, ze rozpetala sie ta dyskusja, miejmy nadzieje, ze po burzy nastanie znowu, nowy lepszy czas, klimat, kiedy NIE BEDZIEMY baly sie krytykowac konstruktywnie naszych dziel (dzielek). I jeszcze jedno - kiedy napiszecie, ze dany makijaz "nIE PODOBA MI SIE" i autorka tegoz makijazyku (!) zapyta dlaczego, nie znikajcie nie podawajac odpowiedzi, bo to da do myslenia, ze tak na prawde nie wiecie CO wam sie nie podoba, piszecie, zeby pisac. Lepiej by bylo, aby oceniajac dany makijaz wglebiac sie w niego, wcxzuwac w role oceniajacego i ocenianego. Ehhh, powtarzam sie, juz koncze...
Beliczku, a Ty nigdzie nie uciekaj tylko dyskutuj dalej jak zaczelas. To na prawde MA SENS.
I nie bac sie oceniania i bycia ocenianym!

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline  
Stary 2005-05-22, 10:55   #130
beliczek
Zakorzenienie

limonko, nagonka na Agę... musi być jej przykro, owszem jest na pewno... ale kto sieje wiatr ten zbiera burzę... niestety cała ta "nagonka" rządzi się prawami rewolucji - łatwiej jest wypwoiedzieć się w tłumie innych podobnie rozgoryczonych, pod wpływem impulsu albo przesadnego zachowania włądcy (obrażenie się AGi BJ za krytykę) poddani wystąpili przeciwko niemu... Piszę doktorat z mechanizmów władzy i tm podobnych rzeczy, więc widzę tu pewne prawidłowości.
A swoją drogą może ten wątek uchroni innych przez przesadnym lansowaniem siebie, przed pozbawionym skrupułów oczekiwaniem pochwał. Trzeba mieć trochę przezwoitości w mniemaniu o własnej urodzie i umiejętnościach makijażowych (lustro niewiele kosztuje)! Jak można zakładać z góry, że jest się inspiracją dla innych, że jest się mistrzem. Trzeba trochę skromności, trochę obiektywności w patrzeniu na siebie...
Prezentując swój makijaż na forum trzeba liczyć się z tym, że nie wszyscy zwrócą się do nas per "Boska Agnieszko" i nie wszystkim przypadknie do gustu nasza wizaj piękna.
dziękuje za współpracę, do widzenia.
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 10:59   #131
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Acha, i jeszcze cos mi sie przypomnialo co do zamieszczanych tu zdjec. Moze zrobmy tak - jedno zdjecie makijazu niechaj ZAWSZE bedzie zamieszczane bez zadnych obrobek w programach graficznych, co by zawsze jak najbardziej bylo zblizone do tego, co sie widzi "na zywo". A pozostale zdjecia moga juz byc przetwarzane jak tylko fantazja nakazuje... Bo takie zdjecia "stylizowane" tez sa potrzebne, przeciez zdjecia makijazy w czasopismach itp. NIE SA naturalne, tylko bardzo, ale to bardzo udoskonalone. Wiec - jedno zdjecie pelna natura, inne doskonalosc. Wilk syty i owca cala. I wysylajac zdjecia do oceny powinnysmy zaznaczyc CZY SA PRZETWORZONE, jesli tak to ktore, czy wszytskie naturalne.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:01   #132
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24

Zgadzam się z tym co powiedziała Femme. Do tej pory sama tak opisywałam Wasze makijaże, po pare słów i tyle. Brało się to z tego, że praktycznie od Was uczę się co to w ogóle jest makijaż. Nie zawsze widzę, ze jakiś makijaż ma jakieś niedociągnięcie, więc wolałam pisać krótko bo się na tym nie znam. Teraz mam trochę wiekszą wiedzę i postaram się coś z tym zrobić
Aka24 jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:03   #133
agateczka
BAN stały

zgadzam sie z Famme, bo nie ma sensu wypisywania jakich podkładów uzyłyśmy do makijazu skoro i tak jest to obrobione i nie mozna zobaczyc jaki jest wlasciwie efekt tego kosmetyku....
agateczka jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:18   #134
Ehinokokus
Zadomowienie

Wink Dot.: tropikalny koktail owocowy

"Tropicana" vs "Tropikalny koktail..."? Mnie nasunęło się skojarzenie podobieństwa między tymi dwoma wątkami - może nie makijażu tylko całej tej "oprawy". Często jest tak, że porównujemy to - co jest podobne.
Może nie wszystkie propozycje Agnieszki mi się podobają, ale ten makeup jest fajny, kolorowy i "na czasie".
Ehinokokus jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:24   #135
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez papryczka
nie, no to juz jest po prostu czepianie sie! jako jedyna (oprocz mentora, ktory tak samo szybko ulotnil sie jak sie pojawil) zwrocilam uwage na te zdrobnienia i odbieram to jako odzew na moje wypowiedzi. dlatego chcialabym zauwazyc, ze o zadnym zabranianiu z mojej strony nie bylo mowy! zreszta nie mam takiego prawa, zeby komus mowic tutaj co mozna, a czego nie mozna. po prostu napisalam, ze nie podoba mi sie taki jezyk i tyle. darujcie sobie zatem te zlosliwosci!
Wybacz, złośliwośc to moje drugie imię. Przyznam jednak, że nie miałam na myśli Ciebie, tylko mentora, którego wypowiedzi podziałały na mnie jak płachta na byka.
Mnie bardziej od zdrobniej irytuje np. PiSaNiE TyM GłUpIm sPoSoBem, ale przysięgam- siedzę cicho....

Zresztą (kończąc niepotrzebną chyba dyskusję) zdrobnienia są częścią mowy i ich użycie BYWA uzasadnione.

Lejsid, nie burzmy sobie krwi
Stary 2005-05-22, 11:33   #136
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Wybacz, złośliwośc to moje drugie imię. Przyznam jednak, że nie miałam na myśli Ciebie, tylko mentora, którego wypowiedzi podziałały na mnie jak płachta na byka.
Mnie bardziej od zdrobniej irytuje np. PiSaNiE TyM GłUpIm sPoSoBem, ale przysięgam- siedzę cicho....

Zresztą (kończąc niepotrzebną chyba dyskusję) zdrobnienia są częścią mowy i ich użycie BYWA uzasadnione.

Lejsid, nie burzmy sobie krwi
BYWA, ale tu pojawia sie nagminnie. ale ok, juz nie bede tego drazyc, bo tez uwazam, ze ta dyskusja nie ma sensu. innym wizazankom takie zdrabnianie widac nie przeszkadza, wiec moje gadanie nic tu nie pomoze. wypowiedzialam swoje zdanie i tyle. juz dajmy temu spokoj. wracajcie do swoich "kremikow", "puderkow" i "ladniusich makijazykow"... a ja bede nadal nakladac makijaz, uzywac pudru, kremow itd. pozdrawiam!
papryczka jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:33   #137
lucille
Wtajemniczenie

Beliczku - a w którym miejscu Aga dała Ci odczuć, że jest obrażona??? Być może jest jej przykro i nie dziwię się zresztą - sama bym pewnie posmutniała na wieść o tym ,ze nagle to co robie prawie nikomu sie nie podoba. Tu nie chodzi o to, że ktoś śmiał krytykować "Wielką Agę" , na początku wypowiedzały się dziewczyny, które często brały udział w "zbiorowym chwaleniu" i to wypowiedziały się krytycznie i nie było sprawy, potem posypały się gromy od dziewczyn które w poprzednich wątkach się nie udzielały lub udzielały się mało (na zasadzie jak już ktoś dokopał to i ja się wychylę) i oto Aga nagle dowiaduje się, ze to co robi i to za co była do tej pory chwalona jest beeeeeeeeee. I to jest Twoim zdaniem w porządku? Moim nie - jeśli komuś się wcześneij nie podobało - mógł o tym pisać wtedy, a nie tu w tym wątku zamieszczać teksty w stylu "mnie się nigdy to nie podobało" - tutaj powinny znaleźć się opinie dotyczącego tego konkretnie makijażu.
lucille jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:36   #138
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Święta racja. Postaram się dostosować, jako że w sumie oceniłam makijaż Agi trochę na zasadzie "Nie podoba mi się i już" Mea culpa Teraz się zastanowiłam, zagłębiłam i wypowiedź zamierzam rozwinąć.
Otóż będąc w pełni świadoma tego, że makijaż miał być w barwach tropików, miał być kolorowym szaleństwem, stwierdzam, że nie współgrają mi te kolory ze sobą. Za bardzo znać granice między nimi, gryzą się jakoś - szczególnie ta żółć na środku górnej powieki i róż tuż nad nią. Ten róż jest dla mnie zbyt jaskrawy. Może lepiej by to wyglądało, gdyby poszczególne kolory (nawet te same) przechodziły jeden w drugi - jak w tęczy
Poza tym sam makijaż nie pasuje mi do urody Agi. Wiem, wiem - nie powinnam tak oceniać, bo chodziło o samo pokazanie makijażu, ale jak patrzę na te fotki to stwierdzenie samo mi się ciśnie na język Za to podoba mi się, jak te żywe barwy podkreślają błętki oczu Agi. Ciekawy efekt.
Podoba mi się też stylizacja - nieprawdopodobne jak można wykorzystać rosnące spokojnie w domowym zaciszu kwiaty.
Mam nadzieję, że juz teraz nikt nie zarzuci mi, że piszę "Nie, bo nie". Wcześniej pisząc coś w tym stylu nie sądziłam, że wyniknie aż taka burza i brak rozwinięcia tematu stanie się taki ważny. Nie chcę tylko krytykować, nie chcę zniżyć się do poziomu Trolli i obiecuję, że nastepnym razem, jak tylko mi się coś nie spodoba, to postaram się dokładniej uzasadnić swoje zdanie.
Ufff... się opisałam Toteż kończę swój wywód - najwyższy czas,
Pozdrawiam wszystkie konstruktywne krytykantki
MagJa - i to właśnie jest sensowna krytyka
lucille jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:38   #139
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez papryczka
BYWAwypowiedzialam swoje zdanie i tyle. juz dajmy temu spokoj. wracajcie do swoich "kremikow", "puderkow" i "ladniusich makijazykow"... a ja bede nadal nakladac makijaz, uzywac pudru, kremow itd. pozdrawiam!
Teraz z kolei ja widzę tu dość mocno zarysowaną ironię i złośliwość.
Chociaż w ogóle nie czuję się na siłach i w powinności stawania w obronie zdrobnien, poniewaz nie przemawia do mnie duże zagęszczenie zdrobnienia na centymetr tekstu
Stary 2005-05-22, 11:38   #140
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Smile Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez papryczka
BYWA, ale tu pojawia sie nagminnie. ale ok, juz nie bede tego drazyc, bo tez uwazam, ze ta dyskusja nie ma sensu. innym wizazankom takie zdrabnianie widac nie przeszkadza, wiec moje gadanie nic tu nie pomoze. wypowiedzialam swoje zdanie i tyle. juz dajmy temu spokoj. wracajcie do swoich "kremikow", "puderkow" i "ladniusich makijazykow"... a ja bede nadal nakladac makijaz, uzywac pudru, kremow itd. pozdrawiam!
Papryczko, zdziwiłabyś się, ilu dziewczynom przeszkadza takie zdrabnianie...Kiedyś, w zamierzchłych czasach była tu o tym dyskusja. Nie jesteś sama.Ja np. też zdrabnianie uważam za zbędne, że tak wybrnę dyplomatycznie
koko jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:42   #141
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Cytat:
Napisane przez koko
Papryczko, zdziwiłabyś się, ilu dziewczynom przeszkadza takie zdrabnianie...Kiedyś, w zamierzchłych czasach była tu o tym dyskusja. Nie jesteś sama.Ja np. też zdrabnianie uważam za zbędne, że tak wybrnę dyplomatycznie
Pamiętam dyskusję, najpierw było, że wszystkie zdrobnienia są złe, a potem powoli dopuszczano niektóre z nich, a potem wszyscy o tym zapomnieli

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline  
Stary 2005-05-22, 11:53   #142
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez Meariel
Teraz z kolei ja widzę tu dość mocno zarysowaną ironię i złośliwość.
Chociaż w ogóle nie czuję się na siłach i w powinności stawania w obronie zdrobnien, poniewaz nie przemawia do mnie duże zagęszczenie zdrobnienia na centymetr tekstu
Przejrzałam wszystkie wypowiedzi w wątku Perełki (te przed wypowiedzią mentora) i na KILKADZIESIĄT opinii, tylko 5 dziewczyn użyło słowa "makijażyk".
Powtarzają się natomiast inne zdrobnienia, które mnie osobiscie nie rażą, bo nie jest ich na tyle dużo, by biły po oczach.

Między innymi Ty Papryczko masz coś w stylu "ładniusi"...
Nie jest to absolutnie atak na Ciebie, moja wypowiedź ma na celu pokazanie, że wątki mentora niestety brzydko pachna trollem, ponieważ były na wizażu wątki, które o wiele bardziej nadawały sie na dyskusję o zdrobnieniach.
Stary 2005-05-22, 12:11   #143
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Exclamation Dot.: apel do prawdziwych Wizażanek!!!

Właśnie przeczytałam wątek i mną zatrzęsło.
Gratuluję trolom. Chyba udało wam się zniszczyć kolejną wspaniałą wizażankę. Cieszą Was teraz te watki na gazecie, prawda? Wspaniała jazda. Gnoje!!!!

Przede wszystkim pragnę zaapelować do prawdziwych wizażanek. Kochane, przecież doskonale znacie wizaż i wiecie, że nawet najgorsze konflikty zawsze sobie pięknie rozwiazujemy we własnym gronie. Ale jak dojdą do tego kometarze troli z gazety, to zaczyna wrzeć i zaczyna się horror.

Przecież znacie Agę - jest to wspaniała, uczynna, przesympatyczna osoba, która oddaje temu forum ogromną cząstkę siebie. Inspiruje Was, uczy, pomaga.
I znając Agę jestem przekonana, że nie boi się krytyki swoich makijaży - inaczej nie odważyła by się tutaj ich zamieszczać, ale tak chamski personalny atak, to już za dużo.
I poraz kolejny, nie zgadzam się z kreowaną opinią, że tutaj ma być słodko i cukierkowo. Ale krytykować, też trzeba umieć. Zresztą świetnie to opisała Femme.

Aga ma dość. I wcale się jej nie dziwię. Mnie odporności na takie personalne ataki nauczyły cztery lata pracy tutaj. I niestety im większy wizaż, tym bardziej się one nasilają. Ale ja mam to gdzieś i na pewno nie zniechęcicie mnie do prowadzenia serwisu!!!!

Agusia, jeszcze raz bardzo Cię proszę, przemyśl to, nie daj się im. W Wizażankach siła i ja ją czerpię pełnymi garściami, żeby dalej robić, co robię.

Ściskam Cię i całuję gorąco

AgaZ
AgaZ jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:17   #144
sylwia18
Zakorzenienie

dziewczyny może już tak po prostu to wszystko zakończyć???nie ma sensu się kłócić, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii (oby nie chamsko), każdy ma prawo do używania takiego słownictwa jakie mu się podoba (na myśli mam oczywiście te wszystkie zdrobnienia). tęsknie za tym "normalnym" forum bo to wszystko już staje się naprawdę męczące...
P.S. Aguś jak mi natychmiast nie wrócisz na to forum to ja się zaraz tam do Ciebie przejdę i "porozmawiamy" w inny sposób!a paznokcie mam długie, zęby ostre...
Stary 2005-05-22, 12:19   #145
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Przejrzałam wszystkie wypowiedzi w wątku Perełki (te przed wypowiedzią mentora) i na KILKADZIESIĄT opinii, tylko 5 dziewczyn użyło słowa "makijażyk".
Powtarzają się natomiast inne zdrobnienia, które mnie osobiscie nie rażą, bo nie jest ich na tyle dużo, by biły po oczach.

Między innymi Ty Papryczko masz coś w stylu "ładniusi"...
Nie jest to absolutnie atak na Ciebie, moja wypowiedź ma na celu pokazanie, że wątki mentora niestety brzydko pachna trollem, ponieważ były na wizażu wątki, które o wiele bardziej nadawały sie na dyskusję o zdrobnieniach.
podziwiam twoja skrupulatnosc w liczeniu wypowiedzi, w ktorych pojawilo sie slowo "makijazyk", ale nie przytaczaj statystyk, tymbardziej, ze akurat ten watek pomimo tego, ze doczekal sie kilkudziesieciu komentarzy, przeobrazil sie w dyskusje na inny temat. zeby miec prawdziwy obraz (z miarodajnym wynikiem) stosowanego tutaj slownictwa, nalezaloby przejrzec starsze watki. tam wlasnie zdrobnienia "bija po oczach".
a jesli chodzi o moja wypowiedz ze slowem "ladniusi", to nie powiedzialam, ze ja nigdy nie uzywam zdrobnien! zdarza mi sie, jak kazdemu czlowiekowi! zreszta chyba nawet juz o tym pisalam, ze uzywam ich glownie wobec dzieci czy ukochanych osob. akurat w tym przypadku zareagowalam tak, bo ten makijaz wyjatkowo mi sie spodobal. poza tym jest to przymiotnik, ktorym chcialam podkreslic moja ocene! a zdrabnianie rzeczownikow to inna historia! takie "pieszczotliwe" obchodzenie sie z kosmetykami, czesciami ciala itd. to dla mnie przesada i tyle! no mam nadzieje, ze juz wszystko jasne...
papryczka jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:19   #146
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez jenn
Agabil napisala po krytycznej uwadze mentora: "Będę moderować ,ale jak widzę nie ma sensu dalej nic umieszczać ,skoro takie uwagi na mnie czekaja" Najwyrazniej przyzwyczaila sie do ciaglych pochwal, choc ja uwazam ze w wiekszosci naprawde zasluzonych. Tylko czemu grozi mentorowi, ze usunie jego wypowiedzi????
Spójrz na 5 wypowiedzi trola Mentor. Wszystkie 5 krytykują wszystkie tutaj osoby. Poza tym znam IP tej osoby i śmiem twierdzić, że nie po raz pierwszy.

Dlatego to JA zablokowałem dostęp gnojkowi. AgaBJ nie miała z tym nic wspólnego. Również dlatego, że widzę jego IP na wypowiedziach na gazeta.pl.
Proszę komentarze odnośnie zablokowania trolognoja mentora kierować do mnie i tylko do mnie.

zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:24   #147
beliczek
Zakorzenienie

Dot.: apel do prawdziwych Wizażanek!!!

AgoZ, kogo nazywasz gnojem? Jeżeli wszystkich tych, którym się nie podoba makijaż Agnieszki i osmielili sie to powiedzieć (czyli między innymi mnie) to czuje się bardzo urażona i zraniona. Przez całe moje życie nikt mnie tak nie nazwał. Dziękuję..............
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:27   #148
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
AgoZ, kogo nazywasz gnojem? Jeżeli wszystkich tych, którym się nie podoba makijaż Agnieszki i osmielili sie to powiedzieć (czyli między innymi mnie) to czuje się bardzo urażona i zraniona. Przez całe moje życie nikt mnie tak nie nazwał. Dziękuję..............
Ja myślę, że chodziło raczej o mentora
Do Ciebie było raczej to:

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Przede wszystkim pragnę zaapelować do prawdziwych wizażanek. Kochane, przecież doskonale znacie wizaż i wiecie, że nawet najgorsze konflikty zawsze sobie pięknie rozwiazujemy we własnym gronie. Ale jak dojdą do tego kometarze troli z gazety, to zaczyna wrzeć i zaczyna się horror.
lucille jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:30   #149
beliczek
Zakorzenienie

ja już nic nie pisze... popłakałam się kiedy przeczytałam wypowiedź AgiZ... nie jestem gnojem ani trollem (no może trollem dietetycznym, ale to inna historia).... A ci, którzy mnie znają to wiedza jak bardzo cenię prawdę i szczerość nawet za najwyższą cenę (dlatego skrytykowałam Agę BJ, tzn. jej makijaże i tworczośc a nie JĄ PERSONLANIE, bo nie znam jej przecież).
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:32   #150
Moka1
Przyczajenie

beliczku i po co te nerwy
Takie wypowiedzi się olewa. Nie jestes zadnym trollem tylko normalną osobą.
Moka1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości