tropikalny koktail owocowy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-05-22, 12:35   #151
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez Moka1
Moderatorka "zasmuciła się" za i tak delikatną krytyke . Na Kafe dostała by tak mocno ,ze na całe zycie by jej sie odechciało tworzyć. Ale podziwiam to ,ze chce tworzyć, nie być bierna.
Dżungla, jaka panuje na Cafe, gazecie i innych tego typu tworach nie była, nigdy nie będzie i NIE JEST udziałem wizaż.pl - włącznie z wypraszaniem tamtejszych amazonek, aby pozostały na swoich drzewach i stamtąd rzucały bananami w przechodniów.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:38   #152
Moka1
Przyczajenie

Mam sie śmiać czy plakac ? ;D
Moka1 jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:40   #153
Ines1985
Zakorzenienie

Dot.: apel do prawdziwych Wizażanek!!!

Cytat:
Napisane przez beliczek
ja już nic nie pisze... popłakałam się kiedy przeczytałam wypowiedź AgiZ... nie jestem gnojem ani trollem (no może trollem dietetycznym, ale to inna historia).... A ci, którzy mnie znają to wiedza jak bardzo cenię prawdę i szczerość nawet za najwyższą cenę (dlatego skrytykowałam Agę BJ, tzn. jej makijaże i tworczośc a nie JĄ PERSONLANIE, bo nie znam jej przecież).
Beliczku, proszę Cię...
Jestem przekonana ze Aga nie pisała o tobie.
Nie przejmuj sie.
Ja bardzo cenie twoja szczerość

Ines1985 jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:41   #154
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Drogi Beliczku
Przeczytaj dokładnie moją wypowiedź. "Gnoje" są wyraźnie skierowane do troli z gazety. Bo ostatnim chamstwem jest zamieszczanie zdjęć Agi na gazecie!!!

Natomiast jeśli mam być tak do końca szczera, to Twoje komentarze dotyczące Agi na pewno też ją uraziły. Mam nadzieję, że sobie to jakoś wyjaśnicie i pewnie wybaczycie po koleżeńsku. W końcu jako prawdziwe Wizażanki

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
AgaZ jest offline  
Stary 2005-05-22, 12:47   #155
sylwia18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Spójrz na 5 wypowiedzi trola Mentor. Wszystkie 5 krytykują wszystkie tutaj osoby. Poza tym znam IP tej osoby i śmiem twierdzić, że nie po raz pierwszy.

Dlatego to JA zablokowałem dostęp gnojkowi. AgaBJ nie miała z tym nic wspólnego. Również dlatego, że widzę jego IP na wypowiedziach na gazeta.pl.
Proszę komentarze odnośnie zablokowania trolognoja mentora kierować do mnie i tylko do mnie.

złoś na króla! nareszcie ktoś zrobił z nim porządek
Stary 2005-05-22, 12:50   #156
beliczek
Zakorzenienie

Dziekuję Agnieszko, że odpisałaś... Ja nigdy nie byłam i nie będe forumowiczem gazety w kwestiach urody. A zamieszczenie jej zdjęcia na gazetowym forum to pogwałcenie praw autorskich i dóbr osobistych Agnieszki, które mnie (jako prawnika i CZŁOWIEKA) oburza.
A, że moje komentarze uraziły Agnieszkę? Przykro mi z tego powodu, ale nie odwołam tego co powiedziałam o jej makijażach. Nie moge cofać tego co napisałam, bo przestałabym byc wierna sobie i nie byłabym wiarygodna jako przyjaciel, forumowicz, wizażanka, człowiek... Podtrzymuję też, że podziwam odwagę, śmiałość, pracowitość Agnieszki - te cechy jej twórczośc budzą szacunek.
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:02   #157
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Question Dot.: tropikalny koktail owocowy

Na 5 sekund się wtrące....bo muszę siłą wyższa

Przyszedł jeden Mentor wyraził jakies "luźne uwagi"...Pomijając już zaglebianie się. Napisał 5 postów i 5 krytykujących i zniknoł...świadome wprowadzenie zamętu!
Widać, że chciał WAs sprowokować i udało mu się.
I Zamiast go olać Wszystkie. Podłożył wam mine, a Wy na nią weszłyście. Rozpętała się dyskusja. Żale, płacz, obrażanie się, wytykanie, złośliwości....Babski comber i przewrażliwienie
Widać wsadził tylko kij w mrowisko. I wiele z Was tłumiło prawdziwe, emocje odczucia....Nie będę analizować czy dyskusja jest potrzebna, czy zbędna...

Ja osobiście staram się pisać negatywy jak pozytywy, aby nikogo nie urazić.
Często omijam dobitne słowa i bardzo często NIE pisze wprost tak jak powiedziałabym to komuś w twarz, w realu...BO tu jest internet i nie widzimy siebie na wzajem... Trudna analiza słowa pisanego @!
Po prostu odmienne zdanie jest źle postrzegane i JA SIĘ O TYM PRZEKONAŁAM <patrz wątek Papieżem>! Staram się <już> nie pisać w sposób kategoryczny...Mam cichą nadzieje, że mi się to udaje?

Zgodze się z Beliczkiem, że wojna podjazdowa odbywa się na gg, w mailach.
Tam piszą ludzie co naprawde myślą o niektórych dokonaniach, niekoniecznie Agi BJ.

A ja tak po cichy troche się obawiam tego nagłego zrywy do wolności słowa...I nie wydaje mi się, aby komuś chciało się zagłębiać w makijaż...TO JUŻ INNA BAJKA.

TO wszystko z mojej strony.
Pozdrawiam WSZYSTKIE WIŻANKI TE ZŁE I TE DOBRE !
Stary 2005-05-22, 13:04   #158
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Moka1
Mam sie śmiać czy plakac ? ;D
Schować banany.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:05   #159
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Gratuluję trolom. Chyba udało wam się zniszczyć kolejną wspaniałą wizażankę. Cieszą Was teraz te watki na gazecie, prawda? Wspaniała jazda. Gnoje!!!!
Trollom?? Mimo wszelkich starań ja w tym wątku takich nie znalazłam… Gratuluję dziewczynom ODWAGI w wyrażeniu krytyki dla moderatora tego forum. Ja z trudem się na nią zdobyłam, żeby napisać tych parę słów . Zdziwiła mnie natomiast (i przyznać muszę, że trochę zawiodła) postawa AgiZ…

Moim zdaniem znacznie większą wartość Wizażu stanowią mądre, dowcipne, życzliwe wypowiedzi forumowiczek, aniżeli wklejane przez nie zdjęcia, które trudno nazwać zdjęciami makijaży – przestylizowane, a często po prostu mocno zmienione, amatorsko przerobione w Photoshopie… Dla mnie nie są one żadną inspiracją. Poraża mnie ponadto ich ekshibicjonizm...

Lubię czytać "wizażowe" dyskusje, bo choć zwykle nie mam czasu, by wziąć w nich udział, to często wiele wnoszą do mojego życia – jeśli nie kolejną nowinkę, ciekawostkę, znajomość, to przynajmniej wywołują uśmiech. Dlatego też brakowałoby mi na Wizażu błyskotliwych wypowiedzi, trafnych uwag i cennych wskazówek niektórych dziewczyn, nie zatęskniłabym natomiast za fotkami makijaży np. AgiBJ. A jeśli właśnie one są dla kogoś największym walorem tego wortalu, to… odsyłam tutaj: http://www.kosmetyki.naczasie.pl/zdj...er=asc&start=0 .

Mimo wszystko wierzę, że przedstawiciele "Świętej Inkwizycji" opamiętają się w ściganiu trolli… zanim zniszczą Wizaż. Swoją drogą coraz łatwiej zostać trollem…

Pozdrawiam,
Demonik.
demonik jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:11   #160
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez demonik
Trollom?? Mimo wszelkich starań ja w tym wątku takich nie znalazłam… Gratuluję dziewczynom ODWAGI w wyrażeniu krytyki dla moderatora tego forum. Ja z trudem się na nią zdobyłam, żeby napisać tych parę słów . Zdziwiła mnie natomiast (i przyznać muszę, że trochę zawiodła) postawa AgiZ…

Moim zdaniem znacznie większą wartość Wizażu stanowią mądre, dowcipne, życzliwe wypowiedzi forumowiczek, aniżeli wklejane przez nie zdjęcia, które trudno nazwać zdjęciami makijaży – przestylizowane, a często po prostu mocno zmienione, amatorsko przerobione w Photoshopie… Dla mnie nie są one żadną inspiracją. Poraża mnie ponadto ich ekshibicjonizm...

Lubię czytać "wizażowe" dyskusje, bo choć zwykle nie mam czasu, by wziąć w nich udział, to często wiele wnoszą do mojego życia – jeśli nie kolejną nowinkę, ciekawostkę, znajomość, to przynajmniej wywołują uśmiech. Dlatego też brakowałoby mi na Wizażu błyskotliwych wypowiedzi, trafnych uwag i cennych wskazówek niektórych dziewczyn, nie zatęskniłabym natomiast za fotkami makijaży np. AgiBJ. A jeśli właśnie one są dla kogoś największym walorem tego wortalu, to… odsyłam tutaj: http://www.kosmetyki.naczasie.pl/zdj...er=asc&start=0 .

Mimo wszystko wierzę, że przedstawiciele "Świętej Inkwizycji" opamiętają się w ściganiu trolli… zanim zniszczą Wizaż. Swoją drogą coraz łatwiej zostać trollem…

Pozdrawiam,
Demonik.
ODWAGI? Komu gratulujesz tego typu odwagi, mentorowi i jego wątkom na gazeta.pl?
zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:11   #161
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

ekshibicjonizm niektóre naprawde zbytnio biorą sobie wszystko do serca.Tragedia
nati__xxx jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:14   #162
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez demonik

Pozdrawiam,
Demonik.
Demoniku może przeczytaj np. wypowiedź Złosia, nawet Co to ułatwię:

Cytat:
Spójrz na 5 wypowiedzi trola Mentor. Wszystkie 5 krytykują wszystkie tutaj osoby. Poza tym znam IP tej osoby i śmiem twierdzić, że nie po raz pierwszy.

Dlatego to JA zablokowałem dostęp gnojkowi. AgaBJ nie miała z tym nic wspólnego. Również dlatego, że widzę jego IP na wypowiedziach na gazeta.pl.
Proszę komentarze odnośnie zablokowania trolognoja mentora kierować do mnie i tylko do mnie.
lucille jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:20   #163
Moka1
Przyczajenie

heh...najłatwiej to uczestniczki innych forów nazwać "amazonkami z bananami" :/ Sa ludzie i ludziska.
A mam pytanie nie na temat. Jak usunąc sie z wizazu? To nie moj komp i nie chce zeby kolezanka miała przeze mnie kłopoty bo sie admini na mnie pogniewają ...
Moka1 jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:23   #164
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Moka1
heh...najłatwiej to uczestniczki innych forów nazwać "amazonkami z bananami" :/ Sa ludzie i ludziska.
A mam pytanie nie na temat. Jak usunąc sie z wizazu? To nie moj komp i nie chce zeby kolezanka miała przeze mnie kłopoty bo sie admini na mnie pogniewają ...
Wystarczy się wylogować i nie wracać.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:27   #165
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
ODWAGI? Komu gratulujesz tego typu odwagi, mentorowi i jego wątkom na gazeta.pl?
Nie czytałam wypowiedzi niejakiego mentora na forum gazety. Niespecjalnie mnie one interesują. Przeczytałam tylko te, które zamieszczone zostały tutaj - zresztą ewidentnie w celu "podgrzania" atmosfery.

Miałam na myśli m.in. modlishę, beliczka, aleksandrax, buczymordę. Złosiu, przecież inteligentna bestia z Ciebie...

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
ekshibicjonizm niektóre naprawde zbytnio biorą sobie wszystko do serca.Tragedia
"Niektóre" natomiast odbierają wszystko zbyt dosłownie.
demonik jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:42   #166
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez demonik
MOżesz jaśniej? Na czym polega moje przewinienie?
Cytat:

Lubię czytać "wizażowe" dyskusje, bo choć zwykle nie mam czasu, by wziąć w nich udział, to często wiele wnoszą do mojego życia – jeśli nie kolejną nowinkę, ciekawostkę, znajomość, to przynajmniej wywołują uśmiech. Dlatego też brakowałoby mi na Wizażu błyskotliwych wypowiedzi, trafnych uwag i cennych wskazówek niektórych dziewczyn, nie zatęskniłabym natomiast za fotkami makijaży np. AgiBJ. A jeśli właśnie one są dla kogoś największym walorem tego wortalu, to… odsyłam tutaj: http://www.kosmetyki.naczasie.pl/zdj...er=asc&start=0
I dlatego, że Tobie się nie podobają czyjeś makijaże, to trzeba dokopać tej osobie, żeby już raz na zawsze odechciało jej się wchodzić na wizaż???
Cytat:

Pozdrawiam,
Demonik.
Tym zniszczeniem wizażu mnie nie przestraszysz. Sorry, możesz mnie nazywać Świętą Inkwizycją - ja gnoić ludzi na moim serwisie nie pozwolę.
I tak gwoli ścisłości - dla mnie osobiście trollem jest ta osoba, która zamieściła zdjęcia na gazecie.

Pozdrawiam

AgaZ
AgaZ jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:49   #167
Ivvonka
Zadomowienie

Thumbs down

Dziewczyny, jestescie po prostu zazdrosne o siebie... i tyle! Smutne to i zalosne.
Ivvonka jest offline  
Stary 2005-05-22, 13:54   #168
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez demonik
Nie czytałam wypowiedzi niejakiego mentora na forum gazety. Niespecjalnie mnie one interesują. Przeczytałam tylko te, które zamieszczone zostały tutaj - zresztą ewidentnie w celu "podgrzania" atmosfery.

Miałam na myśli m.in. modlishę, beliczka, aleksandrax, buczymordę. Złosiu, przecież inteligentna bestia z Ciebie...

"Niektóre" natomiast odbierają wszystko zbyt dosłownie.
Wiesz, co innego napisać komuś DLACZEGO się nie podobają i zrobić to konstruktywnie A inna para kaloszy do jazda na całego po danej osobie za to, że jest. Mnie osobiście do białości doprowadzają natomiast posty w stylu "ja to bym jej (Adze) dołożyła" - bo i za co? Za to, że jest tutaj, pomaga, stara się?

Dlatego jestem w tym wątku, jak ostatnio nieczęsto, i będę reagować jak za dawnych lat. Bezpardonowo i jak to kiepski admin ma w zwyczaju.

zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:02   #169
sylwia18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Dziewczyny, jestescie po prostu zazdrosne o siebie... i tyle! Smutne to i zalosne.
ivonka lepiej bez takich komentarzy już tutaj bo tylko podkręcasz atmosferę...czy nie możecie po prostu wszyscy wrócić do "normalności"???
zapomnijcie o tym! każdy ma swoje zdanie i tego na siłę się nie zmieni!
Stary 2005-05-22, 14:06   #170
beliczek
Zakorzenienie

Ivvonko... Komu i czego ja niby mam zazdrościć???? Prowokujesz mnie...
beliczek jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:07   #171
neonka28
Zakorzenienie

Przestańcie
neonka28 jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:10   #172
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez neonka28
Przestańcie
Popieram chyba njlepiej zamknąć ten wątek.......
lucille jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:11   #173
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ivvonko... Komu i czego ja niby mam zazdrościć???? Prowokujesz mnie...
Skoro wiesz, że jesteś prowokowana, to dlaczego dajesz się prowokować?
zlosliwiec jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:12   #174
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AgaZ
MOżesz jaśniej? Na czym polega moje przewinienie?
Agnieszko nie napisałam o przewinieniu, ale odniosłam się do Twoich słów (które zresztą zacytowałam):

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Gratuluję trolom. Chyba udało wam się zniszczyć kolejną wspaniałą wizażankę. Cieszą Was teraz te watki na gazecie, prawda? Wspaniała jazda. Gnoje!!!!
Napisałaś gratuluję "trollom", nie "trollowi Mentorowi". Pisałaś w liczbie mnogiej, nazwałaś zatem trollami i gnojami parę osób... Trochę to przykre i zupełnie nieadekwatne do tego, co napisały inne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez AgaZ
I dlatego, że Tobie się nie podobają czyjeś makijaże, to trzeba dokopać tej osobie, żeby już raz na zawsze odechciało jej się wchodzić na wizaż???
Nigdy nikomu nie miałam zamiaru dokopać. Przeraża mnie jedynie awantura, która rozpętała się w związku z krytyką (moim zdaniem nikogo nie obrażającą) makijażu /-y. Po raz kolejny zaznaczam, że nie mam na myśli tego co napisał Mentor.

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Tym zniszczeniem wizażu mnie nie przestraszysz. Sorry, możesz mnie nazywać Świętą Inkwizycją - ja gnoić ludzi na moim serwisie nie pozwolę.
Nie miałam zamiaru Cię straszyć. Po prostu nie zgadzam się z prezentowanym przez Ciebie w tej kwestii stanowiskiem. Co nie zmienia faktu, że nadal życzę Ci "(...) zamku w Szkocji", itd. .

Pozdrawiam i znikam,
demonik niedzielny.
demonik jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:13   #175
Ivvonka
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: tropikalny koktail owocowy

Ivvonka jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:15   #176
Ivvonka
Zadomowienie

Smile

Dajmy sobie buzi na zgode!
Ivvonka jest offline  
Stary 2005-05-22, 14:29   #177
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez demonik
Agnieszko nie napisałam o przewinieniu, ale odniosłam się do Twoich słów (które zresztą zacytowałam):

Napisałaś gratuluję "trollom", nie "trollowi Mentorowi". Pisałaś w liczbie mnogiej, nazwałaś zatem trollami i gnojami parę osób... Trochę to przykre i zupełnie nieadekwatne do tego, co napisały inne dziewczyny.
Napisałam "trollom" bo dotyczyło to wątku w gazecie - dostałam wątek na maila i wiem, że mają tam teraz używanie, i wiem doskonale, że teraz nas czytają. Może stąd to nieporozumienie. Beliczek, też myślała, że ja biję do niej

Cytat:

Nigdy nikomu nie miałam zamiaru dokopać. Przeraża mnie jedynie awantura, która rozpętała się w związku z krytyką (moim zdaniem nikogo nie obrażającą) makijażu /-y. Po raz kolejny zaznaczam, że nie mam na myśli tego co napisał Mentor.
Awantura jest, bo rozpętał ją kto??? Ktoś obcy i niestety padła na podatny grunt. Ale tak jak wcześniej pisałam, wierzę, że laski sobie wszystko wyjaśnią i rozwieją nieporozumienia.

Cytat:
Nie miałam zamiaru Cię straszyć. Po prostu nie zgadzam się z prezentowanym przez Ciebie w tej kwestii stanowiskiem. Co nie zmienia faktu, że nadal życzę Ci "(...) zamku w Szkocji", itd. .

Pozdrawiam i znikam,
demonik niedzielny.
Mam nadzieję, że zatarłam złe wrażenie i , że jasne już jest to, że nie atakowałam wizażanek. A zamek w Szkocji byłby boski

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
AgaZ jest offline  
Stary 2005-05-22, 15:30   #178
Angelika
Rozeznanie

dziewczyny, nie szkoda wam energii na takie kłótnie.

Trzeba było to olać, dzięki tym 6 stronom niepotrzebnej dyskusji Trole osiągneli swój sukces. To wlaśnie same stworzyłyście ta nagonke na Agę.

Mi sie ten makijaz podoba (tylko zdjęcie z odchylowa głową nie podoba mi sie). Staram sie nie oceniac makijaży, no chyba że wyjątkowo razi lub jest wyjątkowo ładny. Czasami rozśmieszają mnie te teksty typu "jestes cudowna, chce byc twoją siostrą..." te słodzenia, zdrobnienia. Nie będe tutaj nikogo cytować, wskazywać.

Makijaże Agi sa wyraziste, odważne, ale moim zdaniem gorsze jest, jak jakaś laska wkleja totalnie niewyraźne zdjęcie, chce żeby ocenic "niby" makijaż (którego nie widać), a tak naprawdę che zeby ja podziwiano. sorry...

Jesli chodzi o mentora, zgodze sie z jednym. Nie wazne kto co wymaluje, zawsze są jakieś "ochy i achy" zachwytu. Czasami na wątkach jest tak słodko że aż mdło, i zeby nie zaczynać awantury, pozostaje tylko usmiech na twarzy.

Krytyka jest potrzebna, dlaczego nie napisać ze cos wyszło brzydko, a cos ładnie. Czasami można kilka osób na ziemie sprowadzić Nie dlatego, że jestesmy rządni żeby komuś coś niemiłego powiedzieć, lecz żeby ta osoba nie zrobiła z siebie kiedyś Clowna.

pozdrawiam ;-)
Angelika jest offline  
Stary 2005-05-22, 15:34   #179
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Do Agi Bj i w związku z tym co się porobiło

Co sie porobiło....
Moja wypowiedz była jedną z pierwszych i napisałam, że ten makijaz Agi nie przemawia do mnie, bo tez tak jest, choc wiele poprzednich wywarło na mnie ogromne wrazenie i autentycznie bardzo mi pomogło ,zainspirował. I za to Aguś ( ja zdrabniam wiele, juz taka jestem!) bardzo Ci dziękuję!!!!

Aguś, przykro mi sie zrobiło, gdy czytałam takie wypowiedzi jak Mentora i rozumiem Twoją reakcję, tym bardziej , że myślę, iż jestes wrażliwą i dobrą osobą. Nie odwracaj się od wizażu, bo będzie to OGROMNA STRATA!!!! Uważam, że masz talent, ale nawet najlepszym zdarzają sie potknięcia, choc nie wiem czy moge tak napisać, przeciez ekspertką nie jestem. TYLKO NIE PRZESTAWAJ TWORZYĆ.!!!

Swoją drogą, strasznie przykro mi sie zrobiło, , że taka atmosfera na wizażu sie wytworzyła Ale popieram dzieczyny , które piszą, że krytykować można i trzeba w takich wątkach , tyle tylko, żeby była to krytyka autentyczna, płynąca prosto z serca, kulturalna.
Mariti jest offline  
Stary 2005-05-22, 15:40   #180
bunny-pie
Zakorzenienie

Dot.: Do Agi Bj i w związku z tym co się porobiło

Proponuje zamknac ten watek na klutke

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości