Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-02, 18:41   #211
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wciereczke z Rzepy mam Co prawda z Joanny Ale zawsze coś podoba mi sie to ze mam fajnie włoski uniesione u nasady po niej. A tej płukanki z pokrzywy troche sie boje bo może podobno zieloną poświate na blondaskach dawać
Tak czy siak, póki co chce same wcierki używać i ten tran. Nie lubie łykać tabletek i to taka ostatecznosc juz dla mnie a póki co garściami mi nie lecą wiec jakoś przetrwam Najbardziej lecą mi po myciu, jak schną. Przy samym myciu, i jak są suche w ciagu dnia to aż tak nie wypadają

A z tym odrostem to daj spokój Ja potem spróbuje wam mój pokazać. A też tak z 3 tygodnie do farbowania póki włoski sie nie ustabilizują bo teraz ich farbą nie dobije...
a na jesień też tak Ci leciały? bo czasem takie są naturalne objawy przy przesileniach pór roku i wtedy nie ma się czym martwić

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
katie
dzięki
Niby mam jasne ale widzisz ze farby wychodza mi zolte-której się nie czepię mam zolty łeb.
Ale Ty nie masz żółtego kolorku przeciez?
I cieszymy się że humor Ci sie od czytania poprawia
hmm no właśnie wszystko zależy od światła, w dziennym jest okej tak złoto ale okej, a w sztucznym to już w żółć idzie... aleeee staram się wytrzymać do następnego farbowania i wtedy zwiększę proporcję farby z popielem, jak nie pomoże to będę kombinować dalej

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Katie
Tak mozna dac dwie lyzki na litr wody i polewac po wlosach po umyciu. Albo do buteleczki z psikaczem wlac kieliszek i rozrobic z woda do pelna i psikac po umyci i namaskowaniu. Ja polecam
i rozumiem, że jak spłuczę maskę to psikam i już wtedy zostawiam na włosach do wyschnięcia? pytam bo właśnie siedzę z maską na włosach... ocet może być spirytusowy??
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 18:42   #212
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i dziwne jest też to, że lewa stopa jest idealnie dopasowana do bucika, a w prawej gniotą mnie dwa paluchy od końca.
Może jeszcze nie rozchodzone są, ale jak tu je rozchodzic, gdy boolii xD
To bardzo czeste akurat. na mnie zawsze jeden but idealnie pasuje a drugi ugniata/ obciera itp.
Człowiek ma rozne nogi.
A jak rozchodzic buty...
Ja kazde nowe zanim pojde gdzies na miasto rozchadzam w domu kolo pol godzinki w grubych skarpetkach- cisnie i boli ale potem buty idealne
Stary 2011-04-02, 18:43   #213
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no ciemny ale spłucze się i to co by zostało to może by tak sie udało wycyrklować, żeby było ton ciemniej niż mam teraz

taki był kolor mniej wiecej po 2 tygodniach-tu z lampą w ciemności
jak jesteś przekonana, że teraz tez uzyskasz taki kolorek - to rób bo ładny ale jeśli masz wątpliwości to się wstrzymaj, bo to co ostatnio pokazywałaś, że masz obecnie na główce też bardzo fajnie wygląda
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 18:46   #214
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To bardzo czeste akurat. na mnie zawsze jeden but idealnie pasuje a drugi ugniata/ obciera itp.
Człowiek ma rozne nogi.
A jak rozchodzic buty...
Ja kazde nowe zanim pojde gdzies na miasto rozchadzam w domu kolo pol godzinki w grubych skarpetkach- cisnie i boli ale potem buty idealne
Też tak robie
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a na jesień też tak Ci leciały? bo czasem takie są naturalne objawy przy przesileniach pór roku i wtedy nie ma się czym martwić

Na jesień to nie pamiętam.... nie zwróciłam na to uwagi. Wiem ze w zeszlym roku w wakacje mi dosc mocno wypadały, ale zaczelam brac suplementy akurat i przeszło.

Czytałam wypowiedź Mysi jeszcze na wątku o poroście że trzeba patrzeć na tą końcówke na włosie i jak jest biała to to znaczy że to naturalne wypadanie, a jak czarna to osłabione włosy, jak bez końcówki to sie łamią. A ja mam chyba w wiekszosci takie białe ...
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-04-02, 18:48   #215
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a jak sobie dopisała w podpisie swoją karierę szkolną co by to ktoś przypadkiem nie pomyślał jak Bunny wtedy, że dopiero się uczy
nie no to jest w ogóle jakaś masakra, ja nie rozumiem połowy z tego co pisze, bo się niejasno wysławia... jak widać nawet na forum niektórym się chce tracić energię na słowne przepychanki

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski a ja dzis mam dola przez moja grzywke wlosy umylam rano jak zawsze a grzywka sobie takie chece odstawia rozdziela sie i wlazi mi w oczy chyba podetne ja sposobem z tego filmiku co jedna z was wrzucala(katie chyba)
luknijcie do profilu do albumu "ja" bo moze ja wymyslam no niewiem
hehem to niestety nie ja wrzucałam... ale skorzystałam z tej metody i jestem zadowolona
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 18:48   #216
caskada
Zakorzenienie

szukam tego filmiku na sciecie grzywki macie moze ktoras zapisany ???
kurcze kto go wrzucal???byl taki prosty....
Stary 2011-04-02, 18:53   #217
Kotka17
Zakorzenienie

no jasne mnie nie ma a tu nowy wątek !!!
witam blondasy
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-04-02, 18:56   #218
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cascada a nie mozesz po prostu podciac pod takim samym katem jak masz scieta?? Ja tak zawsze robie...
Stary 2011-04-02, 19:10   #219
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
szukam tego filmiku na sciecie grzywki macie moze ktoras zapisany ???
kurcze kto go wrzucal???byl taki prosty....
proszę http://www.youtube.com/watch?v=W66eyeM3H0Y

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:11   #220
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
ło matko dziołhy, nadrobiłam, ale nie było łatwo

bez cytowania na szybko:
fajna ta dyskusja stanikowa ja wymiarów dawno nie mierzyłam, ale zwykle oscyluję koło rozmiaru 70DD

Infatuated - kiecka fajna, ale mi też sie kolor nie podoba tak jak Dziewczynom

Yatta - fajne te staniczki z linka ...i nie bądź wiśnia dodaj mnie w końcu do znajomych

Snow - bardzo mnie zainteresował ten Twój samoopalacz, może się skuszę, bom blada, a zawsze wizja zacieków mnie odstręczała niestety nie załapałam się na obejrzenie Ciebie w wersji ciemnowłosej podoba mi się kolorek Twojej nowej bluzki, też ostatnio choruję na tę barwę

Kitkulka - fajny ten Twój Tata, że ma taką cierpliwość a jak pomyślę o Twoich metodach pomiaru w WC...

Bunny - nie daj się prowokować, szkoda Twoich nerwów na ludzi, którzy najwyraźniej szukają konfliktów... Gratuluję liczby odsłon bloga! często tam zaglądam - bardzo fajny jest a masz Bunny jakieś doświadczenia z Joanną? Bo mi podpasował ten odcień złoty piasek, którym sobie pasemka zrobiłam w zeszłym miesiącu po farbowaniu, ale ciężko mi powiedzieć, jaki ma wpływ nawłosy, bo tyle ostatnio przeszły... na KWC laseczki piszą że są z tego odcienia zadowolone ale też widziałam opinie że te farby Joanki na dłuższą metę niszczą mocno i już sama nie wiem...

Czekoladowoo - nie martw się, teraz masz widocznie gorszy okres, ale to minie, ja jeszcze raz polecam wcierkę z rzepy i płukankę z pokrzywy. Wiadomo - najlepiej jak to jak najbardziej naturalne, jak najmniej "kosmetyczne".

Adzi - widzę, że wielokrotnie piszesz o occie, powiedz, czy dobrze rozumiem i pamiętam, że on ma zapobiegać żółknięciu odrostów? 2 łyżki na litr wody i psikać na odrost po myciu tak?

Agatau - piękny masz ten kolorek, gdybym miała tak jasne naturalki jak Ty to na pewno bym zaczęła kombinować i się skusiła na wizytę u fryzjera

i w ogóle Wszystkie Was Blondyneczki się fajnie czyta, miałam wczoraj kiepski dzień i jak Was wieczorkiem nadrabiałam to aż mi się humor poprawił

a żebyście wiedziały, jak mnie kusi zrobić sobie mniej żółty kolorek, a do farbowania jeszcze 3 tygodnie... teraz mam całkiem fajnie i tak złoto, ale bym chciała bardziej neutralnie i tylko sobie powtarzam nie nie nie i wirtualnie daję sobie po łapkach
o joannie... jak mowia- dobre bo polskie a serio- to ciezko powiedziec... joannie na pewno daleko do standardow eu, ale najgorsza nie jest. mnie odstrasza ze po koloryzacji wlosy sa tak suche ze mam wrazenie ze sie polamia...
szampony ma srednie inne rzeczy tez- ja np. mam na wiekszoasc ich produktow uczulenie...
ale zawsze znajdzie sie ktos komu sluzy.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ta dziewczyna, co wczoraj z Bunny sie klocila, na innym watku tez ciagle buzuje atmosfere, nie da sobie przetlumaczyc http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=518567 aaa i jest tam moje zdj po rozjasniaczu
ona niepotrafi rozmawiac normalnie- wszedzie tylko ludzi prowokuje.
wiedzy za grosz.
dlatego postanowilam ja olac
szkoda ze nie mozna jej ustawic jako ignoruj...zeby jej postow nie widziec...
daj sobie luz i ja olej.
a w ogole doszlam tylko do polowy tego watku i mialas racje- rozjasniacz a dekoloryzator to zupelnie inne produkty- skladowo i ze wzgledu na funkcje.

Cytat:
Pomysł w sumie ok, ale ja sie tak nie znam Jedynie z tą gruszką i klepsydrą mi tak w pamięć zapadło, ale wspólnymi siłami może byśmy coś zdziałały
Tylko wiecie żeby to było sensowne to zdjecia by musiały byc albo w bieliznie albo stroju albo tak żeby jak najwiecej ciała było odsłonietego, tzn żeby ciuchy nie przekłamywały. Także nie wiem
Ale ciezko z tymi typami figur

Dlatego tak bardzo nie lubie chodzić do fryzjerów Co mnie to na jakich ona produktach pracuje jak tak sie zakreca w tym co mówi że coraz bardziej widać że faktycznie kolejne szkoły są jej potrzebne bo niektóre wizażanki które fryzjerkami nie są wiedzą więcej...
Przykre to jest strasznie bo jest masa takich fryzjerek które myślą że wiedzą wszystko a to nieprawda...i trafia sie potem do takiej i zpłaczem wychodzi...
wiecie jak to jest... raz w zyciu pofarbowala kogos joanna, kolezanka nalozyla artego i juz jest ze ona na tym pracuje w salonach najczesciej pracuja na 2-3 markach a na pewno nie na tylu co ona wymienia- to pokazuje ze nie zna wszystkich produktow ani jednego producenta.

Cytat:
okej, jestem po prostu belly dancer

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

skoro fryzjerka mowi, ze wg niej nie ma roznicy pomiedzy dekoloryzatorem a rozjasniaczem, to faktycznie, lepiej nie trafic na takiego fryzjera
dokladnie sie zgadzam.
i z kim jak z kim, ale ze mna walki na wiedze by nie wygrala.
ona zdala test na 46/50 a ja 49/50 chocby to cos znaczy, ale ona sie musi wiedza chwalic przeciez- nawet jej podpis- jaka to ona madra- podziwiajcie!
dla mnie zwykla dzidzia co sie przechwala
niech tutaj przyjdzie- pokazemy jej dopiero ile jest warta!
Stary 2011-04-02, 19:15   #221
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moje kochanie, pamiętacie mnie??

wiem, że dawno mnie tutaj nie było, ale mam przez ostatnie miesiące urwanie głowy-wkońcu za miesiąc matura!!

mam do Was gorąco prośbę, moje włoski teraz wyglądają tak i chciałabym je zafarbowac londą color blend ale nie wiem czy wyjdzie i czy robic z podkładem czy bez?? jak myślicie?? proszę odpowiedzcie bo naprawdę nie mam czasu, aby przeglądac cały wątek...
Dziękuję z góry

1,2,3-moje włosy
4- mój obecny odrost
5-londa którą chce zrobic(śliczny kolor)
EWCIA BEZ PODKLADU NAWET NIE MARZ ZE CI TA FARBA WYJDZIE- BEDZIE RUDO I BLE...

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
i znowu nowy wątek no dziś kupiłam farbkę (4 farbki ) http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ge-blonde.aspx ale nie mam zielonego pojęcia kiedy sobie ufarbuje włosy mam tylko pytanie do blond bunny, jaką wodę ma ta farbka? 9%? bo ja dokupiłam 6% wodę bo chcę zafarbować moje klipy które są jaśniejsze.
na moje kaprawe oko ona ma 6% kochana
a do jakich wloskow przeznaczona tak dla pewnosci?
Stary 2011-04-02, 19:20   #222
snowhitee
Zakorzenienie

Blondyny!! Tak mnie dziś zmotywowałyście, że kończę jeść ciasteczko i idę ćwiczyć 8min ABS Jak będzie dobrze szło to niedługo i Buns dołączy na pupkę a cooo

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:21   #223
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Też tak robie

Na jesień to nie pamiętam.... nie zwróciłam na to uwagi. Wiem ze w zeszlym roku w wakacje mi dosc mocno wypadały, ale zaczelam brac suplementy akurat i przeszło.

Czytałam wypowiedź Mysi jeszcze na wątku o poroście że trzeba patrzeć na tą końcówke na włosie i jak jest biała to to znaczy że to naturalne wypadanie, a jak czarna to osłabione włosy, jak bez końcówki to sie łamią. A ja mam chyba w wiekszosci takie białe ...
kochana pomoz sobie sama.
jedz teraz na mase owoce/warzywka i mnostwo nabialu.
az do znudzenia- przestana wypadac jesli to nie przesilenie, skoro to tyle trwa moze im czegos brakuje.
pij tez multiwitamine przez miesiac.
bo zadnych problemow ze skora glowy nie masz? swedzenia itp?
kosmetykow do wlosow tez nie zmienialas?

a powiem wam ze dzis sie upewnilam w swojej wiedzy i dowartosciowalam na maxa.
mialam zastepstwo z inna instruktorka i zrobilam z nia "walke" na wiedze...
odpowiadala cierpliwie na kazde moje pytanie az doszlysmy do spiecia i niepewnosci i okazalo sie ze mam taka wiedze jak ona!
byla naprawde pod moim wrazeniem
czuje sie cudownie kochane!
bardzo zaluje ze nie trafilam w szkole do jej grupy bo wtedy bym nie miala zadnych brakow czy niewiedzy- jestem pewna.
nauczycielka doskonala- pierwsza taka jaka w zyciu spotkalam.
Stary 2011-04-02, 19:24   #224
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ona niepotrafi rozmawiac normalnie- wszedzie tylko ludzi prowokuje.
wiedzy za grosz.
dlatego postanowilam ja olac
szkoda ze nie mozna jej ustawic jako ignoruj...zeby jej postow nie widziec...
daj sobie luz i ja olej.
a w ogole doszlam tylko do polowy tego watku i mialas racje- rozjasniacz a dekoloryzator to zupelnie inne produkty- skladowo i ze wzgledu na funkcje.

dokladnie sie zgadzam.
i z kim jak z kim, ale ze mna walki na wiedze by nie wygrala.
ona zdala test na 46/50 a ja 49/50 chocby to cos znaczy, ale ona sie musi wiedza chwalic przeciez- nawet jej podpis- jaka to ona madra- podziwiajcie!
dla mnie zwykla dzidzia co sie przechwala
niech tutaj przyjdzie- pokazemy jej dopiero ile jest warta!
fakt, nie potrafi normalnie dyskutowac- mogla jeszcze wieksza czcionka napisac ze szkole juz skonczyla- w sumie dobrze, bo mi po jej wypowiedziach wydawalo sie ze jeszcze sie uczy
i tak jak mowisz, lepiej jej nie odpisywac, dlatego napisalam czekoladowoo zeby moze lepiej nie pisala, bo ona i tak nie bierze pod uwage innych opcji niż swoja. Ale podobno ma opinie bardzo dobrej fryzjerki w miescie
a podpis zrobila taki sam jak Ty masz

buahhot jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:30   #225
infatuated
Zakorzenienie

oo EWCIA!
ale Cie nie było...ze sto lat chyba )
no no odrost wyhodowałaś konkret...ta londa bez podkładu nie bardzo

Snow-noo i super , ze dołączasz do blondynkowych cwiczen
trzeba sie motywować !
infatuated jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:36   #226
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
fakt, nie potrafi normalnie dyskutowac- mogla jeszcze wieksza czcionka napisac ze szkole juz skonczyla- w sumie dobrze, bo mi po jej wypowiedziach wydawalo sie ze jeszcze sie uczy
i tak jak mowisz, lepiej jej nie odpisywac, dlatego napisalam czekoladowoo zeby moze lepiej nie pisala, bo ona i tak nie bierze pod uwage innych opcji niż swoja. Ale podobno ma opinie bardzo dobrej fryzjerki w miescie
No tak... musi wszysto pisac na czerwono i drukowanymi Tak jak mi napisała na czerwono o tych alkoholach tłuszczowych że to nie alkohole I że tylko te co maja alkohol w nazwie to wysuszają. No a tłuszczowe alkoholu w nazwie nie mają? Polialkohole mają inne nazwy a też alkoholami są. A tłuszczowe różnią się tym ze inaczej powstają, ale należą do grupy alkoholi przez swoją budowe.
No ale ona to powinna wiedzieć. Mogła napisać w normalny sposób to a ona w każdym poście podkreśla to że wie lepiej, że wogóle nie ma opcji że sie myli.
Cytat:
kochana pomoz sobie sama.
jedz teraz na mase owoce/warzywka i mnostwo nabialu.
az do znudzenia- przestana wypadac jesli to nie przesilenie, skoro to tyle trwa moze im czegos brakuje.
pij tez multiwitamine przez miesiac.
bo zadnych problemow ze skora glowy nie masz? swedzenia itp?
kosmetykow do wlosow tez nie zmienialas?

odpowiadala cierpliwie na kazde moje pytanie az doszlysmy do spiecia i niepewnosci i okazalo sie ze mam taka wiedze jak ona!
bardzo zaluje ze nie trafilam w szkole do jej grupy bo wtedy bym nie miala zadnych brakow czy niewiedzy- jestem pewna.
Ze skorą głowy żadnych problemów Zmieniłam tylko szampon, z Babydreama i fioletowej Joanny na czerwonego L'oreala. Bo od babydream'u miałam łupież a od tej Joanny mi sie tłuszczą włosy.
Poza tym żadnych zmian.
A wypadają mi teraz od około 2-3 tygodni, i tak jak mówiłam w większości tylko po umyciu włosów w momencie jak schną.
Jak mi wypadały w zeszłym roku przez te 3 miesiące to włosy były wszędzie, dosłownie wszędzie, pod prysznicem, na poduszce, na podłodze w łazience, no wszędzie Teraz zupełnie inaczej mam

O o tej multiwitaminie nie pomyślałam, kupie sobie taką do picia
Warzywa i owoce jem, codziennie do obiadu staram sie mieć jakąś surówke albo chociaż ogórka czy pomidora, z owoców to jabłka najczesciej albo mandarynki, pomarańcze.

No i gratuluje! Szkoda że takich nauczycieli jest mało...
Ja sie ostatnio bardzo zawiodłam na naszej babce, wiedziałysmy wszystkie że ona tak troche po łepkach wszystko robi, ale na zastępstwie jak zachorowała to dopiero sie okazało ile
Napisałabym wam troche o tych cudach ale wole tego nie robić publicznie...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-02 o 19:38
Stary 2011-04-02, 19:41   #227
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oo EWCIA!
ale Cie nie było...ze sto lat chyba )
no no odrost wyhodowałaś konkret...ta londa bez podkładu nie bardzo

Snow-noo i super , ze dołączasz do blondynkowych cwiczen
trzeba sie motywować !
dołączam dołączam już filmik się ładuję, zaraz zabieram lapka do drugiego pokoju i będę próbować bo przy Tż jakoś nie chcę

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:41   #228
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie widzialam
w ogole zauwazylam ze jak ona czegos nie wie to czeka az ktos napisze a potem to przepisuje innymi slowami albo celowo temu zaprzecza.
chcialabym zobaczyc jakie krogulce robi
poza tym ja wiem jak jest w zawodowkach fryzjerskich- ma praktyke w salonie i przez pierwsze 2 lata tylko wlosy zamiata i myje glowy klientkom i na sztucznych glowkach pracuje- jak juz jej farbe pozwola polozyc to zaszczyt bo po czeladniku to masz tylko umiec robic fryzury i strzyc koloryzacje to juz praca mistrza albo technika czyli mnie niestety ale ona tu przyszla wzbudzac klotnie i sie doksztalcic na wypowiedziach innych fryzjerow
zauwazcie to...
ja sie wczoraj polapalam jak zaczela po mnie to samo pisac i ze niby jaka to ona zbratana ze mna- po co bylo sie klocic ze niby to samo pisalysmy innymi slowami
sory ale ja pisalam zupelnie innego niz ona... to jest najlepsze.
Stary 2011-04-02, 19:46   #229
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie widzialam
w ogole zauwazylam ze jak ona czegos nie wie to czeka az ktos napisze a potem to przepisuje innymi slowami albo celowo temu zaprzecza.
poza tym ja wiem jak jest w zawodowkach fryzjerskich- ma praktyke w salonie i przez pierwsze 2 lata tylko wlosy zamiata i myje glowy klientkom i na sztucznych glowkach pracuje- jak juz jej farbe pozwola polozyc to zaszczyt bo po czeladniku to masz tylko umiec robic fryzury i strzyc koloryzacje to juz praca mistrza albo technika czyli mnie niestety ale ona tu przyszla wzbudzac klotnie i sie doksztalcic na wypowiedziach innych fryzjerow
zauwazcie to...
ja sie wczoraj polapalam jak zaczela po mnie to samo pisac i ze niby jaka to ona zbratana ze mna- po co bylo sie klocic ze niby to samo pisalysmy innymi slowami
Bunny w tym wątku o dekolorze napisałam teraz apropo amoniaku i tych farb bez amoniaku, generalnie że może wcale nie od amoniaku zależy to jak coś działa na włosy a od reszty czynników. Bo sama mnie zastanawia jak to jest że na mnie gorzej działają farby bez amoniaku niż te z nim? Uczulenie czy jak? Ale to dużo osób mówiło
Stary 2011-04-02, 19:47   #230
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie widzialam
zauwazcie to...
dokładnie, w salonie do którego chodzę praktykantki mają zaszczyt tylko główki myć a tak to przynieś, podaj, pozamiataj..

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 19:55   #231
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
No tak... musi wszysto pisac na czerwono i drukowanymi Tak jak mi napisała na czerwono o tych alkoholach tłuszczowych że to nie alkohole I że tylko te co maja alkohol w nazwie to wysuszają. No a tłuszczowe alkoholu w nazwie nie mają? Polialkohole mają inne nazwy a też alkoholami są. A tłuszczowe różnią się tym ze inaczej powstają, ale należą do grupy alkoholi przez swoją budowe.
No ale ona to powinna wiedzieć. Mogła napisać w normalny sposób to a ona w każdym poście podkreśla to że wie lepiej, że wogóle nie ma opcji że sie myli.

Ze skorą głowy żadnych problemów Zmieniłam tylko szampon, z Babydreama i fioletowej Joanny na czerwonego L'oreala. Bo od babydream'u miałam łupież a od tej Joanny mi sie tłuszczą włosy.
Poza tym żadnych zmian.
A wypadają mi teraz od około 2-3 tygodni, i tak jak mówiłam w większości tylko po umyciu włosów w momencie jak schną.
Jak mi wypadały w zeszłym roku przez te 3 miesiące to włosy były wszędzie, dosłownie wszędzie, pod prysznicem, na poduszce, na podłodze w łazience, no wszędzie Teraz zupełnie inaczej mam

O o tej multiwitaminie nie pomyślałam, kupie sobie taką do picia
Warzywa i owoce jem, codziennie do obiadu staram sie mieć jakąś surówke albo chociaż ogórka czy pomidora, z owoców to jabłka najczesciej albo mandarynki, pomarańcze.

No i gratuluje! Szkoda że takich nauczycieli jest mało...
Ja sie ostatnio bardzo zawiodłam na naszej babce, wiedziałysmy wszystkie że ona tak troche po łepkach wszystko robi, ale na zastępstwie jak zachorowała to dopiero sie okazało ile
Napisałabym wam troche o tych cudach ale wole tego nie robić publicznie...
dlatego daj sobie spokoj z ta laska-nic tak nie boli jak brak partnera do dyskusji
ja z toba kiedys mialam chyba male starcie, nie pamietam o co ale bylo na poziomie przynajmniej- dyskusja fest i takie lubie.
a nie obrazanie innych bo widac czyjas niewiedze...
kurcze nie wiem czy to wina szamponu nie bedzie
ja po nim mialam taki lupiez i swedzenie ze leczylam sie miesiac...
o nabiale nie pisalas- jak sprawa jogurtow/kefirow?
jak nie lubisz to wmuszaj naprawde- i witaminy na bank.
moge polecic multiwitamine to picia z biedronki- za 3.99zl
ma w ch*j wszystkiego- sklad lepszy od np. zdrowitu 2 krotnie wszystkiego wiecej. warto, chociaz wiadomo jakas nie extra firma...
organizm dostanie dawke uderzeniowa i moze proces sie zahamowac- ja np. zawsze gdy jestem chora i pije wapno- calcium c to mam potem takie twarde pazury ze obciac nie moge obcinaczka
napisz o nauczycielce, przeciez nie wiadomo kim jestes i z jakiej szkoly... nie podajesz tez jej danych...
ja pisalam o mojej nie raz- najgorszy brak wiedzy i niechec przekazania wiedzy- dlatego sie z nia nienawidzimy ale niebawem koniec szkoly i bede najszczesliwsza na swiecie!

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Bunny w tym wątku o dekolorze napisałam teraz apropo amoniaku i tych farb bez amoniaku, generalnie że może wcale nie od amoniaku zależy to jak coś działa na włosy a od reszty czynników. Bo sama mnie zastanawia jak to jest że na mnie gorzej działają farby bez amoniaku niż te z nim? Uczulenie czy jak? Ale to dużo osób mówiło
juz ci mowie czemu.
uczula i to w ciul ludzi.
wlosy wylaza na potege nawet pol roku po zabiegu taka farba...
dlatego ze amoniak zastepowany jest pochodnymi wit.c... jest to duzo gorsze i zachodzi w produkcji duzo wiecej procesow chemicznych szkodliwych produktow ubocznych itp.
zauwaz tez ze te farby bez amoniaku powoli sa dyskretnie wyprowadzane z rynku bo sie nie sprawdzily.
czesto teraz pisza bez amoniaku a w skladzie jest pochodna amoniakalna- niby polprawde pisza
Cytat:
dokładnie, w salonie do którego chodzę praktykantki mają zaszczyt tylko główki myć a tak to przynieś, podaj, pozamiataj..
snowi ale kazdy normalny czlowiek to wie
tylko tej pannie zdaje sie ze taka genialnie madra i trafila na bande baranow dlatego nie ma co z takim ograniczonym czlowiekiem zaczynac
Stary 2011-04-02, 20:07   #232
EwCiA000
Zadomowienie

Agata no własnie zależy mi na ciemniejszym kolorku niż teraz mam

Buahhot no właśnie chciałabym troszkę ciemniejszy niż mam teraz i właśnie chłodny a mogłabyś wkleić zdjęcie włosków Twojej mamy?? byłabym wdzięczna

Bunny a jak dam garnier nutrisse 111+ utleniacz 12% i na to dopiero londe??

Infatuated no trochę czasu mnie nie było:P no właśnie tak myślałam, że bez podkładu to nie bardzo:/ to co proponujesz??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2011-04-02 o 20:11
EwCiA000 jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:18   #233
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

snowi ale kazdy normalny czlowiek to wie
tylko tej pannie zdaje sie ze taka genialnie madra i trafila na bande baranow dlatego nie ma co z takim ograniczonym czlowiekiem zaczynac
kurcze ale ta panna ze wszystkimi z innym zdaniem w konflikt wchodzi
właśnie zobaczyłam, że znajoma Caate ostrzeżenie dostała co za ludzie, że tak komuś się chce siedzieć na forum i się wykłócać

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:22   #234
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Agata no własnie zależy mi na ciemniejszym kolorku niż teraz mam

Buahhot no właśnie chciałabym troszkę ciemniejszy niż mam teraz i właśnie chłodny a mogłabyś wkleić zdjęcie włosków Twojej mamy?? byłabym wdzięczna

Bunny a jak dam garnier nutrisse 111+ utleniacz 12% i na to dopiero londe??

Infatuated no trochę czasu mnie nie było:P no właśnie tak myślałam, że bez podkładu to nie bardzo:/ to co proponujesz??
nalozenie farby na farbe nic nie da- wysokosc oksydantu tu nie ma nic do rzeczy.
farba farby nie rozjasni i nie pokryje- da jedynie nowy polysk.
jak juz to probuj londe z woda 12% ale ja bym pierwszy raz zrobila na podklad- zobaczysz chocicaz czy ci ten kolor odpowiada.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
kurcze ale ta panna ze wszystkimi z innym zdaniem w konflikt wchodzi
właśnie zobaczyłam, że znajoma Caate ostrzeżenie dostała co za ludzie, że tak komuś się chce siedzieć na forum i się wykłócać
snowi caate dostala za to ze napisala off top na watku bez off topu
takze jak mowie trzeba ja olac jak gowno co smierdzi jak sie ruszy i tyle...
Stary 2011-04-02, 20:23   #235
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
na moje kaprawe oko ona ma 6% kochana
a do jakich wloskow przeznaczona tak dla pewnosci?
juz po farbowaniu klipow. zmienilam oryginalna wode na kupiona 6%. poki co sa mokre ale sa ciemniejsze i takie jakby szare a klipy mialy taki kolor (załącznik 1.)
teraz czeka mnie farbowanie moich wlosow. kolor taki jak w awatarze. mam jeszcze troche 9% wody wiec dam ta mieszanke na odrosty a na reszte z oryginalnym utleniaczem? jesli to rzeczywiscie 6% woda to użyje, a jeśli nie? już sama nie wiem POMOCY!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0723.jpg (27,3 KB, 26 załadowań)
wasienka jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:27   #236
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
juz po farbowaniu klipow. zmienilam oryginalna wode na kupiona 6%. poki co sa mokre ale sa ciemniejsze i takie jakby szare a klipy mialy taki kolor (załącznik 1.)
teraz czeka mnie farbowanie moich wlosow. kolor taki jak w awatarze. mam jeszcze troche 9% wody wiec dam ta mieszanke na odrosty a na reszte z oryginalnym utleniaczem? jesli to rzeczywiscie 6% woda to użyje, a jeśli nie? już sama nie wiem POMOCY!
dziwne ze ci szaro wyszlo, raczej rudo bezowo powinno.
na bank ma 6%, loreal daje 9% tylko w rozjasniajacych odcieniach a poziom 9 takim nie jest.
Stary 2011-04-02, 20:31   #237
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
dziwne ze ci szaro wyszlo, raczej rudo bezowo powinno.
na bank ma 6%, loreal daje 9% tylko w rozjasniajacych odcieniach a poziom 9 takim nie jest.
aha no to dobrze wiedzieć, dziękuję kochana a nawet jesli wyszlo szaro popielato to dla mnie lepiej
wasienka jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:35   #238
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
dlatego daj sobie spokoj z ta laska-nic tak nie boli jak brak partnera do dyskusji
ja z toba kiedys mialam chyba male starcie, nie pamietam o co ale bylo na poziomie przynajmniej- dyskusja fest i takie lubie.
a nie obrazanie innych bo widac czyjas niewiedze...
kurcze nie wiem czy to wina szamponu nie bedzie
ja po nim mialam taki lupiez i swedzenie ze leczylam sie miesiac...
o nabiale nie pisalas- jak sprawa jogurtow/kefirow?
jak nie lubisz to wmuszaj naprawde- i witaminy na bank.
moge polecic multiwitamine to picia z biedronki- za 3.99zl
ma w ch*j wszystkiego- sklad lepszy od np. zdrowitu 2 krotnie wszystkiego wiecej. warto, chociaz wiadomo jakas nie extra firma...
organizm dostanie dawke uderzeniowa i moze proces sie zahamowac- ja np. zawsze gdy jestem chora i pije wapno- calcium c to mam potem takie twarde pazury ze obciac nie moge obcinaczka
napisz o nauczycielce, przeciez nie wiadomo kim jestes i z jakiej szkoly... nie podajesz tez jej danych...
ja pisalam o mojej nie raz- najgorszy brak wiedzy i niechec przekazania wiedzy- dlatego sie z nia nienawidzimy ale niebawem koniec szkoly i bede najszczesliwsza na swiecie!

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

juz ci mowie czemu.
uczula i to w ciul ludzi.
wlosy wylaza na potege nawet pol roku po zabiegu taka farba...
dlatego ze amoniak zastepowany jest pochodnymi wit.c... jest to duzo gorsze i zachodzi w produkcji duzo wiecej procesow chemicznych szkodliwych produktow ubocznych itp.
zauwaz tez ze te farby bez amoniaku powoli sa dyskretnie wyprowadzane z rynku bo sie nie sprawdzily.
czesto teraz pisza bez amoniaku a w skladzie jest pochodna amoniakalna- niby polprawde pisza
To w takim razie w poniedziałek lece po tą multiwitamine Co do nabiałów to tak: jogurtów jem 1 czasem 2 dziennie. Kefirów nie pije bo sam zapach mnie .... brrr. Chyba że truskawkowy z biedronki

A z tym szamponem to nie wiem, mi sie wydaje że to nie jego wina bo ani łupieżu, ani nic mnie nie swędzi. Włosy świeże tyle co zawsze, chyba ze myje nim ciągle to po czasie obciąża. Ale tak to jest ok. No ale sama nie wiem... moge spróbować myć tym zwykłym pokrzywowym przez jakis czas i wtedy sie zobaczy bo i tak już mam farbe spłukaną całą wiec sie bardziej po ziołowym nie wypłucze

Z tą dyskusją to ja powiem tak. Na forum, nawet u nas na wątku jest tyle różnych osób że naprawde nie sposób przez cały czas pobytu tutaj nie mieć z nikim jakiegoś spięcia, wymiany zdań, to jest normalne. Ale dyskusja musi być na poziomie, muszą być konkretne argumenty.
Ja najbardziej nie lubie jak ktoś próbuje mi na siłe coś udowodnić mimo że nie ma racji, a potem sie jeszcze obraża że ja sie upieram

Z tymi farbami bez amoniaku to tak myslalam ze to nie takie cuda Pamiętam własnie w tym okresie co tak mi włosy leciały, nie farbowałam dłuuugo długo włosów, odrost miałam mega, już mnie korciło żeby pofarbować, ale mama mówi daj sobie spokój, włosy ci wypadają nie dobijaj ich. No i kupiła mi tego Essentiala bez amoniaku. Nie dość że g**** nie ruszyło mi wogóle odrostów (a miał przyciemnić), to wysuszyło włosy i miałam dosłownie jak miotła, a przy samym spłukiwaniu już włosy mi leciały tak ze dajcie spokój. Poryczałam sie jak głupia bo dbałam o nie wtedy jak cholera

O nauczycielce zaraz napisze... bo mi sie chyba post zaraz skonczy
Cytat:
Kurcze u nas nie ma tego odcienia wogóle Ale w 9.1 jest na pewno wode 6 %, tylko poziom 10 i wyżej mają 9 %.
Stary 2011-04-02, 20:36   #239
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No to mowie Wam która ciekawa dajemy fotki, ja kurde aparatu znaleźć nie mogę a mój bede miała dopiero jutro późnym wieczorkiem

Yatamanka
No ale sama nie wiem czy to rozmiar mówi Ci jaką jesteś figura?
Myślę, że tak bo jeśli miałabym szersze ramiona i większy biust to byłabym klepsydrą a więc i rozmiar podskoczyłby mi do góry

Mam idealne zdjęcie które pokazuje jaka ze mnie gruszeczka
Wyglądam na nim jakbym miała dupkę jak szafa trzydrzwiowa przez dużą różnicę rozmiarów u góry i na dole - a spodnie to M

Wrzuciłam do albumu

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Yatta
oglądam śliczne są już się zachwyczam "MILAGROS"
Mnie tam się prawie wszystkie podobają

Cytat:
Hej dziewczyny moje kochanie, pamiętacie mnie??

wiem, że dawno mnie tutaj nie było, ale mam przez ostatnie miesiące urwanie głowy-wkońcu za miesiąc matura!!

mam do Was gorąco prośbę, moje włoski teraz wyglądają tak i chciałabym je zafarbowac londą color blend ale nie wiem czy wyjdzie i czy robic z podkładem czy bez?? jak myślicie?? proszę odpowiedzcie bo naprawdę nie mam czasu, aby przeglądac cały wątek...
Dziękuję z góry

1,2,3-moje włosy
4- mój obecny odrost
5-londa którą chce zrobic(śliczny kolor)
Ależ długie już są - i jaki odrost

Cytat:
Fajnie tak - od razu człowiekowi się humor poprawia i smaoocena podnosi
A nie ma szansy jakoś przepisać się do innej grupy?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-02 o 20:44
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:51   #240
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
To w takim razie w poniedziałek lece po tą multiwitamine Co do nabiałów to tak: jogurtów jem 1 czasem 2 dziennie. Kefirów nie pije bo sam zapach mnie .... brrr. Chyba że truskawkowy z biedronki

A z tym szamponem to nie wiem, mi sie wydaje że to nie jego wina bo ani łupieżu, ani nic mnie nie swędzi. Włosy świeże tyle co zawsze, chyba ze myje nim ciągle to po czasie obciąża. Ale tak to jest ok. No ale sama nie wiem... moge spróbować myć tym zwykłym pokrzywowym przez jakis czas i wtedy sie zobaczy bo i tak już mam farbe spłukaną całą wiec sie bardziej po ziołowym nie wypłucze

Z tą dyskusją to ja powiem tak. Na forum, nawet u nas na wątku jest tyle różnych osób że naprawde nie sposób przez cały czas pobytu tutaj nie mieć z nikim jakiegoś spięcia, wymiany zdań, to jest normalne. Ale dyskusja musi być na poziomie, muszą być konkretne argumenty.
Ja najbardziej nie lubie jak ktoś próbuje mi na siłe coś udowodnić mimo że nie ma racji, a potem sie jeszcze obraża że ja sie upieram

Z tymi farbami bez amoniaku to tak myslalam ze to nie takie cuda Pamiętam własnie w tym okresie co tak mi włosy leciały, nie farbowałam dłuuugo długo włosów, odrost miałam mega, już mnie korciło żeby pofarbować, ale mama mówi daj sobie spokój, włosy ci wypadają nie dobijaj ich. No i kupiła mi tego Essentiala bez amoniaku. Nie dość że g**** nie ruszyło mi wogóle odrostów (a miał przyciemnić), to wysuszyło włosy i miałam dosłownie jak miotła, a przy samym spłukiwaniu już włosy mi leciały tak ze dajcie spokój. Poryczałam sie jak głupia bo dbałam o nie wtedy jak cholera

O nauczycielce zaraz napisze... bo mi sie chyba post zaraz skonczy

Kurcze u nas nie ma tego odcienia wogóle Ale w 9.1 jest na pewno wode 6 %, tylko poziom 10 i wyżej mają 9 %.
bierz multi wit. i to juz!
i do tego dla pewnosci szampon pokrzywowy- az tak ci koloru nie zmyje, spoko.
i jak nie pomoze to masz pewnosc ze zrobilas wszystko i to nie twoja wina.
z reszta co napisalas sie zgadzam w zupelnosci.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Myślę, że tak bo jeśli miałabym szersze ramiona i większy biust to byłabym klepsydrą a więc i rozmiar podskoczyłby mi do góry

Mam idealne zdjęcie które pokazuje jaka ze mnie gruszeczka
Wyglądam na nim jakbym miała dupkę jak szafa trzydrzwiowa przez dużą różnicę rozmiarów u góry i na dole - a spodnie to M

Wrzuciłam do albumu

Mnie tam się prawie wszystkie podobają

Ależ długie już są - i jaki odrost

Fajnie tak - od razu człowiekowi się humor poprawia i smaoocena podnosi
A nie ma szansy jakoś przepisać się do innej grupy?
Yatta nie dam rady sie przeniesc...
zostalo mi 4 zjazdy do egzaminu.
to najlepsza kumpela mojej instruktorki, zrobilabym dym i mysle ze ona by odmowila przyjecia mnie do swojej grupy ze wzgledu na moja ins...
no i jeszcze nieraz o mnie gadaly, bo moja sie skarzyla jej...
ale fajnie ze ma zastepstwa z nami- wytrzymam do konca szkoly i tyle.

Tagi
włosy blond farba amoniak

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości