Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-02, 20:52   #241
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

No to o mojej nauczycielce troche...
Generalnie kobieta wydaje się na maxa wykształcona, oczytana, babka z klasą. Naprawde ja z początku byłam zachwycona tym ze akurat ona nam sie trafiła jako opiekun naszej grupy. No super babka!
Ale zaczęły sie zajecia praktyczne, i wiecie co? Ja sie jej zwyczajnie boje. Tzn boje. Jak ona nade mną stoi to mi sie zaczynaja tak rece trząść że tylko sie modle żeby np nie podeszła w momencie kiedy robie mikrodermabrazje albo wycinam skórki w pazurkach.
My generalnie płacimy kupe kasy za tą szkołe więc powinnysmy cos z tego wynieść. A ona pokaże coś raz, albo powie o tym i my mamy siadac i umiec. Jak wprowadza zabieg, mówi zrobcie to i to i nawet nie podchodzi zeby sprawdzic czy ktos ma z czyms problem. Potem chodzi po sali i jak widzi ze komus cos nie wychodzi to sie zatrzymuje i sie gapi z taka mina ze juz wiadomo o co chodzi. Komentarze ma takie że czasem naprawde.... i gdyby komentowała tylko nasze umiejętności Ale ona sie nie krępuje zeby obgadać celullit na naszych tyłkach, nasz trądzik czy kolor włosów który jej sie nie podoba. Żadnych zahamowań.
Z wiedzą cóż... z początku myslalam ze mimo wszystko jednak wiedze ma, i mozemy sie od niej sporo nauczyć, ale z czasem zaczelo mi coś nie grać. Ale sobie myślałam no ok, może ja coś źle przeczytałam, może są różne metody, moze cos mi sie pomyliło...
No i teraz babka zachorowała, od 3 tygodni jej nie ma i dali nam taką która zaoczne uczy na zastępstwo. No świetna babka... do każdego podchodzi, wszystko tłumaczy, nawet pyta czy potrzebujemy w czymś pomocy, czy mamy do niej jakieś pytania, czy chciałybysmy czymś konkretnym sie zająć. Ale to nic... okazuje sie że tamta nasza wciska nam taki kit momentami... takie błędy merytoryczne że naprawde
Narzeka często że nie ma produktów, a to nieprawda, produkty są, i są takie o których nawet nam nie wspomniała.

Ręce opadają...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:02
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:53   #242
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta nie dam rady sie przeniesc...
zostalo mi 4 zjazdy do egzaminu.
to najlepsza kumpela mojej instruktorki, zrobilabym dym i mysle ze ona by odmowila przyjecia mnie do swojej grupy ze wzgledu na moja ins...
no i jeszcze nieraz o mnie gadaly, bo moja sie skarzyla jej...
ale fajnie ze ma zastepstwa z nami- wytrzymam do konca szkoly i tyle.
Ach.. Znam to
No szkoda - to życzę Ci dużo zastępstw w takim razie
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:54   #243
kitkulka
Zakorzenienie

cześć Blondaski
ja dopiero teraz wpadłam :/
rano pojechałam sobie na basen i się napływałam, widziałam 3 bociany
a później padłam, tak mnie bolą plecy na dole i podbrzusze, że nie wyrabiam, siedzę, leżę zwinięta w kłębek i czekam na @
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak to nosisz 75B?
przy takim obwodzie?
tak noszę 75 B i jest idealny serio, 100% piszę poważnie, zapinam na ostatnią haftkę, na tą najciaśniejszą i jest ok, czasem nawet muszę poluzować
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to laski
Wiele z was wiem, że śmiga na szpilkach
Właśnie. I ja też bym chciała. Umiem się poruszac na nich, wszystko pięknie, ładnie ale tak mnie napierdziela stopa i łydka, że nie da się tak chodzic na dłuższą metę.
Wczoraj przeszłam wzdłóż centrum handlowego do kina i już padałam na ryj
Macie jakiś patent na to?
może po prostu musisz się przyzwyczaić, ja to tyle chodzę w szpilkach, że jak zdejmę i chodzę w trampkach to na drugi dzień mam zakwasy, bo noga nie przyzwyczajona do płaskich butów
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie tutaj tez manekiny czasem widze ubrane w skarpetki i odkryte buty niewiem skad ta moda sie wziela na szczescie malo kto ja praktykuje
dla mnie to jakaś wiocha na 100%. Z facetów się śmieją jak założą sandały+skarpety a same śmigają, porażka
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Kitkulka - fajny ten Twój Tata, że ma taką cierpliwość a jak pomyślę o Twoich metodach pomiaru w WC...
taaaak cierpliwość to ma
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hehe, ja wiem czym jestem- balonem
ale kurcze te cwiczenia co tu wklejalyscie mnie zmotywowaly ostatnio przestalam cwiczyc przez@ ale chyba zabiore sie za to
to ja jestem patyczakiem?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Blondyny!! Tak mnie dziś zmotywowałyście, że kończę jeść ciasteczko i idę ćwiczyć 8min ABS Jak będzie dobrze szło to niedługo i Buns dołączy na pupkę a cooo
to może i ja zacznę się ruszać ale to po @ bo teraz to prędzej zdechnę niż coś poćwiczę :/
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:57   #244
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Kitkulka aj tam jakim patyczakiem zgrabna jestes
chcialabym miec taka figure jak Ty

ehh dziewczyny, szkoda gadac jesli chodzi o tamta fryzjerke

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:01
buahhot jest offline  
Stary 2011-04-02, 20:58   #245
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to o mojej nauczycielce troche...
Generalnie kobieta wydaje się na maxa wykształcona, oczytana, babka z klasą. Naprawde ja z początku byłam zachwycona tym ze akurat ona nam sie trafiła jako opiekun naszej grupy. No super babka!
Ale zaczęły sie zajecia praktyczne, i wiecie co? Ja sie jej zwyczajnie boje. Tzn boje. Jak ona nade mną stoi to mi sie zaczynaja tak rece trząść że tylko sie modle żeby np nie podeszła w momencie kiedy robie mikrodermabrazje albo wycinam skórki w pazurkach.
My generalnie płacimy kupe kasy za tą szkołe więc powinnysmy cos z tego wynieść. A ona pokaże coś raz, albo powie o tym i my mamy siadac i umiec. Jak wprowadza zabieg, mówi zrobcie to i to i nawet nie podchodzi zeby sprawdzic czy ktos ma z czyms problem. Potem chodzi po sali i jak widzi ze komus cos nie wychodzi to sie zatrzymuje i sie gapi z taka mina ze juz wiadomo o co chodzi. Komentarze ma takie że czasem naprawde.... i gdyby komentowała tylko nasze umiejętności Ale ona sie nie krępuje zeby obgadać celullit na naszych tyłkach, nasz trądzik czy kolor włosów który jej sie nie podoba. Żadnych zahamowań.
Z wiedzą cóż... z początku myslalam ze mimo wszystko jednak wiedze ma, i mozemy sie od niej sporo nauczyć, ale z czasem zaczelo mi coś nie grać. Ale sobie myślałam no ok, może ja coś źle przeczytałam, może są różne metody, moze cos mi sie pomyliło...
No i teraz babka zachorowała, od 3 tygodni jej nie ma i dali nam taką która zaoczne uczy na zastępstwo. No świetna babka... do każdego podchodzi, wszystko tłumaczy, nawet pyta czy potrzebujemy w czymś pomocy, czy mamy do niej jakieś pytania, czy chciałybysmy czymś konkretnym sie zająć. Ale to nic... okazuje sie że tamta nasza wciska nam taki kit momentami... takie błędy merytoryczne że naprawde
Narzeka często że nie ma produktów, a to nieprawda, produkty są, i są takie o których nawet nam nie wspomniała.
No i najlepsze jest to, że nawet narzędzia dezynfekowałyśmy niepoprawnie ...
Ręce opadają...
to moja sytuacja jest identyczna.
i jak wytykam jej blad to konczy sie wojna i mam najnizsza ocene na calym roku jako jedyna i jeszcze mi gada ze ta ocena i tak za wysoka dla mnie
dlatego tez przemyslalam i olewam

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach.. Znam to
No szkoda - to życzę Ci dużo zastępstw w takim razie
tez sobie tego zycze...
jeszcze za 2 tyg. mam z nia pol zajec.
a potem juz aby 3 zjazdy, raz nie pojde a te dwa jakos zleci
Stary 2011-04-02, 21:01   #246
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć Blondaski
a później padłam, tak mnie bolą plecy na dole i podbrzusze, że nie wyrabiam, siedzę, leżę zwinięta w kłębek i czekam na @

tak noszę 75 B i jest idealny serio, 100% piszę poważnie, zapinam na ostatnią haftkę, na tą najciaśniejszą i jest ok, czasem nawet muszę poluzować
I tu jest pies pogrzebany
Bo powinnaś zapinać na 1 haftkę tą najluźniejszą i tak zapięty stanik powinien być idealny. Robi się tak po to by jak stanik zacznie się uciągać by można było zapiąć ciaśniej..
A tak.. jak zapinasz od razu na najciaśniejsze to jak Ci się rozciągnie to już kaplica.. nic nie zrobisz

Czekoladka współczuję.. no ale niestety mało jest takich nauczycieli z powołania
Ja na pierwszym roku na studiach jak mieliśmy matmę - babka taka beznadziejna nic wytłumaczyć nie umiała.. umiało tylko kilka osób w grupie tych zdolniejszych.. a tak reszta nic..

W końcu stwierdziła, że to nasza wina bo my się nie uczymy
I zaczęła robić kolokwia co tydzień - w efekcie czego 2/3 grupy miało nie mały kłopot by przystąpić do egzaminu - no bo jak skoro ćwiczenia nie zaliczone
A poszłam na korepetycje z matmy to chłopak tak genialnie tłumaczył, że w mig załapałam o co chodzi i jeszcze mnie chwalił, że sama mogłabym korepetycje dawać, tylko gdzieś wcześniej po drodze miałam braki i później już tak zostało - bo wiadomo jak to w matmie..

Także trafić na takiego z powołania nie jest tak prosto :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:05   #247
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
I tu jest pies pogrzebany
Bo powinnaś zapinać na 1 haftkę tą najluźniejszą i tak zapięty stanik powinien być idealny. Robi się tak po to by jak stanik zacznie się uciągać by można było zapiąć ciaśniej..
A tak.. jak zapinasz od razu na najciaśniejsze to jak Ci się rozciągnie to już kaplica.. nic nie zrobisz
a to nie wiem, bo jak mi się coś rozciągnie to kupuję nowy
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:05   #248
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dajcie spokój... ta moja to jest niby pani doktor
A wogóle odzywac sie nie ma co bo potem poprawka, warunek a i jak zachce to po licencjacie
Stary 2011-04-02, 21:15   #249
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
cześć Blondaski

to może i ja zacznę się ruszać ale to po @ bo teraz to prędzej zdechnę niż coś poćwiczę :/
oj bidulko, weź jakiś ibuprom i połóż sobie termoforek na brzusio

Bunny i Czekoladowoo no niestety ludzie są różni i to nauczycieli też nie omija... życzę Wam lepszych doświadczeń w przyszłości i żeby Wam jak najszybciej zleciał czas do końca tego roku
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:16   #250
EwCiA000
Zadomowienie

Bunny czyli podkład zrobic deluxe??

Yatta no trochę urosły

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:18   #251
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Bunny i Czekoladowoo no niestety ludzie są różni i to nauczycieli też nie omija... życzę Wam lepszych doświadczeń w przyszłości i żeby Wam jak najszybciej zleciał czas do końca tego roku
1,5 roku
Ja mam jedynie to szczescie że chce isc bardziej w strone chemiczną, w produkcje kosmetyku, a nie do salonu.
Stary 2011-04-02, 21:20   #252
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
hehe no to zamiast tego zrób raz eksperyment i kup 70C i zapnij na najluźniejszą haftkę... powinien się sprawdzić i dać fajny dekolt

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1,5 roku
Ja mam jedynie to szczescie że chce isc bardziej w strone chemiczną, w produkcje kosmetyku, a nie do salonu.
no to jedno szczęście
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:25   #253
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
wzięłam już ibuprom, więcej nie wezmę, nie chcę się truć, zaraz zrobię sobie kąpiel i się położę. Trzeba się jakoś przemęczyć :/
Cytat:
hehe no to zamiast tego zrób raz eksperyment i kup 70C i zapnij na najluźniejszą haftkę... powinien się sprawdzić i dać fajny dekolt
spróbuję spróbuję ale wiadomo, co sklep co inaczej, dlatego ciężko z tymi rozmiarami :/

aaa ja dziewczynki wygnałam rodziców dzisiaj na zakupy do Trójmiasta i oczywiście do Reserved, żeby mi kupili tą torebkę jakby była, ale w Bałtyckiej były tylko czarne a czarnych to ja już mam za dużo torebek, chciałam jakąś jasną na wiosnę. No i mi szukali i szukali i co chwilę zdjęcia MMSami przysyłali
w końcu kupili taki jaśniutki beżowy kuferek w Parfois, bo ja uwielbiam kuferki, a ta z Re też była kuferkiem jak się ją wypchało
no i mam, też jestem zadowolona jutro zrobię jakieś fotki
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:26   #254
kropelkaa
Zakorzenienie

wstawilyscie te filmiki i zrobilam wszystkie 8min abs, buns, i legs moze jutro nie wstane w ogole z lozka

zapuszczam i bardziej dbam o włosy

kropelkaa jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:38   #255
snowhitee
Zakorzenienie

hahah ja zrobiłam 8min ABS i buns i padam

Kitkulka ale na poprawę humoru chociaż kuferek masz poookaż jutro koniecznie mam Parfois pod domkiem a jakos nigdy jeszcze nie zaszłam

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:39   #256
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka
no figurkę masz super, talia
Ja nie wiem czy Ty k;epsydra czy gruszka jesteś, musiałabyś wstawić zdjęcia w gatkach

Tak czy siak wygladasz super

blond bunny
madra jesteś kobita, naprawde jak już skończysz szkołę bedziesz najlepszą fryzjerka w Lublinie i może nawet w województwie a potem masz ogromne szanse na prestiż i bycie w czołówce
A Twoja "koleżanka" nie czyta ze zrozumieniem, odpisałam jej:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403389

A Wy ćwiczycie te abs i buns a ja od niedawna tez robie takie przysiady, brzuszki i krece hula hop o czym pisałam

A dziś zjadłam kubełek lodów tiramisu w ramach dbania o cialo i umysł

kitkulka
pochwal się zakupami koniecznie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:40   #257
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitkulka ale na poprawę humoru chociaż kuferek masz poookaż jutro koniecznie mam Parfois pod domkiem a jakos nigdy jeszcze nie zaszłam
ja byłam kilka razy właśnie torebki oglądać i zawsze coś tam bym wybrała
pokażę jutro obiecuję
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:49   #258
snowhitee
Zakorzenienie

Agatka ja też kręciłam hula ale mi przeszło

Kitkulka
jakoś takie wrażenie odnosiłam że tam bardzo drogo jest ale nie wiem w sumie nigdy nie byłam to co ja mogę gadać

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 21:52   #259
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Agatka ja też kręciłam hula ale mi przeszło

Kitkulka
jakoś takie wrażenie odnosiłam że tam bardzo drogo jest ale nie wiem w sumie nigdy nie byłam to co ja mogę gadać
a ja hula-hopem to tylko parę sekund umiem zakręcić

czy drogo to nie wiem, zależy od modelu torebki na pewno, ta moja kosztowała 149 zł to chyba jeszcze przejdzie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:04   #260
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny czyli podkład zrobic deluxe??

Yatta no trochę urosły
deluxem juz nie zrobisz bo nie ma juz koloru 100...
mozesz skandynawskim 100 z serii naturals albo e20 z serii intensive color creme...
niestety

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
Ja nie wiem czy Ty k;epsydra czy gruszka jesteś, musiałabyś wstawić zdjęcia w gatkach

blond bunny
madra jesteś kobita, naprawde jak już skończysz szkołę bedziesz najlepszą fryzjerka w Lublinie i może nawet w województwie a potem masz ogromne szanse na prestiż i bycie w czołówce
A Twoja "koleżanka" nie czyta ze zrozumieniem, odpisałam jej:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403389

A Wy ćwiczycie te abs i buns a ja od niedawna tez robie takie przysiady, brzuszki i krece hula hop o czym pisałam

A dziś zjadłam kubełek lodów tiramisu w ramach dbania o cialo i umysł

kitkulka
pochwal się zakupami koniecznie
Agatko dziekuje ci bardzo poprawilas mi samopoczucie na maxa szkoda twojej inteligencji na ta ciemna mase...
Stary 2011-04-02, 22:07   #261
ariad
Przyczajenie

hej dziewczyny

kupiłam sobie farbę Color naturia z Joanny ' szlachetna perła '
mam włosy blond ( farbowane, ale z natury tez jestem blodnyka )
no i odrost maam taki mysi.

Polecacie tą farbę?
nie wyjdzie mi żółta ?

pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz bo jutro farbuje
ariad jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:12   #262
_blondyneczka_
Zadomowienie

GG do _blondyneczka_

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moje kochanie, pamiętacie mnie??

wiem, że dawno mnie tutaj nie było, ale mam przez ostatnie miesiące urwanie głowy-wkońcu za miesiąc matura!!

mam do Was gorąco prośbę, moje włoski teraz wyglądają tak i chciałabym je zafarbowac londą color blend ale nie wiem czy wyjdzie i czy robic z podkładem czy bez?? jak myślicie?? proszę odpowiedzcie bo naprawdę nie mam czasu, aby przeglądac cały wątek...
Dziękuję z góry

1,2,3-moje włosy
4- mój obecny odrost
5-londa którą chce zrobic(śliczny kolor)
ja bym nie robila ta farba jak zrobilam kiedys to mi wyszly rudo zolte
Cytat:
Napisane przez ariad Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

kupiłam sobie farbę Color naturia z Joanny ' szlachetna perła '
mam włosy blond ( farbowane, ale z natury tez jestem blodnyka )
no i odrost maam taki mysi.

Polecacie tą farbę?
nie wyjdzie mi żółta ?

pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz bo jutro farbuje
hej ja mialam srebrny pyl z joanny naturia i ladnie mi wyszlo ale szybko sie splukuje
Stary 2011-04-02, 22:15   #263
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Aparatka

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
wstawilyscie te filmiki i zrobilam wszystkie 8min abs, buns, i legs moze jutro nie wstane w ogole z lozka
Haha - a takie niepozorne te ćwicoznka

Cytat:
Yatamanka

Dla mnie to ewidentnie gruszeczka Nawet po tych zdjęciach w żakiecie widać było (szczególnie w tych z zapiętym żakietem) że grucha jak nic

Wrzuciłam Ci w kostiumie może lepiej będzie widać tylko bez śmichów
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:15   #264
kitkulka
Zakorzenienie

Lecę blondaski

dobranoc
kitkulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:20   #265
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Lecę blondaski

dobranoc
dobranoc

ja też lecę, pa Blondaski
katie100 jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:20   #266
snowhitee
Zakorzenienie

Boże Yatta no jak Ty podpisałaś to zdjęcie tak nie można masz bardzo ładną i kobiecą figurkę ja to mam jak dziewczynka

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:24   #267
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Boże Yatta no jak Ty podpisałaś to zdjęcie tak nie można masz bardzo ładną i kobiecą figurkę ja to mam jak dziewczynka
Hehe no tak podpisałam jak z telefonu na komputer zgrywałam
A jakby kto pytał to to czarne co zwisa mi między nogami to część kostiumu (żeby nie było ) Najgorsze, że góra jest S a i tak była za duża

(przy okazji widać różny stopień opalenia, dekolt najsłabiej złapało )

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-02 o 22:25
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:29   #268
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny
dlatego ja eweidentnie Ci mowie widac po sposobie wypowiadania, nieraz juz Ci pisalam że widac po Twoim sposobie pisania, stylistyce chociazby że jestes inteligentna, madra a fryzjerka bedzie z Ciebie najlepsze

Yatamanka
Mi się podobasz Naprawdę kobitka z Ciebie piękna
A kostium fajowy i to czarne co zwisa

Dziewczyny
hula hopem sie fajnie kreci ja mam to z wypustkami
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:33   #269
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
blond bunny
dlatego ja eweidentnie Ci mowie widac po sposobie wypowiadania, nieraz juz Ci pisalam że widac po Twoim sposobie pisania, stylistyce chociazby że jestes inteligentna, madra a fryzjerka bedzie z Ciebie najlepsze

Yatamanka
Mi się podobasz Naprawdę kobitka z Ciebie piękna
A kostium fajowy i to czarne co zwisa

Dziewczyny
hula hopem sie fajnie kreci ja mam to z wypustkami
Kostium bardzo taki sobie Następnym razem może kupię coś w Calzedonii górę i dół osobno.. Bo w większości tych kostiumów to jak rozmiar S to i góra i dół S, jak rozmiar M to i góra i dół M - jak z tym żakiecikiem powtórzę - nie wiem dla kogo oni to szyją

Co do opinii o Bunny zgadzam się - i wciąż ubolewam, że ewentualny salon będzie w Lbl a nie gdzieś bliżej

A jak to hula hop? nie boli Cię brzusio od wypustek ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-04-02, 22:36   #270
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Kostium bardzo taki sobie Następnym razem może kupię coś w Calzedonii górę i dół osobno.. Bo w większości tych kostiumów to jak rozmiar S to i góra i dół S, jak rozmiar M to i góra i dół M - jak z tym żakiecikiem powtórzę - nie wiem dla kogo oni to szyją

Co do opinii o Bunny zgadzam się - i wciąż ubolewam, że ewentualny salon będzie w Lbl a nie gdzieś bliżej

A jak to hula hop? nie boli Cię brzusio od wypustek ?
Kostium naprawdę fajny, fajny kolor

Szkoda ze u mnie nie ma Calzedonii, a szyją bez sensu, powinno sie dobierac góre i dol osobno.

Salon w Lublinie a jak zjazd blondyn co miesiąc z noclegiem u mnie, chyba byśmy spały na karimatach

A od hula hop na poczatku mnie bolalo ale juz krece 3 tygodnie po 10 min dziennie tylko, ale lubię hula hop więc kręce

Dziewczynki
ja lece musze jeszcze poogarniać w domu rózne sprawki, jutro rano zajrze
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
włosy blond farba amoniak

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości