Krem męski Vichy.........???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-21, 10:24   #1
oaza
Rozeznanie

Krem męski Vichy.........????

Ten temat przeniosłam z pytan do dermatologa, nikt mi tam nie odpowiedział, wiec może tu uzyskam porade.
Mam cere sklonna do wyprysków(lat 27) do niedawna była tłusta,wziełam sie za wysuszanie i w skutek tego mam mieszana z przesuszonym naskórkiem(taką diagnoze wystawiła mi kosmetyczka),miejscami wystepije podraznienia, nie mogłam sobie dobrac bardzo dlugo dobrac odpowiedniego kremu, aż pewnedo dnia pożyczyłam krem chlopaka
vichy home mag-C gel-creme hydrant fortyfiant, cera poprostu była po nim idealna, gładka,jędrna, i przyciemnona, dosłownie w kilka minut nabrała zdrowego ciemniejszego kolorytu(nie wiem dlaczego może ktoś mi wytłumaczy) i idealnej gładkosci.
Proszę was abyscie jesli macie takie same problemy z cera napisały jakich kremów urzywacie, nie musi to być vichy.
Spodziewam sie wypowiedzi w stylu"jesli tem krem ci odpowiada to dalej go używaj" a ja chę używać kremu przeznaczonego dla kobiet.
Jesli znacie sie na składzie kremów jaki odpowienik tego męskiego "wynalazku" byłby dlamnie odpowiedni, czekam na odpowiedzi.
oaza jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości