Pi瘯ne w這sy ,....nawet po malowaniu??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-21, 12:35   #1
Anulala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298
Question

Pi瘯ne w這sy ,....nawet po malowaniu???

CZe mam taki ma造 dylemacik. Mam nawet 豉dne w這sy b造szcz帷e i takie tam ,ale kolor okropny W豉郾ie zastanawiam si nad pomalowaniem tylko czy potem nie zrobi si brzydkie
Zna mo瞠 kto jak掖 dziewczyne kt鏎a po malowaniu nie ma zniszczonych w這s闚 tylko 郵ni帷e i nieporozdwajane??????? Bardzo mi zale篡 bo ja nie znam takich dziewczyn POzdrawiam;d
Anulala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-22, 08:22   #2
kafetka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 592
Dot.: Pi瘯ne w這sy ,....nawet po malowaniu???

Przykro mi to stwierdzic ale takie dziewczyny chyba nie istnieja >ja maluje wlosy od 2 lat i mam je poniszczone ,sianowate i do niczego pomimo uzywania odzywek,maseczek,serum itp.Farba jakiej by nie byla firmy niszczy ,a najgorsze sa odrosty!Tak wiec posluchaj dobrej rady:nie maluj!!Ewentualnie moze szamponetkami z pallety...ale to twoj wybor pozdrawiam cieplutko!!
kafetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-22, 09:39   #3
Aka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 960
GG do Aka24

Tak jak pisa豉 Kafetka, ka盥a farba niszczy w這sy, nawet najlepsza. Najlepszym rozwi您aniem jest malowanie szamponami koloryzuj帷ymi. Jedynym problemem jest to, 瞠 trzeba to robi mniej wi璚ej co miesi帷 (zale篡 jak cz瘰to myjesz w這sy) bo szampon do嗆 szybko si zmywa.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-22, 19:41   #4
Anulala
Raczkowanie

No to klops.Mia豉m nadzieje 瞠 znajdzie si jaka dziewczyna kt鏎a b璠zie mia豉m pi 瘯ne w這ski po malowanku.Ale wida 瞠 nam zwyk豉m 鄉iertelniczkom nie jest to dane.;(Ale ja si chyba jesnaj skusze na pasemka zdaje mi si 瞠 a tak nie zniszcz w這s闚.dzi瘯uje wam mimo wszystko.Trzymajcie si cieplutko.Pozdrawiam
Stary 2005-05-22, 20:04   #5
Aka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 960
GG do Aka24

Je瞠li chcesz robi pasemka przy pomocy rozja郾iacza to odradzam jeszcze bardziej ni malowanie farb. Mi farba nie zniszczy豉 tak w這s闚 jak rozja郾iacz.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-22, 21:37   #6
Klaudia1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

Niezupe軟ie macie racje. Fakt 瞠 farby niszcz w這sy i pozbawiaj je blasku (s matowe). Ale tylko je郵i mamy do czynienia z farbami niskimi jako軼iowo. Wi瘯szo嗆 farb ma w豉軼iwo軼i piel璕nuj帷e i nie zawiera du瞠j ilo嗆i amoniaku. OCZYWI汎IE 浩 MO烤A MIE PI艼NE WΜSY NAWET PO FARBOWANIU. My郵enie typu "farbowanie zniszczy mi w這sy" jest raczej troche archaiczne. Wiele kobiet na ca造m 鈍iecie farbuje w這sy i nadal ciesz si pi瘯n czuprynk Najlepiej nie farbuj sama tylko id do fryzjera, potem wystarczy 瞠 b璠ziesz o nie dba豉 (stosuj od篡wki maseczki, szampony z filtrami na lato) i ciesz si pi瘯nym nowym kolorem
Stary 2005-05-23, 21:28   #7
Anulala
Raczkowanie

nie mam zamiaru robi pasemek rozja郾iaczem!!!!!nigdy w 篡ciu.柝e si wyrazi豉m nie b璠e malowa ca造ch w這s闚 tylko wybrane pasma.teraz mam jasny br您 a te pasemka maj by ciemny br您 tak zebym mia豉 ciemniejsze w這sy.(chociaz troszeczke) Pozdrawiam
Stary 2005-05-23, 21:33   #8
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

ja ma malowane wloski i na ich wyglad nie narzekam dbam o nie, stosuje rozne specyfiki, sa blyszczace choc przyznam ze po rozjasniaczy je mozniej odzywiam bo byly zniszczone, ale uwazam ze jesli zrobisz pasemka dobra farba i bedziesz odpowiednio dbac to wszystko bedzie ok!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-23, 21:48   #9
Malwina12320
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

Ja farbowalam wloski i zorbily mi sie strasznie sianowate itp przestalam farbowac,poszlam do fryzjerki na balejaz (schodze z czarnego do naturalnego jasnego).uzywam specjalnych odzywek zakupionych w klspie fryzjerskim i olejku nablyszczajaco ochronnego tej samej firmy i od czasu do czasu robie maseczke naturalna(jajka miod cytryna itp).Sama zauwazylam ze moje wlosy teraz sa blysczace o dziwo psozlam obciac wlosy kilka mscy temu i nie mam rozdwojomych koncowek.Pierwsze mycje juz po wizycie bylo tkaiedzywka z avonu na koncowki,szampon do wlosow farbowanych,odzywka i olejek z tej smamej seri.Wydaje mi sie ze dobry fryzjer nie zniszczy wlosow podczas farbowania tka ajk samemu.Kazdy ma inne wlosy i co innego im szkodzi mi bardzije zaszkodzil szampon koloryzujacy niz rozasniacz.
Malwina12320 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-23, 21:53   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Faarbuje w這sy od 12-tego roku 篡cia ( tak tak , postawi豉m mame przed faktem dokonanym) , teraz mam 22. Eksperymentuj strasznie, ale musze sie przyznac , 瞠 kupuje farby tylko te z najwy窺zej p馧ki , dobre od篡wki i szampony, co jaki czas skacze sobie do fryzjera , a to podci望 , a to cos tam zmieni. Moje w這sy s zadbane i b造szcz帷e( oczywi軼ie jak farba jest sprana to nie wygl康a to tak pi瘯nie, ale nadal jest "zdrowo"), nie mam rozdwojonych ko鎍闚ek.Tak wi璚 z tym farbowaniem to nie do ko鎍a tak 磧e jest.

Malwinko, mo瞠sz mi napisac jak wyszed Ci pierwszy baleja na czarnych ( rozumiem farbowanych ) w這skach , bo ja si wybieram , a nie chc ich rozja郾ia na si貫, jak kiedys robi豉m, tylko w豉snie baleja,a nie chce tez by wyszed czerwony. Prosze 郵icznie o odpowied
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 16:59   #11
^*Rocky*^
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
GG do ^*Rocky*^

Ja kilka razy farbowa豉m w這sy i nie by造 sianowate, nawet po rozja郾ianiu. Poza tym teraz mam blond pasemka i nadal wszystko jest ok ;].
Teraz coraz cz窷ciej fryzjerzy u篡waj farb, ktore dzia豉j jak odzywki (moja siostra mia豉 tym farbowane w這sy i by造 naprawde super).

Dopiero teraz zobaczy豉m, ze ten w徠ek ma ju dwa lata xD.
No coz...
^*Rocky*^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 17:23   #12
niv_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 443

Kilka razy farbowa豉m w這sy na ciemniejszy kolor i nie zniszczy造 si chyba jako specjalnie,wr璚z przeciwnie wygl康a造 zdrowej Natomiast raz zamarzy造 mi si czerwone pasemka,najpierw musia豉m je zdekoloryzowa,a dopiero potem na這篡 farb i to mi rzeczywi軼ie zniszczy這 w這sy Min掖 prawie rok (w這sy zapuszczam,wi璚 nie 軼ina豉m ich za bardzo) i wyra幡ie wida,瞠 partie w這s闚 na,kt鏎ych by造 pasemka s bardziej zniszczone W ka盥ym b康 razie o wiele bardziej ni farbowanie niszczy mi w這sy suszenie suszark

Zgadzam si z Klaudia1984,瞠 mo瞠 kiedy farbowanie niszczy這 w這sy,ale teraz profesjonalne zabiegi u fryzjera mog tylko poprawi wygl康 w這s闚

Chocia radykalne zmiany blond-czer lub na odwr鏒 pewnie musz negatywnie wp造n望 na ich kondycje i du穎 te zale篡 od tego w jakiej kondycji w這sy by造 przed farbowaniem

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 17:39   #13
asiu88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Exclamation Dot.: Pi瘯ne w這sy ,....nawet po malowaniu???

rozja郾ianie jest najgorsze sama mam tak zniszczone w這sy ze masakra
a najgorsze sa odrosty.. ca造 czas farbowa zeby jakos wygl康a這.. a w這sy coraz cie雟ze i zniszczone.. rozdwojone ko鎍闚ki... najgorsze co istnieje..
a co to tego co wyzej to pallet to najgorsza firma jaka chyba znam.. mia豉m po niej bardzo zniszczone w這sy i mi wypada造.. mysla豉m ze 造sa zostane..
jak juz chcesz farbowac to lepiej z dro窺zych firm i najlepiej jakis ciemny kolorek.. odradzam blond!!! pozdrawiam
asiu88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 20:23   #14
mila1658
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

moja kole瘸nka rozja郾ia豉 ma bardzo 豉dne w這sy po tym ale ona zawsze miala bardzo proste i zdrowe a nie faruje co miesiac odrost闚 tylko tak co 5 miesiecy ale ma dluuuuuuuuuugie w這su wiec tego i tak nie wida tak bardzo ja tez mam w sumie proste i nawet nie zniszczone tak strasznie i chce sobie zrobic braz z refleksami blond ale sie zastanawiam co ile trzeba odrosty farbowac bo jak za czesto to bym nie chciala bo placic co miesiac tyle za farbowanie 2 kolorami to ciezka sprawa chyba ze ktos moze farbowa kiedy tak w domu to mi powie jak to sie robi
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.