jasny blond..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-21, 18:08   #1
diamelen
mała księżniczka

Unhappy

jasny blond.....

witam, zwracam sie z ważna dla mnie sprawą. Miałam kilkakrotnie robione jasne pasemka na moich cienkich włosach i w sumie są one już bardzo zniszczone. Chciałam pofarbować je na jasny blond ale fryzjerka powiedziała mi że nie podejmie sie czegoś takiego gdyz może mi całkowicie spalic włosy. Mam juz okropne duże odrosty i musze cos z tym zrobic. Ciemnie kolory raczej nie chodzą w grę.. i ja już sama nie wiem. Czy da się coś zrobic z nimi?? Bo pasemek mam juz dość a chciałabym wyrównac kolor na jednolity

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 21:59   #2
Klaudia1984
Raczkowanie

Dot.: jasny blond.....

A jakiej długości masz włosy?
Klaudia1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 12:12   #3
diamelen
mała księżniczka

mam długie włosy, za ramiona, lekko pocieniowane gdy ostatnim razem farbowałam czuprynę....

Stary 2005-05-22, 13:41   #4
*Natalia*
Raczkowanie

No to masz takie włosy jak ja. I chyba będziesz musiała zrezygnować z jednolitego koloru. Zrób sobie narazie same odrosty, bo farbowanie całości może się źle skończyć.
Jest jeszcze taka opcja (ja tak zrobiłam), że możesz zafarbować całe włoski, ale musisz sie liczyć z tym, że po farbowaniu trzeba będzie je sporo skrócić - najbardziej zniszczone końcówki. Zależy od Ciebie...i od długości Twoich włosków.
Pozdrawiam
*Natalia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:57   #5
201606201122
Konto usunięte

popieram Natalie powiedz fryzjerce zeby zrobila Ci pasemka tylko na odrostach ja sobie od dana tak robie i jest ok.
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:30   #6
diamelen
mała księżniczka

no i właśnie o to chodzi( że chyba nic sie nie da zrobić a pasemka mam juz około 4 lata więc juz mi się dosć znudziły. MOje włosy obecnie wyglądają tak.

Od głowy:
5 cm odrost
5centymetrów równe pasemka
5pasemka razy 2(gdyż to pasmo było dwukrotnie farbowane)
reszta nierówne blondy, niektóre jaśniejsze

w sumie ostatnim razem jak zrobiłam pasemka na same odrosty to wyszło fatalnie.
Ja chyba sobie sprawię porządną perukę(

Stary 2005-05-22, 16:28   #7
Klaudia1984
Raczkowanie

Niewiem w jakim stanie są twoje włosy, czy jest naprawdę źle - bo jeśli tak to radziłabym rzucić pare refleksów w naturalnym odcieniu twoich włosów żeby praktycznie wyeliminować pozostałości po pasemkach lub żeby chociaż były mniej widoczne wtedy nie będziesz musiała robić odrostów i nie zniszczysz włosów. I przede wszystkim skrócić włosy i je odżywić. Już po kilku miesiącach dbania o włosy (np. polecam maseczki wax i stosowanie się do zasad - nie używania suszarki, prostownicy itd) można zauważyć efekty. Polecam jeszcze skrzyp polny - świetnie działa na włosy i nie tylko.
Klaudia1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 07:48   #8
diamelen
mała księżniczka

jesli chodzi o kondycje włosków to powiem że są bardzo zniszczone, na końcówkach mam nawet pozostałości po trwałej ondulacji sprzed 6 lat. Włosy są cienkie, przetłuszcające się, łamliwe, nie rosną i mam pokropny łupież. Wydałam już majatęk na różnego rodzaju preparaty. Powrót do mojego naturalnego koloru raczej nie wchodzi w grę gdyz jest to kolor wręcz szary który mnie bardzo postarza... no i własnie obciąć zbyt krótko tez nie mogę bo nie jest mo dobrze w krótkich a także by mi odrosły będę musiała czekać wieki. Czuje sie jak jakis beznadziejny przypadek....

Stary 2005-05-23, 09:02   #9
ewunia2
Zadomowienie

Wiem co czujesz bo także fryzjerka zniszczyła mi włosy, zawsze robilam sobie pasemka tylko na odrosty i tyle lat farbując nigdy nie miałam tak zniszczonych jak po przedostatnim farbowaniu.fryzjerka nałożyła pasemka na całą długość włosów naprawdę czego to ja nie wypróbowałam ale raz wysuszonych włosów nie da sie już "naprawić", pozostaje jedynie ściąć.Ja także nie wyglądam dobrze w krótszych ale niestety lepsze zdrowe krótsze niż długie i zniszczone.Tymbardziej że nadchodzi lato więc jest szansa że wloski będą szybciej rosły.Wierz mi chcąc polepszyć ich kondycję lepiej ściąć, no niestety mnie także ta wersja się nie podoba ale nie ma wyjścia
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 11:56   #10
diamelen
mała księżniczka

dzięki ewuniu, ja chyba będę musiała tak zrobić bo to co mam na głowie to juz nie da sie nazywać włosami... Dobija mnie tylko fakt że mi włosy rosną w tempie 5 cm na rok no i dlugo będę czekałą ale cóż taki chyba jest mój los, dzieki dziewczyny... a tak marzyłam o takim blondzie i takim cięciu

Stary 2005-05-23, 12:17   #11
ewunia2
Zadomowienie

Mogłabyś wypróbować hennę wax , widziałam że już któraś wizażanka Ci tą odżywkę proponowała, ja np zauważyłam ze właśnie po niej wlosy trochę szybciej rosną, wydaje mi sie że niektóre wizażanki tez to zauważyły- wg mnie naprawdę poprawia kondycję włosów
Stary 2005-05-24, 10:27   #12
evee
Wtajemniczenie

GG do evee
Smile Dot.: jasny blond.....

Ewuniu - dzieki Ci za Wax wreszcie nie mam siana na koncowkach .
efekt porownywalny z maseczka Kerastase.
Mysle, ze nie ma sensu meczyc sie i utrzymywac na sile dlugosc wlosow- lepiej podciac je, chocby tylko te najbardziej zniszczone konce.A na odrosty - pasemka- zgodnie w powyzszymi postamiJa farbuje tylko odrosty- na reszte farba jest przeczesywana na 10 min. Polecam farbe L'oreal Couleur Expert.Wspolczuje wszystkim ktore mialy tak przykre doswiadczenia z fryzjerem.Ja odwiedzam fryzjera - wylacznie kiedy zamarzy mi sie jakies ciecie- za duzo widzialam zniszczonych wlosow, kiepskimi farbami, zabyt duzym stezeniem rozjasniacza, oraz nieprzewidzianych kolorow w stylu: zamiast zlotego blondu- marchewka..
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 10:50   #13
ewunia2
Zadomowienie

Imienniczko cieszę się, że Ci podeszła ta odżywka
Stary 2005-09-05, 13:50   #14
lenka300
Przyczajenie

Ja miałam sytuację taką, że długo farbowałam włosy na czarno i nagle coś mi się odwidziało. Zapragnęłam mieć blond. W mieście w którym mieszkam żadna fryzjerka nie zgodziła się ufarbować na jasno. W końcu ktoś polecił mi fryzjera w Częstochowie. Pojechałam i wyobraź sobie, on bez namysłu stwierdził że zrobi mi na blond. Zapłaciłam 200 zł, siedziałam w salonie pięć godzin ale opłacało się. Wyszłam już z blond włosami. Nic a nic mi nie zniszcył, oczywiście wszystkie zabiegi robił firmowymi kosmetykami. Po tej wizycie wiem że jak fryzjer zna się na rzeczy to potrafi zdzałać cuda. Jeszcze dodam że nałożył mi coś takiego na włosy że miałam sztywne i błyszczące ( tego wymagała poczochrana fryzurka ), i zmyło mi się to dopiero po około miesiącu.
lenka300 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 14:13   #15
Apiska
Zakorzenienie

Własnie ja mam siano z końcówek, w którym temacie moge poczytać o tej odrzywce?
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości