eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego brazu na coś cieplego:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-07, 00:36   #1
haachii
Przyczajenie

eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego brazu na coś cieplego:(

Witam serdecznie

chciałabym się poradzić w kwestii farby i farbowania. Przez całe życie miałam ciemne, czekoladowe wręcz włosy, farbowałam zazwyczaj na ciemne odcienie ponieważ podobno jest mi w nich dobrze gdyż mam ciemną oprawę oczu. Ostatnio jednak postanowiłam ocieplić swój wizerunek,zmienić coś a wiadomo że nie ma nic lepszego niż zacząć od zmiany fryzury i koloru.Chciałabym rozjaśnić,dodać trochę słońca i świeżości .Chciałabym stać się może nie blondynką ale może coś pod kolor orzecha albo jakiegoś delikatnego blondu na początek,jak np Sablewska czy Marta Żmuda w "Chichocie losu".Kupiłam 12 marca farbę garniera colour naturals numer 7 z nadzieją iż przejdę znaczącą metamorfozę (kolor bardzo przypadł mi do gustu ) ). Jednak włosy zmieniły kolor tylko na czubku a reszte nadal ciemne. Czytałam iż możliwa byłaby tylko dekoloryzacja u fryzjera której szczerze powiedziawszy bardzo się boje ponieważ moje włosy nie są za bardzo grube .Czy może jest takaś sprawdzona farba która z brunetki uczyniłaby blondynkę? I za jaki czas mogę ewentualnie użyć nowej farby jeśli nie minął jeszcze miesiąc?

pozdrawiam i bardzo dziękuję i będę wdzięczna za poradę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000TTO499JVTI56-C401.jpg (14,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000U8H2PN83SQEP-C303.jpg (41,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 334_0.jpg (41,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0246251.jpg (20,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 630015ba93b720c2ddcfe7c6b59fd5b4,12,1.jpg (30,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f0aadf35f18e54950221e89c7b3ca766,12,1.jpg (32,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-7-blond_0_b.jpg (22,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapif_k483600f_1686602.jpg (42,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n65a026ee2e150d47964d6808e161e7b1.jpg (29,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n32026ca2f5435d749713657bfdddab59.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
haachii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:14   #2
Chardon
Zadomowienie

Dot.: eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego bronzu na coś cieplego:(

Przykro mi, ale farbą nie rozjaśnisz włosów Jeśli boisz się dekoloryzacji u fryzjera mogę Ci polecić rozjaśniacz Joanny w spray Reflex Blond. Będziesz mogła sama stopniowo rozjaśniać włosy aż uzyskasz zamierzony efekt Ja przy pomocy tego rozjaśniacza pozbyłam się rudych włosów schodząc do jasnego blondu, a moja koleżanka uzyskała taki miodowo-orzechowy schodząc z ciemnobrązowych. Więc polecam.
Stary 2011-04-07, 20:51   #3
haachii
Przyczajenie

Dot.: eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego bronzu na coś cieplego:(

dzieeeekuuuuje ** !! powiedz tylko ile taki rozjasniony kolor sie utrzymuje na wlosach ,czy schodzi po myciu i po jakim czasie moge go nalozyc jesli farbowalam 12 marca wlosy?
Stary 2011-04-08, 11:14   #4
Chardon
Zadomowienie

Rozjaśniacz nie schodzi z włosów, bo usuwa pigment A ten rozjaśniacz, o którym Ci pisałam, Joanna Reflex Blond w sprayu, jest dość delikatny, myślę, że możesz już pokusić się o pierwsze rozjaśnienie Tylko poczytaj dokładnie ulotkę, tam jest napisane co i jak. A w razie kolejnych wątpliwości służę pomocą.
Stary 2011-04-09, 18:06   #5
haachii
Przyczajenie

dziekuje))teraz biegam i szukam rozjaśniacza
na moim ryneczku nawet nie wiedzieli ze jest coś takiego;D
Stary 2011-04-09, 19:25   #6
Mini1991
Zakorzenienie

nie kupuj tego swinstwa jesli nie chcesz zniszczyc włosów;/
to bezsensu..
radze ci kupic dekoloryzator chantal, RB, elgon ..cos w tym stylu .. poczytaj na kwc

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:36   #7
haachii
Przyczajenie

Dot.: eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego brazu na coś cieplego:(

uzylam tej joanny i jakos zmiany nie widze,bardziej zrobily sie miedziane.moze cos jeszcze sie zmieni,nie wiem.
Jedyne co mnie troche"niepokoi" to to,iz moje wlosy sa takie ciezkie i jakby tluste i teraz nie wiem czy moge je umyc czy jak . doradzcie prosze
Stary 2011-04-14, 09:50   #8
katy1985
Przyczajenie

Dot.: eh nic nie wychodzi :( prosze o porade. Z ciemnego brazu na coś cieplego:(

dziewczyny proszę o radę: obecnie mam jasne pasemka z odrostami, chciałabym całe włosy przefarbować na blond, fryzjerka powiedziała ze nie zrobi mi tego bo nie chce ryzykować bo włosy mogą się pokruszyć, czy już zawsze jestem skazana na pasemka? czy rzeczywiście nie da rady przefarbować włosów na jednolity kolor?
Proszę o odpowiedź
katy1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:22   #9
sylffka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez haachii Pokaż wiadomość
uzylam tej joanny i jakos zmiany nie widze,bardziej zrobily sie miedziane.moze cos jeszcze sie zmieni,nie wiem.
Jedyne co mnie troche"niepokoi" to to,iz moje wlosy sa takie ciezkie i jakby tluste i teraz nie wiem czy moge je umyc czy jak . doradzcie prosze
pryskaj nim włosy regularnie. Po jednorazowym użyciu nie będzie znacznej różnicy. Cierpliwości

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez katy1985 Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o radę: obecnie mam jasne pasemka z odrostami, chciałabym całe włosy przefarbować na blond, fryzjerka powiedziała ze nie zrobi mi tego bo nie chce ryzykować bo włosy mogą się pokruszyć, czy już zawsze jestem skazana na pasemka? czy rzeczywiście nie da rady przefarbować włosów na jednolity kolor?
Proszę o odpowiedź
zasięgnij porady u innej fryzjerki. Ja myślę że da radę ale to zależy od kondycji w jakiej się znajdują obecnie Twoje włosy.
Stary 2011-04-14, 10:49   #10
katy1985
Przyczajenie

a jak myślisz czy mogłabym nałożyć sama w domu farbę blond na włosy?mam podniszczone końcówki ale podcinam je regularnie.
Stary 2011-04-14, 10:52   #11
sylffka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez katy1985 Pokaż wiadomość
a jak myślisz czy mogłabym nałożyć sama w domu farbę blond na włosy?mam podniszczone końcówki ale podcinam je regularnie.
licz się z tym że kolor będzie niejednolity. Ten blond pasemkowy będzie jaśniejszy niz reszta włosów. Zależy czy masz zamiar zrobić.
Stary 2011-04-14, 12:12   #12
katy1985
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
licz się z tym że kolor będzie niejednolity. Ten blond pasemkowy będzie jaśniejszy niz reszta włosów. Zależy czy masz zamiar zrobić.
Byłam u innej fryzjerki powiedziała że ewentualnie może mi zrobić grubsze pasemka niż cały blond. A ja tak bardzo marzę o blondzie czytałam dużo o farbach blond i samodzielnym farbowaniu w domu. Zastanawiam się czy to dobry pomysł czy lepiej zdecydować się na te grubsze pasemka
Stary 2011-04-14, 12:31   #13
sylffka
Raczkowanie

a jaką farbą ewentualnie chcesz farbować?
Stary 2011-04-14, 13:05   #14
katy1985
Przyczajenie

zastanawiam się nad farbą Wellaton 12/1 jedna z dziewczyn ją bardzo poleca pisze też że robi mieszankę farbą Wellaton 12/1 i 8/1. Trochę się boję ale chyba zaryzykuje
Stary 2011-04-14, 13:09   #15
sylffka
Raczkowanie

farbowałam ta farbą ostatnio włosy. Odrosty różnią się trochę kolorem ale nie ma tragedii. Myślę że to co rozjaśnione złapie Ci na platynę a reszta będzie troche kurczakowata. ale nastepnym razem bedzie już lepiej. Co do samej farby jak dla mnie ok. Tzn konsystencja spoko i nie miałam uczulenia jak po pallette

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

uzyłam tylko wellatona 12/1 . nie mieszam farb
Stary 2011-04-14, 13:14   #16
katy1985
Przyczajenie

jak tylko się zdecyduje i przefarbuje dam znać co mi wyszlo na mojej główce dziękuję za porady
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości