Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-28, 19:40   #3331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pomarańczowa ? Kurczę, ja to w russian red żadnej pomarańczy nie dostrzegam .
Ja też nie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-08-28, 20:05   #3332
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pomarańczowa ? Kurczę, ja to w russian red żadnej pomarańczy nie dostrzegam .
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja też nie
w zestwieniu z ruby woo jest bardziej pomarańczowa. Przynajmniej na moich ustach.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-08-28, 20:25   #3333
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
już lecę oglądać Style Driven! bo MMO mi się nie podoba ani trochę ;] wypociny się jak najbardziej przydają
MMO także gotowe...uff Miłego oglądania

Ja dzisiaj jestem już po teście ''globalnym'' różu Stunner i jasnego cienia Creamy Bisque. Róż naprawdę cudny... Przedtem moim ulubionym był ten z kolekcji Pret a Papier w kolorze Instant Chic. Stunner nadaje podobny ''naturalny'' efekt, tylko ma w sobie więcej różu jak pomarańczu czy beżu... Creamy Bisque w działaniu przypomina mi odcień Tissue Weight (z kolekcji PaP). Fajnie rozświetla oko i łączy się z innymi cieniami
Stary 2011-08-28, 20:41   #3334
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ta polowka jest bardziej do kacikow, tam gdzie nie zawsze uda nam sie 'zlapac' rzesy normalna bez zrobienia sobie krzywdy wiec raczej na zasadzie podkrecania calosci normalna, a potem dokrecania bokow polowka sama sie nad nia zastanawiam, ale to do kompletu gdybym miala jednak kupowac tylko jedna, to raczej normalna, bo z polowka wiecej zabawy
A w salonie w KRK polecali połówkę do całych rzęs nie tylko do kącików
Stary 2011-08-28, 20:50   #3335
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
MMO także gotowe...uff Miłego oglądania

Ja dzisiaj jestem już po teście ''globalnym'' różu Stunner i jasnego cienia Creamy Bisque. Róż naprawdę cudny... Przedtem moim ulubionym był ten z kolekcji Pret a Papier w kolorze Instant Chic. Stunner nadaje podobny ''naturalny'' efekt, tylko ma w sobie więcej różu jak pomarańczu czy beżu... Creamy Bisque w działaniu przypomina mi odcień Tissue Weight (z kolekcji PaP). Fajnie rozświetla oko i łączy się z innymi cieniami
ooo ja na ten róż się właśnie najbardziej napalam (tym bardziej, że wyczekiwany przeze mnie Instant chic do Krakowa w ogóle nie doszedł)
a po Twojej foto-relacji tym bardziej nie mogę się doczekać
Kajol jest offline  
Stary 2011-08-28, 21:22   #3336
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Właśnie zamieściłam prezentację kosmetyków i swatche z kolekcji Style Driven.
Dziękuję za to ogromnie Wspaniałe zdjęcia
Cień Style Driven będzie mój i Shadesticki
W ogóle świetny blog
Stary 2011-08-28, 21:31   #3337
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A w salonie w KRK polecali połówkę do całych rzęs nie tylko do kącików
a no widzisz ja tak czy siak się na nią zaczajam

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-08-28, 21:49   #3338
hola ola
Zakorzenienie

Aga, MArti dziekuje za opinię zalotek
hola ola jest offline  
Stary 2011-08-28, 21:56   #3339
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Newly Minted (kocham tą miętową zieleń!), Gazette Grey, Silver Dusk, On the Hunt, CCB Pearl
Corii Lanie dostaniesz, przez Ciebie też ją chcę
A już mam 4 zielone cienie i używam ich najżadziej ze wszystkich (poza 2 czerwonymi )
Stary 2011-08-28, 22:08   #3340
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ooo ja na ten róż się właśnie najbardziej napalam (tym bardziej, że wyczekiwany przeze mnie Instant chic do Krakowa w ogóle nie doszedł)
a po Twojej foto-relacji tym bardziej nie mogę się doczekać
Naprawdę gorąco polecam i radzę sobie zaklepać, bo coś czuję, że ten odcień szybko wyparuje z MACowych szuflad

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziękuję za to ogromnie Wspaniałe zdjęcia
Cień Style Driven będzie mój i Shadesticki
W ogóle świetny blog
Dzięki kolciag Z blogiem to ja się dopiero ''rozkręcam''
Ten rok był dla mnie ciężki... Ale mam nadzieję na powrót mojej MAComanii
Stary 2011-08-28, 22:21   #3341
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Corii Lanie dostaniesz, przez Ciebie też ją chcę
A już mam 4 zielone cienie i używam ich najżadziej ze wszystkich (poza 2 czerwonymi )
Kolciu, Newly to moja ulubiona zieleń, nie mogę sie od niej odczepić, jest boska Polecam
A faza na zielenie zaczęła mi sie na samym końcu kombinowania z kolorami i tak juz mi zostało

Dziękuję za makijaże, boskie są Najbardziej mi się podoba chyba ten ze Shimmermoss, ale ja mam zboczenie co do tealowych kolorków

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-08-28, 22:42   #3342
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Kolciu, Newly to moja ulubiona zieleń, nie mogę sie od niej odczepić, jest boska Polecam
A faza na zielenie zaczęła mi sie na samym końcu kombinowania z kolorami i tak juz mi zostało

Dziękuję za makijaże, boskie są Najbardziej mi się podoba chyba ten ze Shimmermoss, ale ja mam zboczenie co do tealowych kolorków
No mnie jeszcze zielenie nie opanowały... lubię, ale nie tak jak fiolety czy teale właśnie

Przepraszam, że takie małe zdjęcia Ale takie małe dostałam od fotografa, a sama nic dawno nie fociłam, właśnie stwierdzam, że trzeba to naprawić W ogóle muszę uaktualnić zbiory cieniowe... ale to może po najbliższych zakupach

W ogóle ostatnio znalazłam zagrzebane pierwsze zdjęcie mojego kufra... jaka tam bida w środku była I moja 1 paletka MAC (nawet nie wiedziałam, że mam takie zdjęcie... Kamilu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC3949.jpg (39,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC4190.jpg (45,0 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-08-28 o 22:43
kolciag jest offline  
Stary 2011-08-29, 02:09   #3343
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Te musztardowe cienie, ciepłe jasne brązy osobiście nie wywarły na mnie wrażenia. Są matowe, kolory dosyć ''tępe'' (mało napigmentowane, trudno się nakładają) i chyba do użytku dla kogoś wprawionego w makijażu z pomysłem ich łączenia. Ja lubię jak wykonywanie makijażu sprawia mi łatwość i wiąże się to z odczuwaniem przyjemności. Osobiście z podobnych wolę Wedge i Woodwinked aczkolwiek wiem, że to nie koniecznie to co przy MMO.

Carbonized i Mythical piękne, ten pierwszy to głęboki mieniący się brąz, drugi zaś jest fajny, szczególnie jeśli ktoś lubi miedziane, jesienne odcienie... Bardzo fajnie wydobywa oko... Ja nakładam takie odcienie na środek ruchomej powieki zaznaczając wyraźniej miejsce tuż nad rzęsami, a ''resztę'' makijażu robię ciemniejszymi brązami na ''smokey eyes''.

Podkład Matchmaster, naprawdę przyjemny i warto przetestować
A ja właśnie chyba dojrzewam do matów - choć na pewno sa trudniejsze w obsłudze, niż inne wykończenia. No i dumam, czy zacząć od Outre - bo taka musztarda zieleń oka powinna podbić. Nawet, jesli przy jej nakładaniu sporo trzeba będzie pędzelkiem sie namachać.

Bardzo dziękuje za "instrukcje obsługi" Mythical - pragnę i pożądam go coraz bardziej! Zapytam jeszcze o creamy Bisque - czy wpada on w lekko różowawe tony - i przez to nie jest zbyt podobny do Phloof?

Podkładu pewnie najpierw próbkę wezmę, bo na moje kapryśnej skórze bez testowania az strach coś nakładać, bez narżania sie na wątpliwej jakości atrakcje typu uczulenie. Nawet MAC - owe niektóre owocują bynajmniej nie uroczym rumieniem.

Fantastyczne swatche zamieściłaś na swojej stronie . Cienie ze Style Driven - co najmniej połowa musi byc moja, choć ceny mają zaporowe...
Vanth jest offline  
Stary 2011-08-29, 09:22   #3344
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A ja właśnie chyba dojrzewam do matów - choć na pewno sa trudniejsze w obsłudze, niż inne wykończenia. No i dumam, czy zacząć od Outre - bo taka musztarda zieleń oka powinna podbić. Nawet, jesli przy jej nakładaniu sporo trzeba będzie pędzelkiem sie namachać.

Bardzo dziękuje za "instrukcje obsługi" Mythical - pragnę i pożądam go coraz bardziej! Zapytam jeszcze o creamy Bisque - czy wpada on w lekko różowawe tony - i przez to nie jest zbyt podobny do Phloof?

Podkładu pewnie najpierw próbkę wezmę, bo na moje kapryśnej skórze bez testowania az strach coś nakładać, bez narżania sie na wątpliwej jakości atrakcje typu uczulenie. Nawet MAC - owe niektóre owocują bynajmniej nie uroczym rumieniem.

Fantastyczne swatche zamieściłaś na swojej stronie . Cienie ze Style Driven - co najmniej połowa musi byc moja, choć ceny mają zaporowe...
Co do matów, tak po namyśle już chyba wiem czemu nie bardzo je lubię... mam wrażenie, że po prostu z upływem czasu takie kolory ''szarzeją'' na mojej powiece. Szczególnie brązy wyglądają potem ''niezdrowo'', dlatego ten zażółcony brąz / musztardowy Outre wyglądałby źle na mojej jasnej skórze. Jeśli już mat to ciemny brąz lub bardzo jasny beż dla rozświetlenia, a i tak maty łączę po części z perłami...matami raczej wykańczam makijaż (ciemne) lub stanowią bazę pod makijaż (jasne).

Porównałam sobie Creamy Bisque z Phloof! i Tissue Weight. Phloof! różni się praktycznie tym, że jest mocno błyszczący, z kolei to co łączy CB z TW jest wykończenie, oba subtelnie podkreślają powiekę i rozświetlają spojrzenie. Różnice w kolorach są minimalne, nawet przy porównaniu... może globalnie na oku lub w połączeniu z innymi cieniami wykazywałyby większy kontrast Z kolei w opakowaniu Creamy Bisque jest zdecydowanie najjaśniejszy, prawie ''biały'' porównując do reszty... w takim porównaniu najbardziej przypomina jasny odcień z kolekcji Sugarsweet, ale z kolei ten na skórze jest złotawy, nie ma w sobie różu.

Dziękuję za komplement odnośnie bloga, lubię robić zdjęcia

Miłego dnia MACzki

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-08-29 o 09:25
Nevada87 jest offline  
Stary 2011-08-29, 12:04   #3345
KNK
Zadomowienie

ja tak na szybkiego, róż Stunner jest bosski

KNK jest offline  
Stary 2011-08-29, 12:37   #3346
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nie, nie mów tak, nie kuś! Miałam już żadnego różu nie kupować, bo ich i tak nie zużyję do końca życia -.-

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-08-29, 13:25   #3347
Myszołapka
Zakorzenienie

Stunner jest bardziej niż boski
Stary 2011-08-29, 13:27   #3348
kasiaj85
Moderator

To ja tez tak na szybko
z cieni tylko Outre do mnie nie przemówił na żywo, reszta fajna. Outre bardzo ładny kolorek ale taka zaraza ciężka w użyciu że szok. Róż Stunner boski, ale wzięłam ten drugi też bo bardzo fajna satynka z niego, taka neutralna )
doustne produkty fajne, trzy szminki i dwa błyszczyki wskoczyły do koszyka (trochę ubolewam, że reszta błyszczoli taka jasna...). Quad Lady Grey super, Evil Eye masakrycznie cienki... a tak ładne fiolety ma... :/ eh nadal czekam na porządny fioletowy quad w takim razie...

ale słuchajcie wielbiciele koloru - błyszczyki i cienie ze Styledriven BOSKIE!! błyszczyki mają taką pigmentację że zrobiłam wielkie oczy! są bardziej jak szminka w płynie, obłędne! a cienie mają cudną pigmentację! bardzo mocne, żywe kolorki, upatrzyłam sobie zwłaszcza zieleń, pomarańcz i niebieski ale piękne są też brązy i beże. nie umiem nawet wyrazić swojego zachwytu )) i radości, że wchodzą do stałej oferty
ogólnie jest na czym oko zawiesić, kolekcje robią wrażenie aż się boję co to będzie za miesiąc...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-08-29, 13:35   #3349
Malika_
Raczkowanie

Dziewczyny ile kosztuje pusta patela 15stka? I jakie cienie polecacie na początek ze stalej kolecji? Ja myślałam o all that glitters, shroom, naked lanch, club, sketch, satin taupe, amber lights...
Czy jakiś super cień przeoczyłam ?
Malika_ jest offline  
Stary 2011-08-29, 13:40   #3350
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile kosztuje pusta patela 15stka? I jakie cienie polecacie na początek ze stalej kolecji? Ja myślałam o all that glitters, shroom, naked lanch, club, sketch, satin taupe, amber lights...
Czy jakiś super cień przeoczyłam ?
Maliko_ - w pierwszym poście masz info o cenach - pusta paletka około 55zł. co do cieni - ile nas tutaj tyle opinii ) na pewno te co wymieniłaś, ja bym jeszcze dodała brązowy Handwritten, fioletowe Nocturnelle i Parfait Amour, zielony Humid, niebieski Deep Truth,... ale ja tak mogę w nieskończoność

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-08-29, 13:58   #3351
BrandNewName
Zadomowienie

Oj Stunner to miłość od pierwszego wejrzenia Equilibrium też ciekawy aczkolwiek zachwycający tak nie od razu ale po przyjrzeniu raz, drugi, trzeci staje się muszmieciem Cienie pojedyńcze warte zakupu wszystkie (quada Lady Grey nawet nie musiałam macać )... takie niby podobne do tych ze stałej a każdy inny... zwłaszcza ciekawy jest Creamy Bisque zdecydowanie nabiera atrakcyjności przy porównaniu go z innymi jasnym. A z Outre się będę męczyć... a co!:P Trochę mnie zwiódł fluidline Avenue... jak nałożony na oku to nie ma w nim nic szczególnego.

No i dołączam się do zachwytów Kasi nad Styledriven W ogóle mały szczegół ale błyszczyki mają ciekawie zrobiony aplikator, wygląda na idealny w użyciu do takiej konsystencji.

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-08-29 o 14:03
BrandNewName jest offline  
Stary 2011-08-29, 14:01   #3352
martiryb
Wtajemniczenie

dziewuszki, a cienie z ST, to wielkościowo takie jak z Peacocky?

i przestańcie już z tym Stunnerem :P

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-08-29, 14:35   #3353
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Pogubiłam się już - Stunner jest już dostępny do kupienia dla zwykłych śmiertelników czy tylko dla przedpremierowych wybrańców?

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-08-29, 15:09   #3354
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Oj Stunner to miłość od pierwszego wejrzenia Equilibrium też ciekawy aczkolwiek zachwycający tak nie od razu ale po przyjrzeniu raz, drugi, trzeci staje się muszmieciem Cienie pojedyńcze warte zakupu wszystkie (quada Lady Grey nawet nie musiałam macać )... takie niby podobne do tych ze stałej a każdy inny... zwłaszcza ciekawy jest Creamy Bisque zdecydowanie nabiera atrakcyjności przy porównaniu go z innymi jasnym. A z Outre się będę męczyć... a co!:P Trochę mnie zwiódł fluidline Avenue... jak nałożony na oku to nie ma w nim nic szczególnego.
z tym różem to przez Twoją Mamę MAC powinien jej za reklamę zapłacić Lady Grey suuuuper ) i dobrze napisałaś o tych cieniach, dobrze gada, polać jej

Cytat:
No i dołączam się do zachwytów Kasi nad Styledriven W ogóle mały szczegół ale błyszczyki mają ciekawie zrobiony aplikator, wygląda na idealny w użyciu do takiej konsystencji.
dokładnie - aplikator bajka, jeden ruch i warga pokryta błyszczolem, brawa dla MACa )

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewuszki, a cienie z ST, to wielkościowo takie jak z Peacocky?

i przestańcie już z tym Stunnerem :P
Martuś - dokładnie tak samo wielkościowo! już teraz to będę musiała kupić te paletki na ebayu w końcu ))
Stunner jest po prostu ... stunning
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Pogubiłam się już - Stunner jest już dostępny do kupienia dla zwykłych śmiertelników czy tylko dla przedpremierowych wybrańców?
dostępny ogólnie będzie od 1wszego.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-08-29, 17:06   #3355
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dostępny ogólnie będzie od 1wszego.
eh, to i mnie czeka wycieczka w takim razie w czwartek do MACa mam nadzieję, że wszystkiego nie wykupicie, bo Stunner musi być mój!

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-08-29, 18:20   #3356
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Proszę nie kusić
Obiecywałam sobie, że żadnego różu nie kupię, bo mam ich od groma, ale jak tu pozostać obojętnym na wszechobecne zachwyty ...
nieshya jest offline  
Stary 2011-08-29, 18:54   #3357
Myszołapka
Zakorzenienie

Dziewczyny jak tylko będzie okazja kupujcie Stunnera, bo potem będzie pluć sobie w brodę jak ja
Gdyby ktoś był w MACu a Stunner jeszcze byłby dostępny, będę wdzięczna jeśli kupi, pokryję wszystkie koszty Kolciu będziesz może?

Jeśli ktoś ma Hipness to mówię z góry, że nie jest ani trochę podobny I rożni się również od Sugarbomb Benefitu bo i tak przypuszczenie miałam Imo jest to idealny róż na dzień dla blado- i średniolicych

Kolekcja zaskoczyła mnie całkiem pozytywnie, nie przypuszczałam, że na żywo aż tyle rzeczy mi się spodoba, a tu proszę. Cienie pojedyncze mocno napigmentowane, jedynie Outre nie chciał współpracować od razu , ale podejrzewam, że przy chwili męczenia, jak pisze Brand można uzyskać świetny efekt, nie skusiłam się jednak. Inne kolory warte polecenia i niezbyt powtarzalne w stałej kolekcji. Szminki pięknie się rozprowadzają, mnie zauroczyła czerwień Runaway Red, na żywo nawet bardziej niż na swatchach i Offshot, dzienny brudny róż, warty obadania. Błyszczki raczej niezbyt rzucające się w oczy, jasne neutralna kolory, ale wrócę prawdopodobnie po 2 z nich

Style Driven... ech dobrze ze wchodzi do stałej, bo nawet porządnie obmacać nie zdążyłam Ale szybkie spojrzenie na te które macały i testy naręczne - podpisze się pod dziewczynami - błyszczyki są rewelacyjne, jak szminka w płynie. Cienie miłe, nieco kremowe jak dla mnie w dotyku, przede wszystkim pięknie nasycone kolory, ta zieleń jakiej nie ma w stałej kolekcji MACowych cieni, no cudo. Jest też pigment Pink Bronze w postaci stałej (Hot Paprika bodajże).

Stanowczo kolekcje warte obmacania, kryją wiele perełek, które wyglądają niepozornie na zdjęciach a wiele zyskują na żywo

Gdyby ktoś był zainteresowany serum do rzęs z serii P+P kosztuje... 160zł
Stary 2011-08-29, 19:21   #3358
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
icych
Nie !!! No pogłupieli z tymi cenami !
Stary 2011-08-29, 19:32   #3359
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tylko będzie okazja kupujcie Stunnera, bo potem będzie pluć sobie w brodę jak ja
Gdyby ktoś był w MACu a Stunner jeszcze byłby dostępny, będę wdzięczna jeśli kupi, pokryję wszystkie koszty Kolciu będziesz może?

Jeśli ktoś ma Hipness to mówię z góry, że nie jest ani trochę podobny I rożni się również od Sugarbomb Benefitu bo i tak przypuszczenie miałam Imo jest to idealny róż na dzień dla blado- i średniolicych

Kolekcja zaskoczyła mnie całkiem pozytywnie, nie przypuszczałam, że na żywo aż tyle rzeczy mi się spodoba, a tu proszę. Cienie pojedyncze mocno napigmentowane, jedynie Outre nie chciał współpracować od razu , ale podejrzewam, że przy chwili męczenia, jak pisze Brand można uzyskać świetny efekt, nie skusiłam się jednak. Inne kolory warte polecenia i niezbyt powtarzalne w stałej kolekcji. Szminki pięknie się rozprowadzają, mnie zauroczyła czerwień Runaway Red, na żywo nawet bardziej niż na swatchach i Offshot, dzienny brudny róż, warty obadania. Błyszczki raczej niezbyt rzucające się w oczy, jasne neutralna kolory, ale wrócę prawdopodobnie po 2 z nich

Style Driven... ech dobrze ze wchodzi do stałej, bo nawet porządnie obmacać nie zdążyłam Ale szybkie spojrzenie na te które macały i testy naręczne - podpisze się pod dziewczynami - błyszczyki są rewelacyjne, jak szminka w płynie. Cienie miłe, nieco kremowe jak dla mnie w dotyku, przede wszystkim pięknie nasycone kolory, ta zieleń jakiej nie ma w stałej kolekcji MACowych cieni, no cudo. Jest też pigment Pink Bronze w postaci stałej (Hot Paprika bodajże).

Stanowczo kolekcje warte obmacania, kryją wiele perełek, które wyglądają niepozornie na zdjęciach a wiele zyskują na żywo

nie chcialam Ci wykupić ostatniego Stunnera... :/ a ja nie mogę przestać o Hipness myśleć... te drobinki... jak tylko będzie repromote biorę dwa.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie !!! No pogłupieli z tymi cenami !
pogłupieli. Gdzieś w gazecie widziałam 120 i już mi się to wydawało dużo, no ale jeszcze tyle bym dała może ale 160!?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-08-29, 19:44   #3360
Myszołapka
Zakorzenienie

Kasiu spokojnie, przecież "ja mam Hipness" Poza tym "ale to jest drogie" Hipness jest śliczny, testowałam w 30st.C upale i trwał grzecznie, nawet lepiej niż te ze stałej kolekcji Idealny do ożywienia cery, kupując go nawet nie przypuszczałam, że tak dobrze będzie się sprawował. I jest mega wydajny, na tym moim nawet niezbyt widać ślady pędzla.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości