Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-31, 23:23   #3421
Myszołapka
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Contrast powiadasz, nietopsze, nietopsze, trzeba będzie obadać

PS. Te palety o matko podpisuj koniecznie
Stary 2011-08-31, 23:27   #3422
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Contrast powiadasz, nietopsze, nietopsze, trzeba będzie obadać

PS. Te palety o matko podpisuj koniecznie
Nom polecam ogromnie, jest piknie napigmentowany
Zimniejszy niż Deep Truth, taki grafitowy z mocną fioletową poświatą
Nie umiem go opisać... ale jest genialny moim zdaniem, idealny do czadowego smoky I nie tylko
Stary 2011-08-31, 23:33   #3423
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To mój Club, Satin Taupe oraz Contrast... matko, Contrast jest za✂✂✂isty Jutro mam sesję i na pewno zrobię nim makijaż... że ja go wcześniej nie odkryłam Hihi

Paletki już ułożone, także mogę pokazać jak wyglądają... jutro opiszę i wrzucę na swatchowy
Kolciu, to ja juz czekam na Twoje makijaze z tuptaniem nozek
Tym bardziej, ze Contrast po początkowych zachwytach moich nad nim, w końcu popadł w wielka niełaske

Cudne te Twoje zbiory

I tez czekam na recenzje pędzelka 211

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 135 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-01, 00:09   #3424
caroline900
Raczkowanie

Już nie umiem sie doczekac jak wparuje do Mac'a w Krakowie )))))))
caroline900 jest offline  
Stary 2011-09-01, 02:04   #3425
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Vanth, dziękuję Fantastyczny opis Tylko ja mam słabą wyobraźnię i najchętniej zobaczyłabym Cię w tym makijaż... Albo sama umówię się do Pana Wojtka Nigdy nikt mnie nie malował, to byłoby całkiem ciekawe doświadczenie
Umów się koniecznie - bo na prawdę świetny jest - i o ile podczas moich pierwszych z nim spotkań wywarł niezbyt korzystne wrażenie, to teraz - wyrobił się, że ho, ho!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów )) z tym Outre to mnie zdziwiłaś, bo jak go macałam to miałam wrażenie, że jest duuużo bardziej tępy niż Moleskin. to dobrze, że Ci przypadł do gustu )) A co do CB to się zgadzam w całej rozciągłości!
Dziś sie Outre malowałam - i nakłada sie bardzo ładnie, rozciera również - nawet ja, laik panicznie sie matów bojący poradziłam sobie z nim bez problemów. Ale nawet gdyby był cięższy w obsłudze - efekt, jaki daje na oku wart jest każdego starania!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wy mi lepiej Muchachas powiedzta, czy na nowy podkład warto sie wykosztowac?
Wedle nie - jak najbardziej. Co prawda dopiero po pierwszym dniu testów jestem, ale pięknie wtapia sie w skórę dając lekko matowe wykończenie - ale nie jest to płaski mat, tylko bardzo naturalny. Nie kryje bardzo mocno, ale idealnie zatuszował moje naczynkowe zaczerwienienia. No i po całym dniu trwa niezmiennie na twarzy. Jeśli mnie po jakimś czasie nie zapcha i nie uczuli - co potrafią nawet MAC - owe podkłady - będzie mój.
Vanth jest offline  
Stary 2011-09-01, 08:59   #3426
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Dziewczynki (i chłopcy ) - potrzebuję szybkiej rady, jako że dziś mnie czekają zakupy. Jaki pędzelek do cienkich kresek najlepszy? Kupiłam sobie z inglota łamany ostatnio, ale średnio zadowolona jestem, bo jest dosyć gruby i ciężko nim ładną cienką kreseczkę namalować. Więc jak już będę w tym przybytku rozpusty zwanym MAC to bym zanabyła jeszcze i pędzelek

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:50   #3427
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wedle nie - jak najbardziej. Co prawda dopiero po pierwszym dniu testów jestem, ale pięknie wtapia sie w skórę dając lekko matowe wykończenie - ale nie jest to płaski mat, tylko bardzo naturalny. Nie kryje bardzo mocno, ale idealnie zatuszował moje naczynkowe zaczerwienienia. No i po całym dniu trwa niezmiennie na twarzy. Jeśli mnie po jakimś czasie nie zapcha i nie uczuli - co potrafią nawet MAC - owe podkłady - będzie mój.
Vanth, no to mnie teraz rozbroiłaś Bo wg jednych nie warto - wg innych warto, chyba faktycznie poczekam na próbkę i sie przekonam a dopiero potem ewentualnie coś w tym kierunku zakupowym zdziałam
Pocieszające, ze wchodzi do stałej kolekcji, więc nie ucieknie niczym zając w podskokach

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczynki (i chłopcy ) - potrzebuję szybkiej rady, jako że dziś mnie czekają zakupy. Jaki pędzelek do cienkich kresek najlepszy? Kupiłam sobie z inglota łamany ostatnio, ale średnio zadowolona jestem, bo jest dosyć gruby i ciężko nim ładną cienką kreseczkę namalować. Więc jak już będę w tym przybytku rozpusty zwanym MAC to bym zanabyła jeszcze i pędzelek
Przyznam, ze cieniutkiej kreski, to mnie się jeszcze żadnym macowym pędzlem nie udało zrobić, zawsze była grubsza niźli chciałam. Ale najbliżej był ten z numerem 210

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 135 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-01, 10:27   #3428
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja mam do kresek 209, 210 i 266. Do cienkich kresek, podobnie jak Corii, polecam 210, chociaż mnie chyba jednak najłatwiej krechy robi się ściętym 266. Pędzelka 209 używam najrzadziej - w sumie to kupiłam najpierw 209, żeby potem dokupić 210, który od początku polecała mi MAC'owka z salonu we Wro - Natalia.

Ps. Po urlopie miałam co czytać - kilka nowych stron na wątku .
A po wnikliwszej analizie swatchy MMO stwierdzam, że chyba nic nie chcę , chyba coś ze mną nie tak . Pewnie jak byłabym w sklepie, to MAC'ówki skutecznie namówiłyby mnie na coś, a tak, to na razie nic ...

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-09-01 o 10:32
OlaM jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:13   #3429
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ps. Po urlopie miałam co czytać - kilka nowych stron na wątku .
A po wnikliwszej analizie swatchy MMO stwierdzam, że chyba nic nie chcę , chyba coś ze mną nie tak . Pewnie jak byłabym w sklepie, to MAC'ówki skutecznie namówiłyby mnie na coś, a tak, to na razie nic ...
Zazdraszczam Ci tego nic niechcenia, możesz to mi odsprzedać jakoś? Bo za duzo chcę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:14   #3430
serena.avon
Rozeznanie

Witam Oznajmiam wszem i wobec ze jestem juz po testach Matchmastera, cienia Creamy Bisque, rozu Stunner i obu pedzelkow - 211 i 226 - ok 15 postaram sie wszystko wstawic na watku badz na moim blogu (najwyzsza pora go reaktywowac).
serena.avon jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:34   #3431
Myszołapka
Zakorzenienie

Sereno i jak prezentuje się 226 na żywo ?

PS. Muszę się pochwalić Mam Stunner'a dzięki nieocenionej Kolci Czekam tylko, aż wpadnie w moje łapki
Stary 2011-09-01, 13:25   #3432
OlaM
Moderator

Cytat:
Zazdraszczam Ci tego nic niechcenia, możesz to mi odsprzedać jakoś? Bo za duzo chcę
Chętnie odsprzedałabym, jak by to było możliwe , bo trochę nieswojo się tu czuję z tym swoim "nicniechceniem" z MMO , zwłaszcza, jak Dziewczyny zachwalają produkty z tej kolekcji.
A tak serio, to biorę jeszcze pod rozwagę szminkę Secret Lover (choć tutaj chyba nikt o niej nie pisał - pewnie się Dziewczynom nie spodobała, bo taka raczej mało wyrazista ), no i którąś z czwórek cieni. Zobaczę, potestuję na własnej skórze i podejmę decyzję.
Za to ze Style Driven "chodzi" za mną szminka i błyszczol, ale też muszę oblukać na żywo . Jakiś cień lub dwa też pewnie przygarnę .
OlaM jest offline  
Stary 2011-09-01, 13:56   #3433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chętnie odsprzedałabym, jak by to było możliwe , bo trochę nieswojo się tu czuję z tym swoim "nicniechceniem" z MMO , zwłaszcza, jak Dziewczyny zachwalają produkty z tej kolekcji.
A tak serio, to biorę jeszcze pod rozwagę szminkę Secret Lover (choć tutaj chyba nikt o niej nie pisał - pewnie się Dziewczynom nie spodobała, bo taka raczej mało wyrazista ), no i którąś z czwórek cieni. Zobaczę, potestuję na własnej skórze i podejmę decyzję.
Za to ze Style Driven "chodzi" za mną szminka i błyszczol, ale też muszę oblukać na żywo . Jakiś cień lub dwa też pewnie przygarnę .
Ze Style Driven to ja już się zdecydowałam na Hot Paprika A jeszcze "łażą" za mną z 4 kolorki

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:22   #3434
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To mój Club, Satin Taupe oraz Contrast... matko, Contrast jest za✂✂✂isty Jutro mam sesję i na pewno zrobię nim makijaż... że ja go wcześniej nie odkryłam Hihi

Paletki już ułożone, także mogę pokazać jak wyglądają... jutro opiszę i wrzucę na swatchowy
Tylko podziwiac i pozazdrościć
Piekna kolekcja , paletka w prawym dolnym rogu nadala by sie dla mnie
who1 jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:36   #3435
serena.avon
Rozeznanie

Zapraszam na bloga - opisalam wrazenia na temat pedzelkow 211, 226, matchmastera, rozu stunner i cienia creamy bisque! Mam nadzieje, ze pomoze!
serena.avon jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:46   #3436
ollastar
Raczkowanie

Piękne dzięki Dziewczyny za odpowiedzi w sprawie pędzla do różu, czyli pójdę za Waszymi radami i kupię 109
ollastar jest offline  
Stary 2011-09-01, 19:03   #3437
winyl
Zakorzenienie

A Style Driven kiedy wchodzi? Bo ja już nic z tego wszystkiego nie wiem .
I z Mac Me Over oprócz podkładów coś wchodzi do stałej kolekcji?
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie mi się uda skoczyć do MACa...

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-09-01, 19:15   #3438
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Byłam, miałam wziąć samego Stunnera (bo pędzelkowe rady nie do końca mnie przekonały i muszę jeszcze przemyśleć).
Wyszłam ze Stunnerem, Moleskinem i lipglassem z SD - i to tylko dlatego, że miałam ze sobą 250zł. Gdyby nie to zgarnęłabym chyba wszystkie cienie z MMO (oprócz Outre, bo jakoś w ogóle do mnie nie krzyczał 'kup mnie, mamusiu') plus mam już 3 upatrzone z SD, na 'jak się uzbiera'. A to wszystko przez te Wasze zachwalania, o!

Powiem tak - chyba czas dołączyć do MAComaniaczek i -holiczek.

Swoją drogą Equilibrium też bardzo mnie kusił, ale stwierdziłam, że póki co na jednym różu poprzestanę. Stunner póki co mi spokojie wystarczy

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-09-01, 19:22   #3439
jamestown
Avada kedavra.

Kupilam dzis ten zielony liner. Po testach na lapie mam wrazenie, ze jest slabo kryjacy .
Stary 2011-09-01, 19:33   #3440
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A Style Driven kiedy wchodzi? Bo ja już nic z tego wszystkiego nie wiem .
I z Mac Me Over oprócz podkładów coś wchodzi do stałej kolekcji?
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie mi się uda skoczyć do MACa...
Style Driven już jest I z tej kolekcji wszystko oprócz szminek wchodzi na stałe. Podkład Matchmaster to oddzielna kolekcja tak jak i serum do rzęs P+P, i one mają zostać w stałej.

Panno Mrau witamy, szykuj portfel
Stary 2011-09-01, 19:45   #3441
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Eh, a miałam oszczędzać :[ TŻ mnie z własnego domu wyrzuci
I w ogóle chyba się zdecyduję na Matchmastera - po macaniu sklepowym jest ok, będę musiała kiedyś próbkę podwędzić i przetestować, bo wydaje się być fajny tylko zobaczymy jak kryć będzie. Już mam dosyć revlona, za ciężki dla mnie jest, a póki co nie znalazłam dobrej alternatywy...

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-09-01, 20:43   #3442
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Style Driven już jest I z tej kolekcji wszystko oprócz szminek wchodzi na stałe. Podkład Matchmaster to oddzielna kolekcja tak jak i serum do rzęs P+P, i one mają zostać w stałej.

Ok, dzięki za wyjaśnienia .
Szkoda, że szminki nie wchodzą do stałej, bo to w sumie moje największe MACowe uzależnienie ... Muszę się im przyjrzeć porządnie!

A kto z Was ma jakiś błyszczyk ze style driven? Interesuje mnie jaką mają formułę te lipglassy, one są jakieś gęste, lepiące się? Niecierpię błyszczyków tak w zasadzie, ale jeden kolor mi się tak strasznie podoba

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Eh, a miałam oszczędzać :[ TŻ mnie z własnego domu wyrzuci
I w ogóle chyba się zdecyduję na Matchmastera - po macaniu sklepowym jest ok, będę musiała kiedyś próbkę podwędzić i przetestować, bo wydaje się być fajny tylko zobaczymy jak kryć będzie. Już mam dosyć revlona, za ciężki dla mnie jest, a póki co nie znalazłam dobrej alternatywy...
Niestety - nie ma czegoś takiego jak "oszczędzam" i "MAComania" w jednym

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-09-01, 20:51   #3443
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
A kto z Was ma jakiś błyszczyk ze style driven? Interesuje mnie jaką mają formułę te lipglassy, one są jakieś gęste, lepiące się? Niecierpię błyszczyków tak w zasadzie, ale jeden kolor mi się tak strasznie podoba
Ja mam, ja mam! są dosyć gęste i lepiące, ale do przeżycia jeszcze. Sama nie lubię jak mi usta klei cokolwiek, ale skusił mnie kolor, bo naprawdę cudownie wygląda. No i prawda taka, że się fajnie trzyma - nałożyłam sobie cienką warstwę jeszcze jak w sklepie byłam, a na ustach mam do tej pory jakieś resztki. Czyli będzie ze 3 godziny, co jest wyczynem na moich ustach

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-09-01, 21:05   #3444
najada_naj
Zadomowienie

Tak, ja wzięłam dziś Ready or Not ze Style Driven, delikatną, jasną brzoskwinkę. Te błyszczyki są... dziwne, ale fajne zarazem. Mają zupełnie nieznaną mi wcześniej w macowych produktach konsystencję: są baaardzo gęste, trudne w nakładaniu (test jednorazowym aplikatorem był niemal niemożliwy), jak zastygający miód czy coś. Ale gdy je wyrównać porządnie na ustach, wygładzić pędzelkiem - po chwili tworzą lśniącą, raczej nieklejącą taflę. No i siedzą na ustach, b. długo, jak na błyszczyk, pancerne są.
Planowałam wziąć podobnie ciepły błyszczol, z tej samej gamy barw: Social Light z MMO, ale okazało się, że ma taką specyficzną, białawo-perłową poświatę, której nie znoszę. No i, jak to lipglassy, lepi się mocno, więc zamieniłam na subtelną brzoskwinię ze SD, będzie super do ciepłych smoky.
Żadna z jedynek z MMO do mnie nie przemówiła: Mythical podobny do co najmniej paru cieni ze stałej, Carbonized ładny, ale też nieszczególnie oryginalny. Ręka mi drgnęła przy Moleskine - to taki świetny, matowy cielak "typu barwa mojej skóry", ale w sumie mam w palecie Naked prawie identyczny. Żałuję, że w końcu zapomnialam obadać "musztardkę".
Wzięłam też Lady Gray, 226, przedostatniego Stunnera i ostatnią Hot Paprikę (dzięki, Corii, za inspirację. W sumie kolory w Style Driven (błyszczyki oraz cienie) wydają mi się znacznie ciekawsze niż w MMO, dobrze, że zostają. Perfidnie z tym ich dużym rozmiarem, teraz trzeba będzie zdobyć tę Z Paletę w końcu i depotować, depotować

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Ja mam, ja mam!
A jaki masz kolor? Bo mnie kusiły jeszcze ze 3 z tej serii co najmniej.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-01, 21:41   #3445
winyl
Zakorzenienie

Hmm to przyjrzę się dokładnie tym błyszczykom. Oczywiście mnie kusi i założę się, że wyjdę ze sklepu z jednym .
I jeszcze chciałam spytać - może ktoś się przyglądał konturówkom do ust? Zastanawiam się czy jest jakaś ładna koralowa .

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-09-01, 21:57   #3446
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor? Bo mnie kusiły jeszcze ze 3 z tej serii co najmniej.
Ja wzięłam Whoops. Chyba. Nawet jeszcze nie rozpakowałam po powrocie, a w sklepie nie patrzyłam na nazwy ale ten najbardziej żywy wpadający w pomarańcz. Przyciągnął mnie kolor, zwykle w ogóle nic na usta nie nakładam i byłam kompletnie zdziwiona, że po nałożeniu go tym koszmarnym aplikatorem i wygładzeniu palcem wyglądał tak dobrze. Wzięłabym jeszcze full speed ahead i może infinitely likeable, ale after second thought w sumie nie lubię aż tak ciężkich lipglossów. Wolę coś lżejszego, bardziej śliskiego. Ale dla tego koloru jestem w stanie zaakceptować wszystko

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-09-01, 22:21   #3447
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Ze Style Driven to ja już się zdecydowałam na Hot Paprika A jeszcze "łażą" za mną z 4 kolorki
piękna ta Papryka, muszmieć dla mnie ) mi się jeszcze podoba zieleń, ciemny niebieski i któreś złoto tylko nie pamiętam które )

Cytat:

a ja się kiedyś może skuszę na to serum jeślsi będę cierpiała na nadmiar gotówki

Cytat:

Niestety - nie ma czegoś takiego jak "oszczędzam" i "MAComania" w jednym
ja mam nawet dwa mi sie bardzo podoba jego wygodny aplikator i można się do niego przyzwyczaić (ale jak się przyzwyczaiło do aplikatora Essence Stay With Me to się do wszystkiego przyzwyczai ) ja lubię ich konsystencję bo są jak szminka w płynie. Są lepiące na początku ale po chwili można do tego uczucia przywyknąć na tyle, że nie jest to irytujące. Zresztą, one nie są lepiące w taki sposób jak normalnie błyszczyk potrafi się lepić. nie robią się gluty, nie skleja ust itp. po prostu ma bogatą silnie napigmentowaną konsystencję.

Ha ! zgadzam się co do MAComanii )

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Planowałam wziąć podobnie ciepły błyszczol, z tej samej gamy barw: Social Light z MMO, ale okazało się, że ma taką specyficzną, białawo-perłową poświatę, której nie znoszę. No i, jak to lipglassy, lepi się mocno, więc zamieniłam na subtelną brzoskwinię ze SD, będzie super do ciepłych smoky.
dokładnie rozumiem o co chodzi z tą poświatą, też tego nie lubię ale mam wrażenie że po chwili ona jakby znika, ten błyszczyk wzięłam bo w zasadzie jak takiego nie mam to często się łapię na tym, że bym czegoś w tym stylu użyła.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-09-01, 23:04   #3448
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Umów się koniecznie - bo na prawdę świetny jest - i o ile podczas moich pierwszych z nim spotkań wywarł niezbyt korzystne wrażenie, to teraz - wyrobił się, że ho, ho!

co do pana z Krakowa, to potwierdzam; coraz fajniejszy jest
a jak maluje

z opinią o nowym podkładzie też się zgodzę, świetny (a ja przy podkładach to zawsze niemiłosiernie marudzę) - nie robi maski, nie ściąga za bardzo skóry, nie przesusza, matuje delikatnie, nie lepi się, zapowiada się na ideał ale ! mam wrażenie, że po zmyciu makijażu wieczorem pory były trochę zanieczyszczone
Vanth, daj znać jak się sprawuje po czasie
Kajol jest offline  
Stary 2011-09-01, 23:12   #3449
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
piękna ta Papryka, muszmieć dla mnie ) mi się jeszcze podoba zieleń, ciemny niebieski i któreś złoto tylko nie pamiętam które )
Mnie z kolei ciagnie jasny niebieski, fuksja i purple, a po obadaniu na zywca, pewnie jeszcze jakis braz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-02, 02:13   #3450
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Tylko cztery? za mną oczywiście papryka, fuksja również, może fiolet i prawie wszystkie brązy,a w szczególności taki jeden złocisty
Dobrze, że tonie limitowanka, bo powoli a nie uskładam - choć jak dla mnie cienie mogłyby być o połowę mniejsze - takie ogromne to chyba wnuki po mnie odziedziczą.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
co do pana z Krakowa, to potwierdzam; coraz fajniejszy jest
a jak maluje

z opinią o nowym podkładzie też się zgodzę, świetny (a ja przy podkładach to zawsze niemiłosiernie marudzę) - nie robi maski, nie ściąga za bardzo skóry, nie przesusza, matuje delikatnie, nie lepi się, zapowiada się na ideał ale ! mam wrażenie, że po zmyciu makijażu wieczorem pory były trochę zanieczyszczone
Vanth, daj znać jak się sprawuje po czasie
Ano - Pan Wojtek pędzelek ma opanowany w stopniu mistrzowskim - teraz chyba głównie do niego będę sie umawiać na makijaże.

Po czasie ciężko będzie - bo próbka jeno na tydzień starczy. Ale jak na razie - jestem nim równie zachwycona, jak podczas pierwszego dnia noszenia.

I zakochałam sie w Creamy Bisque ! Nie był to zakup planowany ale pod wpływem Waszych opinii - veni, vidi - i nie mogłam się mu oprzeć. A teraz codziennie sie nim maluję(no dobrze - już drugi dzień ) i widzę, że bardzo długo będzie odgrywał znacząca role w każdym kolejnym makijażu .
Vanth jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości