Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-21, 09:20   #3841
Lemirka
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja nieśmiało przypominam pytanie dotyczące - jak nakładać żeby uzyskać jak największe krycie bez efektu maski studio fix plus powder foundation.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-09-21, 11:34   #3842
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja nieśmiało przypominam pytanie dotyczące - jak nakładać żeby uzyskać jak największe krycie bez efektu maski studio fix plus powder foundation.
Ja osobiscie uwielbialam nakladac go skunksem 187 krycie bylo w porzadku, ale czy takie, o ktore chodzi Tobie, to juz musialabys sie sama przekonac

Chyba jestem chora albo cos, bo nie ma we mnie takiego napiecia i oczekiwania przed nowymi kolekcjami jak kiedys jedyne co kupie na pewno, to nowe pigmenty, bo tak jakby kolekcjonuje czy cos poza tym.. Sama nie wiem.. Paint Poty niby niezle niektore, ale ciemnych bym nie uzywala, bo mam male oczy i beznadziejnie mi w ciemnych makijazach.. A jasnych mam juz kilka i i tak nie potrzebuje, bo mam suche powieki.. Eh, sama nie wiem. Zle mi z tym

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-09-21, 11:55   #3843
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja "zachorowałam" na Silverthorn - niby to srerbny, ale nie do końca, bowiem ma taka jakąś poświatę zółtawo-zieloną czy coś w ten deseń, nawet trudno mi ja wyrazić słowami. W każdym razie pięknie wygląda do spółki z brązem z Feature nr 4
Wiele osób porównuje Silverthorn do Electry, ale one sa rózne na swatchach, Electra to typowy srebrny kolorek.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-21 o 11:56
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-21, 15:50   #3844
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Chyba jestem chora albo cos, bo nie ma we mnie takiego napiecia i oczekiwania przed nowymi kolekcjami jak kiedys jedyne co kupie na pewno, to nowe pigmenty, bo tak jakby kolekcjonuje czy cos poza tym.. Sama nie wiem.. Paint Poty niby niezle niektore, ale ciemnych bym nie uzywala, bo mam male oczy i beznadziejnie mi w ciemnych makijazach.. A jasnych mam juz kilka i i tak nie potrzebuje, bo mam suche powieki.. Eh, sama nie wiem. Zle mi z tym
A ja z nowych kolekcji już mam listę pt. "Co bym chciała" - ta lista nigdy się nie kończy .
Ale z decyzją o zakupie rzeczy z listy wstrzymam się ostatecznie do czasu, aż pooglądam na żywo - i to jest uważam przejaw rozsądku z mojej strony .
OlaM jest teraz online  
Stary 2011-09-21, 16:23   #3845
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja z nowych kolekcji już mam listę pt. "Co bym chciała" - ta lista nigdy się nie kończy .
Ale z decyzją o zakupie rzeczy z listy wstrzymam się ostatecznie do czasu, aż pooglądam na żywo - i to jest uważam przejaw rozsądku z mojej strony .
Obys tego rozsądku nie straciła na żywo podczas macania obu kolekcji

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:28   #3846
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obys tego rozsądku nie straciła na żywo podczas macania obu kolekcji
Tego się właśnie obawiam .
Czasem rozsądek u mnie zwycięża, a czasem jest gorzej, bo biorę więcej niż było na liście .
OlaM jest teraz online  
Stary 2011-09-21, 22:03   #3847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tego się właśnie obawiam .
Czasem rozsądek u mnie zwycięża, a czasem jest gorzej, bo biorę więcej niż było na liście .
Dobrze, ze ja do maca mam daleko i nie robię zakupów w nim bezpośrednio, bo bym chyba poszła z torbami

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-21, 22:06   #3848
najada_naj
Zadomowienie

A co masz Ola na liscie, zdradź nam... Zawsze to fajna inspiracja.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-21, 22:37   #3849
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Laaaski, heeelp! Brac ciemny quad czy odpuścić?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-21, 22:38   #3850
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Laaaski, heeelp! Brac ciemny quad czy odpuścić?
ja chyba wezmę. najwyżej sprzedam )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-09-21, 22:42   #3851
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja chyba wezmę. najwyżej sprzedam )
A juz miałam nadzieję, ze ktoś mnie zniechęci do niego
A jasny bierzesz?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-21, 22:59   #3852
najada_naj
Zadomowienie

Nie brać, nie brać, buras jeden Jasny cuudny, z tym koralem, nie ma co ich urody porównywać.
Widziałyście swatche Karli i Kryśki najnowsze? Przez nie całkiem mi się moje listy zakupowe zmieniają. Karla ma - jak zwykle u niej - świetne zdjęcia Posh Paradise, wreszcie wiem, które Mattene chcę (te dwa ciepłe, czyli Delectable oraz Eden Rouge). Kryśka ma znakomite zdjęcia ze Styledriven, niestety po nich mam na liście z 4 błyszczyki, dwie kredki i jakąś dziką furę błyszczyków (nie miałam czasu na własne testy i odpuściłam, bo w stałej są). Trza się będzie wybrać na mazianie po ustach i dobieranie, a już myślałam, że mam wszystko, co chcę i czekam grzecznie na październikowe kolekcje...
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-21, 23:06   #3853
kasiaj85
Moderator

Cytat:
A juz miałam nadzieję, ze ktoś mnie zniechęci do niego
A jasny bierzesz?
w zniechęcaniu nie jestem za dobra!
ba, oczywiście że biorę )

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie brać, nie brać, buras jeden Jasny cuudny, z tym koralem, nie ma co ich urody porównywać.
Widziałyście swatche Karli i Kryśki najnowsze? Przez nie całkiem mi się moje listy zakupowe zmieniają. Karla ma - jak zwykle u niej - świetne zdjęcia Posh Paradise, wreszcie wiem, które Mattene chcę (te dwa ciepłe, czyli Delectable oraz Eden Rouge). Kryśka ma znakomite zdjęcia ze Styledriven, niestety po nich mam na liście z 4 błyszczyki, dwie kredki i jakąś dziką furę błyszczyków (nie miałam czasu na własne testy i odpuściłam, bo w stałej są). Trza się będzie wybrać na mazianie po ustach i dobieranie, a już myślałam, że mam wszystko, co chcę i czekam grzecznie na październikowe kolekcje...
błyszczyki ze Styledriven są genialne nie wiem w sumie czemu im dała tylko C... dla mnie to jedne z lepszych błyszczyków jakoś formuła Cremesheenów albo tych innych w tych dziwnych małych-dużych opakowaniach mi nie pasuje a te są super )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-09-21, 23:13   #3854
najada_naj
Zadomowienie

Bo one są trwałe na maksa i kolory świetne, ale rzeczywiście trudne w aplikacji i dziwacznie klejowate w noszeniu. Muszę przyznać, że musialam się do mojego przyzwyczajać i ciągle mnie trochę wkurza, że tak mi paszczę zakleja. Ale siedzi na miejscu wiele godzin, a balsam z Clarinsa czy błysczyki chanelkowe nosi się znacznie bardziej komfortowo - za to po godzinie nie ma po nich śladu. Coś za coś. Kryśka ma rację, jak ulepszą formułę, to to będą genialne, trwałe błyszczyki.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-21, 23:18   #3855
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Bo one są trwałe na maksa i kolory świetne, ale rzeczywiście trudne w aplikacji i dziwacznie klejowate w noszeniu. Muszę przyznać, że musialam się do mojego przyzwyczajać i ciągle mnie trochę wkurza, że tak mi paszczę zakleja. Ale siedzi na miejscu wiele godzin, a balsam z Clarinsa czy błysczyki chanelkowe nosi się znacznie bardziej komfortowo - za to po godzinie nie ma po nich śladu. Coś za coś. Kryśka ma rację, jak ulepszą formułę, to to będą genialne, trwałe błyszczyki.
Rany, dla mnie mogliby nic nie zmieniać fakt, troche gęste są ale tak jak piszesz, coś za coś, nie znam trwałych szminek, które by nie wysuszały ust (mówię o tych o przedłużonej trwałości) i trwałych błyszczyków które jednocześnie nie byłyby gęstsze niż te tradycyjne... dla mnie zasługuja na więcej niż C

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-09-22, 02:10   #3856
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mam już dwa niecne plany Jeden mniej istotny, bo ''uknułam'' sobie, że w końcu wezmę się za robienie większej ilości swatchy, bo co te moje MACzki mają tak leżeć i się marnować skoro nawet ich nikt nie chce

Drugi plan napadł mnie wczoraj i to już taki otwarty pomysł dotyczący dzielenia limitowanych quadów Często tak bywa, że w oko wpada jakiś konkretny kolor lub dwa i w sumie po co wydawać te 160zł na całość. Sposobem na to byłby zakup zbiorowy i uzyskanie z takich palet pojedynczych wkładów. Wychodzi to 40zł za kolor czyli bardzo dobra cena jak na limitowane często odcienie. Na początku można zebrać liczbę chętnych na dany kolor, a potem zakupić i rozpracować taką paletę. W sumie chyba pomysł nie jest zły? Ja bym tak rozpracowała moją Shadowy Lady i pewnie jakieś inne quady... Niektóre cienie leżą u mnie nieużywane.
Oba pomysły kapitalne!
Dzielenie quadów zwłaszcza -mnie zazwyczaj podoba sie jedne - dwa z nich cienie, a reszta leżałaby nieużywana - dlatego jeszcze nigdy nie zdecydowałam sie na kupno takowego. Za to gdybym miała możność "rozebrania"czwórki i zdobycia tego koloru, który podbił moje serce - z dziką wręcz rozkoszą bym to uczyniła.
Vanth jest offline  
Stary 2011-09-22, 08:17   #3857
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
I pierwszy i drugi plan jest super. Na pewno się znajda dziewczyny chętne na poszczególne cienie.
A dodatkowych swatchów macowych precjozów nigdy za wiele
Depotowanie cieni z paletek to najlepiej podpatrzyc na YT, na pewno jakiś sposób będzie dobry.
Ja się przyznam, ze quada jeszcze się nie odwazyłam depotować, ale to tez dlatego, ze czwórki mi sie przydają (na wyjazdy są poręczne).

A mam jeszcze do Ciebie pytanie związane z PP Imaginary - da sie go nanieść taką warstwą, ze nie wygląda aż tak ciemno na oku?
Właśnie znalazłam filmiki na Youtube, jeden tradycyjny sposób tylko w nowej palecie trzeba ją rozpracowywać poczynając od tyłu i drugi bardziej egzotyczny, ciekawy i nietypowy sposób polegający na zalewaniu cienia jakimś alkoholem ! Pierwszy inwazyjny, bo niszczy się paleta, drugi jakiś taki ''straszny'' , ale paleta jest w nieskazitelnym stanie i można sobie poupychać potem dowolną kolorystykę

Corii gdy rozetrze się Imaginary to on się robi taki dymny jak do smokey, nie jest kryjący, trudno nałożyć jednolitą warstwę, która nie byłaby taka kryjąca, nasycona...ale z drugiej strony można pokombinować wklepując delikatnie cień i nakładając na niego jakiś jaśniejszy kolorek... Muszę wypróbować i wtedy zdam relację

Teraz wybłaguję MACa żebym mogła zrobić fotki kolekcji jeszcze przed premierą, nie wiem na razie nawet kiedy będzie w salonie, ale na pewno przed 1wszym, a ja w tygodniu nie mam kiedy do Wawy jechać... Pozostaje tylko ten weekend

A jeszcze co do rozpracowywania palet to widzę, że sporo osób jest chętnych. Pozostaje więc kwestia organizacji. Jak zostałam niedawno uświadomiona, że nie mogę organizować ''wspólnych zakupów'', dostałam za to od złosia ostrzeżenie i nie zamierzam łamać regulaminu.
Natomiast oczywiście w ''normalnych warunkach'' mogłabym się czymś takim zająć, po prostu nie mogę tego robić tutaj. Oczywiście jeżeli w naszym wątku jest osoba o odpowiednich uprawnieniach i chęciach to byłoby jeszcze lepiej i nie trzeba byłoby nigdzie ''uciekać''
Może zacznijmy w ogóle od tego czy macie już jakieś palety do rozpracowania? Niechciane cienie? Albo palety i wybrane cienie jakie chcecie kupić? Mam nadzieję, że nie za dużo inicjatywy z mojej strony i znowu nie dostanę ''po głowie''
Stary 2011-09-22, 09:05   #3858
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
I tak mnie nie przekonałaś
Taaa po swatchach Krysi, to mnie sie same na nowo cienie SD spodobały, a przecież macałam je na zywo i jakoś nie powaliły mnie wtedy
Ale jeśli kupię, to tylko jeden - Hot Paprikę, bo miałam kupic ze stałej Red Bricka, a ona bardzo podobna, a nawet fajniejsza
Mattene spodobała mi sie Rare Exotic ale póki jej nie potestuję na ustach, to nie kupię w ciemno
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w zniechęcaniu nie jestem za dobra!
ba, oczywiście że biorę )
Rzeczywiście a już dobiłaś mnie, ze bierzesz oba
Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Oba pomysły kapitalne!
Dzielenie quadów zwłaszcza -mnie zazwyczaj podoba sie jedne - dwa z nich cienie, a reszta leżałaby nieużywana - dlatego jeszcze nigdy nie zdecydowałam sie na kupno takowego. Za to gdybym miała możność "rozebrania"czwórki i zdobycia tego koloru, który podbił moje serce - z dziką wręcz rozkoszą bym to uczyniła.
Vanth - oby się nie okazało, ze najwięcej chętnych jest na te same cienie
Cytat:
Corii gdy rozetrze się Imaginary to on się robi taki dymny jak do smokey, nie jest kryjący, trudno nałożyć jednolitą warstwę, która nie byłaby taka kryjąca, nasycona...ale z drugiej strony można pokombinować wklepując delikatnie cień i nakładając na niego jakiś jaśniejszy kolorek... Muszę wypróbować i wtedy zdam relację
Kochana to czekam na relację, bo jeśli Imaginary da się lekko nałożyć i na to jakies jasne cienie, to jestem zdecydowana go skosić ze sklepu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-22, 09:46   #3859
OlaM
Moderator

Cytat:
A co masz Ola na liscie, zdradź nam... Zawsze to fajna inspiracja.
Moja lista - w porównaniu do innych Dziewczyn - jest pewnie skromna , a są na niej:
1) z Cindy (kolekcja ponoć przemianowana na Fall Colour ):
- Fluidline Ash Violet,
- Chromographic Pencil - Rich Purple,
- może któryś z MSF,
- myślę nad paletką Angel, ale najchętniej wzięłabym z niej tylko dwa dolne cienie
2) z Posh Paradise:
- Paint Pot - Nubile, Imaginary, Half Wild,
- lakier do paznokci Rain Of Flowers,
- szminki - Rare Exotic, Naked Bliss, Deliciously Forbidden,
3) ze StyleDriven:
- cienie: Posh, Thru The Night,
- szminki: Dress It Up, Love Forever,
- błyszczyki: Full Speed Ahead, Infinitely Likable, Patience Please.
Oczywiście wszystkiego z listy nie kupię, to jest lista wyjściowa rzeczy do "obmacania" , ale na pewno wezmę Fluidline, lakier, co najmniej jednego PP, jakiś błyszczol i szminkę.
Poza tym, po "przemaglowaniu" Temptalii , zachciało mi się szminek z Seasonally Supreme - Asian Flower, a z serii Sheen Supreme - Behave Yourself (z Seasonally Supreme jest dużo ślicznych kolorków, np. Blossom Culture, Supreme Style).
Na liście są też "przy okazji" rzęsy 36 i pędzelek 242.
Jak widać mam bardzo "monotematyczne" upodobania - same róże, fiolety itp. .
OlaM jest teraz online  
Stary 2011-09-22, 09:58   #3860
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Moja lista - w porównaniu do innych Dziewczyn - jest pewnie skromna , a są na niej:
- Fluidline Ash Violet,
- może któryś z MSF,
- myślę nad paletką Angel, ale najchętniej wzięłabym z niej tylko dwa dolne cienie
2) z Posh Paradise:
3) ze StyleDriven:
Oczywiście wszystkiego z listy nie kupię, to jest lista wyjściowa rzeczy do "obmacania" , ale na pewno wezmę Fluidline, lakier, co najmniej jednego PP, jakiś błyszczol i szminkę.
Poza tym, po "przemaglowaniu" Temptalii , zachciało mi się szminek z Seasonally Supreme - Asian Flower, a z serii Sheen Supreme - Behave Yourself (z Seasonally Supreme jest dużo ślicznych kolorków, np. Blossom Culture, Supreme Style).
Nigdy nie patrzyłam na lakiery w MACu, ale ten rain of flowers Cudo! Kiedy wchodzi ta kolekcja?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-09-22, 10:00   #3861
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
- Fluidline Ash Violet,
- może któryś z MSF,
2) z Posh Paradise:
3) ze StyleDriven:
Ja bym ja skromną nie nazwała w żadnym razie Nawet, jesli na zywo będzie nieco okrojona
Moja ma podobną długość
Włąsnie też mnei interesuje pędzelek 242. Ktoś wie ile on dokłądnie kosztuje? Dorcia mówiła, ze poniżej 100 zł, ale chciałabym znac dokładna cenę, aby wiedziec, na co moge sobie pozwolić w tej chwili

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-22, 10:08   #3862
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nigdy nie patrzyłam na lakiery w MACu, ale ten rain of flowers Cudo! Kiedy wchodzi ta kolekcja?
Chyba na początku października . Na pewno będę dzwonić i pytać - a lakier to muszę sobie chyba zaklepać

Cytat:
Ja bym ja skromną nie nazwała w żadnym razie Nawet, jesli na zywo będzie nieco okrojona
Moja ma podobną długość
Włąsnie też mnei interesuje pędzelek 242. Ktoś wie ile on dokłądnie kosztuje? Dorcia mówiła, ze poniżej 100 zł, ale chciałabym znac dokładna cenę, aby wiedziec, na co moge sobie pozwolić w tej chwili
Nie wiem ile kosztuje, ale i tak postanowiłam go wziąć - chyba Kasiajka pisała, że sprawdza się do PP, więc będzie zestaw jak znalazł .
OlaM jest teraz online  
Stary 2011-09-22, 10:32   #3863
Lemirka
Zakorzenienie

Dziewczyny jeśli miałbyście wybierać pomiędzy Fig1 a Sketch to coby to było?
Lemirka jest offline  
Stary 2011-09-22, 10:35   #3864
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Sketch!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-22, 13:37   #3865
dorcia 83
Rozeznanie

GG do dorcia 83

Dzwonilam do Arkadii i pedzelek 242 jest po 105zl
Ja polecam, w sumie nie uzywam go do Paint potow, ale do cieni jest swietny.
Czasem wole go bardziej niz 239

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Lemi, pomimo,ze te 2 cienie sa inne, oba ladne , to i tak wybralabym Sketch.
Jakos latwiej mi z nim pracowac.
Blackberry tez mysle,ze warto zobaczyc na zywo Moim zdaniem jest podobny do Sketch, jednak troszke jasniejszy i bez drobinek.
dorcia 83 jest offline  
Stary 2011-09-22, 14:12   #3866
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dzwonilam do Arkadii i pedzelek 242 jest po 105zl
Ja polecam, w sumie nie uzywam go do Paint potow, ale do cieni jest swietny..
Oo dzięki Dorciu za info

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-22, 14:32   #3867
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:

Kochana to czekam na relację, bo jeśli Imaginary da się lekko nałożyć i na to jakies jasne cienie, to jestem zdecydowana go skosić ze sklepu
Corii zrobiłam te fotki, ale tak średnio to na nich wygląda

Zdecydowanie na PP każdy kolor wychodzi mocno nasycony / skoncentrowany, nie trzeba nakładać cieni ''na mokro''. Jednakże tak chyba jest na każdym Paincie i kolor tutaj nie gra większej roli...
Teraz odnośnie samego Imaginary to ja go widzę w połączeniach różu i fioletu, taki makijaż będzie wyglądał GENIALNIE. Nałożyłam sobie na skórę na tego painta różowe, fioletowe i szare, niebieskie / granatowe odcienie. Najlepiej wyglądają róże i fiolety i tak sobie myślę, że jeśli nie lubisz zbyt ciemnych makijaży możesz Imaginary pokryć w większości ulubionymi kolorami w jaśniejszych odcieniach... Generalnie ten Paint Pot jest jak najwspanialszy fioletowy, atramentowy cień... Dlaczego napisałam, że najwspanialszy? Dlatego, że jest mega nasycony, jednolicie nakłada się na skórę, nie ma prześwitów tylko połyskująca ''dymna'' równomierna mgiełka lub metaliczne mocne wykończenie (w zależności od stopnia roztarcia). Tak jak teraz patrzę na kolor jestem oczarowana

Na 1 zdjęciu od lewej: Fasion, Silverthorn, Electra, Blue Flame.
Na 2 zdjęciu od lewej: Pincurl, Shale, Et tu Bouquet?

Wszystkie cienie nałożone na dosyć cienką / roztartą warstwę Imaginary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imaginarycienie.jpg (36,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imaginarycienie1.jpg (40,7 KB, 34 załadowań)
Stary 2011-09-22, 15:47   #3868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii zrobiłam te fotki, ale tak średnio to na nich wygląda

Zdecydowanie na PP każdy kolor wychodzi mocno nasycony / skoncentrowany, nie trzeba nakładać cieni ''na mokro''. Jednakże tak chyba jest na każdym Paincie i kolor tutaj nie gra większej roli...
Teraz odnośnie samego Imaginary to ja go widzę w połączeniach różu i fioletu, taki makijaż będzie wyglądał GENIALNIE. Nałożyłam sobie na skórę na tego painta różowe, fioletowe i szare, niebieskie / granatowe odcienie. Najlepiej wyglądają róże i fiolety i tak sobie myślę, że jeśli nie lubisz zbyt ciemnych makijaży możesz Imaginary pokryć w większości ulubionymi kolorami w jaśniejszych odcieniach... Generalnie ten Paint Pot jest jak najwspanialszy fioletowy, atramentowy cień... Dlaczego napisałam, że najwspanialszy? Dlatego, że jest mega nasycony, jednolicie nakłada się na skórę, nie ma prześwitów tylko połyskująca ''dymna'' równomierna mgiełka lub metaliczne mocne wykończenie (w zależności od stopnia roztarcia). Tak jak teraz patrzę na kolor jestem oczarowana

Na 1 zdjęciu od lewej: Fasion, Silverthorn, Electra, Blue Flame.
Na 2 zdjęciu od lewej: Pincurl, Shale, Et tu Bouquet?

Wszystkie cienie nałożone na dosyć cienką / roztartą warstwę Imaginary
Nevado, ponownie dziękuje ślicznie
Fakt, na zdjęciu troszkę średnio wyszło, ale generalnie widać jak Imaginary zmienia kolory cieni, No nie do poznania.
Takiego własnie atramentowo-fioletowego koloru szukam, najlepiej cienia, ale skoro jest PP ... Na zywo jest pewno piękniejszy niźli na zdjęciach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-09-22, 16:35   #3869
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

u mnie parę zdjęć PP, ale katalogowych.
irsin jest offline  
Stary 2011-09-22, 16:45   #3870
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Nevado, ponownie dziękuje ślicznie
Fakt, na zdjęciu troszkę średnio wyszło, ale generalnie widać jak Imaginary zmienia kolory cieni, No nie do poznania.
Takiego własnie atramentowo-fioletowego koloru szukam, najlepiej cienia, ale skoro jest PP ... Na zywo jest pewno piękniejszy niźli na zdjęciach
Corii, szykuj się na nową dawkę swatchów W weekend popracuję nad swatchami październikowych kolekcji i zamieszczę zdjęcia
Mam również cichą nadzieję na jakieś zakupy, o ile mi MACowe Panie pozwolą

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości