Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-08, 01:33   #4321
martiryb
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to pewno już się doczekać nie możesz
nie powiem, że nie ale w sumie bardziej mnie cieszy wizyta w outlecie niż w salonie bo tam nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-08, 01:59   #4322
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

No co Ty , przecież wiadomo, że zakupy robi się na własne ryzyko i nie wszystko, co innym odpowiada, okaże się dla mnie odpowiednie, nawet jeśli decyzję o zakupie podejmuję kierując się opiniami innych . Poza tym zdanie i i ocena prezentowane w MAC'owym wątku, w tym Twoje, są dla mnie bardzo dobrą rekomendacją . Zresztą ja lubię być kuszona
Staram sie wyobrazić siebie jako węża z paletką Angel w pyszczku
Pięknie Ci wyszedł nią makijaż - ja nie odważyłam się jeszcze nakładać różowego cienia na cała powiekę, jedynie w jej zewnętrznej części go wklepując i do środka rozcierając Chamomile - a u Ciebie niesamowicie przenika się z szarością - cóż za perfekcyjne roztarcie! Dobrze mi się wydaje, że załamanie powieki potraktowałaś delikatnie pomarańczem?
Vanth jest offline  
Stary 2011-10-08, 07:43   #4323
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Jestem zdruzgotana (troszeczkę) pomalowałam się Nubile dziś i na moim oku go praktycznie nie widać. W salonie miał piękne drobinki i odcinał mi się od dłoni (które zwykle są przecież ciemniejsze niż powieka), a jak go przed chwilą nałożyłam to nie dość, że jest w kolorze mojej skóry to jeszcze jest zupełnie matowy
Cóż za zawód. Muszę wymyślić jak co używać w takiej formie, bo burzy mi to zupełnie wszystkie koncepcje w których go widziałam

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-08, 09:08   #4324
Damaris_
Zadomowienie

Może coś wymyślisz na tego Nubile jeszcze...ja właśnie bałam się, że będzie robił mi podobnie i w końcu się nie zdecydowałam...ale nie wiem jak będzie na żywo.
Ciekawe czy cokolwiek zostanie jak pojadę ok 22.10. Jest już coś wyprzedane w Warszawie?
Stary 2011-10-08, 09:21   #4325
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Jak byłam w arkadii w czwartek to jeszcze wszystko było.
Strasznie mi przykro z tym Nubile - naprawdę byłam przekonana, że z samym linerem będzie wyglądał bosko, ale dziś go rozświetliłam (o zgrozo) sleekiem, bo wyglądało to słabo

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-08, 10:39   #4326
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
rozumiem Cię Kochana, bo to też nie jest mój wymarzony fiolet ale mówiłaś o fiolecie BB, więc zrobiłam poka poka
A mnie ten fiolet podoba się bardzo , a do tego piękna kreska .
Gdybym widziała to zdjęcie wcześniej, na pewno kupiłabym BB Violet Ink, zamiast Fluidline Ash Violet, bo Violet Ink podoba mi się o wieeele bardziej.

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Staram sie wyobrazić siebie jako węża z paletką Angel w pyszczku
Wyglądałoby to interesująco
Cytat:
Pięknie Ci wyszedł nią makijaż - ja nie odważyłam się jeszcze nakładać różowego cienia na cała powiekę, jedynie w jej zewnętrznej części go wklepując i do środka rozcierając Chamomile - a u Ciebie niesamowicie przenika się z szarością - cóż za perfekcyjne roztarcie! Dobrze mi się wydaje, że załamanie powieki potraktowałaś delikatnie pomarańczem?
Dziękuję Vanth . Cały makijaż wykonany wyłącznie quadem Angel, a ten pomarańczowawy cień w załamaniu pomiędzy szarym Gravel a Chamomile to właśnie Angel Flame - na mojej skórze jest on taki złotawy, leciutko podbarwiony odcieniem pomarańczowawym.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jestem zdruzgotana (troszeczkę) pomalowałam się Nubile dziś i na moim oku go praktycznie nie widać. W salonie miał piękne drobinki i odcinał mi się od dłoni (które zwykle są przecież ciemniejsze niż powieka), a jak go przed chwilą nałożyłam to nie dość, że jest w kolorze mojej skóry to jeszcze jest zupełnie matowy
Cóż za zawód. Muszę wymyślić jak co używać w takiej formie, bo burzy mi to zupełnie wszystkie koncepcje w których go widziałam
U mnie też na powiece praktycznie znika. Traktuję go więc tylko jako bazę pod inne cienie. Szczerze mówiąc im dłużej go używam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzję, chyba bym go odpuściła.
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
A więc: do kolekcji cieni dołączył SCENE, do brwi kredka dirty blond - to juz kolejna, oraz błyszczyk lustreglass ORNAMENTAL, a wylosowałam cienie ENVIABLY FUN - super fajny jaskrawo-zielono-oliwkowy kolorek
To gratuluję trafionego prezentu . Teń cień to chyba z Tartana?
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-08, 12:16   #4327
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
A mnie ten fiolet podoba się bardzo , a do tego piękna kreska .
Gdybym widziała to zdjęcie wcześniej, na pewno kupiłabym BB Violet Ink, zamiast Fluidline Ash Violet, bo Violet Ink podoba mi się o wieeele bardziej.
trzeba było pytać o fioletowe linery, to bym pokazała

Oluś, a gdzie ten Twój makijaż patrzyłam na swatchowy, ale tam jest tylko ten wcześniejszy - fioletowy.. a tego nie widzę

EDIT: widzę.. ślicznie.. ślepa byłam, bo patrzyłam i było już późno..

mój blog

www.beautyness.pl

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:18
martiryb jest offline  
Stary 2011-10-08, 13:01   #4328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja dzisiaj męczyłam dwa quady Cindy do spółki
Dałam na cała powiekę ten pomarańczowy a załamanie i kącik zewnętrzny potraktowałam tym ciemnym ingdygo z Parlor quadu i ... pomarańczowy zrobi się różowy na powiece
Generalnie ciężko nałożyć pomarańcz sam, aby był widoczny, za słaby na to jest, trzeba by było na pomarańczowej bazie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-08, 13:50   #4329
OlaM
Moderator

Cytat:
trzeba było pytać o fioletowe linery, to bym pokazała
No właśnie, gdybym w porę popytała gdzie trzeba (czyli u Ciebie ), to miałabym fajniejszy fioletowy gel eyeliner, a tak - napaliłam się na limitowany Fluidline i doznałam lekkiego rozczarowania .

Cytat:
EDIT: widzę.. ślicznie.. ślepa byłam, bo patrzyłam i było już późno..
Dziękuję Martuś
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-08, 20:07   #4330
villete
Zakorzenienie

Cytat:
Ktoś rozbierze ze mną słoik pigmaka Magenta Madness ? Tak po 1/4 na osobę?
ja bym mogła, nawet mogłabym jutro go kupić, ale musiałabym zaklepać słoiczek sobie. Przyda mi się do stylizacji zespołu na koncerty.

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-08, 21:40   #4331
oolong
Zakorzenienie

mam prywatę, a właściwie dwie

1. czy ktoś ma na zbyciu kasetkę MAC dwójkę, mam na nią straszna ochotę - chodzi mi o taką bazową, do której można było dobrać cienie, albo jeśli została Wam po wydepotowaniu

2. co jest ciut bardziej różowe od Warm Soul, ale dające podobny delikatny/a'la bronzer efekt

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja bym mogła, nawet mogłabym jutro go kupić, ale musiałabym zaklepać słoiczek sobie. Przyda mi się do stylizacji zespołu na koncerty.
uuu, grasz w zespole ?

oolong jest offline  
Stary 2011-10-08, 21:45   #4332
villete
Zakorzenienie

nie ja, ale jeden zespół, kobiecy band, poprosił mnie o stylizację na koncertach

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-08, 21:51   #4333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tylko musiałyby się znaleźć jeszcze 2 chętne osoby do podziału, albo jedna, aby na 3 podzielić, po połowa słoiczka to za dużo dla mnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-08, 21:53   #4334
villete
Zakorzenienie

no dla mnie w sumie też sporo połówka, więc reszta - kto by się skusił na Magenta Madness?

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-09, 02:06   #4335
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A na moich powiekach Nubile jest bardzo zdecydowany kolorystycznie - brzoskwiniowo - różowy o kilka tonów ciemniejszy od skóry - i też mi koncepcje makijaży zaburzył, gdyż miałam zamiar go jako bazę pod cienie stosować - a on je przygasza. Drobinki również sie nie ujawniają po zaaplikowaniu go na - ocznie.

Cytat:
Ja dzisiaj męczyłam dwa quady Cindy do spółki
Dałam na cała powiekę ten pomarańczowy a załamanie i kącik zewnętrzny potraktowałam tym ciemnym ingdygo z Parlor quadu i ... pomarańczowy zrobi się różowy na powiece
Generalnie ciężko nałożyć pomarańcz sam, aby był widoczny, za słaby na to jest, trzeba by było na pomarańczowej bazie.
Pomarańczka duochromiczna jest zatem. A u mnie mocna i wyraźna nawet solo położona - uroki bardzo jasnej karnacji.
Może współgrałaby z Paint Potem Rubenesque? On w pomarańczowe tony wpada.
Vanth jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:54   #4336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Pomarańczka duochromiczna jest zatem. A u mnie mocna i wyraźna nawet solo położona - uroki bardzo jasnej karnacji.
Może współgrałaby z Paint Potem Rubenesque? On w pomarańczowe tony wpada.
No też pomyślałam, że na jasnej cerze powinien być taki jaki w panie.
A fakt, zapomniałam o tym pp - na bank się powinien nadać, tylko że kupować następny...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-09 o 12:03
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:15   #4337
OlaM
Moderator

Byłam wczoraj we Wro. Na pobyt w MAC'u miałam jakieś 5 minut. Wyszłam z Mattene Rare Exotic .
Po powrocie do domu nałożyłam ją na chwilę na usta, dla przetestowania koloru. Potem był demakijaż, prysznic, mycie zębów - a dziś rano nadal mam lekko zaróżowione usta .
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-09, 12:02   #4338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Byłam wczoraj we Wro. Na pobyt w MAC'u miałam jakieś 5 minut. Wyszłam z Mattene Rare Exotic .
Po powrocie do domu nałożyłam ją na chwilę na usta, dla przetestowania koloru. Potem był demakijaż, prysznic, mycie zębów - a dziś rano nadal mam lekko zaróżowione usta .
Bo wszystkie mocno napigmentowane szminki tak mają, ze nawet jak się je zmyje to usta zostają lekko kolorowe. Ja tak mam m.in. po Russian Red, GAT i Deliciously Forbidden.

No i wreszcie wiem, że wystarczy nałożyć pomarańczowy kolorek z quadu sam na powiekę na bazę tylko aby uzyskać jego kolor, jak w panie. Pięknie wygląda na powiece z li tylko krechą zrobioną Ash Violet

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-09 o 13:18
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:14   #4339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Znalazłam parę zdjęć i swatchów Glitters & Ice:

http://pudderdaaserne.dk/2011/10/05/...es-technakohl/

http://bjooti.net/?p=12798 - na samym dole zdjęcia i swatche

http://cdn.specktra.net/e/e8/e85d0ee3_Ice3.jpeg

http://cdn.specktra.net/9/97/97d9c752_ice1.jpeg

http://cdn.specktra.net/4/4b/4b7b992f_Ice4.jpeg

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-10 o 22:17
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:35   #4340
najada_naj
Zadomowienie

O, dzięki Corii! Snow Season w pudełeczku wygląda ciekawie, ale na swatchu to sam błysk. Ciekawe też te swatche gęste na łapie - rzeczywiście glitter jak ta lala, szkoda że nie podpisane.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:12   #4341
kasiaj85
Moderator

czerwona szminka woła mnie po imieniu, już to słyszę ))

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:23   #4342
KNK
Zadomowienie

a mnie Beauty Powder

KNK jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:24   #4343
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O, dzięki Corii! Snow Season w pudełeczku wygląda ciekawie, ale na swatchu to sam błysk. Ciekawe też te swatche gęste na łapie - rzeczywiście glitter jak ta lala, szkoda że nie podpisane.
wejdź na spectrę i na dyskusyjny o macowych kolekcjach, tam powinno być pod niektórymi zdjęciami opisane, ale w sumie po macoszemu.

Mnie te błyski skutecznie do tej kolekcji zniechęcają, PP mnie tylko interesują i ewentualnie dwójki macowe, ale one sa w zestawach, więc tez odpadają.

A i poszłam po bandzie i skusiłam sie na nabycie Ash Violet - po każdym teście coraz bardziej mi się podobał, głownie ze względu na kolor na oku, bo tak to on się osypuje przy nakładaniu, ale dla koloru mu to wybaczam No i trzeba uważać i nie kłaść na linię wodną, bo potrafi podrażnić.
Popatrzeć, ze na początku byłam co do niego sceptyczna jak nie wiem co

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-10 o 23:26
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:29   #4344
villete
Zakorzenienie

limitowane opakowania nie nadają się do back to mac, prawda? ;/
bo mam birds & berries http://makeupforlife.net/wp-content/...-eyeshadow.jpg i niby kolor mi się podoba, ale nieco przypomina mi steamy, od którego jestem uzależniona i tak mi leży, to chociaż opakowanie może by mogło się nadać do czegoś

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:30   #4345
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
limitowane opakowania nie nadają się do back to mac, prawda? ;/
bo mam birds & berries http://makeupforlife.net/wp-content/...-eyeshadow.jpg i niby kolor mi się podoba, ale nieco przypomina mi steamy, od którego jestem uzależniona i tak mi leży, to chociaż opakowanie może by mogło się nadać do czegoś
Nadają, a czemu nie, tylko nie dostaniesz szminki z tej kolekcji za B2M

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:36   #4346
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czerwona szminka woła mnie po imieniu, już to słyszę ))
oj mnie też - mimo że ja się z czerwieniami nie lubimy
Stary 2011-10-10, 23:38   #4347
villete
Zakorzenienie

to co mi się obiło, że się nie nadają oo, to może zacznę go używać jak wlezie do palety i jeszcze potowarzyszy innym opakowaniom w b2m. a małe opakowania (3oml) po kremie studio moisture czy już nie bardzo?

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:42   #4348
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
a małe opakowania (3oml) po kremie studio moisture czy już nie bardzo?
Tez powinno - wszystko co ma na opakowaniu kartonowym napis B2M się nadaje

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:45   #4349
villete
Zakorzenienie

ale 30ml chyba kartonika własnie nie ma, przynajmniej Rodzyn mi nie wysłał kartonika ;]

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-10, 23:55   #4350
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Tez powinno - wszystko co ma na opakowaniu kartonowym napis B2M się nadaje
nie musi miec kartonika, czesc pielegnacji nie ma kartoników a się nadaje do B2M

Villete myśle ze 30ml krem przyjmą, ale to zalezy na kogo trafisz pewnie, mi kedyś w niemczech nie chcieli przyjąć opakowania po mini tuszu.

KNK jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości