Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 19:05   #4651
tiniaczek
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ii parę razy u nas wyszło już coś wcześniej niż w USA
A u mnie ostatnio wszystkie kolekcje wychodzą najpóźniej Gdzie tu sprawiedliwość
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:33   #4652
dwi071
Doncia

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Że niby przedsprzedaż JUTRO? I do dzisiaj żadnej osobistej wiadomości o tym? No bez żartów..
Poza tym jeśli chodzi o 2 czesci kolekcji... w USA pigmaki& reszta wychodzą dopiero 10.11, a do tej pory się nie zdarzyło, żebysmy coś dostali wczesniej niż Stany Jeśli tak będzie to mnie EL polskie miło zaskoczy
Dzwoniłam dziś do Wroc i dowiedziałam sie tylko że będzie ale na pewno nie w czwartek tylko później. Może jutro coś się zmieni, zadzwonię znów albo się przejadę jak będę miała czas.
Stary 2011-10-26, 21:31   #4653
asshley
Raczkowanie

hej dziewczyny,

przymierzam sie do zakupu pudru z Maca, jednak nie do konca wiem ktory wybrac...

po przeczytaniu recenzji na wizazu sklaniam sie najbardziej chyba w strone Studio Fix...wiem, ze to 2w1, ale niektore wizazanki pisaly, ze uzywaja go takze na podklad.
Dosc pozytywne opinie ma tez Blot Pressed Powder i Skinfinish....jako, ze ja nigdy nie mialam okazji przetestowac tych kosmetykow - nie wiem, ktory wybrac i licze na Wasza pomoc.

Glownie zalezy mi na gladkim, jedwabnym wykonczeniu makijazu, cere mam mieszana....
asshley jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:36   #4654
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

przymierzam sie do zakupu pudru z Maca, jednak nie do konca wiem ktory wybrac...

po przeczytaniu recenzji na wizazu sklaniam sie najbardziej chyba w strone Studio Fix...wiem, ze to 2w1, ale niektore wizazanki pisaly, ze uzywaja go takze na podklad.
Dosc pozytywne opinie ma tez Blot Pressed Powder i Skinfinish....jako, ze ja nigdy nie mialam okazji przetestowac tych kosmetykow - nie wiem, ktory wybrac i licze na Wasza pomoc.

Glownie zalezy mi na gladkim, jedwabnym wykonczeniu makijazu, cere mam mieszana....
Jak gładkie wykończenie to Blot albo Skinfinish. Jesli kupisz fixa i go dasz na podkład to nei dość, że zapchasz sobie cere, to jeszcze będziesz sie świecic jak choinka
Pudry typu 2in1 czyli tak naprawde podkłady w kompakcie nie nadają się na wykończenie makijazu, za cięzkię sa. Natomiast stosuje się je świetnie same.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-26 o 21:37
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:37   #4655
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś do Wroc i dowiedziałam sie tylko że będzie ale na pewno nie w czwartek tylko później. Może jutro coś się zmieni, zadzwonię znów albo się przejadę jak będę miała czas.
Dziękuję, ale ja już wszystko wiem

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

Mineralize Skinfinish Natural, sprawdz jego opinie na KWC Jak dla mnie daje efekt o który Ci chodzi.
Stary 2011-10-26, 21:44   #4656
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bierze któraś zestaw skunksów? Bo zastanwiam się czy warto
Ja na pewno biorę bo skunksy uwielbiam a taki podróżny zestaw mi się przyda (zwłaszcza że z zestawu z TT jako podróżnego jestem bardzo zadowolona)
Stary 2011-10-26, 21:45   #4657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Czyli co w końcu? Jest jutro przedsprzedaż, czy tez nie?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja na pewno biorę bo skunksy uwielbiam a taki podróżny zestaw mi się przyda (zwłaszcza że z zestawu z TT jako podróżnego jestem bardzo zadowolona)
No kurcze, bo ja się waham miedzy skunksami a szóstkami w tonacji Warm a obu rzeczy wziąć nie mogę i nie wiem co wybrac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:48   #4658
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Marti, ja mówię co widze, choć ja czytam o gorszych rzęsach i opadających powiekach, to jakbym siebie samą słyszała
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Martul no ręce opadają... jak dla mnie to te Twoje rzęsy to piękne firany, ja osobiście Ci ich zazdroszczę
dzięki dziewczynki ale ja swoje wiem

Cytat:
Ja z tego zestawu mam tylko 188
Owszem, sa 2 nowe - do oczów oba. Ale kurcze, w tym zestawie sa tylko 4 pędzle, w reszcie zestawów jest ich 5 - niesprawiedliwość wielka
jak to 2 nowe? dopiero dopatrzyłam, że faktycznie.. wcześniej jakoś nie zwracałam na nie uwagi

oświadczam więc, że z Glitterowej kolekcji zakupię zestawik skunksików i to wszystko wszystko inne jest bee

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A u mnie ostatnio wszystkie kolekcje wychodzą najpóźniej Gdzie tu sprawiedliwość
nie tylko u Ciebie

mój blog

www.beautyness.pl

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-10-26 o 21:49
martiryb jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:53   #4659
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
No kurcze, bo ja się waham miedzy skunksami a szóstkami w tonacji Warm a obu rzeczy wziąć nie mogę i nie wiem co wybrac
Ja wybrałabym pędzle
Stary 2011-10-26, 21:56   #4660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak to 2 nowe? dopiero dopatrzyłam, że faktycznie.. wcześniej jakoś nie zwracałam na nie uwagi

oświadczam więc, że z Glitterowej kolekcji zakupię zestawik skunksików i to wszystko wszystko inne jest bee
I to nowe dooczne Ciekawa jestem tego do blendowania, czy będzie fajny

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja wybrałabym pędzle
I chyba tak zrobię, bo coś mi mówi, ze skunksy rozejdą się piorunem, a na szóstki będzie pewnikiem można jeszcze zapolować
Dziękuje za pomoc w wyborze

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:08   #4661
asshley
Raczkowanie

dzieki ! chyba skusze sie na ten Skinfinish w takim razie....mam tylko maly problem, a mianowicie musze go zamowic online ( mieszkam co prawda w Anglii) ale to najblizszego sklepu Maca mam dosc daleko...mam wiec trudnosci w wyborze odcienia. Czy wiecie moze czym rozni sie Medium i Medium Plus?
asshley jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:18   #4662
moni_k
Raczkowanie

Dziewczyny jutro na 100% jest przedsprzedaz w GM od godz 14,taka informacje dostalam dzis smsem z zaproszeniem. Chcialam sie przywitac na moim ulubionym watku, mam na imie Monika i jestem MAComaniaczka

Edytowane przez moni_k
Czas edycji: 2011-10-26 o 22:19 Powód: blad
moni_k jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:45   #4663
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro na 100% jest przedsprzedaz w GM od godz 14,taka informacje dostalam dzis smsem z zaproszeniem. Chcialam sie przywitac na moim ulubionym watku, mam na imie Monika i jestem MAComaniaczka
Witaj

Ja właśnie wróciłam z łowów (teleportowałam się z Gda do Wawy) z siatką MACowych produktów, ale zbóje mnie oszukali i okazało się, że Paint Poty nie kosztują 74zł, a 77zł, a cienie mineralne zamiast 78zł kosztują 82zł. W informacji prasowej ten cennik wyglądał nieco inaczej... W każdym razie koniec z zakupami i nie chcę już nic słyszeć o nowych kolekcjach!
Stary 2011-10-26, 23:00   #4664
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Bierze któraś zestaw skunksów? Bo zastanwiam się czy warto
Też go chcem

Nevado, pochwal się proszę

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-26 o 23:07
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:02   #4665
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Witaj

Ja właśnie wróciłam z łowów (teleportowałam się z Gda do Wawy) z siatką MACowych produktów, ale zbóje mnie oszukali i okazało się, że Paint Poty nie kosztują 74zł, a 77zł, a cienie mineralne zamiast 78zł kosztują 82zł.
Nietopsze, nietopsze - całe moje wyliczenia z wydatkami biorą w łeb! A zapamiętałaś może prawidłowe ceny innych produktów, np. kul z błyszczykami/ pigmakami w środku czy zestawów tych największych (4 cienie, róż, błyszczyk, szminka, pędzle)? Z góry dzięki za update!
najada_naj jest teraz online  
Stary 2011-10-26, 23:04   #4666
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:

ja też.. i dziękuję Kochana, że wspomniałaś, że są 2 nowe, bo nie zwróciłam na to w ogóle uwagi, a do MACa miałam wcale nie jechać, skoro nic mi się nie podobało a tak to pojadę po pędzle

ale się podjarałam

Cytat:
I chyba tak zrobię, bo coś mi mówi, ze skunksy rozejdą się piorunem, a na szóstki będzie pewnikiem można jeszcze zapolować
świetny wybór.. pędzli nigdy za wiele.. tym bardziej skunksików

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:17   #4667
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Witaj

Ja właśnie wróciłam z łowów (teleportowałam się z Gda do Wawy) z siatką MACowych produktów, ale zbóje mnie oszukali i okazało się, że Paint Poty nie kosztują 74zł, a 77zł, a cienie mineralne zamiast 78zł kosztują 82zł. W informacji prasowej ten cennik wyglądał nieco inaczej... W każdym razie koniec z zakupami i nie chcę już nic słyszeć o nowych kolekcjach!
Nevado, ale wszystkie zestawy po 225 zł?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:

ja też.. i dziękuję Kochana, że wspomniałaś, że są 2 nowe, bo nie zwróciłam na to w ogóle uwagi, a do MACa miałam wcale nie jechać, skoro nic mi się nie podobało a tak to pojadę po pędzle

ale się podjarałam

Przyznam, że sama zauwazyłam to dość późno

Ale pomarudzę, mogli dac 5 pędzli, skoro w dwóch pozostałych zestawach jest ich tyle

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:18   #4668
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Dziewczyny ile kosztują pomadki w regularnej ofercie?
virtual_reality jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:32   #4669
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale pomarudzę, mogli dac 5 pędzli, skoro w dwóch pozostałych zestawach jest ich tyle
oj tam oj tam widać są lepsze jakościowo od pozostałych zestawów, ze 4 równają się 5 mam nadzieję, że mój tok rozumowania jest zrozumiały

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:34   #4670
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
oj tam oj tam widać są lepsze jakościowo od pozostałych zestawów, ze 4 równają się 5 mam nadzieję, że mój tok rozumowania jest zrozumiały
Oby No, ale sie przekonasz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-27, 00:43   #4671
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:

ale się podjarałam

Co racja to racja pędzli nigdy za wiele

Cytat:

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Też tak myśle że skunksiki się szybciutko rozejdą Ale z tego co pamiętam jak byłam w poszukiwaniu wszelakich zdjęć tego zestawu, była wzmianka że w styczniu do stałej sprzedaży wejdą dwa nowe pędzle i bodajże to będą właśnie te dwa nowe z tego zestawu
Madzia19 jest offline  
Stary 2011-10-27, 06:10   #4672
dwi071
Doncia

Cytat:
To we wroc też dziś będzie przedsprzedaż ??

Pytanie do koleżanek z zagranicy: czy są może u was dostępne jeszcze cienie z limitówki OUTRE (musztardowe)??

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2011-10-27 o 06:12
dwi071 jest offline  
Stary 2011-10-27, 08:03   #4673
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Nevado, pochwal się proszę
Zgarnęłam trzy upragnione PP i 3 mineralne cienie... W każdym razie znajomy mi przywiózł je z Wawy i dał mi do zrozumienia, że trzeba być szalonym aby tyle wydać na kosmetyki. Mam jednak nadzieję, że warto i będę malować

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nietopsze, nietopsze - całe moje wyliczenia z wydatkami biorą w łeb! A zapamiętałaś może prawidłowe ceny innych produktów, np. kul z błyszczykami/ pigmakami w środku czy zestawów tych największych (4 cienie, róż, błyszczyk, szminka, pędzle)? Z góry dzięki za update!
Niestety nie wiem, znajomy mi przywiózł konkretnie zamówione kosmetyki. W każdym razie postaram się dzisiaj dowiedzieć więcej i aktualizować ceny

Cytat:
Nevado, ale wszystkie zestawy po 225 zł?

Corii, niestety nie wiem, ale jak na mój gust ceny zestawów nie powinny ulec zmianie. Mam takie przeczucie, że tylko pojedyncze produkty zyskały na cenie
Stary 2011-10-27, 08:52   #4674
najada_naj
Zadomowienie

Krysia wrzuciła fajny filmik z recenzją i swatchami wielu nowych rzeczy z zimowej kolekcji:
http://www.youtube.com/watch?feature...BDwol4#t=1003s
Niestety, do mojej listy dołączył zestaw doustny Sultry: szminka i błyszczyk zapowiadają się w nim świetnie.
Stary 2011-10-27, 11:30   #4675
kama150
Zadomowienie

Witam. Zwracam się z prośbą o weryfikację oryginalności pigmentu Melon. Załączam zdjęcia. Czy w nakrętce nie powinno być normalnego gwintu ? I jeszcze mam pytanie. Czy pigmentu powinno być po sam brzeg słoiczka ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03272.jpg (41,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03273.jpg (33,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03275.jpg (42,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03274.jpg (26,5 KB, 11 załadowań)
kama150 jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:37   #4676
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Witam. Zwracam się z prośbą o weryfikację oryginalności pigmentu Melon. Załączam zdjęcia. Czy w nakrętce nie powinno być normalnego gwintu ? I jeszcze mam pytanie. Czy pigmentu powinno być po sam brzeg słoiczka ?
szkoda że nie ma swatcha koloru. Co do gwintu - nie ma, moje słoiczki z pewnych źródeł mają też tylko takie zaczepy jak na fotce. całość (opakowanie itp) wygląda oryginalnie.

a pigmentu często nie ma po sam brzeg, w wielu kolorach. Zależy też od kosnsystencji pigmaka, czasem się zbija i jest wrażenie, że jest go za mało.

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-10-27 o 12:38
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:40   #4677
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Wygląda na oryginał. Może jakieś swatche zrób? A co do ilości, to pod sam "korek" nigdy nie ma.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:59   #4678
najada_naj
Zadomowienie

Wróciłam po wczesnej przedsprzedaży! Mam dwa zestawy duże, 3 kule z cudami oraz pędzle i paletkę 6. dla Corii. Muszę przeprosić Nevadę - ten trzeci zestaw duży jednak wszedł do PL, ku mojemu zdumieniu. Ma chyba najpiękniejsze cienie, lśniące i mocne kolory, ale niestety brązową szminkę i błyszczyk w komplecie.
Szminka Whirls & Thrills nie ma prawie koloru, wygląda jak opalizujący tęczowo błyszczyk. Na razie nie brałam. Winterized piękny, ale to po prostu fiolet, odpuściłam. Adam z Galmoku polecał mi jeszcze taki szarawy błyszczyk z drobinami, Pleasure Principle - obłędny, rozjaśniający usta, ale chwilowo nie brałam. Aha, ceny - paletki 6. kosztują jednak 179, duze zestawy (pędzle i te do twarzy) bez zmian po 225 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glitter.jpg (57,2 KB, 57 załadowań)
Stary 2011-10-27, 13:06   #4679
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Wróciłam po wczesnej przedsprzedaży! Mam dwa zestawy duże, 3 kule z cudami oraz pędzle i paletkę 6. dla Corii. Muszę przeprosić Nevadę - ten trzeci zestaw duży jednak wszedł do PL, ku mojemu zdumieniu. Ma chyba najpiękniejsze cienie, lśniące i mocne kolory, ale niestety brązową szminkę i błyszczyk w komplecie.
Szminka Whirls & Thrills nie ma prawie koloru, wygląda jak opalizujący tęczowo błyszczyk. Na razie nie brałam. Winterized piękny, ale to po prostu fiolet, odpuściłam. Adam z Galmoku polecał mi jeszcze taki szarawy błyszczyk z drobinami, Pleasure Principle - obłędny, rozjaśniający usta, ale chwilowo nie brałam. Aha, ceny - paletki 6. kosztują jednak 179, duze zestawy (pędzle i te do twarzy) bez zmian po 225 zł.
który to ten trzeci zestaw? Frost face Kit?

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-10-27, 13:10   #4680
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
który to ten trzeci zestaw? Frost face Kit?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Jakże Ci zazdroszcze organoleptycznego macanka cudeniek
Czyli dobrze, że nie zdecydowałam się na szminkę i Winterized
A powiedz mi Kochana, jak zestaw z tuszem i pędzelkiem - chodzi mi o te cienie dwójkowe z Woodsmoke - macałaś je - fajny ten ciemny kolor?
I jak PP Let's Skate - warto? Czy brokat i odpuścić?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości