Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-30, 15:08   #4801
MissScareAll
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

tiniaczek, dorcia, dzięki za radę, przekonałyście mnie
kasiaj85, z tym wybieleniem, to dla mnie jeszcze lepiej, bo wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, przyda się taki gadżet miałam prismissime doctor white z givenchy, po nich był właśnie taki efekt i bardzo mi odpowiadały - ale fakt, że pewnie nie każdy będzie zadowolony

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2011-10-30 o 15:10
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-10-30, 21:38   #4802
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ten płyn maca to jedyny, który doczyszcza mi białe pędzelki z kolorowych cieni, pigmentów, linerów, etc. Używam go od jakeś poł roku co dzień prawie i mam jeszcze połowe buteleczki, więc jest wydajny
Bez niego nie wyobrażam sobie prania pędzelkowni
a z doczyszczaniem białasków z wszelkiego brudu to się zgodzę chociaż u mnie właśnie taki efekt doczyszczenia też ta Isana daje a kosztuje, żeby Ci nie skłamać, z 5.5-6zł w Rossmannie ) także na wielkie pranie używam zawsze tego kremu do mycia (żelu, oliwki, nie wiem jak to się zowie, Nivea też ma coś podobnego, taki płynny olejek pod prysznic). A płynu używam właśnie jak na szybko potrzebuję coś wyczyścić ile nas tyle pomysłów )

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Olejek do mycia ciala? W sEnsie plyn do mycia ciala? Chyba musialam przeoczyc te rade a ta Isana, to gdzie? Rosman?
tak
Kamil mi coś z fazami tłumaczył ale nie śmiem powtarzać bo na bank coś pomieszam. tak czy inaczej doczyszcza...
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Hmm.. Ciekawe, muszę koniecznie wypróbować Ja myje swoje szamponikiem organicznym, a na to później odżywka- trochę się bawię z nimi
z odżywką to bym się bała chyba, żeby mi się za miękkie włosie nie zrobiło, nie wiem
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
kasiaj85, z tym wybieleniem, to dla mnie jeszcze lepiej, bo wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, przyda się taki gadżet miałam prismissime doctor white z givenchy, po nich był właśnie taki efekt i bardzo mi odpowiadały - ale fakt, że pewnie nie każdy będzie zadowolony
znaczy, on nie wybieli tak o, bardziej rozświetlająco, ale jednak myślę że podkoloruje, więc jeśli na takim efekcie Ci zależy to jak najbardziej się nada jest fajny

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-30, 21:55   #4803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kamil mi coś z fazami tłumaczył ale nie śmiem powtarzać bo na bank coś pomieszam. tak czy inaczej doczyszcza...
O ile mnie pamięć nie zwodzi, to pisał o tej oliwce, że super oczyszcza pędzle z podkładu, linera i generalnie z tłustych ciezkich rzeczy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-30, 22:14   #4804
kasiaj85
Moderator

Cytat:
O ile mnie pamięć nie zwodzi, to pisał o tej oliwce, że super oczyszcza pędzle z podkładu, linera i generalnie z tłustych ciezkich rzeczy
tak tak, zgadza się ale ja używam jej tez do prania białasów itp i naprawdę z ręką na sercu dopiera moje białaski do białego )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-31, 02:45   #4805
themaggies
Raczkowanie

dzieki dziewczyny za rady, ja tez lubie jak biale sa biale, ale chyba bardziej mam bzika na punkcie dezynfekcji
no i zakochalam sie w snowglobie, online nawet na niego nie patrzylam, ale bylam dzis w macu i nie moglam od niego odejsc, kupilam... tak mi sie z zima kojarzy, jako rozswietlacz idealny
themaggies jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:51   #4806
winyl
Zakorzenienie

Ja do mycia pędzli używam szamponu hipp (bez slsów, dla dzieci) i też działa rewelacyjnie . Koszt to również coś koło 5 zł w rossmannie i jest niesamowicie wydajny, białasy dokładnie dopiera .

Szkoda, że dzisiaj nie wchodzi ta kolekcja świąteczna, bo mam ochotę sobie już coś kupić :P.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:54   #4807
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Szkoda, że dzisiaj nie wchodzi ta kolekcja świąteczna, bo mam ochotę sobie już coś kupić :P.
A co ma piernik do wiatraka?
Przeciez jak ktoś chce, to mu sprzedadzą bez problemu.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:55   #4808
p4w
Zakorzenienie

Macóweczki z Warszawy i Krakowa - czy któraś będzie w niedługim czasie w Mac'u i mogłaby mi kupić zestaw Cool Fabulously Festive Face Kit

wiem, ze we Wrocławiu już nie ma dwi071
ale jestem w pracy i nawet nie mam możliwości podzwonić i popytać czy w ogóle w którymś salonie się ostały, więc jak któraś będzie na dniach i mogłaby spojrzeć i ew mi upolować to byłabym bardzo wdzięczna

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-10-31 o 12:57
p4w jest offline  
Stary 2011-10-31, 13:07   #4809
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A cieszę się, lubię być przekonywująca
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-10-31, 13:12   #4810
p4w
Zakorzenienie

mam jeszcze pytanie do dziewczyn z UK - wiecie kiedy w Debenhamsie będzie kolekcja Glitter&Ice?

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:02   #4811
Julkaaa777
Wtajemniczenie

dziewczyny ratujcie :P
myślałam, że zostałam szczęśliwą posiadaczką Studio Fix Powder... Pan w ZT mnie fantastycznie umalował, kupiłam i po pierwszym zastosowaniu - maska, później nakładałam go mniej, ale dalej wyglądał nienaturalnie + niesamowicie podkreślał suche skórki. Używałam go z załączoną gąbeczką, więc wydaje mi się, że powinnam przestawić się na pędzel. Czy może to mi pomóc? I kolejna sprawa - nie stać mnie na kolejną wielką kosmetyczną inwestycję, znacie więc może jakiś tańczy odpowiednik chociażby z Hakuro, czy Eco tools, którym najlepiej nakłada się ten puder?

błagam dziewczyny pomóżcie

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:07   #4812
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
myślałam, że zostałam szczęśliwą posiadaczką Studio Fix Powder... Pan w ZT mnie fantastycznie umalował, kupiłam i po pierwszym zastosowaniu - maska, później nakładałam go mniej, ale dalej wyglądał nienaturalnie + niesamowicie podkreślał suche skórki. Używałam go z załączoną gąbeczką, więc wydaje mi się, że powinnam przestawić się na pędzel. Czy może to mi pomóc? I kolejna sprawa - nie stać mnie na kolejną wielką kosmetyczną inwestycję, znacie więc może jakiś tańczy odpowiednik chociażby z Hakuro, czy Eco tools, którym najlepiej nakłada się ten puder?

spróbuj skunksa.. MACowy 187.. jak miałam Studio Fix Powder, to tylko nim go nakładałam i nigdy maski na twarzy nie miałam.. suchych skórek też nie, choć mam do nich skłonności..

nie znam niestety tańszych zamienników.. ale zerknij jak wygląda i poszukaj podobnego..

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:10   #4813
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie do dziewczyn z UK - wiecie kiedy w Debenhamsie będzie kolekcja Glitter&Ice?
Najbliższy czwartek
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:14   #4814
ksylwia
Zadomowienie

Dziewczyny - czy można jeszcze dostać korektor w takim małym okrągłym opakowaniu z maca? Szukam, szukam i nigdzie nie ma desperacja!
ksylwia jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:26   #4815
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Kto się zlituje nade mną i nabędzie mi Snow Globe, którego z głupoty nie kupiłam w sobotę, będąć w macy an macanku?? Kto poratuje w potrzebieee?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:27   #4816
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
spróbuj skunksa.. MACowy 187.. jak miałam Studio Fix Powder, to tylko nim go nakładałam i nigdy maski na twarzy nie miałam.. suchych skórek też nie, choć mam do nich skłonności..

nie znam niestety tańszych zamienników.. ale zerknij jak wygląda i poszukaj podobnego..
Ja osobiście nie testowałam, ale czytałam, że jest dobry zamiennik tego pędzla w inglocie.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-10-31, 14:58   #4817
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Kto się zlituje nade mną i nabędzie mi Snow Globe, którego z głupoty nie kupiłam w sobotę, będąć w macy an macanku?? Kto poratuje w potrzebieee?
Jeśli będzie w Arkadii dziś więcej niż jedna sztuka to mogę nabyć Ci bo się wybieram sama po skunksy, Winterized i coś jeszcze (ale sama nie wiem co

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:

Może ten skunks: klik!
Sama dopiero czekam na pędzle od nich, ale wszędzie w większości ochy i achy nad tymi pędzlami się rozlegają. A ja osobiście za Inglotem pędzlowo średnio przepadam

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 15:30   #4818
Julkaaa777
Wtajemniczenie

martiryb, winyl, panna mrau dziękuje Wam bardzo!
nie miałam pojęcia czego użyć, teraz jednak jestem oświecona, za Inglotem nie przepadam, więc skieruję się chyba ku temu Maestro: http://maestrobrush.pl/index.php?pag...mart&Itemid=29

Hakuro H50 ma jednak bardziej zadowalającą cenę http://makeupbox.pl/catalog/product/...50/category/7/ sądzicie, że mógłby spełnić zadanie?

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline  
Stary 2011-10-31, 15:34   #4819
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
martiryb, winyl, panna mrau dziękuje Wam bardzo!
nie miałam pojęcia czego użyć, teraz jednak jestem oświecona, za Inglotem nie przepadam, więc skieruję się chyba ku temu Maestro: http://maestrobrush.pl/index.php?pag...mart&Itemid=29

Hakuro H50 ma jednak bardziej zadowalającą cenę http://makeupbox.pl/catalog/product/...50/category/7/ sądzicie, że mógłby spełnić zadanie?
myślę, że tak

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:50   #4820
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

jutro u mnie wchodzi G& I wiec jesli czegos potrzebujecie moge kupic i wyslac
Corii i p4w jakby co czekam na PW
irsin jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:24   #4821
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Najbliższy czwartek

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jutro u mnie wchodzi G& I wiec jesli czegos potrzebujecie moge kupic i wyslac
Corii i p4w jakby co czekam na PW
napisałam pw

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:44   #4822
villete
Zakorzenienie

ja w weekend będę na zakupach, więc też którejś z was mogę zrobić zakupy przy okazji we wro.

do studio powder fix bardzo dobrze się sprawdza hakuro h50

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:42   #4823
dwi071
Doncia

Dziś we Wro, przeszukała Macówka wszystkie szuflady za zestawem WINTERCOOL, i niestety nie znalazł się. We Wroc mieli małą dostawę zestawów, podobno po dwie sztuki z każdego.
Stary 2011-10-31, 18:52   #4824
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Dziś we Wro, przeszukała Macówka wszystkie szuflady za zestawem WINTERCOOL, i niestety nie znalazł się. We Wroc mieli małą dostawę zestawów, podobno po dwie sztuki z każdego.
mimo wszystko bardzo dziękuję

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:02   #4825
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jeśli będzie w Arkadii dziś więcej niż jedna sztuka to mogę nabyć Ci bo się wybieram sama po skunksy, Winterized i coś jeszcze (ale sama nie wiem co [COLOR=Silver]
Uuu chyab za późno zreflektowałam ale jak wyszłam z sieci o 15 tak dopiero teraz weszłam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:05   #4826
dwi071
Doncia

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mimo wszystko bardzo dziękuję
No problemo W magnolii jestem raz w tyg na zakupach a czasami i częściej. W środe też tam będę mogę zajrzeć czy coś odnalazły dziewczyny to dam znać. Dziś była tyko jedna pracownica a ludzi trochę się kręciło, może gdzieś coś przeoczyła, jednakże za dużo to tych srebrnych pudełek nie było w szufladach. Na przedsprzedaży ja kupowałam tylko "drobiazgi" ale było w tym samym czasie parę osób, które kupowały tylko zestawy właśnie
Stary 2011-10-31, 19:06   #4827
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja w weekend będę na zakupach, więc też którejś z was mogę zrobić zakupy przy okazji we wro.

do studio powder fix bardzo dobrze się sprawdza hakuro h50
Dzięki Vilette, ale ponoć nie ma już Snowglobe we Wro

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
No problemo W magnolii jestem raz w tyg na zakupach a czasami i częściej. W środe też tam będę mogę zajrzeć czy coś odnalazły dziewczyny to dam znać. Dziś była tyko jedna pracownica a ludzi trochę się kręciło, może gdzieś coś przeoczyła, jednakże za dużo to tych srebrnych pudełek nie było w szufladach. Na przedsprzedaży ja kupowałam tylko "drobiazgi" ale było w tym samym czasie parę osób, które kupowały tylko zestawy właśnie
A Snowglobe faktycznie już nie ma, wiesz moze? A szminki Twirls & Whirls?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:12   #4828
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Uuu chyab za późno zreflektowałam ale jak wyszłam z sieci o 15 tak dopiero teraz weszłam
No właśnie przed chwilą wróciłam ale z tego co widziałam to jeszcze parę sztuk Snowglobe było, więc może gdyby któraś z dziewczyn z Warszawy robiła jeszcze zakupy to by Ci się udało ewentualnie jak będę przy okazji to mogę kupić, ale w tej chwili nie wiem kiedy to będzie.

No a ja kupiłam ten Snowglobe i Winterized, TŻ mi kupił skunksy i zarekwirował ('dostaniesz na gwiazdkę!'), więc sobie poczekam trochę ale do zdjęć mi pozwolił ukraść na chwilę, więc na bloga jutro wrzucę Teraz czekam tylko na przypływ gotówki, żeby kupić sobie paletkę róży i dwa upatrzone wkłady chyba że znowu mnie zauroczy jakaś limitowana kolekcja

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:16   #4829
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No właśnie przed chwilą wróciłam ale z tego co widziałam to jeszcze parę sztuk Snowglobe było, więc może gdyby któraś z dziewczyn z Warszawy robiła jeszcze zakupy to by Ci się udało ewentualnie jak będę przy okazji to mogę kupić, ale w tej chwili nie wiem kiedy to będzie.

No a ja kupiłam ten Snowglobe i Winterized, TŻ mi kupił skunksy i zarekwirował ('dostaniesz na gwiazdkę!'), więc sobie poczekam trochę ale do zdjęć mi pozwolił ukraść na chwilę, więc na bloga jutro wrzucę Teraz czekam tylko na przypływ gotówki, żeby kupić sobie paletkę róży i dwa upatrzone wkłady chyba że znowu mnie zauroczy jakaś limitowana kolekcja
wielka szkoda, lada chwila pewno już nie będzie żadnego Snowglobe

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:33   #4830
misianka
kosmita jakiś normalnie

a ja taki oto MAC-owy donosik Wam podrzucam, piękne panie:

http://avanti24.pl/moda/1,103636,105...dla_MAC_a.html

(choć obawiam się, że już to wiecie)

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości