Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-31, 19:38   #4831
serena.avon
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
wielka szkoda, lada chwila pewno już nie będzie żadnego Snowglobe
Corii wiem, ze Snowglobe jest dostepny w Mokotowie w Warszawie. Moj facet bedzie tam po zakupy dla mnie w srode, wiec jak cos moze tez wziac dla Ciebie Jak cos to zadzwonie poprosic o odlozenie
serena.avon jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:48   #4832
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
wielka szkoda, lada chwila pewno już nie będzie żadnego Snowglobe
jak coś kupię Ci u siebie.. kolekcja wchodzi dopiero w czwartek

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:48   #4833
kama150
Zadomowienie

Dziękuję wszystkim za odpowiedź z pigmentem Melon . Mam pytanie może ktoś chciałby się podzielić odsypką pigmentu Teal, Blue Brown , Naked? Może jakby było więcej chętnych można byłoby zorganizować rozbiórkę ?
kama150 jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:56   #4834
najada_naj
Zadomowienie

Kurczę, to może jednak Gareth wejdzie do PL? Ten ciemny pigment, cienie, no i nie ukrywam - ciekawe opakowania - intrygują mnie bardzo.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:04   #4835
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jutro u mnie wchodzi G& I wiec jesli czegos potrzebujecie moge kupic i wyslac
Corii i p4w jakby co czekam na PW

Corii, irsin: we wro juz nie ma snowglobe :/
ale są za to inne piekności
Corii Babolu przez Ciebie skusiłam się na niebiesko-fioletową szóstkę! :P

czy tylko ja jestem dziwna, czy na kimś jeszcze Gareth nie robi ŻADNEGO wrażenia??? :/

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-10-31 o 20:06
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:08   #4836
Julkaaa777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
myślę, że tak
Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość

do studio powder fix bardzo dobrze się sprawdza hakuro h50
dzięki!!

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:09   #4837
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czy tylko ja jestem dziwna, czy na kimś jeszcze Gareth nie robi ŻADNEGO wrażenia??? :/
Na mnie jakoś też nie za specjalnie... Ale może dlatego, że kolorystyka jak dla mnie średnia - w sensie, że mam dużo ciemnych cieni już i kolejne nie są mi potrzebne. A że doustnych rzeczy nie używam często to nie mam jakiegoś parcia strasznego.

Chociaż opakowania mi się podobają

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:16   #4838
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Corii wiem, ze Snowglobe jest dostepny w Mokotowie w Warszawie. Moj facet bedzie tam po zakupy dla mnie w srode, wiec jak cos moze tez wziac dla Ciebie Jak cos to zadzwonie poprosic o odlozenie
Sereno, bardzo dziękuję za propozycję
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak coś kupię Ci u siebie.. kolekcja wchodzi dopiero w czwartek
Marti, równiez dziękuję Ty moja Ukochana dealerko MAC-a
Na razie zdam się na macowe siły Wizażanek w pl, jak to nic nie da, to wiem, gdzie pukać

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:

Kasiaj, ja Ci dam Babola A dyć gdzie ja ta szóstkę zachwalałam? Przeciez pisałam, ze tylko 2 kolory z niej sa ciekawe

I na mnie Gareth równiez nie robie żadnego wrażenia

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:16   #4839
tiniaczek
Zakorzenienie

Corii, w razie czego i ja się oferuję
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:28   #4840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Corii, w razie czego i ja się oferuję
Tiniaczku, również dziękuję ślicznie

Jesteście wszystkie Dziewczynki Kochane

A tak przy okazji to doszły do mnie skunksiki i szóstki Warm - wszystko boskie Skunksinki wymiatają, a ten najmniejszy do blendowania to rarytasik po prostu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:42   #4841
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Na mnie jakoś też nie za specjalnie... Ale może dlatego, że kolorystyka jak dla mnie średnia - w sensie, że mam dużo ciemnych cieni już i kolejne nie są mi potrzebne. A że doustnych rzeczy nie używam często to nie mam jakiegoś parcia strasznego.

Chociaż opakowania mi się podobają
na mnie ani zawartość, ani opakowania... nic.
Cytat:

Kasiaj, ja Ci dam Babola A dyć gdzie ja ta szóstkę zachwalałam? Przeciez pisałam, ze tylko 2 kolory z niej sa ciekawe

I na mnie Gareth równiez nie robie żadnego wrażenia
iii a to nie Ty mówiłaś że musisz mieć niebieskie? a to sorry... ale jest w niej więcej ciekawych kolorów niż dwa sesese...

uff. to dobrze,bo już się bałam że coś mi dolega

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:48   #4842
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
na mnie ani zawartość, ani opakowania... nic.

iii a to nie Ty mówiłaś że musisz mieć niebieskie? a to sorry... ale jest w niej więcej ciekawych kolorów niż dwa sesese...

uff. to dobrze,bo już się bałam że coś mi dolega
Może cuś takiego wspominałam, ale to zanim obmacałam ją na żywca
No niestety, mnei rozczarowała nieco, zwłaszcza te dwa najciemniejsze - takie szaro-buraki najbardziej z niego chciałam ten Warm & Smoky, ale dla jednego cienia, się mi nie opłacało, gdyby te dwa szaroburce były lepsze, to bym wzięła na bank.
A ja w takim razie zamawiam sobie u Ciebie makijaż tą paletką - znaczy na blogu fotki prosiem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:52   #4843
OlaM
Moderator

Cytat:
Corii, irsin: we wro juz nie ma snowglobe :/
ale są za to inne piekności
Kasiu, czyżby tylko szóstka wpadła w Twoje łapki ?
A co myślisz o Snowglobe? Ciągle dumam, czy warto polować gdzie indziej, skoro nie załapałam się w salonie . Potrzebuję, żeby mnie ktoś przekonał . A co z Whirls & Twirls? Też jeszcze mi chodzi po głowie i chciałabym poznać Twoją opinię .
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:06   #4844
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A co myślisz o Snowglobe? Ciągle dumam, czy warto polować gdzie indziej, skoro nie załapałam się w salonie . Potrzebuję, żeby mnie ktoś przekonał . A co z Whirls & Twirls? Też jeszcze mi chodzi po głowie i chciałabym poznać Twoją opinię .
Olu - mamy identyczne watpliwości i dylematy, tez dumam nad tym samym- i jednym i drugim

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:12   #4845
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Bierzcie Snowglobe koniecznie!Nie mam z nim doświadczenia oprócz tego jednego makijażu na warsztatach, ale chyba będzie to jeden z moich ulubionych produktów w najbliższym czasie. Strasznie długo szukałam rozświetlacza bez drobinek, który nie będzie zbyt nachalny i błyszczący i Snowglobe zdaje się być właśnie ideałem. Taki ostateczny szlif do makijażu

Tak jak zakochałam się w Stunnerze tak teraz pokocham chyba płomienną miłością Snowglobe

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:20   #4846
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu - mamy identyczne watpliwości i dylematy, tez dumam nad tym samym- i jednym i drugim
Snowglobe mnie kusi najbardziej, bo zdecydowana byłam go brać, ale się nie dało czyli ... cztery litery . Ale jak jeszcze ktoś tu coś dobrego na jego temat napisze, to chyba Ebay pójdzie w ruch .

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Bierzcie Snowglobe koniecznie!Nie mam z nim doświadczenia oprócz tego jednego makijażu na warsztatach, ale chyba będzie to jeden z moich ulubionych produktów w najbliższym czasie. Strasznie długo szukałam rozświetlacza bez drobinek, który nie będzie zbyt nachalny i błyszczący i Snowglobe zdaje się być właśnie ideałem. Taki ostateczny szlif do makijażu

Tak jak zakochałam się w Stunnerze tak teraz pokocham chyba płomienną miłością Snowglobe
No właśnie o tym mówiłam . Jeszcze chwila i będę klikać
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:20   #4847
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Może cuś takiego wspominałam, ale to zanim obmacałam ją na żywca
No niestety, mnei rozczarowała nieco, zwłaszcza te dwa najciemniejsze - takie szaro-buraki najbardziej z niego chciałam ten Warm & Smoky, ale dla jednego cienia, się mi nie opłacało, gdyby te dwa szaroburce były lepsze, to bym wzięła na bank.
A ja w takim razie zamawiam sobie u Ciebie makijaż tą paletką - znaczy na blogu fotki prosiem
oj będzie na pewno będzie, musze je w ogóle na razie poswatchować ) nie tykam ich zanim nie walnę fotek na bloga bo tak jakoś pomaziane to mi się nie podobają na prezentacji kolekcji hehe. Ale mnie zaskoczył np Idol Eyes, albo ten białozielony frościak z tej paletki... pozytywnie. A poza tym, no nie oszukujmy sie w każdej z nas siedzi sroka, tylko moja się po prostu przy okazji tej kolekcji ujawniła. Nawet TZtowi się spodobała śnieżna kula na opakowaniu i się nią bawił wczoraj... a ja z drżeniem serca obserwowałam moją palecinkę w jego rękach i się modliłam żeby przy tym potrząsaniu nie wypuścił jej z rąk.... brrrr....
Cytat:
Kasiu, czyżby tylko szóstka wpadła w Twoje łapki ?
Cytat:
dwie szóstki Olu, whirls&twirls, zestaw do ust Rocking a także Let's skate i Love Alert,... ( to nic że nie lubię Dazzleglassów... ten jest jakiś inny... hłeh przy każdym sobie tak powtarzam...) Rozmyśliłam się za to ze szminki What Joy (na moją prośbę o szczerą opinię usłyszałam "eee wyglądasz jakos tak za poważnie.. jak Pani Nauczycielka" hihi) - za ciemna i za ponura, na swatchach u Krysi była bardziej pode mnie, żywsza.. (p.s. to jest te 10% naszej niezgodności). Whirls fajna, ja nie wiem, mnie normalnie nie ciągnie w takie szminki, ale ta jest jakaś inna.. nie wiem jeszcze z czym ją połączę dla mnie ładna.
A Snowglobe nie macałam testera.. zapomnialam z tego wszystkiego. Ale jakoś nie miałam na niego parcia od początku. no i w końcu go nie było już..Kupiłam sobie przedwczoraj (po obejrzeniu recenzji Dusty'ego na YT) puder rozświetlający Modern Mercury z Estee i wczoraj Mary lou-Manizer z theBalmu więc rozświetlaczy chwilowo mam nadprogramowo dużo
aa i wzięłam jeszcze z b2m szminkę Hot Gossip bo fajna jest a na nią nigdy nie zwróciłam uwagi.

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-10-31 o 21:22
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:28   #4848
OlaM
Moderator

Cytat:
oj będzie na pewno będzie, musze je w ogóle na razie poswatchować ) nie tykam ich zanim nie walnę fotek na bloga bo tak jakoś pomaziane to mi się nie podobają na prezentacji kolekcji hehe. Ale mnie zaskoczył np Idol Eyes, albo ten białozielony frościak z tej paletki... pozytywnie. A poza tym, no nie oszukujmy sie w każdej z nas siedzi sroka, tylko moja się po prostu przy okazji tej kolekcji ujawniła. Nawet TZtowi się spodobała śnieżna kula na opakowaniu i się nią bawił wczoraj... a ja z drżeniem serca obserwowałam moją palecinkę w jego rękach i się modliłam żeby przy tym potrząsaniu nie wypuścił jej z rąk.... brrrr....

dwie szóstki Olu, whirls&twirls, zestaw do ust Rocking a także Let's skate i Love Alert,... ( to nic że nie lubię Dazzleglassów... ten jest jakiś inny... hłeh przy każdym sobie tak powtarzam...) Rozmyśliłam się za to ze szminki What Joy (na moją prośbę o szczerą opinię usłyszałam "eee wyglądasz jakos tak za poważnie.. jak Pani Nauczycielka" hihi) - za ciemna i za ponura, na swatchach u Krysi była bardziej pode mnie, żywsza.. (p.s. to jest te 10% naszej niezgodności). Whirls fajna, ja nie wiem, mnie normalnie nie ciągnie w takie szminki, ale ta jest jakaś inna.. nie wiem jeszcze z czym ją połączę dla mnie ładna.
A Snowglobe nie macałam testera.. zapomnialam z tego wszystkiego. Ale jakoś nie miałam na niego parcia od początku. no i w końcu go nie było już..Kupiłam sobie przedwczoraj (po obejrzeniu recenzji Dusty'ego na YT) puder rozświetlający Modern Mercury z Estee i wczoraj Mary lou-Manizer z theBalmu więc rozświetlaczy chwilowo mam nadprogramowo dużo
aa i wzięłam jeszcze z b2m szminkę Hot Gossip bo fajna jest a na nią nigdy nie zwróciłam uwagi.
Tak myślałam, że na jednej małej szóstce nie mogło się skończyć . Gratuluję zakupów i czekam z niecierpliwością na relację blogową .
Snowglobe nadal mnie męczy - po co ja go nakładałam na poliki, przecież miałam już wychodzić ...
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:33   #4849
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Tak myślałam, że na jednej małej szóstce nie mogło się skończyć . Gratuluję zakupów i czekam z niecierpliwością na relację blogową .
Snowglobe nadal mnie męczy - po co ja go nakładałam na poliki, przecież miałam już wychodzić ...
hehe... no nie to bym nie była ja...
będzie prezentacja będzie tylko dzisiaj zanim się przebiłam przez przycmentarne korki to już się ściemniło = jutro dzień pod znakiem swtchowania )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:44   #4850
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
No właśnie o tym mówiłam . Jeszcze chwila i będę klikać
na szybko zrobiony swatch Snowglobe i Winterized: http://smoothmakeup.blogspot.com/201...c-glitter.html
Jutro jeszcze zrobię jakiś makijaż z nim, mimo że nie mam zamiaru z domu wychodzić - ale czuję, że muszę

Jeszcze mam zachęcać?

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 21:58   #4851
OlaM
Moderator

Cytat:
na szybko zrobiony swatch Snowglobe i Winterized: http://smoothmakeup.blogspot.com/201...c-glitter.html
Jutro jeszcze zrobię jakiś makijaż z nim, mimo że nie mam zamiaru z domu wychodzić - ale czuję, że muszę

Jeszcze mam zachęcać?
Już nie musisz ... Snowglobe już chcę na pewno
OlaM jest offline  
Stary 2011-10-31, 22:05   #4852
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Już nie musisz ... Snowglobe już chcę na pewno
Mission accomplished!

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-10-31, 22:13   #4853
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
oj będzie na pewno będzie, musze je w ogóle na razie poswatchować ) nie tykam ich zanim nie walnę fotek na bloga bo tak jakoś pomaziane to mi się nie podobają na prezentacji kolekcji ;) hehe. Ale mnie zaskoczył np Idol Eyes, albo ten białozielony frościak z tej paletki... pozytywnie. A poza tym, no nie oszukujmy sie w każdej z nas siedzi sroka, tylko moja się po prostu przy okazji tej kolekcji ujawniła. Nawet TZtowi się spodobała śnieżna kula na opakowaniu i się nią bawił wczoraj... a ja z drżeniem serca obserwowałam moją palecinkę w jego rękach i się modliłam żeby przy tym potrząsaniu nie wypuścił jej z rąk.... brrrr....
He he, a myślałam, ze ja tylko tak mam, ze bez zrobienia zdjęć najpierw nie tknę cieni i innych kosmetyków

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-10-31, 22:48   #4854
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:

Jeszcze mam zachęcać?
chce skunksy.
irsin jest offline  
Stary 2011-10-31, 22:59   #4855
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja zgapiłam od Huntera sposób ze szminką i shimmerem
Dzisiaj nałożyłam pędzelkiem GAT, a na sam środek dałam i roztarłam CCB Pearl i ... i małż aż się zapytał czym tak kapitalnie umalowałam usta, że wyglądają jak wycieniowane

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-11-01, 07:25   #4856
nieshya
Zadomowienie

Dziewczyny, narobiłyście mi ochoty na Snowglobe

W związku z tym mam pytanie to tych, które go już mają: jak drobno jest zmielony?
Czy błysk nie jest zbyt nachalny i nie podkreśli zbytnio tłustej cery lub nieco widocznych porów (taka moja uroda ) ???

Z MACowych rozświetlaczy mam MSF-y i Chez Chez Lame i niestety tego ostatniego musiałam posłać dalej w świat właśnie dlatego, że był bardzo grubo mielony i przez te drobiny powodował, że na twarzy miałam bombkę .
nieshya jest offline  
Stary 2011-11-01, 08:29   #4857
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

moje pierwsze zdobycze
http://agatamanosa.blogspot.com/
irsin jest offline  
Stary 2011-11-01, 11:20   #4858
dwi071
Doncia

Poradźcie mi proszę, z jakimi cieniami połączyć CLUB aby wydobyć z niego zieleń. Stosuję go z VEXem ale przy nim robi się śliwkowy i zieleń zanika zupełnie.
Stary 2011-11-01, 12:30   #4859
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi proszę, z jakimi cieniami połączyć CLUB aby wydobyć z niego zieleń. Stosuję go z VEXem ale przy nim robi się śliwkowy i zieleń zanika zupełnie.
Moje źródło inspiracji:
http://macshadowcombos.com/2011/01/1...t-on-mac-club/
Stary 2011-11-01, 12:51   #4860
villete
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
daj na czarną kredkę/bazę

wymiana
villete jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości