Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-28, 22:23   #541
Kajol
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
... z intensywnymi zieleniami mam problem bo nie mam na nie pomysłu (jedynie "klasycznie" z żółciami zestawiam) a solo do zielonych oczu za dobrze nie wyglądają.
a z granatem próbowałaś? Ja tak kiedyś nosiłam (ale to jeszcze w przedMACowych czasach ) - tyle że głównie wieczorowo, bo więcej było granatu niż zieleni; no i jednak do brązowych oczu, ale na niebieskookiej siostrze wyglądało ok
Kajol jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:44   #542
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
No, w sumie to logiczne, że zależy od produktu, ech. A teraz coś w ogóle może jeszcze być? Sorry, że zdaję głupie pytania, ale nie wiem jak to w Polsce wygląda i staram się nie być na bieżąco z kolekcjami dla własnego zdrowia psychicznego. Ostatnio było ta Cutie, tak? W sumie jutro już będę, więc nie wiem po co zawracam Wam głowę, ale chyba zniosę jajo zaraz, chcę już! Hehe.
ja nie pomogę - w MACu bywam tylko na początkach kolekcji :/ niestety do najbliższego mam 100km :/ teraz Quite Cute powinna być jeszcze, znaczy resztki

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-28, 23:02   #543
Myszołapka
Zakorzenienie

We Wrocławiu w przedswiąteczny weekend z Quite Cute był tylko quad i chyba lakiery, reszta wyprzedana Będę w ten weekend, mogę zrobić rozeznanie
Stary 2011-04-28, 23:44   #544
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie Kasiek , ale swój pojemnik cięłam nożem do chleba, który ma piłkę z ząbkami
dzięki Aguś będę próbować

mój blog

www.beautyness.pl

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-04-28 o 23:47
martiryb jest offline  
Stary 2011-04-29, 02:11   #545
Vanth
Raczkowanie

Baza Urban Decay powiadacie - tylko, że w Polsce normalnie tego cuda nie zdobędę, chyba że na Allegro, a tam nie zawsze jest gwarancja, że się na podróbkę nie trafi. No cóż - trzeba będzie zaryzykować. Bo Art Deco zdecydowanie się nie sprawdza - to znaczy, owszem - kolor podbija, ale nie dość, że nierównomiernie rozprowadza się na powiece - palcem nakładana, a jakże, to jeszcze czasami uczula. Dołączam zatem do klubu ocznych wrażliwców o króliczym spojrzeniu - dlatego nie mogę soczewek nosić Ale jako typowy podbijacz kolorów Paint Pot powinien się sprawdzić idealnie?

BrandNewName - pewnie powoli zacznę też bardziej intensywne kolory oswajać i pozbywać się uprzedzeń do zieleni, ale na razie trzymam się w bezpiecznej, w miarę neutralnej palcie, no może z małymi przejawami szaleństwa...

Natalia_ff - o wężyco - kusicielko z pigmentem SB w pyszczku - to ja miałam ograniczać listę upragnionych, a tu do cieni dochodzą pigmenty! I który by tu z okolicznych banków obrobić - a najlepiej hurtem kilka
Vanth jest offline  
Stary 2011-04-29, 08:42   #546
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a z granatem próbowałaś? Ja tak kiedyś nosiłam (ale to jeszcze w przedMACowych czasach ) - tyle że głównie wieczorowo, bo więcej było granatu niż zieleni; no i jednak do brązowych oczu, ale na niebieskookiej siostrze wyglądało ok
A nie próbowałam ale chyba trzeba będzie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
We Wrocławiu w przedswiąteczny weekend z Quite Cute był tylko quad i chyba lakiery, reszta wyprzedana Będę w ten weekend, mogę zrobić rozeznanie
O to może na siebie wpadniemy bo pewnie będę w Magnolii w sobotę.

Natalia - też ArtDeco nakładam paluchem, tak bardziej wklepując niż rozcierając

Mnie z SB mało co zachwyca... jedynie planuję 2 może 3 cienie (Saffron, Swell Baby i może Surf USA) i któregoś Suntinta bo na lato może się przydać. Z FF mam na wishliście BP i 1 szminkę i też 2 cienie. I to by było na tyle z zachwytów nad letnim MACem - za to jestem bardzo ciekawa letnich Givenchy (Acid summer) i Guerlaina (Terra Inca)
Stary 2011-04-29, 12:08   #547
natalia_ff
Raczkowanie

Donoszę, że Art Deco nałożona paluchem i w mniejszej ilości zdaje egzamin

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Natalia_ff - o wężyco - kusicielko z pigmentem SB w pyszczku - to ja miałam ograniczać listę upragnionych, a tu do cieni dochodzą pigmenty! I który by tu z okolicznych banków obrobić - a najlepiej hurtem kilka
Dla pocieszenia dodam, że mam tak samo
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-04-29, 13:22   #548
lilciak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale klops,współczuję bardzo Spróbuj na ebay.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Niestety, sprasować PP będzie trudno,nie wiem czy to wykonalne, bo to przecież trzy części i każda do czegoś innego... współczuję
Znaczy teoretycznie możesz tą część brązującą wyskrobać i do jakiegoś innego pudełeczka sprasować... każdą z tych części pewnie tak możesz zrobić. Ale to dużo zachodu...
Tak też myślała, że będzie ciężko... Siostra obiecała,że odkupi, już nawet znalazła na ebay'u, ale z drugiej strony od biedy mogę używać tego... Troche mi go szkoda Dzięki

lilciak jest offline  
Stary 2011-04-29, 13:33   #549
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilciak Pokaż wiadomość
Dzięki

Tak też myślała, że będzie ciężko... Siostra obiecała,że odkupi, już nawet znalazła na ebay'u, ale z drugiej strony od biedy mogę używać tego... Troche mi go szkoda Dzięki
też współczuję.
Jeśli to twój pieseczek na avat. to jest boski ale słodziak

A tak na marginesie, nie wchodzę do wątku MACzkowego ostatnio, bo boję się kuszenia. Moja silna wola tu trzęszczy i jeszcze chwila a ogłoszę bankructwo

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-04-29, 17:11   #550
fiona
Raczkowanie

Witam i prosze o rade czy to dziala? Mam tlusta cere z rozszerzonymi porami i potrzebuje czegos co mi zmatowi cere i zmniejszy widocznosc porow http://www.maccosmetics.com/product/...one/index.tmpl
fiona jest offline  
Stary 2011-04-29, 17:54   #551
lilciak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
też współczuję.
Jeśli to twój pieseczek na avat. to jest boski ale słodziak

A tak na marginesie, nie wchodzę do wątku MACzkowego ostatnio, bo boję się kuszenia. Moja silna wola tu trzęszczy i jeszcze chwila a ogłoszę bankructwo
Dzięki najukochańszy pies na świecie.. Nokia

Ja mam podobnie, hehe Mam tak długą Macową listę, że aż się boję cokolwiek tam dopisywać... A propos Fashion Flower, chciałam sobie już zamówić Ever Hip na amerykańskiej stronie... Wyprzedali je chyba w jedną dobę! Przerażające...

lilciak jest offline  
Stary 2011-04-29, 18:05   #552
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
(...) A propos Fashion Flower, chciałam sobie już zamówić Ever Hip na amerykańskiej stronie... Wyprzedali je chyba w jedną dobę! Przerażające...
Wiesz, że pomyslałam o tym samym? Mojej dobrej koleżanki znajoma zjeżdża w maju z US na wakacje (?) i pomyślałam sobie, że może zamówię do niej, to by mi przywiozła. A tu taki zonk

A tak wogóle to mam nadzieję, że Surf Baby będzie już 5 na stansted, bo chciałabym pomacać parę rzeczy. Na Spectrze podają, że 5, ale sprawdziłam kilka innych źródeł i wszędzie inna data.
palina_malina jest offline  
Stary 2011-04-29, 18:18   #553
MissScareAll
Zakorzenienie

U nas pewnie aż tak szybko nie zniknie, też ją planuję kupić. Jeszcze zastanawiam się nad Growing Trend, ten Amplified mnie kusi...
Za to nie mogę doczekać się Semi Precious a swatchy póki co nie ma nigdzie...
Stary 2011-04-29, 19:42   #554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wzięłam dzisiaj na warsztat Cranberry i powiem wam, ze super wygląda rozblendowany z pigmentem Lithe, który nałozyłam od powyżej załamania do luku brwiowego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 090 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-29, 21:19   #555
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiona Pokaż wiadomość
Witam i prosze o rade czy to dziala? Mam tlusta cere z rozszerzonymi porami i potrzebuje czegos co mi zmatowi cere i zmniejszy widocznosc porow http://www.maccosmetics.com/product/...one/index.tmpl
U mnie niestety się ten produkt nie sprawdził, straszne były moje doświadczenia z próbkami. Za to z czystym sumieniem polecam Oil Control Lotion
http://www.maccosmetics.com/product/...ion/index.tmpl
jeden z niewielu, który potrafi okiełznać moją cerę.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-04-29, 23:19   #556
lilciak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Wiesz, że pomyslałam o tym samym? Mojej dobrej koleżanki znajoma zjeżdża w maju z US na wakacje (?) i pomyślałam sobie, że może zamówię do niej, to by mi przywiozła. A tu taki zonk

A tak wogóle to mam nadzieję, że Surf Baby będzie już 5 na stansted, bo chciałabym pomacać parę rzeczy. Na Spectrze podają, że 5, ale sprawdziłam kilka innych źródeł i wszędzie inna data.
Właśnie, troszkę się zdziwiłam... Dodałam ją sobie do koszyka i tak zostawiłam, bo jeszcze nie miałam pewności co dokładnie zamówię, loguję się następnego dnia a Ever Hip już wyprzedane... Mogę się tylko modlić, żeby do Dublina trafić w datę premiery Fashion Flower...
Też bym chciała Surf Baby jak najszybciej,bo też chcę zamówić na stronie, ale przedtem chcę pomacać... A też akurat 5tego będę mogła iść do Mac'a sobie pomacać... A na lotnisku jest coś taniej czy ta sama cena co w salonie?

lilciak jest offline  
Stary 2011-04-29, 23:28   #557
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Właśnie, troszkę się zdziwiłam... Dodałam ją sobie do koszyka i tak zostawiłam, bo jeszcze nie miałam pewności co dokładnie zamówię, loguję się następnego dnia a Ever Hip już wyprzedane... Mogę się tylko modlić, żeby do Dublina trafić w datę premiery Fashion Flower...
Też bym chciała Surf Baby jak najszybciej,bo też chcę zamówić na stronie, ale przedtem chcę pomacać... A też akurat 5tego będę mogła iść do Mac'a sobie pomacać... A na lotnisku jest coś taniej czy ta sama cena co w salonie?
Taniej, jakoś wychodzi chyba 10% może 15% nie jestem pewna, musiałabym sprawdzić paragon. Ale w Debenhams się często zdarza promocja -10% na wszystkie kosmetyki, a MAC jest dostępny na ich stronie. Wogóle teraz jest promocja na MACowe szminki i kusi mnie żeby zamówić, ale pewnie nie dojdzie przed moim wyjazdem, więc się za bardzo nie napalam. ALe może TŻ przywiezie. Jesze muszę to przemyśleć, bo musiałabym kupić 3 żeby była darmowa przesyłka, bo inaczej to się nie opłaca, bo to co zaoszczędzę poszło by na opłaty pocztowe. Wogóle ostatnio wstąpiłam w Db do BeautyClub i mam nadzieję tez na jakieś fajne promocje m.in. na MAC. Chociaż innymi markami też nie pogardzę
palina_malina jest offline  
Stary 2011-04-29, 23:40   #558
lilciak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Taniej, jakoś wychodzi chyba 10% może 15% nie jestem pewna, musiałabym sprawdzić paragon. Ale w Debenhams się często zdarza promocja -10% na wszystkie kosmetyki, a MAC jest dostępny na ich stronie. Wogóle teraz jest promocja na MACowe szminki i kusi mnie żeby zamówić, ale pewnie nie dojdzie przed moim wyjazdem, więc się za bardzo nie napalam. ALe może TŻ przywiezie. Jesze muszę to przemyśleć, bo musiałabym kupić 3 żeby była darmowa przesyłka, bo inaczej to się nie opłaca, bo to co zaoszczędzę poszło by na opłaty pocztowe. Wogóle ostatnio wstąpiłam w Db do BeautyClub i mam nadzieję tez na jakieś fajne promocje m.in. na MAC. Chociaż innymi markami też nie pogardzę
U mnie w Debenhams niestety Mac'a nie ma No i nie mogę zamawiać przez stronę internetową (angielską),bo nie wysyłają do IRL. A na irlandzkiej stronie Debenhams dla członków BeautyClub'u jest zawsze darmowa wysyłka o ile się nie mylę . No,ale niestety... Ten BeautyClub to jest naprawdę fajna sprawa, a często jest u nas taka promocja,że za wydanie €50 dostaje się 600 punktów, czy jakoś tak...
No tak,ale każda promocja jest dobrą wymówką,żeby coś sobie kupić

lilciak jest offline  
Stary 2011-04-29, 23:52   #559
fiona
Raczkowanie

Cytat:
U mnie niestety się ten produkt nie sprawdził, straszne były moje doświadczenia z próbkami. Za to z czystym sumieniem polecam Oil Control Lotion
http://www.maccosmetics.com/product/...ion/index.tmpl
jeden z niewielu, który potrafi okiełznać moją cerę.

Dzieki za odpowiedz,a jak bys mogla napisac jeszcze jak stosowac ten lotion bylabym bardzo wdzieczna...
fiona jest offline  
Stary 2011-04-30, 01:57   #560
Vanth
Raczkowanie

Donoszę, że przechodziłam dziś koło MAC - a i twarda byłam - nie weszłam, ale chyba powinnam zmienić sobie trasę powrotów do domu, bo następnym razem nie zdzierżę. A na pewno zaraz po 6 pobiegnę na żywo obczaić Surfową kolekcję - i albo uznam, że jednak nie warto, albo - drżyj mój portfelu!

Corii - Cranberry na liście umieszczona - ale na jesień
Vanth jest offline  
Stary 2011-04-30, 06:36   #561
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki za odpowiedz,a jak bys mogla napisac jeszcze jak stosowac ten lotion bylabym bardzo wdzieczna...
Jak normalny krem na dzień.
Stary 2011-04-30, 10:52   #562
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Donoszę, że przechodziłam dziś koło MAC - a i twarda byłam - nie weszłam, ale chyba powinnam zmienić sobie trasę powrotów do domu, bo następnym razem nie zdzierżę. A na pewno zaraz po 6 pobiegnę na żywo obczaić Surfową kolekcję - i albo uznam, że jednak nie warto, albo - drżyj mój portfelu!

Corii - Cranberry na liście umieszczona - ale na jesień
Vanth, ja bym nie dała rady i weszłabym na 100% do maca
Choćby tylko po to, zeby oblookać i pomacac cośkolwiek

Cranberry warto, a juz do niebieskich czy zielonych oczy to na bank

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 090 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 10:56   #563
dorcia 83
Rozeznanie

GG do dorcia 83

Czesc Dziewczyny i Chlopaki.

Ostatnio jestem zawalona praca i zyciem rodzinnym.
Pogubilam sie juz w tych kolekcjach

Prosze, jakby ktoras z Was mogla mi zakreslic ,w jakim czasie mniej-wiecej ,ktora kolekcja ma wyjsc.

Z gory dziekuje.
Musze nadrobic watki ,ale czasu brak..
dorcia 83 jest offline  
Stary 2011-04-30, 12:02   #564
fiona
Raczkowanie

Cytat:
Jak normalny krem na dzień.

Dzieki na pewno sie zaopatrze w ten lotion i mam nadzieje,ze wkoncu mi cos pomoze bo zalamac sie idzie jak mi wszystko po godzinie splywa z twarzy.
fiona jest offline  
Stary 2011-04-30, 15:07   #565
nadi83
Rozeznanie

nie wiem, czy ktoś już wklejał (jak tak, to wybaczcie zakręconej wizażance ): http://www.zeberka.pl/art.php?id=12744 Oczywiście zeberka znów dała ciała, bo limitką to on już był....
nadi83 jest offline  
Stary 2011-04-30, 15:10   #566
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki na pewno sie zaopatrze w ten lotion i mam nadzieje,ze wkoncu mi cos pomoze bo zalamac sie idzie jak mi wszystko po godzinie splywa z twarzy.
Wiem co masz na myśli i szczerze współczuję, mnie pomogły w opanowaniu mojej cery właśnie w/w lotion na zmianę z bazą Prep+Prime spf50 i prasowany puder matujący Blot. Musisz próbować
-------------------------------------------------------------------------------------------
Nareszcie wyszły mi próby z aparatem, ale to jeszcze wymaga dopracowania także proszę o wyrozumiałość. Na swatchowym wrzuciłam złoto-fioletowy weekendowy makijaż.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-04-30 o 15:17
Stary 2011-04-30, 15:46   #567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Pytałam się was ostatnio który korektor dorradzacie, stanęło na Studio Finish i na tym, zeby do Face&Body C2 dobrac NC20 korektora, ale dostałam do pewnej miłej Wizażanki próbkę NW 2o i jestem w kropce, bo ten rózowawy odcien pasuje doC2 i mojej cery idealnie i się teraz zastanawiam, czy to nie będzie faux pas jeśli kupie korektor w odcieniu NW
Jak myślicie?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Nareszcie wyszły mi próby z aparatem, ale to jeszcze wymaga dopracowania także proszę o wyrozumiałość. Na swatchowym wrzuciłam złoto-fioletowy weekendowy makijaż.
Agniecho, super tylko prosze pisz czego uzyłas do zrobienia makijazu - takie tam przyjęłysmy zasady

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 15:58   #568
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś już wklejał (jak tak, to wybaczcie zakręconej wizażance ): http://www.zeberka.pl/art.php?id=12744 Oczywiście zeberka znów dała ciała, bo limitką to on już był....
Ten komentarz dużymi literami jest mój
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-04-30, 16:55   #569
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

agniecha...b.ładnie ale ktorymi dobrodziejstwami z Maca pomalowalas oczy?
who1 jest offline  
Stary 2011-04-30, 17:12   #570
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
agniecha...b.ładnie ale ktorymi dobrodziejstwami z Maca pomalowalas oczy?
Z tej euforii,że nareszcie zdjęcia wyszły zapomniałam - opis już na swatchowym.
Dzięki

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Agniecho, super tylko prosze pisz czego uzyłas do zrobienia makijazu - takie tam przyjęłysmy zasady
Juz załatwione.
Dzięki
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości