Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-30, 18:11   #571
natalia_ff
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny i Chlopaki.

Ostatnio jestem zawalona praca i zyciem rodzinnym.
Pogubilam sie juz w tych kolekcjach

Prosze, jakby ktoras z Was mogla mi zakreslic ,w jakim czasie mniej-wiecej ,ktora kolekcja ma wyjsc.

Z gory dziekuje.
Musze nadrobic watki ,ale czasu brak..

Surf Baby wchodzi 5-6 maja. Jeśli chodzi o pozostałe kolekcje, zerknij na poprzednią stronę - Marti podała daty dla Irlandii - w PL powinny być podobne.
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-04-30, 18:51   #572
fiona
Raczkowanie

Mam prosbe czy jakas mila wizazanka zakupilaby mi produkty mac?
fiona jest offline  
Stary 2011-04-30, 19:56   #573
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiona Pokaż wiadomość
Mam prosbe czy jakas mila wizazanka zakupilaby mi produkty mac?
W sumie ja Ci mogę coś kupić, a z jakiego miasta jesteś? Będę w Macu 5 lub 6.05 najpóźniej, po parę rzeczy z SB.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-04-30, 21:16   #574
MissScareAll
Zakorzenienie

Jakie śliczne te palety packed to go - zobaczcie swatche na temptalii Ciekawe, ile będą u nas kosztować, o ile będą w ogóle dostępne?
Stary 2011-04-30, 21:20   #575
Damaris_
Zadomowienie

One są chyba tylko na lotniskach?

Ja zdobyłam Dainty i Warm Soul.
Na cienie nie mogłam się zdecydować, kupię innym razem chyba.
Stary 2011-04-30, 21:22   #576
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jakie śliczne te palety packed to go - zobaczcie swatche na temptalii Ciekawe, ile będą u nas kosztować, o ile będą w ogóle dostępne?
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
One są chyba tylko na lotniskach?

Ja zdobyłam Dainty i Warm Soul.
Na cienie nie mogłam się zdecydować, kupię innym razem chyba.
One są na latniskach już od marca na pewno, bo jak leciałam w marcu to pani MACowka mi powiedziała, że look in the box nie mają, ale mają właśnie te. Jest jeszcze bodajże zesaw pędzli albo nawet dwa
palina_malina jest offline  
Stary 2011-04-30, 21:31   #577
tiniaczek
Zakorzenienie

Te zestawy są już do kupienia na stronie amerykańskiego Maca, może niedługo będą w UK, a potem stacjonarnie.
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-04-30, 21:40   #578
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Te zestawy są już do kupienia na stronie amerykańskiego Maca, może niedługo będą w UK, a potem stacjonarnie.
Nie one nie będą stacjonarnie, bo to jest edycja "lotniskowa", a oprócz portów lotniczych dostępna jest właśnie na amerykańskiej stronie i w sieci sklepów.... yyy.... nie no nie pamiętam teraz w jakiej sieci, ale to też w stanach. U nas w Europie to tylko lotniska. Ja będę w czwartek i może tym razem się zdecyduję. Ale bardziej chciała bym się przyjrzeć Surf Baby
Stary 2011-04-30, 21:54   #579
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Nie one nie będą stacjonarnie, bo to jest edycja "lotniskowa", a oprócz portów lotniczych dostępna jest właśnie na amerykańskiej stronie i w sieci sklepów.... yyy.... nie no nie pamiętam teraz w jakiej sieci, ale to też w stanach. U nas w Europie to tylko lotniska. Ja będę w czwartek i może tym razem się zdecyduję. Ale bardziej chciała bym się przyjrzeć Surf Baby

Ahaaa, no bo trochę się łudziłam Na lotnisku z którego latam nie mam Maca.
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:05   #580
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pytałam się was ostatnio który korektor dorradzacie, stanęło na Studio Finish i na tym, zeby do Face&Body C2 dobrac NC20 korektora, ale dostałam do pewnej miłej Wizażanki próbkę NW 2o i jestem w kropce, bo ten rózowawy odcien pasuje doC2 i mojej cery idealnie i się teraz zastanawiam, czy to nie będzie faux pas jeśli kupie korektor w odcieniu NW
Jak myślicie?
Faux pas nie bedzie jeżeli myślisz o nim jako o korektorze do pokrywania większych partii twarzy to moze nawet NW będzie lepsze, ae jak myślisz głównie o ukrywaniu tego co jest czerwonawe na twarzy to brałbym NC bo lepiej gasi

KNK jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:20   #581
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Palinko, będziesz na lotnisku? Bo wiesz co by mnie interesowało

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Faux pas nie bedzie jeżeli myślisz o nim jako o korektorze do pokrywania większych partii twarzy to moze nawet NW będzie lepsze, ae jak myślisz głównie o ukrywaniu tego co jest czerwonawe na twarzy to brałbym NC bo lepiej gasi
Kamilu, trafiłes w sedno, dokładnie o takim jego użyciu myślałam i tak dzisiaj zuzytkowałam przysłaną mi próbkę - na większe partie buzi i byłam zachwycona efektem - miałam ujednoliconą kolorystycznie buzię jak nigdy. Tylko boje sie ze z ProLong NC20 nie będzie juz tak dobrze wspolpracował jak z F&B C2. Bo przecież ProLong jest bardziej żółty.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-30 o 22:21
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:22   #582
KNK
Zadomowienie

Cytat:

Kamilu, trafiłes w sedno, dokładnie o takim jego użyciu myślałam i tak dzisiaj zuzytkowałam przysłaną mi próbkę - na większe partie buzi i byłam zachwycona efektem - miałam ujednoliconą kolorystycznie buzię jak nigdy, tylko boje sie ze z ProLong NC20 nie będzie juz tak dobrze wspolpracował jak z F&B C2. Po ProLong jest bardziej żółty.
ale Pro long korektor czy podkład ? myślałem że chcesz SF ?

KNK jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:30   #583
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ale Pro long korektor czy podkład ? myślałem że chcesz SF ?
Tak, SF chce, tylko pytanie, czy do podkąłdu Pro Long NC20 będzie pasował korektor SF NW20 na wieksze partie tak dobrze, jak do F&B C2?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:41   #584
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Tak, SF chce, tylko pytanie, czy do podkąłdu Pro Long NC20 będzie pasował korektor SF NW20 na wieksze partie tak dobrze, jak do F&B C2?
ProLong jest jednak zdecydowanie bardzej zółty niz F&B C2, jak dobrze rozblendujesz to powinno nie być niezle ale raczej nie bedzie tak dobrze zgrany jak z C2, jeżeli nakładasz wiecj podkładu to jednak bym wział NC20 do tego Prolong

KNK jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:45   #585
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ProLong jest jednak zdecydowanie bardzej zółty niz F&B C2, jak dobrze rozblendujesz to powinno nie być niezle ale raczej nie bedzie tak dobrze zgrany jak z C2, jeżeli nakładasz wiecj podkładu to jednak bym wział NC20 do tego Prolong
Tego się własnie obawiałam, wychodzi wiec na to, ze najlepiej wziac i NC20 i NW 2o
A że sie tak zapytam, który kolor podkładu Pro Long jest nabardziej zblizony do F&B C2?? Orientujesz się?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-30 o 22:46
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:52   #586
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Tego się własnie obawiałam, wychodzi wiec na to, ze najlepiej wziac i NC20 i NW 2o
A że sie tak zapytam, który kolor podkładu Pro Long jest nabardziej zblizony do F&B C2?? Orientujesz się?
tak samo trzeba by zmieszać podkład NC20 i NW 20 bo jeden jest wyrażnie zołty a drugi bezoworózowy, choć gdybym miał wybrać jeden to NW20 bym wziął bym, pozostałę NW sa mocno różowe ten 20 jest jeszcze dośc ludzki, NW15 nie ma w palecie

bardzo lubie te podkłądy ale kolory to mają do ... najbardziej mi sie podoba jak mieszam te same cyfry z NW i NC wtedy wychodzi ładny beż

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-04-30 o 22:54
KNK jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:57   #587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
tak samo trzeba by zmieszać podkład NC20 i NW 20 bo jeden jest wyrażnie zołty a drugi bezoworózowy, choć gdybym miał wybrać jeden to NW20 bym wziął, NC20 zółty jest bardzo

bardzo lubie te podkłądy ale kolory to mają do ... najbardziej mi sie podoba jak mieszam te same cyfry z NW i NC wtedy wychodzi ładny beż
To samo mnie rozbroiło w tych podkładach, krycie i efekt na buzi super, a kolory już z wzięte nei wiem skąd. Mnie najbardziej odpowiada kolor C2, ale Pro Long mam własnie NC20 i momentami mnie ta żółć wnerwia, a z drugiej strony dokupić NW20 i mieszac je razem to mnie się zwyczajnie nie chce, wiec moze lepiej kupic NW i go samego uzywac.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 23:02   #588
KNK
Zadomowienie

Cytat:
To samo mnie rozbroiło w tych podkładach, krycie i efekt na buzi super, a kolory już z wzięte nei wiem skąd. Mnie najbardziej odpowiada kolor C2, ale Pro Long mam własnie NC20 i momentami mnie ta żółć wnerwia, a z drugiej strony dokupić NW20 i mieszac je razem to mnie się zwyczajnie nie chce, wiec moze lepiej kupic NW i go samego uzywac.
NW20 jest niezłe, powyzej sa juz swinki i nawet ja który chyba woli krople rózu nie umiem sie przekonac do nich

KNK jest offline  
Stary 2011-04-30, 23:07   #589
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Poszłam do krakowskiego MACa po Warm Soul, niestety nie było, ale za to panie wykladaly Surf Baby i kupiłam cuudowny bronzer

Szukam koralowej szminki, macie jakieś typy?
zetuzetia jest offline  
Stary 2011-04-30, 23:20   #590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hibiscus z Surf Baby

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-30, 23:23   #591
dorcia 83
Rozeznanie

GG do dorcia 83

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Surf Baby wchodzi 5-6 maja. Jeśli chodzi o pozostałe kolekcje, zerknij na poprzednią stronę - Marti podała daty dla Irlandii - w PL powinny być podobne.
Dziekuje za podpowiedz

ps. Reszta dziewczyn piszace pomiedzy Toba a mna , udaly,ze nie slysza
Totalna olewka....
trudno sie mowi.

pozdrawiam.
dorcia 83 jest offline  
Stary 2011-05-01, 00:20   #592
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Hibiscus z Surf Baby
Nie, nie, Ona jest z Krakowa, nie mów Jej tak, bo mi wykupi!
Ravishing, Shy girl, Vegas Volt, Costa Chic to moje typy . No i hibiscus sławny, mam nadzieję, że i mnie się uda dorwać .

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziekuje za podpowiedz

ps. Reszta dziewczyn piszace pomiedzy Toba a mna , udaly,ze nie slysza
Totalna olewka....
trudno sie mowi.

pozdrawiam.
Bo ileż można pisać o tym samym? Totalna olewka to jest wejść na wątek i zadać pytanie, na które była odpowiedź stronę czy dwie wcześniej, no chociaż tyle można przejrzeć, prawda?
Nie chcę być złośliwa, sama nie lubię jak wchodzę na wątek, pytam i zostaję olana przez "stałe" towarzystwo, ale Tobie grzecznie ktoś odpisał, że była o tym dopiero co mowa, więc nawet jak już nie chciało Ci się wcześniej czytać to teraz wiedziałaś gdzie szukać ...

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-05-01, 01:18   #593
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Bo ileż można pisać o tym samym? Totalna olewka to jest wejść na wątek i zadać pytanie, na które była odpowiedź stronę czy dwie wcześniej, no chociaż tyle można przejrzeć, prawda?
Nie chcę być złośliwa, sama nie lubię jak wchodzę na wątek, pytam i zostaję olana przez "stałe" towarzystwo, ale Tobie grzecznie ktoś odpisał, że była o tym dopiero co mowa, więc nawet jak już nie chciało Ci się wcześniej czytać to teraz wiedziałaś gdzie szukać ...
Każdemu się zdarza być olanym, ale nie każdy robi z tego problem. Tym bardziej że odpowiedź była całą stronę wcześniej...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-05-01 o 01:20
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-05-01, 02:07   #594
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Vanth, ja bym nie dała rady i weszłabym na 100% do maca
Choćby tylko po to, zeby oblookać i pomacac cośkolwiek

Cranberry warto, a juz do niebieskich czy zielonych oczy to na bank
Łatwiej jest nie wejść, niż wejść, obejrzeć, zachwycić się - i nie móc kupić. Zresztą trochę mi niezręcznie tylko oglądać - a nuż podpadnę obsłudze

Mam zielone - więc powinno je podbić.

Zaczynam się poważnie zastanawiać nad majowymi MAC - owymi zakupamii - bo niestety wychodzi mi na to, że znów tylko na trzy wkłady uzbieram. No i czy iść dalej w neutralne wszelkie odcienie plus rozświetlacze (rozważałam konkretnie Shroom, Vex, albo Ricepaper i coś z ciemniejszego do załamania powieki - Sable, Trax, albo Twinks - nie wiem, który najlepiej komponowałby się z Patiną, doradźcie - a może w ogóle jakiś inny brąz?) czy też pozwolić sobie na jakieś wiosenne szaleństwo? Fiolety jakoś jesiennie mi się kojarzą, ale może odpowiednio zestawione pasowałyby i letnia porą? Crystal kusi...
Vanth jest offline  
Stary 2011-05-01, 07:59   #595
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Zaczynam się poważnie zastanawiać nad majowymi MAC - owymi zakupamii - bo niestety wychodzi mi na to, że znów tylko na trzy wkłady uzbieram. No i czy iść dalej w neutralne wszelkie odcienie plus rozświetlacze (rozważałam konkretnie Shroom, Vex, albo Ricepaper i coś z ciemniejszego do załamania powieki - Sable, Trax, albo Twinks - nie wiem, który najlepiej komponowałby się z Patiną, doradźcie - a może w ogóle jakiś inny brąz?) czy też pozwolić sobie na jakieś wiosenne szaleństwo? Fiolety jakoś jesiennie mi się kojarzą, ale może odpowiednio zestawione pasowałyby i letnia porą? Crystal kusi...
Ja Patinę bardzo lubię z Mulchem i zastanawiam się dlaczego ten kolor tak długo omija łam szerkim łukiem Co do rozświetaczy to dla mnie świetne są Shroom, Nylon i Jest.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-05-01, 10:11   #596
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Popieram Shroom jes wspanialy, ostatnio zakupilam takze Jest i jestem zachwycona (łącze czasami go z Shale) . Z Patina zestawiam Satin taupe, ale mam oko rowniez na Trax, z tym ze gdzies przeczytalam, ze dziewczyny nie byly z niego zadowolone...
who1 jest offline  
Stary 2011-05-01, 10:17   #597
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Popieram Shroom jes wspanialy, ostatnio zakupilam takze Jest i jestem zachwycona (łącze czasami go z Shale) . Z Patina zestawiam Satin taupe, ale mam oko rowniez na Trax, z tym ze gdzies przeczytalam, ze dziewczyny nie byly z niego zadowolone...
Trax to bardzo ładny kolor, fajnie wygląda, ładnie się blenduje. Jego jedyną wadą jest to, że podczas rozcierania uciekają te złote drobinki.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-05-01, 10:29   #598
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Łatwiej jest nie wejść, niż wejść, obejrzeć, zachwycić się - i nie móc kupić. Zresztą trochę mi niezręcznie tylko oglądać - a nuż podpadnę obsłudze

Mam zielone - więc powinno je podbić.

\
Fajnie rozswietla Shroom, ostatnio zakupilam takze Jest i jestem zadowolona. Pokusilam sie na Shale, cien tez niczego sobie, na oku mam takze Trax, ale czytalam w watku, ze niektore dziewczyny nie byly z niego zadowolone Swatche wygladaja calkiem calkiem, ale nie weim jak z jego aplikacja na powieke...

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
\
Fajnie rozswietla Shroom, ostatnio zakupilam takze Jest i jestem zadowolona. Pokusilam sie na Shale, cien tez niczego sobie, na oku mam takze Trax, ale czytalam w watku, ze niektore dziewczyny nie byly z niego zadowolone Swatche wygladaja calkiem calkiem, ale nie weim jak z jego aplikacja na powieke...
co ten Wizaz psoci...2 razy dodalam ten sam post
who1 jest offline  
Stary 2011-05-01, 10:42   #599
hola ola
Zakorzenienie

ja patine daje na calaą powieke ruchomą, w zalamanie brun i w kącik vanila

shale na cala powieke, kącik vanila/ shale a zewnetrzyn kącki i troszke w zalamanie daj carbon

mam zielone oczy

i dodam ze jestem niezmiennie zakochana w copperplate, scene, shale, quary... natomias zupelnie nie pasuje mi club, robi mi chore oko i chyba poleci w świat...
hola ola jest offline  
Stary 2011-05-01, 11:32   #600
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Palinko, będziesz na lotnisku? Bo wiesz co by mnie interesowało
Będę, wiem i nawet już myślałam o tym, tylko nie wiem czy tym razem mi fundusze pozwolą. I przede wszystkim nie wiem czy będzie, bo ostatnio tak tak zrozumiałam tą Panią, że ma już tych zestawów nie być i że weszła druga część kolekcji, czyli właśnie paletki cieni i szminek. Się zobaczy

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja posiadam Costa Chic i z czystym sumieniem mogę jej nadać miano oczobijnego koralu. Wstawiłam zdjęcie na swatchowym, ale tylko na ręce, bo ja nie umiem sobie ust sfotografować. I chyba mój aparat nie jest zbyt dobry, bo kolor trochę przygasza.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Popieram!

Komentarz o tym, że inne osoby olały i nie odpowiedziały na pytanie nie był zbyt miły, może to dlatego, że jestem chora i rozdrażniona, ale takie wypisywanie, że "reszta dziewczyn..." no nie ładnie nie ładnie
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości