Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-03, 19:59   #691
nieshya
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Słyszałem że u nas nie będzie Fashion Flower
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny we wrocławskim MACu to potwierdziły, następna kolekcja to Flighty a potem mineralne.
Niedobrze, oj niedobrze

Wczoraj zrobiłam błyskawiczny nalot na MACa i wyszłam z różem My Paradise - jutro dalsza część "oswajania" SB

Mówicie, że pigmenty warte zachodu, hmmm? Jakoś ostatnimi czasy przeszła mi faza na sypkie cienie, ale jak wiadomo kobieta zmienną jest ...
nieshya jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:01   #692
palina_malina
Rozeznanie

Trochę swatchy z Semi precious, wiem że zdjęcia cieni i pudrów były wklejane, ale na te się nie natknęłam jeszcze w wątku http://www.specktra.net/forum/thread...0#post_2114811 post numer 432

Aż zacieram ręce i sprawdzam stronę Debenhams co pięć minut, taka jestem niecierpliwa. I mam takie pytanie czy jeżeli zakupię przez internet, a okaże się, że kolekcja będzie na lotnisku i się nie oprę, to czy któraś z was chciała by przygarnąć hibiscusa pod koniec maja? Bo na pewno nie zdąży dojść przed czwartkiem. A dwie to za dużo (chciaż od przybytku ponoć głowa nie boli)
palina_malina jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:07   #693
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na swatchowy domową (czyli mojej mamy i moją) kolekcję MACowych różów
Super kolekcja Nic tylko się malować

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Mi też dziewczyny z MACa tak powiedziały. Ale za to podobno Semi-Precious absolutnie wymiata Mam nadzieję, że część rzeczy trafi do stałej oferty, bo wyglądają imponująco .....
Coraz więcej rzeczy z Semi Precious mnie zachwyca.... NARESZCIE, bo już myślałam ,że coś ze mną nie tak He he he miałam na myśli ostatnie kolekcje.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:13 Powód: błąd
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:18   #694
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Semi-Precious Specktra KLIK! i Temptalia KLIK!
Wg. Dziewczyn z MACa będa mega błyszczące - coś dla srok Swatche imho prezentują się świetnie, ale cena pewnie znowu zabije jak za Mega Metal E/s

Kasieńko pigmaki są extra Mogłam się skusić tylko na jeden zestaw, ale z chęcia wzięłabym obydwa Cienie były hmm przeciętne, dużo bardziej podobały mi się te z To the Beach w zeszłym roku, Sweet&Punchy do tej pory odżałować nie mogę
kurczę nie kocham miłością wielką cieni mineralnych. Ale z kolei lubię mineralne MACowe róże, no i MSFy może jeszcze różowa szminka
a z FF w sumie głównie mnie interesuje BP i ciemnozielony cień

kurczaki, nie miałam pigmaków na liście...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:32   #695
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę nie kocham miłością wielką cieni mineralnych. Ale z kolei lubię mineralne MACowe róże, no i MSFy może jeszcze różowa szminka
a z FF w sumie głównie mnie interesuje BP i ciemnozielony cień

kurczaki, nie miałam pigmaków na liście...
Ja zapoluję na szminkę Hibiscus i różyk. Reszty zakupu nie planuję, ale kto wie
Semi precious cudnie się zapowiada, już się nie mogę doczekać Te MSFyMineralne cienie też mnie nie urzekły oprócz Midnight madness bez brokatowej częsci oczywiście- tej nigdy nie użyłam.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:33
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-05-03, 22:12   #696
MissScareAll
Zakorzenienie

Kurczę, ubiegłyście mnie z tymi swatchami Semi-Precious
Ale wyszperałam jeszcze to:
http://www.beautyetc.be/?p=7248 - te szminki są cuuudne
Stary 2011-05-03, 22:16   #697
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cienie
Immolation jest offline  
Stary 2011-05-03, 23:00   #698
Aleksandrap
Rozeznanie

Cytat:
Słyszałem że u nas nie będzie Fashion Flower

Wielka szkoda - zaintrygowała mnie ever hip

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kurczę, ubiegłyście mnie z tymi swatchami Semi-Precious
Ale wyszperałam jeszcze to:
http://www.beautyetc.be/?p=7248 - te szminki są cuuudne

Piękne

Aleksandrap jest offline  
Stary 2011-05-03, 23:08   #699
palina_malina
Rozeznanie

A że tak się zapytam troszkę dziwnie: u nas nie będzie oznacza Polskę, czy całą Europę, czy może wybrane kraje europejskie, w tym Polskę?
palina_malina jest offline  
Stary 2011-05-03, 23:11   #700
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Wielka szkoda - zaintrygowała mnie ever hip

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Piękne
Mnie na początku też, ale jak zobaczyłam swatche to już przestała mi się podobać.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-05-03, 23:17   #701
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A że tak się zapytam troszkę dziwnie: u nas nie będzie oznacza Polskę, czy całą Europę, czy może wybrane kraje europejskie, w tym Polskę?
jako że to polski portal piszemy o sytuacji w PL

KNK jest offline  
Stary 2011-05-03, 23:51   #702
martiryb
Wtajemniczenie

nie wytrzymałam i zamówiłam na stronie UK kilka drobiazgów z SB
wzięłam róż, Hibiscusa, białą kredkę i Saffron jestem z siebie dumna, że nic mnie więcej nie skusiło

zacieram już rączki na Semi-Precious choć trochę się boję, bo tam tyle cudowności

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-05-04, 02:01   #703
Vanth
Raczkowanie

Jeśli cienie z Semi - Precious będą na żywo równie zabójcze, jak na swatchach czeka mnie dziura budżetowa...

Matrib - właśnie dopadłam Twego bloga i pochłaniam go z wypiekami na twarzy - prawdziwe MAC - owe kompendium wiedzy - na reszcie wiem, cóż dokładnie znaczą konkretne wykończenia cieni! A makijaże będę bezczelnie kopiować!
Vanth jest offline  
Stary 2011-05-04, 08:37   #704
BrandNewName
Zadomowienie

Dzięki za pochwały kolekcji Trochę się tego przez lata nazbierało

Ja jak zwykle odwrotnie jak wszyscy ale w ogóle mnie Semi-Precious nie rusza Cieni mineralnych nie lubię bo nawet na swatchach z tej kolekcji widać że dużo gorzej wyglądają na sucho niż na mokro a ja jednak rzadko nakładam na mokro. Za MSFami i różami mineralnymi nie przepadam, jestem ciekawa pędzli i może na coś doustnego się skuszę.

Dzisiaj moje skarby z SB dostanę i już się nie mogę doczekać
Stary 2011-05-04, 09:15   #705
MaSS1984
Raczkowanie

GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984

Witam Panie i Pana Długo mnie tu nie było, ale przebrnęłam przez wszystko.

Martiryb nie sugeruj się tym co mówią w MACu. Oni sami nie wiedzą W "moim" sklepie wychodzi w czwartek, z resztą kolekcja weszła on line, co przeważnie jest kilka dni przed wejściem w sklepach.

Nie wiem co wezmę z SB... Zapewne My paradise (może i dwa, żeby na jeden patrzeć, a drugi używać hahaha) , Hibiscus, Crushed Metallic Pigment Stacks (nie wiem czy oba, bo muszę porównać ten fioletowo-rożowy ze stack'iem ze Spring 2010). Z cieni chyba nic... Wydaje mi się, że Swell Baby może być podobny do Gazette Grey z LoL. Wezmę swoje palety do sklepu i zrobię porównanie Bo ogólnie nic specjalnego w cieniach z tej kolekcji nie widzę. Ta kolekcja to jednak nie To The Beach, kiedy nie powiem ile wydałam
Z Fashion Flower nie wiem czy coś wezmę, bo w sumie nic mnie jakoś nie zachwyca. Ever Hip mam z Liberty. Może szmineczka Mlle i cień B&C. W sumie w czasie, gdy wyjdzie kolekcja to będę w Polsce, ale nie ma to jak zakupy przez internet.
Flighty- NIC!!!
Semi Precious będzie za to na bogato I pędzle, i mineralize skinfinish'e.
MAC nie powala mnie na kolana. Nie wiem czy to wynik: "za dużo", czy na prawdę nie ma ostatnimi czasy czegoś naprawdę niepowtarzalnego. Nawet Marti już nie kupuje tyle co kiedyś hahahaha
Pozdrawiam Was.
PS Nie myślicie o jakimś zlocie w KRK w czerwcu? Ciągle Wro i Wro, a do Wro mi chyba dwa pociągi z Bielska jeżdzą, a autem tam gdzie jeżdżą tramwaje się boję
Szukam perfekcyjnego podkładu... Mam w użyciu: MAC Studio Fix, Sculpt, Clinique Superfit, Chanel Mat Lumiere, Nars Sheer i Matte Glow, Lancome Teint Idole Silky Matte, La Prairie Skin Caviar C/F, MUFE
MaSS1984 jest offline  
Stary 2011-05-04, 10:54   #706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja jak zwykle odwrotnie jak wszyscy ale w ogóle mnie Semi-Precious nie rusza Cieni mineralnych nie lubię bo nawet na swatchach z tej kolekcji widać że dużo gorzej wyglądają na sucho niż na mokro a ja jednak rzadko nakładam na mokro. Za MSFami i różami mineralnymi nie przepadam, jestem ciekawa pędzli i może na coś doustnego się skuszę.
Brandi mam tak samo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-05-04, 11:24   #707
Aleksandrap
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mnie na początku też, ale jak zobaczyłam swatche to już przestała mi się podobać.

U mnie dokładnie odwrotnie, po zdjeciach na temptalii trafiła na moją listę. Szkoda, ze nie dotrze do Polski

Semi-precius zapowiada sie ciekawie...

Aleksandrap jest offline  
Stary 2011-05-04, 11:24   #708
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brandi mam tak samo
mnie z opisu pedzle kuszą i ewnetualnie ten rózowy MSF

KNK jest offline  
Stary 2011-05-04, 11:49   #709
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Z opisu też mnie ciekawią ale na szczęście jestem już na etapie "nie potrzebuję kolejnego pędzla"... aczkolwiek u mnie pojęcie "nie potrzebuję" jest pojęciem bardzo względnym
Stary 2011-05-04, 11:53   #710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Kamil, Ty lepiej nie kuś różowym MSF-em na zapas żeby niepotrzebne, nagle stało się potrzebne
A co do pędzli, taaa no pędzle to owszem, przydać by się przydały, ale pewno cena nie będzie za wesoła

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-04 o 11:54
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-05-04, 12:28   #711
MissScareAll
Zakorzenienie

O nie, a chciałam szminki Ever Hip i Growing Trend z Fashion Flower... Liczyłam na wcześniejsze przetestowanie w sklepie, żeby mieć pewność, co do zakupu
Stary 2011-05-04, 18:28   #712
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
PS Nie myślicie o jakimś zlocie w KRK w czerwcu? Ciągle Wro i Wro, a do Wro mi chyba dwa pociągi z Bielska jeżdzą, a autem tam gdzie jeżdżą tramwaje się boję
Jestem za ! Albo jak wejdzie SP?!?(ale to już chyba lipiec)
Stary 2011-05-04, 19:02   #713
kasiaj85
Moderator

Cytat:

Dzisiaj moje skarby z SB dostanę i już się nie mogę doczekać
no ja mam z mineralnymi podobnie z tą różnicą że jeszcze różyk czy msfa to kupię ) Ale za cieniami nie przepadam...
aaaaaaaa masz już skarbyyy???

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-05-04, 19:24   #714
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Aaaa...przypłynęły moje MACzki zza oceanu dzieli nas teraz "tylko" 100km nie wiem kiedy pojadę do Rodzicieli chcę już! 10 sztuk wkładów zakupione. Jak dorwę to się pochwalę

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-05-04, 21:13   #715
BrandNewName
Zadomowienie

Tak mam już moje skarby Nowa MACowa ekipa we Wro to takie samo zło wcielone jak stara bo namówiły moja mamę na 2 rzeczy spoza listy
Saffron trochę mnie zaskoczył - jest owszem piękny czerwono-miedziany rudy ale jakis taki trudny w obsłudze, trzeba się nim trochę napracować żeby uzyskać kolor, Surf USA jest po prostu cudny, aż muszę go solo wypróbować Swell baby - specjalnie porównałam go z Bough Grey z LoL i sa podobne ale inne (BG to taki brudny, lekko zielony szary, SB jest od niego jaśniejszy, ma więcej drobinek i jest to taki "czysty" szary), spoza listy doszedł Sun Blonde - taka musztardowa żółć, pewnie podobna do jakiegoś ze stałej ale jest na tyle ciepły i lekko wpadający w pomarańcz że będzie sie pięknie z pomarańczem prezentował (już mam pomysł na zestawienie Sun londe+Orange+Saffron). Jak myślałam Hibiscus nie dla mnie Na mnie po prostu takie szminki wyglądają na zgaszone, nie widać w ogóle tych pomarańczowych podtonów - ja muszę mieć albo zdecydowane kolory albo nudasy, subtelności kolorystyczne na ustach nie dla mnie A to moja mama skorzystała bo na niej wygląda przepięknie I też z poza listy skusiła się na Bust Out - jagodowa ale ciepła, intensywnie błyszcząca szminka, nie wiem czy jest to jakiś specjalnie oryginalny kolor ale bardzo ładny. Suntinta jeszcze nie testowałam.

Są już też w sprzedaży "mokre" chłodzące pudry - te 2 co w Disney'u były i jakiś nowy kolor
Stary 2011-05-04, 22:10   #716
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
o tak, piękny zbiór róży (zwłaszcza, że moja kolekcja wygląda podobnie ) Zauważyłam "dziurę" w jednym Beauty Powder Ja swojego Hello Kitty nie mogę zmęczyć - mimo bardzo częstego używania do denka jeszcze daleko. Masz może jakiś nowy patent na BP? Bo pamiętam jak już dość dawno chyba z Tobą też dyskutowałyśmy tutaj o różnych użyciach BP. (eh, ja mam 4 nagromadzone i chciałabym w końcu jakiś zużyć )

Cytat:
A to moja mama skorzystała bo na niej wygląda przepięknie I też z poza listy skusiła się na Bust Out - jagodowa ale ciepła, intensywnie błyszcząca szminka, nie wiem czy jest to jakiś specjalnie oryginalny kolor ale bardzo ładny.
to ja zupełnie jak Twoja mama też na te szminki się kusiłam i (póki co) tylko na nie - z tym, że do MACa poszłam z zamiarem niekupowania niczego. Pomaziałam się po ręce, stwierdziłam, że jednak takie sobie i miałam wyjść, ale panie skusiły mnie na testowanie na ustach, no i wpadłam Hibiscus Bust Out Przy moim typie urody to takie szminki, które robią cały makijaż - też dlatego mi się tak spodobały

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brandi mam tak samo
i ja podobnie
w ogóle dwie następne kolekcje chyba sobie odpuszczę, a za to wreszcie uzupełnię kolekcję o kilka rzeczy ze stałej oferty

Cytat:
dobry pomysł, ale w Krk też tramwaje
Kajol jest offline  
Stary 2011-05-04, 22:16   #717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A na mnie na poczcie czeka z truskawy Newly Minted i Sky Blue, juz sie jutra doczekac nie moge

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-05-04, 22:18   #718
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Matrib - właśnie dopadłam Twego bloga i pochłaniam go z wypiekami na twarzy - prawdziwe MAC - owe kompendium wiedzy - na reszcie wiem, cóż dokładnie znaczą konkretne wykończenia cieni! A makijaże będę bezczelnie kopiować!
cieszę się bardzo zapraszam regularnie

Cytat:
a myślałam, że to ja mam dużo róży i wyrzuty przy kupnie kolejnych dzięki Pati

Cytat:
Martiryb nie sugeruj się tym co mówią w MACu. Oni sami nie wiedzą W "moim" sklepie wychodzi w czwartek, z resztą kolekcja weszła on line, co przeważnie jest kilka dni przed wejściem w sklepach.
no wiem wiem dlatego nie wytrzymałam i zamówiłam wczoraj na stronie, żeby mieć pewność, że będzie moje to co chcę..
żeby nie było, że pojadę do MACa za tydzień, a tam kolekcja wyprzedana, bo wyszła jednak tydzień wcześniej niż mówiono nie ze mną te numery

Cytat:
Semi Precious będzie za to na bogato I pędzle, i mineralize skinfinish'e.
ojjjj tak

Cytat:
MAC nie powala mnie na kolana. Nie wiem czy to wynik: "za dużo", czy na prawdę nie ma ostatnimi czasy czegoś naprawdę niepowtarzalnego. Nawet Marti już nie kupuje tyle co kiedyś hahahaha
i sama się sobie dziwi

Cytat:
dokładnie tak jak mnie zwłaszcza pędzle..
czemu oni w jedną kolekcję wrzucają tyle fajnych drogich rzeczy.. 4 nowe pędzlaki i 3 nowe MSFy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no ja mam z mineralnymi podobnie z tą różnicą że jeszcze różyk czy msfa to kupię ) Ale za cieniami nie przepadam...
dokładnie tak jak ja cienie mineralne są beee

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-05-04, 22:31   #719
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
Witam Panie i Pana Długo mnie tu nie było, ale przebrnęłam przez wszystko.

Tez tak wlasnie myslalam zazwyczaj w online shopie kolekcja jest na doslownie kilka dni przed wejsciem do sklepow ja sie wybieram na zakupy w piatek z nadzieja ze wszystko sobie pomacam a jak nadal nie bedzie to zamawiam online
Madzia19 jest offline  
Stary 2011-05-04, 22:46   #720
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
o tak, piękny zbiór róży (zwłaszcza, że moja kolekcja wygląda podobnie ) Zauważyłam "dziurę" w jednym Beauty Powder Ja swojego Hello Kitty nie mogę zmęczyć - mimo bardzo częstego używania do denka jeszcze daleko. Masz może jakiś nowy patent na BP? Bo pamiętam jak już dość dawno chyba z Tobą też dyskutowałyśmy tutaj o różnych użyciach BP. (eh, ja mam 4 nagromadzone i chciałabym w końcu jakiś zużyć )

to ja zupełnie jak Twoja mama też na te szminki się kusiłam i (póki co) tylko na nie - z tym, że do MACa poszłam z zamiarem niekupowania niczego. Pomaziałam się po ręce, stwierdziłam, że jednak takie sobie i miałam wyjść, ale panie skusiły mnie na testowanie na ustach, no i wpadłam Hibiscus Bust Out Przy moim typie urody to takie szminki, które robią cały makijaż - też dlatego mi się tak spodobały
Dziura jest z Spectacle! i to było opisane jako high light powder i dla mnie to taka lepsza wersja BP. BP dalej nie lubię bo do używania tego jako puder jestem za jasna a do używania jako róż nie mam cierpliwości (wolę nałożyć bardzo delikatnie ciemny róż niż bawić się z wydobywaniem koloru z BP nakładając warstwami). Fajnie się BP sprawdzają jako bazy pod róż jak chcę podbić jakiś kolor lub ochłodzić jakiś ciepły róż ale na to też trzeba mieć chwilkę czasu na zabawę Spectacle! uwielbiam bo jest mój idealny kolor delikatnego, ożywiającego różu

No te szminki też mnie zaskoczyły bo naprawdę się fajnie na ustach prezentują

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a myślałam, że to ja mam dużo róży i wyrzuty przy kupnie kolejnych dzięki Pati
Hahaha ja przez MACa już dawno gdzieś zagubiłam zdrowy rozsądek I to prawda że tak miło wśród was współuzależnionych się uzależnieniem pochwalić - zawsze lepiej się czuje wariat wśród wariatów niż wśród normalnych

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości