Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-12, 13:37   #1591
miss90
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
czy ktoś ma ten czarny matowy cień z MAC?
czy on rzeczywiście jest czarno-czarny? czy wchodzi w granat?
ponawiam ..
miss90 jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:40   #1592
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
ponawiam ..
Ja mam ale prasowany Carbon. Dla mnie jest czarny w 100%
Stary 2011-06-12, 14:39   #1593
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No problemo
Fenkju

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:

Super rzeczy, rozwietlacze bomba
Wszystko cudne z resztą... dla mnie cały MAC to jest jeden muszmieć To się leczy
Się rozumie!!!
Jeszcze nie wynaleziono skutecznej metody
Stary 2011-06-12, 15:14   #1594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Kto wie, po ile jest Studio Fix fluid?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-06-12, 15:17   #1595
histamina
Raczkowanie

Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej kochane! Kolejna fanka MACa, czyli ja:P dołącza się Obecnie mieszkam w UK, gdzie regularnie sępiłam próbeczki I tak przetestowałam:

-chocolade brown - jest niezły, nawet na dzień, ciekawie łączy się z taki mieniącym niebiesko-fioletowym (ale nalepka mi się zdarła co to za kolor) i tworzy fajny kolorek.

-naked - uwielbiam go! skończył mi się właśnie, używałam go nagminnie, ślicznie pasuje do granatu, brązu i szarości.

-rox -mi sie nie podoba zbytnio, używam tylko jako dodatkowy na imprezke

- bright fusia - na imprezkę tak, ale troszkę nie pasuje do mojej osobowości, zresztą mam oczy koloru niebieskiego wiec myślę, że do brązowych będzie bardziej pasował...

-golden lemon - jest ok, ale nei jestem jego fanką gdyż źle się łączy z innymi cieniami, ale może to moja nieumiejętność

To tyle. Próbowałam w salonie jeszcze taki czarno szaro świecący i też był fajny, tyle, że nazwy nie pamiętam.

Przymierzam się teraz do zakupu pigmencików na allegro i wiem, że muszę uważać na podróby. Wynalazłam parę aukcji, które wydają się być OK. Ale czy mogłabym was prosić o podpowiedź czy wg. was są to oryginalne produkty?

georgina72 - jest na wizażu jako ufny sprzedawca, więc zakładam, że w dalszym ciągu nim jest. Reszta podanych w wątku na początku już nie prowadzi sprzedaży.
http://allegro.pl/cienie-pigmenty-ma...656177875.html

SHAROOFKA - wg. mnie także oryginalne, rozmawiałam z nią przez mail i chyba obstawiałabym ją, aby dodać do listy na początku wątku.
http://allegro.pl/mac-pigmenty-100-o...659070419.html

hesteban - podobnie jak wyżej...
http://allegro.pl/oryginalne-pigment...654787247.html

www_prozakupy_pl - tutaj mam już wątpliwości.
http://allegro.pl/wyprzedaz-mac-pigm...647370069.html

beauty-cosmetics - a tego najmniej jestem pewna...
http://allegro.pl/mac-pigmenty-nowe-...642907170.html

A wy jak myślicie dziewczyny? Chciałam je sobie zamówić, bo za miesiąc wracam do PL i byłoby fanie pobawić się znów makijażem oczka Teraz właśnie wymyślam kolorki, jakie pasowałyby do mojego typu urody, jestem panią lato, mam ziny typ urody, zimny błękit oczów z granatową oprawką, farbuję się na zimny blond (balejaż z naturalnym zimnym ciemnym brązem, skóra jasna, odcień żółtawy. Jak się na coś zdecyduje to wam przekaże jakie kolorki i czy pasują do mnie i jak ich mieszanki jako podkład pod ciebie będę używać dalej własnoręcznie robionej.

Będę wdzięczna za wszelkie porady co do oryginalności pigmentów, jak i co do kolorystyki
4.uczę się hiszpana

I poszerzam moją wiedzę by za 2,5 roku móc być dobrym kosmetologiem i mazidłologiem
histamina jest offline  
Stary 2011-06-12, 19:12   #1596
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
ponawiam ..

Nie ma pigmentu z taka nazwą, MAC nie numeruje swoich produktów. To podróba...Przejrzyj wątek, pierwszy post - tam jest dużo informacji

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2011-06-12, 19:34   #1597
KNK
Zadomowienie

dziewczyny wrocławskie i okoliczne :P co byście powiedziły na spotkanie 24lipca w niedziele we Wrocławiu ? prosze o szybką odpowiedź bo jest jeszcze kilka biletów, to akurat po moim Mediolanie wiec mogę wam od razu fanty przywieżć

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-06-12 o 19:39
KNK jest offline  
Stary 2011-06-12, 19:42   #1598
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja tez chce ja tez chce! Ale mnie nie bedzie w PL
Immolation jest offline  
Stary 2011-06-12, 19:52   #1599
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziewczyny wrocławskie i okoliczne :P co byście powiedziły na spotkanie 24lipca w niedziele we Wrocławiu ? prosze o szybką odpowiedź bo jest jeszcze kilka biletów, to akurat po moim Mediolanie wiec mogę wam od razu fanty przywieżć
taaaaaaaaaak
Stary 2011-06-12, 20:11   #1600
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kto wie, po ile jest Studio Fix fluid?
Ok 120 zł Tak mi się mota po głowie, ale mogę się mylić

No i muszę wam powiedzieć, że jestem mega happy z zakupu Bounca Okazał się rewelacyjną bazą Makijaż zrobiłam ok. 13, do tej pory jest nienaruszony Alleluja Normalnie to już cały by się skawalił, mało która baza mi się sprawdza... a tu Bouncowy cień okazał się idealną bazą

No, to na tyle chwalenia... idę się próbować uczyć na egzamin
Ale będę zaglądać
Stary 2011-06-12, 21:07   #1601
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ok 120 zł Tak mi się mota po głowie, ale mogę się mylić
Kolciu, dziękuję
Podobno pompke do niego kupuje sie osobno? jak dla mnie to idiotyzm i wyciąganie doatkowej kasy z kieszeni.

A ja dzisiaj nowatorski makijaż w wersji very light, bo szłam na grilla i nie chciałam sie malowac mocno, ale całkiem bez tez nie chciałam isć
Na cała powiekę Paint Pot Gorundwordk i czarna krecha, a na dolna Bare Study i to wsio i kurde, Groundwork super robi za sam cień, no nachwalić sie nie moge, chyba częściej go będę tak stosować

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:13   #1602
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Kolciu, dziękuję
Podobno pompke do niego kupuje sie osobno? jak dla mnie to idiotyzm i wyciąganie doatkowej kasy z kieszeni.

A ja dzisiaj nowatorski makijaż w wersji very light, bo szłam na grilla i nie chciałam sie malowac mocno, ale całkiem bez tez nie chciałam isć
Na cała powiekę Paint Pot Gorundwordk i czarna krecha, a na dolna Bare Study i to wsio i kurde, Groundwork super robi za sam cień, no nachwalić sie nie moge, chyba częściej go będę tak stosować
Ale nie za ma co Coś pomiędzy 115-120 zł
No pompka niby osobno, ale nie wiem, czy tego nie zmienili
Sama pompka to dodatkowe 15 zł...

No ja muszę też PP kupić i potestować, ale to w lipcu
A są zdjątka na Swatchowym Pędzę zerknąć
Stary 2011-06-12, 21:20   #1603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ale nie za ma co Coś pomiędzy 115-120 zł
No pompka niby osobno, ale nie wiem, czy tego nie zmienili
Sama pompka to dodatkowe 15 zł...

No ja muszę też PP kupić i potestować, ale to w lipcu
A są zdjątka na Swatchowym Pędzę zerknąć
Nie ma Kolciu zdjątek, bo na oku za delikatny, aby moja dziadoska idiotkamera to wyłapała
Ale moge zrobić swatche jutro na ręce i w słoiku, chcesz?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:21   #1604
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Kolciu, dziękuję

kosztuje 115, dozownik chyba 17 albo 19 nie pamietam, Corii piszesz sie na zlot we wrocławiu ?

KNK jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:26   #1605
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
kosztuje 115, dozownik chyba 17 albo 19 nie pamietam, Corii piszesz sie na zlot we wrocławiu ?
Dzięki Kamil
Oj, chciałabym bardzo się pisac na ten zlot, ale nie wiem, czy dam radę się przytargać ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:32   #1606
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki Kamil
Oj, chciałabym bardzo się pisac na ten zlot, ale nie wiem, czy dam radę się przytargać ...
a gdzie ty mieszkasz ? bo prawdopodobnie bede wracał przez pyrzowice bo powroty z WRO cholernie drogie wiec bedę jakąs godzinkę na ślunsku

KNK jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:32   #1607
kasiaj85
Moderator

Cytat:

Piękny, cudowny, genialny Meteoryty i wszystkie inne rozświetlacze które lubiłam do tej pory mogą się schować

Zmacaj, on ma w sobie trochę lavendy, niebieskiego A bo ja wiem... ale wygląda makabrycznie cudnie Co nieco przypomina mi wycofanego Thrrrroba z Benefitu, którego bardzo lubię... ale mam ostatnią sztukę na wykończeniu no i Dame będzie idealnym zastępcą
) oj meteoryty to zupełnie inny rodzaj rozświetlenia ) ale też je lubię i są taaaaaaaakie wydajne "makabrycznie cudny" wygląd do mnie totalnie przemawia więc muszę go koniecznie zobaczyć na żywo

Cytat:
No przeglądając to forum lista muszmieciów niebezpiecznie się rozrasta

Super rzeczy, rozwietlacze bomba
Wszystko cudne z resztą... dla mnie cały MAC to jest jeden muszmieć To się leczy
ad 1. ) potwierdzam
ad 2. chyba sie nie leczy... zresztą po co leczyć - to taka miła pasja i ciągle się coś nowego odkrywa tak jak ja shadesticki odkryłam ostatnio zawsze myślałam, że one limitowane są

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:37   #1608
KNK
Zadomowienie

Kasia a ty jak z 24 lipca ???

KNK jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:40   #1609
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Nie ma Kolciu zdjątek, bo na oku za delikatny, aby moja dziadoska idiotkamera to wyłapała
Ale moge zrobić swatche jutro na ręce i w słoiku, chcesz?
Poproszem
Ja tam nie mam idiotokamery... ale zdjęć sobie samej makijaży robić nie umiem...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
) oj meteoryty to zupełnie inny rodzaj rozświetlenia ) ale też je lubię i są taaaaaaaakie wydajne "makabrycznie cudny" wygląd do mnie totalnie przemawia więc muszę go koniecznie zobaczyć na żywo

ad 1. ) potwierdzam
ad 2. chyba sie nie leczy... zresztą po co leczyć - to taka miła pasja i ciągle się coś nowego odkrywa tak jak ja shadesticki odkryłam ostatnio zawsze myślałam, że one limitowane są
No meteorki inne, też je lubię... ale teraz mam fazę na takie rozświetlanie tym MAC'owym cudem

Leczyć dla dobra portfela, karty kredytowej... ale wtedy ja będę smutna Więc dobra, nie leczyć
Stary 2011-06-12, 21:51   #1610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Poproszem
Ja tam nie mam idiotokamery... ale zdjęć sobie samej makijaży robić nie umiem...
To jutro zrobię swatche, bo dzisiaj już za ciemno.

A robienie zdjec sobie samej jako tako opanowałam, choć gdybym miała lepszy sprzęt to byłabym wniebowzięta

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-06-12, 22:28   #1611
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Kasia a ty jak z 24 lipca ???
Ja sie nie deklaruję Kochany, bo tyle co w MACu byłam, i wiem na pewno, że na Semi-Precious też trochę wydam, no i przy okazji będę we wrocku, więc nie wiem czy po trzech tygodniach znów tam pojadę...
Cytat:

No meteorki inne, też je lubię... ale teraz mam fazę na takie rozświetlanie tym MAC'owym cudem

Leczyć dla dobra portfela, karty kredytowej... ale wtedy ja będę smutna Więc dobra, nie leczyć
ja długo szukałam rozświetlacza na każdy dzień, takiego uniwersalnego i właśnie taki jest S&G. No i nie żal mi go używać bo nie jest limitowany hehe
nie leczyć, zdecydowanie nie leczyć ))

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-06-12, 23:08   #1612
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:

klask i:

Oh yes!

Cudnie, że z takim wyprzedzeniem, załatwię sobie wolne Fanty fajne muszą być uskrobię sobie listkę

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2011-06-13, 02:06   #1613
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
No i muszę wam powiedzieć, że jestem mega happy z zakupu Bounca Okazał się rewelacyjną bazą Makijaż zrobiłam ok. 13, do tej pory jest nienaruszony Alleluja Normalnie to już cały by się skawalił, mało która baza mi się sprawdza... a tu Bouncowy cień okazał się idealną bazą
Kusisz, a już obiecałam sobie w tym miesiącu nic z MAC - a nie fundować - i już widzę, jak tej obietnicy dotrzymam . Czy dobrze mi się wydaje, że Bounce tworzy na powiece taką pól - transparentną, lekko opalizującą taflę? A makijaż obłędny - coraz bardziej się przekonuję do mniej standardowych zestawień kolorystycznych, tylko że u Ciebie to idealnie ze sobą współgra, zaś kiedy sama próbuję - otrzymuję plamę bliżej niesprecyzowanego koloru - chyba jeszcze długa droga przede mną...
I przedłuża trwałość cienia - tym bardziej trzeba będzie rozważyć. A czym go nakładasz - pędzelkiem, czy też palcem?
Vanth jest offline  
Stary 2011-06-13, 09:01   #1614
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja też nieśmiało pisałabym się na takie spotkanie , bo nie będę mogła być na inauguracji kolekcji SP na początku lipca, a na pewno będę chciała pędzelki z tej kolekcji, więc i tak wizyta w MAC'u mnie czeka .

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:

Mnie też Bounce przypadł do gustu - super sprawdza się jako rozświetlacz do kości policzkowych, jak również jako baza pod cienie. Wczoraj zrobiłam sobie taki delikatny makijaż oczu właśnie na bazie Bounce'a i trzymał się mimo upału calutki dzień. Najpierw nałożyłam Bounce, potem na całą powiekę dałam Vapour, w załamaniu Malt i Scene, a na środek powieki jeszcze trochę cienia Vanilla. Do tego kreska z Carbon'a i na dolnej powiece Scene. Wyszło naprawdę ładnie, moim skromnym zdaniem
OlaM jest offline  
Stary 2011-06-13, 10:38   #1615
Lemirka
Zakorzenienie

Kamilu - a gdzie to spotkanie miałoby być?
Lemirka jest offline  
Stary 2011-06-13, 11:03   #1616
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja długo szukałam rozświetlacza na każdy dzień, takiego uniwersalnego i właśnie taki jest S&G. No i nie żal mi go używać bo nie jest limitowany hehe
nie leczyć, zdecydowanie nie leczyć ))
No to jest bardzo ważne, że on nie limitowany... i wydaje się mega wydajny

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Kusisz, a już obiecałam sobie w tym miesiącu nic z MAC - a nie fundować - i już widzę, jak tej obietnicy dotrzymam . Czy dobrze mi się wydaje, że Bounce tworzy na powiece taką pól - transparentną, lekko opalizującą taflę? A makijaż obłędny - coraz bardziej się przekonuję do mniej standardowych zestawień kolorystycznych, tylko że u Ciebie to idealnie ze sobą współgra, zaś kiedy sama próbuję - otrzymuję plamę bliżej niesprecyzowanego koloru - chyba jeszcze długa droga przede mną...
I przedłuża trwałość cienia - tym bardziej trzeba będzie rozważyć. A czym go nakładasz - pędzelkiem, czy też palcem?
Tak, dokładnie, sam jako cień to marnie, chyba że chcemy tylko rozświetlić, bo tak jak piszesz, to taka lekko połyskująca półtransparentna powłoka

Oj tam oj tam... lata ćwiczeń, ale nie lubię malować siebie... tzn. moich oczu Kiedyś lubiłam, teraz nie znoszę, dla mnie konieczność to rzęsy i kreska roztarta na dole, może być jeden kolor na powiece górnej... ale to i tak nie zawsze mi się chce Ale za to malowanie (torturowanie) innych to czysta przyjemność

Ja go najpierw roztarłam, potem jeszcze nieco doklepałam. Kurka i mała kapeczka starcza na 2 powieki i jeszcze właśnie na kości policzkowe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie też Bounce przypadł do gustu - super sprawdza się jako rozświetlacz do kości policzkowych, jak również jako baza pod cienie. Wczoraj zrobiłam sobie taki delikatny makijaż oczu właśnie na bazie Bounce'a i trzymał się mimo upału calutki dzień. Najpierw nałożyłam Bounce, potem na całą powiekę dałam Vapour, w załamaniu Malt i Scene, a na środek powieki jeszcze trochę cienia Vanilla. Do tego kreska z Carbon'a i na dolnej powiece Scene. Wyszło naprawdę ładnie, moim skromnym zdaniem
No właśnie, tak to chyba nawet baza UD na mnie nie działa, w ogóle bazy marnie się na mnie sprawdzają... dużo lepiej wszelkiego rodzaju mokre cienie Jakieś dziwne mam to moje oko

A makijaż brzmi ślicznie
Szkoda, że nie obfociłaś
Stary 2011-06-13, 11:32   #1617
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Teraz na szybko wklejam na swatchowym mój makijaż dzisiejszy... bosze, kocham robić zdjęcia a nie umiem zrobić sobie sama dobrych zdjęć moich makijaży
A mogłabyś napisać jakiego tuszu do rzęs użyłaś? takie piękne pewnie naturalnie podkręcone?

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-06-13, 11:38   #1618
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać jakiego tuszu do rzęs użyłaś? takie piękne pewnie naturalnie podkręcone?
Dziękuję Bardzo bardzo
Tusz to zwykły Avonowski Color Trend
Mój ukochany to Helena Rubinstein Felline Black... po nim mam 2 razy takie
Stary 2011-06-13, 11:41   #1619
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Dziękuję Bardzo bardzo
Tusz to zwykły Avonowski Color Trend
Mój ukochany to Helena Rubinstein Felline Black... po nim mam 2 razy takie
Dziękuję wypróbuję, gdy już dorwę
Hah, czyli takie już masz rzęsy, że problemu z nimi żadnego...

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-06-13, 11:55   #1620
OlaM
Moderator

Cytat:
A makijaż brzmi ślicznie
Szkoda, że nie obfociłaś
Dziękuję .
Chyba muszę kiedyś się odważyć i sfotografować swoje próby makijażowe .
Tylko mam ten sam problem, co większość Dziewczyn - aparat "zjada" kolory i nie wygląda to zbyt interesująco, więc nie chcę nawet zaśmiecać swatchowego wątku .
zwłaszcza, że tam tyle pieknych makijaży, w tym Twój

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-06-13 o 11:56
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości