Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-03, 14:16   #2341
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Corii wystarczy, że masz kartę do płacenia elektronicznego wypukłą taką
Wlasnie, ze nie, bo ja ma tylko bankomatową visa electron i nie chciał mi jej łyknąć

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 14:17   #2342
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale jak kiedys zalozyla konto, chialam cos kupic to wiem, ze nie moglam zaplacic
Ja też mam problem z swoim paypallem, nie chciał się zweryfikować i połączyć z ebayem, przez to do dziś używam konta Ukochanego. Pani konsultantka nie umiała nam pomóc i powiedziała, że czasem konta paypall nie działają dobrze i oni nic nie umieją z tym zrobić...

A tak żeby nie było off-topowo: z tej kolekcji tylko pędzel, trzymam się twardo, zobaczymy co będzie we czwartek...
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-07-03, 14:20   #2343
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
fakt ciemno zielony piekny, ale jednak moim zdaniem przegrywa z pigmentem Deep blue green, chociaz on jakaby cieplejszy - Jezu wybory sa trudne
Właśnie się okazało, że mam charmsa Deep Blue Green mając o tym pojęcia Stanowczo trzeba przejrzeć kuferek... BTW. Dawno nie widziałam tak ładnej, intensywnej zieleni jak ten cień
Stary 2011-07-03, 14:21   #2344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ile kosztują w macu Eye Kohle?, kto wie?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 14:23   #2345
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Wlasnie, ze nie, bo ja ma tylko bankomatową visa electron i nie chciał mi jej łyknąć
Bankomatowa = debetowa, a ja mówię o tym KLIK!

Taką kartę najpierw ładujesz dowolną kwotą, a dopiero potem możesz nią płacić, taki pre-paid. Dzięki temu jeśli ktoś nawet przejmie dane karty nie ma dostępu do pieniędzy zgromadzonych na koncie.
Stary 2011-07-03, 14:27   #2346
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Bankomatowa = debetowa, a ja mówię o tym KLIK!

Taką kartę najpierw ładujesz dowolną kwotą, a dopiero potem możesz nią płacić, taki pre-paid. Dzięki temu jeśli ktoś nawet przejmie dane karty nie ma dostępu do pieniędzy zgromadzonych na koncie.
takiej nie mam, dlatego proszę innych o zakup

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-07-03 o 14:28
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 14:46   #2347
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Visa electron nie przyjmie, to zwykla karta platnicza jedynie w przypadku sklepow, natomiast na tru jest chyba potrzebna kredytowa
who1 jest offline  
Stary 2011-07-03, 14:48   #2348
Lemirka
Zakorzenienie

Mi również było miło Was zobaczyć Dziewczyny

A co do pp - to założenie konta na pp to kwestia kilku minut. Ja nie mam karty a wszędzie jako mogę to płacę pp - banalny w obsłudze i w każdej chwili można go doładować z konta.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-07-03, 15:14   #2349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Visa electron nie przyjmie, to zwykla karta platnicza jedynie w przypadku sklepow, natomiast na tru jest chyba potrzebna kredytowa
Dodkładnie tak, a ponieważ kredytowej nie mam, tej e-karty tez nie, ani pp, to stąd prośba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 16:13   #2350
jamestown
Avada kedavra.

Dziewczyny, mam do oddania:
cien Love Lace (limitowanka),
kredke Sense of Style (rowniez limitowanka),
roz z kolekcji Quite Cute Miss Behave.

Wszystkie rzeczy tylko testowane. Nie widac ubytku.

edit: mam jeszcze:
limitowany wklad Fresh Approach, ubytek max 5%
wklad Vapour (A29), ubytek max 5%
cien Deep Truth (AB7), ubytek max 5%
cien Typohraphic, (A37), ubytek max 5%

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-07-03 o 16:21
jamestown jest offline  
Stary 2011-07-03, 17:00   #2351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Czy opakowanie po wydepotowanym rózu z kolekcji Disney (ma rysunek na szybce) można oddać do B2M, czy nie? Wie któraś?

I nie wie nikt ile kosztują Eye Kohle?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 17:20   #2352
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Czy opakowanie po wydepotowanym rózu z kolekcji Disney (ma rysunek na szybce) można oddać do B2M, czy nie? Wie któraś?

I nie wie nikt ile kosztują Eye Kohle?
66 zl?
Stary 2011-07-03, 19:28   #2353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
66 zl?
James, jak zawsze pomocna, dziękuje bardzo!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 20:34   #2354
ranka
Kici kici miau miau

ja mam visa electron ale wlasnie podpieta do paypala i place bez problemu - na tru i innych sklepach netowych.

ja poleczm zalozenie paypala
ranka jest teraz online  
Stary 2011-07-03, 20:49   #2355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam visa electron ale wlasnie podpieta do paypala i place bez problemu - na tru i innych sklepach netowych.

ja poleczm zalozenie paypala
Taa, widzę, ze bez PP to jak bez ręki
Cóż, mąż mi udostępnił swoje, nawet nei wiedziałam ze ma Moze mi teraz pójdzie bez problemu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-03, 20:50   #2356
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z swoim paypallem, nie chciał się zweryfikować i połączyć z ebayem, przez to do dziś używam konta Ukochanego. Pani konsultantka nie umiała nam pomóc i powiedziała, że czasem konta paypall nie działają dobrze i oni nic nie umieją z tym zrobić...

A tak żeby nie było off-topowo: z tej kolekcji tylko pędzel, trzymam się twardo, zobaczymy co będzie we czwartek...
Co do paypalla-ja swojego czasu radziłam sie tu i żaliłam, bo też mi karta nie chciała się przypisać do konta na PP. Nawet obsługa techniczna z PP nie umiała pomóc. Dopiero sposobem, na innej karcie (inny typ) sie udało...
nadi83 jest offline  
Stary 2011-07-03, 21:52   #2357
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ale fakt faktem te MSFy są genialne!
nie strasz, bo ja coraz mniej byłam nimi zainteresowana.. a tu znowu takie kusicielstwo uprawiacie

Cytat:
można

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-07-03, 22:34   #2358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
można
Dziękuję

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-07-04, 02:07   #2359
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Rare Find - taki brudny ciemny burgund, będzie świetnie wyglądał na jakiejś brązowej/burgundowej bazie ale sam też świetnie oddaje kolor.

Mineral Mode - nieplanowany ale o wiele lepiej wygląda na żywo niż na swatchach... takie delikatny blady róż/baaardzo jasna lawenda, bardzo uniwersalny. Dziwny kolor bo taki nie to ciepły ni to chłodny (aczkolwiek na moim oku bardziej chłodny)

Oba świetnie się nakładają, są łatwe w obsłudze (w przeciwieństwie do Unsurpassable do którego trzeba mieć bardzo zwarty pędzel bo złote drobinki sypią się straszliwe) i też są dość uniwersalne.
Wielkie dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Jeszcze mam parę pytań z gatunku "instrukcji obsługi".

Primo - świetne nakładanie oznacza, że można z nimi postępować brutalnie - czyli od razu brać się za rozcieranie, czy też czy trzeba je metodą wklepywania aplikować, ewentualnie na mokro?

Secundo - jak kolor w"w pudełku" przekłada się na ten, który uzyskujemy na powiece - czy to porównywalna intensywność, czy też wyraźnie słabsza?

I tertio - czy są trwałe w stopniu identycznym jak "normalne" MAC - owe cienie (wiem, że sporo zależy od typu powieki osobniczego, ale tak w przybliżeniu), czy też bez bazy ani rusz?
Vanth jest offline  
Stary 2011-07-04, 08:04   #2360
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Jeszcze mam parę pytań z gatunku "instrukcji obsługi".

Primo - świetne nakładanie oznacza, że można z nimi postępować brutalnie - czyli od razu brać się za rozcieranie, czy też czy trzeba je metodą wklepywania aplikować, ewentualnie na mokro?

Secundo - jak kolor w"w pudełku" przekłada się na ten, który uzyskujemy na powiece - czy to porównywalna intensywność, czy też wyraźnie słabsza?

I tertio - czy są trwałe w stopniu identycznym jak "normalne" MAC - owe cienie (wiem, że sporo zależy od typu powieki osobniczego, ale tak w przybliżeniu), czy też bez bazy ani rusz?
na mnie wczoraj utrzymały się około 7h - nie wiem jak dłużej bo zmywałam (nie robilam makijażu z samego rana, tylko koło 14.). Nakładanie na mokro trudne nie jest, i ładnie wydobyło głębię Rare Find... robiłam je raczej metoda pac pac a potem lekko roztarłam. Co do intensywności - zależy jak nałożysz. Nakładane na mokro mają intensywność jak w panie. Na sucho bywa różnie.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-07-04, 08:23   #2361
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Primo - tak. Ja na mokro nie nakładam bo jestem za leniwa i na sucho nakładane na kredkę Jumbo Seph nakładają się bardzo dobrze (z wyjątkiem Unsurpassable bo w nim się złoty brokat nieco sypie).

Secundo - w przypadku Rare Find kolor na sucho jest nieco bardziej 'brudny' niż w panie ale całkiem nieźle go widać, w przypadku Mineral Mode juz trochę inaczej bo jest to bardzo jasny kolor i trzeba go dość sporo nałożyć (ale on nawet w panie zdecydowanego koloru nie ma)

Tertio - na mnie (na zestawie baza + kredka Jumbo bo bez bazy na mnie się nic nie trzyma) trzymają się tak samo jak "normalne".
Stary 2011-07-04, 15:12   #2362
winyl
Zakorzenienie

Powiem Wam, że dostałam dzisiaj zaproszenie na makijaż . Poza tym, że jest na innej karteczce to chyba zasady się nie zmieniły ...

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-07-04, 15:16   #2363
Aleksandrap
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że dostałam dzisiaj zaproszenie na makijaż . Poza tym, że jest na innej karteczce to chyba zasady się nie zmieniły ...
W galerii mokotów - warszawa zasady sie zmieniły, wygląda to mniej wiecej tak, że umawiasz sie na makijaż i kupujesz conajmniej trzy produkty.

Aleksandrap jest offline  
Stary 2011-07-04, 15:20   #2364
villete
Zakorzenienie

ej dziewczyny, mam kilka cieni mac, które chciałabym oddać chętnie za lucky green, coppering, steamy albo humid (ogólnie coś kolorowego przygarnę)

głównie chciałabym się pozbyć vex i unflappable, ale mogłabym dla kogoś szerzej poszukać co mogłabym oddać.

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-07-04, 15:33   #2365
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
W galerii mokotów - warszawa zasady sie zmieniły, wygląda to mniej wiecej tak, że umawiasz sie na makijaż i kupujesz conajmniej trzy produkty.
Mam nadzieje, że tu tak nie jest, bo kupiłam 3 produkty i dostałam zaproszenie, więc głupio by mi było, gdybym musiała kupić kolejne 3 produkty ...
Chociaż podejrzewam, że za dwa dni tam pójdę i i tak kupię kolejne 3 produkty itp ... Uzależnienie

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-07-04, 22:10   #2366
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że tu tak nie jest, bo kupiłam 3 produkty i dostałam zaproszenie, więc głupio by mi było, gdybym musiała kupić kolejne 3 produkty ...
Chociaż podejrzewam, że za dwa dni tam pójdę i i tak kupię kolejne 3 produkty itp ... Uzależnienie
Winyl, ja się wybieram w czwartek ok 13 do MAC'a w GM
Może masz ochotę na spotkanie
Stary 2011-07-04, 23:39   #2367
pasmal
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A ja idę jutro na makijażyk co prawda i tak z zamiarem zakupów, ale mimo wszystko trochę się wkurzyłam, że będę do tego poniekąd zmuszona. To prawda z tymi zmianami w GM?
Stary 2011-07-05, 00:15   #2368
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A ja idę jutro na makijażyk co prawda i tak z zamiarem zakupów, ale mimo wszystko trochę się wkurzyłam, że będę do tego poniekąd zmuszona. To prawda z tymi zmianami w GM?
Właśnie nic nie wiem
Jak będę to się dowiem... no ale to Ty będziesz szybsza
Stary 2011-07-05, 02:08   #2369
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na mnie wczoraj utrzymały się około 7h - nie wiem jak dłużej bo zmywałam (nie robilam makijażu z samego rana, tylko koło 14.). Nakładanie na mokro trudne nie jest, i ładnie wydobyło głębię Rare Find... robiłam je raczej metoda pac pac a potem lekko roztarłam. Co do intensywności - zależy jak nałożysz. Nakładane na mokro mają intensywność jak w panie. Na sucho bywa różnie.
Różnie - to znaczy zależnie od humoru cienia - czyli w który mozaikowy jego element trafi pędzelek, czy też Twojego ?

Cytat:
Primo - tak. Ja na mokro nie nakładam bo jestem za leniwa i na sucho nakładane na kredkę Jumbo Seph nakładają się bardzo dobrze (z wyjątkiem Unsurpassable bo w nim się złoty brokat nieco sypie).

Secundo - w przypadku Rare Find kolor na sucho jest nieco bardziej 'brudny' niż w panie ale całkiem nieźle go widać, w przypadku Mineral Mode juz trochę inaczej bo jest to bardzo jasny kolor i trzeba go dość sporo nałożyć (ale on nawet w panie zdecydowanego koloru nie ma)

Tertio - na mnie (na zestawie baza + kredka Jumbo bo bez bazy na mnie się nic nie trzyma) trzymają się tak samo jak "normalne".
No to wiem już niemalże wszystko - czas pojechać do MAC - a i na żywo przetestować na własnej bladej skórze. A cóż to za kredki Jumbo i jakich kolorów pod Rare Find używasz?
Vanth jest offline  
Stary 2011-07-05, 08:25   #2370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Kooolciu, jezu no, jak słysze ze sie wybierasz do maca- to włacza mi sie cos w głowie, ze ja tez kcem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości