Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-13, 15:52   #211
natalia_ff
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

OlaM, już Cię kojarzę

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
OlaM oczywiscie ze kojarze Jak juz sie wszyscy ujawniamy to po co nam plakietki (ja to ta ruda
I Ciebie też

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki za info to muszę receptę na niego dostać w takim razie. pamiętam ze go właśnie kiedyś na takie pojedyncze wypryski stosowałam. Stąd od razu skojarzenie. I pamiętam że trochę szczypał przy aplikacji (mówię o Skinorenie)
Kasiaj, Ciebie też kojarzę , tu dobra wiadomość - jest bez recepty.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W końcu z podkulonym ogonem nabyłam mój ukochany ysl efc, to jedyny tusz, do którego wracam i wracam i nie znalazłam lepszego
Tak go tu chwalicie, że może się wykosztuję. Przez dłuższy czas używałam Chanel, ale stwierdziłam że nie będę wydawać tyle kasy na tusz. MACowe znacznie bardziej odpowiadają mi cenowo, no i dzięki nim polubiłam ten efekt mega pogrubionych rzęs

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
W ogole to cala ekipa eventowa, ekipa z tego watku i MACowki z Wro to same sympatyczne osoby. Jakos chyba MAC przyciaga takie fajne osoby bo i na wizazu i na eventach czlowiek sie czuje jak wsrod 'swoich'.
Zgadzam się

Cytat:
A ja dzisiaj wzięłam na warsztat Chrome Yellow sam na cała powiekę, na dolna Tempting, krecha Pearglide'em, mocno wytuszowanie i jestem zadowlona z efektu
CY strasznie mi się podoba w połączeniu z jasnymi brązami i szarościami. Ostatnio nakładałam go w wewnętrzny kącik a całą powiekę pomalowałam Omegą, super się prezentował.
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:22   #212
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dokładnie też tak mam
co oni tam robią w tym MACu? rozpylają jakieś feromony?

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość

Kasiaj, Ciebie też kojarzę , tu dobra wiadomość - jest bez recepty.

ooo a to dziwne... pamiętam że wtedy jak go kupowałam na bank był na receptę!

Cytat:
Tak go tu chwalicie, że może się wykosztuję. Przez dłuższy czas używałam Chanel, ale stwierdziłam że nie będę wydawać tyle kasy na tusz. MACowe znacznie bardziej odpowiadają mi cenowo, no i dzięki nim polubiłam ten efekt mega pogrubionych rzęs

Ja tuszowo uznaję Clinique Lash Power zdradziłam go póki co tylko raz z YSL Faux Cils. Przyznaję, FC fajny chociaż nie cierpię go zmywać ale efekt daje super

Cytat:
CY strasznie mi się podoba w połączeniu z jasnymi brązami i szarościami. Ostatnio nakładałam go w wewnętrzny kącik a całą powiekę pomalowałam Omegą, super się prezentował.
oooo muszę wypróbować )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:32   #213
bossygirl
Przyczajenie

To na następny event chyba ja samiutka z PLAKIETĄ się zjawię. Bo bywam, a na forum nowa jestem i Was nie kojarzę

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bossygirl jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:55   #214
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
To na następny event chyba ja samiutka z PLAKIETĄ się zjawię. Bo bywam, a na forum nowa jestem i Was nie kojarzę
)
to zjaw się a co )
w poście o QC mam parę zdjęć ) chciałam wrzucić też takie fajne zbiorcze ale nie wiem, czy dziewczyny się zgodzą

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:01   #215
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Podzielam zachwyt, świetny jest -- tylko ta szczota
ja mam sposób maluje ta bardziej płaską stroną, samym czubkiem tak jakbym je podpierał od spodu, a na koniec rozczesuje tą stroną z długimi włoskami, efekt wow czynośc powtarzam kilka razy bo to fak po jednym takim cyklu to efekt słaby

Cytat:

Ok, to Mascara X do przetestowania. Właśnie w Plushlash najbardziej martwi mnie szczota, dziewczyny w MACu mówią, że ona najlepiej działa na rzadszych rzęsach.
nie zgodzę sie, poprostu plusha trzeba sobie opracować trochę, byc moze sa lepsze maskary, ale olbrzymimi atutem jest to że ta maskara moim zdaniem dobrze zaaplikowana wygląda dobrze na każdych rzęsach, czasame ktoś powie ze efekt jest ładny ale bywał ładniejszy, ale nikt mi jeszcze nie powiedział ze rzesy w tej maskarze mu sie kompletnie nie podobają, no i 12ml jest bardzo wydajny i nie wysycha

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć
nawet nie przypuszczałam że maskary M.A.C są takie niedrogie
a ty się jeszcze do nich nie przekonałaś

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
To ja znowu się o coś zapytam
Czy kosmetyki maca w sklepach na lotniskach są tańsze niż normalnie?
zależy od kraju, w UK np 15-20% taniej niż w sklepach dostepnych w miastach, co przy dobrym kursie GBP daje mniej więćej 20-30% tańsze ceny niz w PL

Cytat:
Ja wlasnie tuszw MACa lubie glownie za cene Zoom mialam i zrobil sie znosny dopiero jak podsechl ale i tak uwazam ze jest beznadziejny, teraz mam Opulasha i Haute&Naughty i sa ok, chociaz jakos wole Opulasha.

OlaM oczywiscie ze kojarze Jak juz sie wszyscy ujawniamy to po co nam plakietki (ja to ta ruda )

Kasia ja Ole bardziej kojarze po Azaela Blossom
dla mnie opulash jest straszny zoom jak mówisz tylko pod koniec swojego życia jak zgęstnieje mnie jeszcze podszeedł Prolonglash

więć moja trójka tuszy z MAC : Mascara X, Prolonglash i Plushlash - reszty nie lubie

KNK jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:28   #216
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam sposób maluje ta bardziej płaską stroną, samym czubkiem tak jakbym je podpierał od spodu, a na koniec rozczesuje tą stroną z długimi włoskami, efekt wow czynośc powtarzam kilka razy bo to fak po jednym takim cyklu to efekt słaby
Aaaa.... fajny sposób, będę musiała przetestować.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
nie zgodzę sie, poprostu plusha trzeba sobie opracować trochę, byc moze sa lepsze maskary, ale olbrzymimi atutem jest to że ta maskara moim zdaniem dobrze zaaplikowana wygląda dobrze na każdych rzęsach, czasame ktoś powie ze efekt jest ładny ale bywał ładniejszy, ale nikt mi jeszcze nie powiedział ze rzesy w tej maskarze mu sie kompletnie nie podobają, no i 12ml jest bardzo wydajny i nie wysycha
Tu też trafiłeś w sedno sprawy. Tusz wygląda naprawdę świetnie czy umaluję się tak raz/dwa w pośpiechu czy właśnie wyczeszę rzęski na maxa. Poza tym wydajność jest genialna (przy pierwszej tubie myślałam,że nigdy się nie skończy), a fakt że tusz nie wysycha i cały czas ma niezmienioną konsystencję działa dodatkowo na jego korzyść.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:31   #217
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
a ty się jeszcze do nich nie przekonałaś
głupia baba

agabil1 jest offline  
Stary 2011-04-13, 20:02   #218
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ciekawy sposób, przy okazji wypróbuje

Cytat:
Ja tuszowo uznaję Clinique Lash Power zdradziłam go póki co tylko raz z YSL Faux Cils. Przyznaję, FC fajny chociaż nie cierpię go zmywać ale efekt daje super
Kasiajku, efc zmywa się w porządku, ja przynajmniej nie narzekam, za to False Lashes - o boziu, jeszcze rano mam go pod oczami

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 133 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-13, 20:24   #219
Bifrost
Raczkowanie

Cytat:
Dokładnie - dodatkowo jeśli delikatnie przytrzyma się i wywinie rzęsy ku górze podczas rozczesywania, można je ładnie podkręcić.
Szkoda, że wcześniej nie było mowy o tuszach, bo na ten sposób aplikacji wpadłam dopiero przy końcu żywotności mojego Plusha

przy okazji - Kamilu paczuszka dotarła. dziękuję
Stary 2011-04-13, 20:28   #220
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Kasiajku, efc zmywa się w porządku, ja przynajmniej nie narzekam, za to False Lashes - o boziu, jeszcze rano mam go pod oczami
no wiesz, dla mnie zmywanie każdego "tradycyjnego" tuszu to katorga. A efc nakładam kilka warstw, także jest co zmywać. i te tony płatków higienicznych zdecydowanie wolę Lash Powera

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:01   #221
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
no wiesz, dla mnie zmywanie każdego "tradycyjnego" tuszu to katorga. A efc nakładam kilka warstw, także jest co zmywać. i te tony płatków higienicznych zdecydowanie wolę Lash Powera
U mnie na jednej warstwie tuszu tez się nie kończy, ale do zmywania używam tylko ... jednego płatka kosmetycznego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 133 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:23   #222
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
mam to samo - ten obłęd zwłaszcza i niestety zapominam o Bożym świecie haha i organizm mi sie przestawia na jakiś dziwny metabolizm, że ani głodu nie czuję, ani mnie nogi nie bolą, opcja toaleta tez mi się wyłącza najśmieszniej jest jak z MACa wychodzę i mi się załącza wszystko na raz z powrotem )
skąd ja to znam

Cytat:
wypróbuję ten Twój sposób, bo skusiłam się jakiś czas temu na niego, ale szczota mnie zabiła miałam bardziej pomalowane powieki niż rzęsy

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:26   #223
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiaj, mnie tak krecil, ze mu uległam Nie daj też mu czekac za długo
Jeszcze łazi za mną Bitter i Atlantic Blue
Oj, za mną też łazi Atlantic Blue, odkąd miałam nim wykonany makijaż "nie w moim stylu", który tak mi się spodobał, że postanowiłam kupić wszystkie kolory w nim użyte. Nadaje pięknej wyrazistości różowawym i fioletowym cieniom Tylko nie wiem, jak się rozprowadza, bo to mat.

A widziałyście zapowiedzi Fashion Flower i Semi-Precious? Boże! O ile z Surf nic mi się nie podoba i zdążyłam się już tym ucieszyć, to z tych dwóch chcę wszystko, szczególnie kolejne szminki Tylko mój studencki portfel nie jest na to przygotowany
Stary 2011-04-13, 22:31   #224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj, za mną też łazi Atlantic Blue, odkąd miałam nim wykonany makijaż "nie w moim stylu", który tak mi się spodobał, że postanowiłam kupić wszystkie kolory w nim użyte. Nadaje pięknej wyrazistości różowawym i fioletowym cieniom Tylko nie wiem, jak się rozprowadza, bo to mat.
No tez się zastanawiam jak Atlantic będzie rozprowadzał ... Generalnie powiem, ze niektóre maty sa bardzo w porządku, np. Orange czy Chrome Yellow, wiec moze i Atlantic.
A powiedz mi Kochana, jakie cienie użyto do Twojego makijażu Atlantikiem?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:35   #225
kasiaj85
Moderator

Cytat:
U mnie na jednej warstwie tuszu tez się nie kończy, ale do zmywania używam tylko ... jednego płatka kosmetycznego
może nie bez znaczenia jest fakt, że przez ostatnie parę lat (nie wiem ile, ze 2-3 ) używałam tuszu który się ciepłą wodą zmywał po prostu, więc wyszłam z wprawy. Tak czy inaczej mnie się trudno zmywa każdy inny tusz.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:39   #226
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
może nie bez znaczenia jest fakt, że przez ostatnie parę lat (nie wiem ile, ze 2-3 ) używałam tuszu który się ciepłą wodą zmywał po prostu, więc wyszłam z wprawy. Tak czy inaczej mnie się trudno zmywa każdy inny tusz.
Aaaa no chyba, ze tak, to rozumiem A z drugiej strony nie sądziłam, ze są jeszcze tuszu zmywalne zwykła woda
Ja kiedyś spróbowałam zmyć micelem i nie chce nawet pisać o efektach, które były marne

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:06   #227
martiryb
Wtajemniczenie

Semi-Precious:
Brushes

• 128 Brush Split fiber cheek brush ($32.00 U.S. / $38.50 CDN) (Limited Edition)
  • 179 Brush Split fiber angled buffer brush ($47.00 U.S. / $56.50 CDN) (Limited Edition)
  • 234 Brush Split fiber blending brush ($22.50 U.S. / $27.00 CDN) (Limited Edition)
  • 235 Brush Split fiber all-over eye brush ($30.00 U.S. / $36.50 CDN) (Limited Edition)

i do tego:
Mineralize Skinfinish ($28.00 U.S. / $33.50 CDN)

• Semi-Precious Pearl Beige champagne base with inner circle of white, plum, bronze (Limited Edition)
  • Semi-Precious Crystal Pink Pink champagne base with inner circle of pink, mid-tone green, bronze (Limited Edition)
  • Semi-Precious Rose Quartz Rosy pink base with inner circleof silver, lime, white-pink copper (Limited Edition)

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:17   #228
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
starym dobrym zmywaczem do paznokci.
dzięki, a na to bym nie wpadał - próbowałam różnymi alko-roztworami ale na niektórych panach miałam tyle kleju, że nie dawało rady. Zmywacz rzeczywiście rządzi
Kajol jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:39   #229
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Aaaa no chyba, ze tak, to rozumiem A z drugiej strony nie sądziłam, ze są jeszcze tuszu zmywalne zwykła woda
Ja kiedyś spróbowałam zmyć micelem i nie chce nawet pisać o efektach, które były marne
tak nie do końca zwykłą wodą. Zimną go nie ruszysz. schodzi dopiero pod wpływem ciepłej. zmywam makijaż oka normalnie, po czym chlapię ciepłą wodą na rzęski, czekam chwilę i on tak jakby puszcza w takich rulonikach. Dla mnie ten tusz to zbawienie. Zero wacików, zero naciągania skóry w trakcie zmywania, zero efektu pandy.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dzięki, a na to bym nie wpadał - próbowałam różnymi alko-roztworami ale na niektórych panach miałam tyle kleju, że nie dawało rady. Zmywacz rzeczywiście rządzi
proszę też jest to uciążliwe, czasem klej schodzi szybciej, czasem trzeba się naobcierać, ale jest efekt.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:40   #230
greatdee
Wtajemniczenie

No i się skusiłam :P
Kupiłam Mineralize Skinfinish (Medium Dark) i róż, hmmm zapomniałam nazwy... Fleur coś tam? Taki matowy ładny żywy kolorek Dobrze zrobiłam?
I jeszcze chciałam podkład, ale narazie próbki mam, tylko nie ogarniam w ogóle tej numeracji... Jak mam NW to co to znaczy? NW30 podobno dla mnie ma być idealny, ale nie mieli akurat tego, żeby dać mi próbkę, więc dostałam NW25 i NW35 - jeśli dobrze pamiętam. Poproszę ślicznie o wyjaśnienie krótki tej numeracji, lub odesłanie do konkretnego linku, bo czuję się zagubiona lekko w MACowym świecie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:45   #231
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Kupiłam Mineralize Skinfinish (Medium Dark) i róż, hmmm zapomniałam nazwy... Fleur coś tam? Taki matowy ładny żywy kolorek Dobrze zrobiłam?
I jeszcze chciałam podkład, ale narazie próbki mam, tylko nie ogarniam w ogóle tej numeracji... Jak mam NW to co to znaczy? NW30 podobno dla mnie ma być idealny, ale nie mieli akurat tego, żeby dać mi próbkę, więc dostałam NW25 i NW35 - jeśli dobrze pamiętam. Poproszę ślicznie o wyjaśnienie krótki tej numeracji, lub odesłanie do konkretnego linku, bo czuję się zagubiona lekko w MACowym świecie
NW, czyli ma w sobie różowe tony..

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-04-13, 23:45   #232
kasiaj85
Moderator

Cytat:
w pierwszym poście jest link do elaboratu Kamila na temat tych oznaczeń czytamy, czytamy
btw a na ten róż już jakiś czas temu się czaiłam, chętnie obejrzę swatche na blogu i na naszym swatchowym watku też wrzuć

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-04-14, 00:14   #233
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
głupia baba
od razu głupia ja tam widze kolejną duszę do kuszenia

KNK jest offline  
Stary 2011-04-14, 00:31   #234
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
NW, czyli ma w sobie różowe tony..
No, dzięki - o to mi chodziło

Cytat:
w pierwszym poście jest link do elaboratu Kamila na temat tych oznaczeń czytamy, czytamy
btw a na ten róż już jakiś czas temu się czaiłam, chętnie obejrzę swatche na blogu i na naszym swatchowym watku też wrzuć
Właśnie czytałam kiedyś ten elaborat, a teraz nie mogłam znaleźć - nie pomyślałam, żeby poszukać go w pierwszym poście Tylko wtedy jak czytałam to jeszcze nie miałam nic na oku więc nie zapamiętałam szczegółowo wszystkiego :P Idę poczytać.
A swatche na pewno zrobię, ale pewnie dopiero w piątek jak będę miała i czas i aparat i dobre światło

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Aaaaa właśnie, różwe tony... Całe życie wybierałam ciepłe odcienie, bo mam taki brązowo-złoty kolor skóry i teraz jestem w kropce co z tym podkładem?
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-04-14, 01:33   #235
natalia_ff
Raczkowanie

Cytat:
więc moja trójka tuszy z MAC : Mascara X, Prolonglash i Plushlash - reszty nie lubie
No to zdaję się na Ciebie i w weekend idę testować
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-04-14, 01:59   #236
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Aaaaa właśnie, różwe tony... Całe życie wybierałam ciepłe odcienie, bo mam taki brązowo-złoty kolor skóry i teraz jestem w kropce co z tym podkładem?
No to jak brazowo-zloty, to zolty podklad, czyli NC..

Ja Ci powiem, uwazaj na rozowe tony podkladow i nie ufaj bezgranicznie paniom w MACu.. oczywiscie nie chce nikogo urazic, sama mialam stycznosc z przesympatycznymi osobami o ogromnej wiedzy i zamilowaniu do makijazu.. a mylic sie jest rzecza ludzka.. jednak jesli chodzi o dobor podkladu w MACu, to mam bardzo niemile wspomnienia.. zostalam dopasowana do rozowego podkladu wlasnie - NW20.. wyladowalam w domu z 5 podkladami MACa o tymze odcieniu.. okazalo sie jednak niedawno, ze jestem zolta, a nie rozowa i moj odcien to NC15 w kilku MACach wciskano mi zawsze NW, choc mowilam, ze cos jest nie tak.. nikt nie zasugerowal, ze moze bym sprobowala NC.. nawet jak poszlam juz kupic ten NC, ale jeszcze dla pewnosci spytalam pania o rade, to chwycila po odcien NW i chciala mnie malowac.. gdy sama zaczelam jej wyjasniac, ze chyba jednak jestem zolta, a nie rozowa, to zwatpila i stwierdzila, ze no moze rzeczywiscie twarz mam zolta, ale rece mam rozowe

Taka moja historia ku przestrodze

Wiekszosc z nas uzywa podkladow o zoltych tonach. Rozowe stosowane sa do cery ziemistej w celu dodania takiego zdrowego rumienica..

Najlepiej wez probki i sama posprawdzaj na spokojnie w domu, ktory Ci lepiej pasuje zreszta to wszystko jest bardzo umowne.. jak Kamil pisal, niektore podklady sa mniej lub bardziej rozowe, mniej lub bardziej zolte, czy szarawe.. trzeba przetestowac naskornie.. ale ja bym celowala w NC..

mój blog

www.beautyness.pl

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-04-14 o 02:08
martiryb jest offline  
Stary 2011-04-14, 08:47   #237
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Semi-Precious:
Brushes

• 128 Brush Split fiber cheek brush ($32.00 U.S. / $38.50 CDN) (Limited Edition)
  • 179 Brush Split fiber angled buffer brush ($47.00 U.S. / $56.50 CDN) (Limited Edition)
  • 234 Brush Split fiber blending brush ($22.50 U.S. / $27.00 CDN) (Limited Edition)
  • 235 Brush Split fiber all-over eye brush ($30.00 U.S. / $36.50 CDN) (Limited Edition)

i do tego:
Mineralize Skinfinish ($28.00 U.S. / $33.50 CDN)

• Semi-Precious Pearl Beige champagne base with inner circle of white, plum, bronze (Limited Edition)
  • Semi-Precious Crystal Pink Pink champagne base with inner circle of pink, mid-tone green, bronze (Limited Edition)
  • Semi-Precious Rose Quartz Rosy pink base with inner circleof silver, lime, white-pink copper (Limited Edition)

Martuś Ty, kurcze, nie rób takich rzeczy...to tak jak ze spoilerami-powinno się u góry napisac uwaga i wkleić wszystko niewidoczną czcionką coby osoby o słabych nerwach (czytaj:słabej woli opracia sie zakupom) nie czytały. Pytanie brzmi - dlaczego ja czuję, ze wszystkie te rzeczy są mi niezbędne do dalszej egzystencji??
A jeszcze te pomadki:
Gem of Roses – Mid tone strawberry pink (Lustre)
Lush Amber – Light nude beige (Lustre)
One of a Kind – Mid tone rosy neutral (Lustre)
i te błyszczyki:
Geo Pink – Strawberry pink
Natural Flare – Light caramel nude
Pure Magnificence – Light grey pink
nadi83 jest offline  
Stary 2011-04-14, 10:54   #238
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A u mnie dziewczyny w pracy zachwycały się dzisiaj cieniem Orange, który połaczyłam na oku z Black Tied i wypytwały jakie mam cienie, gdzie kupuje i po ile. Jak usłyszały, ze jeden wkąłd 49 zł, to widziałam brak zrozumienia w oczach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-04-14, 11:01   #239
Aleksandrap
Rozeznanie

Cytat:
Również czaje się na ten róż Koniecznie wklej zdjęcia

Aleksandrap jest offline  
Stary 2011-04-14, 11:06   #240
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
A u mnie dziewczyny w pracy zachwycały się dzisiaj cieniem Orange, który połaczyłam na oku z Black Tied i wypytwały jakie mam cienie, gdzie kupuje i po ile. Jak usłyszały, ze jeden wkąłd 49 zł, to widziałam brak zrozumienia w oczach

Corii,
ty nie strasz koleżanki cenami ....
dobrze że nie powiedziałaś im, ile masz już tych cienie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości