farbowanie odrost闚 a farbowanie ca造ch w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-07, 18:56   #1
delove
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

farbowanie odrost闚 a farbowanie ca造ch w這s闚

Mam wielki problem.. W grudniu postanowi豉m, 瞠 chce by blondynk i zrobi豉m najg逝psz rzecz jak kiedykolwiek mog豉m zrobi. Kupi豉m sobie rozja郾iacz z Joanny, u篡豉m go. Efekt by okropny gdy 幢e go roz這篡豉m i po這we w這s闚 mia豉m blond a drugie p馧 moje naturalne tzn ciemny blond. Po kilku dniach posz豉m do fryzjerki(jednej z najlepszych w moim mie軼ie) i na dobrych farbach fryzjerskich zrobi豉 blond pasemka. W tym problem, 瞠 przez ten rozja郾iacz bardzo zacz窸y wypada mi w這sy.. Teraz bior skrzyp, belisse i widze popraw aczkolwiek mam ci庵le ma這 w這s闚 i bardzo si 豉mi. Kolejnym moim problemem s bardzo widoczne odrosty. Chcia豉bym ju i嗆 do fryzjera i zafarbowa te odrosty ale boje si, 瞠 w這sy mi b璠 coraz bardziej wypada. A co wy my郵icie? Mam oczywi軼ie pewno嗆, 瞠 kosmetyki, kt鏎e u篡wa moje fryzjerka s z g鏎nej p馧ki i s naprawd dobre, nie niszcz tak w這s闚 i b璠zie mi farbowa豉 nowe w這sy a nie ju te zniszczone. My郵icie, 瞠 b璠 du穎 bardziej wypada? Na pocz徠ku my郵a豉m, 瞠by zn闚 si zafarbowa i wr鏂i do koloru podobnego do mojego naturalnego, 瞠by odrosty mog造 swobodnie si wtopi i 瞠by nie by這 tego wida ale po dalszym zastanowieniu dosz豉m do wniosku, 瞠 przy farbowaniu zn闚 w這s闚 te 'zniszczone' b璠 jeszcze s豉bsze a przy farbowaniu samych odrost闚 zafarbuje ju kawa貫k moich 'silnych' w這s闚. B豉gam pom騜cie i powiedzcie co o tym s康zicie..
delove jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 19:33   #2
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 394
Dot.: farbowanie odrost闚 a farbowanie ca造ch w這s闚

Cytat:
Napisane przez delove Poka wiadomo嗆
Mam wielki problem.. W grudniu postanowi豉m, 瞠 chce by blondynk i zrobi豉m najg逝psz rzecz jak kiedykolwiek mog豉m zrobi. Kupi豉m sobie rozja郾iacz z Joanny, u篡豉m go. Efekt by okropny gdy 幢e go roz這篡豉m i po這we w這s闚 mia豉m blond a drugie p馧 moje naturalne tzn ciemny blond. Po kilku dniach posz豉m do fryzjerki(jednej z najlepszych w moim mie軼ie) i na dobrych farbach fryzjerskich zrobi豉 blond pasemka. W tym problem, 瞠 przez ten rozja郾iacz bardzo zacz窸y wypada mi w這sy.. Teraz bior skrzyp, belisse i widze popraw aczkolwiek mam ci庵le ma這 w這s闚 i bardzo si 豉mi. Kolejnym moim problemem s bardzo widoczne odrosty. Chcia豉bym ju i嗆 do fryzjera i zafarbowa te odrosty ale boje si, 瞠 w這sy mi b璠 coraz bardziej wypada. A co wy my郵icie? Mam oczywi軼ie pewno嗆, 瞠 kosmetyki, kt鏎e u篡wa moje fryzjerka s z g鏎nej p馧ki i s naprawd dobre, nie niszcz tak w這s闚 i b璠zie mi farbowa豉 nowe w這sy a nie ju te zniszczone. My郵icie, 瞠 b璠 du穎 bardziej wypada? Na pocz徠ku my郵a豉m, 瞠by zn闚 si zafarbowa i wr鏂i do koloru podobnego do mojego naturalnego, 瞠by odrosty mog造 swobodnie si wtopi i 瞠by nie by這 tego wida ale po dalszym zastanowieniu dosz豉m do wniosku, 瞠 przy farbowaniu zn闚 w這s闚 te 'zniszczone' b璠 jeszcze s豉bsze a przy farbowaniu samych odrost闚 zafarbuje ju kawa貫k moich 'silnych' w這s闚. B豉gam pom騜cie i powiedzcie co o tym s康zicie..
Sorry, 瞠 to napisz ale albo zdrowe, g瘰te, pi瘯ne w這sy w by mo瞠 nieciekawym/niemodnym kolorze, albo zniszczone przerzedzone "blondi".
Wyb鏎 nale篡 do Ciebie
KONICZYNKA 47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 20:46   #3
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

mia豉m podobna sytuacj, przefarbuj ca這嗆 na kolor zblizony do Twojego, dale b璠a si 豉ma ale w miare dalszej intensywnej regeneracji b璠zie coraz lepiej, je郵i dalej zostaniesz przy blondzie to nie wiem czy ta regeneracja w og鏊e co da tak瞠 musisz zadecydowac czy chchesz byc blondynk na si貫 i mimo wszytsko czy jednak wolisz miec ciemniejsze w這sy ale doprowadzi je do porz康ku.
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 20:54   #4
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
mia豉m podobna sytuacj, przefarbuj ca這嗆 na kolor zblizony do Twojego, dale b璠a si 豉ma ale w miare dalszej intensywnej regeneracji b璠zie coraz lepiej, je郵i dalej zostaniesz przy blondzie to nie wiem czy ta regeneracja w og鏊e co da tak瞠 musisz zadecydowac czy chchesz byc blondynk na si貫 i mimo wszytsko czy jednak wolisz miec ciemniejsze w這sy ale doprowadzi je do porz康ku.
trafna uwaga, w這sy autorki postu tak naprawd wcale nie wypadaj - 豉mi si na 99% tu przy nasadzie z powodu rozja郾iania i farbowania.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-08, 11:44   #5
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

mozesz uzyc tonera, jest na tyle delikatny, ze juz bardziej sie nie zniszcza, a troche zatrze roznice w odcieniach, np luo color- rozswietlajaca koloryzacja poltrwa豉. Zapytaj swoja fryzjerke
Stary 2015-08-06, 22:37   #6
blackcherryx94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 859

Czesc. Pisze poneiwa, wybieram sie na studia i nei wiem co mam zrobi z w這sami. Ot騜 mia豉m niedawno zapuzczone swoje wlosy ( rok czasu) jednak je pofarbowalam na jasne.. (wyszlo fatalnie) wiec je przyciemnilam i wyszedl mi jasny braz.. w zwiazku z tym robilam pozniej ombre u fryzjera, jednak stwierdzilam ze nie podoba mi sie to, a na studia chcilabym jakos wygaladac jak czlowiek ( mam obecnie 5 cm jasniejszych odrostow i wlosy w 3 kolorach..) bo odrosty nie wygladaja fajnie... Ale staram sie zzapuscic wlosy... a jak wiadomo Farbowanie= 圭inanie. Uwazam tez ze moje wlosy sa za ciemne i chcialabym po 1 zrownac kolor i troche rozjasnic zeby te odrosty nie byly takie odra瘸jace tyko czy fryzjerka da sobe rad z rozjasnieniem gory o 2-3 tony ? Boje sie ze bede miala zjechane wlosy a od roku walczylam aby ich stan sie poprawil (sa lsniace i gladkie) prosze o rady, czy warto zrobic ten sredni blond ( i czy w ogole fryzjer to robi w jeden dzien)

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-08-06 o 22:38
blackcherryx94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-08-06 22:37:07

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.