Nasze blogi - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-04, 21:45   #3271
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
ja bym musiała coś zrzucić... marzeniem byłoby ważyć 40-48 kg, ale to raczej niewykonalne, bo już nawet Dukan na mnie nie działa :/
ile??? to ile Ty masz wzrostu??
Stary 2011-10-04, 21:46   #3272
maffash
Zakorzenienie

Dziewczyny szukam jakiejs paletki kamuflazy, polecicie cos?
maffash jest offline  
Stary 2011-10-04, 21:48   #3273
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
A ja słyszałam, nawet za sobą parę jakże miłych określeń, mimo, że otyłości nie mam
I ogólnie niektórzy mają chyba jakiś problem ze sobą, bo jak osoba w miarę szczupła zje batonika czy pizzę to jest ok, a już trochę grubsza to 'taka gruba i jeszcze pizzę je?!'
Czyli wychodzi na to, że i tak źle i tak niedobrze
Ale nie ma się co przejmować - takie rzeczy mówią zakompleksieni, malutcy ludzie
Stary 2011-10-04, 21:48   #3274
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ile??? to ile Ty masz wzrostu??
całe 155 cm 48 byłoby całkiem spoko, chociaż nawet o 55 bym się nie obraziła, albo 50, żeby tak ładnie było Ogólnie podoba mi się taka chuda figura, może dlatego, że sama byłam kiedyś patyczakiem, potem niestety przybrałam na wadze, obecnie ważę najwięcej w całym swoim życiu :/ Tym bardziej, że jestem dość malutka to bardziej pasowałaby mi filigranowa figura
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-04, 21:49   #3275
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Ja tam ciągle słyszę, że jestem za chuda i pewnie mam anoreksję Koledzy też się śmieją, że baliby się mnie dotknąć, żebym się czasem nie połamała, także - chyba wolałabym jednak dobić do tej granicy 50kg

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline  
Stary 2011-10-04, 21:49   #3276
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
całe 155 cm 48 byłoby całkiem spoko, chociaż nawet o 55 bym się nie obraziła, albo 50, żeby tak ładnie było Ogólnie podoba mi się taka chuda figura, może dlatego, że sama byłam kiedyś patyczakiem, potem niestety przybrałam na wadze, obecnie ważę najwięcej w całym swoim życiu :/ Tym bardziej, że jestem dość malutka to bardziej pasowałaby mi filigranowa figura
ufff to trochę wyjaśniło ...
Stary 2011-10-04, 21:49   #3277
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to, że i tak źle i tak niedobrze
Ale nie ma się co przejmować - takie rzeczy mówią zakompleksieni, malutcy ludzie
Może i tak, ale nie jest to miłe usłyszeć parę takich określeń
Stary 2011-10-04, 21:53   #3278
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja tam ciągle słyszę, że jestem za chuda i pewnie mam anoreksję Koledzy też się śmieją, że baliby się mnie dotknąć, żebym się czasem nie połamała, także - chyba wolałabym jednak dobić do tej granicy 50kg
Pytań o anoreksję to ja też już nawet nie liczę
W sumie pytania jak pytania, ale są tacy którzy stwierdzają, że przecież muszę mieć anoreksję skoro jestem chuda :P

Edytowane przez descentrada
Czas edycji: 2011-10-04 o 21:54
descentrada jest offline  
Stary 2011-10-04, 21:58   #3279
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
już nawet Dukan na mnie nie
Dukan to bardzo niezdrowa dieta, nie bez powodu Pan Dukan przegrał batalię w sądzie.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:01   #3280
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No tak, ciche przyzwolenie a nakłanianie to wielka różnica.
Ja tam nie wiem, tylko stwierdzam fakt - bardzo możliwe, że to się nie podciąga pod regulamin, ale niedozwolone (i słusznie) jest wszelakie generowanie większej ilości kliknięć, a mam wrażenie, że ogólnie w tym wątku jest to dość, hm, propagowane.
eeee chyba się trochę czepiasz jak dotąd odnotowałam jedno zdanie o zaliczaniu rundek i to nie wiem czy można podciągnąć pod nakłanianie... ot, taki niezręczny komentarz... tzn nie robiłabym z tego afery...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:18   #3281
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Oj takie teksty zapadaja w pamiec. Ja bylam pulchna w podstawowce to sie nasluchalam wtedy- godzilla, kaszalot itd
we wakacje mnie duzo wyciagnelo w gore- szybko uroslam i jakos ta waga zeszla bo duzo chodzilam z kolezanka. W liceum przy moim 172 wazylam ok 50kg obecnie pewnie wazne ponad 60kg i szczerze to zle mi z tym bo przy mojej budowie nie wyglada to fajnie
Ale na zadnego Dukana nie ide wole mniej jesc, pochodzic na basen, zrezygnowac ze slodyczy itp
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:20   #3282
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
no jak to nie mówią jak mówią
ja bym właśnie powiedziała, że chudzielców się nie czepiają
nie czpiają se chudzielców,hmmm. Cały życie słyszę: kościotrup, ty chyba ni nie jesz, po co się odchudzasz, worek na kości, sama skóra i kości...ostatnio na youtube komentarz pod filmikiem-żywy szkielet.Dlatego mam na te temat inne zdane

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Z Twoim zdjęciem w kropki bo jest boskie i takie pozytywne
ooo geniuszu

enn_ ma rację co do adsense, google po kilku miesiącach zweryfikuje wszystkie kliki i adresy IP i wyłączy Wam konta adsense

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-10-04 o 22:21
agabil1 jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:23   #3283
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dukan to bardzo niezdrowa dieta, nie bez powodu Pan Dukan przegrał batalię w sądzie.
Są zwolennicy i przeciwnicy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Oj takie teksty zapadaja w pamiec. Ja bylam pulchna w podstawowce to sie nasluchalam wtedy- godzilla, kaszalot itd
we wakacje mnie duzo wyciagnelo w gore- szybko uroslam i jakos ta waga zeszla bo duzo chodzilam z kolezanka. W liceum przy moim 172 wazylam ok 50kg obecnie pewnie wazne ponad 60kg i szczerze to zle mi z tym bo przy mojej budowie nie wyglada to fajnie
Ale na zadnego Dukana nie ide wole mniej jesc, pochodzic na basen, zrezygnowac ze slodyczy itp
No to dobrze, ja gdzieś ponad 60 ważę przy 155 Chociaż w tamtym roku było jakieś 8 kg mniej :/
Stary 2011-10-04, 22:27   #3284
anonyme
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Mogę oddać trochę od siebie. To właśnie niesprawiedliwe, że jedni nie mogą przytyć, a drudzy zrzucić...
Tak to już jest niestety, że zazwyczaj chce się tego, czego się nie ma

Cytat:
Za to to czego, według moich obserwacji nie lubią faceci, to dziewczyny, które narzekają na swój wygląd, zwłaszcza jeśli wcale nie jest zły.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
W liceum przy moim 172 wazylam ok 50kg obecnie pewnie wazne ponad 60kg
Przy takim wzroście 60kg to świetna waga
anonyme jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:29   #3285
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Są zwolennicy i przeciwnicy
Zwolennicy i przeciwnicy to jedno - ale prawomocny wyrok sądu opierający swoją decyzję na badaniach różnych naukowców stwierdzający, że dieta jest niezdrowa dla organizmu to drugie.
Owszem początkowo dieta daje szybkie i widoczne rezultaty - ale jakim kosztem?

Ja jestem zwolenniczką NŻWR (nie żreć i więcej się ruszać).
Lemirka jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:33   #3286
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zwolennicy i przeciwnicy to jedno - ale prawomocny wyrok sądu opierający swoją decyzję na badaniach różnych naukowców stwierdzający, że dieta jest niezdrowa dla organizmu to drugie.
Owszem początkowo dieta daje szybkie i widoczne rezultaty - ale jakim kosztem?

Ja jestem zwolenniczką NŻWR (nie żreć i więcej się ruszać).
Różni ludzie różnie do tego podchodzą i nawet wyrok sądu tego nie zmieni.
Stary 2011-10-04, 22:35   #3287
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie czpiają se chudzielców,hmmm. Cały życie słyszę: kościotrup, ty chyba ni nie jesz, po co się odchudzasz, worek na kości, sama skóra i kości...ostatnio na youtube komentarz pod filmikiem-żywy szkielet.Dlatego mam na te temat inne zdane
Zgadzam się.

Cytat:
enn_ ma rację co do adsense, google po kilku miesiącach zweryfikuje wszystkie kliki i adresy IP i wyłączy Wam konta adsense
W sumie racja. Uznajmy więc, że mojej wiadomości nie było
Stary 2011-10-04, 22:43   #3288
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Różni ludzie różnie do tego podchodzą i nawet wyrok sądu tego nie zmieni.
co nie zmieni faktu, ze jest to wyjatkowo agresynwa dieta i zeby ja stosowac to trzeba miec zdrowie jak kon, bo inaczej mozna sobie zalatwic przede wszystkim nerki na cacy ... a te jak wiadomo na drzewach nie rosna...
desti jest offline  
Stary 2011-10-04, 22:46   #3289
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
co nie zmieni faktu, ze jest to wyjatkowo agresynwa dieta i zeby ja stosowac to trzeba miec zdrowie jak kon, bo inaczej mozna sobie zalatwic przede wszystkim nerki na cacy ... a te jak wiadomo na drzewach nie rosna...

Nie tylko nerki, ale i kości. Znam kobietę, która nigdy w życiu nic sobie nie złamała, a po tym jak przeszła na Dukana strzeliła jej najpierw noga w dwóch miejscach a niedługo potem ręka przy lekkich upadkach...
Stary 2011-10-04, 22:49   #3290
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ja w ogóle chyba nigdy nie zrozumiem celu stosowania tych diet, w rozumieniu chwilowego nowego sposobu odżywiania. Nie można ich ciągnąć wiecznie, zawsze trzeba w pewnym momencie zacząć się normalnie odżywiać.
IMHO najlepiej jest mieć po prostu zdrową, przemyślaną dietę (dietę jako sposób żywienia na stałe) i się ruszać. No i nie jeść nie wiadomo ile.
A jeśli się liczy na cuda - no sorry, cudów nie ma, na dobry wygląd i/lub zdrowie jednak trzeba jakoś zapracować.
Stary 2011-10-04, 22:59   #3291
smakowanie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A Ty nie pochodzisz z Częstochowy czasem ?
niestety, z Lublina

Cytat:
Napisane przez Obsession blog Pokaż wiadomość
mam wolny pokój w mieszkaniu, możemy się dogadać jak Ci bardzo zależy
ooo, zapamiętam sobie na przyszłość, że proponowałaś, więc jakby jakiś zlot kosmetycznych czarownic pojawił się na horyzoncie to się przypomnę
smakowanie jest offline  
Stary 2011-10-04, 23:00   #3292
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
ooo geniuszu

Cytat:
Ja w ogóle chyba nigdy nie zrozumiem celu stosowania tych diet, w rozumieniu chwilowego nowego sposobu odżywiania. Nie można ich ciągnąć wiecznie, zawsze trzeba w pewnym momencie zacząć się normalnie odżywiać.
IMHO najlepiej jest mieć po prostu zdrową, przemyślaną dietę (dietę jako sposób żywienia na stałe) i się ruszać. No i nie jeść nie wiadomo ile.
A jeśli się liczy na cuda - no sorry, cudów nie ma, na dobry wygląd i/lub zdrowie jednak trzeba jakoś zapracować.
Dlatego ja lubię South Beach, bo początkowo to jest dieta odchudzająca, a potem zmienia się w styl żywienia na całe życie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-10-04, 23:03   #3293
Rodzynka1989
Zakorzenienie

GG do Rodzynka1989

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Mnie bardziej dobija to, że gdy ktoś jest przy tuszy nikt mu nie mówi "ale Ty jesteś gruby, zrób coś z sobą", a ja czasem słyszę "ale jesteś chuda!" albo "Ty w ogóle coś jesz?"
Oj mówią, mówią... Słyszałam nieraz
Cytat:
no jak to nie mówią jak mówią
ja bym właśnie powiedziała, że chudzielców się nie czepiają
Też jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś szczupłego ktoś się czepiał
Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
moja babcia mi kilkanascie lat temu walnęła takim "komplementem", że do dzisiaj mam kompleksy: "dziecko, ty masz takie fajne grube nogi, ze ci kazde buty pasują" co tylko dowodzi, że jednym się podobają chudsze figury, innym grubsze
ja mam lekką nadwagę, kilkukilową - ale jak próbowałam schudnąc to mnie mąż ochrzanił, że się przytula jak do kaloryfera bo go gniotę i mam przestac
Mój narzeczony tak samo marudził, a teraz sam jest na diecie ale on ma co zrzucać
Cytat:
do mnie kiedyś mówił, że będę szersza niż wyższa Ale rodzice w sumie lubią trochę podogryzać

ja bym musiała coś zrzucić... marzeniem byłoby ważyć 40-48 kg, ale to raczej niewykonalne, bo już nawet Dukan na mnie nie działa :/

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

A ja słyszałam, nawet za sobą parę jakże miłych określeń, mimo, że otyłości nie mam
I ogólnie niektórzy mają chyba jakiś problem ze sobą, bo jak osoba w miarę szczupła zje batonika czy pizzę to jest ok, a już trochę grubsza to 'taka gruba i jeszcze pizzę je?!'
Ad 1. To nie tylko rodzice

Ad 2. Ja bym skakała z radości przy wadze 60

Ad 3. Dlatego ja się oduczyłam jeść w miejscach publicznych cokolwiek
Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Tak to już jest niestety, że zazwyczaj chce się tego, czego się nie ma
Otóż to...
Stary 2011-10-04, 23:20   #3294
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam u siebie czystkę i zostało mi kilka brązów, głównie z Inglota. A że nie mam jednej dużej palety która pomieściłaby wszystkie moje cienie, to kupiłam nową z wieloma wariantami kolorystycznymi Myślałam o GlamBoxie, ale w końcu nie zamówiłam... Macie? Jesteście zadowolone?
Ja mam GB i polecam, choć już skończyło mi się w nim miejsce. Lubię też palety z Inglota, te po 15 zł.
Stary 2011-10-04, 23:24   #3295
201607280909
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Też jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś szczupłego ktoś się czepiał
oj czepiają się... teraz już nie jestem takim chudzielcem jak dawniej, ale kiedyś słyszałam nie raz teksty, że chyba nic nie jem, że taka chudość brzydko wygląda i że muszę przytyć i słynne przysłowie: "facet nie pies, na kości nie poleci"

z kolei zauważyłam, że osoby z nadwagą często są krytykowane za wagę, ale nie prosto w twarz. raczej obgadywane są z boku. natomiast ludziom z niedowagą wali się wprost teksty o anoreksji itp.
201607280909 jest offline  
Stary 2011-10-04, 23:28   #3296
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
oj czepiają się... teraz już nie jestem takim chudzielcem jak dawniej, ale kiedyś słyszałam nie raz teksty, że chyba nic nie jem, że taka chudość brzydko wygląda i że muszę przytyć i słynne przysłowie: "facet nie pies, na kości nie poleci"

z kolei zauważyłam, że osoby z nadwagą często są krytykowane za wagę, ale nie prosto w twarz. raczej obgadywane są z boku. natomiast ludziom z niedowagą wali się wprost teksty o anoreksji itp.
Podpisuję się pod każdym słowem.
Też byłam patyczakiem i też przez to przechodziłam
Przytyłam, wręcz aż za dużo, odkąd biorę doustną antykoncepcję.
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-10-04, 23:35   #3297
Rodzynka1989
Zakorzenienie

GG do Rodzynka1989

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość

Wierzę Ci na słowo, że tak jest.
A z tym mówieniem w twarz... nie do końca. Osobiście nikt mi nie dogryzał, owszem, ale jak słyszę docinki jakie lecą w kierunku TŻ to aż mi przykro jest Niektórzy są aż za bardzo bezpośredni i naprawdę prosto w oczy mówią mu nieprzyjemne rzeczy na temat tuszy... Na jego miejscu bym się przejmowała, on na szczęście taki nie jest i olewa to.
Stary 2011-10-05, 07:08   #3298
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
każdy słyszy takie docinki, jaki ma 'problem' - ja byłam gruba to słyszałam o nadwadze, a Ty chuda, to o zbytniej chudości ....

teraz już tylko słyszę "chyba już starczy tego odchudzania" a już rok nie jestem na diecie tylko wagę utrzymuję ...

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Przy takim wzroście 60kg to świetna waga
no właśnie
ja właśnie tyle ważę przy tym wzroście a jak ważyłam te 3 kg mniej to już źle wyglądałam .... skóra i kości .... ale widocznie taką mam budowę

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wierzę Ci na słowo, że tak jest.
A z tym mówieniem w twarz... nie do końca. Osobiście nikt mi nie dogryzał, owszem, ale jak słyszę docinki jakie lecą w kierunku TŻ to aż mi przykro jest Niektórzy są aż za bardzo bezpośredni i naprawdę prosto w oczy mówią mu nieprzyjemne rzeczy na temat tuszy... Na jego miejscu bym się przejmowała, on na szczęście taki nie jest i olewa to.
mojemu mężowi dogryzam tylko ja, bo mógłby się wziąć za siebie
waży dwa razy tyle co ja ale mu ciężko z piwka zrezygnować
Stary 2011-10-05, 07:13   #3299
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

To ja przy 172 ważę teraz 48kg... A ważyłam i 45.

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline  
Stary 2011-10-05, 07:14   #3300
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
To ja przy 172 ważę teraz 48kg... A ważyłam i 45.

to faktycznie ....

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości