Nasze blogi - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-07, 20:28   #3631
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez yolcia1 Pokaż wiadomość
I dobrze. Ja jakoś nie mogę się przemóc, żeby pokazać twarz. jakie są za i przeciw wg Was?
ja tam nie widzę ani za ani przeciw
ktoś ms ochotę to pokazuje, nie ma to nie

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
A to już dawno dostałam, identyczną wiadomość jak usunęłam ich kod, bo zero pozytku
aaaa ja myślałam, że chodzi o brak recenzji przesłanych produktów
nie wiem o co chodzi we współpracy z nimi, ale widzę, że to coś bardziej skomplikowanego
Stary 2011-10-07, 20:28   #3632
yolcia1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja tam nie widzę ani za ani przeciw
ktoś ms ochotę to pokazuje, nie ma to nie
Nie wiem czemu coraz częściej chodzi mi to po głowie... Bycie anonimowym jest fajne z jednej strony, a z drugiej ja też lubię wiedzieć jak dana osoba wygląda.
yolcia1 jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:29   #3633
desti
Zakorzenienie

Cytat:
I dobrze. Ja jakoś nie mogę się przemóc, żeby pokazać twarz. jakie są za i przeciw wg Was?
nie ma dla mnie za i przeciw... nie przeszkadza mi to w zaden sposob ... kiedys wstawialam tylko oczy z makijazami i pojawily sie prosby, zeby pokazac jak sie calosc prezentuje... to pokazalam ... w koncu to tylko twarz ...
desti jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:30   #3634
yolcia1
Rozeznanie

Cytat:
A to już dawno dostałam, identyczną wiadomość jak usunęłam ich kod, bo zero pozytku
A ja tam ich mam. Nie wiem o co chodzi, ale niech będzie Serduszka na blogu są
yolcia1 jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:30   #3635
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Nie wiem czemu coraz częściej chodzi mi to po głowie... Bycie anonimowym jest fajne z jednej strony, a z drugiej ja też lubię wiedzieć jak dana osoba wygląda.
ja przy niektórych postach pokazuję; nie mam nic do ukrycia
Stary 2011-10-07, 20:31   #3636
Wena90
BAN stały

Cytat:

nie wiem o co chodzi we współpracy z nimi, ale widzę, że to coś bardziej skomplikowanego
Cytat:
A ja tam ich mam. Nie wiem o co chodzi, ale niech będzie Serduszka na blogu są

Niby to ma być taka reklama, my ich, oni nas, ale jakoś wejść było tyle co nic, więcej pożytku z reklamy mają oni, strona nie czytelna, więc nie fajnie. Mi się podobały te serduszka z Lubię to i myślałam, że ma to jakiś lepszy cel, ale cóż
Wena90 jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:32   #3637
Rodzynka1989
Zakorzenienie

GG do Rodzynka1989

Cytat:
Też nie wiem o co chodzi
Ale widzę, że jeszcze o wielu rzeczach nie mam pojęcia
Stary 2011-10-07, 20:32   #3638
yolcia1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie ma dla mnie za i przeciw... nie przeszkadza mi to w zaden sposob ... kiedys wstawialam tylko oczy z makijazami i pojawily sie prosby, zeby pokazac jak sie calosc prezentuje... to pokazalam ... w koncu to tylko twarz ...
Tylko twarz? ;> Fajnie to brzmi Nie ważne, że to ja traktujemy mazidłami i jest niczym płótno. U Ciebie sroczko na tym płótnie za każdym razem zachwycam się cieniowaniem Ale nie ważne, to tylko twarz
yolcia1 jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:34   #3639
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Niby to ma być taka reklama, my ich, oni nas, ale jakoś wejść było tyle co nic, więcej pożytku z reklamy mają oni, strona nie czytelna, więc nie fajnie. Mi się podobały te serduszka z Lubię to i myślałam, że ma to jakiś lepszy cel, ale cóż
o matko firmy mi się popierniczyły
Wy o ladiva, a ja myslałam o lamode czy jakoś tak, co kosmetyki przesyła

mój błąd
Stary 2011-10-07, 20:36   #3640
Wena90
BAN stały

Dzisiaj oglądałam program o zegarze biologicznym naszej skóry I było tak:
5-7 oczyszczanie i nawilżanie, bez make upu
8-12 filtry, makijaz
a najlepsze wchłanianie skóra ma 17- 20 i pora na dobry krem, a później to już po ptakach hehe, miedzy 1 a 3 największa regeneracja

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
o matko firmy mi się popierniczyły
Wy o ladiva, a ja myslałam o lamode czy jakoś tak, co kosmetyki przesyła

mój błąd
Zakręciłaś się
Wena90 jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:36   #3641
tylkokasia
Moderator

Ja też w masce się pokazałam - poszłam za falą

A co do nagrody to ja YT wygrałam konkurs grubo ponad rok temu. Organizatorka miała nagrody od sponsora które najpierw pokazała więc na 100% je miała.
Do dziś nic nie dostałam. Dziewczyna mi przez 3 mce pisała historie z kosmosu - że mama jej paczkę miała wysłać i zapomniała, że nie miała czasu iść na pocztę, że coś tam jej się stało. Potem napisała że wysłała ale nie chciała mi podać numeru nadania. Potem mi wmawiała że paczka wróciła (gdzie ja mieszkam prawie na wsi, mamy 1 oddział gdzie idą paczki i jej tam nie było po sprawdzili w kompie po nazwisku), ściemniała bardzo długo. Potem na wiele miesięcy cisza i wiadomość że już ileś osób jej zwróciło uwagę że mi nagrody nie wysłała (dodałam adnotację na swoim filmiku że do dziś nagrody nie ma) i ona chce mi coś kupić i wysłać w zamian. Odmówiłam oczywiście.
I mnie już nie chodzi o te rzeczy ale o to że się tak nie robi. Innym pokazuje się piękne nagrody a wygranej opowiada się bajki takie że się śmiałam do monitora

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:38   #3642
amoureuese
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość

A co do nagrody to ja YT wygrałam konkurs grubo ponad rok temu. Organizatorka miała nagrody od sponsora które najpierw pokazała więc na 100% je miała.
Do dziś nic nie dostałam. Dziewczyna mi przez 3 mce pisała historie z kosmosu - że mama jej paczkę miała wysłać i zapomniała, że nie miała czasu iść na pocztę, że coś tam jej się stało. Potem napisała że wysłała ale nie chciała mi podać numeru nadania. Potem mi wmawiała że paczka wróciła (gdzie ja mieszkam prawie na wsi, mamy 1 oddział gdzie idą paczki i jej tam nie było po sprawdzili w kompie po nazwisku), ściemniała bardzo długo. Potem na wiele miesięcy cisza i wiadomość że już ileś osób jej zwróciło uwagę że mi nagrody nie wysłała (dodałam adnotację na swoim filmiku że do dziś nagrody nie ma) i ona chce mi coś kupić i wysłać w zamian. Odmówiłam oczywiście.
I mnie już nie chodzi o te rzeczy ale o to że się tak nie robi. Innym pokazuje się piękne nagrody a wygranej opowiada się bajki takie że się śmiałam do monitora

Dokladnie..-,- hamskie zachowania ;/ i po co oni to robią ? dla popularności ?

KLIK

amoureuese jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:39   #3643
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Dzisiaj oglądałam program o zegarze biologicznym naszej skóry I było tak:
5-7 oczyszczanie i nawilżanie, bez make upu
8-12 filtry, makijaz
a najlepsze wchłanianie skóra ma 17- 20 i pora na dobry krem, a później to już po ptakach hehe[COLOR=Silver], miedzy 1 a 3 największa regeneracja
no to moja skóra ma przerąbane, bo o 5:30 mam już full make-up na ryju
a o 17stej to ja dopiero sie próbuję ogranąć po pracy i coś w domu zrobić i nie w głowie mi wchłanianie kremów
Stary 2011-10-07, 20:47   #3644
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko twarz? ;> Fajnie to brzmi Nie ważne, że to ja traktujemy mazidłami i jest niczym płótno. U Ciebie sroczko na tym płótnie za każdym razem zachwycam się cieniowaniem Ale nie ważne, to tylko twarz
no coz... troche trudno wykonywac makijaze na innej czesci ciala ... ale w sumie nikomu krzywdy nie robie tym, ze sie pokaze... wiec w sumie czemu nie

jak ktos ma opory to niech sie nie pokazuje ale czesto jak pytalam co chca czytelniczki zobaczyc na blogu bo za kazdym razem pojawialy sie glosy o troche "prywaty", w ten sposob blogi staja sie bardziej osobiste a nie skladaja sie tylko z recenzji, bo wiadomo za kazdym takim blogiem stoi jego autor ... i wiele czytelnikow chce troche ta osobe poznac... ja tez bardziej lubie takie blogi, gdzie jest troche z zycia autorki. Wiadomo kazda z nas ustala granice tego co chce pokazac ale ja nie widze w tym nic "niewskazanego". A wiadomo nie zawsze wyglada sie tak pieknie jak z makijazem i po obrobce w szopie ... czasami mozna sie pokazac od tej innej strony ... tak samo jak kiedys pokazalam, ze moja skora wcale nie jest idealna a wlasciwie wiele jej do tego brakuje... z tym, ze wiadomo nigdy bym nie wstawila zdjecia makro np. pryszcza ...
desti jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:49   #3645
maffash
Zakorzenienie

Hej dziewczyny nie mialam jak sie wczesniej odezwac i wpadlam tylko na chwile. Dzisiaj przyszla mi paletka manly Duzo bardziej mi sie podoba niz sleek original i sunset, bo cienie sie tak bardzo nie swieca
maffash jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:54   #3646
amoureuese
Raczkowanie

U mnie nowy post o kolczykach ze sklepu rajbizuterii.pl ....
nie przepadam za wiszącymi kolczykami , jednak te są nawet ladne
jeśli chcecie odwiedźcie mój blog będzie mi milo

KLIK

amoureuese jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:55   #3647
Rodzynka1989
Zakorzenienie

GG do Rodzynka1989

Cytat:
nigdy bym nie wstawila zdjecia makro np. pryszcza ...
ha ha to by musiało nieźle wyglądać
Stary 2011-10-07, 20:58   #3648
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
ha ha to by musiało nieźle wyglądać
jakby artystycznie do niego podejsc i wkomponowac w makijaz to kto wie ...
desti jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:01   #3649
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
mi najgorzej jest malować osoby z małą powierzchnią górnej powieki, ciężko poszaleć na takich oczach, żeby ich nie przytłoczyć, bo zaraz już brew, powieka opada i w sumie nic fajnego nie wychodzi. Stąd teraz idę na łatwiznę i takim osobom po prostu rozświetlam oko, podkreślam brwi i bawię się na reszcie twarzy.
Dokładnie - ja właśnie malowałam takie oko o tu

A co do ostrzeżeń - ja kiedyś dostałam ostrzeżenie bo wrzuciłam link do bloga brunetki - ale wytłumaczyłam modce, że to bez sensu i mi cofnęła ostrzeżenie.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:03   #3650
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość

Ooooo, ale chamówa, dziwni ludzie mi też nie chodziło o samą nagrodę, pazerna nie jestem, ale tak się nie robi.

Cytat:
no to moja skóra ma przerąbane, bo o 5:30 mam już full make-up na ryju
a o 17stej to ja dopiero sie próbuję ogranąć po pracy i coś w domu zrobić i nie w głowie mi wchłanianie kremów
Nie martw sie, jak to oglądałam to się śmiałam, że kto może sobie pozwolić na zycie w zgodzie z tym zegarem

W ogole to oglądam magazyn Natury, świetne kosmetyki, tylko szkoda, że ja ich tam nigdy nie widziałam i nie zobaczę zapewne np. nowa seria Bell Perfect Skin.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-07 o 21:06
Wena90 jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:14   #3651
_cornelia_
Zadomowienie

a u mnie znowu kolejny nieudany salon, tym razem kosmetyczny.

Napisałam do jednej firmy (nie z kosmetykami ;p) czy są zainteresowani współpracą. Ciekawe, co odpiszą
Stary 2011-10-07, 21:24   #3652
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

A co do ostrzeżeń - ja kiedyś dostałam ostrzeżenie bo wrzuciłam link do bloga brunetki - ale wytłumaczyłam modce, że to bez sensu i mi cofnęła ostrzeżenie.
A to jeszcze jest super oko do malowania, nie widziałaś chyba mojej powieki, gdzie przy otwartym oku w ogóle jej nie widać Nigdy nie lubiłam swoich oczu i tych strasznie opadających powiek.
eweska jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:32   #3653
Drozja
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Drozja

Wróciłam dziewczyny do domu. Dzisiaj było pierwsze malowanie, jedna koleżanka z którą umawiałam się już wcześniej, a druga jak skończyłam poprosiła, żebym ją też pomalowała.

Zadowolone obie, przynajmniej z tego co mówiły.:p Nie było tak źle jak myślałam, największy problem miałam z eyelinerem i nie wiedziałam jak trzymać rękę, przy malowaniu prawego oka.

Już mnie obie wysyłały do szkoły wizażu i wyświetlały mi karierę makijażystki, co zbija kokosy na makijażach, haha.

Ale jutro niestety na wesele nie będę malować koleżanki, bo obie mamy tak zawalony dzień, że jest to niewykonalne. Musiałabym jej robić makijaż o 9, potem ona i tak będzie się kąpać i myć głowę, a wesele dopiero na 15, więc pewnie makijaż by nawet nie przetrwał.
Drozja jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:45   #3654
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mogła się jednak poczuć urażona

Widzę, że jest wysyp- ale jak dziewczyny mają na to ochotę, to czemu nie
Ale to ona najpierw obraziła Wenę, więc ja bym wskazywała na inną osobę, która mogła poczuć się urażona
Co do maseczek-mam takie zdjęcie, ale nigdzie nie umieszczę Zresztą nawet twarzy na blogu nie mam zamiaru pokazywać, wolę być anonimowa

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
No niby tak, ale jak ktoś chce pozostać anonimowy to wtedy to AŻ twarz No i ktoś z otoczenia mógłby trafić na bloga i rozpoznać... ale jak ktoś nie ma oporów to super
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:47   #3655
Drozja
Zadomowienie

GG do Drozja

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No ja właśnie miałam dzisiaj wyzwanie, bo obie dziewczyny miały bardzo małą powierzchnię powieki (jedna tak na oko 2cm ), nawet nie było gdzie poszaleć z cieniowaniem, a do tego jeszcze jedna z nich bardzo głęboko osadzone oczy, a druga bliznę na powiece, że mimo iż na rzęsach stawałam, to kreska i tak była krzywo.
Drozja jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:48   #3656
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
W ogole to oglądam magazyn Natury, świetne kosmetyki, tylko szkoda, że ja ich tam nigdy nie widziałam i nie zobaczę zapewne np. nowa seria Bell Perfect Skin.
u mnie w naturze też słabo aż się dziwię, że ta ballerina i I ♥ stage jakoś dotarły oO Oglądałam też ten pędzelek różowo-czarny, ale on malusi jest i w sumie kolejny mi niepotrzebny
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:53   #3657
Orlica
Zakorzenienie

Też prawie powiek nie mam Przy robieniu makijażu i potem jego zdjęć muszę na maksa unosić brwi, żeby to jakoś wyglądało.
Ostatnio moja mama mnie przywitała tekstem:
- Co ty taka zdziwiona chodzisz, zdjęcia sobie robiłaś?
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:55   #3658
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
No niby tak, ale jak ktoś chce pozostać anonimowy to wtedy to AŻ twarz No i ktoś z otoczenia mógłby trafić na bloga i rozpoznać... ale jak ktoś nie ma oporów to super
no wlasnie tego nie za bardzo rozumiem ... nawet jakby ktos ze znajomych trafil na bloga to co ?? Oprocz tego, ze rozpozna ... to nie sa blogi o wynurzeniach z glebi duszy tylko przewaznie o kosmetykach, wiec co z tego, ze ktos znajomy zobaczy... ja nie mam nic takiego na blogu czego moglabym sie wstydzic, nawet jezeli pokazuje sie w maseczce, to chyba kazdy wie jak wyglada sie jak sie ma maseczke na twarzy

ale jak ktos ma straszliwie opory to pewnie, niech sobie bedzie anonimowy, w koncu wolnoc tomku w swoim (blogowym) domku ...
desti jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:55   #3659
Drozja
Zadomowienie

GG do Drozja

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość

No właśnie, ja nie wstawiam twarzy tylko z tego powodu, że chyba wolałabym żeby znajomi nie wiedzieli o tym że prowadzę bloga, bo po co. Szczerze wam powiem, że na początku jak zaczęłam prowadzić bloga, to nawet TŻ się nie przyznałam, ani nikomu z rodziny. Cały czas makijaże i zdjęcia wszelakie robię tylko jak jestem sama w domu.

A teraz tak się zastanawiam, jak ja mam TŻ uświadomić w tym i czy w ogóle uświadamiać, jeśli tak to co zrobić, żeby nie miał potem do mnie pretensji że to przed nim ukrywałam prawie przez rok. Bo u nas w sumie jest trochę problem z tym, że często są awanturki mniejsze i większe, bo ktoś czegoś nie wiedział a powinien i jak to tak ukrywać coś przed drugą połówką. Nawet jak to jest pierdoła największa.

Dzisiaj nawet jak koleżanki malowałam i nie odbierałam telefonu jak TŻ dzwonił, a potem oddzwoniłam i powiedziałam "Przepraszam kochanie, nie mogłam odbierać bo robiłam koleżankom makijaże", to powiedział "Co? A po co? To same się nie mogły pomalować?!". Biedaczek nie jarzy, że makijaż to moje hobby, a malowanie kogoś to jest jakby kolejny stopień wtajemniczenia.
Drozja jest offline  
Stary 2011-10-07, 21:56   #3660
amoureuese
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
A to jeszcze jest super oko do malowania, nie widziałaś chyba mojej powieki, gdzie przy otwartym oku w ogóle jej nie widać Nigdy nie lubiłam swoich oczu i tych strasznie opadających powiek.
Mam coś podobnego ;/ okropne ;/

KLIK

amoureuese jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości