Nasze blogi - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-10, 14:30   #3901
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
taaa niebieski uspokaja i relaksuje a przynajmniej mnie
no wlasnie takie mialam pierwsze wrazenie
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 14:40   #3902
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

dzień dobry

dziewczyny a w jakim programie podpisujecie zdjęcia? może też zacznę....
jeśli chodzi o zwykły prosty podpis to możesz to zrobić nawet w paincie ja zwykle używam picassy, bo i tak nie umiem robić takich ładnych, fikuśnych napisów
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-10, 14:48   #3903
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o zwykły prosty podpis to możesz to zrobić nawet w paincie ja zwykle używam picassy, bo i tak nie umiem robić takich ładnych, fikuśnych napisów
Ja używam polecanego tu już wcześniej Photo Filter, zwykły, łatwy program do obróbki

Też bym chciała umieć robić takie napisy, jak np. Brunettka na swoich zdjęciach.
Do dziewczyn, które się na tym znają: Dużo z tym zachodu? w czym najłatwiej to zrobić? PS? czy w Gimpie tez da radę?
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-10-10, 14:48   #3904
tylkokasia
Moderator

A ja do podpisów używam programu on line picnik. Nie trzeba nic na komputerze instalować. A podpisy/znaki wodne można robić łatwo - różnymi czcionkami i kolorami i regulować przezroczystość.
Sporo funkcji tam jest płatnych ale akurat podpisy są za darmo

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-10-10, 14:49   #3905
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A ja do podpisów używam programu on line picnik. Nie trzeba nic na komputerze instalować. A podpisy/znaki wodne można robić łatwo - różnymi czcionkami i kolorami i regulować przezroczystość.
Sporo funkcji tam jest płatnych ale akurat podpisy są za darmo
i fajne czcionki są
Stary 2011-10-10, 14:51   #3906
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Ja używam polecanego tu już wcześniej Photo Filter, zwykły, łatwy program do obróbki

Też bym chciała umieć robić takie napisy, jak np. Brunettka na swoich zdjęciach.
Do dziewczyn, które się na tym znają: Dużo z tym zachodu? w czym najłatwiej to zrobić? PS? czy w Gimpie tez da radę?
Ale u Ciebie to jest właściwie ładna czcionka z obwódką Miałam kiedyś ten program, ale do takich zwyczajnych starczy mi picassa Może się kiedyś nauczę, w sumie kiedyś coś umiałam w PSie....
Stary 2011-10-10, 15:02   #3907
Monian
Zakorzenienie

ja tak jak mówiłam jestem anty techniczna, ale ogólnie mogę polecić też program PhotoScape jest tam opcja tekstowa i też wybór czcionek i innych tego typu duperelków
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:06   #3908
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
ja tak jak mówiłam jestem anty techniczna, ale ogólnie mogę polecić też program PhotoScape jest tam opcja tekstowa i też wybór czcionek i innych tego typu duperelków
Ja uzywam wlasnie photoscape, ale nie podpisuje swoich zdj. Moze czas zaczac
maffash jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:08   #3909
Monian
Zakorzenienie

właśnie też jak tak piszecie o tym to zaczęłam to dogłębniej analizować. Z drugiej strony dziewczyny wrzucają fotki swoich makijaży, swoich dzieł sztuki na pazurkach, fryzur , czegoś co jest tylko ich inwencja i pomysłem. Ja póki , co nie mam takich fot, ale jak zacznę je robić to pomyślę o tym podpisywaniu
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:08   #3910
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

hmm ja nie podpisuje i sie nie denerwuje - nie mam czasu szukac na allegrze i innych swoich zdjec wiec nawet jakby ktos mi ukradl - nie dowiem sie
irsin jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:09   #3911
maffash
Zakorzenienie

Dziewczyny mozecie polecic jakis dobry podklad kryjacy?
maffash jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:20   #3912
descentrada
Rozeznanie

dziewczyny a co z tym portalem bobyy?

zgodziła się któraś z Was na te testy? bo ja ciągle nie wiem co odpisać

zapytałam o szczegóły i w odpowiedzi dostałam:

"W fazach testu serwisu liczę na to, że dodasz swój produkt lub kilka, które posiadasz na blogu. Możesz również dodać swój blog.
Po uruchomieniu serwisu będziemy nawiązywać współpracę z blogerami i przesyłać kosmetyki do testów a także rozmawiać w sprawie dodatkowej formy współpracy."

trochę mi to pachnie czymś w stylu LaDivy

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Taki ekstremalnie kryjący to Dermacol, ale on się nie nadaje do noszenia na co dzień.
Z takich przyjaźniejszych dla skóry to Revlon Colorstay albo Lirene Intensive Cover

Edytowane przez descentrada
Czas edycji: 2011-10-10 o 15:21
descentrada jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:26   #3913
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie też jak tak piszecie o tym to zaczęłam to dogłębniej analizować. Z drugiej strony dziewczyny wrzucają fotki swoich makijaży, swoich dzieł sztuki na pazurkach, fryzur , czegoś co jest tylko ich inwencja i pomysłem. Ja póki , co nie mam takich fot, ale jak zacznę je robić to pomyślę o tym podpisywaniu
Ale to nie tylko to, ja bym nie chciała, żeby ktoś 'pożyczył' sobie nawet zdjęcia jakiegoś produktu nie mówiąc już o makijażach Także podpisuję i podpisywać będę, zawsze to chociaż minimalna ochrona..

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
revlon colorstay chociaż mogliby zrobić jeszcze jakieś jaśniejsze odcienie w tonacji żółtej/neutralnej

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

Taki ekstremalnie kryjący to Dermacol, ale on się nie nadaje do noszenia na co dzień.
Z takich przyjaźniejszych dla skóry to Revlon Colorstay albo Lirene Intensive Cover
Dermacol to zło takich wulkanów jak po nim to w życiu nie miałam oO zresztą u mnie nawet jako korektor po czasie robi się jakiś tłusty, ściera się itp... :/ No, ale różne gusta są
Stary 2011-10-10, 15:26   #3914
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
O musze sprawdzic ten lirene
maffash jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:40   #3915
mini892
Przyczajenie

Cytat:
Tak ja polecam ! Vichy Dermablend Jest bardzo wydajny, bardzo kryjący Natestowałam się trochę tych podkładów i postanowiłam raz a porządnie zainwestować i nie żałuje. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, kryje niedoskonałości i zaczerwienienia nie jest ciężki, czytałam że Dermacol zapycha, ale osobiście nie testowałam ( jeszcze ). Póki co Dermablend to moj nr jeden i polecam wszystkim którzy szukają naprawdę kryjącego podkładu, który utrzymuje się długo na skórze. Dziękuję za uwagę ps. na moim blogu jest recenzja tego kosmetyku buźka

mini892 jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:42   #3916
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny a co z tym portalem bobyy?

zgodziła się któraś z Was na te testy? bo ja ciągle nie wiem co odpisać

zapytałam o szczegóły i w odpowiedzi dostałam:

"W fazach testu serwisu liczę na to, że dodasz swój produkt lub kilka, które posiadasz na blogu. Możesz również dodać swój blog.
Po uruchomieniu serwisu będziemy nawiązywać współpracę z blogerami i przesyłać kosmetyki do testów a także rozmawiać w sprawie dodatkowej formy współpracy."

trochę mi to pachnie czymś w stylu LaDivy

ja narazie nie odpisalam bo nie wiem co nie bardzo rozumiem ta wspolprace cala...a nie chce zeby moje recenzje i zdjecia ukazywaly sie na ich stronie jako ich
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:46   #3917
Monian
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Ale to nie tylko to, ja bym nie chciała, żeby ktoś 'pożyczył' sobie nawet zdjęcia jakiegoś produktu nie mówiąc już o makijażach Także podpisuję i podpisywać będę, zawsze to chociaż minimalna ochrona..

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

revlon colorstay chociaż mogliby zrobić jeszcze jakieś jaśniejsze odcienie w tonacji żółtej/neutralnej

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Dermacol to zło takich wulkanów jak po nim to w życiu nie miałam oO zresztą u mnie nawet jako korektor po czasie robi się jakiś tłusty, ściera się itp... :/ No, ale różne gusta są
rozumiem. Też będę musiała o tym pomyśleć

co do podkładu kryjącego to mogę polecić Manhattan Powder Matt Make Up , super kryje
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:46   #3918
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mini892 Pokaż wiadomość
Tak ja polecam ! Vichy Dermablend Jest bardzo wydajny, bardzo kryjący Natestowałam się trochę tych podkładów i postanowiłam raz a porządnie zainwestować i nie żałuje. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, kryje niedoskonałości i zaczerwienienia nie jest ciężki, czytałam że Dermacol zapycha, ale osobiście nie testowałam ( jeszcze ). Póki co Dermablend to moj nr jeden i polecam wszystkim którzy szukają naprawdę kryjącego podkładu, który utrzymuje się długo na skórze. Dziękuję za uwagę ps. na moim blogu jest recenzja tego kosmetyku buźka
Mialam kiedys probke tego podkladu, to az kolezanki pytaly co to mam na twarzy, bo tak kryje. A uzywalas moze revlona? Bo nie wiem czy jest ten vichy maski troche nie robi? O lirene czytalam teraz i jednak on nie dla mnie
maffash jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:50   #3919
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Hej dziewczyny
witam się skromnie i chciałabym przedstawić mojego bloga, jestem początkująca na całej linii . Póki , co praktycznie same recenzje ale z pewnością pojawią się też makijaże itp, itd i oczywiście proszę o krytykę i wypowiedź co by można poprawić, kompletnie nie ogarniam tego blogspota, tak to już jest , jak się jest anty technicznym
To ja się odrobinę przyczepię bo mnie to razi.. "blog będzie poświęcony kosmetykOM" a nie kosmetykĄ

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:56   #3920
Monian
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
To ja się odrobinę przyczepię bo mnie to razi.. "blog będzie poświęcony kosmetykOM" a nie kosmetykĄ
faktycznie, ale wtopa. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawiłam no przyznam ,że z ortografią mam czasem problem i to tylko i wyłącznie przez moje roztargnienie ( choć to oczywiście niczego nie usprawiedliwia) , nad czym cały czas staram się pracować. Dzięki jeszcze raz
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:57   #3921
ciriness
Zadomowienie

Wytłumaczcie mi zachowanie niektórych ludzi.

Robię rozdanie kreatywne gdzie trzeba coś napisać na maila a ludzie mi zostawiają komentarze w stylu

"Biorę udział w rozdaniu. Obserwuję jako...i mail"

nie czytają totalnie postów czy jak?

Jeeej i coraz bardziej mnie irytują posty w stylu "u mnie rozdanie takie, zapraszam do mnie etc. "
ciriness jest offline  
Stary 2011-10-10, 15:58   #3922
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
faktycznie, ale wtopa. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawiłam no przyznam ,że z ortografią mam czasem problem i to tylko i wyłącznie przez moje roztargnienie ( choć to oczywiście niczego nie usprawiedliwia) , nad czym cały czas staram się pracować. Dzięki jeszcze raz
Nie ma sprawy.. Każdemu się zdarza

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-10-10, 16:07   #3923
Monian
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi zachowanie niektórych ludzi.

Robię rozdanie kreatywne gdzie trzeba coś napisać na maila a ludzie mi zostawiają komentarze w stylu

"Biorę udział w rozdaniu. Obserwuję jako...i mail"

nie czytają totalnie postów czy jak?

Jeeej i coraz bardziej mnie irytują posty w stylu "u mnie rozdanie takie, zapraszam do mnie etc. "
niestety takie czasy, ludzie coraz gorzej czytają i słuchają ze zrozumieniem
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 16:39   #3924
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mini892 Pokaż wiadomość
... i jest cieemny Chociaż u mnie większość jest za ciemna

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
jeśli już o ortografii mówimy to mnie denerwuje jeszcze "za niedługo" "oglądnę/muszę oglądnąć" " przeglądnę"
Stary 2011-10-10, 16:45   #3925
mini892
Przyczajenie

ja nakładam go pędzlem i nie mam żadnego efektu maski ani innych podobnych rzeczy :P, dla mnie nie jest za ciemny, mam drugi odcien i spoko, jest jeszcze jeden jaśniejszy. naprawde niewielkie ilości wystarczą aby zrobić ładny makijaż. a revlon tez polecam, mialam do cery tłustej i mieszanej i też był bardzo dobry

Edytowane przez mini892
Czas edycji: 2011-10-10 o 16:56
mini892 jest offline  
Stary 2011-10-10, 17:23   #3926
Yasinisi
Zakorzenienie

A ja dostałam dziś zupełnie neispodziewany prezent od Kolorówki.. Brałam ostatnio udział w konkursie na nazwę dla nowego pigmentu ale nie wygrałam.. Dzis patrzę a w skrzynce list od Kolorówki a w środku 3 próbasy w strunie z naklejką "Dziękujemy za udział w konkursie" "

Dostałam puder ryżowy, pigment: Rose Taupe i Sandy Brown

Bardzo to było miłe muszę przyznać.

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-10-10, 17:57   #3927
amoureuese
Raczkowanie

Czy was też tak irytują ludzie zostawiający w komentarzu tylko reklamę swojego bloga ?
Gdyby tak chociaż napisali słowo o poście .. było by super -,-

KLIK

amoureuese jest offline  
Stary 2011-10-10, 18:02   #3928
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Większość osób takie komentarze kasuje Chociaż fakt trochę wkurzają...
Stary 2011-10-10, 18:05   #3929
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Czy was też tak irytują ludzie zostawiający w komentarzu tylko reklamę swojego bloga ?
Gdyby tak chociaż napisali słowo o poście .. było by super -,-
oj bardzo...chociaz zazwyczaj nie zwracam na to uwagi, ale jakis czas temu dziewczyna zostawila mi komentarz, ze zaprasza na rozdanie na swoim blogu i to bylby pikus gdyby nie fakt, ze pod jednym postem zostawila mi ze 3 lub 4 te same komentarze o tym rozdaniu!!
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 18:13   #3930
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

a ja kliknęłam naturalną paletkę sleeka Zbankrutuję
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości