Nasze blogi - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-10, 20:58   #3961
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze blogi

Widzę, że o Sleeku rozmawiacie. Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna, ale mnie ich palety kompletnie nie pociągają. Mają albo bardzo kolorowe odcienie, których w życiu nie zużyję (bo ja jestem tchórz cieniowy ) albo cienie błyszczące, za którymi nie przepadam. No ale ja to w ogóle dziwna jestem, dla mnie nawet Naked UD była nieco za błyszcząca. Ostatnio za to choruję na palety Smashboxa i Stilii

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Czy was też tak irytują ludzie zostawiający w komentarzu tylko reklamę swojego bloga ?
Gdyby tak chociaż napisali słowo o poście .. było by super -,-
Ja sobie w ogóle czegos takiego nie wyobrażam, przecież to jest nieszanowanie cudzej pracy I jak dla mnie to często jest właśnie oznaka tego, że ktoś zakładał bloga tylko i wyłącznie, żeby współprace nawiązać i to tak dośc po chamsku. Nie wiem, jakoś tak nie rozumiem jak tak można.
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:02   #3962
zzzielona
Wtajemniczenie

Ja ostatnio dostałam komentarz proszący o przeczytanie pewnej notki na blogu, która okazała się wręcz dosłowną prośbą o klikanie w reklamy google... :/ Nie wiem czy to któraś z Was, ale zniesmaczyło mnie to totalnie.
Stary 2011-10-10, 21:07   #3963
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Też walczyłam Ale w końcu się poddałam i póki co się cieszę na myśl o nowej paletce
a tam bede walczyc nadal!
Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Widzę, że o Sleeku rozmawiacie. Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna, ale mnie ich palety kompletnie nie pociągają. Mają albo bardzo kolorowe odcienie, których w życiu nie zużyję (bo ja jestem tchórz cieniowy ) albo cienie błyszczące, za którymi nie przepadam. No ale ja to w ogóle dziwna jestem, dla mnie nawet Naked UD była nieco za błyszcząca. Ostatnio za to choruję na palety Smashboxa i Stilii

Ja sobie w ogóle czegos takiego nie wyobrażam, przecież to jest nieszanowanie cudzej pracy I jak dla mnie to często jest właśnie oznaka tego, że ktoś zakładał bloga tylko i wyłącznie, żeby współprace nawiązać i to tak dośc po chamsku. Nie wiem, jakoś tak nie rozumiem jak tak można.
wlasnie ja tez mam takie wrazenie. Nie lubie cieni perlowych, takich blyszczacych. A jezeli juz jakies maja byc perlowe to tylko takie neutralne beze czy brazy- innych kolorow nie uzywam wiec po co mi takie paletki sleeka?
tej naturalnej nie kupuje bo mam pelno takich kolorow.
Ale mam duzo paletek Stili i Smashboxa wiec bede Cie kusila!
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:10   #3964
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a tam bede walczyc nadal!

wlasnie ja tez mam takie wrazenie. Nie lubie cieni perlowych, takich blyszczacych. A jezeli juz jakies maja byc perlowe to tylko takie neutralne beze czy brazy- innych kolorow nie uzywam wiec po co mi takie paletki sleeka?
tej naturalnej nie kupuje bo mam pelno takich kolorow.
Ale mam duzo paletek Stili i Smashboxa wiec bede Cie kusila!
Uuufff, kamień mi z serca spadł, nie jestem jedyna!

A że tak, niebezpiecznie dla siebie zapytam, co masz co masz? Na blogu jakieś recenzje paletek tych 2ch firm masz? (Błagam, powiedz, że nie, bo wtedy po mnie )
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:12   #3965
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
O tak, do tego wszelkie "zapożyczenia" z angielszczyzny, typu "Taki lajf..." albo używanie 'x' zamiast 'ks' - wiem wiem, popieprzona jestem, ale zgrzytam zębami wręcz jak widzę np. słowo "sex" użyte w normalnym polskim zdaniu ^^
Z x mam to samo. Strasznie mnie to wkurza.

Cytat:

to ja jestem jedyna, ktora nie ma zadnej paletki sleeka??
oj niezle!
Ja nie mam i na razie nie planuję.
Stary 2011-10-10, 21:20   #3966
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Uuufff, kamień mi z serca spadł, nie jestem jedyna!

A że tak, niebezpiecznie dla siebie zapytam, co masz co masz? Na blogu jakieś recenzje paletek tych 2ch firm masz? (Błagam, powiedz, że nie, bo wtedy po mnie )
hym troche tego jest oprocz pojedynczych i trio, mam ze smashboxa mam pare fusion eye shadow (tych 5), eye shadow quad w odcieniu bright eyed, shadow & liner quad w odcieniu oasis, paletke artist eye palette z kolekcji muse, trio in the wild, trio w odcieniu special effects, instant eyes shadow & liner palette, tokidoki w odcieniu modella, trio w odcieniu celebrate, duza palete encore i jakies mniejsze chyba
ze stili mam pojedynczych duzo (zdjecia na blogu, ale bez swatchy poki co), dwie te takie oprawione w skore z kredka stili, eyeshadow trio w odcieniu gold glow, i cos jeszcze, ale musialabym wszystko wyrzucic w poszukiwaniu
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z x mam to samo. Strasznie mnie to wkurza.

Ja nie mam i na razie nie planuję.
UUuU rosniemy w sile! moze zalozymy jakis klub (nie)posiadaczek paletek sleeka?
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:23   #3967
Grace O Malley
Raczkowanie

Witam wszystkie blogerki!

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z blogiem, ale serdecznie Was zapraszam do oglądania i czytania. Mile widziane uwagi i konstruktywna krytyka

http://thegraceomalley.blogspot.com

Mam w planach częste dodawanie notek także zapraszam do śledzenia moich poczynań

Edytowane przez Grace O Malley
Czas edycji: 2011-10-10 o 21:25
Grace O Malley jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:27   #3968
zzzielona
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z blogiem, ale serdecznie Was zapraszam do oglądania i czytania. Mile widziane uwagi i konstruktywna krytyka

Mam w planach częste dodawanie notek także zapraszam do śledzenia moich poczynań
No to witamy w blogowym światku .

PS Tak w ogóle to dodałam dzisiaj dwie notki ;P.
Stary 2011-10-10, 21:30   #3969
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
hym troche tego jest oprocz pojedynczych i trio, mam ze smashboxa mam pare fusion eye shadow (tych 5), eye shadow quad w odcieniu bright eyed, shadow & liner quad w odcieniu oasis, paletke artist eye palette z kolekcji muse, trio in the wild, trio w odcieniu special effects, instant eyes shadow & liner palette, tokidoki w odcieniu modella, trio w odcieniu celebrate, duza palete encore i jakies mniejsze chyba
ze stili mam pojedynczych duzo (zdjecia na blogu, ale bez swatchy poki co), dwie te takie oprawione w skore z kredka stili, eyeshadow trio w odcieniu gold glow, i cos jeszcze, ale musialabym wszystko wyrzucic w poszukiwaniu
Jak Ty mi mogłaś to zrobić? Już się napaliłam na kilka! Swoją drogą, mam pytanko - czy melba jest bardziej takiego koloru jak na zdjątku grupowym czy bardziej jak na pojedynczym?

Ja kiedyś miałam farta i zupełnie przez przypadek upolowalam ich pojedyncze cienie za połowę ceny (na stronie mogą być jeszcze niedobitki jedynek za 9$) i od tego czasu zachorowałam na nie doszczętnie.

Kiedyś z kolei Smashbox wydał przepiękną paletkę, Masquerade, ale zbiegło się to w czasie z Naked UD i wybrałam Naked. To chyba nie był mądry pomysł, bo paletka Smashboxa była limitowanka, a Naked teraz wszędzie można dostać i przeboleć nie mogę <wzdycha ciężko>
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:38   #3970
Takajakaya
Wtajemniczenie

Orlica chodzi Ci o dodanie półprzezroczystych liter w GIMPie?

Ja ze Sleeka miałam Chaos, ale oddałam, bo nie podobały mi się kolory. Teraz mam paletkę Naturalną i OSS

Takajakaya jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:39   #3971
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

witamy

Cytat:
Jak Ty mi mogłaś to zrobić? Już się napaliłam na kilka! Swoją drogą, mam pytanko - czy melba jest bardziej takiego koloru jak na zdjątku grupowym czy bardziej jak na pojedynczym?

Ja kiedyś miałam farta i zupełnie przez przypadek upolowalam ich pojedyncze cienie za połowę ceny (na stronie mogą być jeszcze niedobitki jedynek za 9$) i od tego czasu zachorowałam na nie doszczętnie.

Kiedyś z kolei Smashbox wydał przepiękną paletkę, Masquerade, ale zbiegło się to w czasie z Naked UD i wybrałam Naked. To chyba nie był mądry pomysł, bo paletka Smashboxa była limitowanka, a Naked teraz wszędzie można dostać i przeboleć nie mogę <wzdycha ciężko>
bardziej jak na grupowym

wiem o ktora kaman
myslalam tez nad nia, ale bylo malo swatchy w necie a tak na zdjeciu producenta mnie nie zachwycila kolory ma ladne, ale raz wychodza slabo napigmentowane na zdjeciach a raz super. Zreszta ja bym z niej uzywala moze i tak z 3-4 kolorow
jak ja gdzies zobacze to dam ci znac
mam za to rozswietlacz z tego i roz pewnie niedlugo do mnie dotrze
ale z rozswietlacza jestem poki co srednio zadowolona:/
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:43   #3972
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Orlica chodzi Ci o dodanie półprzezroczystych liter w GIMPie?

Ja ze Sleeka miałam Chaos, ale oddałam, bo nie podobały mi się kolory. Teraz mam paletkę Naturalną i OSS
Bardziej jakiejś graficzki
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:47   #3973
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

Dopiero co mówiłam, że wszyscy mają Sleeka, wchodzę... a tam Sleek

Cytat:
witamy

bardziej jak na grupowym

wiem o ktora kaman
myslalam tez nad nia, ale bylo malo swatchy w necie a tak na zdjeciu producenta mnie nie zachwycila kolory ma ladne, ale raz wychodza slabo napigmentowane na zdjeciach a raz super. Zreszta ja bym z niej uzywala moze i tak z 3-4 kolorow
jak ja gdzies zobacze to dam ci znac
mam za to rozswietlacz z tego i roz pewnie niedlugo do mnie dotrze
ale z rozswietlacza jestem poki co srednio zadowolona:/
A wiesz, pewnie masz rację, ja ją obmacałam na żywo w Ulcie i tak w palecie wyglądała oszałamiająco, no ale z kolei kolory były bardzo ciemne. Z 2 strony myślałam, że Naked będę stale nosić a jakoś noszę też tak umiarkowanie... może palety to po prostu nie jest to

Ale Ty widzę masz sporo fajnych marek u siebie na blogu, ściągasz kosmetyki z zagranicy czy mieszkasz też gdzieś na obczyźnie? (wybacz jeśli była o tym mowa i nie wyłapałam)

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-10-10 o 21:50
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:50   #3974
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
A wiesz, pewnie masz rację, ja ją obmacałam na żywo w Ulcie i tak w palecie wyglądała oszałamiająco, no ale z kolei kolory były bardzo ciemne. Z 2 strony myślałam, że Naked będę stale nosić a jakoś noszę też tak umiarkowanie... może palety to po prostu nie jest to

Ale Ty widzę masz sporo fajnych marek u siebie na blogu, ściągasz kosmetyki z zagranicy czy mieszkasz też gdzieś na obczyźnie? (wybacz jeśli była o tym mowa i nie wyłapałam)
mi sie wydaje, ze ona taka srednia jest cala limitka nie zachwycala...
teraz poluje na paletke z kolekcji heartbreaker ta niebieska i na dwa blyszczyki z niej takie jesienne kolorki
nie, ja tutaj mieszkam u nas w Polszy
ale mazidla kupuje online zazwyczaj jak sie trafi jakas okazja o u nas ceny takie, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac
a ktore marki ci sie jeszcze podobaja?
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:09   #3975
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
mi sie wydaje, ze ona taka srednia jest cala limitka nie zachwycala...
teraz poluje na paletke z kolekcji heartbreaker ta niebieska i na dwa blyszczyki z niej takie jesienne kolorki
nie, ja tutaj mieszkam u nas w Polszy
ale mazidla kupuje online zazwyczaj jak sie trafi jakas okazja o u nas ceny takie, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac
a ktore marki ci sie jeszcze podobaja?
Jak ja widzę przebitkę cen niektórych marek w Polsce to mi szczęka opada. Już pomijając wszystkie promocje i inne takie gdzie kosmetyki można kupić za grosze (ostatnio na stronie UD wysprzedawali niektóre pojedyncze cienie za 3$ - na oficjalnej stronie! Normalna cena oczywiście 18$), to ogólnie ceny są inne, no ale cóż poradzić. Zresztą, nawet jak Naked kupowałam to z kuponem.

No jak patrzę na marki to masz trochę o Clarins, trochę o Clinique, Artdeco, Borghese, Zoeva, notka o Moschino, parę o Smashboxie i MACu. W sumie kilka innych może też by mnie zainteresowało, ale wybierałam te, które nie testują na zwierzakach, bo tylko takie kupuję - na polskich blogach dość rzadko znajduję Smashboxy, Borghese, Moschino czy nawet Clinique.
Ja ogólnie lubię nowinki kosmetyczne i rzeczy, których jeszcze nie próbowałam.

A tak w ogóle z takich firm, o których trochę ciszej na polskiej scenie blogowej, na które choruję to Cargo, Two Faced i Tarte. Tarte wypuściła kilka paletek w totalnie moim stylu, no ale z tymi cenami to ja muszę na wypłatę poczekać

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-10-10 o 22:11
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:11   #3976
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
WNo ale ja to w ogóle dziwna jestem, dla mnie nawet Naked UD była nieco za błyszcząca.
Nie jesteś dziwna ta paleta jest błyszcząca i to mocno, zdecydowanie nie jest to satynka. Matowe to są chyba tylko ze 2 cienie.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:17   #3977
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Jak ja widzę przebitkę cen niektórych marek w Polsce to mi szczęka opada. Już pomijając wszystkie promocje i inne takie gdzie kosmetyki można kupić za grosze (ostatnio na stronie UD wysprzedawali niektóre pojedyncze cienie za 3$ - na oficjalnej stronie! Normalna cena oczywiście 18$), to ogólnie ceny są inne, no ale cóż poradzić. Zresztą, nawet jak Naked kupowałam to z kuponem.

No jak patrzę na marki to masz trochę o Clarins, trochę o Clinique, Artdeco, Borghese, Zoeva, notka o Moschino, parę o Smashboxie i MACu. W sumie kilka innych może też by mnie zainteresowało, ale wybierałam te, które nie testują na zwierzakach, bo tylko takie kupuję - na polskich blogach dość rzadko znajduję Smashboxy, Borghese, Moschino czy nawet Clinique.
Ja ogólnie lubię nowinki kosmetyczne i rzeczy, których jeszcze nie próbowałam.

A tak w ogóle z takich firm, o których trochę ciszej na polskiej scenie blogowej, na które choruję to Cargo, Two Faced i Tarte. Tarte wypuściła kilka paletek w totalnie moim stylu, no ale z tymi cenami to ja muszę na wypłatę poczekać
oj z cargo mialam jeden brazer, ale za jasny byl- podobaja mi sie ich rzeczy two faced tez i tarte takze
myslalam keidys nad ich paletka (czworka) bo miala takie neutralne odcienie- taka mala w drewnie jakby
i eyelinerze, ale poki co sie wstrzymuje bo za duzo i tak tego mam
interesuje mnie jeszcze laura geller u nas to nie znane jest, ale w usa drogie i rozchwytywane- maja duzo wypiekanych rozy itd
korci mnie zeby kupic jakis wypiekany puder wlasnie mam od niej tylko pedzel taki do torebki z zatyczka (mega miekki) i mialam kiedys tusz, ale kiepski byl
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:19   #3978
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nie jesteś dziwna ta paleta jest błyszcząca i to mocno, zdecydowanie nie jest to satynka. Matowe to są chyba tylko ze 2 cienie.
Dziewczyny, z nieba mi żeście spadły, przez jakiś czas to już naprawdę myślałam, że nie umiem wykończeń od siebie odróżnić. Ja, prawdę mówiąc, uwielniam UD, ale paletą Naked mnie co najmniej zdziwili. Miała być niby taka naturalna, na co dzień, że niby makijaż typu no make - up, a tu ja ją spokojnie mogę używać do makijażu mocno wieczorowego. (No ale ja jestem bardzo jasną blondynką, więc ja w ogóle z kolorami na oku muszę uważać). Nie to, żeby paleta była zła czy coś... ale chyba nie tego się po recenzjach spodziewałam
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:22   #3979
Monian
Zakorzenienie

mi się swojego czasu marzyła paletka Naked, ale niestety cena dobijająca
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:24   #3980
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
mi tez- ale myslalam, ze bedzie matowa, albo chociaz lekko satynowa a nie jakas brokatowa...
dobrze, ze jej nie kupilam bo bym sie chyba zalamala
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:28   #3981
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
oj z cargo mialam jeden brazer, ale za jasny byl- podobaja mi sie ich rzeczy two faced tez i tarte takze
myslalam keidys nad ich paletka (czworka) bo miala takie neutralne odcienie- taka mala w drewnie jakby
i eyelinerze, ale poki co sie wstrzymuje bo za duzo i tak tego mam
interesuje mnie jeszcze laura geller u nas to nie znane jest, ale w usa drogie i rozchwytywane- maja duzo wypiekanych rozy itd
korci mnie zeby kupic jakis wypiekany puder wlasnie mam od niej tylko pedzel taki do torebki z zatyczka (mega miekki) i mialam kiedys tusz, ale kiepski byl
O tak, na Laurę Geller też poluję A o Pauli Dorf słyszałaś? Kolejna firma, która ponoć ma być bardzo fajna. Na blogach też o niej huczy. Czwórki Tarte to nie wiem, chyba nie widziałam, mi się marzy ich duża paletka - http://tartecosmetics.com/tarte-item...shadow-palette. Tylko że się boję, że ta też będzie mi na oku strasznie błyszczeć, chociaż tak z bliska wygląda na bardziej satynową od UD.

Cytat:
A po ile ta paletka jest do kupienia w Pl? Bo jak widziałam ceny na allegro to mi ciśnienie podskoczyło z deka, ale ponoć niektórzy kupili za całkiem sensowną cenę...?
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:30   #3982
Monian
Zakorzenienie

ja też się później zorientowałam i w sumie coraz mniej żałuje ,że się na nią nie spłukałam całkowicie . Ale wiecie ja kto jest , jak coś kusi . W sumie dziwna sprawa, z założenia to cienie naturalne a tu taki psikus

Linusiaczek niestety chyba tylko all i cenowo to ja widywałam od 230 do 300 zł, gdzie jak wiadomo ceny są po prostu dobijające. Ale co się dziwić , każdy chce zarobić. Chocciaż czasem idzie upolować perełki na allegro

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2011-10-10 o 22:32
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:36   #3983
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
O tak, na Laurę Geller też poluję A o Pauli Dorf słyszałaś? Kolejna firma, która ponoć ma być bardzo fajna. Na blogach też o niej huczy. Czwórki Tarte to nie wiem, chyba nie widziałam, mi się marzy ich duża paletka - http://tartecosmetics.com/tarte-item...shadow-palette. Tylko że się boję, że ta też będzie mi na oku strasznie błyszczeć, chociaż tak z bliska wygląda na bardziej satynową od UD.

A po ile ta paletka jest do kupienia w Pl? Bo jak widziałam ceny na allegro to mi ciśnienie podskoczyło z deka, ale ponoć niektórzy kupili za całkiem sensowną cenę...?
paletka sliczna!
o pauli dorf slyszalam juz dawno jak zaczelam kupowac na strawberrynet to tam byly te mazidla duzo osob kupilo roze i ponoc byly super, ale ja sie nie skusilam bo wtedy zakochalam sie w rozach clinique i lapalam kazdy kolor jak szalona

Cytat:
ja też się później zorientowałam i w sumie coraz mniej żałuje ,że się na nią nie spłukałam całkowicie . Ale wiecie ja kto jest , jak coś kusi . W sumie dziwna sprawa, z założenia to cienie naturalne a tu taki psikus

Linusiaczek niestety chyba tylko all i cenowo to ja widywałam od 230 do 300 zł, gdzie jak wiadomo ceny są po prostu dobijające. Ale co się dziwić , każdy chce zarobić. Chocciaż czasem idzie upolować perełki na allegro
chyba na feelunique czy jakiejs innej stronie dziewczyny kupowaly naked(z watku o strawberrynet) i placily za nia 140zl
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:37   #3984
Monian
Zakorzenienie

na obecny stan wiedzy o tej paletce to chyba i 140 zł mnie nie przekonuje
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:41   #3985
Grace O Malley
Raczkowanie

Cytat:
Dopiero co mówiłam, że wszyscy mają Sleeka, wchodzę... a tam Sleek
Heh Ano, ja niestety jestem Sleekomaniaczka Teraz jakby nie patrzeć będzie wszędzie dużo Sleeka, bo nowa paletka wyszła
Grace O Malley jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:42   #3986
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
na obecny stan wiedzy o tej paletce to chyba i 140 zł mnie nie przekonuje
heh a to taka kultowa paletka, ktora tyle ludzi kocha! myslalam, ze nie ma osob, ktore jej nie uwielbiaja
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:43   #3987
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

No wiecie, lubię Naked, ale 300 zł to ja bym za nią nie dała

Cytat:
paletka sliczna!
o pauli dorf slyszalam juz dawno jak zaczelam kupowac na strawberrynet to tam byly te mazidla duzo osob kupilo roze i ponoc byly super, ale ja sie nie skusilam bo wtedy zakochalam sie w rozach clinique i lapalam kazdy kolor jak szalona
Paletka naprawdę ładna i cienie są, przynajmniej tak na oko, ogromne. Ostatnio ją obmacałam nieźle w sklepie, ale że mieli tanie tusze to zwinęłam tusze Tarte, na paletkę przyjdzie jeszcze czas

A co do łapania jak szalona to skąd ja to znam... Jak miałam fazę na EDM to wylądowałam z 30 próbkami cieni, 5 próbkami róży plus dwoma opakowaniami pełnowymiarowymi, kilkoma pędzlami i jeszcze kilkoma innymi rzeczami. Ludzie kochani, co ze mną ten wizaż zrobił... I to też Wasza wina, bloggerek :P
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:44   #3988
Monian
Zakorzenienie

Cytat:
heh a to taka kultowa paletka, ktora tyle ludzi kocha! myslalam, ze nie ma osob, ktore jej nie uwielbiaja
no cóż siła marketingu zadziałała przy tej paletce wole tą kase wpakować w coś innego lub oszczędzić na emeryturę
Monian jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:50   #3989
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

No wiecie, lubię Naked, ale 300 zł to ja bym za nią nie dała

Paletka naprawdę ładna i cienie są, przynajmniej tak na oko, ogromne. Ostatnio ją obmacałam nieźle w sklepie, ale że mieli tanie tusze to zwinęłam tusze Tarte, na paletkę przyjdzie jeszcze czas

A co do łapania jak szalona to skąd ja to znam... Jak miałam fazę na EDM to wylądowałam z 30 próbkami cieni, 5 próbkami róży plus dwoma opakowaniami pełnowymiarowymi, kilkoma pędzlami i jeszcze kilkoma innymi rzeczami. Ludzie kochani, co ze mną ten wizaż zrobił... I to też Wasza wina, bloggerek :P
hehe nie ma to jak szal na cos
a to gdzie tarte znalazlas?

heh ja kiedys mialam tak, ze na puder moglam wydac i ze 150zl, ale na bluzke za 50zl nie bo mi sie to za duzo wydawalo dopiero od jakiegos czasu mi przeszlo i teraz jak mam wydac z 60zl na roz czy puder to juz mi zal chyba dotarlo do mnie to, ze 80% rzeczy w kosmetyczce lezy i sie kurzy i nie ma sensu wiecej kupowac chociaz oczywiscie czasami zgrzesze, ale to glownie przez essence czy kobo

Cytat:
no cóż siła marketingu zadziałała przy tej paletce wole tą kase wpakować w coś innego lub oszczędzić na emeryturę
dokladnie
dimiti jest offline  
Stary 2011-10-10, 22:51   #3990
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja też JESZCZE nie mam, nie bój żaby
jeszcze

Cytat:
w sumie mnie też nie kusiły, do czasu zobaczenia w drogerii au naturel.. Chętnie kupię jeszcze jedną, tylko trochę przeraża mnie ta perła w innych paletach.. albo dobranie kolorów. W sumie najchętniej sama bym sobie z tych palet złożyła 10. Bo jak już mi się podobają kolory, to tylko po połowie z danej paletki, albo jeszcze mniej. Chciałabym, aby sleek wypuścił paletkę jak au naturel, ale z brzoskwiniami, pomarańczami i zielenią. O naked czytałam wiele pozytywnych opinii, oczy mi się zaświeciły, gdy zobaczyłam ją w sklepie, jednak przy bliższym zapoznaniu z testerem nie przypadła mi do gustu.
lele jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości