Nasze blogi - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-12, 19:59   #4141
Monian
Zakorzenienie

Dot.: Nasze blogi

blogspot coś siada ostatnio zauważyłam
Monian jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:10   #4142
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Tylko szkoda, że tak dużo osób się stara i chce pochwalić się czymś jak najszybciej a tu musi czekać
Stary 2011-10-12, 20:11   #4143
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziwne jest to co piszecie, ja zdawałam w tym roku i samochód może zgasnąć dowolną ilość razy, jeśli tylko nie stwarza to zagrożenia.
no ja zdawalam 2 lata temu i nie bylo szans zeby puscili jak auto zgasnie :/ ja wiem ze moze sie zdarzyc itd ale wydaje mi sie ze czesto niektore miasta narzucaja sobie jakies pomysly na prawko i jak widzicie..w niektorych miastach pozwalaja zeby zgaslo auto , we wrocku jak zdawalam nie pozwalali i tyle:/
ja tam z tym problemu nie mam ale wiemze zdarza sie na tych wyjechanych autkach..

Chochliku...teraz sa takie przepisy ze jesli zdasz teorie to jest ona wazna przez pol roku tak ? tak..i jesli w tym czasie nie zdasz jazdy to po pol roku musisz ponawiac egzamin teoretyczny.
Nie ma tak jak kiedys ze teoria byla dlugo wazna.
wiec jesli ja zdawalam 2 lata temu to egzamin teolretyczny mi dawno wygasl i musze podejsc do niego znowu i dopiero pozniej egz.praktyczny
a Jesli 3 razy nie zdasz egzaminu praktycznego to musisz wykupic 5 godzin jazd znowu i pozniej dopiero podchodzisz do kolejnych egzaminow teoretycznych.
kaaaapiszi ?

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:12   #4144
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Swoją drogą to ucieszył mnie Twój post o pazurkach - ja mam z natury bardzo ładne, ale od wieków obgryzam i co zapuszczę, to znów je zeżrę, więc sama je sobie poniszczyłam Właśnie wypowiadam kolejną wojnę obgryzaniu i się biorę na nie serio, bo normalnie wstyd bez rękawiczek chodzić.
trzymam kciuki ponieważ też obryzam/obgrywałam ponad 20 lat teraz walczę i póki co wygrywam, ale stan pazurków jest nienaljlepszy idzie ku lepszemu, ale malymi kroczkami ... mam nadzieję, że tym razem wygram z nałogiem

u mnie dzię bez posta miała gości, a juz teraz nie mam siły na wymóżdżanie ....
Stary 2011-10-12, 20:16   #4145
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no ja zdawalam 2 lata temu i nie bylo szans zeby puscili jak auto zgasnie :/ ja wiem ze moze sie zdarzyc itd ale wydaje mi sie ze czesto niektore miasta narzucaja sobie jakies pomysly na prawko i jak widzicie..w niektorych miastach pozwalaja zeby zgaslo auto , we wrocku jak zdawalam nie pozwalali i tyle:/
ja tam z tym problemu nie mam ale wiemze zdarza sie na tych wyjechanych autkach..

Chochliku...teraz sa takie przepisy ze jesli zdasz teorie to jest ona wazna przez pol roku tak ? tak..i jesli w tym czasie nie zdasz jazdy to po pol roku musisz ponawiac egzamin teoretyczny.
Nie ma tak jak kiedys ze teoria byla dlugo wazna.
wiec jesli ja zdawalam 2 lata temu to egzamin teolretyczny mi dawno wygasl i musze podejsc do niego znowu i dopiero pozniej egz.praktyczny
a Jesli 3 razy nie zdasz egzaminu praktycznego to musisz wykupic 5 godzin jazd znowu i pozniej dopiero podchodzisz do kolejnych egzaminow teoretycznych.
kaaaapiszi ?
No to wiem teraz tak, na początku jakoś dziwnie zrozumiałam tak, że prawko masz już zdane całe łącznie z praktyką, tylko nie jeździsz i chcesz sobie odświeżyć

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
trzymam kciuki ponieważ też obryzam/obgrywałam ponad 20 lat teraz walczę i póki co wygrywam, ale stan pazurków jest nienaljlepszy idzie ku lepszemu, ale malymi kroczkami ... mam nadzieję, że tym razem wygram z nałogiem

ja kiedyś też obgryzałam... teraz zdarza mi się czasem oderwać Generalnie najlepiej jest pomalować pazurki, wtedy tak nie ciągnie do tego
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:19   #4146
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
ja kiedyś też obgryzałam... teraz zdarza mi się czasem oderwać Generalnie najlepiej jest pomalować pazurki, wtedy tak nie ciągnie do tego
wtedy zębami zeskrobywałam lakier a potem obgryzałam ...
u mnie właśnie walka z obgryzaniem to odzwyczajenie się od trzymania pazkoci w gębie
bo jak tak wkładam ciągle to one nagle miękkie są i trzeba obryźć, bo przecież zaraz się złamią

ale powoli zaczynam się kontrolować
Stary 2011-10-12, 20:21   #4147
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

moja paznokcie w ogóle są jakieś dziwne... jakby elastyczne? Mogę je zgiąć na pół i się nie złamią Z jednej strony to dobrze, ale z 2 wolałabym, żeby były twarde i mocne
Stary 2011-10-12, 20:21   #4148
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
wtedy zębami zeskrobywałam lakier a potem obgryzałam ...
u mnie właśnie walka z obgryzaniem to odzwyczajenie się od trzymania pazkoci w gębie
bo jak tak wkładam ciągle to one nagle miękkie są i trzeba obryźć, bo przecież zaraz się złamią

ale powoli zaczynam się kontrolować
Oj znam ten ból, bo ja też dobre 19 lat obgryzałam. Ale przestałam i teraz cieszę się długimi pazurkami no i rzecz jasna każdym nowym lakierem
Stary 2011-10-12, 20:21   #4149
ouuGlamour
Wtajemniczenie

ja też obgryzałam paznokcie całe życie.. nie obgryzam już od końca lipca i jestem z siebie barrrdzo dumna
Zaczynają przypominać wreszcie palce kobiety, a nie kołki.
No i mogę malowaaać
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:22   #4150
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

ja w sumie teraz czasem noszę dłuższe.. ale też nie mogą być za długie, bo niewygodnie mi się operuje z kontaktami
Stary 2011-10-12, 20:23   #4151
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Ja pamiętam jak ciągle tak kuliłam dziwnie dłonie, żeby nie było widać moich 2-3mm paznokci. Jak możecie sobie wyobrazić - 2mm to prawie nic, więc wyglądało to koszmarnie, ale dałam radę a jakim sposobem to sama nie wiem chyba biciem znajomych po łapach
Stary 2011-10-12, 20:24   #4152
CatGirl92r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a mój mąż miał niezlą przygodę w trakcie egzaminu - cały czas jeździło za nimi CBA czy cos podobnego serio, jakies wielkie wypolerowane i nowe czarne audi - jak tylko gdzies skręcił to audi jechało za nimi, jak zaparkował to parkowało dwa miejsca dalej i tak cały egzamin - jak powiedział egzaminatorowi, ze chyba cos ich sledzi, to tamten najpierw się smiał, że zartuje, a potem jechał coraz bardziej przerazony o co chodzi okazało się, ze wtedy była jakas zakrojona na szeroka skalę akcja antyłapówkarska i tak sprawdzali egzaminatorów bo kamery w pojexdzie to jedno, ale łapówkę mozna przeciez wręczyc poza pojazdem
No to nieźle Nawet nie wiedziałam,że robią takie akcje

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja zdawalam prawko po 2 latach pobytu w Niemczech ... nie dosc, ze musialam zrozumiec co do mnie mowia to jeszcze to wykonac.

Na szczescie tu nie ma durnego placu... czlowiek sie uczy parkowac wsrod aut a nie slupkow. To samo na egzaminach. Zdaje sie na tym aucie, na ktorym sie uczylo jezdzic. Instruktor siedzi z przodu a egzaminator z tylu .
A w Niemczech nie należy się tłumacz ? Np kiedy robi się prawko w UK, można wnieść o przydzielenie polskiego tłumacza przy egzaminie
CatGirl92r jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:24   #4153
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Oj znam ten ból, bo ja też dobre 19 lat obgryzałam. Ale przestałam i teraz cieszę się długimi pazurkami no i rzecz jasna każdym nowym lakierem
no od kiedy nie obgryzam (jakoś od maja z jedną gigantyczną wpadką w wakacje, gdzie obgryzłam wszyskie i potem mnie paluchy bolały miałam za swoje ) to ilość lakierów do paznokci niekontrolowanie mi się powiększa
Stary 2011-10-12, 20:24   #4154
Aneta94Eg
Rozeznanie

Byłam tu dzisiaj u jakiejś z dziewczyn na blogu.
Pokazywała jakie miała kiedyś (takie jak mam ja teraz) i po kuracji odżywką Eveline Paznokcie twarde jak diament.
Czy któraś z was posiada ten blog?
Stary 2011-10-12, 20:39   #4155
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

Dzięki, przydadzą się Naprawdę się staram. Uda mi się zapuścić, kupuję sobie zadowolona lakiery do paznokci, a potem znów obgryzę
Linusiaczek jest offline  
Stary 2011-10-12, 20:46   #4156
maffash
Zakorzenienie

Ja tez obgryzam od zawsze i probowalam tych gorzkich lakierow, ale one sa na nic, pozniej robilam tipsy, to po nich przez jakis czas nie obgryzalam. Jak pomaluje to tez moge nie obgryzac przez 2 tyg, ale dalej pcham rece do buzi i jak cos sie zachaczy, albo ulamie kawalek to ja musze juz wszystkie obgryzc do konca;/
maffash jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:02   #4157
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
O mamo, chyba bym się zapłakała. A chociaż był na tyle miły, żeby skapować, że możesz nie do końca rozumieć dialekt czy nie?
moj instruktor byl srednio mily, nie za bardzo mial do mnie cierplisoc

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam na myśli, że teraz w trakcie kursu podczas jazdy po mieście parkuje się na normalnych parkingach, pod sklepami, CH czy blokami itp.
aaaaa... ... no tak ale plac to w pl ciagle obowiazek a u mnie jak ktos chce to dodatek, no i bez slupkow, bo to w sumie nie plac a cala platanina ulic ze znakami

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
A w Niemczech nie należy się tłumacz ? Np kiedy robi się prawko w UK, można wnieść o przydzielenie polskiego tłumacza przy egzaminie
nie na egzaminie byl mi potrzebny, tylko na poczatku kursu... bo jak juz pisalam moj instruktor nie mowil po niemiecku, ktory mi wtedy i tak jeszcze sprawial trudnosci a po bawarsku, co bylo dla mnie muzyka dla uszu ale rownie dobrze moglby mi wydawac polecenia po chinsku
desti jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:05   #4158
maffash
Zakorzenienie

Wolalabym gdyby tego nieszczesnego placu nie bylo :/
maffash jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:06   #4159
mini892
Przyczajenie

Zapraszam do siebie Coś dziś próbowałam stworzyć na tych moich oczach i powstały 3 makijaże. Testuje cały czas paletki Sleek'a. Zapraszam, więcej na blogu

mini892 jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:08   #4160
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Mnie się w ogóle blogroll nie pokazuje na stronie i nie wiem o co cho ;/

O, jakimś cudem usunęły mi się blogi z blogroll'a, cudnie

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:10   #4161
mini892
Przyczajenie

ja też miałam przed chwilą awarię ale już wszystko jest dobrze

mini892 jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:34   #4162
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
Byłam tu dzisiaj u jakiejś z dziewczyn na blogu.
Pokazywała jakie miała kiedyś (takie jak mam ja teraz) i po kuracji odżywką Eveline Paznokcie twarde jak diament.
Czy któraś z was posiada ten blog?
Nie mam bloga, o którym mówisz, ale myślę, że za tydzień, może ciut więcej pojawi się na moim blogu recenzja właśnie tej odżywki
Używam jej i jestem baaardzo zadowolona na chwilę obecną

i rzeczywiście widzę rezultaty. A gdy są pomalowane, są twarde jak skała.
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-10-12, 21:52   #4163
Aneta94Eg
Rozeznanie

Już znalazłam ten blog co szukałam i to tu na forum ;-)
O ten http://ewalucja.blogspot.com/ Naprawdę gratuluję autorce takiego cudownego bloga.
Stary 2011-10-12, 21:56   #4164
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
powiedźcie mi , kto jest odpowiedzialny za tą pogodę ? dać mi winnego , to uduszę. Wróciłam z uczelni, chciałam zrobić nowy post ale nie ma bata żeby zdjęcia dało się zrobić :/
ja próbuję zrobić zdjęcia pomadce stilli Annie i nic.. wychodza o wiele jaśniejsze. W sumie z lampą jeszcze jeszcze, ale to nie to co bym chciała uzyskać.. A zdjęcie próbuję zrobić od.. miesiąca.. i już nie mam pomysłu w jakim świetle próbować

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kupilam w naturze lakier essence i mini zmywacz sensique. Kiedy tak stalam obok szafy essence i my secret Pani Naturzank (sprzedawczyni)
"pomagala" jednej dziewczynie cos wybrac z szafy essence. Gadaly sobie itd, ale jak zobaczylam w pewnym momencie, ze Pani Naturzanka siega po eyeliner z love collection (stoi na miejscu limitek) otwiera go, mizia po rece i cos tam mowi to mnie zatkalo! mialam sie jej zapytac czy pozniej ja mam to kupic jako nowy a jest uzywany i to przez nia....mialam jej cos powiedziec, ale poszla na zaplesze...a ja dalej stalam jak wryta
ja miałam ostatnio bardzo podobną sytuację, z tym że zwróciłam uwagę konsultantce.. ale ona twierdziła uparcie, że przecież kosmetyk nadal jest pełnowartościowy i że wcale od otwarcia produktu nie zaczyna się liczyć daty przydatności, ale od użycia..

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Padł mi aparat. Uwierzycie?
ojej, oby szybko się wskrzesił.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Kupiłam dziś jakiś krem do rąk z Biedrony (zielony). Niby z masłem Shea i olejem kokosowym jest. Miałyście z nim do czynienia? Nie wiem,, ale jakoś wcześniej go nie widziałam.
a nie robi go tołpa? sprawdź po kodzie kreskowym

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
A u mnie miało być pięknie a tu co?
Aparat się popsuł
jakieś fatum chyba.. Mam nadzieję, że się szybko naprawi
Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
ja dopiero zapisałam się na prawko Trzeba bo od lutego nowe zasady
dobry termin wybrałaś- jak się nauczysz jeździć w gorszych warunkach (jesień, zima) to później będzie Ci łatwiej

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja jak szłam na prawko, to nawet jeździć nie umiałam, a zdałam za 1 razem, więc wszystko do zrobienia
pewnie, że tak. Grunt to dobry instruktor

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
jakie olejki polecacie do włosów ? mój kokos jest na wykończeniu i zastanawiam się , co później wyprobować
amlę
lele jest offline  
Stary 2011-10-12, 22:02   #4165
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Pożyczyłam dziś od TŻ. Nie ma niestety tylu funkcji co mój, ale jakoś dam radę przynajmniej w najbliższym czasie.
Stary 2011-10-12, 22:22   #4166
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Cytat:
ja próbuję zrobić zdjęcia pomadce stilli Annie i nic.. wychodza o wiele jaśniejsze. W sumie z lampą jeszcze jeszcze, ale to nie to co bym chciała uzyskać.. A zdjęcie próbuję zrobić od.. miesiąca.. i już nie mam pomysłu w jakim świetle próbować

ja miałam ostatnio bardzo podobną sytuację, z tym że zwróciłam uwagę konsultantce.. ale ona twierdziła uparcie, że przecież kosmetyk nadal jest pełnowartościowy i że wcale od otwarcia produktu nie zaczyna się liczyć daty przydatności, ale od użycia..

a nie robi go tołpa? sprawdź po kodzie kreskowym

jakieś fatum chyba.. Mam nadzieję, że się szybko naprawi
dobry termin wybrałaś- jak się nauczysz jeździć w gorszych warunkach (jesień, zima) to później będzie Ci łatwiej

pewnie, że tak. Grunt to dobry instruktor

amlę
Właśnie chyba robi A jest znacznie tańszy..
Czy któraś z Was miała ten krem do rąk z biedry, jakie wrażenia?
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-10-12, 23:58   #4167
_cornelia_
Zadomowienie

ja za to mogłam zawsze się pochwalić mocnymi pazurkami Są bardzo twarde i szybko rosną. Aż za szybko, bo nie chce mi się piłować.
Chyba będę musiała zacząć wstawiać zdjęcia moich lakierów ;p
Stary 2011-10-13, 00:23   #4168
Arrianna
Zakorzenienie

dziewczyny wyszukiwania z dzisiaj:
góra inny kolor niż dół
cukierkowe sushi ---> XD
jak nakładać farbę jeśli nie mam pędzelka?

i mój ulubiony! trzymać się fotela/krzesła:
amulet nosa
Arrianna jest offline  
Stary 2011-10-13, 00:31   #4169
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Greatdee wysłałam makijaz na konkurs mailem
. weź pod uwage proszę to ostatnie zdjęcie notka juz wstawiona na blogu
Dzięki

Cytat:
Bo produkt oczywiście wie, że wcale nie został użyty tylko otwarty :/ Mądraliński taki :/

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
ja za to mogłam zawsze się pochwalić mocnymi pazurkami Są bardzo twarde i szybko rosną. Aż za szybko, bo nie chce mi się piłować.
Chyba będę musiała zacząć wstawiać zdjęcia moich lakierów ;p
Ja tak samo. Lakier po tygodniu już się do niczego nie nadaje, bo u nasady mam już taki odrost, że hej. I mam wrażenie, że w kółko tylko piłuję i piłuję paznokcie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-10-13, 00:50   #4170
prralka
Raczkowanie

właśnie chciałam się pochwalić, dzięki http://www.reyman.pl mogę wam zaprezentować nową, mam nadzieję bardziej profesjonalną odsłonę bloga

Edytowane przez prralka
Czas edycji: 2011-10-13 o 13:02
prralka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości