Nasze blogi - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-29, 10:30   #2431
gohs
Zakorzenienie

Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
ale co, to musialas sie zglosić do jakiegoś testu? czy tak zupełnie znienacka?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

dziekuje
No właśnie to jest ciekawe, że zupełnie znienacka
Stary 2011-09-29, 10:31   #2432
201607280909
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Tez cos naklikalam, ile jest za takie jedno klikniecie?
to zależy od reklamy, ale w Adsense najczęściej między 0,1€ a 0,2€.
w AdTaily 0,20-0,50 zł + dodatkowo tam są reklamy opłacane za czas wyświetlania, a nie za kliknięcie (samemu ustala się cenę).

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
wow
zazdroszczę

ps. mi też możecie poklikać ja się do was zaraz wybieram w tym celu
kliknięte
201607280909 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:33   #2433
Wena90
BAN stały

Ja bym poklikała, ale mam zablokowane tego typu reklamy.
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:41   #2434
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
trochę Ci teraz naklikałam, więc powinno wpaść parę centów
tez poklikałam, zebys wyraźnie widziała w linku "raporty" że działa

Cytat:
Tez cos naklikalam, ile jest za takie jedno klikniecie?
różnie, od 15 do 25 centów chyba, przynajmniej u mnie tak się to pokazuje

Cytat:
ja się staram Ci kliknąc codziennie

w ogole to codziennie robię tak, ze jak na tym wątku odzywa się ktos to sprawdzam w linku co napisał na blogu nowego i czy są reklamy, jak sa to klikam

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja bym poklikała, ale mam zablokowane tego typu reklamy.
podobno da się odblokowac dla jednej konkretnej domeny, np dla blogspota, ale nie wiem jak to działa bo nigdy nie używałam blokerów
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:41   #2435
maffash
Zakorzenienie

Kurcze tez bym sobie wstawila reklamy, ale sie troche boje, nie ma zadnych haczykow? Ostatnio sie tak wkopalam i mi przyszlo za jakas strone ok 90 zl do zaplacenia;/
maffash jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:43   #2436
Wena90
BAN stały

Hoho, właśnie testowałam ostatni kosmetyk z Mollon Cosmetics, dostałam lakier z ekstraktem z bambusa, Rotten Green, nie mój kolor, fuj, ale widziałam na blogach, że kilka dziewczyn się nim interesowało, więc pewnie zrobię mini rozdanie i będzie on do zdobycia

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość

podobno da się odblokowac dla jednej konkretnej domeny, np dla blogspota, ale nie wiem jak to działa bo nigdy nie używałam blokerów
Da, da, ale mój antywir na mnie później krzyczy i wyskakują mi inne reklamy i to mnie wkurza :P
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:47   #2437
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
kliknięte
Cytat:
t
ja się staram Ci kliknąc codziennie
też klinknięte

a jak to jest z tą weryfikacją konta bankowego? gdzie to przychodzi?

Cytat:
Kurcze tez bym sobie wstawila reklamy, ale sie troche boje, nie ma zadnych haczykow? Ostatnio sie tak wkopalam i mi przyszlo za jakas strone ok 90 zl do zaplacenia;/
pobieraczek?
Stary 2011-09-29, 10:48   #2438
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
te klinknięte

pobieraczek
nie, fashion-face gallery ;/
maffash jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:52   #2439
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
moim zdaniem nie ma haczyków, bo to nie Ty reklamujesz się u kogos tylko ktos u Ciebie, więc to Tobie ktos musi zapłacić a google to raczej poważna firma...

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
też klinknięte

a jak to jest z tą weryfikacją konta bankowego? gdzie to przychodzi?
dzieki

z weryfikacją jest tak, że podaje się w zakładce płatności swój numer konta i jak kwota naklikana przekroczy 10 euro to oni po pierwsze wysyłają numer pin zwykłą pocztą, zeby potwierdzic dane adresowe, a po drugie wysyłają wpłatę testową na konto podane
trzeba po paru dniach zajrzec na konto, sprawdzic wysokość wpłaty testowej i wklepać ją w weryfikację konta na stronie raportów, żeby system potwierdził, że kwota się zgadza, więc to konto na pewno jest zgodne z podanym
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:59   #2440
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Kliknięte
Dziewczyny a jak to jest z AdSense? Można codziennie od nowa klikać z tego samego IP? Pytam bo ja mam AdTaily i się nie orientuję, a jeśli można to będę Wam klikać

A co do Adidasa - do mnie się odezwali jakieś dwa tygodnie temu, odesłałam ankietę, ale póki co cisza.

Edytowane przez descentrada
Czas edycji: 2011-09-29 o 11:02
descentrada jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:08   #2441
bzeltynka
Rozeznanie

moim zdaniem spokojnie można codziennie z tego samego ip, bo te reklamy w adsense się zmieniają - u mnie np w ciągu paru dni była reklama sklepu z paletkami sleeka, firmy produkującej strony internetowe, providenta, odzieży sportowej, sklepu z ciuchami i paru innych, wiec nie trafia się codziennie kliknieciem na to samo
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:21   #2442
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
No właśnie to jest ciekawe, że zupełnie znienacka
no to się ciesz fajnie
Cytat:
wspolczuje sytuacji...
Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Kliknięte
Dziewczyny a jak to jest z AdSense? Można codziennie od nowa klikać z tego samego IP? Pytam bo ja mam AdTaily i się nie orientuję, a jeśli można to będę Wam klikać .
ja mam ad sense ,a to Ad Taily jak się włącza?

dziękuję dziewczyny za kliki
mi z 50 klików uzbierało się prawie 4 euro

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
moim zdaniem spokojnie można codziennie z tego samego ip, bo te reklamy w adsense się zmieniają - u mnie np w ciągu paru dni była reklama sklepu z paletkami sleeka, firmy produkującej strony internetowe, providenta, odzieży sportowej, sklepu z ciuchami i paru innych, wiec nie trafia się codziennie kliknieciem na to samo
ja czytalam, że napewno nie mozna samemu sobie klikac w reklamy, bo traktuja to jako naruszenie zasad regulaminu
Hermit jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:24   #2443
bzeltynka
Rozeznanie

tak, samemu nie, tzn nie mozna z tego samego IP z którego pisze się bloga
więc nawet mąż / mama / tata / brat itd nie mogą kliknąć jak mają wspolny komputer
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:27   #2444
201607280909
Konto usunięte

Cytat:
ja mam ad sense ,a to Ad Taily jak się włącza?
trzeba się zalogować na stronie http://www.adtaily.pl/ i wkleić wygenerowany kod na bloga. ich reklamy są zawsze graficzne (kwadraciki o boku 125 pikseli)
Stary 2011-09-29, 11:30   #2445
bzeltynka
Rozeznanie

a mi się wydaje, że chyba lepiej zdecydować się na jeden rodzaj reklam bo wtedy szybciej się cos uzbiera, a tak to jak będą kliki raz na ad taily a raz na adsense to będzie się czeeeeekać i czeeeekać
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:39   #2446
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

A co do Adidasa - do mnie się odezwali jakieś dwa tygodnie temu, odesłałam ankietę, ale póki co cisza.
Ja tak miałam z firmą Pollena Ostrzeszów...
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:43   #2447
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
trzeba się zalogować na stronie http://www.adtaily.pl/ i wkleić wygenerowany kod na bloga. ich reklamy są zawsze graficzne (kwadraciki o boku 125 pikseli)
oni przelewaja tylko na PAYPAL? ja nie mam tego
Hermit jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:13   #2448
201607280909
Konto usunięte

Cytat:
oni przelewaja tylko na PAYPAL? ja nie mam tego
tak, tylko na Paypal. założenie konta na Paypalu jest darmowe i szybkie, więc to nie jest jakiś wielki problem
Stary 2011-09-29, 12:18   #2449
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Chyba też zależy jaki jest cel założenia bloga. Niektórzy zakładają blogi tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę sponsorów. Ja założyłam bloga bardziej dla siebie i spokoju ducha, w sumie wiem, że dość kontrowersyjnego, więc chyba zawsze pozostanę przy małej grupie obserwatorów. Jednak na współpracy z firmami mi nie zależy i tych obserwatorów, co mam, to raczej dość lojalnych, to o rozgłos się nie zabijam. Chociaż oczywiście dobrze jest pisać choćby do małej grupki ludzi, bo tak do siebie monologi na blogu wypisywać to czasami głupio

Muszę powiedzieć, że ilość rozdań na niektórych blogach mnie nieco rozśmiesza, bo czasami przypomina mi to przekupowanie czytelników: lubcie mnie, lubcie mnie, a dostaniecie coś w zamian No ale co kto lubi.
zgadzam się z Tobą.. Każdy jeden nowy obserwator mnie cieszy, bo wiem, że zagląda do mnie, a nie jest tylko dla łupów. Mam kilka rzeczy, którym chętnie znalazłabym nowy dom, zwłaszcza że np. coś sama dostałam i nei chciałabym tego wymieniać ani oddawać. W sumie, mam w głowie pewien pomysł jak to rozwiązać, ale tymczasowo praca, przeprowadzka i kompletny brak czasu. Oby do poniedziałku
lele jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:19   #2450
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
yyyyyyyy, a gdzie takie procentowe cudo się ustawia?
Hmm, nie wiem w sumie, ale chyba widziałam to w ustawieniach szablonów gdzieś. Ja robię szablony programem i tam taka funkcja jest

Cytat:
ma któraś z Was na blogu makijaże wykonane oh so special? bo jak ją oglądałam to mi się wydawało, że tam są prawie same brązy i beże i ze wszystkie makijaze nią wykonane będą baaardzo podobne
Ja mam u siebie co nieco

Cytat:
Byłam dzisiaj na zumbie drugi raz i została po mnie mokra plama na parkiecie Normalnie kosmos
Parę lat temu strasznie chciałam chodzić na Zumbę, ale wtedy w PL nikt o niej nie słyszał jeszcze

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy po opublikowaniu posta można usunąć z komputera zdjęcia recenzowanego produktu? Czy może archiwizujecie wszystko?
Cytat:
To co dzisiaj odwalił Blogger to istna chamówa... klnąć mi się chce jak nie wiem co! Nie dość, że wprowadzili beznadziejne układy dynamiczne, po cholere to nie wiem, zamiast zająć się systemem, który nawala... to jeszcze zniknęły mi zdjęcia do recenzji Crafterie, są skasowane z Picassy, a ja je akurat wczoraj wywaliłam z komputera i nie mam swatchy... Chyba przeniosę bloga, bo mam dość szopek...
Ja wszystko archiwizuję

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Też chyba zrobię małą wymiankę, mam sporo zalegających kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
U mnie 34 Choć to chyba nie najgorzej na tak krótki czas i brak rozdania na rozkręcenie
Ja też nie robiłam na rozkręcenie żadnego rozdania Dopiero jak przekroczyłam 100 obserwatorów. I teraz konkurs z okazji przekroczenia 450 obserwatorów

Cytat:
Oja Dostałam propozycję współpracy od Adidasa Tzn na wizażu dostałam wiadomość, któraś z Was też??
Fajnie Do mnie nikt nie pisał :P
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:40   #2451
CatGirl92r
Rozeznanie

Cytat:
Oja Dostałam propozycję współpracy od Adidasa Tzn na wizażu dostałam wiadomość, któraś z Was też??
No to super, gratuluje

Cytat:
Ja tak miałam z firmą Pollena Ostrzeszów...
Do mnie dzisiaj przyszła paczka z Polleny Kiedyś słyszałam, że nie wysyłają dla wszystkich, którzy wypełnili ankiete, a ja nie mam szczęścia.. no ale zawsze to miłe zaskoczenie
CatGirl92r jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:55   #2452
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dostałam tę propozycję ze 3 tygodnie temu zanim jeszcze założyłam bloga.. Pani odezwała sie do mnie tutaj na Wizażu.. Potem już korespondencja mailowa.. Wypełniłam ankietę odnośnie używanych przeze mnie kosmetyków no i czekam na paczkę.. Też w sumie bałam się czy to nie jakiś wałek (ja strasznie podejrzliwa jestem ) ale Pani podała wszystkie dane, odpisuje na maile.. Przesyłka miała być do mnie wysłana na koniec zeszłego tygodnia lub na początku tego.. Zobaczymy czy dotrze

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:37   #2453
Wena90
BAN stały

Greatdee, ja też już to robię

CatGirl92r, ale mi obiecali współprace i poprosili także o adres i wypełnienie przy okazji ankiety i cisza, a ja się nie będę upominać trudno.

Wiecie co mnie wkurza? Jak ktoś usunie np. mój post z FB, mimo, że nie było tam nic złego, ot, zwykły post, nie wiadomo dlaczego... to takie niegrzeczne...

Przy okazji u mnie recenzja matu pod kontrolą, puder Vipera zapraszam!

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-29 o 13:39
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:37   #2454
ciriness
Zadomowienie

Jak przeczytałam Adidas to myślałam że buty będziesz testować hihi

Dziewczyny byłam na warsztatach z makijażu w jednej ze szkół. Opisałam dzisiaj w końcu wszystko na blogu.
Zastanawiam się teraz czy ja jestem jakaś przewrażliwiona i że idąc na taki kurs nie ma co się spodziewać rewelacji...
A może to groupon powoduje że nie dbają o klienta? Ja właściwie nigdy na tych kuponach się nie zawiodłam.
A szkoda bo myślałam sobie o jakiejś 2letniej szkole wizażu tak dla siebie i teraz jestem w kropce, czy to w ogóle przydatne...
ciriness jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:42   #2455
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

Dziewczyny byłam na warsztatach z makijażu w jednej ze szkół. Opisałam dzisiaj w końcu wszystko na blogu.
Zastanawiam się teraz czy ja jestem jakaś przewrażliwiona i że idąc na taki kurs nie ma co się spodziewać rewelacji...
A może to groupon powoduje że nie dbają o klienta? Ja właściwie nigdy na tych kuponach się nie zawiodłam.
A szkoda bo myślałam sobie o jakiejś 2letniej szkole wizażu tak dla siebie i teraz jestem w kropce, czy to w ogóle przydatne...
Zaraz u Ciebie poczytam, z tymi kursami i warsztatami trzeba uważać, nie tylko co do makijażu, dziewczyny często się pchają, bo tanio np. na paznokcie za 600 zł wszystkie metody + certyfikat MEN i lecą na złamanie karku, a to takie byle co, że mi ręce opadają, a jak ja za jedną metodę płaciłam 700 zł to wielkie zdziwienie... ech... ale cena też nie zawsze jest wyznacznikiem, czasem się płaci gruba kasę, a kurs prowadzi osoba, która tego nie potrafi, sama myślałam nad jedną szkołą wizażu i stylizacji we Wrocławiu, niby opinie ma dobre... ale właśnie mam takie same wątpliwości jak Ty...
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:46   #2456
ciriness
Zadomowienie

Ja w zeszłym roku byłam na takim 2dniowym szkoleniu wygranym w Superpharm i to był bajer, bo oprócz wiedzy nt. makijażu było też o włosach, kolorach, ubraniach, dietetyce etc. Takie dwa dni dla urody dla kobiet, ale wyszłam stamtąd napakowana wiedzą

Może ja za dużo oczekiwałam ale jak słyszę kurs makijażu no to chociaż o pędzlach by opowiedzieli
ciriness jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:48   #2457
Wena90
BAN stały

No widzisz to się czasem tak trafi jak kulą w płot, ja mam nadzieje, że jak wybiorę tą szkołę we Wro to będzie wszystko cacy, no chyba, że ja się nie nadaję Zabieram się do czytania Twojego postu.
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:53   #2458
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

U mnie nowy post
Stary 2011-09-29, 13:59   #2459
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

Czytałam. Szczerze mówiąc po opinii i zdjęciach w życiu bym na taki kurs nie poszła.. Jestem makijażowym laikiem ale teorii trochę już liznęłam, sporo uczę się od dziewczyn na blogach, tylko nad praktyką trzeba popracować..
Jak bym zobaczyła takie pędzle to chyba bym sie obróciła na pięcie i wyszła.. Szok. Zero higieny.

Ps. U mnie lakier Vipera Titti frutti nr 74

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:59   #2460
bzeltynka
Rozeznanie

jak robicie z blogami dodawanymi do blogrolla? ja stwierdziłam, że skoro do obserwowanych i tak dodaję tylko te, które mi się spodobały, to mogę je przeniec do blogrolla hurtem bo jest taka opcja - tylko ustawiłam, zeby się pokazywało 25 pierwszych niedawno zaktualizowanych, zeby było sprawiedliwie
bzeltynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości