Nasze blogi - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-29, 14:02   #2461
Yasinisi
Zakorzenienie

Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
jak robicie z blogami dodawanymi do blogrolla? ja stwierdziłam, że skoro do obserwowanych i tak dodaję tylko te, które mi się spodobały, to mogę je przeniec do blogrolla hurtem bo jest taka opcja - tylko ustawiłam, zeby się pokazywało 25 pierwszych niedawno zaktualizowanych, zeby było sprawiedliwie
Ja mam obserwowanych bardzo dużo dlatego do blogrolla dodaję tylko te najczęściej odwiedzane..

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:08   #2462
bzeltynka
Rozeznanie

ja mam na razie cos ponad 50, no ale w blogrollu wyswietla się 25 zresztą zgodnie z tym jak do nich zaglądam, bo zawsze zaglądam na najnowsze notki jak pojawiają się w obserwowanych oczywiscie te które mnie interesują - najchętniej czytam o pielęgnacji twarzy i kolorowce, a najmniej chętnie o ciuchach i szamponach, a Wy?
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:09   #2463
Wena90
BAN stały

ciriness masakra te warsztaty, bleee
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:14   #2464
h2o0
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam na razie cos ponad 50, no ale w blogrollu wyswietla się 25 zresztą zgodnie z tym jak do nich zaglądam, bo zawsze zaglądam na najnowsze notki jak pojawiają się w obserwowanych oczywiscie te które mnie interesują - najchętniej czytam o pielęgnacji twarzy i kolorowce, a najmniej chętnie o ciuchach i szamponach, a Wy?
Ja najbardziej lubię zakupy oglądać, mogą być kosmetyki, ubrania, biżuteria. Następnie recenzje kolorówki, makijaże, potem pielęgnacja, ale ciała i włosów na równi
h2o0 jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:28   #2465
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
najchętniej czytam o pielęgnacji twarzy i kolorowce, a najmniej chętnie o ciuchach i szamponach, a Wy?
ja na ciuchowe posty baaaaaardzo rzadko wchodzę nie interesuje mnie ta tematyka w postach na blogach ...
o szamponach itp. też nie za specjalnie lubię czytać ... może dlatego, że nie mam większych problemów z moimi poza tym, ze się nie układają, jak zasypiam z mokrą głową
Stary 2011-09-29, 14:31   #2466
bzeltynka
Rozeznanie

a moje układają się wyłącznie jak zasypiam z mokrą głową muszę umyc głowę, wytrzeć włosy, nie rozczesywac i iść spac, a na drugi dzien wszyscy mnie pytają czy byłam u fryzjera. Za to jak się sama uczesze to moja mama mówi, ze mogłam sobie trochę wymodelowac bo mam takie przyklapnięte jakbym tak spała
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:45   #2467
maffash
Zakorzenienie

Zapraszam do mnie na obszerna recenzje na temat cieni Paese
maffash jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:48   #2468
Yasinisi
Zakorzenienie

Ja modowo-ciuchowych nie czytam wcale. O biżuterii sporadycznie.. Najbardziej lubię lakiery, kolorówkę i naturalną pielęgnację

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:50   #2469
tylkokasia
Moderator

Ja czytam o ubraniach, lubię wpisy kosmetyczne i makijażowe i prywatne (jakieś wycieczki itp.) też. Najmniej czytam lakierowe - chociaż jak miniaturka mi się spodoba to wchodzę

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:52   #2470
ciriness
Zadomowienie

Ja mam identycznie jak Kasia

Ostatnio coraz chętniej zaglądam na stylizacje Lakiery wciąż mnie nie kuszą...
ciriness jest offline  
Stary 2011-09-29, 14:58   #2471
Wena90
BAN stały

York mojej siostry odprowadza mnie do szału... Maja remont i pomieszkują u nas, a pies przegina od kilku dni... Wszystko wymusza piskiem i skrobaniem, a jak ona go zostawi to już w ogolę armagedon, mimo, że i przed remontem bywał tu prawie codziennie.... wyje jakby go ze skóry obdzierano, a ja nie dam mu się terroryzować, ale już mi się cierpliwość skończyła... Ma szczęście, że szanuję zwierzęta, bo bym mu takiego kopa zasadziła, że hej! Kiedyś było mi go szkoda, a teraz wiem, że wymusza wszystko piskami... Definitywnie zrezygnowałam z chęci posiadania własnego psa.
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:01   #2472
_cornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
jak dla mnie wyglad jest super
dzięki

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam Adidas to myślałam że buty będziesz testować hihi

Dziewczyny byłam na warsztatach z makijażu w jednej ze szkół. Opisałam dzisiaj w końcu wszystko na blogu.
Zastanawiam się teraz czy ja jestem jakaś przewrażliwiona i że idąc na taki kurs nie ma co się spodziewać rewelacji...
A może to groupon powoduje że nie dbają o klienta? Ja właściwie nigdy na tych kuponach się nie zawiodłam.
A szkoda bo myślałam sobie o jakiejś 2letniej szkole wizażu tak dla siebie i teraz jestem w kropce, czy to w ogóle przydatne...
ja raz też wykupiłam warsztat kosmetyczny, który okazał się prezentacją kosmetyków Mary Kay
Stary 2011-09-29, 15:05   #2473
bzeltynka
Rozeznanie

Wena, bo yorki bardzo często są straszliwie rozpieszczone i małemu się wydaje, ze mu wszystko wolno ludzie traktują je jak maskotki, a to przecież terier, żywe srebro - spróbuj może go "wybiegać", żeby nie miał siły na takie akcje?
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:17   #2474
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Zapraszam do mnie na obszerna recenzje na temat cieni Paese
może i bym sie skusiła, tylko gdzie je można kupic?
Hermit jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:21   #2475
dillingerine
Zadomowienie

Boziu, mam takie blogowe zaległości czytelnicze i notkowe, że aż mi samej siebie szkoda :<
dillingerine jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:22   #2476
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
może i bym sie skusiła, tylko gdzie je można kupic?
Na ich stronie Paese, w drogeriach osiedlowych albo przez katalogi. A jak sie jest konsultatntka to ma sie 35 % znizki Gdyby mi ktos chcial zamawiac te kosmetyki to bym Ci wziela ze znizka, ale u mnie nikt ich nie chce bo mamy je w sklepach i ciezko mi zebrac zamowienie na 100 zl.
maffash jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:27   #2477
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
Na ich stronie Paese, w drogeriach osiedlowych albo przez katalogi. A jak sie jest konsultatntka to ma sie 35 % znizki Gdyby mi ktos chcial zamawiac te kosmetyki to bym Ci wziela ze znizka, ale u mnie nikt ich nie chce bo mamy je w sklepach i ciezko mi zebrac zamowienie na 100 zl.
no wlaśnie w sklepach nigdzie nie widziałam raz tylko kupilam sobie cienie na ich stoisku podczas Jarmarku w moim mieście
Hermit jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:29   #2478
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
no wlaśnie w sklepach nigdzie nie widziałam raz tylko kupilam sobie cienie na ich stoisku podczas Jarmarku w moim mieście
Jesli nie znajdziesz, a bardzo bedziesz chciala to sluze pomoca, bo u mnie w sklepach duzo tych kosmetykow i sa tansze niz w katalogach i na stronie Paese ;o nie rozumiem tego, wlasnie przez to ze sa tansze to nikt mi nie chce brac z katalogow, dziwna polityka.
maffash jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:32   #2479
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Kosmetyki Na początku myślałam, że to spam i w ogóle, ale odpisałam na maila, babka się odezwała podała wszystkie dane itd, więc to chyba nie lipa
do mnie tak rimmel napisał
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:35   #2480
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
Jesli nie znajdziesz, a bardzo bedziesz chciala to sluze pomoca, bo u mnie w sklepach duzo tych kosmetykow i sa tansze niz w katalogach i na stronie Paese ;o nie rozumiem tego, wlasnie przez to ze sa tansze to nikt mi nie chce brac z katalogow, dziwna polityka.
bardzo dziękuję za propozycję pomocy, w razie czego wiem do kogo się zgłaszać
Hermit jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:38   #2481
ouuGlamour
Wtajemniczenie

dzisiejsze słowa kluczowe:
"dużo mam kosmetyków ? zdjęcia"
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:38   #2482
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Greatdee, ja też już to robię

CatGirl92r, ale mi obiecali współprace i poprosili także o adres i wypełnienie przy okazji ankiety i cisza, a ja się nie będę upominać trudno.

Wiecie co mnie wkurza? Jak ktoś usunie np. mój post z FB, mimo, że nie było tam nic złego, ot, zwykły post, nie wiadomo dlaczego... to takie niegrzeczne...

Przy okazji u mnie recenzja matu pod kontrolą, puder Vipera zapraszam!
Mnie trochę zdenerwowała florame Najpierw wszystko ok, wybierz sobie, podaj adres.. No ok, podałam i czekam na paczkę. Potem mail, żeby wstawić na bloga info o promocji, więc wstawiłam.... no a potem cisza :/ Pisałam parę razy, w końcu przysłali, chyba na odwal się bo 2 saszetki maseczki -.-
Stary 2011-09-29, 15:46   #2483
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
Oja Dostałam propozycję współpracy od Adidasa Tzn na wizażu dostałam wiadomość, któraś z Was też??
Ja tez
idalia_ jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:49   #2484
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Mnie trochę zdenerwowała florame Najpierw wszystko ok, wybierz sobie, podaj adres.. No ok, podałam i czekam na paczkę. Potem mail, żeby wstawić na bloga info o promocji, więc wstawiłam.... no a potem cisza :/ Pisałam parę razy, w końcu przysłali, chyba na odwal się bo 2 saszetki maseczki -.-
2 saszetki maseczki
To rzeczywiście można sobie opinię o marce wyrobić stosując raz maseczkę

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:50   #2485
CatGirl92r
Rozeznanie

Cytat:
Tak jakby po dwóch małych próbkach dało się zauważyć jakieś efekty i napisać recenzje
CatGirl92r jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:54   #2486
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
2 saszetki maseczki
To rzeczywiście można sobie opinię o marce wyrobić stosując raz maseczkę
No generalnie jakąś tam opinię można mieć, bo coś się czuje/widzi w lustrze zawsze nawet po 1 użyciu, ale to nie to samo, co po całej 75 ml tubce... trochę śmiech na sali.
Stary 2011-09-29, 16:09   #2487
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Ja z kolei zraziłam się do alledrogerii. Dawno temu już, kiedy zaczynałam postanowiłam napisać do kilku firm padło m.in. na nich i odpisali, że są chętni, żeby przesłać screena statystyk, napisać jakie mam warunki itp. Napisałam i cisza, pomyślałam, że może nie doszło i po jakimś czasie zapytałam czy to w ogóle nadal aktualne. Dostałam odpowiedź, że mieli awarię (albo wymianę?) komputerów i żeby przypomnieć na czym się rozmowa skończyła. Odpisałam, przypomniałam i znowu cisza, pewnie znowu komputery wymieniają

Podobne było z Xen-Tan. Kiedy na moim blogu pojawiła się samoopalaczowa seria zaproponowali, że przyślą jakiś produkt, pozwolili nawet wybrać, poprosili o adres i do dziś cisza
Stary 2011-09-29, 16:09   #2488
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
Oja Dostałam propozycję współpracy od Adidasa Tzn na wizażu dostałam wiadomość, któraś z Was też??
Ja też

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja na ciuchowe posty baaaaaardzo rzadko wchodzę nie interesuje mnie ta tematyka w postach na blogach ...
o szamponach itp. też nie za specjalnie lubię czytać ... może dlatego, że nie mam większych problemów z moimi poza tym, ze się nie układają, jak zasypiam z mokrą głową
Ale Ci zazdroszczę możliwości zasypiania w mokrych włosach!!! Moje wyglądałyby rano jak naleśnik...
Ja najchętniej o produktach do makijażu oczu, zwłaszcza mam fizia na punkcie eyelinerów
Na drugim miejscu kremy do pielęgnacji twarzy (dzień i noc) i kremy pod oczy oraz oleje do włosów.
Kolejne miejsca to makijaż twarzy (podkłady, pudry, róże, bronzery i rozświetlacze) oraz bazy/utwardzacze paznokci.
Najmniej interesują mnie lakiery, balsamy do ciała i ciuchy.

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
York mojej siostry odprowadza mnie do szału... Maja remont i pomieszkują u nas, a pies przegina od kilku dni... Wszystko wymusza piskiem i skrobaniem, a jak ona go zostawi to już w ogolę armagedon, mimo, że i przed remontem bywał tu prawie codziennie.... wyje jakby go ze skóry obdzierano, a ja nie dam mu się terroryzować, ale już mi się cierpliwość skończyła... Ma szczęście, że szanuję zwierzęta, bo bym mu takiego kopa zasadziła, że hej! Kiedyś było mi go szkoda, a teraz wiem, że wymusza wszystko piskami... Definitywnie zrezygnowałam z chęci posiadania własnego psa.
Piesek ma prawdopodobnie lęk separacyjny. Można to wyleczyć konsekwencją. A to, że wymusza piskiem i drapaniem to wynik wyuczenia warunkowego (jeśli miałaś psychologię na uczelni to wiesz o czym mówię ). Moja labradorka też zaczęła ostatnio wymuszać, bo przechodzi swoisty okres psiego dojrzewania, ale ja się nie dam złamać Wprawdzie nie szczeka (labradory prawie w ogóle nie szczekają), ale pojękuje, mruczy jak kot...Z dużym psem jest więcej zabawy, bo potrafi na przykład skoczyć na człowieka ze złości, że mu nie chce dać czekolady czy kiełbaski...u mnie do tego jeszcze nie doszło, bo staram się konsekwentnie ją wychowywać, ale kto wie co będzie w przyszłości. Z yorkiem masz trochę lepiej ze względu na jego gabaryty
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
dzisiejsze słowa kluczowe:
"dużo mam kosmetyków ? zdjęcia"
Dobre
U mnie nuda: 'koszyk na zakupy' , 'wlosy hindusek', 'szafa catrice'

Edytowane przez idalia_
Czas edycji: 2011-09-29 o 16:15
idalia_ jest offline  
Stary 2011-09-29, 16:13   #2489
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Dobre
U mnie nuda: 'koszyk na zakupy' , 'wlosy hindusek', 'szafa catrice'
Ja chyba muszę zacząć zapisywać te swoje, bo za każdym razem jak trafi się coś śmiesznego stwierdzam, że na pewno zapamiętam, a potem mi to ucieka, a na blogu znika
Stary 2011-09-29, 16:17   #2490
Orlica
Zakorzenienie

Mnie dziś wygoglowano wpisując "Biała tubka"
39/40
Orlica jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości