Nasze blogi - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-30, 14:16   #2641
bzeltynka
Rozeznanie

Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Opowiedz
To był środek czerwca, a wtedy najbardziej latają chrabąszcze majowe. Mieszkałam w Krakowie bo tam studiowałam i akurat przyjechali moi rodzice, żeby mnie odwiedzić. Razem z moim chłopakiem, a obecnym mezem połaziliśmy z nimi po mieście, a jak rodzice już pojechali to namówił mnie na spacer nad Wisłą. I za każdym razem jak usiłował mnie namówić do posiedzenia chwilę na jednej z ławek to ja słyszałam zbliżające się chrabąszcze, wstawałam i zwiewałam a potem się wkurzyłam, że już nie chcę siadac na żadnych ławkach, chcę do domu, bo jestem zmęczona i co on się tak uparł na to spacerowanie
W końcu udało nam się na chwilę usiąśc obok pomnika smoka, bo tam tego latającego świnstwa nie było ale mi było głupio jak się zorientowałam, przed czym tak zwiewałam - uciekająca narzeczona normalnie, prequel do uciekającej panny młodej

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

a co do śmierci ukochanych zwierzaków to ja mam podobnie jak agabil1 - najpierw serce się kraje i nie chce sie nowych, a potem przychodzi chwila, kiedy widzi się jakieś zwierzęce nieszczęście i człowiek sobie myśli "przeciez u mnie będzie miał naprawdę fajne życie" - zgarnia zwierza pod pachę i idzie z nim do domu...
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:16   #2642
fiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę w pracy i przed chwilą po kafelkach zapierniczał wielki obrzydliwy pająk, aż mnie ciary przeszły. Na szczęście niedaleko był odkurzacz, więc go wciągnęłam, żeby być w bezpiecznej odległości Brzydzę się tego okropieństwa niesamowicie;|
myslicie ze nie wyjdzie z odkurzacza? ja zawsze zabijam
Prawdziwa MOJa historia z pająkiem. Wrzuciłam go do wanny i chciałam go spłukać. Prawie już odwrcam głowę, a ten skurczybyk wychodzi
takze spuszczajcie pająki porządnie!!

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:18   #2643
bzeltynka
Rozeznanie

ja łapie do szklanki, zakrywam tekturką i wytrząsam za balkon
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:20   #2644
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
A

To piernicze, nie ćwiczę Może chociaż książkę pozwolą mi czytać... Ja mam problemy z oskrzelami i ostatnio z kręgosłupem, dlatego nie lubię jak mi ktoś narzuca coś, a jak naprawdę nie mogę to mówi, że jestem słaba albo leniwa... wolę sama wg siebie uprawiać sporty, a na basenie czuję się najlepiej, nie mam duszności kręgosłup mnie nie boli. Paranoja, że nie ćwiczę, a muszę tam marnować czas...
Oj, jeżeli masz problemy z kręgosłupem to koniecznie poprawne pływanie (np. żabka z głową pod wodą, a nie cały czas nad wodą, żabka na plecach itp.) i koniecznie wzmocnienie mięśni pleców, brzucha, klatki.. Jak tylko odstawię siłownie na dłuższy czas, zaczynają mi na powrót doskwierać. Im więcej wyrobię mięs

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-09-30 o 14:23
lele jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:20   #2645
ama09
Zakorzenienie

jejku dziewczyny, nie było mnie dzień a tu już 5 stron ale pędzicie

śliczne macie zwierzaki ja mam małego ślicznego czarnego kociaka szkoda że nie mam zdjęcia przy sobie

u mnie nowa notka zapraszam!
ama09 jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:23   #2646
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Oj, jeżeli masz problemy z kręgosłupem to koniecnzie poprawne pływanie (np. żabka z głową pod wodą, a nie cały czas nad wodą, żabka na plecach itp.) i koniecznie wzmocnienie mięśni pleców, brzucha, klatki.. Jak tylko odstawię siłownie na dłuższy czas, zaczynają mi na powrót doskwierać. Im więcej wyrobię mięs

Yyy.. Sorki, ze się wtrącę ale tez mam problemy z kręgosłupem i jestem ciekawa...
Jak się pływa żabką na plecach??

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:25   #2647
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Yyy.. Sorki, ze się wtrącę ale tez mam problemy z kręgosłupem i jestem ciekawa...
Właśnie to sobie starłam wyobrazić
Tam chyba powinien być przecinek

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:29   #2648
201607280909
Konto usunięte

pływanie jest świetne na kręgosłup. jak byłam w podstawówce okazało się, że mam lekką wadę i delikatnie krzywy kręgosłup. zaczęłam regularnie pływać (chodziłam do klubu na treningi codziennie po 2 godziny) i po roku okazało się, że kręgosłup jest idealnie prosty i nie mam już żadnej wady
201607280909 jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:31   #2649
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
idalia zazdroszczę biszkopcika, jest piękna!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
śliczne są Wasze pieski

a moja psinka odeszła miesiąc temu ciężko było się pogodzić, zwłaszcza, że spędziła w mojej rodzinie prawie 11 lat.

po jej śmierci stwierdziłam, że nie chcę mieć więcej psa, bo kiedyś znów będę musiała kiedyś to przechodzić.
Vilandre bardzo współczuję Ja przeżywałam jak moja labka ostatnio rozcięła bardzo głęboko łapkę i miała szycie. Musiała zostać u chirurga na kilka godz. Jak wróciłam to poczułam taką pustkę w domu...
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam

Ja też jestem miłośniczką zwierząt. Na razie mamy Króliczkę
Marzy mi się piesek, mężowi Husky, mi Golden albo Spaniel
Ale to dopiero jak zakupimy cztery kółka
Śliczny króliczek
idalia_ jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:43   #2650
Charmain
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Da się, chociaż tego chyba najdłużej się uczyłam

Ale pędzicie
Charmain jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:45   #2651
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
To był środek czerwca, a wtedy najbardziej latają chrabąszcze majowe. Mieszkałam w Krakowie bo tam studiowałam i akurat przyjechali moi rodzice, żeby mnie odwiedzić. Razem z moim chłopakiem, a obecnym mezem połaziliśmy z nimi po mieście, a jak rodzice już pojechali to namówił mnie na spacer nad Wisłą. I za każdym razem jak usiłował mnie namówić do posiedzenia chwilę na jednej z ławek to ja słyszałam zbliżające się chrabąszcze, wstawałam i zwiewałam a potem się wkurzyłam, że już nie chcę siadac na żadnych ławkach, chcę do domu, bo jestem zmęczona i co on się tak uparł na to spacerowanie
W końcu udało nam się na chwilę usiąśc obok pomnika smoka, bo tam tego latającego świnstwa nie było ale mi było głupio jak się zorientowałam, przed czym tak zwiewałam - uciekająca narzeczona normalnie, prequel do uciekającej panny młodej

.
Haha, ale przynajmniej ciekawe wspomnienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Oj, jeżeli masz problemy z kręgosłupem to koniecznie poprawne pływanie (np. żabka z głową pod wodą, a nie cały czas nad wodą, żabka na plecach itp.) i koniecznie wzmocnienie mięśni pleców, brzucha, klatki.. Jak tylko odstawię siłownie na dłuższy czas, zaczynają mi na powrót doskwierać. Im więcej wyrobię mięs
Właśnie tak pływam wtedy czuję się najlepiej, nie jestem zziajana i lepka od potu czego nie cierpię, wszystkie mieśnie pracują i w wodzie czuję się najlepiej nic mnie nie boli, aaaj.... muszę iść wyrobić karnecik, w cenie mam 3 sauny

Ale przed chwilą miałam "inteligentny komentarz" pod notką o herbatce... "E tam. Sratki herbatki" i pod spodem link...
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-30, 15:10   #2652
ciriness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
pływanie jest świetne na kręgosłup. jak byłam w podstawówce okazało się, że mam lekką wadę i delikatnie krzywy kręgosłup. zaczęłam regularnie pływać (chodziłam do klubu na treningi codziennie po 2 godziny) i po roku okazało się, że kręgosłup jest idealnie prosty i nie mam już żadnej wady
A mi powiedziano że pływanie niekoniecznie na każdy problem z kręgosłupem, mam przeciążenie szyjnego i piersiowego i pływanie tylko na plecach
Poza tym z pływaniem ja mam problem zimą, od razu jestem chora, włosy mi długo schną, nie przepadam za suszarkami etc.

Za to pilates jak najbardziej, właśnie chcę od następnego tygodnia pójść się zapisać
ciriness jest offline  
Stary 2011-09-30, 15:43   #2653
Annaluka
Zakorzenienie

Mi się też jakoś nie widzi ten Dzień Chłopaka, ale właśnie skończyłam gotować i wieczorem zaserwuję TŻ spaghetti. Mam nadzieję, że będzie zadowolony

Co do zwierząt... Hmm, mam raczej przykre doświadczenia.

Miałam żółwika wodnego, który stawał się coraz mnie ruchliwy. A kiedy byłam na wakacjach u babci to ponoć żółw przestał się całkowicie ruszać i rodzice zakopali go w ogródku pod moim oknem... Po czasie zaczęli dopiero myśleć, że może on zapadł w taki sen, ale już było za późno.

Potem miałam ''złotą'' rybkę. Na początku miałam ją w kuli, ale raz jak wodę zmieniałam to mi się zbiła. No to rybka odziedziczyła duże prostokątne akwarium po żółwiku. Wszystko było pięknie do czasu, aż moja mama nie zmieniała wody... Po umyciu akwarium wzięła rybkę z umywalki i rzuciła ją do akwarium - do wody. Odległość minimalna, ale jakimś cudem...

No właśnie - ustawiłam akwarium na parapecie... Płynie rybka w jedną stronę - jak super, czysta woda, nic tylko podziwiać. Płynie rybka w drugą stronę i PRAWIE ZAWAŁU DOSTAŁAM Rybka była bez oka...

Nie mogłam na nią patrzeć, tak mi jej żal było.
Oddałam ją takiemu panu, który miał ogromne akwarium i sporo rybek.

Od tego czasu koniec moich przygód ze zwierzątkami, bo raczej tylko je krzywdzę.
Widocznie nie jest mi dane...
Stary 2011-09-30, 15:47   #2654
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ciriness powiedz mi czy na iherb.com dalej jest ta zniżka 5$? Bo nie widzę, a chciałabym zamówić

A poza tym to moja notka jeszcze się nie pojawiła w blogrollu od chyba 4h
Stary 2011-09-30, 15:55   #2655
Wena90
BAN stały

Cytat:
A mi powiedziano że pływanie niekoniecznie na każdy problem z kręgosłupem, mam przeciążenie szyjnego i piersiowego i pływanie tylko na plecach
Poza tym z pływaniem ja mam problem zimą, od razu jestem chora, włosy mi długo schną, nie przepadam za suszarkami etc.

Za to pilates jak najbardziej, właśnie chcę od następnego tygodnia pójść się zapisać
Na każdy problem nie, ale na większość. Ja miałam skoliozę, nadal czuć pod dłoniom, że lekko odbija w bok, poza tym mi się wydaje, że większość problemów wynika z moich słabym mięśni przy kręgosłupie, jak pływam są wzmocnione to i mnie nic nie boli. Ja staram się nie moczyć włosów, pływam w czepku, podsuszam je lekko, chowam pod czapkę i do auta

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Mi się też jakoś nie widzi ten Dzień Chłopaka, ale właśnie skończyłam gotować i wieczorem zaserwuję TŻ spaghetti. Mam nadzieję, że będzie zadowolony

Co do zwierząt... Hmm, mam raczej przykre doświadczenia.

Miałam żółwika wodnego, który stawał się coraz mnie ruchliwy. A kiedy byłam na wakacjach u babci to ponoć żółw przestał się całkowicie ruszać i rodzice zakopali go w ogródku pod moim oknem... Po czasie zaczęli dopiero myśleć, że może on zapadł w taki sen, ale już było za późno.

Potem miałam ''złotą'' rybkę. Na początku miałam ją w kuli, ale raz jak wodę zmieniałam to mi się zbiła. No to rybka odziedziczyła duże prostokątne akwarium po żółwiku. Wszystko było pięknie do czasu, aż moja mama nie zmieniała wody... Po umyciu akwarium wzięła rybkę z umywalki i rzuciła ją do akwarium - do wody. Odległość minimalna, ale jakimś cudem...

No właśnie - ustawiłam akwarium na parapecie... Płynie rybka w jedną stronę - jak super, czysta woda, nic tylko podziwiać. Płynie rybka w drugą stronę i PRAWIE ZAWAŁU DOSTAŁAM Rybka była bez oka...

Nie mogłam na nią patrzeć, tak mi jej żal było.
Oddałam ją takiemu panu, który miał ogromne akwarium i sporo rybek.

Od tego czasu koniec moich przygód ze zwierzątkami, bo raczej tylko je krzywdzę.
Widocznie nie jest mi dane...
O matko Ja aż takich hec nie miałam, ale też się boję, że jestem jakaś pechowa...
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-30, 15:59   #2656
Annaluka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
ciriness powiedz mi czy na iherb.com dalej jest ta zniżka 5$? Bo nie widzę, a chciałabym zamówić

Tak, jest zniżka. To Ci się już przy płatnościach wyświetli.
http://bella-beauty-bella.blogspot.c.../iherbcom.html
Na końcu masz odnośnik do bloga Ev - ona wytłumaczyła jak zamawiać krok po kroku, jak z płatnościami. Polecam się zapoznać z tym
Stary 2011-09-30, 16:01   #2657
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie wiem co u Was jest.. Moje się aktualizują po 5- 10 minutach..
Dopiero co napisałam nową notkę i jeszcze poprawki robiłam bo zapomniałam o fotkach a ona już była w aktualizacjach..

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:02   #2658
Orlica
Zakorzenienie

Ja właśnie zamówiłam pędzelki z pomocą znajomej, bo moja karta się nie nadawała

Dziś składam też zamówienie z Avonu i kilka rzeczy mnie kusi, ale niby na odwyku jestem
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:09   #2659
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Tak, jest zniżka. To Ci się już przy płatnościach wyświetli.
http://bella-beauty-bella.blogspot.c.../iherbcom.html
Na końcu masz odnośnik do bloga Ev - ona wytłumaczyła jak zamawiać krok po kroku, jak z płatnościami. Polecam się zapoznać z tym
Dziękuję ślicznie w takim razie i ja się na nie skuszę za niedługo
Stary 2011-09-30, 16:12   #2660
ama09
Zakorzenienie

dziewczyny w jaki sposób generujecie listy na random.org ? czy jest jakiś fajniejszy program do losowania wygranych w rozdaniu?
ama09 jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:13   #2661
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziewczyny w jaki sposób generujecie listy na random.org ? czy jest jakiś fajniejszy program do losowania wygranych w rozdaniu?
było o tym pisane stronę lub dwie temu
Stary 2011-09-30, 16:18   #2662
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ja kopiuję wszystkich do Excela i generuję jakąś liczbę w dowolnym programie (można też kogoś poprosić o podanie), tak chyba najprościej

z cyklu wyszukiwane słowa kluczowe u mnie dziś pojawił się aż trzykrotnie "kupon na sex"
Stary 2011-09-30, 16:20   #2663
asiaasia58
Wolę prosto!

idalia - moja gubi najwięcej sierści pod koniec lata (teraz np.) i jak się zima kończy, a tak to raczej standardowo i całe szczęście bo jednak goldeny mają tego futra od groma i jakbym miała codziennie przez cały rok odkurzać/zamiatać to chyba bym ją ogoliła :P
Stary 2011-09-30, 16:25   #2664
fiska
Zakorzenienie

Ja mialam psa, kundla... Dropsa Mam z nim bardzo dobre wspomnienia, nie ma go juz z nami ponad 6 lat... zmarł na hmm kaszel? Po prostu się dusiłą psina i musieliśmy go uśpic. Od tamtej pory nie mamy psa. Nie ma na to czasu. Gdyby była jakas zbolała psina (a takich duzo w moim zyciu było) miejsce zawsze jest, ale zaden nie dal sie ujarzmić.
Jak bede juz na swoim na 100% bede miec psa lub dwa. Toz to szczescie miec takiego zwierzaka

Co do Dnia Chłopaka... tez jestem juz tao O_o nastawiona, bo to zaden chłopiec (no czasami ) a mężczyzna, ale mimo wszystko przygotowałam mu mała niespodzianke

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:26   #2665
ciriness
Zadomowienie

Cytat:

Tak, powinna być, dla nowych klientów.

Tu Kasia opisała krok po kroku
http://mineralnekosmetyki.pl/iherb/
ciriness jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:30   #2666
CatGirl92r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
idalia - moja gubi najwięcej sierści pod koniec lata (teraz np.) i jak się zima kończy, a tak to raczej standardowo i całe szczęście bo jednak goldeny mają tego futra od groma i jakbym miała codziennie przez cały rok odkurzać/zamiatać to chyba bym ją ogoliła :P
Ja mam mieszańca labradora i mam to samo Pozbyliśmy sie z domu dywanów,bo nie można było wyciągnąć z nich całej sierści Na dodatek rok temu mój pies sprowadził sobie koleżankę (kotke) do domu to już w ogóle masakra jest z latającymi po domu kłakami

Cytat:
było o tym pisane stronę lub dwie temu
Oj troche więcej stron temu Popędziłyście dziewczyny z tymi postami
CatGirl92r jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:37   #2667
Obsession blog
Raczkowanie

Ale tu zazwierzakowane towarzystwo

To ja tez się pochwalę moim szczęściem

Mój 7letni Bigos
Stary 2011-09-30, 16:41   #2668
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
z cyklu wyszukiwane słowa kluczowe u mnie dziś pojawił się aż trzykrotnie "kupon na sex"
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:50   #2669
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Dziewczyny,

zmieniłam wystrój na blogu Na typowo jesienny! Zrobiłam nowy nagłówek, zmieniłam kolorystykę.

Co sądzicie? Jakieś macie pomysły? coś poprawić/ zmienić?
Pomocyyy!
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-09-30, 16:50   #2670
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie, nie.. Hmm, należy położyć się na wodzie, na plecach i później tak jakbyśmy pływały żabką.. Bardzo relaksujący sposób na pływanie. Ale pamiętam, że sama na początku miałam z nim problemy. Pokazała mi to trenerka pływacka, gdy musiałam po złamaniu kręgosłupa go wzmocnić.

Ale przed chwilą miałam "inteligentny komentarz" pod notką o herbatce... "E tam. Sratki herbatki" i pod spodem link... [/QUOTE] Hahaha, no wiesz- przynajmniej nie "obserwujemy?"

Cytat:
Pewnie, że nie.. Zwłaszcza, że z pływaniem nie jest tak łatwo. Zawsze uważałam, że dobrze pływam. Jednak przy rehabilitacji okazało się, że niechowanie głowy pod wodę podczas pływania żabką bardzo szkodzi kręgosłupowi- właśnie przeciąża pewne partie.

Cytat:
u mnie wczoraj też kilka ładnych godzin minęło. Widzę, że dzisiaj znowu zaczyna się to samo..

A tak jeszcze wracając do pływania- to delfin na plecach powoduje jeszcze większe uśmiechy- ale to już w trakcie pływania.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-09-30 o 16:51
lele jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości