Nasze blogi - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-30, 22:07   #2731
tylkokasia
Moderator

Dot.: Nasze blogi

Śliczne macie zwierzaczki. Nawet kolorowy pająk jest ładny i papużka z rumieńcami przesłodka. A psiak Agi ma na ostatniej fotce minę jak z horroru

Ja przedstawię moją Tunię. To sznaucerka mini chociaż ma wadę (uszy stojące) którą się niweluje kopiując ( czyli przycinając ale jest to już zakazane). W każdym razie jest kochana (chociaż wiele przeszła bo jako młoda około 1 roczna miała zmiany rakowate ale wyleczona i ostatnio wypadła zza ogrodzenia za pijakiem prosto pod auto ale tylko pazura wytargała)
Ubolewam nad tym że została w PL.
(na jednej fotce ze swoim przyjacielem Maxiem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3ad2b7843f.jpg (19,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4ebd7c9127.jpg (82,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tunia.jpg (291,8 KB, 5 załadowań)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:09   #2732
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Bo trzeba ćwiczyć Nie ma nic z dnia na dzień ewentualnie możesz zaopatrzyć się w jakieś małe pędzelki/poprosić jakąś dobrą koleżankę o pomalowanie na różne okazje i potem to powtarzać... i samemu kombinować I może lusterko powiększające by Ci trochę pomogło ?
W sumie może uda mi się zrobić jakiś makijaż dla okularnic, ale nie obiecuję No i u mnie raczej drastycznego pomniejszenia oka nie widać, mam -0,75
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:10   #2733
bzeltynka
Rozeznanie

słodkie ma te uszka ja tam się cieszę, że przycinanie uszu i ogonów jest już zakazane
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:10   #2734
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Wena, z wyśrodkowanym dużo lepiej

kurczę znacie jakies fajne i proste internetowe kursy makijażu oczu?
teorię niby znam, a w praktyce dupa na bloga wrzucałam zdjęcia bo mi nie pasowało i nie wiedziałam co poprawić - chochlik mi doradziła, pooglądałam tutoriale na youtube, spróbowałam drugi raz i dalej kicha - albo wszystkie pędzle mam za duże i za mało precyzyjne, albo mam totalnie dwie lewe ręce do makijażu i swoją drogą jak ma się -18 dioptrii to malowanie się z nosem przy samym lustrze jest dosyc trudne
Ja byłam całkowitym makijażowym laikiem. Nie robiłam nigdy kursów itp.
Nauczyłam się z YT i z forum Moje Makijaże (wstawiałam swoje "dzieła" i mi dziewczyny doradzały co poprawić)
Praktyka czyni mistrza i myślę że to Ci więcej da niż kurs. Bo na YT masz często krok po kroczku pokazane, często też pędzle i kosmetyki.
Ja czasem na blog wrzucam step foto krok po kroku i moim zdaniem to pozwala bardzo dokładnie odtworzyć makijaż

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:11   #2735
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Wena, z wyśrodkowanym dużo lepiej

kurczę znacie jakies fajne i proste internetowe kursy makijażu oczu?
teorię niby znam, a w praktyce dupa na bloga wrzucałam zdjęcia bo mi nie pasowało i nie wiedziałam co poprawić - chochlik mi doradziła, pooglądałam tutoriale na youtube, spróbowałam drugi raz i dalej kicha - albo wszystkie pędzle mam za duże i za mało precyzyjne, albo mam totalnie dwie lewe ręce do makijażu i swoją drogą jak ma się -18 dioptrii to malowanie się z nosem przy samym lustrze jest dosyc trudne
Mi tez sporo razy nie wychodzilo, nadal czasem nie umiem uzyskac efektu, ktorego chce. Trzeba cwiczyc i byc cierpliwym ( a ja nie umiem ) I czasem mam takie zalamki, ze sie okropnie maluje i na co mi tyle kosmetykow.
maffash jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:11   #2736
bzeltynka
Rozeznanie

chochlik, byłabym wdzięczna za taki tutorial jak kiedyś będziesz miała czas oczywiście
no i jasne, że będę ćwiczyc, zdjęcia na blogu zostawiam dla potomności, bo jak się kiedys nauczę to będzie z czym porównywać
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:12   #2737
tylkokasia
Moderator

Cytat:
słodkie ma te uszka ja tam się cieszę, że przycinanie uszu i ogonów jest już zakazane
Ja też się cieszę i nie zrobiłabym tego nawet jakby można było.
Początkowo dziwnie mi wyglądały sznaucery, boksery z ogonami ale po co kaleczyć zwierzaka?
A uszka ma jak batman

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:12   #2738
bzeltynka
Rozeznanie

TylkoKasiu, jak patrzę na nagłówek Twojego bloga to mi się wierzyc nie chce, że byłas laikiem
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:13   #2739
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Obsession blog Pokaż wiadomość
idalia_ - to reprezentant typowej rasy myśliwskiej - wyżeł niemiecki krótkowłosy. A nazwa? - skoro mysliwy to na mysl przywodzi typowo mysliwska potrwaę, bigos wlasnie. Choć wybierając tą nazwę chyba nie bardzo się tym kierowaliśmy. Ot, zakreceni własciciele
Dodam jeszcze, że piesek jest niepolujący, a my nie mamy korzeni myśliwsko-łowieckich
Wspaniały pies A imię faktycznie adekwatne Mój też jest myśliwski, w końcu 'to retrieve' zapowiada znoszenie wszystkiego ) i faktycznie znosi: skrzydło martwego ptaka na podwórku, a w domu od ubrań, butów po kartki papieru itd. Przyniesie i czeka na nagrodę...

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam od kilku stron i stwierdzam, że z Was straszne psiary i kociary

My póki co nie mamy żadnego zwierzaka. Nie mielibyśmy gdzie go trzymać niestety...
Ja nie jestem ani kociarą ani psiarą. Racjonalna miłością kocham tylko swoją blondyneczkę

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam sobie minimalistyczny nagłówek, możecie rzucić okiem? Bo jak zwykle coś mi nie pasuje

http://shopping-of-wena.blogspot.com/
Uwielbiam takie minimalistyczne szablony i nagłówki, bardzo mi się podoba! A odnośnie Twojego komentarza na blogu o szablonie - siedziałam nad nim tydzień, cholerstwo nie chciało się wdrożyć w blogspot...

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
weszłam na notkę i nie skomentowałam ... a dlaczego? ponieważ jak po pierwszym zdaniu i zdjęciu zobaczyłam "czytaj więcej" to mi się odechciało nawet nie klinknęłam, żeby faktycznie poczytać ...

sorki, ale strasznie tego nie lubię i chyba nie jestem odosobniona ....

mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam ...
Jamapi, zgodzę się z Tobą. Mnie to również zniechęca.
idalia_ jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:20   #2740
_cornelia_
Zadomowienie

dla mnie straszne jest, co robią np. z persami.
Trochę przesadzają z tymi modyfikacjami genetycznymi i dla mnie one teraz są brzydkie (przepraszam jeśli uraziłam właścicielki persów). Tak samo sfinksy. Tak naprawdę ponad 50% osób mających alergię na zwierzęta jej nie ma. Po prostu kichnęło kiedyś w obecności psa/kota, babcie, ciocie w strachu, "o boze ma alergie na sierść" i się utrwaliło.bodziec-reakcja

Co do makijaży, ja nie mam się po co uczyć, skoro u mnie nie wytrzyma godziny próbowałam różnych rzeczy, droższe kosmetyki, bazy i nic. używam jedynie żelowego eyeliner na baze z artdeco i jest nieruszony przez jakieś 5h. sukces
Stary 2011-09-30, 22:25   #2741
tylkokasia
Moderator

Cytat:
TylkoKasiu, jak patrzę na nagłówek Twojego bloga to mi się wierzyc nie chce, że byłas laikiem
Dziękuję
Na mm są jeszcze gdzieś moje pierwsze makijaże więc ciekawi mogą sobie porównać (marzec 2009)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323997
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324387

Każdy ogląda na własne ryzyko
Wyglądam jakbym zeza miała
No i jako ciekawostkę dodam że fotki nadal robię tym samym aparatem
(więc to dowodzi że praktyka również w fotografowaniu pomaga)

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
dla mnie straszne jest, co robią np. z persami.
Trochę przesadzają z tymi modyfikacjami genetycznymi i dla mnie one teraz są brzydkie (przepraszam jeśli uraziłam właścicielki persów). Tak samo sfinksy. Tak naprawdę ponad 50% osób mających alergię na zwierzęta jej nie ma. Po prostu kichnęło kiedyś w obecności psa/kota, babcie, ciocie w strachu, "o boze ma alergie na sierść" i się utrwaliło.bodziec-reakcja

Co do makijaży, ja nie mam się po co uczyć, skoro u mnie nie wytrzyma godziny próbowałam różnych rzeczy, droższe kosmetyki, bazy i nic. używam jedynie żelowego eyeliner na baze z artdeco i jest nieruszony przez jakieś 5h. sukces
Może za dużo/za mało nakładasz bazy (obstawiam za dużo)
Liner musi też przeschnąć dobrze.
Ja malowałam już wiele osób z różną skórą i podkład owszem z tłustych cer świecił się po kilku h ale oczy nigdy się nie zmazały)

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:27   #2742
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

ewentualnie może przypudruj jeszcze bazę ? Ogólnie powiem Wam, że bazy używam zawsze, ale cienie sleeka tylko po przypudrowaniu powieki trzymały się te parę godzin, aż do zmycia ;O
Stary 2011-09-30, 22:35   #2743
_cornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja malowałam już wiele osób z różną skórą i podkład owszem z tłustych cer świecił się po kilku h ale oczy nigdy się nie zmazały)
różnie już próbowałam i zawsze to samo. nawet jak malowały mnie kosmetyczki, to cienie mi się rolowały ;/

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
ewentualnie może przypudruj jeszcze bazę ? Ogólnie powiem Wam, że bazy używam zawsze, ale cienie sleeka tylko po przypudrowaniu powieki trzymały się te parę godzin, aż do zmycia ;O
zawsze pudruje
Stary 2011-09-30, 22:41   #2744
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję
Na mm są jeszcze gdzieś moje pierwsze makijaże więc ciekawi mogą sobie porównać (marzec 2009)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323997
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324387

Każdy ogląda na własne ryzyko
Wyglądam jakbym zeza miała
No i jako ciekawostkę dodam że fotki nadal robię tym samym aparatem
(więc to dowodzi że praktyka również w fotografowaniu pomaga)

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

To i tak jest 10x lepsze od moich "makijaży"
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:48   #2745
Wena90
BAN stały

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość

Uwielbiam takie minimalistyczne szablony i nagłówki, bardzo mi się podoba! A odnośnie Twojego komentarza na blogu o szablonie - siedziałam nad nim tydzień, cholerstwo nie chciało się wdrożyć w blogspot...

Dziękuję Ja też lubię minimalizm, mi się w tym Twoim podobał ten bajer z wyświetlanymi zdjęciami, wyglądał tak profesjonalnie i miał kolory jakie chciałam, ale nie miałam tyle cierpliwości co Ty
Wena90 jest offline  
Stary 2011-09-30, 23:15   #2746
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
oj tam marudzisz moje też są strasznie amatorskie, a i tak wstawiam, często widać jakbym użyła tylko 2 cieni, wina zdjęcia

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
różnie już próbowałam i zawsze to samo. nawet jak malowały mnie kosmetyczki, to cienie mi się rolowały ;/

zawsze pudruje
hmmm.. to może puder niweluje właściwości bazy ? No nie wiem, może cienie nie takie, zbyt kremowe czy tłuste, może jednak inna baza..
Stary 2011-09-30, 23:18   #2747
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Nie przesadzaj

A co do bazy pod cienie to ja jej nigdy nie pudruję bo moim zdaniem cienie mają się do niej przylepić

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-09-30, 23:23   #2748
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
oj tam marudzisz moje też są strasznie amatorskie, a i tak wstawiam, często widać jakbym użyła tylko 2 cieni, wina zdjęcia

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

hmmm.. to może puder niweluje właściwości bazy ? No nie wiem, może cienie nie takie, zbyt kremowe czy tłuste, może jednak inna baza..
Spoko, poćwiczymy i za 50 lat będziemy się malować prawie tak dobrze jak Kasia
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-09-30, 23:24   #2749
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Spoko, poćwiczymy i za 50 lat będziemy się malować prawie tak dobrze jak Kasia
za 50 lat to będę miała rękę pijaka, stare powieki i nic mi w ogóle nie wyjdzie
Stary 2011-09-30, 23:26   #2750
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję Ja też lubię minimalizm, mi się w tym Twoim podobał ten bajer z wyświetlanymi zdjęciami, wyglądał tak profesjonalnie i miał kolory jakie chciałam, ale nie miałam tyle cierpliwości co Ty
Te wyświetlane zdjęcia to prawdziwy bajer, tylko szkoda, że tyle roboty z nim Ale za to pouczyłam się html i mogę teraz więcej kombinować
Dobrze, że robiłam to na wakacjach, bo w czasie studiów nie wiem czy w ogóle będę miała czas na 'normalne' blogowanie...
idalia_ jest offline  
Stary 2011-10-01, 00:20   #2751
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Te wyświetlane zdjęcia to prawdziwy bajer, tylko szkoda, że tyle roboty z nim Ale za to pouczyłam się html i mogę teraz więcej kombinować
Dobrze, że robiłam to na wakacjach, bo w czasie studiów nie wiem czy w ogóle będę miała czas na 'normalne' blogowanie...
O jakie wyświetlane zdjęcia chodzi?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Właśnie dostałam potwierdzenie z iHerb, że zamówienie zostało wysłane

Jakby ktoś chciał użyć mojego kodu, znajdzie go na obu moich blogach

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Yasinisi, przez Ciebie właśnie wydaję 40zł na Golden Rose! Dziękuję bardzo za linka
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-10-01, 00:26   #2752
idalia_
Raczkowanie

Cytat:
O jakie wyświetlane zdjęcia chodzi?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Właśnie dostałam potwierdzenie z iHerb, że zamówienie zostało wysłane

Jakby ktoś chciał użyć mojego kodu, znajdzie go na obu moich blogach

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Yasinisi, przez Ciebie właśnie wydaję 40zł na Golden Rose! Dziękuję bardzo za linka
Orlico, chodzi o ten segment przewijanych automatycznie zdjęć na głównej, zapraszam http://idaalia.blogspot.com/
idalia_ jest offline  
Stary 2011-10-01, 00:29   #2753
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Orlico, chodzi o ten segment przewijanych automatycznie zdjęć na głównej, zapraszam http://idaalia.blogspot.com/
Ach no tak, nie wiem czemu wydawało mi się, że to było do Kasi i u niej na blogu szukałam czegoś takiego
A ten gadżet naprawdę robi wrażenie
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-10-01, 00:33   #2754
tylkokasia
Moderator

Moja koleżanka ma na swoim blogu nagłówek z takich zmieniających się zdjęć.
Ale ona ma szablon który kupiła. Nie wiem jak samemu się to robi ale wygląda fajnie
(szczególnie u niej bo ona fotografią się zajmuję i od razu widać przekrój jej prac)

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-10-01, 00:50   #2755
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Zawsze do usług

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-10-01, 08:47   #2756
lele
Zakorzenienie

I do mnie napisał Dmytro. I u mnie stwierdził, że bardzo ładnyjest post "Chleb". Pewnie już był głodny po zmienianiu słówek w mailu do tylu Bloggerek. Odpisałam mu ładnie, jestem ciekawa czy ktokolwiek mi odpisze na tego maila
lele jest offline  
Stary 2011-10-01, 09:43   #2757
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość

LeejdiNaati pojawila sie Twoja notka
Mam nadzieję, że dłużej nie będę tyle czekać
Stary 2011-10-01, 09:49   #2758
Wena90
BAN stały

Kurcze, wczoraj miałam 300 wejść, a tylko 3 komentarze, nudna jestem
A dzisiaj Monster Jam
TŻ mnie wkurzył z rana, w domu armagedon, chciałabym już być na swoim, ale mnie nie stać, a pracy nie mam gdzie wcisnąć Marudzę, ale to te dni... zjem czekoladę to mi przejdzie.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-01 o 09:50
Wena90 jest offline  
Stary 2011-10-01, 10:09   #2759
yolcia1
Rozeznanie

Cytat:
lubię czerwonokolanowe i białokolanowe i węże tez bardzo lubię, ale poniewaz jeszcze bardziej lubię gryzonie to nie mogłabym mieć węża

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

a zdjęcia pająków możesz wrzucic w linkach zamiast w obrazkach to nie będzie paniki jak ktos będzie chciał to sobie sam kliknie
Hehe Ja też bardziej lubię gryzonie. Nawet mam takiego jednego małego śmierdziuszka: chomiczka syberyjskiego. Do tego 2 papugi, kot i pies i tak oto powstaje pomału zoo w moim domu ;P
yolcia1 jest offline  
Stary 2011-10-01, 10:14   #2760
CatGirl92r
Rozeznanie

Cytat:
Kurcze, wczoraj miałam 300 wejść, a tylko 3 komentarze, nudna jestem
A dzisiaj Monster Jam
TŻ mnie wkurzył z rana, w domu armagedon, chciałabym już być na swoim, ale mnie nie stać, a pracy nie mam gdzie wcisnąć Marudzę, ale to te dni... zjem czekoladę to mi przejdzie.
Czekolada lekarstwem na wszystko

Ale sie wkurzyłam. Wchodze na bloggera, posprawdzałam nowe notki i weszłam na swojego bloga. Patrze nie ma strony "Współpraca" . Weszłam w "edytuj strony" a tam zakładka "Współpraca" jako kopia robocza i to pusta.. W projekcie też było odznaczone, a niczego nie zmieniałam ani nie odznaczałam.
CatGirl92r jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości