Blado, bladziej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-08, 13:55   #1
n69l
Przyczajenie

Blado, bladziej...

Cześć, mam takie małe pytanie... widziałam tutaj na forum już parę wątków tego typu, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytanie ani nie był dla mnie pomocny. Mianowicie, mam taki oto problem - jestem kobietą o jasnej cerze, staram się używać kosmetyków z ogórkiem, które wybielają cerę, ale mimo wszystko mam wrażenie, że w dalszym ciągu jestem zbyt ciemna. Czy istnieją kosmetyki/zabiegi, które pozwalają wybielić skórę do tego stopnia, że ma odcień mleka lub kości słoniowej? Czuję się naprawdę źle z myślą, że nie mogę być tak blada, jak tylko zechcę. Jestem typową słowianką, wprawdzie w chwili obecnej nie mam włosów blond, lecz mimo to wiem, że pasuje do mnie bladość. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Nie chcę źle czuć się we własnym ciele, tym bardziej, że chcę podkreślić swoją naturalną bladą karnację, a nie ją przytłamszać opalenizną (broń Boże) czy tego typu zabiegami. Proszę o pomoc.
n69l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:16   #2
ew3s0l
Przyczajenie

Dot.: Blado, bladziej...

Dołączam się do pytania Zwykły ogórek czy maseczki z kwasem mlekowym itp. . już nie działają.
ew3s0l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:24   #3
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Dot.: Blado, bladziej...

W takiej strasznej bladości jaką chcesz uzyskać nie wygląda się zbyt dobrze, zazwyczaj osoby przebywające w szpitalach, chore, które rzadko wychodzą na słońce są bladolicy.
Bladość na twarzy kojarzy mi się ze szpitalem właśnie. To jest moja osobista opinia.

Natomiast jak ci się to podoba i pasuje ci to, to wybierz się do większej apteki mają tam kremy wybielające, farmaceutka coś ci doradzi.
Napewno takie wybielanie nie jest obojętne dla skóry, może ona zareagować alergią.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości