Miejsce Intymne A Depilator - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-08, 21:15   #61
Candiiia
Rozeznanie

Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

wiem,wygłupie się, ale na czym polega d.brazylijska? bo nie wiem
Candiiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:43   #62
vretka
Zakorzenienie

GG do vretka

Depilacja brazylijska to depilacja całego owłosienia łonowego Mówiąc o depilacji linii bikini ma się na myśli jedynie tę część wzgórka łonowego, który można wydepilować po odchyleniu majtek Depilacja brazylijska to depilacja również warg sromowych. Mam nadzieję, że nie namieszałam
Stary 2007-01-08, 21:57   #63
kaczorka
Wtajemniczenie

ja bym się wstydziła tak u kosmetyczki całą pokazać
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 17:18   #64
justyna_6688
Przyczajenie

To jeśli chodzi o tą depilacje intymną depilatorem.. No cóż to boli i nikt tu tego nie ukrywa, ale np dla mnie jest to wygodne bo conajmniej na 5,6 dni mam calkowicie z głowy. Depiluje sie w momencie kiedy zobacze ze juz włoski odrastają, bo im mniejsze tym mniej boli depilacja. A oprócz miejsc intymnych i nóg depiluje depilatorem również pachy i już te włoski są bardzo słabe, i za każdym razem mniej boli.. no chyba że juz sie przyzwyczailam do bolu hehe
A mam takie pytanie bo ostatnio dowiedzialam sie ze czesta depilacja depilatorem doprowadza do wrastania wloskow w skore i potem rany z tego sie robią.Ja uzywam depilatora juz od ok.roku i nic takiego nie zauwazylam,spotkalo to ktoras z was?
justyna_6688 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:12   #65
aaliyah
Zakorzenienie

Dla mnie to brzmi jak masochizm w najczystszym wydaniu
aaliyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:21   #66
TOMORROW
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justyna_6688 Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie bo ostatnio dowiedzialam sie ze czesta depilacja depilatorem doprowadza do wrastania wloskow w skore i potem rany z tego sie robią.Ja uzywam depilatora juz od ok.roku i nic takiego nie zauwazylam,spotkalo to ktoras z was?
czytałam starsznie dużo wątków wizażowych o depilacji i masa dziewczyn ma z tym problem

ja z tego powodu używam depilatora tylko do ud, bo łydki wyglądały tydzień super a potem 2 razy dłużej męczyłam się z wrośniętymi włoskami, zaczynałam je wydłubywać, robiły się ranki, blizny, ech...
nie ma to jak maszynka , 2 minuty i po sprawie, fakt, że co dzien-ale teraz jest to dla mnie jak umycie zębów, element normalnej, codziennej toalety

raz jeden jedyny potraktowałam miejsca intymne depilatorem, nie wiem, jak mogłam to zrobić, i jak to przeżyłam, ale NIGDY WIĘCEJ
TOMORROW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:41   #67
amorcia
Przyczajenie

aa ja depiluje depilatorkiem pachy całe nózki iii oczywiscie wszedzie pod majteczkami na ZERO fakt boli ale daje rade
amorcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:49   #68
kasiaqwe11
Przyczajenie

Red face Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

ja mam do sprzedania depilator, dostałam go i ani razu go nie uzywalam poniewaz nie lubie tego typu depilacji chętnych prosze o kontakt na priv.
kasiaqwe11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:16   #69
malamaluczka87
Zadomowienie

Tutaj któraś koleżanka pisała o kremie znieczulającym miejscowo, czy któraś z was stosowała? Pastę cukrową do depilacji też próbowałam zrobic, ale ciute mi nie wyszło, tylko czas straciłam;D depilator jest ok. Choc bolesny i trzeba się do niego przekodowac. Ja przez rok chodziłam na depilację woskiem ale wkurzyłam się jak moja kosmetyczka raz dała mi za ciepły wosk i mnie odparzyło, pojechałam na wczasy i po tygodniu włoski mi wyszły...wiem że sa trzy fazy wzrostu włosów ale bez przesady, odebrało mi to dużo komfortu psychicznego. Nie zapominajmy też że każda ma różną intensywnośc i grubośc owłosienia. Ja mimo wosku i depilatora mam ciągle silne owłosienie, a nie mam zamiaru faszerowac się hormonami by je osłabyc;( jedyna nadzieja teraz w tym kremie znieczulającym miejscowo bym paszki i bikini też mogła potraktowac naszą masakrą depilatorową;D

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:35   #70
Tycikata
Wtajemniczenie

Hej Dziewczyny ponawiam ten wątek
Ja depilatorem tam próbowałam 2 razy w zyciu, z bólem jakoś szło mi przeżyć,a nawet śmiem twierdzić że jak dla mnie "tam" całkiem niżej to było jak masażyk dla mnie bolał jedynie wzgórek łonowy. Z efektu byłam bardzo zadowolona, ale to co sie stało później to jakaś kompletna MASAKRA!!! Tak mi powrastały włoski, że aż przez miesiąc (jak nie więcej!) miałam kilka takich wielkich bolesnych ropnych syfów - co podobno jest to zapalenie mieszków włosowych. Jednak nie byłam z tym u dermatologa, stosowałam jedynie sudocrem przez cały ten czas, jakoś samo mi zeszło ale długo sie z tymi krostkami męczyłam już nie mówiąc o tym że założenie ciaśnieszych spodni sprawiało tam ból jak się ocierało o te krostki...
Ja bym jednak bardzo chciała wrócic do używania depilatora tam, tylko boję sie tych wielgachnych syfów probowałam depilatorem 2 razy i za drugim razem ta historia też się powtórzyła
Czy którąś z Was też coś takiego spotkało?
A jak można temu zaradzić?
I przypuszczam że gdybym poszła na wosk do kosmetyczki to te syfy równiez by się później pojawiły?
Help! Mam dość maszynki i kremów, to mi zbytnio nie pomaga
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:06   #71
_Magdusia_
Raczkowanie

Red face Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Ja tak samo myślę o depilacji okolic bikini deplilatorem , chociaż wiem jaki ból mnie czeka , ale w sumie tak samo było z moimi nogami , kiedy zaczynałam używać depilatora w pewnym momencie chciałam wrócić do zwykłej golarki ale teraz już wiem, że jednak dobrze , że wybrałam depilator.
Przyzwyczaiłam się do bólu i teraz jest ok. i przynajmniej mam super gładkie nogi na długi czas
Mam już dość ciągłego golenia okolic bikini zwykłą maszynką , chociaż jest to bezbolesny i szybki zabieg to mam dość ciągłego odrastania twardych, mocnych włosków i na okrągło golenia ;/
Chyba skuszę się na ten depilator
Wrrrrrrrr....

_Magdusia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:53   #72
_Emi_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ponawiam ten wątek
Ja depilatorem tam próbowałam 2 razy w zyciu, z bólem jakoś szło mi przeżyć,a nawet śmiem twierdzić że jak dla mnie "tam" całkiem niżej to było jak masażyk dla mnie bolał jedynie wzgórek łonowy. Z efektu byłam bardzo zadowolona, ale to co sie stało później to jakaś kompletna MASAKRA!!! Tak mi powrastały włoski, że aż przez miesiąc (jak nie więcej!) miałam kilka takich wielkich bolesnych ropnych syfów - co podobno jest to zapalenie mieszków włosowych. Jednak nie byłam z tym u dermatologa, stosowałam jedynie sudocrem przez cały ten czas, jakoś samo mi zeszło ale długo sie z tymi krostkami męczyłam już nie mówiąc o tym że założenie ciaśnieszych spodni sprawiało tam ból jak się ocierało o te krostki...
Ja bym jednak bardzo chciała wrócic do używania depilatora tam, tylko boję sie tych wielgachnych syfów probowałam depilatorem 2 razy i za drugim razem ta historia też się powtórzyła
Czy którąś z Was też coś takiego spotkało?
A jak można temu zaradzić?
I przypuszczam że gdybym poszła na wosk do kosmetyczki to te syfy równiez by się później pojawiły?
Help! Mam dość maszynki i kremów, to mi zbytnio nie pomaga

Ja tez tak mam i po wosku i po depilatorze. Moze sudocrem mi pomoze bo jeszcze nie uzywalam ale nie mam rad dla Ciebie niestety.
_Emi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:15   #73
XNyaaX
Zakorzenienie

GG do XNyaaX

po pierwsze strasznie boli, a po drugie wloski wrastaja w skore i mozna miec pozniej z tym problemy...

takie tam szmatki.. ;-)

Czekam na mojego bombaza!!
XNyaaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 23:40   #74
Sif
Raczkowanie

Ja do całkowitej depilacji miejsc intymnych od lat używam depilatora (zresztą całe ciało nim depiluję ) i owszem, boli, ale jest to ból do zniesienia To kwestia indywidualnej wrażliwości na ból. Rzeczywiście najlepiej depilować od razu jak się zobaczy że odrastają, bo im dłuższe tym bardziej boli Jak za bardzo podrażnię to smaruję linomagiem albo wazeliną
Sif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:42   #75
Tablica
Przyczajenie

Kilka razy spróbowałam użyć depilatora w tych miejscach i przy linii bikini było to do zniesienia, ale poniżej strasznie bolało. Miałam jednak świadomość, że przyzwyczaję się do tego bólu (tak jak w przypadku nóg), jednakże wrastające włoski skutecznie odstraszyły mnie od powracania do tej metody.

Używałam również plastrów z woskiem i tu była podobna sytuacja z bólem i wrastaniem. Smarowanie Sudocremem niestety nic nie dało, do tej pory mam kilka małych blizn (a już minął rok od mojej ostatniej przygody z depilatorem czy woskiem w zaciszu domowym)...

Co dziwne - po depilacji woskiem u kosmetyczki włoski nie wrastały mi tak intensywnie, raczej było to sporadyczne. Jednak zabieg taki jest dość kosztowny a poza tym - żadna kosmetyczka nie zrobiła tego idealnie - zawsze zostało trochę włosków tam na dole...

Dlatego ostatnio golę się golarką Philipsa (już opisywaną powyżej). Jest ok, ale włoski szybko odrastają, dlatego chyba znów poszukam kosmetyczki - mam nadzieję, że tym razem będzie bardziej dokładna.
Tablica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 07:18   #76
DominikaM
Raczkowanie

po depilacji zawsze uzywam keranorm, krem do bardzo suchej skory, ktory zapobiega powstawaniu czerwonych krostek i wrastaniu sie wlosow.
DominikaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:00   #77
jeanette13
Raczkowanie

ja osobiscie wole depilator do miejsc intymnych bo jednak jest efekt na dluzej. Chociaz musze przyznac, ze za pierwszym razem bol okropny, a skora byla podrazniona ze dwa dni! Ale teraz sie juz przyzwyczaila i bol tez jest mniejszy.
Co do pach to mysle ze nie ma sie czego obawiac - z poczatku troche boli, ale pozniej to juz mniejszy bol od nog nawet. POLECAM!
Ach - mu kobiety to jednak musimy sie niezle nameczyc zeby dobrze wygladac....
jeanette13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:24   #78
Sif
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
ja osobiscie wole depilator do miejsc intymnych bo jednak jest efekt na dluzej. Chociaz musze przyznac, ze za pierwszym razem bol okropny, a skora byla podrazniona ze dwa dni! Ale teraz sie juz przyzwyczaila i bol tez jest mniejszy.
Co do pach to mysle ze nie ma sie czego obawiac - z poczatku troche boli, ale pozniej to juz mniejszy bol od nog nawet. POLECAM!
Ach - mu kobiety to jednak musimy sie niezle nameczyc zeby dobrze wygladac....
Dokładnie, mnie depilacja pach i nóg w ogóle nie boli. Natomiast przy depilacji miejsc intymnych to im krótsze włoski tym mniejszy ból i szybciej przebiega cała depilacja. Mimo że depiluję się w ten sposób już wiele lat, to czasem jednak depilacja miejsc intymnych potrafi zaboleć Ale i tak polecam, bo uważam że to najlepsza metoda pozbywania się włosków. Myślę o laserze, ale naczytałam się różnych rzeczy i nie wiem czy warto ładować w to tyle kasy nie mając 100% pewności że raz na zawsze pozbędę się włosków
Stary 2009-06-25, 22:39   #79
PastelowaKredka
Rozeznanie

Ja dzisiaj miałam swój pierwszy raz z depilatorem... Bolało, oj bolało I nogi wcale nie są idealnie gładkie... Jutro biorę się za ok. bikini... Ciekawe jak to przeżyję :P Jak skończyłam z nogami i spojrzałam w lustro na swoją twarz to doznałam szoku.... miałam takiego buraka, jakbym przez tydzień siedziała na słoncu... masakra ^^'

PastelowaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:30   #80
jeanette13
Raczkowanie

a ja wczoraj z pesetka sie meczylam z dobra godzine!
mniej boli niz depilatorem (tez probowalam) ale to jednak pracochlonne strasznie
No ale zobacze na ile sie efekt utrzyma bo jak na razie jestem zadowolona
POLECAM! o ile macie dziewczyny na to czas
Stary 2009-07-11, 19:45   #81
Poor_Little_Girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj z pesetka sie meczylam z dobra godzine!
mniej boli niz depilatorem (tez probowalam) ale to jednak pracochlonne strasznie
No ale zobacze na ile sie efekt utrzyma bo jak na razie jestem zadowolona
POLECAM! o ile macie dziewczyny na to czas
i jak efekt "po" ?
Stary 2009-07-12, 00:38   #82
Ewelina79
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karolcia1015 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY CZY MOZNA UZYWAC DEPILATORA DO MIEJSC INTYMNYCH ZEBY MIEC PROBLEM Z GLOWY NA JAKIS CZAS??? PROBOWALA TEGO KTORAS PROSZE O ODPOWIEDZI
Nigdy w życiu nie uzyłabym depilatora w tych miejscach! Wosk owszem, ale depilator never
Ewelina79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:37   #83
jeanette13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Poor_Little_Girl Pokaż wiadomość
i jak efekt "po" ?

jak dla mnie bomba!
juz jakis czas minal a u mnie ani sladu wloskow i co wazniejsze zadnych krostek i wloski nie wrastaja! jedyny minus to ze troszke czasu trzeba na to poswiecic ale efekt super! POLECAM!
Stary 2009-07-13, 11:54   #84
KoalaFromCambodia
Raczkowanie

Wyrywanie pęsetą zajmuje tyle czasu, że hoho. Z czasem się aż odechciewa. Ale mnie to nie boli. Mam nadzieję, że jak już się włoski osłabią od pęsety to zdecyduję się na depilator Ta maść na znieczulenie, Emla - jest bezpieczna, dostanę ją bez recepty? I jeszcze - dziewczyny, jak często peelingujecie depilowane miejsca?
KoalaFromCambodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:08   #85
Shadii
Wtajemniczenie

Ja robię peeling co dwa/trzy dni. Kawowy, czasem coś tam jeszcze dorzucę. Nie wiem czy to nie za często,ale... Jakoś wydaje mi się, że jest ok. Jestem po depilatorze teraz - kompletnym paskudztwem są odrastające włoski, takie jeszcze króciutkie, depilator nie złapie a ja cierpię patrząc na to ;p
Zamiast pęsety - polecam depilator ultradźwiękowy przydaje się, zwłaszcza do takich miejsc, bo wcale nie boli. Nie "wyrwałam" nim sobie jeszcze nigdy całego bikini - po prostu nie mam cierpliwości. Zwykle połowę włosków właśnie tym ultradźwiękowym, reszta depilatorem - ból mniejszy,bo nie ma ogromnej ilości włosków.
Dziewczyny, czy po depilatorze (pytam tych,które depilują bikini i okolice intymne depilatorem ) macie całkiem gładką skórę? Bo już nie wiem,czy to zależy od depilatora czy jak... zawsze czuję jakby coś zostało,ale nie widzę niczego.

Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2009-08-08 o 22:09
Shadii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:27   #86
Sif
Raczkowanie

Ja po depilacji też mam wrażenie że "coś" zostało, ale to tylko wrażenie, po prostu mieszki włosowe po depilatorze są podrażnione i przez to wygląda to tak, jakby "coś" tam zostało Zwykle po paru godzinach już jest gładko
Stary 2009-09-22, 13:18   #87
dorotqa
Raczkowanie

Próbowałam kilka razy usuwać włoski depilatorem, nie tylko tzw. bikini, ale trochę większy obszar intymny Wiadomo, że boli, chociaż da się przeżyć, z czasem jest coraz łatwiej, efekt jest na dłuższy czas, ale niestety nie jest to metoda dla mnie... Zawsze robią mi się krostki, ranki, czasem krew leci, część włosków wrasta i ogólnie niezbyt ładnie to wygląda - co z tego, że skóra wydepilowana, kiedy jest cała zaczerwieniona

Wczoraj próbowałam też pęsetą, metoda podobna do depilatora Długo to trwa, ale za to mniej boli, bo wyrywa się po jednym włosku, a nie kilka naraz, poza tym nie ma krostek ani ranek, bo włoski nie są wyrywane tak "agresywnie" jak przy pomocy depilatora
dorotqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 15:26   #88
temptati0n
Raczkowanie

jaki skuteczny krem mogłybyście mi polecić do depilacji miejsc intymnych? coś co by usunęło nawet te grube ciemne włoski ?
temptati0n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:37   #89
201607040946
Konto usunięte

ja chcialam sie pochwalic, ze dzisiaj PO RAZ PIERWSZY W ZYCIU uzywalam depilatora, nogi poszly gladko, nie bolalo az tak mocno, jak to sobie wyobrazalam, ale za okolice bikini biore sie jutro, dzisiaj mam dosyc, sprobowalam i bardzo boli
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:54   #90
sailormaary
Zadomowienie

he he ja używam kremu do depilacji miejsc intymnych i on ma tam jakiś składnik który spowalnia odrastanie włosków i nawet działa nie ogoliła bym się depilatorem tym narzędziem tortur golę tylko nogi i mam dosyć ;( a z kolei maszynką też nie bo jak odrastają to strasznie mnie kują
sailormaary jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości