Bob dla mnie?zajrzyj prosze!doradzcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-11, 08:32   #1
kasiapoprawska
Raczkowanie

Bob dla mnie?zajrzyj prosze!doradzcie!!!

Dziewczyny mam prośbę,od paru dni chodzi za Mną fryzura ala BOB Myślę o obcięciu włosów w ten sposób,co o tym Myślicie?Czy mogę ew. liczyć na dodatkowe zdjęcia?Wklejam swoje zdjęcie i zdjęcia fryzurek.Tu: Victoria Beckham i Rihanna szukam troszke dłuzszych. A może któraś sie pokusi o montaż komputerowy? bo ja niemam pojęcia jak to sie robi a bym chciała zobaczyć jak bede wygladała! mam długie sztywne w miare proste włosy Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzura.jpg (23,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg aaaa.jpeg (1,8 KB, 1013 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob1.jpg (36,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob2.jpg (27,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob3.jpg (24,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob5.jpg (18,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob6.jpg (13,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e9b10813a5.jpg (39,4 KB, 328 załadowań)
Stary 2011-04-11, 09:49   #2
lipienko
Raczkowanie

Dot.: Bob dla mnie?zajrzyj prosze!doradzcie!!!

Będzie Tobie ślicznie ścinaj krótko !!
lipienko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:05   #3
sylffka
Raczkowanie

bob a'la Victoria jestem za !
Stary 2011-04-11, 11:17   #4
Raspberry18
Raczkowanie

też wybrałabym ten a'la Victoria albo Rihanna
Stary 2011-04-11, 13:17   #5
radkafatka
Raczkowanie

bardzo ładnie by Ci było w fryzurze a'la Bob. ja bym Ci doradziła takie fryzurki :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bobb.jpg (10,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbb.jpg (11,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwyneth-paltrow-hairstyle-bob.jpg (22,3 KB, 17 załadowań)
radkafatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:36   #6
kasiapoprawska
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny, jesteście niezastąpione! Wydrukuje fryzurki bo na jutro jestem umówiona do fryzjera, chciałam jeszcze zmienić kolor ale po jednym pasemku chyba dam sobie spokój- mimo to mój fryzjer mówi mi że balejażem mi zejdzie do kolorów brązowych rudości, pracuje na marce goldwell ale i ta boje się że zniszczy mi włosy i chyba narazie zostane przy cięciu a z czasem sama zejde z czarnego koloru! jakie macie dośw.w zdejmowaniu czarnego koloru u siebie, ja farbuje dość długo różnymi farbami-palette niestety tez
Mam jeszcze prośbe może którach pokusi sie o komp.zmiane mojej fryzury i w bob'a Victorii wstawi moją twarz? ja próbowałam na wirtualnym fryzjerze ale tam są jakieś dziwne fryzury
Stary 2011-04-11, 13:47   #7
sylffka
Raczkowanie

proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeover.jpg (44,6 KB, 240 załadowań)
Stary 2011-04-11, 14:18   #8
kasiapoprawska
Raczkowanie

Wielkie dzięki...nareszcie mam pomysł na nową fryzure
Zawsze można na Was polegać
Stary 2011-04-11, 14:20   #9
GretaKredka
Rozeznanie

Ostry bob będzie super. Długość podoba mi się taka jak wklejam.
Nie wiem czy masz ochotę na taki kolor, ale ja nie mogłam się opanować, pasował mi najbardziej ze wszystkich.
Rozjaśniłam Ci buzię, tak jest maga lepiej. Zresztą oceń sama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metam.jpg (18,5 KB, 164 załadowań)
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:41   #10
kasiapoprawska
Raczkowanie

Moja fotka była robiona jakiś czas temu jak byłam fanką solarium teraz cera jest już jaśniejsza ale nie blada tylko naturalnie oliwkowa taka ciepła, kolor fajny ale jak poszłam do fryca na próbne pasemko to jedynie przy odroście czarna farba puściła a reszta bez zmian, pracuje na dobrych kosmetykach goldwell i zapewnia ze mi niezniszczy włosów ale jakoś niewierze skoro pasemko nie puściło to jak on mi całe włosy chce rozjaśniac?? dekolor tez nie działa dlatego sama bede próbowała zejsc z czarnego nakładając na boba delikatny brąz i bede czesto podcinała aż zetne czarny włos
Stary 2011-04-11, 14:47   #11
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Moja fotka była robiona jakiś czas temu jak byłam fanką solarium teraz cera jest już jaśniejsza ale nie blada tylko naturalnie oliwkowa taka ciepła, kolor fajny ale jak poszłam do fryca na próbne pasemko to jedynie przy odroście czarna farba puściła a reszta bez zmian, pracuje na dobrych kosmetykach goldwell i zapewnia ze mi niezniszczy włosów ale jakoś niewierze skoro pasemko nie puściło to jak on mi całe włosy chce rozjaśniac?? dekolor tez nie działa dlatego sama bede próbowała zejsc z czarnego nakładając na boba delikatny brąz i bede czesto podcinała aż zetne czarny włos
Fajnie, że przestałaś być fanką solarium
Brąz, brązem, ale ja dałam Ci fiolet/ciemną czerwień.
Pomyśl kiedyś o tych kolorach, bardzo Ci pasują i dodają Ci urody.
Stary 2011-04-11, 15:57   #12
Raspberry18
Raczkowanie

GretaKredka fajnie Ci to wyszło.

Chociaż uważam, że do oliwkowej cery bardziej pasowałby jakiś karmelowy, lub czekoladowy odcień brązu. I troszke dłuższe włoski bym jednak zostawiła.
Stary 2011-04-11, 19:09   #13
Kaminka24
Rozeznanie

Jestem za bobem ale bez wielkiej asymetrii, trochę nie zaszkodzi ale nie można przedobrzyć
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:48   #14
radkafatka
Raczkowanie

moim zdaniem jakiś ciepły odcień by do Ciebie pasował, jakiś taki ciemniejszy karmel. a jeśli chodzi o asymetrię to chyba było by Ci rzeczywiście ładnie z niewielką no i zaopatrzyć się w okrągłe szczotki by przy słyszeniu juz móc je układać
Stary 2011-04-12, 14:44   #15
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Raspberry18 Pokaż wiadomość
GretaKredka fajnie Ci to wyszło.

Chociaż uważam, że do oliwkowej cery bardziej pasowałby jakiś karmelowy, lub czekoladowy odcień brązu. I troszke dłuższe włoski bym jednak zostawiła.
Wyszło fajnie, ale skoro cera jest oliwkowa to czerwienie nie pasują, szkoda...Faktycznie lepiej coś ciepłego,
Czy dłuższe włosy? To zależy jakie one są. Jeżeli grube i sztywne efekt będzie ciekawy i przede wszystkim widoczny. Natomiast, jeśli włosom daleko do włosów Azjatek, lepiej zrobić krótsze cięcie, wtedy ostrość cięcia będzie wyraźniejsza, a fryzura bardziej konkretna. Przy wiotkich włosach, nawet tych średniej grubości, dłuższy bob smętnie zwisa, no chyba, że ktoś chce poświęcać fryzurze cały wolny czas

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Żeby być super dokładną, wspomnę, że oliwkowa cera jest charakterystyczna dla chłodnych typów urody. Może mieć ją lato lub zima południowa. Cera ciepła (wiosna) jest złota, złoto-beżowa lub brzoskwiniowa. A jaką cerę ma kasiapoprawska, to już ona sama wie najlepiej
Tak czy inaczej, czerwono-fioletowe włosy najlepiej pasują bladolicym o chłodnym typie urody.
Stary 2011-04-13, 07:23   #16
kasiapoprawska
Raczkowanie

Juz jestem po metamorfozie, mam boba raczej bez asymetrii mocno wycieniowany dół, bez grzywki, przedziałek po boku moim i zdaniem większości osób wygląda super i bardzo mi pasuje, niewiem czemu aż tak długo odwlekałam decyzje o cięciu.Włosy mam mocne, grube, sztywne i jest ich dośc duzo. Po umyciu mam suszyc i pozniej tylko wyprostować zeby się za badzo nie puszyły i wetrzeć w nie troszke jedwabiu i potargać myśle ze dam rade. Treraz pozostaje zmiana koloru kupiłam juz jasny brąz i powolutku będe schodzić z tego czarnego, mam nadzieje ze za którymś razem mi się uda, dekoloryzacja nie wchodzi w gre bo jak juz pisałam dekoloryzator puścił tylko przy odroście a reszta nic moze macie jakies spodoby słyszałam cos ze goldwell ma koretor koloru (DOST.NA ALLEGRO) że sciąga tylko farbe moze któraś używała
Stary 2011-04-13, 09:04   #17
sylffka
Raczkowanie

a jakąś fotkę nowej fryzurki zobaczymy?
myslę, że przy bobie będziesz musiała regularnie chodzic do fryzjera żeby nadawać kształt fryzurce i szybko zetniesz ten czarny. Nakładając jasny brąz weźmie tylko odrost. Na pewno to wiesz. I bardzo proszę tylko nie pallette. A może zamiast farby użyj szamponu będzie się wypłukiwał, bo zanim zetniesz czarny może zechcesz mieć jeszcze inny kolor
Stary 2011-04-13, 18:33   #18
mami3
Przyczajenie

pokaż efekt
mami3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:40   #19
lipienko
Raczkowanie

Pokaż fotkę

Cytat:
Juz jestem po metamorfozie, mam boba raczej bez asymetrii mocno wycieniowany dół, bez grzywki, przedziałek po boku moim i zdaniem większości osób wygląda super i bardzo mi pasuje, niewiem czemu aż tak długo odwlekałam decyzje o cięciu.Włosy mam mocne, grube, sztywne i jest ich dośc duzo. Po umyciu mam suszyc i pozniej tylko wyprostować zeby się za badzo nie puszyły i wetrzeć w nie troszke jedwabiu i potargać myśle ze dam rade. Treraz pozostaje zmiana koloru kupiłam juz jasny brąz i powolutku będe schodzić z tego czarnego, mam nadzieje ze za którymś razem mi się uda, dekoloryzacja nie wchodzi w gre bo jak juz pisałam dekoloryzator puścił tylko przy odroście a reszta nic moze macie jakies spodoby słyszałam cos ze goldwell ma koretor koloru (DOST.NA ALLEGRO) że sciąga tylko farbe moze któraś używała
lipienko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:12   #20
kasiapoprawska
Raczkowanie

Fotke dołącze w sobote bo jestem przed farbowaniem...tak więc zapraszam w sobote hehe
Stary 2011-04-14, 11:02   #21
radkafatka
Raczkowanie

no to czekamy z niecierpliwością
powiem Ci że mnie zainspirowałaś swoją chęcią zmiany i postanowiłam pójść do fryzjera i poszłam jest super teraz zastanawiam się nad zmianą kolorku
Stary 2011-04-14, 13:22   #22
kasiapoprawska
Raczkowanie

To dokładnie tak samo jak ja już mi sie znudził ten czarny kolor, kupiłam jasny brąz złocisty z L,oreala i zobaczymy teraz bede farbowałam takimi kolorami aż czarny raz na zawsze zniknie. Dzis układałam włosy i juz mnie korci zeby jeszcze troszke skrócic ale to moze za jakiś czas-najtrudniejszy pierwszy krok tyle lat nosiłam długie spiete włosy a teraz bym coraz krótsze chciała...RADKAFATKA Ty tez koniecznie pochwal się nową fryzurką...
Stary 2011-04-15, 09:49   #23
radkafatka
Raczkowanie

trudno Ci będzie z czarnego przejść na jasny brąz, może Ci nie pokryć. ale wyczytałam, że najlepiej kupić tzw de-koloryzator i dopiero wtedy nałożyć kolor. a pokaże pokaże ale dopiero w weekend albo po:P
Stary 2011-04-17, 18:13   #24
kasiapoprawska
Raczkowanie

jak obiecała tylko miałam mało czasu i włosy są ułożone na szybko ala nieład artystyczny hehe ale mam remont, włosy ufarbowałam brązem wyszedł praktycznie czarny ale juz nie farbą a kremem 28 zmyć castig loreal zastanawiam sie nad dekolor goldwell ale niewiem czy cos puści bo u fryzjera pasemko przy odroście tylko zmieniło kolor ale wynalazłam korektor koloru goldwell i niewiem czy nie spróbowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7302656.jpg (76,3 KB, 234 załadowań)
Stary 2011-04-17, 18:59   #25
sylffka
Raczkowanie

Cytat:
jak obiecała tylko miałam mało czasu i włosy są ułożone na szybko ala nieład artystyczny hehe ale mam remont, włosy ufarbowałam brązem wyszedł praktycznie czarny ale juz nie farbą a kremem 28 zmyć castig loreal zastanawiam sie nad dekolor goldwell ale niewiem czy cos puści bo u fryzjera pasemko przy odroście tylko zmieniło kolor ale wynalazłam korektor koloru goldwell i niewiem czy nie spróbowac
ładnie brawo!
Stary 2011-04-18, 14:53   #26
radkafatka
Raczkowanie

Cytat:
wyglądasz świetnie!! kolor nie jest zły, na Twoim miejscu bym go zostawiła. a jeżeli bardzo chcesz go zmienić to kup sobie rozjaśniacz od Joanna ja go stosowałam i działa a potem farbę do włosów o kolorze który byś chciała mieć . Tylko że ja potrzebowałam bardzo rozjaśnić. Zmieniłam sobie kolor na RUDY i jestem bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1296956504.jpg (26,9 KB, 10 załadowań)
Stary 2011-04-19, 16:43   #27
anuanusia
Zadomowienie

ten kolor Ci niedługo zmyje Ci się trochę...ale chyba lepiej by było troszkę jaśniejszym...
Jaki kolorem farbowałaś...
Też używam Castingu
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:21   #28
kasiapoprawska
Raczkowanie

kilka lat farbowałam czarnym i jego różnymi odcieniami typu granatowa czerń, hebanowa czerń i takie tam po obcięciu odrosty ufarbowałam ciemny brąż Loreal casitng i o dziwo odrosty mam brązowe(wczesniej na odrost połozyłam jakiś jasny brąz złocisty ale odrosty wyszły mi ryże a to słabo wygląda i musiałam to zmienić) ale juz nie czarne i taki brązowy blask na całej długości włosów więc jestem na dobrej drodze zeby sie pozbyć tej czerni
Stary 2011-04-26, 10:10   #29
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja bym go zrobila krotszego
Stary 2011-04-26, 19:16   #30
kasiapoprawska
Raczkowanie

ja tez ale fryzjerka powiedziała że z takich długich włosów najpierw obetnie tyle a najwyzej nast. razem krócej zeby szoku nie było z długich od razu króciutkie...dla mnie juz są sporo za długie i po weekendzie majowym idę skrócic

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości