prośba o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-23, 10:24   #1
noraku
Raczkowanie

GG do noraku

prośba o radę

Witam Szanowne Wizażanki

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i jestem pod wrażeniem Waszych trafnych uwag… Niestety nie potrafię spojrzeć na siebie obiektywnie i sama sobie poradzić proszę więc wasze przeszacowne grono o radę. Ostatnio mam takiego doła, że nie mogę sobie poradzić i wymyśliłam sobie, że jak coś zmienię w wyglądzie to może poczuję się lepiej (stary jak świat ale niezawodny sposób ). Proszę o radę co mam zrobić z włosami? Kolor i typ fryzury. Mam problem z określeniem typu urody… jeśli można mówić o urodzie w moim przypadku – i to niestety nie kokieteria z mojej strony. Włosy, kiedyś ciemne, teraz po latach farb zrobił się jakby ciemny blond, a raczej szary popiel w dodatku b. cienkie, dużo ale cienkie, jeszcze b. miękkie zupełnie jak wata, więc nie chcą się układać, bo opadają – myślę więc o półdługich. Oczy ciemna oprawa – czarne rzęsy, czarne brwi, kolor tęczówki ciemno brązowy prawie czarny – bez obwódki, w dodatku głęboko osadzone. Cera raczej blada, lekko zarumienione policzki, tendencja do czerwienienia, opalanie dość trudne, na brąz po jakimś czasie rumieńca. Cerę mam bardzo wrażliwą. W dodatku te piegi które wcale nie są szare (myślałam, że jestem zimą) tylko złote, a piegów trochę mam. Nie lubię kolorów zimy. Proszę o wszelkie wskazówki. Bo naprawdę potrzebuję zmian. Także dot. sposobu malowania.

noraku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 10:35   #2
noraku
Raczkowanie

GG do noraku
Dot.: prośba o radę

Przepraszam ale nie potrafię załączyć zdjęcia dopiero się uczę pisać na forum i nie mogę dać rady wkleić zdjęcia
noraku jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości