pan niby-smokey dzienniak, który miał być fioletowy, ale jakoś tego nie widać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-15, 22:41   #1
dillingerine
Zadomowienie

pan niby-smokey dzienniak, który miał być fioletowy, ale jakoś tego nie widać

Mój makijaż nieboszczyka z dzisiaj, zrobił się w pięć minut razem z grzebaniem w pudełkach za odpowiednim cieniem

Użyte kosmetyki:
* baza silikonowa Eveline
* podkład Lirene (mój ostatni hit!)
* puder Synergen
* korektor MAC
* baza pod cienie KOBO
* cienie Essence i Inglot
* tusz Avon (borze uchowaj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx1.jpg (20,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx2.jpg (22,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx3.jpg (21,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx4.jpg (18,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx5.jpg (19,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx6.jpg (16,2 KB, 93 załadowań)
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:15   #2
gavra
Rozeznanie

Dot.: pan niby-smokey dzienniak, który miał być fioletowy, ale jakoś tego nie widać

tęczówka jak już mówiłam - przepiękna

NIESTETY makijaż nie przyciągnął mojej uwagi. widać spore niedopracowanie, resztki kosmetyków w kącikach oczu, ogólnie podejrzewam złe przygotowanie całej oprawy Zastanawiam się również, czy korektor MAC który posiadasz jest autentyczny - efekt na zdjęciu pozwala sądzić inaczej. choć mam głęboką nadzieję, że jest to tylko efekt niekorzystnego fleszu aparatu. Powtarzam - konieczny pogrubiający tusz! zalotka również wskazana.
Cień położony sympatycznie dla oka, widać jednak, że podczas aplikacji niekoniecznie chciał zostać na swoim miejscu. PS. nie 'krzyw' oczu, patrz w dół lub przed siebie, makijaż traci na estetyce kiedy wzrok kierujesz daleeeko w bok.
wszystko przed Tobą kobietko!
pozdrawiam ciepło

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-04-15 o 23:18
gavra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:23   #3
dillingerine
Zadomowienie

Dot.: pan niby-smokey dzienniak, który miał być fioletowy, ale jakoś tego nie widać

Korektora nie ma pod oczami, jest za to na przebarwieniach na czole I podejrzewam, a me podejrzenie graniczy z pewnością, że kupiony w salonie MACa korektor jest oryginalny
Stary 2011-04-16, 00:38   #4
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

A wg mnie ma swoj urok taki dzienniaczek, nie jest idealnie dopracowany, ale to w koncu tylko 5 minut!:P
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 00:52   #5
Sondrina
Zakorzenienie

Fajnie, chciałabym umieć się tak malować O Boże, byłoby cudownie, ale niestety nie zdradzam talentu w tej dziedzinie Zatem pozostaje mi podziwiać inne dzieła
Sondrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 01:42   #6
gavra
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Korektora nie ma pod oczami, jest za to na przebarwieniach na czole I podejrzewam, a me podejrzenie graniczy z pewnością, że kupiony w salonie MACa korektor jest oryginalny

kochanie, skoro wpisujesz produkt MAC a wrzucasz zdjęcie tylko okolic oczu gdzie partia czoła widoczna jest zaledwie w 37.5% to mija się to trochę z celem, nie ma się później co dziwić, że ktoś sugeruje się tylko efektami wyznaczonymi przez granice aparatu bądź programu i dziwi mnie, czemu w takim razie tego korektora nie użyłaś pod oczkami, skoro przydałby się przy cieniu tej barwy- uwidacznia przecież naturalne niebieskości pod powiekami - nawet dzienniak ma prawo byc dobrze wyprowadzony
Stary 2011-04-16, 12:25   #7
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
kochanie, skoro wpisujesz produkt MAC a wrzucasz zdjęcie tylko okolic oczu gdzie partia czoła widoczna jest zaledwie w 37.5% to mija się to trochę z celem, nie ma się później co dziwić, że ktoś sugeruje się tylko efektami wyznaczonymi przez granice aparatu bądź programu i dziwi mnie, czemu w takim razie tego korektora nie użyłaś pod oczkami, skoro przydałby się przy cieniu tej barwy- uwidacznia przecież naturalne niebieskości pod powiekami - nawet dzienniak ma prawo byc dobrze wyprowadzony
Mogłam dorzucić zdjęcie czerwonego placka między oczami, wtedy byłoby widać różnicę Zwykle dbam o to, żeby wszystko względnie dobrze wyglądało nawet przy dziennym makijaży, ale czasami się zdarza, że autobus nie chce poczekać, aż zasmaruję sobie każdą niedoskonałość
Stary 2011-04-16, 13:18   #8
gavra
Rozeznanie

uciekajacy autobus, znam ten bol ile to razy czlowiek wybiegal na pobrzeże ulicy prawie przed pojazd z blagajaca miną "blagam! stoj! i przy okazji zabierz mnie..." (moje szczescie jest takie ze mieszkalam przy dworcu ze skomplikowana budową i ograniczeniem predkosci do minum ) chyba wlasnie ten makijaż wtedy pomagal i kierowcy litowali sie hehe.

zwracam potulnie honor kobietko
Stary 2011-04-16, 16:19   #9
Pilar1899
keep calm and contour on

wiadomo ,ze nie jest super dopracowany na tip top, ale jest okey, taki szybki dzienniak tez czasem robie,jak nie mam sily/czasu na jakies wymyslne dzialania

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości