życiowe zmiany zaczynam od zmian w wyglądzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-23, 21:17   #1
Sylwii
Przyczajenie

GG do Sylwii

życiowe zmiany zaczynam od zmian w wyglądzie

Witam serdecznie! mam na imię Sylwia i jestem tutaj nowa.Trafiłam do tego serwisu, ponieważ zaczynam wszystko od nowa, tak jakoś życie się potoczyło. Bardzo potrzebuję Waszej porady w temacie: zmiana mojego wyglądu. Już od X latek jestem taka sama i trochę nudno mi już z tym. Chciałabym stworzyc nową inną Sylwię, a wiem , że pierwszy krok, czyli wizerunek zewnetrzny, bardzo mi w tym pomoże.Przesyłam w załączniku jedno zdjęcie, ale jeśli będzie trzeba , doslę inne.
Pozdrawiam .
Sylwia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0004z.JPG (81,7 KB, 14 załadowań)
Sylwii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 21:49   #2
Jassmine
Raczkowanie

GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Re: życiowe zmiany zaczynam od zmian w wyglądzie

Hej Sylwia
Ja co prawda nie jestem dyplomowana wizazystka, ale swoje skromne zdanie wyraze
Po pierwsze: swietne masz wlosy! blagam nie scinaj ich na dlugosc!! lekkie postopniowanie, takie fachowe, dodaloby lekkosci fryzurce, masz falowane wloski, wiec na 100% beda sie dobrze ukladaly przy takim rozwiazaniu. Do tego balejaz leciutko rozjasniajacy kolorek (tzn. moga tez byc pasemka o ton, dwa jasniejsze od Twojego koloru)
plus: widze cie raczej w kreskach ciemnobrazowym eye-linerem zrobionych, delikatnych
a na usta polecam cos jasnobezowego, lub delikatny roz
to byla propozycja "na codzien"
ale sama ocen co ja tu wymyslilam...zaraz sie Toba pewnie i tak zajma ekspertki [img]icons/icon7.gif[/img]
buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
ps.a co do zyciowych zmian, to warto sobie liste zrobic i tylkosie cieszyc, jak bedzie sie stawialo "+" przy kazdej pozycji...sprawdzilam, mialam 20/20 [img]icons/icon7.gif[/img]
Jassmine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 22:53   #3
Sylwii
Przyczajenie

GG do Sylwii

Dzięki serdeczne Jassmine za podpowiedzi, nie tylko te dotyczące wyglądu (zaraz biegnę robić listę ).
Niestety niedawno podcięłam włosy, ale wstyd było mi wysłać aktualne zdjęcia , bo nie są one dobrej jakości. Jestem też niezadowolona, bo pani miała mi ścieniować włosy i obciąć zniszczone końce, a po prostu ścięła z długości brrr....
No cóż... chyba jednak wyslę bardziej aktualne zdjęciai z góry przepraszam za jakość. Będą to dwa sposoby, w jaki teraz układam włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0024az.JPG (81,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01143zz.JPG (71,4 KB, 11 załadowań)
Stary 2003-03-23, 23:15   #4
zlosliwiec
Gość

Z tych dwóch, to na pewno ata "dolna wersja" - wyglądasz po prostu o 100% lepiej. A resztę to zaraz pewnie Szefowa dopowie [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 07:52   #5
madame_volae
Gość

A myślałaś o rozprostowaniu włosów? [img]icons/icon7.gif[/img] Mi bardzo podobają się proste i do tego grube, a jak widać- Ty masz włosów dużaaasto i tylko Ci pozazdrościć. Masz falowane, więc rozprostowanie byłoby fajną zmianą [img]icons/icon7.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 09:55   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Wiem ,że człowieka czasami kusi, żeby zmienić coś w sobie. Ale nie zawsze to jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza jak ktoś jest tak doskonały. Sylwio, jesteś piękną, ciepłą i zmysłową kobietą. Twój największy atut to te śliczne włosy. Ja osobiście nie przyłożę do tego palca, żeby coś w nich zmieniać. I czesz się tak jak to jest na zdjęciu 3 - po prostu rewelacja. Twarz pięknie odsłonięta, a tak zaczesane włosy dodają Ci klasy.

Ja bym jedynie zmieniła kolorystykę i rodzaj szminki. Moim zdaniem powinnaś unikać perłowej szminki. Lepiej żeby była aksamitno matowa, najwyżej z odrobiną błyszczyka. Tylko wybieraj te w chłodnej kolorystyce, żeby nie podkreślać dodatkowo koloru kości zębów.

Jeśli chodzi o makijaż oczu, to możesz szaleć do woli. Masz śliczne, duże oczy i ogromne pole do popisu. Ja Cię osobiście widzę w ciemniejszych lub tych średnich przydymionych cieniach o spokojnej kolorystyce - w wersji wieczorowej.
Natomiast na dzień - makijaż typu jestem, ale mnie nie widać [img]icons/icon7.gif[/img] Czyli delikatny podkład na buzię, cielisto - brązowe cienie na powieki, maskara, odrobina różu na policzki, naturalna szminka lub błyszczyk. I to wszystko [img]icons/icon7.gif[/img]
Podsyłam kilka propozycji makijaży [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco Cię pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (59,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (49,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (40,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (23,9 KB, 2 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 11:18   #7
Sylwii
Przyczajenie

GG do Sylwii

Serdecznie dziękuję za rady [img]icons/icon7.gif[/img] Dobrze jest zapytać o zdanie kogoś innego, a do tego kogoś, kto się na tym zna. Ja osobiście wykluczałam fryzurkę na zdjęciu 3 , bo wszyscy dookoła mówili mi , że mam do niej za małą, szczupłą twarz i ona mnie strasznie postarza, ale sama czułam się w niej dobrze. I to chyba potwierdza , że warto zawierzyć swojemu poczuciu piekna [img]icons/icon7.gif[/img]
Agnieszko! dziękuję Ci za miłe słowa .Wiesz, może masz rację...ta zmiana to miał byc z mojej strony taki desperacki krok w "nowe" , ale teraz wiem, że może jest dobrze tak jak jest [img]icons/icon7.gif[/img]Czułabym się fatalnie zmieniając coś na siłę i będąc niezadowolona z efektów. Na pewno jednak skorzystam z propozycji innego makijażu, choć tutaj też dowiedziałam się innej rzeczy: cały czas byłam przekonana, że na moje usta najbardziej odpowiednia jest perłowa pomadka [img]icons/icon7.gif[/img] Chętnie wypróbuję coś nowego. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim Wam !!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości