niedobre wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-23, 19:37   #1
agnieszka_
Przyczajenie

niedobre wlosy

Czesc.Pól roku temu wypadlo mi bardzo duzo wlosow,ale juz wszystko wrocilo do normy.Biore witaminki,wcieram rozne plyny.Ale moj problem polega na tym ze nie moge dobrac zadnej fryzury.Wlosy wogole inaczej sie ukladaja.Chodze caly czas do tej samej fryzjerki,wlosy obcina mi tak jak zawsze,a one tak jakby nie moje.ZE 2 razy tak jakby na przekor sobie poszlam do innej,ale tez nie bylo rewelacji.Niemoge dobrac zadnej fryzury,a moja fryzjerka rozklada rece.czy ktos ma podobny problem?Czy jestem skazana cale zycie chodzic w zwiazanych wlosach?
agnieszka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 19:58   #2
Lchyczew
Przyczajenie

Dot.: niedobre wlosy

Powiedz, czmu wypadło ci dużo włosów?Ja własnie mam z tym problem i zaczynam winić moje tabletki antykoncepcyjne!Czego uzywałaś że pomogło twoim włosom???
Lchyczew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:11   #3
agnieszka_
Przyczajenie

Dot.: niedobre wlosy

Wypadlo mi bardzo duzo wlosow,a to dlatego ze duzo schudlam,z 62kg na 55kg w ciagu 3-4 miesiecy,no i stresy.Przedewszystkim zaczelam normalnie jesc,nie to zebym wczesniej glodowala,ale niezawsze byl czas no i papierosy.Zaczelam brac tabletki z witaminami VITA-PIL i wcieralam codziennie NERIL taki plyn z apteki.Bardzo dobre tez sa plyny do wcierania PETROLE,mozna je kupic i w aptece i w sklepie kosmetycznym.Uzywalam tez SABORADIN to prawie to samo co poprzednie,roznia sie tym ze sa tam plyny do wlosow ciemnych,albo blad.Do suchych i przetluszczajacych.Przest alam tez farbowac wlosy.Zobacz sobie na strone www.i-f.com.pl tam sa te wszystkie preparaty,naprawde pomagaja.
agnieszka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości