francuski manicure na stopy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-24, 20:11   #61
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2
Dot.: francuski manicure

Madzila a ten inglot to będzie dobry żeby zrobic paseczek french?, bo czytałam że one takie cieniutkie są...
Gosiek a Ty czym robiłaś paseczek biały?dodam że ja u siebie mam cienszy paseczek
PS.Zamówiłam sobie 200 cyrkonii!!! gwiazdki, kwadraciki, serduszka i nie moge sie doczekać kiedy przyjda
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 20:57   #62
gosiek1500
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gabi2
Gosiek a Ty czym robiłaś paseczek biały?dodam że ja u siebie mam cienszy paseczek
Białym Inglotem nr 38
gosiek1500 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 21:29   #63
madzila
Raczkowanie

Inglot jest cieszy ale powinnaś sobie poradzić ja frecz robie zwykłym lakierem
madzila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 00:51   #64
karusia20
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Mam pytanko, jak nadać pazurkom odpowiedni kształt, tj. kwadratowy lub okrągły tak by wszystkie wyglądały ładnie, skoro pazurki w palcu wskazującym rosną mi na okrągło a reszta na kwadratowo(
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 07:41   #65
streepsil
Raczkowanie

Swietny watek, przecież stopy latem są jedną z najważniejszych częśći kobiecego ciała. Fotka moich
streepsil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 09:08   #66
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Ale swietna fotka! Pelny luz... Genialne ujecie. A co tam ciekawego w TV u Was pokazywali?

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 09:18   #67
madzila
Raczkowanie

Plebania akurat poaktorce poznałam
Stary 2005-07-25, 09:48   #68
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

Cytat:
Napisane przez karusia20
Cześć dziewczyny!
Mam pytanko, jak nadać pazurkom odpowiedni kształt, tj. kwadratowy lub okrągły tak by wszystkie wyglądały ładnie, skoro pazurki w palcu wskazującym rosną mi na okrągło a reszta na kwadratowo(
musisz pilniczkiem sama nadać kształt, same z siebie nie mogą roznąć kwadratowe... musiałaś kiedyś je tak opiłować
wszystkie opiłuj na kwadrat albo na okrągło- zależy który kształt bardziej Ci się podoba
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 10:23   #69
madzila
Raczkowanie

obiecane zdjeciamoze kogoś zaispirują do malowania
Stary 2005-07-25, 10:53   #70
madzila
Raczkowanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (83,1 KB, 385 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (70,2 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0026.jpg (78,4 KB, 258 załadowań)
Stary 2005-07-25, 10:59   #71
madzila
Raczkowanie

jeszcze toszke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (97,1 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (76,2 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m5.jpg (62,2 KB, 229 załadowań)
Stary 2005-07-25, 11:05   #72
madzila
Raczkowanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m6.jpg (75,7 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m7.jpg (64,1 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (52,4 KB, 720 załadowań)
Stary 2007-08-18, 23:55   #73
pinkey
Przyczajenie

Dot.: francuski manicure na stopy

madzila-nic dodać a tym bardziej ująć.
ŚLICZNIE!!
Pewnie każdy myśli że nikt juz tego nie czyta...BŁĄD!!
Pewnego dnia postanowiłam sobie kupic różne lakiery do frencha.
W Inglocie. Kupiłam biały, z cieniutkim pędzelkiem (nr.29) i do wypełnienia różowy (nr.166). Wieczorkiem jak wpadłam do domku to znalazłam to forum i sie nauczyłam jak sie roi frencha. Z rozpedu zrobiłam i u rąk i u nóg...ale przetrwał ten u nóg, bo u rąk...musialam zmyc.
Ech....

CAŁUSSSSSY
pinkey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 21:27   #74
variable.brunette
Rozeznanie

Jestem perfekcjonistką, dlatego także u stóp muszę mieć idealne pazurki. Mimo, że nikt nie przypatruje się im z bliska, to ja mam dyskomfort psychiczny;p. Najpierw kładę bazę, potem białą końcówkę maluję linerem (zawsze mam krótkie paznokcie u stóp, dlatego końcówka jest cieniutka, poza tym nie podoba mi się taka gruba...), następnie dwie warstwy beżu, zdobienie, utwardzacz i gotowe. Kiedy nie umiałam zrobić go 'od ręki', malowałam pazurki bazą, a potem naklejałam paseczki do frencha (Inglot - polecam!), albo wycinałam je ze zwykłej taśmy klejącej (bez bazy nie przylega dobrze do pazurka). U rąk cały czas stosuję tę metodę, chyba że linia uśmiechu przykryta jest zdobieniem.

'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'

'Po zmierzchu' Haruki Murakami

variable.brunette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 09:13   #75
żurawinka
Zakorzenienie

U mnie chyba najprościej - biały paseczek i potem bezbarwny lakier.Koniec.A jak się dłuuuugo trzyma
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 23:58   #76
crazy4feet
Przyczajenie

Ja rowniez 'tak sobie tu zajrzalem'. Nie po raz pierwszy, bo raz mi nie wystarczyl. Jednak po raz pierwszy trafilem na ten temat. Jesli chodzi o french; poki co, nie mialem okazji malowania paznokci kobiecie. Cwiczylem troche na swoich, ale to z pewnoscia nie to samo, co dojsc do perfekcji u stop kobiety.
Co sie juz tyczy samego zwracania uwagi na kobiece stopy; gdybym nie spojrzal na stopy kobiety znajdujacej sie w zasiegu mojego wzroku , uznalbym, ze cos zlego dzieje sie z moim zdrowiem. Zawsze jestem zorientowany co do butow, wysokosci obcasa, ksztaltu stopy, paluszkow, pierscionkow, koloru paznokci itd. Dla mnie stopy kobiety to jedna z najwazniejszych rzeczy, na jakich skupiam swoja uwage zaraz po oczach i ustach. Patrzac w oczy kobiecie, nawiazuje kontakt z Jej wnetrzem... Z ust, odczytuje Jej nastawienie do mnie... Natomiast stopy kobiety, Jej buty, mowia mi cala reszte, jakiej nie odnajde w oczach i ustach... Dla niektorych mezczyzn stopy z natury sa odrazajace. Nie rozumieja, ze to stereotyp, dlatego nie wpadli tez na pomysl, ze o stopy mozna dbac... Nie maja pojecia, ze stopy kobiety... dla mnie stopy kobiety, nogi i wysoki obcas, to najpiekniejsza harmonia ksztaltow, najpiekniejszy zapach i najlepszy smak, jakimi dane mi jest zachwycac sie na tym lez padole. Dlatego Drogie Panie, dbajcie o swoje stopy; nie tylko wiosna i latem. I nie zakrywajcie ich przed nami w antykobiecych balerinach... Jest tyle ladnych butow, podkreslajacych Wasze naturalne piekno... Pozwolcie nam zachwycac sie Waszymi paluszkami, pieta, podbiciem... My te Wasze stopki kochamy. Sa dla nas jeszcze jednym, czesto niedocenianym pieknem, posrod caloksztaltu piekna kobiecej sylwetki. Przynajmniej dla mnie i kilku innych mezczyzn, ktorych znam... Robcie regularnie pedicure, malujcie paznokcie... Ozdabiajcie je pierscionkami, lancuszkami, bransoletkami... Prosze... Pokazcie tym zacofanym, stereotypowym glabom, ze stopy moga byc czyste, pachnace i zadbane, bez wzgledu na to, czy wracaja z WF, z pracy, czy z podrozy... I przede wszystkim, same w to uwierzcie; bo choc w Waszym rozumieniu Wasze stopy nie koniecznie pachna konwalia, my jako mezczyzni, odczuwamy je zupelnie inaczej.

Odbieglem troche od glownego tematu... 'Bialy paseczek i bezbarwny lakier'... Na paznokciach stop... Dobrze, ze jestescie... Bez Was nie dalibysmy sobie rady z codziennoscia... Pozwolcie nam na nie patrzec...

BTW Korzystajac z okazji, wszystkie Panie zainteresowane meskim spojrzeniem na kobiece stopy, serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie forum, do ktorego link znajdziecie w moim profilu.

Milego dnia. ;]

/SIMON
crazy4feet
Stary 2008-04-27, 00:06   #77
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Panie Crazy, niech nam Pan pozwoli nosić takie obuwie, jakie sie nam podoba

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 01:59   #78
crazy4feet
Przyczajenie

Pani Aggie, ja poki co oficjalnego zakazu przeciw balerinom nie wprowadzam. ;]
Generalnie sugestia kierowana byla do Pan, ktore maja ochote podobac sie rowniez mezczyznom...

/SIMON
crazy4feet
Stary 2008-04-27, 09:34   #79
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez crazy4feet Pokaż wiadomość
Pani Aggie, ja poki co oficjalnego zakazu przeciw balerinom nie wprowadzam. ;]
Generalnie sugestia kierowana byla do Pan, ktore maja ochote podobac sie rowniez mezczyznom...

/SIMON
crazy4feet
Hmm, czy sądzisz że te z nas które noszą baleriny nie chcą się podobać mężczyznom?

Wracając do stóp, dziewczyny mam pytanie z czego można zrobić separator do malowania? Akurat nie posiadam a dzisiaj niedziela i naszło mnie na malowanie paznokci
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:10   #80
bro
Raczkowanie

moniak możesz zwiniętą chusteczkę włożyć między palce, na zasadzie przeplatanki, nad jednym-pod drugim palcem, mam nadzieję, że zrozumiałaś pozdrawiam
Stary 2008-04-27, 15:44   #81
crazy4feet
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Hmm, czy sądzisz że te z nas które noszą baleriny nie chcą się podobać mężczyznom?
@Monia, powiedzmy, ze przykladaja do tego mniejsza wage, badz nie sa swiadome, jak niekorzystny wplyw maja baleriny na sylwetke kobiety. Pomijajac juz malo estetyczny wyglad, baleriny widziane okiem obserwatora powoduja rowniez, ze sylwetka kobiety staje sie ciezsza, a tym samym mniej atrakcyjna; zwlaszcza dla mezczyzny. Jako milosnik kobiecych stop/nog, zwracam uwage na to, w jaki sposob damskie obuwie wplywa chocby na wyglad kobiecej nogi i zapewniam Cie, Droga Moniu, ze nawet najpiekniejsze nogi, pod wplywem balerin bardzo traca na wygladzie a juz sam chod w balerinach bardziej przypomina spacer King Kong'a przez miasto, niz spacer kobiety, wzbudzajacej w otoczeniu zachwyt i radosc z zycia.
Osobiscie, jestem wdzieczny losowi za Was wszystkie, bez wzgledu na rodzaj noszonego przez Was obuwia. Jednak nie moge spokojnie patrzec, jak sklecone na predce pospolite kapcie, rujnuja to, co w Was najpiekniejsze. Stad moja sugestia, byscie Drogie Panie porzucily baleriny, na rzecz obuwia, ktore ma zdecydowanie bardziej korzystny wplyw na caloksztalt Waszej sylwetki, poczawszy od stop, poprzez nogi, na gornych partiach skonczywszy.

A poza tym, _bardzo_ podoba mi sie 'francuski manicure na stopy'... Jednak w balerinach nie mam sposobnosci sie nim nacieszyc... :[ Pokazcie mi go tej wiosny/lata. ;]

Milego popoludnia.

/SIMON
crazy4feet
Stary 2008-04-27, 20:25   #82
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bro Pokaż wiadomość
moniak możesz zwiniętą chusteczkę włożyć między palce, na zasadzie przeplatanki, nad jednym-pod drugim palcem, mam nadzieję, że zrozumiałaś pozdrawiam
rzeczywiście dzięki

Cytat:
@Monia, powiedzmy, ze przykladaja do tego mniejsza wage, badz nie sa swiadome, jak niekorzystny wplyw maja baleriny na sylwetke kobiety.
cóż, absolutnie się z Tobą nie zgodzę
Śmiała teza, że dziewczyny które chodzą w balerinach nie przykładają wagi do wyglądu i nie chcą się podobać (powiedziałabym nawet że bzdurą jest takie myślenie).
Poza tym zdecydowanie niekorzystny wpływ na zdrowie kobiety mają obcasy i tutaj nawet nie ma co dyskutować.
Fakt, obcasy fajnie kształtują nogi ale pod warunkiem, że potrafi się w nich chodzić (a nie wszystkie panie biegające na obcasach posiadły tą umiejętność). Wolę już dziewczynę w fajnych płaskich balerinach niż wykrzywiającą się na wysokich sandałkach - szpileczkach
Stary 2008-04-27, 22:05   #83
crazy4feet
Przyczajenie

Jak sadze, @Moniu, nie koniecznie rozumiesz o czym ja pisze, badz po prostu - jako zadowolona nosicielka balerin - rozumiec nie chcesz... Ja poki co, nie postawilem tu absolutnie zadnej tezy, a Ty przypinasz mi juz kolejna. :]
Wszystko co napisalem w tym temacie, to moj meski punkt widzenia, oraz obiektywna ocena sytuacji zwiazanej z obuwiem zwanym baleriny. To, ze akurat mnie tego typu obuwie _nie_w_pelni_ fascynuje, nie jest rownoznaczne z tym, ze noszace je kobiety stawiam na dalszym planie. Z doswiadczenia wiem jednak, ze w balerinach dobrze prezentuja sie jedynie kobiety wysokie i szczuple, i nie zmieni tego ani moj meski punkt widzenia, ani Twoje do niego podejscie.
Swoja wypowiedzia nie sugeruje rowniez koniecznosci chodzenia na wysokich obcasach, by wygladac dobrze. Jak wspomnialem, jest wiele roznych typow obuwia, ktore moga stanowic alternatywe dla balrin i wysokich obcasow. Ze 'nie ma co dyskutować' na temat niekorzystnego wplywu obcasow na zdrowie, to ja sie absolutnie nie zgodze, gdyz osobiscie znam kobiety, ktore na obcasie czuja sie zdecydowanie lepiej, niz w plaskim obuwiu. Malo tego, sam nie nosze obuwia na plaskiej podeszwie, gdyz jest to dla mnie tragicznie niewygodne i absolutnie niezgodne z anatomia ludzkiej stopy. Zwroc uwage Moniu, jak wzgledem nogi ukladaja Ci sie stopy bez obuwia... Przepowiednia dotyczaca szkodliwosci wysokich obcasow sprawdza sie w wypadku obcasow zbyt wysokich, rzedu dziesieciu centymetrow; na ktorych trudno jest utrzymac rownowage, oraz w wypadku ktorych znacznemu obciazeniu podlega przednia czesc stopy.
Jak przykladasz wage do podobania sie mezczyznom, zaprezentowalas wlasnie w powyzszym poscie, swoja reakcja na moje wypowiedzi... Ja nie jestem zapatrzonym w siebie egoista; podzielilem sie tutaj swoja opinia dla Was, byscie z mojej wypowiedzi wyciagnely potencjalnie przydatne dla siebie wnioski; nie po to, by udowadniac, ze kobiety w balerinach sa lepsze czy gorsze, badz celem ubrania wszystkich kobiet w wysokie obcasy.
Przemilcze juz kwestie 'bzdur', gdyz poki co, jestem tutaj tylko gosciem, dla ktorego kobiety sa najwazniejsze na swiecie; Ty, rowniez. ;]
Na koniec proponuje Ci zasiegniecia wiedzy na temat sformulowan typu 'przykladac do czegos mniejsza wage', oraz 'nie byc czegos swiadomym'; tak, bys w przyszlosci nie miala problemow z rozumieniem moich wypowiedzi. Tymczasem serdecznie pozdrawiam i zycze wylacznie wygodnego obuwia i za kazdym razem udanego francuskiego manicure, nie tylko na stopach. ;]

/SIMON
crazy4feet
Stary 2008-04-29, 17:16   #84
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Jak sadze, @Moniu, nie koniecznie rozumiesz o czym ja pisze, badz po prostu - jako zadowolona nosicielka balerin - rozumiec nie chcesz...
Ja nie jestem zapatrzonym w siebie egoista; podzielilem sie tutaj swoja opinia dla Was, byscie z mojej wypowiedzi wyciagnely potencjalnie przydatne dla siebie wnioski; nie po to, by udowadniac, ze kobiety w balerinach sa lepsze czy gorsze, badz celem ubrania wszystkich kobiet w wysokie obcasy.
Oczywiście że rozumiem o co Ci chodzi i nigdzie nie nazwałam Cię egoistą - to po pierwsze.
Po drugie, Twój poprzedni post brzmiał tak, iż kobiety chodzące w balerinach nie przykładają wagi do swojego wyglądu (przynajmniej ja go tak odebrałam).
Ty (jako mężczyzna) masz swój punkt widzenia, ja swój więc trudno żebyśmy się zgadzali jeśli mamy trochę inne spojrzenie na kobiece buty
Aha, zapewniam że lubię różnego rodzaju obuwie (obcasy także)
Stary 2008-05-06, 08:58   #85
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Ja tez kocham frencha na stopach Maluje tak: różowy podklad, biale paski, rozowy podklad i na to utwardzacz
Lacturia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:26   #86
anna14
Przyczajenie

ja więc tak.

- pierw warstwa odżywki. [ joko ]
- potem nakładam paseczki do frenchu.
- maluję na biało końcówki ;p.
- warstwa różowego x2.
- no i utwardzacz ! : )

i ślicznie to wygląda, czasem też dodam
cyrkonie. ale tylko na dużych paluszkach
z obu stron ;p. naprawde NIESAMOWITY efekt !
anna14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:59   #87
xXemilka123Xx
Raczkowanie

GG do xXemilka123Xx

a to moje pazurki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0086.jpg (41,1 KB, 457 załadowań)
Stary 2008-07-28, 22:40   #88
aanika
Zakorzenienie

Słaba fotka, ale wyglądają bardzo ładnie
aanika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 21:47   #89
Wenress
Zakorzenienie

Pierwszy raz sobie tak pomalowałam pazurki u nóg I jestem zadowolona, fajnie to wygląda Tylko odrobinkę nierówno mam, bo malowałam bez używania tych paseczków... no ale nikt mi sie na stopy z bliska nie gapi xD
Wenress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:20   #90
asiulkap1991
Przyczajenie

najpierw ładnie odmoczyć nóżki, odsunąc skórki na paznokciach (najlepiej drewnianym patyczkiem)) paznokcie powinny u stóp być spiłowane na kwadrat aby nie wrastały w wał boczny warstwa beżowego badz rózowego lakieru do frencha , biały frenchyk i znów różowy proponuje nie robic od paseczków tylko cieniutkim pedzelkiem.
asiulkap1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości