Krem 18+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-20, 17:32   #1
patussia
Raczkowanie

Krem 18+

Używam kremu Nivea Visage ODŚWIEŻAJĄCY KREM NAWILŻAJĄCY.
Chce używać jakiegoś kremu na noc, ale nie wiem jakiego. Tez z tej serii? Np piękno i ukojenie ?

A co z kremem pod oczy? NIe wiem czy nie za wcześnie jest na taki krem, ale mam wrażenie, że skóra jest zmęczona.. niekiedy zasiniona.
Polećcie mi cos; )

Ogolnie jest taki problem, ze jak ja nie zmyje wieczorem makijazu, to rano mam ładniejszą skórę, nie wyskakuje mi nic, a jak ją umyje, przemyje tonikiem itp to rano mam pełno pryszczy:/

Mam 18 lat; )

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201205192337.html
patussia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:12   #2
nagiAkt
Zadomowienie

Dot.: Krem 18+

Witam rok starsza koleżankę c do kremu pod oczy, to ja używam takiego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,10...sort=2&next=21 od niedawna w sumie. Nie robie wielkiego WOW, ale fajnie nawilża, nie uczula moim baaardzo wrażliwych oczu, pachnie ziółkami no i ma całkiem miły skład. Kremów z Nivea nie uzywałam nigdy, więc nie pomoge ci w tej sprawie. Z racji tego, że na mojej skórze wyskakują jakieś paskudztwa niekiedy, na noc używam Ziaja nuno + kilka kropel naturalnych olejków. Całkiem dobrze się sprawdza. Niedawno odkryłam taki mix, nawilża buźkę, wchłania się dobrze i rano skóra nie jest ' naolejona '. Na noc trzeba zainwestowac w coś dobrego, treściwego. Długo szukałam odpowiedniej pielęgnacji i wychodzi na to że służy mi ta naturalna

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 23:38   #3
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Czesc kochane!
oo, jest i NagiAkt. czym sobie 'ulepszasz' kremiki? jakimi olejkami? Chcialabym naturalna pielegnacje, tzn wziac sie za nia porzadnie! Tymczasem mam oriflame antyoksydacyjny krem winogronowy na dzien i ziaje kakaowa i - pragne czegos mocniej zapoboegajacego niechcianemu procesowi ...'starzenia' wiek? 18,5
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 07:43   #4
nagiAkt
Zadomowienie

oczywiście, że jestem Olejek uzywam o taki:

Fajniutki jest. Parę razy wklepałam go samego w twarz, jak jeszcze była wilgotna i muszę stwierdzic, że wchłoną się nisamowicie a rano nie miałam oleju na ryjku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 566_01_1096.jpg (27,9 KB, 10 załadowań)

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
Stary 2011-04-23, 11:30   #5
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
oczywiście, że jestem Olejek uzywam o taki:

Fajniutki jest. Parę razy wklepałam go samego w twarz, jak jeszcze była wilgotna i muszę stwierdzic, że wchłoną się nisamowicie a rano nie miałam oleju na ryjku
uuu gdzież go dostałaś? stosujesz jakieś kremy ponadto? mi skóra się zaczęła buntować, jest zmęczona i mam ochotę na jakiś koenzym czy coś może znasz się na tym?
Stary 2011-04-23, 11:56   #6
nagiAkt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
uuu gdzież go dostałaś? stosujesz jakieś kremy ponadto? mi skóra się zaczęła buntować, jest zmęczona i mam ochotę na jakiś koenzym czy coś może znasz się na tym?
Kupiłam go w Lidlu jak była promocja Ostatni rzut niesprzedanego towaru. Nie pamiętam jaka cena normalna ale ja go kupiłam za 11zł bodajże.. nie więcej. Wcześniej używałam na noc BD tego niebieskiego, ale na noc był za lekki. Dostałam też swego czasu 7 próbek Ziaja med- trądzik łojotok i muszę przyznac, ze cera poprawiła mi się po nim Pewnie to przez kwasy owocowe, jakie zawiera. Teraz ropniak bardzo rzadko u mnie gości Dostałam od przyjaciółki pełnometrażowe opakowanie tego kremiku i czeka w kolejce, aż wykończę Nuno Ale szczerze mówiąc to taka mieszanka mi służy mimo bardzo wrażliwej, skłonnej do zapychania, mieszanej i kapryśnej skóry. Zdaje się, że po latach szukania znalazłam ideał
Niestety, na koenzymach się nie znam Od kilku miesięcy dopiero interesuję się naturalna pielęgnacją i biochemią. Może za mało sypiasz albo nie pijesz wystarczająco wody? Potraktuj ją kwasem, lub dobrym pilingiem + maseczka

skład olejku
ZEA MAYS GERM OIL, GLYCINE SOJA OIL, ELAEIS GUINEENSIS OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, OLEA EUROPEA FRUIT OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUM, TOCOPHEROL, LINALOOL, PUNICA GRANATUM SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE)

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-04-23 o 12:01
Stary 2011-04-23, 12:05   #7
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Kupiłam go w Lidlu jak była promocja Ostatni rzut niesprzedanego towaru. Nie pamiętam jaka cena normalna ale ja go kupiłam za 11zł bodajże.. nie więcej. Wcześniej używałam na noc BD tego niebieskiego, ale na noc był za lekki. Dostałam też swego czasu 7 próbek Ziaja med- trądzik łojotok i muszę przyznac, ze cera poprawiła mi się po nim Pewnie to przez kwasy owocowe, jakie zawiera. Teraz ropniak bardzo rzadko u mnie gości Dostałam od przyjaciółki pełnometrażowe opakowanie tego kremiku i czeka w kolejce, aż wykończę Nuno Ale szczerze mówiąc to taka mieszanka mi służy mimo bardzo wrażliwej, skłonnej do zapychania, mieszanej i kapryśnej skóry. Zdaje się, że po latach szukania znalazłam ideał
Niestety, na koenzymach się nie znam Od kilku miesięcy dopiero interesuję się naturalna pielęgnacją i biochemią. Może za mało sypiasz albo nie pijesz wystarczająco wody? Potraktuj ją kwasem, lub dobrym pilingiem + maseczka

skład olejku
ZEA MAYS GERM OIL, GLYCINE SOJA OIL, ELAEIS GUINEENSIS OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, OLEA EUROPEA FRUIT OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUM, TOCOPHEROL, LINALOOL, PUNICA GRANATUM SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE)
hmm u mnie wyglada to tak, ze jeden papieros dziennie, czasem dwa i wody litr obowiazkowo jest. poza tym szklana zielonej herb.. hmm.. nieciakwie. snu 8 godz jest, ale duzo stresu maturalnego. na BU planuje zrobic zamowienie, tylko oczywiscie nie znam sie dokladnie wiec bede zmuszona wydziwiac na swoj rachunek. ryzyko no ale coz..
czytalam ze na zmeczona twarz dobra jest woda termalna i kwasy. oczywiscie nie azdemu sluza ale moze warto....?
Stary 2011-04-23, 16:54   #8
nagiAkt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
hmm u mnie wyglada to tak, ze jeden papieros dziennie, czasem dwa i wody litr obowiazkowo jest. poza tym szklana zielonej herb.. hmm.. nieciakwie. snu 8 godz jest, ale duzo stresu maturalnego. na BU planuje zrobic zamowienie, tylko oczywiscie nie znam sie dokladnie wiec bede zmuszona wydziwiac na swoj rachunek. ryzyko no ale coz..
czytalam ze na zmeczona twarz dobra jest woda termalna i kwasy. oczywiscie nie azdemu sluza ale moze warto....?
kwasy warto zastosowac. pierwszy raz będziesz zamawiała na BU? spróbuj hydrolat oczarowy i tonik 2% BHA - świetny jest, dostałam odlewke od przyjaciółki. Za niedługo także będę składała pierwsze zamówienie, narazie odkładam kaske i zużywam złe kosmetyki idzie mi to całkiem nieźle to już można zaliczyc chyba do off'a

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
Stary 2011-04-23, 23:15   #9
sylvia_doll
Zakorzenienie

może troszeeeczkę można, ale autorki wątku - nie ma więc ciiii :japonczyk:
w zasadzie to nie jestem pewna czy BU, czy ZSK, czy mazidla... sugerowac sie bede chyba asortymentem - by wszystko co fajne kupic w jednym miejscu

jejjj.... nie mam pojecia od jakich polproduktow zaczac, co do buzi to kupie jakis krem nawilzajacy bez peg i dodam do niego cos przeciwstarzeniowego moze... ale nie wiem jaki ten krem wziacw dalszym ciagu aby byl w cenie, ani jakie polprodukty zamowic
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości