Essence cz. IX - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-17, 12:42   #3451
cypressangel
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. IX

Czy któraś z Was posiada pomadkę 43 kiss you i mogłaby pokazać, jak ten kolor wygląda na ustach? I pytanie nr 2: czy wśród pomadek lub błyszczyków essence znajdę kolor w stylu 'Barbie pink'?

cypressangel jest offline  
Stary 2011-05-17, 13:21   #3452
lele
Zakorzenienie

Może któraś z Was ma taśmę mocującą do ubrań essence i jej nie używa lub nie jest z niej zadowolona?
lele jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:01   #3453
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada pomadkę 43 kiss you i mogłaby pokazać, jak ten kolor wygląda na ustach? I pytanie nr 2: czy wśród pomadek lub błyszczyków essence znajdę kolor w stylu 'Barbie pink'?
Proszę bardzo Przepraszam za niewyględną twarz ale siedzę w domu i jestem bez makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1763.jpg (85,2 KB, 126 załadowań)
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:14   #3454
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Przepraszam za niewyględną twarz ale siedzę w domu i jestem bez makijażu
Dziękuję Podoba mi się ten kolor Napisz proszę, jak z trwałością - długo się utrzymuje? Potrzebuję pomadki na ważną imprezę i nie chciałabym ciągle poprawiać makijażu ust. Praktycznie nie używam szminek, nie chcę wydać zbyt wiele kasy na coś co potem będzie leżało bezczynnie, dlatego postawiłam na essence Szukam jeszcze pomadki w kolorze 'Barbie pink', ale jakoś ciężko mi coś takiego znaleźć na stronie essence

Stary 2011-05-17, 14:18   #3455
Śniegowa
Oby do wiosny

Ja posiadam odcień FemmeFatale41 jest piękny, nie aż tak ciemny jak by się wydawać mogło na stronie, ale baaaaardzo nietrwały. Po godzinie czy dwóch ślad po niej ginie.
Zobacz może z Catrice-
http://www.catrice.eu/de/produkte/li...olour-130.html

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-17 o 14:23
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:20   #3456
nicRu
maszyna, nie człowiek

Dzisiaj oglądałam taką z Manhattanu, ostry róż Przejdź się do jakiegos Rossmana gdzie jest manhatan i zobacz, moze będzie, cena była jakaś jeszcze względna - kilkanascie zlotych Co do trwałości się niestety nie wypowiem, ale na pewno znajdziesz kolor ostrego rózu

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:22   #3457
NaKrawedzi
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Podoba mi się ten kolor Napisz proszę, jak z trwałością - długo się utrzymuje? Potrzebuję pomadki na ważną imprezę i nie chciałabym ciągle poprawiać makijażu ust. Praktycznie nie używam szminek, nie chcę wydać zbyt wiele kasy na coś co potem będzie leżało bezczynnie, dlatego postawiłam na essence Szukam jeszcze pomadki w kolorze 'Barbie pink', ale jakoś ciężko mi coś takiego znaleźć na stronie essence
manhattan ma taka pomadke barbie pink

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:33   #3458
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:

Też mam tę szminkę i niestety ale jest bardzo nietrwała. U mnie wytrzymuje mega krótko. Chyba nawet krócej niż błyszczyki tylko brokat pozostaje na ustach i za każdym jak poprawiam makijaż to dokładam go więcej i więcej a efekt jest coraz gorszy...
Jak idziesz na imprezę i potrzebujesz trwałego to jednak spróbuj jakiejś innej marki. Może Inglot? Ja rok temu zakupiłam szminkę MAC i jak dla mnie jest świetna ale to wydatek ok.80zł.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:37   #3459
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Też mam tę szminkę i niestety ale jest bardzo nietrwała. U mnie wytrzymuje mega krótko. Chyba nawet krócej niż błyszczyki tylko brokat pozostaje na ustach i za każdym jak poprawiam makijaż to dokładam go więcej i więcej a efekt jest coraz gorszy...
Warzy się na ustach?

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-17 o 14:41
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:42   #3460
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja posiadam odcień FemmeFatale41 jest piękny, nie aż tak ciemny jak by się wydawać mogło na stronie, ale baaaaardzo nietrwały. Po godzinie czy dwóch ślad po niej ginie.
Zobacz może z Catrice-
http://www.catrice.eu/de/produkte/li...olour-130.html
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam taką z Manhattanu, ostry róż Przejdź się do jakiegos Rossmana gdzie jest manhatan i zobacz, moze będzie, cena była jakaś jeszcze względna - kilkanascie zlotych Co do trwałości się niestety nie wypowiem, ale na pewno znajdziesz kolor ostrego rózu
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
manhattan ma taka pomadke barbie pink
Cytat:

Jak idziesz na imprezę i potrzebujesz trwałego to jednak spróbuj jakiejś innej marki. Może Inglot? Ja rok temu zakupiłam szminkę MAC i jak dla mnie jest świetna ale to wydatek ok.80zł.
Dziękuję za wszystkie sugestie Chyba jednak zrezygnuję z essence skoro są nietrwałe - szkoda Z Catrice Ultimate Colour mam upatrzoną pomadkę nr 14o, ale niestety u mnie nie ma szafy z tymi kosmetykami, a w mieście, w którym się w nie zaopatruję będę dopiero po wspomnianej imprezie Zatem bliżej przyjrzę się szminkom z Manhattan - niestety 8o zł za szminkę MAC czy inną, którą użyję max 3 razy to nie zapłacę

Stary 2011-05-17, 14:45   #3461
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Warzy się na ustach?
Essence? Nie waży się bo zbyt szybko znika, żeby dała radę się zważyć. Za to niemiłosiernie podkreśla suche skórki (ja ich nie mam ale po jej nałożeniu mam wrażenie, że jednak są) a brokat bardzo drapie i podrażnia usta i prowokuje mnie do gryzienia warg Na dodatek pomadka jakimś sposobem daje w ustach smak mydła...
YouTube

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2011-05-17 o 14:50
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:51   #3462
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Essence? Nie waży się bo zbyt szybko znika, żeby dała radę się zważyć. Za to niemiłosiernie podkreśla suche skórki (ja ich nie mam ale po jej nałożeniu mam wrażenie, że jednak są) a brokat bardzo drapie i podrażnia usta i prowokuje mnie do gryzienia warg Na dodatek pomadka jakimś sposobem daje w ustach smak mydła...
Po takiej recenzji to ja za nią na 1oo% podziękuję

Stary 2011-05-17, 14:54   #3463
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Dokładnie- mydło. Ta moja znika błyskawicznie, a to co zostaje to właśnie się warzy... brrrrr.
To są dwa powody dla których obawiałabym się inne produkty na usta kupić z Essence- przeraża mnie szczególnie ten paskudny smak. Catrice tego nie ma , ani szminki ani błyszczyki (które to utrzymują się nawet 6 godzin!). Nie zmienia to oczywiście faktu, że pałam namiętną miłością do Essence

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-17 o 14:56
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:05   #3464
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Dokładnie- mydło. Ta moja znika błyskawicznie, a to co zostaje to właśnie się warzy... brrrrr.
To są dwa powody dla których obawiałabym się inne produkty na usta kupić z Essence- przeraża mnie szczególnie ten paskudny smak. Catrice tego nie ma , ani szminki ani błyszczyki (które to utrzymują się nawet 6 godzin!). Nie zmienia to oczywiście faktu, że pałam namiętną miłością do Essence
Błyszczyki Essence ma bardziej udane. Mam wszystkie 4 z eclipse i cudnie pachą a smak wcale mi nie przeszkadza (właściwie nie wiem czy w ogóle jakiś mają). Do tego mam XXL Shine 08 Glamour to go i Volume coś tam (te, które wycofują) i też jestem zadowolona - ładnie pachną i nie dają smaku tak, że polecam.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:12   #3465
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny już wszystko opisały więc jedyne co mogę zrobić,to podpisać się pod tymi opiniami i odradzić Ci kupno tej szmineczki
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:14   #3466
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Błyszczyki Essence ma bardziej udane. Mam wszystkie 4 z eclipse i cudnie pachą a smak wcale mi nie przeszkadza (właściwie nie wiem czy w ogóle jakiś mają). Do tego mam XXL Shine 08 Glamour to go i Volume coś tam (te, które wycofują) i też jestem zadowolona - ładnie pachną i nie dają smaku tak, że polecam.
Tego Volume ma moja córcia, uwielbia go. Dotąd chodziła ze spierzchniętymi ustami i nigdy nie pamiętała by coś na nie nałożyć, a ten używa. Szkoda że wycofują. Będę chyba kilka sztuk musiała jej kupić

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już wszystko opisały więc jedyne co mogę zrobić,to podpisać się pod tymi opiniami i odradzić Ci kupno tej szmineczki
Uff... Nie tylko ja mam te odczucia.

Jak dla mnie to właśnie chyba smak jest najważniejszym kryterium wyboru przy kosmetykach na usta- absolutnie nie może być chemiczny czy mydlany. Najlepiej jak go wcale nie ma

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-17 o 15:18
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:20   #3467
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hmmm czarną kredkę już mam (longlasting essencowy) więc może jednak na początek skuszę się na ten kolor zielony a dopiero później jakaś miła Wizażanka (nie chcę ciągle obciążać Kochanej przeze mnie i tak już h200 ) kupi mi tą smolistą czerń Niestety na wszystko nie mam pieniążków o
znam ten ból... a tu lato nadchodzi wielkimi krokami i przydałoby się nieco uzupełnić szafę o elegantsze rzeczy, tym bardziej, że moja obecna praca nie pozwala mi na krótkie szorty czy spódniczki, w jakich jeszcze niedawno latałam po uczelni

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A teraz chyba zażeluję sobie płytkę, bo nie widzę rozwiązania... Już chyba naprawdę wszystkich odżywek do wcierania próbowałam, tysiąca suplementów i sporej ilości odżywek w lakierze i nic A jeszcze niedawno dawałam radę chociaż zapuścić
A próbowałaś może balsamu do paznokci tisane? Ja ostatnio go dorwałam bo ma świetne oceny na KWC i powiem Ci, że jak nie stał się moim jedynym wybawieniem (bo takiego jeszcze nie znalazłam na moje pazurzątka) tak dosyć wyraźnie po ok. miesiącu regularnego używania zaobserwowałam wygładzenie powierzchni płytki. Dodam, że chyba mam uszkodzoną macierz paznokcia bo niektóre paznokcie są tak lekko pofalowane, co oczywiście przyprawia mnie o mdłości, bo wyglądam na ofiarę tortur za pomocą imadła
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:29   #3468
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

A próbowałaś może balsamu do paznokci tisane? Ja ostatnio go dorwałam bo ma świetne oceny na KWC i powiem Ci, że jak nie stał się moim jedynym wybawieniem (bo takiego jeszcze nie znalazłam na moje pazurzątka) tak dosyć wyraźnie po ok. miesiącu regularnego używania zaobserwowałam wygładzenie powierzchni płytki. Dodam, że chyba mam uszkodzoną macierz paznokcia bo niektóre paznokcie są tak lekko pofalowane, co oczywiście przyprawia mnie o mdłości, bo wyglądam na ofiarę tortur za pomocą imadła
I to nie raz Rzeczywiście jest rewelacyjny, ale i tak nie wystarczająco dla moich paznokci

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:33   #3469
Arrianna
Zakorzenienie

Cytat:
Tego Volume ma moja córcia, uwielbia go. Dotąd chodziła ze spierzchniętymi ustami i nigdy nie pamiętała by coś na nie nałożyć, a ten używa. Szkoda że wycofują. Będę chyba kilka sztuk musiała jej kupić

Uff... Nie tylko ja mam te odczucia.

Jak dla mnie to właśnie chyba smak jest najważniejszym kryterium wyboru przy kosmetykach na usta- absolutnie nie może być chemiczny czy mydlany. Najlepiej jak go wcale nie ma
To są najlepsze błyszczyki jakie wypuściło essence (choć jeszcze nie próbowalam tych nowych). Nie udają ze mają kolor za bardzo jak te xxl (nienawidze ich), wiekszośc limitowanych też jest półtransparentna i mnie tylko denerwuje bo sie lepi(tylko raz trafiłam na nie najgorszy z eclipse). Te błyszczyki powiększające mają tylko 1 wadę - lubią się czasem wylać. Nie rozumiem tego ale potrafią tak sobie wrzucone do torebki i dobrze zakręcone wszystko upier*^&* :P może ja trafiłam na jakiś trefny ale nie podobało mi sie to :P
Arrianna jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:43   #3470
Cucuma
Rozeznanie

LadyMadalena i Jyyli - ależ nie zdejmowałam żelu sama, tylko i założyła i zdjęła mi go manikiurzystka
ten kilkumiesięczny romansik z żelem był na zasadzie " spróbuję, zobaczę jak to jest", ale więcej nie zrobię nic takiego z panokciami, żadnych żeli, tipsów czy innych wynalazków, mam niezłe swoje paznokcie i takiego wspomagania nie potrzebuję, efekt żelu mi się podobał i to baaardzo (czasem sobie patrzę na zdjęcia moich zażelowanych pazurków i wzdycham, hehehehhe) ale wolę co dwa dni zmywać i mazać od nowa pazurki. Taki teraz wybór lakierów, stempli i rzeczy do samodzielnego ozdabiania, że to czysta przyjemność tak się cackać z paznokietkami, oczywiście jesli się to lubi
Cucuma jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:54   #3471
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:

A to są może takie poprzeczne bruzdy czy wzdłuż paznokcia? Bo jak są poprzeczne to przyczyną może być złe odżywianie, dieta, braki w diecie albo problemy z wchłanianiem substancji odżywczych z układu pokarmowego.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:56   #3472
Pilar1899
keep calm and contour on

potwierdzam, szminki Ess są nietrwałe, tutaj moja opinia nt Femme fatale : http://pilar1899.blogspot.com/2011/05/zoom-na-usta.html i Coralize me http://pilar1899.blogspot.com/2011/0...-na-temat.html
jeśli chodzi o długotrwałą szminkę to polecam Catrice,ale w złotym opakowaniu, trzyma się baaaardzo długo

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-05-17, 16:10   #3473
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Oczka mam piwne. Takie maleńkie niestety
Jeśli piwne, to fioletowy liner będzie cudnie pasować Ten essencowy naprawdę będzie ok, bo jest ciemno fioletowy, prawie czarny. Jednak nie jest to taka "ostra", smolista czerń, tylko "złamana", dlatego uważam, że fioletowy będzie idealny do codziennego makijażu Podkreśli oczko, powiększy - przy odpowiednio wyprofilowanej kresce, a przy tym nie będzie sztucznie wyglądał.
A na jakieś większe wyjścia, szczególne okazje itp. to czarny Wtedy jest jak najbardziej dozwolony, a nawet wskazany

Ja mam szare tęczówki i na co dzień używam brązowego linera lub kredki, ładnie kontrastuje z moimi oczami, efekt jest właśnie naturalny. Czarnego używam jedynie na specjalne okazje i wtedy, gdy chcę główny akcent makijażu położyć tylko na oczy.

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-05-17, 16:14   #3474
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

A to są może takie poprzeczne bruzdy czy wzdłuż paznokcia? Bo jak są poprzeczne to przyczyną może być złe odżywianie, dieta, braki w diecie albo problemy z wchłanianiem substancji odżywczych z układu pokarmowego.

Bardziej zauważalne są te w poprzek i to najbardziej na kciukach
Wzdłuż paznokcia też są, ale żeby je zobaczyć to trzeba się dokładnie przyjrzeć i myślę, że polerka 3-stopniowa w zupełności by sobie z nimi poradziła, w sumie to bardziej nierówności niż jakieś bruzdy. Za to właśnie najbardziej martwią mnie te poprzeczne.... To mówisz, że aż tak źle ze mną? W sumie nie odżywiam się jakoś wybitnie nieprawidłowo, tzn. żadnej chemii w czystej postaci (chipsy, fast foody, gazowane napoje, barwione soki czy te rzeczy, odpadają, bo ich nie jadam), ale może nieregularne posiłki dają o sobie znać w ten sposób. Ostatnio żołądek też mi nie daje spokoju i odzywa się w najmniej pożądanych momentach. Wygląda to tak jakby w środku znajdował się Kubica i urządzał sobie swoim bolidem rajd po moich jelitach , co moje otoczenie doskonale słyszy
(sory za drastyczny opis)
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-17, 16:16   #3475
nicRu
maszyna, nie człowiek

Jeszcze granatowy eyeliner ładnie wygląda, szkoda że nie ma takiego chyba z essence, bo te żelowe są świetne U mnie przy ciemnych oczach takie ciemnogranatowy też świetnie wyglądał Jak tylko znajdę fajny granatowy eyeliner o chyba nawet wrócę do takiego, bo miałam kiedyś z inglota

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-05-17, 16:36   #3476
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Wzdłuż paznokcia też są, ale żeby je zobaczyć to trzeba się dokładnie przyjrzeć i myślę, że polerka 3-stopniowa w zupełności by sobie z nimi poradziła, w sumie to bardziej nierówności niż jakieś bruzdy. Za to właśnie najbardziej martwią mnie te poprzeczne.... To mówisz, że aż tak źle ze mną? W sumie nie odżywiam się jakoś wybitnie nieprawidłowo, tzn. żadnej chemii w czystej postaci (chipsy, fast foody, gazowane napoje, barwione soki czy te rzeczy, odpadają, bo ich nie jadam), ale może nieregularne posiłki dają o sobie znać w ten sposób. Ostatnio żołądek też mi nie daje spokoju i odzywa się w najmniej pożądanych momentach. Wygląda to tak jakby w środku znajdował się Kubica i urządzał sobie swoim bolidem rajd po moich jelitach , co moje otoczenie doskonale słyszy
Nieregularne posiłki i problemy z żołądkiem mogą być przyczyną. Ja kiedyś miałam tak, że ciągle czułam się najedzona więc mało jadłam a potem jak wróciłam do normy to okazało się, że po tej kilkunastodniowej "głodówce" miałam takie bruzdy w paznokciach jakby mi je ktoś źle wypiłował przed nałożeniem tipsów. Makabra.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-17, 16:50   #3477
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
A obgryzałaś paznokcie albo skórki? Albo może miałaś uszkodzone paznokcie? Bo od tego mogą być te poprzeczne właśnie.

jyyli jest offline  
Stary 2011-05-17, 17:13   #3478
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A obgryzałaś paznokcie albo skórki? Albo może miałaś uszkodzone paznokcie? Bo od tego mogą być te poprzeczne właśnie.

tak, swego czasu obgryzałam, tzn. jak byłam w podstawówce, poza tym w czasach licealnych jako szalona kosmetyczka wycinałam namiętnie skórki, założę się że to właśnie pozostałości po moich odchyleniach Zdaję sobie sprawę, że już nigdy nie będę miała ładnej, długiej płytki paznokciowej, a i same paznokcie będą cały czas pozostawiać dużo do życzenia, więc jeśli uda mi sie zapuścić coś więcej niż raz do roku i utrzymać to ok. miesiąca to jest sukces
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-17, 17:19   #3479
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Gliwiczanki, orientujecie się czy są już nowości w Katonie?
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2011-05-17, 17:22   #3480
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
tak, swego czasu obgryzałam, tzn. jak byłam w podstawówce, poza tym w czasach licealnych jako szalona kosmetyczka wycinałam namiętnie skórki, założę się że to właśnie pozostałości po moich odchyleniach Zdaję sobie sprawę, że już nigdy nie będę miała ładnej, długiej płytki paznokciowej, a i same paznokcie będą cały czas pozostawiać dużo do życzenia, więc jeśli uda mi sie zapuścić coś więcej niż raz do roku i utrzymać to ok. miesiąca to jest sukces
To pewnie od wycinania skórek. A co do paznokci, to skrzyp i odżywki do wcierania i kiedyś w końcu się uda Ja w to wierzę głęboko, chociaż dla moich już chyba nie ma ratunku

jyyli jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości