Essence cz. IX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-20, 19:32   #3691
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mocna brzoskwinia dodatkowo efekt można stopniować, także myślę, że będziesz zadowolona
Szminke nude też mam
Tak więc jutro idę na zakupy Jeśli spodoba mi się i przypasuje mi nude, to może nawet komuś odstąpię moją cupcake
Stary 2011-05-20, 20:55   #3692
pszczolavel
Raczkowanie

Dziewczyny z Wrocławia, wiecie może, czy w Astrze można kupić pędzelki do eyelinera i topper circus confetti? Byłam dziś w Magnolii i szafy były dosłownie wymiecione Dorwałam tylko pędzelek smokey eyes (jest jeszcze jeden )

naskrobię czasem --> http://fancythatreally.blogspot.com
pszczolavel jest offline  
Stary 2011-05-20, 20:57   #3693
ajay
Raczkowanie

Byłam dziś ok. 18 w firlicie na karmelickiej zapolować na YR i tradycyjnie nie było tego co chciałam, czyli pisaka do ust "01 let me in rose" za to był 1 ostatni ten ciemniejszy (02). ok. 3 mgiełki do ciała, 5 paletek ( 0 testerów) i lakiery były beżowe i różowe ( mnóstwo) a miętowych brak. I jeszcze 2 szczotki do włosów. Baz do cieni również nie zauważyłam.

Czy YR zawitało już do natury?
ajay jest offline  
Stary 2011-05-20, 21:17   #3694
nicRu
maszyna, nie człowiek

Wczoraj na Starowiślnej brak

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-05-20, 21:24   #3695
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Mi na szczęscie nic nie wpadło w oko z YR

buahhot jest offline  
Stary 2011-05-20, 22:13   #3696
MirellamKoko
Rozeznanie

czaje sie na ten bronzer dla brunetek
MirellamKoko jest offline  
Stary 2011-05-20, 23:27   #3697
tusia13pl
Rozeznanie

GG do tusia13pl

Ja jestem ciekawa mgiełki przydało by mi się coś lekkiego na lato, ale pewnie nie kupię, ponieważ jestem strasznie wybredna co do zapachów

tusia13pl jest offline  
Stary 2011-05-20, 23:54   #3698
201605090956
Konto usunięte

Angry Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny - ja mam dla was przestrogę.

Nie kupujcie numeru 47 (nazwa red-y to go) z linii lakierów Color & Go z nowej edycji. Tragicznie szybko odpryskuje. Kolor wydaje się czerwień metalizowana, a w realu to czerwień z domieszką fuksji... Bardzo szybko pęka. Ale dobrze wysycha. Dziś ledwo co pomalowałam, a musiałam za godzinę (!) zmywać.

Nie polecam tego lakieru.

Z najnowszej limitki czaję się na bazę pod cienie - przypomina mi tą z Catrice, a tą jestem zachwycona, jest boska, nawet lepsza od ArtDeco!

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-20 o 23:55
201605090956 jest offline  
Stary 2011-05-21, 10:00   #3699
lemka
Zakorzenienie

Trochę zagubiłam się w wątku. Dobrze zrozumiałam, że teraz pojawiła się limitka You Rock? Czy we Wrocławiu można ją już gdzieś dostać?
Stary 2011-05-21, 11:18   #3700
emememsik
po prostu Em :)

lemka, na razie tylko w niesieciowych drogeriach i chyba nikt nic nie pisał o Wrocławiu.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Dziś powinna się pojawić notka. Przepraszam, że nie odpisałam nic nt. pigmentacji cieni, ale jeszcze w ogóle nie miałam okazji ich przetestować, jestem trochę zabiegana.
Stary 2011-05-21, 11:19   #3701
coco_kiciusia
Zadomowienie

Pojawiła się, ale na razie tylko w drogeriach niesieciowych
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wrzuciłam na bloga notkę ale na pierwszym miejscu jest u mnie In The Nude
Dzięki A jeszcze takie pytanie - z natury masz jasne usta?
Chciałam sobie kupić wczoraj in the nude, ale jedyna sztuka jaka była, miała ułamany czubek bo po co używać testera, który leżał obok.

Za to kupiłam sobie starą wersję pasiaka Sun Club dla blondynek, i chyba będę się go pozbywać, bo średnio mi odpowiada dużo bardziej wolę efekt pasiaka dla brunetek (sama jestem raczej ciemna niż jasna).
Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja mam z NYX'a Circe i też tak jakoś dziwnie mi ona wygląda na ustach, a liczyłam bardzo na te szminkę po obejzeniu roznych swatchy.... wydaje mi sie ze jest dla mnie za ciemna chyba kupię sobie jednak tą In The Nude zamiast się w kółko zastanawiać
Ja się trochę bałam kupować szminki nude z NYX, bo one mają rzeczywiście jakieś dziwne odcienie. Ani Circe, ani Orange Soda mi się do końca nie podobają, ale jak widziałam In the nude na żywo, to chyba by mi pasowała
Stary 2011-05-21, 13:10   #3702
enn_
Zakorzenienie

O rany, dziewczyny...
Pisałam tu ostatnio, że kupiłam sobie lakier podkładowy studio nails "better than gel nails".
Pomalowałam paznokcie i dzisiaj go zmylam.
No i oto wrażenia:
* fajnie się nim maluje, szybko wysycha, nie wiem jak konkretnie z wygładzeniem płytki paznokcia, bo moja jest w miarę równa. W każdym razie efekt ok.
I tu chyba skończą się pozytywy, bo:
* nie zauważyłam, żeby lakier się na nim zbyt długo utrzymywał (ale może to wina nowego lakieru vipery, który na niego nałożyłam - nie wiem). Ale to w sumie nic w porównaniu z tym, co zobaczyłam po zmyciu paznokci!
Paznokcie są bardzo wyraźnie zżółknięte! Zwłaszcza od połowy, nigdy w życiu nie zdarzyło mi się coś takiego, a potrafiłam kilka razy malować używać czerwonego lakieru bez żadnego podkładu i nigdy nie było tak źle!
Do tego wyglądają na przesuszone

Jestem bardzo niezadowolona, bo dość długo starałam się przywrócić paznokcie do dobrej kondycji i teraz boję się jakie będą bardziej długofalowe efekty.
W każdym razie zdecydowanie nie polecam!

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-05-21 o 13:28 Powód: literowka
enn_ jest offline  
Stary 2011-05-21, 13:13   #3703
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Pojawiła się, ale na razie tylko w drogeriach niesieciowych

Dzięki A jeszcze takie pytanie - z natury masz jasne usta?
Chciałam sobie kupić wczoraj in the nude, ale jedyna sztuka jaka była, miała ułamany czubek bo po co używać testera, który leżał obok.

Za to kupiłam sobie starą wersję pasiaka Sun Club dla blondynek, i chyba będę się go pozbywać, bo średnio mi odpowiada dużo bardziej wolę efekt pasiaka dla brunetek (sama jestem raczej ciemna niż jasna).

Ja się trochę bałam kupować szminki nude z NYX, bo one mają rzeczywiście jakieś dziwne odcienie. Ani Circe, ani Orange Soda mi się do końca nie podobają, ale jak widziałam In the nude na żywo, to chyba by mi pasowała
ani jasne ani ciemne takie pośrednie

buahhot jest offline  
Stary 2011-05-21, 13:23   #3704
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja jak zwykle poszłam po coś a wróciłam z czymś innym poszłam po pomadkę In the nude a wróciłam z błyszczykiem nudes toffee forever i niebieskim tuszem essence
Stary 2011-05-21, 13:26   #3705
pierniczkowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ale to w sumie nic w porównaniu z tym, co zobaczyłam po zmyciu paznokci!
Paznokcie są bardzo wyraźnie zżółknięte! Zwłaszcza od połowy, nigdy w życiu nie zdarzyło mi się coś takiego, a potrafiłam kilka razy malować używać czerwonego lakieru bez żadnego podkładu i nigdy nie było tak źle!
Do tego wyglądają na przesuszone

Jestem bardzo niezadowolona, bo dość długo starałam się przywrócić paznokcie do dobrej kondycji i teraz boję się jakie będą bardziej długofalowe efekty.
W każdym razie zdecydowanie nie polecam!
OMG! co oni za dziadostwo wymyslili moze pomocz w podgrzanej oliwie z cytryna? to moze pomoc je wybielic i odzywic
Stary 2011-05-21, 13:29   #3706
karolcia198506
Zakorzenienie

Byłam dziś obejrzeć wreszcie nowości kupiłam pędzelek do smokey, rękawiczki chciałam jakiś lakier ale nie mogłam się zdecydować
Stary 2011-05-21, 13:31   #3707
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
OMG! co oni za dziadostwo wymyslili moze pomocz w podgrzanej oliwie z cytryna? to moze pomoc je wybielic i odzywic
No straszne dziadostwo. W ogóle zastanawiałam się czy to na pewno tego wina, ale raczej nie ma innej opcji.

Dzięki za radę, nie wiesz może czy zamiast oliwy może być olej?
enn_ jest offline  
Stary 2011-05-21, 13:42   #3708
201605090956
Konto usunięte

enn_ - używaj olejku rycynowego do odżywienia. A do wybielenia dobry jest sok z cytryny - pewnie olej da radę, byle sok zadziałał

Taka jest mieszanka - olej + olej rycynowy + cytryna - podobno działa na paznokcie rewelacyjnie - ja muszę nieco postosować
201605090956 jest offline  
Stary 2011-05-21, 13:53   #3709
enn_
Zakorzenienie

Dzięki.
Póki co poszłam po prostu do kuchni i wpakowałam palce w połówkę cytryny i jakoś ten sok wmasowałam na koniec i na szczęście wygląda to już trochę lepiej - na pewno nie tak rażąco.

A mieszankę z olejem rycynowym chyba będę musiała niedługo wypróbować. Jakoś nigdy mnie nie kusiło używanie go na włosy, ale może do paznokci będzie w sam raz.
enn_ jest offline  
Stary 2011-05-21, 14:28   #3710
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dziewczyny - ja mam dla was przestrogę.

Nie kupujcie numeru 47 (nazwa red-y to go) z linii lakierów Color & Go z nowej edycji. Tragicznie szybko odpryskuje. Kolor wydaje się czerwień metalizowana, a w realu to czerwień z domieszką fuksji... Bardzo szybko pęka. Ale dobrze wysycha. Dziś ledwo co pomalowałam, a musiałam za godzinę (!) zmywać.
Ale to jest kwestia bardzo indywidualna przecież. Wiele razy Dziewczyny już pisały, że jakiś lakier u jednej wytrzymuje dzień a u innej po 5 dni potrafi się trzymać
Dużo pewnie też zależy od bazy i top coata. Nie należy więc tak uogólniać.

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-05-21, 14:39   #3711
matix88
Raczkowanie

jeśli ktoś poszukuje to w Lublinie w Olimpie były dziś puder, cienie, lakiery, błyszczyki i perfumy z blossoms, pojawiły się też eyelinery w żelu
matix88 jest offline  
Stary 2011-05-21, 14:53   #3712
nicRu
maszyna, nie człowiek

Powiem wiecej, to zalezy od paznokcia, pewnie i tego czym zmywamy lakier wczesniejszy, serii produkcyjnej z ktorej jest nasz lakier... Bo czasami mialam dwa takie same lakiery, a jeden byl do kitu

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-05-21, 15:28   #3713
pierniczkowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dzięki.
Póki co poszłam po prostu do kuchni i wpakowałam palce w połówkę cytryny i jakoś ten sok wmasowałam na koniec i na szczęście wygląda to już trochę lepiej - na pewno nie tak rażąco.

A mieszankę z olejem rycynowym chyba będę musiała niedługo wypróbować. Jakoś nigdy mnie nie kusiło używanie go na włosy, ale może do paznokci będzie w sam raz.
dobry jest tez do rzes odzywia i przyciemnia troszke
Stary 2011-05-21, 15:56   #3714
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ani jasne ani ciemne takie pośrednie
OK, dzięki
Stary 2011-05-21, 17:19   #3715
Pilar1899
keep calm and contour on

w Gł końcówka blossoms, 2 opakowania perfum ,cienie i chyba błyszczyk. Tak się zastanawiam co te panie naturowe zrobią z testerem z Blossoms jak wejdzie nowa limitka zwiną sobie?

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-05-21, 17:48   #3716
Hadassah
Zadomowienie

Wczoraj 'zaliczyłam' GŁ Kupiłam tylko temperówkę. W szafach puchy... Niby mogłam kupić błyszczyk stay on (ciemnofioletowy, jagodowy taki - nikt go nie chce, a ja uwielbiam takie usta w kontraście z białym licem), ale mam listę priorytetów z essence () i mazidła do ust są na ostatnim miejscu, bo mam tego stanowczo za dużo. Wyszłam więc z temperówką, na którą czaiłam się od jakiegoś czasu, ostrzy świetnie.
Hadassah jest offline  
Stary 2011-05-21, 17:50   #3717
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w Gł końcówka blossoms, 2 opakowania perfum ,cienie i chyba błyszczyk. Tak się zastanawiam co te panie naturowe zrobią z testerem z Blossoms jak wejdzie nowa limitka zwiną sobie?
Sprzedadzą na all za 2x tyle, no bo w końcu "tester nówka, nieśmigany"
Stary 2011-05-21, 18:29   #3718
kmb1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Wczoraj 'zaliczyłam' GŁ Kupiłam tylko temperówkę. W szafach puchy... Niby mogłam kupić błyszczyk stay on (ciemnofioletowy, jagodowy taki - nikt go nie chce, a ja uwielbiam takie usta w kontraście z białym licem), ale mam listę priorytetów z essence () i mazidła do ust są na ostatnim miejscu, bo mam tego stanowczo za dużo. Wyszłam więc z temperówką, na którą czaiłam się od jakiegoś czasu, ostrzy świetnie.
Hej, ten fiolet tez kupiłam bo chciałam coś w takim odcieniu. Niestety, jak prawie wszystkie błystki Stay On są kryjące, tak ta jedna sztuka jest tylko "sheer", no wiesz, jak zwykły błyszczyk. Prawie go nie widać, na moich ustach wygląda dokładnie jak Trendsetter (a mam obydwa i porównanie ) Przy czym Trendsetter ma fajniejszą konsystencję, bo bardziej kremowy i kryjący a ten najciemniejszy jest błyszczący, wodnisty i niekryjący.

Nie wiem, czy dostałam jakiś felerny egzemplarz?

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2011-05-21, 18:48   #3719
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Wyszłam więc z temperówką, na którą czaiłam się od jakiegoś czasu, ostrzy świetnie.

Temperówka jest genialna, potwierdzam i jak najbardziej polecam. Z powodzeniem używam i nawet moja rodzicielka jak ja zobaczyła to mi od razu pozazdrościła i też jęczała o taką, dlatego w końcu także i jej zanabyłam również pieje z zachwytu
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-21, 18:57   #3720
Hadassah
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Hej, ten fiolet tez kupiłam bo chciałam coś w takim odcieniu. Niestety, jak prawie wszystkie błystki Stay On są kryjące, tak ta jedna sztuka jest tylko "sheer", no wiesz, jak zwykły błyszczyk. Prawie go nie widać, na moich ustach wygląda dokładnie jak Trendsetter (a mam obydwa i porównanie ) Przy czym Trendsetter ma fajniejszą konsystencję, bo bardziej kremowy i kryjący a ten najciemniejszy jest błyszczący, wodnisty i niekryjący.

Nie wiem, czy dostałam jakiś felerny egzemplarz?
Trendsetter to ten ciemny xxxl czy ta kremowa jagoda ze stay on? Jej, chyba sie cofnęłam w mojej essencowej wiedzy (btw. to mi dochodzi kolejna pozycja do listy...? )

Mi własnie chodziło o wykończenie sheer (widziałam swatche na blogu i tam wyglądało świetnie - jak usta po zjedzeniu kubka jagód ), bo moja szminka z golden rose jest stanowczo za mocna do szkoły...

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Temperówka jest genialna, potwierdzam i jak najbardziej polecam. Z powodzeniem używam i nawet moja rodzicielka jak ja zobaczyła to mi od razu pozazdrościła i też jęczała o taką, dlatego w końcu także i jej zanabyłam również pieje z zachwytu
Ja też mam zaklepaną wycieczkę po temperówkę dla mojej rodzicielki
Hadassah jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości