Essence cz. IX - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-25, 18:28   #3871
plus que parfaite
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. IX

gdyby nie Wy, nawet nie wpadłabym na to, żeby odwiedzić dziś Naturę, ale nius o pudrach sprawił, że musiałam tam pojechać i w końcu jestem szczęśliwą posiadaczką ostatniego pudru jaki był czaiłam się też na fioletowy eyeliner, ale już się skończyły, całe szczęście, że są w stałej kolekcji, więc jeszcze jest szansa

I parę ciuszków z sieciówek XS-M http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline  
Stary 2011-05-25, 18:31   #3872
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez KamilaEwa Pokaż wiadomość
o niiieee bo nie wiedziałam, czy jest dobry ?:P
czy pudro rozświetlacz z Essence z limitowanki może być zły?

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:01   #3873
hiperaktywna
Zakorzenienie

Kilka zdań na temat nowej limitowanej edycji You Rock! - http://vexgirl.blogspot.com/2011/05/...we-zakupy.html
hiperaktywna jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:12   #3874
aniuska_90
Raczkowanie

Cytat:
W Łodzi w GŁ nowa dostawa limitki Blossoms zakupiłam sobie 3 lakiery...myślałam nad pudrem, ale nie wzięłam w końcu :P
a sa moze te pudry z Sun Club?
Stary 2011-05-25, 19:25   #3875
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
czy w Łodzi limitka You Rock jest już gdzieś dostępna albo wiadomo kiedy będzie? wie ktoś coś? na pocieszenie dorwałam dziś ciemniejeszy błyszczyk Blossoms i jestem z niego całkiem zadowolona
Wydaje mi się, że nie. W poniedziałek nie było w Tesco Extra, a wczoraj na bałuckim tez nie było. Innych nie sieciówek z E, nie mamy

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:41   #3876
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie. W poniedziałek nie było w Tesco Extra, a wczoraj na bałuckim tez nie było. Innych nie sieciówek z E, nie mamy
ja byłam dziś w GŁ w Naturze i Douglasie oraz na Plantowej i sprzedawczynie robiły wielkie oczy jak się pytałam o YR, jedna mi tylko zasugerowała, że może to jest letnia limitowanka i wejdzie pod koniec czerwca jako następczyni Blossoms (według niej wiosennej - w ogóle istnieje taki podział? ). myślisz, że to prawdopodobne?

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:53   #3877
liz95
Raczkowanie

Smile Dot.: Essence cz. IX

Witam Nie orientuje się któraś z Was jak tam z You Rock w Gliwicach albo w Zabrzu ? Przepraszam z góry jeśli już o tym gdzieś było wczesniej
liz95 jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:04   #3878
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
coco_kiciusia, nie zbiera się w załamaniach i nie wysusza ust, ale dobrze jest mimo wszystko nałożyć potem jakiś balsam lub błyszczyk.
Ok dzięki wielkie
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
nie jest żarówiasty, moim zdaniem raczej stonowany, taka fajna brzoskwinka, nie rzuca się bardzo w oczy
jest piękny ale maluje się nim okropnie
Naprawdę aż tak źle? To może lepiej wybrać modern romance z c&g? chociaż nimi też się dziwnie maluje...
Stary 2011-05-25, 21:16   #3879
behata
Raczkowanie

Ktoś się orientuje czy You Rock zawitało do Bydgoszczy?
Stary 2011-05-25, 21:17   #3880
KamilaEwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
a sa moze te pudry z Sun Club?
pudry?

I’ve loved and I’ve lost .

KamilaEwa jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:37   #3881
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
pudry?
Myślę, że o rozświetlacz chodzi
dillingerine jest offline  
Stary 2011-05-25, 22:45   #3882
Arrianna
Zakorzenienie

a ma ktoś swatche tych metalicznych kredek z nowości? Interesują mnie jasne
Arrianna jest offline  
Stary 2011-05-25, 22:49   #3883
boguska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Naprawdę aż tak źle? To może lepiej wybrać modern romance z c&g? chociaż nimi też się dziwnie maluje...
Naprawdę maluje się STRASZNIE. Kolor jest cudowny, szukam właśnie jakiegoś odpowiednika, którego aplikacja byłaby choć trochę lepsza, bo tego nie da rady używać. Ciągnie się, jest strasznie gęsty i do tego kryje dopiero po 3 grubych warstwach, co fatalnie wygląda na paznokciach i nie chce wyschnąć - po nocy miałam odciski po poduszce przez co musiałam go szybko zmyć. TRAGEDIA. Ten kolor totalnie mnie zraził do MD, choć Replay jest całkiem ok.
boguska jest offline  
Stary 2011-05-25, 23:26   #3884
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ok dzięki wielkie

naprawdę źle! nierówno się nakłada i masakrycznie smuży, trzeba się naprawdę starać żeby po dwóch warstwach było ok. dziwna jest konsystencja, niby nie jest bardzo gęsty ale jakiś glutowaty i ma do pędzelek
mam też trendsettera i też nie cierpię tego lakieru właśnie dlatego jak się nim beznadziejnie maluje
ja się już nie skuszę na żaden MD
SoBitterSoSweet jest offline  
Stary 2011-05-25, 23:46   #3885
_Lovely_
Raczkowanie

Cytat:
W Łodzi w GŁ nowa dostawa limitki Blossoms zakupiłam sobie 3 lakiery...myślałam nad pudrem, ale nie wzięłam w końcu :P
Aaa! Nie mówcie już o tym cudownym, niepowtarzalnym, kwiatkowym, trudno dostępnym pudrze Miałam na niego chęć ale nie zdążyłam w pierwszej dostawie... Mój ukochany na pocieszenie sprezentował mi shimmer powder bo myślałam, że nie będzie 2 dostawy. Niestety lubię kupować kosmetyki dopiero jak poprzednie mi się skończą więc mam opory przed kupieniem czegoś podobnego. Chyba, że mi skutecznie wmówicie , że to zupełnie różne produkty
_Lovely_ jest offline  
Stary 2011-05-26, 00:00   #3886
pierniczkowa
Zadomowienie

z tego co kojarze kwiatkowy rozswietlacz daje delikatniejszy efekt do tego jest uroczy i pieeknie pachnie. to ZUPELNIE rozne produkty kup
Stary 2011-05-26, 00:32   #3887
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
a ma ktoś swatche tych metalicznych kredek z nowości? Interesują mnie jasne
Ja mam swatche 4( zielona, fioletową, niebieską i czarną) z 6 na blogu Jutro jak wrócę mogę cyknąć zdjęcia ich razem

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-05-26, 01:38   #3888
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
małe info

wiecie, że w drogeriach Hebe ma być szafa Essence?
na razie jest tylko jedna taka drogeria - w Warszawie ale ma być więcej
tutaj więcej info
http://biznes.onet.pl/biedronka-wyst...,1,prasa-detal
Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Cześć
widzę, że już ktoś zdążył napisać, że jest nowe miejsce z Essence na mapie stolicy. Byłam dziś w tej drogerii Hebe, jest jedna szafa, limitki nie ma niestety, w jej miejscu stały te zestawy paznokciowe ogólnie bardzo fajna drogeria, cenowo podobna do Rossmanna. Mam nadzieję, że powstanie ich więcej i nie tylko w Centrum, ale na obrzeżach
Świetnie! Muszę tam koniecznie zajrzeć, bo zapowiada się przyjemnie No i mają Essence Myślisz, że limitki tam jednak będą? Że to tylko kwestia czasu i w miarę kolejnych dostaw sprowadzą nam limitki? (a może i 2-gą szafę )
Aha, i chciałam jeszcze zapytać, czy w tej szafie to były nowości? Tzn. chodzi mi głównie o pomadki (cupcake i nude), bo one są w 1-szej szafie, o ile dobrze pamiętam
A jakie jeszcze marki z kolorówki były w w Hebe?

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-05-26, 02:11   #3889
Arrianna
Zakorzenienie

Dzięki mejaczku - obejrzałam łaaadne tylko trochę mało metaliczne :P albo ja jakaś wymagająca jestem :P
Arrianna jest offline  
Stary 2011-05-26, 07:10   #3890
201605090956
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Świetnie! Muszę tam koniecznie zajrzeć, bo zapowiada się przyjemnie No i mają Essence Myślisz, że limitki tam jednak będą? Że to tylko kwestia czasu i w miarę kolejnych dostaw sprowadzą nam limitki? (a może i 2-gą szafę )
Aha, i chciałam jeszcze zapytać, czy w tej szafie to były nowości? Tzn. chodzi mi głównie o pomadki (cupcake i nude), bo one są w 1-szej szafie, o ile dobrze pamiętam
A jakie jeszcze marki z kolorówki były w w Hebe?
Jest obecna wersja I szafy w tej drogerii - bez limitki, dosyć już przebrana
z innych marek - Astor, Rimmel, Miss Sporty, Maybelline, Bourjois, IsaDora, L'oreal, Max Factor, Bell

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-26 o 07:12
201605090956 jest offline  
Stary 2011-05-26, 09:40   #3891
babcia_miecia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jest obecna wersja I szafy w tej drogerii - bez limitki, dosyć już przebrana
[COLOR="Silver"] z innych marek - Astor, Rimmel, Miss Sporty, Maybelline, Bourjois, IsaDora, L'oreal, Max Factor, Bell
Może jeszcze będzie druga szafa Szkoda, że nie ma np. Vipery, Hean, Eveline i innych polskich marek.
babcia_miecia jest offline  
Stary 2011-05-26, 10:02   #3892
piosenka85
Zadomowienie

Dziewczynki kochane, od jakiegoś czasu podczytuję was regularnie, wiele mi pomogłyście w omijaniu bubli kosmetycznych Essence ma właściwie dobre kosmetyki w swojej ofercie Jestem teraz w Wiedniu mam dostęp do tych najnowszych limitowanych edycji, sama się już obkupiłam więc jak macie jakieś życzenia to chętnie mogę i wam w jakiś sposób pomóc w sensie mogę zrobić małe zamówienie a rozliczymy się już na miejscu, (w przyszłym tyg. będę w Polsce) Głównie moja propozycja niestety dotyczy raczej dziewczyn z krk. Chociaż jeśli którejś z was bardzo zależy to mogłabym wysłać pocztą

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Aaa! Nie mówcie już o tym cudownym, niepowtarzalnym, kwiatkowym, trudno dostępnym pudrze Miałam na niego chęć ale nie zdążyłam w pierwszej dostawie... Mój ukochany na pocieszenie sprezentował mi shimmer powder bo myślałam, że nie będzie 2 dostawy. Niestety lubię kupować kosmetyki dopiero jak poprzednie mi się skończą więc mam opory przed kupieniem czegoś podobnego. Chyba, że mi skutecznie wmówicie , że to zupełnie różne produkty
Ja mam ten puder i do końca nie jestem z niego zadowolona, według mnie, naprawdę niewiele daje, jak chcesz to mogłabym Ci go odstąpić
piosenka85 jest offline  
Stary 2011-05-26, 10:25   #3893
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Naprawdę maluje się STRASZNIE. Kolor jest cudowny, szukam właśnie jakiegoś odpowiednika, którego aplikacja byłaby choć trochę lepsza, bo tego nie da rady używać. Ciągnie się, jest strasznie gęsty i do tego kryje dopiero po 3 grubych warstwach, co fatalnie wygląda na paznokciach i nie chce wyschnąć - po nocy miałam odciski po poduszce przez co musiałam go szybko zmyć. TRAGEDIA. Ten kolor totalnie mnie zraził do MD, choć Replay jest całkiem ok.
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
naprawdę źle! nierówno się nakłada i masakrycznie smuży, trzeba się naprawdę starać żeby po dwóch warstwach było ok. dziwna jest konsystencja, niby nie jest bardzo gęsty ale jakiś glutowaty i ma do pędzelek
mam też trendsettera i też nie cierpię tego lakieru właśnie dlatego jak się nim beznadziejnie maluje
ja się już nie skuszę na żaden MD
Dzięki Dziewczyny
Ja też mam Replay i jestem z niego całkiem zadowolona, a z tym Makes me weak będę uważać żeby mnie nie skusił może zamiast niego kupię sobie właśnie modern romance - wydaje mi się że to jest odpowiednik.
A może np. w pastelach Bell jest coś podobnego?
Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, od jakiegoś czasu podczytuję was regularnie, wiele mi pomogłyście w omijaniu bubli kosmetycznych Essence ma właściwie dobre kosmetyki w swojej ofercie Jestem teraz w Wiedniu mam dostęp do tych najnowszych limitowanych edycji, sama się już obkupiłam więc jak macie jakieś życzenia to chętnie mogę i wam w jakiś sposób pomóc w sensie mogę zrobić małe zamówienie a rozliczymy się już na miejscu, (w przyszłym tyg. będę w Polsce) Głównie moja propozycja niestety dotyczy raczej dziewczyn z krk. Chociaż jeśli którejś z was bardzo zależy to mogłabym wysłać pocztą
Kochana, ja byłabym chętna (jestem w Lublina i mamy tu tylko Natury w których aktualnie jest Blossoms), tylko powiedz, do jakich limitek masz aktualnie dostęp?
Stary 2011-05-26, 10:36   #3894
babcia_miecia
Zadomowienie

Cytat:

A jest może limitowanka Sun Club Bondi Beach? I jak kształtują się ceny w porównaniu z PL?
babcia_miecia jest offline  
Stary 2011-05-26, 10:46   #3895
lilly_rose
Raczkowanie

Dziewczyny, wiecie jak sytuacja w Toruniu?
lilly_rose jest offline  
Stary 2011-05-26, 10:48   #3896
Hedvigis
Zakorzenienie

Byłam w naturze i z braku laku kupiłam jedwabisty róż w odcieniu 30 Dorwałam ostatni w tym odcieniu i jestem z niego bardzo zadowolona Daje delikatny efekt po dwóch muśnieciach skośnym pędzlem Lakierów praktycznie zero- może te najbardziej typowe róże i czerwienie... Czemu oni nie mają żadnych dostaw ostatnio?

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline  
Stary 2011-05-26, 10:59   #3897
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Może Pierre Renee #210 będzie dobrym zamiennikiem?
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Może jeszcze będzie druga szafa Szkoda, że nie ma np. Vipery, Hean, Eveline i innych polskich marek.
Vipera to sie ostatnio taka trochę jak Inglot zrobiła maja bardzo fajny asortyment na wysepkach
Cytat:
Hm, zastanawiam się, czy nie skorzystać z Twojej oferty
Przy okazji znalazłam kilka swatchy holograficznej limitki, może to komuś pomoże w podjęciu decyzji, a ja tymczasem jeszcze się pozastanawiam ...

http://cenacyanus.blogspot.com/2011/...com-erste.html

http://beautyjagd.wordpress.com/2011...rafics-com-le/

Ceny holo: http://3.bp.blogspot.com/-hmKnpdyLXX...0/CIMG6880.JPG

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-05-26, 11:06   #3898
aniuska_90
Raczkowanie

Cytat:
pudry?
Essence, Sun Club, Highlighter Powder ten ten ! czy jest?
Stary 2011-05-26, 11:19   #3899
201605090956
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może Pierre Renee #210 będzie dobrym zamiennikiem?

Vipera to sie ostatnio taka trochę jak Inglot zrobiła maja bardzo fajny asortyment na wysepkach

Hm, zastanawiam się, czy nie skorzystać z Twojej oferty
Przy okazji znalazłam kilka swatchy holograficznej limitki, może to komuś pomoże w podjęciu decyzji, a ja tymczasem jeszcze się pozastanawiam ...

http://cenacyanus.blogspot.com/2011/...com-erste.html

http://beautyjagd.wordpress.com/2011...rafics-com-le/

Ceny holo: http://3.bp.blogspot.com/-hmKnpdyLXX...0/CIMG6880.JPG
Beżowy holo - co ciekawe tylko on mi się podoba
201605090956 jest offline  
Stary 2011-05-26, 11:34   #3900
whiskey
Zadomowienie

mi się z holo nic nie podoba (na szczęście )

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości