Essence cz. IX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-04, 22:41   #4471
coco_kiciusia
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. IX

Ojojoj, jaki dłuuuugi post
Fajny makijaż, a co do mazaka to stwierdzam że nawet jasny byłby dla mnie za ciemny.
Fajne masz coś na pazurach zgaduję że to hello holo, tylko z czym?
Stary 2011-06-05, 00:20   #4472
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ojojoj, jaki dłuuuugi post
Fajny makijaż, a co do mazaka to stwierdzam że nawet jasny byłby dla mnie za ciemny.
Fajne masz coś na pazurach zgaduję że to hello holo, tylko z czym?
Dobrze zgadujesz To jest hello holo, które kocham strasznie, a jako baza lakier z limitki E, YR, 01 Cut off the beige.
Długi, bo jak juz mam chwilę to wszystko opiszę :P
Ciesze się, że makijaz się podoba i dodam jeszcze jedno : wielu facetom też się podoba

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-06-05 o 00:26
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-05, 01:41   #4473
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Teraz dodam ze kocham jasnego pisaka z YR. Ta mocno jak ciemny, ale w inny sposób
ja też się w nim zakochałam

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2011-06-05, 08:47   #4474
milk
Rozeznanie

łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
milk jest offline  
Stary 2011-06-05, 09:02   #4475
plus que parfaite
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja bylam wczoraj w Poznaniu u Pestce - byly tylko mgielki i paletki (do tego z paletek pokradzione kredki i aplikatory) a ja koniecznie chciałam lakier, ten bezowy do tego praktycznie wszystko wyczyszczone, chcialam rozswietlacz z sun clubu - pustki, lakier morelowy - pustki
czy ktos wie kiedy maja dostawy w Pestce?
[COLOR="Silver"]
ja byłam w Pestce już parę dni temu, ale jedyne co chciałam z YR to był właśnie ten beżowy lakier, którego już nie było... ogólnie stand był praktycznie pełen, brakowało tylko właśnie beżowego lakieru i jaśniejszego pisaka, więc postałam, popatrzyłam i sobie poszłam

I parę ciuszków z sieciówek XS-M http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:47   #4476
tuRmaNIA
Zadomowienie

Witam w tej części wątku (który zresztą niedługo się skończy) Dawno się nie udzielałam z braku czasu, ale ciągle Was śledzę intensywnie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
Your Rock ma pojawić się 6 czerwca, czyli jutro, w Naturach. Gdzieniegdzie wystawili wcześniej (np. Zgierz i chyba Kanzas).
W Douglasie ma być Bondi Beach, ale nikt nie wie kiedy dokładnie (miało być pod koniec maja).

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:50   #4477
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Teoretycznie wszystkie N powinny wyłożyć 6 czerwca, ale te które są na obrzeżach i nie mają ciągłej kontroli, jak Zgierz i KNZ wyłożyły od razu po dostaniu.
actriz : dostała, bo wyprosiła na Plantowej.
U nas ( w Łodzi) nie było akcji chowania, ale w innych miastach tak ( z tego co pisały dziewczyny)

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
ja też się w nim zakochałam
Łodzianki tak mają Kochamy nasze mazaczki

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:14   #4478
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Teoretycznie wszystkie N powinny wyłożyć 6 czerwca, ale te które są na obrzeżach i nie mają ciągłej kontroli, jak Zgierz i KNZ wyłożyły od razu po dostaniu.
actriz : dostała, bo wyprosiła na Plantowej.
U nas ( w Łodzi) nie było akcji chowania, ale w innych miastach tak ( z tego co pisały dziewczyny)
[COLOR="Silver"]
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
Byłam tam we wtorek, pani Naturzanka do mnie podeszła z chęcią pomocy to się zapytałam o YR. Powiedziała, że mają na zapleczu, poszła zapytać się kierowniczki, po czym wróciła z informacją, ze wystawią za 2 godziny... Pojawiłam tam się znowu po upływie tego czasu i oczywiście nic nie było... Ta sama pani do mnie podeszła, z tekstem, że jednak przyszłam, ale oni nie mogą wystawić teraz standu, bo dostali odgórne rozporządzenie, że dopiero 6 czerwca... Jednak zapytała się mnie czy mi na czymś szczególnie zależy, ja na to, że na bazie pod cienie i mi przyniosła

Też mam bloga

tuRmaNIA jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:40   #4479
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Łodzianki tak mają Kochamy nasze mazaczki

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
Byłam tam we wtorek, pani Naturzanka do mnie podeszła z chęcią pomocy to się zapytałam o YR. Powiedziała, że mają na zapleczu, poszła zapytać się kierowniczki, po czym wróciła z informacją, ze wystawią za 2 godziny... Pojawiłam tam się znowu po upływie tego czasu i oczywiście nic nie było... Ta sama pani do mnie podeszła, z tekstem, że jednak przyszłam, ale oni nie mogą wystawić teraz standu, bo dostali odgórne rozporządzenie, że dopiero 6 czerwca... Jednak zapytała się mnie czy mi na czymś szczególnie zależy, ja na to, że na bazie pod cienie i mi przyniosła
że też o wszystko się trzeba prosić no

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:47   #4480
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
w gdańsku w naturze w CF pojawiło się w poniedziałek, a potem schowali pewnie jutro wystawią, to co zostało ...
Stary 2011-06-05, 12:06   #4481
dominisia91l
Przyczajenie

Bylam wczoraj w GŁ w Łodzi i W naturze Panie dolożyły nowości wszystkie eyelinery w żelu oprócz czarnego były i zdaje mi sie ze te nowe lakiery z brokatem nic poza tym nie zauwazyłam a w D również eyelinery wyłożone na stoisku Essence ale włożone w jakieś luki po kosmetykach, widziałam nowe cienie holograficzne lakiery jakieś pojedyńcze
dominisia91l jest offline  
Stary 2011-06-05, 12:17   #4482
tuRmaNIA
Zadomowienie

Ja do tej pory w Douglasie w GŁ z nowości widzałam tylko melonowy błyszczyk do ust
Myślałam, że wraz z nowościami, wstawią tam normalną szafę Essence, ale chyba na to się nie zanosi

W poniedziałek kupiłam po długim zastanawianiu się holograficzny cień do powiek 42 mystic purple i skusiłam się na ten nowy mozaikowy puder w kwiatuszki, bo był ostatni (albo jeden jedyny, w drugiej szafie leżał sobie)

Korciły mnie błyszczyki SWM jak były w promocji, ale odpuściłam sobie, ponieważ jakoś błystki Essence mi nie służą.

Też mam bloga

tuRmaNIA jest offline  
Stary 2011-06-05, 18:16   #4483
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
ciesze się, że zdobyłaś to co chciałaś

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość

że też o wszystko się trzeba prosić no
Wiesz ja babki z N rozumiem. Dostały nakaz i muszą się go trzymać. szczególnie w dużych miastach, bo tam mają inspekcje. Jakby stand był wystawiony przy nalocie, to by mogły dostać naganę

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Ja do tej pory w Douglasie w GŁ z nowości widzałam tylko melonowy błyszczyk do ust
Myślałam, że wraz z nowościami, wstawią tam normalną szafę Essence, ale chyba na to się nie zanosi

W poniedziałek kupiłam po długim zastanawianiu się holograficzny cień do powiek 42 mystic purple i skusiłam się na ten nowy mozaikowy puder w kwiatuszki, bo był ostatni (albo jeden jedyny, w drugiej szafie leżał sobie)

Korciły mnie błyszczyki SWM jak były w promocji, ale odpuściłam sobie, ponieważ jakoś błystki Essence mi nie służą.
I jak puder, bo nad nim dumam ?

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-05, 18:30   #4484
lemka
Zakorzenienie

Czy któraś z Was skusiła się może na lakier You are the one? Czy on bardziej wpada w pomarańcz i czerwień czy może róż?
Stary 2011-06-05, 18:47   #4485
boguska
Raczkowanie

Ja nie mam, ale znalazłam swatche
http://www.confessionsofabeautyholic...-one-mani.html
http://www.flickr.com/photos/thempre...rs/5438802080/
http://3.bp.blogspot.com/_rhsFMGBTm8...28lut%2529.JPG

Wygląda na koral
boguska jest offline  
Stary 2011-06-05, 19:09   #4486
zoila
Klientka w krawacie

W Naturze w Ferio pustki, resztki Blossoms. Szkoda, chciałam przygarnąć jakiś lakier z You Rock

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2011-06-05, 19:18   #4487
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Naturze w Ferio pustki, resztki Blossoms. Szkoda, chciałam przygarnąć jakiś lakier z You Rock
W Magnolii jest You Rock. dzisiaj wrzucę swatche lakierów, ale od razu mówię, że te dwa jasne (miętowy i niebieski) nie przypadły mi do gustu. Nie kryją za dobrze przy 2 warstwach.
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-06-05, 19:19   #4488
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
W Magnolii jest You Rock. dzisiaj wrzucę swatche lakierów, ale od razu mówię, że te dwa jasne (miętowy i niebieski) nie przypadły mi do gustu. Nie kryją za dobrze przy 2 warstwach.
Kurczę, a to właśnie je brałam pod uwagę.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2011-06-05, 19:45   #4489
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

W Marino YR już jest od kilku dni,jednak skusiłam się na dwa produkty-lakier ,,paradoxal'' i jaśniejszy pisak do ust.Lakiery znikały bardzo szybko,a pisak wzięłam ostatni.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-06-05, 19:50   #4490
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Kupiłam ostatnio lakier do frencha z nowości - French Nude 05 Simply Nude... Żałuję, że nie zapytałam się wcześniej tu na forum, czy warto... Strasznie rzadki ten lakier! I przez to strasznie smuży, nakładanie go to męka :/ 1 warstwy w ogóle nie widać, 2 warstwy jako tako, ale te smugi Czy któraś z Was ma może wybielacz do paznokci Pro White Rose, który to ma się nadawać do frencha? Cyt. ze str Essence:
Cytat:
idealny do stworzenia perfekcyjnego manikiuru francuskiego w tonacji różowej
Moje pytanie brzmi, jaki to daje efekt i jak się nakłada? tzn. czy lakier jest rzadki i smuży? Czy faktycznie daje różowe zabarwienie? Bo drugiego takiego wodniaka jak French Nude nie zniese...

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mi tez wpadł kiedyś w oko ten dwustronny pędzelek liner/kulka... I nie wiem, czemu go nie kupiłam Przecież cena malutka, a pędzelek wyglądał naprawdę milutko, i do tego profesjonalnie...
Teraz go na pewno kupię, bo się potwierdziło, że warto i instynkt mnie nie zawiódł
Jakiś tydzień temu stałam się szczęśliwą posiadaczką tego dwustronnego pędzelka Jest cudny

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że oba to syntetyki. W końcu za 4,90 nie ma się co spodziewać czegoś naturalnego
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Mysle ze za te 5 pln warto ten dwustronny z H&M kupic Ja mam dwa i potem musialam biegac i kupic mojej mamie i przyjaciolce bo sie zachwycaly Jest po prostu inny ale warto go miec
Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł A może ktoś przekleił nalepkę z ceną Cała w skowronkach przyleciałam z nim do chałupy, szczęśliwa, że udało mi się go dostać (w H&M przy rotundzie, jakby ktoś potrzebował), bo w pierwszym h&m-ie, do którego zajrzałam w ogóle ich nie było (czyli na Nowym Świecie), a tu mi z ceną takie przekręty zrobili... I stąd moje pytanie, czy one teraz tak podrożały czy co...

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-05, 20:05   #4491
wnika
Zadomowienie

Cytat:
Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł A może ktoś przekleił nalepkę z ceną Cała w skowronkach przyleciałam z nim do chałupy, szczęśliwa, że udało mi się go dostać (w H&M przy rotundzie, jakby ktoś potrzebował), bo w pierwszym h&m-ie, do którego zajrzałam w ogóle ich nie było (czyli na Nowym Świecie), a tu mi z ceną takie przekręty zrobili... I stąd moje pytanie, czy one teraz tak podrożały czy co...
podrożały ostatnio specjalnie poszłam po ten pędzelek do h&m ale jak zobaczyłam, że są już po 9,9zł, to sobie chwilowo odpuściłam

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline  
Stary 2011-06-05, 20:07   #4492
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
[COLOR=Silver]Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł

ja kupiłam ten dwustronny i ten do blendowania (boski ) i zapłaciłam jakieś 15-14,90 zł, więc albo były po 7 albo jeden za 9, drugi za 5

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-06-05, 20:29   #4493
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
ciesze się, że zdobyłaś to co chciałaś
I jak puder, bo nad nim dumam ?
A dzięki Wahałam się przez chwilę czy nie poprosić jej również o jaśniejszy flamaster, ale tego nie zrobiłam i przez Was troszkę żałuję

A pudru jeszcze nie zdążyłam przetestować, bo byłam chora. Jedynie co mogę powiedzieć to, że ma drobinki i pachnie kokosem

Też mam bloga

tuRmaNIA jest offline  
Stary 2011-06-05, 20:45   #4494
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
podrożały ostatnio specjalnie poszłam po ten pędzelek do h&m ale jak zobaczyłam, że są już po 9,9zł, to sobie chwilowo odpuściłam
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

ja kupiłam ten dwustronny i ten do blendowania (boski ) i zapłaciłam jakieś 15-14,90 zł, więc albo były po 7 albo jeden za 9, drugi za 5
To by się zgadzało w takim razie... Dwustronny za 9,90, a ten pojedynczy do cieni - 4,90. Wychodzi ok. 15 zł Muszę jeszcze zaopatrzyć się w ten do cieni...

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:02   #4495
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka

Cytat:

Wygląda na to, że podrożaly. Ja kupowałam trzy razy, ostatnio z dwa miesiące temu i zawsze płaciłam 4,90 (

Udało mi się dorwać żółty lakier z Blossoms

Więcej zdjęć na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yellow2.jpg (18,4 KB, 29 załadowań)
Dunka jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:02   #4496
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten miętowy W ogole myslalam ze te buteleczki beda jakies wieksze :P
Dunka jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:16   #4497
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Ja kupiłam ten miętowy W ogole myslalam ze te buteleczki beda jakies wieksze :P
no malutkie jakieś takie
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:39   #4498
emememsik
po prostu Em :)

Niby małe, ale mają taką samą pojemność jak te np. z Blossoms.
Stary 2011-06-05, 21:41   #4499
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niby małe, ale mają taką samą pojemność jak te np. z Blossoms.
Nie wiem jak to tam upchnęli
Dunka jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:43   #4500
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Wygląda na to, że podrożaly. Ja kupowałam trzy razy, ostatnio z dwa miesiące temu i zawsze płaciłam 4,90 (

Udało mi się dorwać żółty lakier z Blossoms
Więcej zdjęć na blogu
Oooo.... jaki uroczy! I shimmerek nawet widać

Inkarnatka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości