Essence cz. IX - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-27, 15:25   #991
plus que parfaite
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. IX

nie lubię Was: jeszcze parę miesięcy temu nie wiedziałam w ogóle o istnieniu takiej firmy jak Essence a teraz jak już napaliłam się na puder to wszystkie mi wykupiłyście :P sytuacja z Pestki z godz. 15: z limitki jest wszystko oprócz pudru, pani powiedziała, że jak go wykładały koło 12 to w ciągu 15 minut wszystkie zostały wykupione :P a ja jak na złość byłam tam koło 10 a potem dopiero o 15 bo nie dałam rady inaczej się wyrwać z pracy :/ póki co mam jaśniejszy błyszczyk i lakiery: niezapominajkowy i liliowy, wyglądają obiecująco

I parę ciuszków z sieciówek XS-M http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline  
Stary 2011-04-27, 15:28   #992
eruannalle24
Raczkowanie

Gdańsk- w Alfie Centrum w Douglasie jest zapełniona druga szafa ;D pędzelki, linery, pełno lakierów...
eruannalle24 jest offline  
Stary 2011-04-27, 15:43   #993
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, ale spieszę donieść, że w Olsztynie w Polonii jest nietknięte Blossoms (było o 13.30) Ja nie tknęłam też, bo nic mi się nie podobało. Nie widziałam ani razu pędzli do linera, linerów, a także nie mogę znaleźć korektora tego z gąbeczką, podobno jest w drugiej szafie, u nas nie ma, nie wiem o co chodzi
Chyba ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...ra-wersja.html
Jest w drugiej szafie. Na samym dole po lewo

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja dopiero jutro badz piatek zrobie zakupy E. jesli jeszcze cos zostanie heh
a dobra jest ta pinceta?
To masz farta, bo w piątek dokładają produkty w GŁ

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
To tyknij je i poka pigmentację Mam kupę cieni, a do essencowych jakoś nie mam zaufania, no ale może to jakie cudo jest
To tyknij je Leże i kwiczę

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Chodziło mi oczywiście o POD Twinsami, a nad linerami (o 3 w nocy jakieś mam zaćmienia ) Ale chyba się domyśliłaś . To ja nie wiem co to będzie. No i gdzie np krem My skin? Miałam go, nie zachwycił, ale wiem, że ma dobre recenzje na KWC. Wycofali to wszystko?

Znalazłam post majeczka: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=690 pisała, że widziała lakiery SYF.
@Majeczku gdzie one u Ciebie stały?
Mejaczek Ogłasza, ze nie wie gdzie ejst ich pierwotne miejsce, ale mi mignęły przeplecione z MD na samej górze po lewo w drugiej szafie. Powiem szczerze, ze nawet nie wiem czy tam gdzie mówisz jest ich miejsce. Kurcze wiem, ze coś tam było u nas wypakowane, ale nie pamiętam co. U nas pusto było tylko w naklejkach. Przynajmniej jak ja byłam

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez liz95 Pokaż wiadomość
Mogę z tobą ?
Pierdo.... studia, zostanę ninja

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nie jesteś dziwna, mam tak samo
Uffff.... Kurcze, a myślałam ze tylko ja tak mam. Najdziwniejsze jest to, ze mam tyle tego i dużo dziewczyn by chciało mieć to co ja mam, a ja ciągle nienasycona

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:01   #994
adzia2223
Zadomowienie

Ktoś pytał o czerwony błyszczyk, jeśli chodzi o Kiss kiss kiss, to go mam Kolor na ustach jest jaśniejszy niż w opakowaniu ale dla mnie to akurat dobrze, nie lubię mocno czerwonych ust. Chociaż wygląda na taką krwistą czerwień to na ustach bardziej wpada w malinę Ładnie równomiernie kryje, długo się utrzymuje na ustach (jak na błyszczyk) i nawilża

Nie, żebym kusiła czy coś
adzia2223 jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:07   #995
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
To tyknij je i poka pigmentację Mam kupę cieni, a do essencowych jakoś nie mam zaufania, no ale może to jakie cudo jest
http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ssoms-etc.html 8) Przypuszczam, że wszystkie mają podobną pigmentację
dillingerine jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:08   #996
Fufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
nie lubię Was: jeszcze parę miesięcy temu nie wiedziałam w ogóle o istnieniu takiej firmy jak Essence a teraz jak już napaliłam się na puder to wszystkie mi wykupiłyście :P sytuacja z Pestki z godz. 15: z limitki jest wszystko oprócz pudru, pani powiedziała, że jak go wykładały koło 12 to w ciągu 15 minut wszystkie zostały wykupione :P a ja jak na złość byłam tam koło 10 a potem dopiero o 15 bo nie dałam rady inaczej się wyrwać z pracy :/ póki co mam jaśniejszy błyszczyk i lakiery: niezapominajkowy i liliowy, wyglądają obiecująco
Byłam w pestce właśnie ok. 12.30 i pierwsze co to biegiem do szafy, złapałam puder, dopiero potem spokojnie wróciłam po koszyk i oglądałam resztę produktów wzięłam jeszcze niebieski i fioletowy lakier, wieczorem sprawdzę, jak wyglądają i faktycznie wszystkie kolory miały w buteleczkach smugi, ale wystarczy wstrząsnąć i wszystko jest ok.

Rozmawiałam z panią ekspedientką, bardzo miłą, właśnie o tym, że wszystko z "esens" po prostu znika, dodała także, ze na zapleczu mają dużo nowych produktów, będą po południu zmieniać/dodawać nową szafę i żeby zajrzeć jutro. W sumie to nie do końca zrozumiałam o co jej chodzi, ale jak ktoś ma jutro czas i chęć, to może tam zajrzeć.

W Plazie jest dużo nowych produktów m.in. korektory, pękacze, balsamy do ust i ten puder z SC.

Jestem zadowolona i cieszę się, że ten nerwowy okres już się skończył
Fufka jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:09   #997
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
wygląda na srednio czerwony... zresztą wiele zalezy od koloru ust i dlatego powinny byc testery...
On na żadnych ustach nie jest czerwony, chyba że ktoś ma z natury bardzo ciemne, wpadające w czerwień, bo tak - na pospolitych jasnoróżowych - jest po prostu ciemnoróżowy
Stary 2011-04-27, 16:10   #998
NaKrawedzi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
On na żadnych ustach nie jest czerwony, chyba że ktoś ma z natury bardzo ciemne, wpadające w czerwień, bo tak - na pospolitych jasnoróżowych - jest po prostu ciemnoróżowy
czyli nie chcę błyszczyka, bo nie cierpię ciemnoróżowych błyszczyków

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:16   #999
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
czyli nie chcę błyszczyka, bo nie cierpię ciemnoróżowych błyszczyków
Kolor jest sam z siebie całkiem ładny, nie taki jak na przykład Rock On albo True Love z XXXL Shine, bo to koszmarki
Stary 2011-04-27, 16:19   #1000
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja dopiero jutro badz piatek zrobie zakupy E. jesli jeszcze cos zostanie heh
a dobra jest ta pinceta?
Ja sobie ją chwalę, jest dokładna przede wszystkim i łatwo się nią włoski wyrywa, no i sam design też na plus
Stary 2011-04-27, 16:22   #1001
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

ja właśnie przybyłam z natury szybciej nie mogłam bo szkoła

zastałam nietkniętą limitke oprócz jednego roświetlacza szybko capnęłam jeden nad lakierkami się długo zastanwiałam ale stwierdziłam że jest ich tak dużo [ nie wykupią przecież wszystkich xD ] zastanowię się spokojnie w domku z fotkami Co do perfum wypsikałam się calutka testerkiem i mówie wam wykapany heat beyonce tyle że ten może być na dzień wiem co mówię bo mama ma taki :P A nie zdziwiliście się napis perfumy w kwiatku czy coś w tym rodzaju ?

Czy wy także zauważyliście , że roświetlacz ma taką powłokę drobinek a jak już po używa się 2 3 razy hmm to tak jakby ta otoczka znika ale nie do końca bo na początku aż bije od niego te drobiny a potem już nie

jak zwykle essence sie nie popisało i opakowanie się porusza

polubiłam najnowszy tusz z essence ten do smokey normanie tak wydłuża że szok żaden mi jeszcze tak nie robił a jak pogrubił o wiele lepiej niż różowy MA tyle że zostawia z 3 grudki xDD

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

musze uzbierać kasiore i kupić te perfumy

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-04-27 o 16:20
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:24   #1002
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Lecę, LECĘ! Oj, chyba w Gołdapi tak łapczywie się nie rzucają na limitki, nie? Haha - oby.
i co, kupiłaś coś??
były może pędzelki do smoka i jakieś nowości?? bo nie wiem czy jutro iść...
Stary 2011-04-27, 16:24   #1003
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
Co do perfum wypsikałam się calutka testerkiem i mówie wam wykapany heat beyonce tyle że ten może być na dzień wiem co mówię bo mama ma taki :PD
W życiu Mariana! Nie wiem, skąd się te porównania biorą, ale Heat to moje jedyne perfumy (nigdy nie miałam parcia na zapachy ) i te z limitki NIJAK się nie mają do tych słodko-ciężkich od Bey
Stary 2011-04-27, 16:28   #1004
karolajjnn
Wtajemniczenie

dziewczyny te które pragną z limitki puder
na all została wystawiona aukcja z 3 pudrami na sztuki
cena 15 zł więc nie ma 25 xD

zdziwiło mnie również że szafeczka była dopasowana do kosmetyków i niemiały luki na róże i pierścionki .. jakby to było zamierzone ..

28.05 - 90,9

Czas edycji: 2011-04-27 o 16:30
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:29   #1005
blue_mysecka
Zakorzenienie

gdyby ktoś chciał zobaczyć ten miętowy cien z Blossoms to zrobiłam takie foteczki
ciemniejszy kolor jest w zasadzie matowy, jasniejszy błyszczy sie na jakiś taki jakby zielonkawo-zółty czy złotawy.... w kazdym razie ładne kolorki, pigmentacja taka w miarę ok się wydaje, muszę je wyprobować w makijazu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00139.jpg (27,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00140.jpg (17,3 KB, 65 załadowań)
Stary 2011-04-27, 16:30   #1006
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
ja właśnie przybyłam z natury szybciej nie mogłam bo szkoła

zastałam nietkniętą limitke oprócz jednego roświetlacza szybko capnęłam jeden nad lakierkami się długo zastanwiałam ale stwierdziłam że jest ich tak dużo [ nie wykupią przecież wszystkich xD ] zastanowię się spokojnie w domku z fotkami Co do perfum wypsikałam się calutka testerkiem i mówie wam wykapany heat beyonce tyle że ten może być na dzień wiem co mówię bo mama ma taki :P A nie zdziwiliście się napis perfumy w kwiatku czy coś w tym rodzaju ?

Czy wy także zauważyliście , że roświetlacz ma taką powłokę drobinek a jak już po używa się 2 3 razy hmm to tak jakby ta otoczka znika ale nie do końca bo na początku aż bije od niego te drobiny a potem już nie

jak zwykle essence sie nie popisało i opakowanie się porusza

polubiłam najnowszy tusz z essence ten do smokey normanie tak wydłuża że szok żaden mi jeszcze tak nie robił a jak pogrubił o wiele lepiej niż różowy MA tyle że zostawia z 3 grudki xDD

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

musze uzbierać kasiore i kupić te perfumy
Wiesz co. Dopiero teraz zauważyłam że puder blosssoms ma 4 kolory kwiatków. Uzywałam juz go duzo i tylko dwa kolory mają drobinki, bo starciu wierzchniej warstwy.
Jasny beż i ciemniejszy róż mają drobinki, reszta nie.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:33   #1007
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.

tak, zgadza się, u mnie było tak samo, smugi ciemniejszego koloru w buteleczce, jakby był nie wymieszany
Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
HALo HALO RZESZÓW!!!!

Mamy limitke!!
Mam co chciałam, czyli puder i lakiery: 04 i 05
Na standzie nie było już pudrów Pani wyciągała mi spod lady, także nie rezygnujcie tylko pytajcie ekspedientki!!
Pozatym było wszystko, jasny błyszczyk został tylko jeden.
Nie pamiętam jak z żółtymi lakierami...
Cienie prezentowały się baardzo kusząco, ale nie było testerów więc nie brałam w ciemno. Czy któraś z was je ma i mogłaby się podzielić swatchami??

Oprócz tego jest tez limitka z My secrets

ale Ci dobrze, jak byłam po 13:00 to już pudrów nie było, a na pytanie czy mają jeszcze może Pani uśmiechnęła się tylko i powiedziała że niestety już wszystkie się sprzedały Jestem bardzo niepocieszona bo ten puder miał być nie dla mnie, a dla jednej z wizażanek i niestety tylko lakiery udało mi się zdobyć

Ja bardzo chciałam z tej limitowanki tylko róż w sumie, a że go nie było to trudno. Przez jakiś czas miałam fazę na puder, ale stwierdziłam, że tyle tych rozświetlaczy już mam, a dla samego wyglądu nie będę kolejnego kupować, bo jeśli chodzi o rozświetlenie to jestem fanką mocniejszego, takiego moonlightowego a nie blossomowego (z tego co widziałam na swatchach to jest lekka poświata i tyle).

Wąchałam wodę i rzeczywiście strasznie ciężka i za grosz w niej tam wiosny nie ma.

Przy szafie spotkałam się z taką młodą ładną dziewczyną, która też brała lakiery i jeden błyszczyk i też z zaciekawieniem słuchała o pudrze, kiedy rozmawiałam z panią ekspedientką, a potem sama podeszła i zaczęła ze mną rozmawiać na temat limitki- ustaliłyśmy, że puder był rzeczywiście cudny jeśli chodzi o wygląd hehe Tak się teraz zastanawiam czy to nie jakaś wizażanka z naszego grona Miło było pogadać
czuprynka jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:34   #1008
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wiesz co. Dopiero teraz zauważyłam że puder blosssoms ma 4 kolory kwiatków. Uzywałam juz go duzo i tylko dwa kolory mają drobinki, bo starciu wierzchniej warstwy.
Jasny beż i ciemniejszy róż mają drobinki, reszta nie.
aaa no to wtedy tak

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:34   #1009
Hadassah
Zadomowienie

Byłam w GŁ!

Z Blossoms zostały perfumy, lakiery: jeden niebieski (miałam wziąć, ale był otworzony i upaprany), kilka zielonych, jaśniutkie błyszczyki.

Z nowości: wzięłam pędzelek do smoka, fioletowy eyeliner, pęsetę. Nie było czarnego eyelinera, pędzelków.

Ogólnie: jestem cholernie podekscytowana nauką robienia kresek, już mam nawet próbne na oczach: maluje się świetnie Szał na essence wraca, z tym że aktualnie wolę stałą ofertę niż limitowankę

Zauważyłyście że w N w GŁ pojawiły się kosmetyki Catrice? Może to zapowiedź szafy...
Hadassah jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:34   #1010
NaKrawedzi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Kolor jest sam z siebie całkiem ładny, nie taki jak na przykład Rock On albo True Love z XXXL Shine, bo to koszmarki
w kazdym razie nie w moim stylu, a ja szukam ładnej czerwieni

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:37   #1011
plus que parfaite
Wtajemniczenie

wszystkie tak chwalicie ten tusz MA Smokey, że aż się zastanawiam czy to może z moim jest coś nie tak, dla mnie jest po prostu beznadziejny i znika z moich rzęs w błyskawicznym tempie, w przeciwieństwie do różowego, który daje naprawdę ładny efekt... Poznanianki, wiecie może czy w Douglasach też jest szansa trafić na limitkę? wiem, że są nowości, ale akurat z nowości kupiłam to co mnie interesowało (pękacz, tusz smokey i pędzel) i w sumie oprócz pędzla już się tego pozbyłam bo jak dla mnie to niewypał

I parę ciuszków z sieciówek XS-M http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:39   #1012
h2o0
Zakorzenienie

Też byłam w rzeszowskiej naturze, ale nic nie kupiłam. Do tego panienka przy mnie otwierała po kolei wszystkie nowe błyszczyki, więc postanowiłam, że nie będę tam kupować... był jeszcze jeden pędzel do smokey, ale też go nie wzięłam.
h2o0 jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:40   #1013
karolajjnn
Wtajemniczenie

który lakierek wziąć z limitki ?

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:45   #1014
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
który lakierek wziąć z limitki ?
Forget-me-not- prześliczny jest
zuz123 jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:50   #1015
dobra_wróżka
BAN stały

witam
Ja natknęłam się dziś na calutką kolekcję, wzięłam dwa pudry, więc jeśli któraś z Was chce, bo mi dwa nie są potrzebne

Edytowane przez dobra_wróżka
Czas edycji: 2011-04-27 o 16:55
dobra_wróżka jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:50   #1016
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Forget-me-not- prześliczny jest
zastanawiałam się nad nim ale za bardzo mi przeszkadzał te błyski w butelce ale z tego co widze na fotach ich nie widać a autorki bloga pisały że prawie nie widać go

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:50   #1017
czuprynka
Zakorzenienie

Aha zapomniałam powiedzieć, że w celu pocieszenia sie po nieodżałowanym pudrze dla znajomej wzięłam dla siebie SWM candy bar i honey bee i oszalałam na ich punkcie! Candy bar to jest cudo wprost! Ślicznie kryje usta, są takie pełne i przepięknie łączy się z coralize me jako podkładem pod błystek.
Honey to taki nudziak z połyskiem, moim zdaniem dużo bardziej widoczny niż in to the nude (macałam testery i porównywałam). Pięknie prezentuje sie na ustach a razem ze smoczkiem na oku po prostu :ślina:
Zrobiłam też kolejne podejście do all about, ale znowu nie czułam się przekonana i jej nie wzięłam.
czuprynka jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:55   #1018
ewwwa
Zakorzenienie

Odwiedziłam dziś Douglasa na Floriańskiej (Kraków)-szafy pełne
Skusiłam się na pędzelki do smokey i eyelinera

Potem odwiedziłam G. Kazimierz- szafy pełne, limitka prawie kompletna-brakuje tylko pudru Tyle wyczekałam się na Blossom a jak przyszło co do czego to nic nie kupiłam Pewnie tez dlatego że w Polsce nie było ani różu ani pierścionka
Porwałam się za to na 16h korektor pod oczy

No i oczywiście byłam świadkiem kiedy "klientka" otwierała wszystkie lakiery po kolei a obok stała ekspedientka i nie zwróciła jej uwagi
Stary 2011-04-27, 16:55   #1019
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
zastanawiałam się nad nim ale za bardzo mi przeszkadzał te błyski w butelce ale z tego co widze na fotach ich nie widać a autorki bloga pisały że prawie nie widać go
<rzuca okiem na paznokcie u stóp> Fakt, ten shimmer czy coś jest prawie niewidoczny
zuz123 jest offline  
Stary 2011-04-27, 16:55   #1020
karolajjnn
Wtajemniczenie

ja chyba poleca do natury jeszcze raz bo mam ochotę na lakierek Glisten Up ale dziewczyny piszą że zostaje on wycofywany więc nie wiadomo czy będzie albo kupię ten niezapominajkowy :Pbo tylko ten raczej mi pasuje xD

28.05 - 90,9

Czas edycji: 2011-04-27 o 16:57
karolajjnn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości