Essence cz. IX - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-02, 07:42   #1981
Cucuma
Rozeznanie

Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ale Fin, czyż nie lepiej mieć i duraline i kremowy linerek? No sama powiedz co równa się z tą przyjemnością, kiedy zatapiasz pędzelek w linerze, a potem prowadzisz śliczną, cudnie wygięta linię, która Twojemu oku nadaje taki kształt, że facetom miękną nogi i hm... (powiedziałabym coś jeszcze,ale wylecę za to z forum hehe). Ja np. jestem maniaczką wszelkich linerów i innych różności które uczestniczą w tworzeniu kreski, samo jej rysowanie to jak celebracja mszy

uffff...ten Twój opis mi też zmiękczył nogi....... podpisuję się obiema ręcyma! można robić smoki, cienie, kombinacje ale kreska jest ponadczasowa i zawsze elegancka...klasyka i klasa
Cucuma jest offline  
Stary 2011-05-02, 08:35   #1982
Badzynka
Rozeznanie

Boziu, ale miałam dziś sen. Śniło mi się, że weszłam do natury, a tam aż szafa trzeszczała od nowości, które było przecenione o 50%, a na dodatek było 5 różnych limitek

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Ale Fin, czyż nie lepiej mieć i duraline i kremowy linerek? No sama powiedz co równa się z tą przyjemnością, kiedy zatapiasz pędzelek w linerze, a potem prowadzisz śliczną, cudnie wygięta linię, która Twojemu oku nadaje taki kształt, że facetom miękną nogi i hm... (powiedziałabym coś jeszcze,ale wylecę za to z forum hehe). Ja np. jestem maniaczką wszelkich linerów i innych różności które uczestniczą w tworzeniu kreski, samo jej rysowanie to jak celebracja mszy

haha uwielbiam Cię za to!

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline  
Stary 2011-05-02, 09:27   #1983
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Znam ten ból... ja studiuję technologię chemiczną, i mimo, że jestem na politechnice i inżynierów podobno brakuje, to mam wrażenie, że z pracą będzie kiepsko ...
na szczeście myślę już o tym teraz, i od roku ucze się też w technikum kosmetycznym, bo dla kosmetyczki praca się znajdzie
Ja też jestem mgr inż i nic mi to nie dało Ostatnio w ramach przekwalifikowywania poszłam do szkoły wizażu i stylizacji, chociaż znowu zaczynam się martwić czy po tym znajdę pracę

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Łatwo nie jest,ale 10 miesięcy szukania to bardzo długo.Jesteś z małej miejscowości?
Moja koleżanka po tym samym kierunku wyjechała do Holandii i jest bardzo zadowolona,pracuje w jakimś wielkim gospodarstwie.Dobrze zarabia.

Tak ale niedaleko Krakowa. Jak już pisałam wyjazd za granicę nie wchodzi w grę a przeprowadzka też by nie dała rady bo TŻ nie zarabia tyle żebyśmy się mogli sami utrzymać. Poza tym musiałby się zwolnić i szukać od nowa więc wyszłoby na to samo co jest teraz Błędne koło ale liczę, że jak skończę szkołę to będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tu tylko przejazdem ale miałam okazję macać sobie You Rock ! i chciałam wam zdać krótką relację:
- pojedynczych cieni nie ruszałam bo nie było jak (brak testerów)
- paleta cieni leżala już zmasakrowana przez jakieś niemki więc też pomacałam, cienie są malutkie i nieciekawe, przynajmniej dla mnie, wydaje mi się, że te jasne kolory to sama perła, paleta ma spore lusrterko i pacynkę z pędzelkiem a w bonusie czarną kredkę. Moim zdaniem za tę cenę - nie warto !
- Pomadki (a raczej pisaki) całkiem ładne kolorki ale jakoś mnie nie przyciągnęły
- spray odswieżający powąchałam i aż mnie odrzuciło, ja tam nie czułam żanego konkretnego zapachu tylko mocny, mocny alkohol
- na szczotke to nawet nie patrzyłam
- lakiery są malutkie ale mają ładne kolorki, wydaje mi się że w kilku widziałam delikatny shimmer ale żaden kolor nie jest chyba mocno perłowy czy z drobinami
- bazę pod cienie jak widać wzięłam. Jest beżowa, ma dużo drobinek złotych które zostawiaja złotą poświatę na skórze. Dzisiaj pierwszy raz ją wypróbowałam, nałozyłam na nią matowy cień i złote drobiny nie przebiły się. Jak malowałam się o 19 tak zmywając wszystko o 23 cienie były w stanie nienaruszonym ale to w końcu tylko 4 godzinki

Załapałam się też na prawie pełen stand Blossom (z resztą Boom Whoom też stało praktycznie nienaruszone). Zakupiłam więc płynny róż - bardzo fajny, nienachalny - mi się podoba I perfumki bo uwielbiam takie kwiatowe kompozycje, a i cena korzystniejsza niz w PL. Pierścionek z perfumami w kremie to na bardzo szczuplutkie paluszki, ja nie dałam rady włożyć.

A Ty szczęściaro. Możesz wrzucić swatche i pokazać nam bazę i makijaż na bazie?
Kobietko jak mogłaś kupić tylko jeden róż? Trzeba było wykupić wszystkie ze standu i przywieźć je spragnionym Wizażankom w PL
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-05-02, 11:29   #1984
PieceOfMoris
Raczkowanie

Witam w ten jakże piękny pochmurny dzień , http://beautybeforebreakfast.blogspo...lush-psst.html ta dobra kobieta postanowiła podzielić się jednym różykiem Blossoms nie wiem tylko czy jest to konkurs międzynarodowy, z pokrętnego tłumaczenia google wywnioskowałam, że tak, ale może jest tu ktoś, kto zna holenderski?
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-05-02 o 11:31
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2011-05-02, 11:48   #1985
antii
Zakorzenienie

Dziewczyny ,nie wiecie jak są czynne dzisiaj Natury ??
dzwonię, ale mają podane na stronie nieaktualne numery,albo ich nie odbierają

antii jest offline  
Stary 2011-05-02, 11:49   #1986
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
Normalnie napewno bo to sieć sklepów. Dziś wkońcu normalny dzień pracy (niestety
zagubiona_w_swoich_snach jest offline  
Stary 2011-05-02, 11:51   #1987
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Aktualne Jeśli chodzi o Łódź. Ja dzwonię zawsze pod te ze strony. One czasem nie odbierają. Trzeba dzwonić po 3 razy pod rząd.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-05-02, 11:53   #1988
Charmain
Zakorzenienie

Czynne, byłam, kupiłam, sprawdzone
Charmain jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:01   #1989
antii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Aktualne Jeśli chodzi o Łódź. Ja dzwonię zawsze pod te ze strony. One czasem nie odbierają. Trzeba dzwonić po 3 razy pod rząd.
na Plantowej mówi że nie ma takiego numeru
do GŁ ile bym nie dzwoniła to zawsze włącza się fax

mejaczku czy na Plantowej albo Rydzowej dostane
Nail Art Special Effect Topper - 02 Circus Confetti ?

antii jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:09   #1990
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
uffff...ten Twój opis mi też zmiękczył nogi....... podpisuję się obiema ręcyma! można robić smoki, cienie, kombinacje ale kreska jest ponadczasowa i zawsze elegancka...klasyka i klasa
dokładnie to chciałam napisać, tylko zwięzłość nie jest moją najmocniejszą stroną

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
haha uwielbiam Cię za to!

czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:11   #1991
patricia13
Wtajemniczenie

kobietki,

czy :

PUDER BLOSSOMS po kilku uzyciach nadal trzyma zapach, ktory byl na poczatku czy raczej go traci??
Stary 2011-05-02, 12:27   #1992
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
na Plantowej mówi że nie ma takiego numeru
do GŁ ile bym nie dzwoniła to zawsze włącza się fax

mejaczku czy na Plantowej albo Rydzowej dostane
Nail Art Special Effect Topper - 02 Circus Confetti ?
To do GŁ były dwa numery :P
Podam Ci numery pod jakie ja dzwonię :
Rydzowa : 883378302;
Plantowa : 883378348
Galerka : 883378356

Nie. Na Plantowej i Rydzowej nie dostaniesz ich, ponieważ tam jest tylko jedna szafa. Dostanie w N w Zgierzu

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
kobietki,

czy :

PUDER BLOSSOMS po kilku uzyciach nadal trzyma zapach, ktory byl na poczatku czy raczej go traci??
Trzyma

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:31   #1993
Cucuma
Rozeznanie

Cytat:
dokładnie to chciałam napisać, tylko zwięzłość nie jest moją najmocniejszą stroną

moja droga, operowanie piekną polszczyzną i słownymi girlandami to sztuka którą należy pielęgnować w czasach esemesów i pisania skrótami czy symbolami
Cucuma jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:33   #1994
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
kobietki,

czy :

mój dalej pachnie.
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-05-02, 12:47   #1995
kosmetoZakupocholiczka
Przyczajenie

Mam pytanie czy ma ktoś może róż z Essence silky touch blush w kolorze 30 secret it girl bardzo bym była wdzięczna za jakieś fotki tego różu bo w mojej naturze nie ma testerów a nie jestem skora do macania pełnowartościowych produktów jakieś relacje z ich używania też mile widziane

Moje zakupowe przygody - blog
kosmetoZakupocholiczka jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:04   #1996
herra
Raczkowanie

Mam pytanko, może będziecie wiedziały: co się stało z korektorem w kredce i paletką do brwi essence?? wycofali? bo szukam od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć
herra jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:06   #1997
Anesthesia
Wtajemniczenie

Gdzie w chwili obecnej bardziej opłaca się wybrać na łowy w Krakowie (nowości z 2 szafy) - Starowiślna czy Floriańska? (gdzie znajdę lepiej wyposażone szafy )

A paletkę od brwi widziałam niemal w każdej drogerii gdzie jest Essence w Krakowie i Krośnie, więc nie wydaje mi się, żeby wycofali.
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:10   #1998
herra
Raczkowanie

To ja mam chyba pecha albo na pomorze zachodnie one nie docierają. Będę więc szukała dalej
herra jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:17   #1999
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez herra Pokaż wiadomość
Mam pytanko, może będziecie wiedziały: co się stało z korektorem w kredce i paletką do brwi essence?? wycofali? bo szukam od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć
Paletke do brwi przenieśli do drugiej szafy. Nie wiem jak z korektorem

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:20   #2000
ajay
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Gdzie w chwili obecnej bardziej opłaca się wybrać na łowy w Krakowie (nowości z 2 szafy) - Starowiślna czy Floriańska? (gdzie znajdę lepiej wyposażone szafy )
Podbijam pytanie. i gdzie można znaleźć blossoms?
ajay jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:21   #2001
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Aha! Lublinianki na Ametystowej uzupełniają drugą szafę, na razie tylko pierwsza półka i połowa drugiej , no ale coś ruszyło (tutaj zdjęcie przykładowej drugiej szafy ). PODOBNO przyszło "dużo" i będą wypakowywać dalej, ale chyba nie liczę na poniedziałek Mam tylko nadzieję, że to nie będzie prędkość 1,5 półki na tydzień, bo nas wakacje zastaną

Aaaaa, jaka boska, wieeeelka szafa ;(
u mnie w Kielcach jest jedna taka półówka, o ile nie krótsza od góry i z dołu

Tak w ogóle to jakże mogłabym nie wspomnieć o genialnych rzęsach sztucznych, kupionych na spontanie w dniu Sylwestra 2010 <3 trzymały się całą noc bez zarzutu (klej tylko trochę wnerwia przy ściganiu, bo zostaje, ale to dowód, że dobrze 3ma), przyciełam je tylko troszkę z długości pamiętam, ale zdarza mi się je nadal założyć na imprezę. Widziałam w archiwum strony Essence, że była kiedyś cała taka szafa, chyba limitka ze sztucznymi rzęsami - buu, takie śliczne tam były, ja takie chceee ;(

nowy wymiar pisania

http://ktozabroni.blogspot.com/

Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:21   #2002
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kosmetoZakupocholiczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ma ktoś może róż z Essence silky touch blush w kolorze 30 secret it girl bardzo bym była wdzięczna za jakieś fotki tego różu bo w mojej naturze nie ma testerów a nie jestem skora do macania pełnowartościowych produktów jakieś relacje z ich używania też mile widziane
możesz zajrzeć do mnie http://zakupowebestie.blogspot.com/2...secret-it.html

to ostatnimi czasy mój ulubiony róż
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:25   #2003
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
moja droga, operowanie piekną polszczyzną i słownymi girlandami to sztuka którą należy pielęgnować w czasach esemesów i pisania skrótami czy symbolami

Masz świętą rację
Mnie na przykład krew nagła zalewa, kiedy ludzie nie potrafią sklecić paru poprawnych zdań w swoim ojczystym języku. Co prawda nie jestem purystką językową, ale łapię się na tym, że zwracam uwagę na błędy popełniane przez spotykanych ludzi, a już na porządku dziennym są awantury z moim bratem o "włączanie" a nie "włanczanie", "perfumy"
a nie "perfumę" itp.
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:25   #2004
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka

I kijowe wg mnie jest to, że przy tak wielu produktach nie ma testerów :|

A, no i powiedzcie mi Dziewczyny, czy dobry jest nabłyszczacz do paznokci (w sensie ostatni etap malowania ich) i podkład pod lakier?

nowy wymiar pisania

http://ktozabroni.blogspot.com/

Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”

Edytowane przez antonina_bielska
Czas edycji: 2011-05-02 o 13:29
antonina_bielska jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:38   #2005
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
I kijowe wg mnie jest to, że przy tak wielu produktach nie ma testerów :|

A, no i powiedzcie mi Dziewczyny, czy dobry jest nabłyszczacz do paznokci (w sensie ostatni etap malowania ich) i podkład pod lakier?

Ja mam ten quick dry top coat i powiem tak, rzeczywiście pięknie nabłyszcza paznokcie, po jego nałożeniu mam śliczna taflę na powierzchni pazurka. Jednak jeśli chodzi o przedłużenie trwałości lakieru to tutaj nie ma co liczyć na cuda, lakier tak samo odpryskiwał jak i bez niego.
czuprynka jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:50   #2006
zzzielona
Wtajemniczenie

Napisałam recenzję pomadek z Essence wraz ze swatchami na ustach (nr 53 ALL ABOUT CUPCAKE :P i 44 ALMOST FAMOUS), jeśli ktoś jest chętny to zapraszam:
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...sencowych.html
Stary 2011-05-02, 13:54   #2007
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Muszę przyznać, że nowości się udały Essence. Oprócz rozświetlacza SC, błyszczyka SWM, linerów żelowych i pomarańczowego MA chyba do grona moich ulubieńców dołączy korektor Stay All Day.

Wzięłam go do tuszowania cieni pod oczyma i przykryty bb kremem i zapudrowany lekko spełnia rolę. Nie musze nakładać tony rozświetlacza pod oczy i wyglądać jak klaun lub ganguro. Lekko też przykrył moją piękną żyłę, jaką mam właśnie pod okiem, nie rzuca się już tak w oczy i już raczej nikt mi nie powie z odleglości 1,5 metra 'Ty masz żyłę pod okiem, prawda?'.

Zapewne nie jest to produkt idealny i ciut sie zbiera w zmarszczkach, ale póki co to najlepsze, co mi sie udało zdobyć. Na razie daję mu plusa

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:56   #2008
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Napisałam recenzję pomadek z Essence wraz ze swatchami na ustach (nr 53 ALL ABOUT CUPCAKE :P i 44 ALMOST FAMOUS), jeśli ktoś jest chętny to zapraszam:
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...sencowych.html
Po Twoich zdjęciach zakochałam się w All about cupcake

wymiana
zuz123 jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:58   #2009
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
jak sprawują się kredki Metallic? są trwałe?
Moim zdaniem średnio. Mam czarną, która niestety na skórze robi się grafitowa i fioletową, która też trochę traci kolor na skórze (a szkoda, bo kolor ma identyczny jak fioletowa z limitowanki Crazy About Colour, którą strasznie lubiłam)
Stary 2011-05-02, 14:05   #2010
blue_mysecka
Zakorzenienie

po obejzeniu swatchy (http://fourfairies.blogspot.com/2011...-swatches.html) stwierdziłam, że muszę kupić te lakiery MD 69 Movin' on i 71 Wanna kiss? śliczne kolorki

czy u którejs z Was w Naturze są jeszcze niezapominajkowe lakiery????

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości