Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-03, 17:06   #2971
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
ja tam sadze ze masz taki sam odrost naturalek co ja. serio. Nie widzisz tego bo roznica jest w tym ze ty dalej masz farbowane koncowki, a ja dawno sie ich juz pozbylam.
Ale juz nie namawiam, bo wiem ze sie uparlas i juz. hyhy.
no bo ja nigdy krotkich nie mialam i sie boje dlatego sie tak upieram ØD eh, przeczekam

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
no to moje maleństwo ma równo 2tyg. i 5 dni
kolejna aktualizacja dopiero za miesiąc albo dopiero przed Wigilią, bo nie będę Was niepotrzebnie zanudzać tym, ale chciałabym już mieć takie wielkieee na pół głowy...
ech, gdybym się raz wtedy nie złamała już bym na pewno wielki odrost miała

jak mokre to lepiej je widać, na szczęście na suchych już tak się to w oczy nie rzuca, stąd ta mapka
bardzo ladny, zanim sie obejrzysz i odrost bedzie wielki i znow razem z nami bedziesz narzekac jak to wyglada

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-03, 17:12   #2972
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dziękuję raz jeszcze, jesteście mega kochane

dzisiaj pokazałam się ludziom w krótkich włosach... różnie to przyjęli. wszyscy byli maksymalnie zszokowani, każdy kto mnie zobaczył miał minę w stylu "O_o", niektórzy mnie chcieli zabić "po co ścinałaś te włosy, były piękne !" (a wcześniej non stop słyszałam, jakie to są zniszczone i czemu ich nie zetne ), inni powiedzieli, że nie jest źle, a jeszcze inni zaczęli mnie wyśmiewać od chłopaczków... ledwie dotrwałam do końca lekcji...
ale nie żałuję, że ścięłam. chociaż miło nie jest...
nie przejmuj sie takie zachowania wynikaja ppoprostu z zaskoczenia, olej to i ciesz sie z zapuszczania i nie pokazuj ze sie przejmujesz negatywnymi opiniamii!!

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-03, 17:33   #2973
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
no to moje maleństwo ma równo 2tyg. i 5 dni
kolejna aktualizacja dopiero za miesiąc albo dopiero przed Wigilią, bo nie będę Was niepotrzebnie zanudzać tym, ale chciałabym już mieć takie wielkieee na pół głowy...
ech, gdybym się raz wtedy nie złamała już bym na pewno wielki odrost miała

jak mokre to lepiej je widać, na szczęście na suchych już tak się to w oczy nie rzuca, stąd ta mapka
jak na niecałe 3 tyg to ładny odrost
mi ostatnio coś wolno rosną
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2011-11-03, 19:47   #2974
ania4488
Raczkowanie

nie przejmuj się !! jak rozjaśniłam włosy , większość ludzi nie zauważyła różnicy, za to moja siostra codziennie się ze mnie naśmiewała i mówiła, że mam włosy koloru siana albo mandarynki... najważniejsze jest to, żebyś sama się dobrze w nich czuła. Z tygodnia na tydzień włoski będą coraz dłuższe, będą inaczej się układać i będziesz mogła wykombinować sobie różne fryzurki.
jutro odpowiadaj ludziom, że ścięłaś, bo pomyślałaś, że ładnemu we wszystkim ładnie- odechce im się żartowania.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

zastanawiam się nad tym Diacolorem. Czy w palecie są jakieś popielate blondy? chciałabym zredukować jakoś mój rudy odcień
ania4488 jest offline  
Stary 2011-11-03, 20:50   #2975
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
dziękuję raz jeszcze, jesteście mega kochane

dzisiaj pokazałam się ludziom w krótkich włosach... różnie to przyjęli. wszyscy byli maksymalnie zszokowani, każdy kto mnie zobaczył miał minę w stylu "O_o", niektórzy mnie chcieli zabić "po co ścinałaś te włosy, były piękne !" (a wcześniej non stop słyszałam, jakie to są zniszczone i czemu ich nie zetne ), inni powiedzieli, że nie jest źle, a jeszcze inni zaczęli mnie wyśmiewać od chłopaczków... ledwie dotrwałam do końca lekcji...
ale nie żałuję, że ścięłam. chociaż miło nie jest...
Ja myślę, że po części z zaskoczenia i zazdrości to wynika - bo wiele osób ma zniszczone siano i z nim chodzi bo boi się ściąć, ale są i tacy jak np. ja zazdroszczą ale poztywnie, chwaląc bo sami przez niedopasowanie do twarzy na taką fryzurkę sobie pozwolić nie mogą. A po części wynika też z niedojrzałości i pewnie młodego wieku niektórych. Czy 97 w nicku to Twój rocznik? Jeśli tak, to rówieśnicy niektórzy po prostu mają pstro w głowie, nie umieją pomyśleć tak jak Ty przyszłościowo, że zapuścisz już zdrowe włosy i tyle. Chociaż takie zachowanie często można też spotkać u ludzi sporo starszych, którzy boją się jakichkolwiek zmian, nawet dla ich własnego dobra.

Przez Ciebie sama zastanawiam się czy zaryzykować i czy ściąć

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:19   #2976
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no bo ja nigdy krotkich nie mialam i sie boje dlatego sie tak upieram ØD eh, przeczekam

bardzo ladny, zanim sie obejrzysz i odrost bedzie wielki i znow razem z nami bedziesz narzekac jak to wyglada
Rozumiem Cię, bo ja zawsze miałam długie, a jak teraz mam takie za ramiona i w dodatku w niezachwycającej kondycji to w ogóle się czuje źle, a co dopiero jak bym miała króciuteńkie... ale z drugiej strony... zawsze bliżej do natury i nie musi człowiek patrzeć na ten pofarbowany chłam
Co do odrostu to dziękuje ja już chcę narzekać takie narzekanie to ja lubię

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jak na niecałe 3 tyg to ładny odrost
mi ostatnio coś wolno rosną
Dziękuje może to przez ten zbliżający się okres zimowy? Albo potrzebują więcej dopalaczy.
Jeżeli mi mama dobrze zmierzyła, bo starała się jak mogła to mój odrost ma 1,5 cm a to raptem 2 tygodnie i 5 dni, żeby był pełny miesiąc brakuje ok 11 dni gdyby mi przez ten czas urosły jeszcze o 1 cm, to miałabym przyrost ok. 2,5 cm więc dla mnie już całkiem dobry wynik Wiem, że są osoby którym udało się osiągnąć przez pewien czas 3 cm, a potem średnio 2, gdyby moje tak rosły byłabym w 7 niebie A jak już osiągnę włosy za biust czyli 60-65 cm to potem mogą sobie rosnąć te 1,5 cm tak jak mi zawsze rosło

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:23   #2977
gabi97
Raczkowanie

Cytat:
Ja myślę, że po części z zaskoczenia i zazdrości to wynika - bo wiele osób ma zniszczone siano i z nim chodzi bo boi się ściąć, ale są i tacy jak np. ja zazdroszczą ale poztywnie, chwaląc bo sami przez niedopasowanie do twarzy na taką fryzurkę sobie pozwolić nie mogą. A po części wynika też z niedojrzałości i pewnie młodego wieku niektórych. Czy 97 w nicku to Twój rocznik? Jeśli tak, to rówieśnicy niektórzy po prostu mają pstro w głowie, nie umieją pomyśleć tak jak Ty przyszłościowo, że zapuścisz już zdrowe włosy i tyle. Chociaż takie zachowanie często można też spotkać u ludzi sporo starszych, którzy boją się jakichkolwiek zmian, nawet dla ich własnego dobra.

Przez Ciebie sama zastanawiam się czy zaryzykować i czy ściąć
podniosłaś mnie na duchu, dziękuję tak, tak, to mój rocznik i zdaję sobie sprawę, że to co najmniej dziwne mieć w tym wieku tak zniszczone włosy, żeby była konieczność ich ścięcia

ścinaj ! i nie przejmuj się tym, czy będzie pasować do Twojego kształtu twarzy, czy nie - ja nawet o tym nie myślałam, wiedziałam tylko, że chcę mieć naturalki jak najszybciej
Stary 2011-11-03, 21:49   #2978
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:

ścinaj ! i nie przejmuj się tym, czy będzie pasować do Twojego kształtu twarzy, czy nie - ja nawet o tym nie myślałam, wiedziałam tylko, że chcę mieć naturalki jak najszybciej
ja tam osobiście jak mówilam boje sie ciecia, ale naprawdę, z ręką na sercu, jeśli komuś taka możliwośc przychodzi do głowy to ja popieram jak najbardziej! sama zazdroszcze innym takiej odwagi do zmieniania siebie i nie poddawania się stereotypom dlatego dziewczyny, jeśli jesteście w stanie się przemuc to ścnajcie, będzie łatwiej zapuszcza, a nie tak jak ja, przez to, że mam te stare farbowańce czuje sie fatalnie i ciągle myśle czy by jednak nie pofarbowac raczej tego nie zrobie, bo podoba mi sie moj naturalny kolor coraz bardziej, ale jednak meczy mnie ta różnica kolorów jaka mam obecnie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:49   #2979
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

Dziękuje może to przez ten zbliżający się okres zimowy? Albo potrzebują więcej dopalaczy.
Jeżeli mi mama dobrze zmierzyła, bo starała się jak mogła to mój odrost ma 1,5 cm a to raptem 2 tygodnie i 5 dni, żeby był pełny miesiąc brakuje ok 11 dni gdyby mi przez ten czas urosły jeszcze o 1 cm, to miałabym przyrost ok. 2,5 cm więc dla mnie już całkiem dobry wynik Wiem, że są osoby którym udało się osiągnąć przez pewien czas 3 cm, a potem średnio 2, gdyby moje tak rosły byłabym w 7 niebie A jak już osiągnę włosy za biust czyli 60-65 cm to potem mogą sobie rosnąć te 1,5 cm tak jak mi zawsze rosło
wydaje mi się, że to przyczyna leków, bo właśnie czytałam w ulotce i na forach, że osłabia włosy i mi wypadało tyle, że w szoku byłam
Stary 2011-11-03, 21:57   #2980
gabi97
Raczkowanie

Cytat:
ja tam osobiście jak mówilam boje sie ciecia, ale naprawdę, z ręką na sercu, jeśli komuś taka możliwośc przychodzi do głowy to ja popieram jak najbardziej! sama zazdroszcze innym takiej odwagi do zmieniania siebie i nie poddawania się stereotypom dlatego dziewczyny, jeśli jesteście w stanie się przemuc to ścnajcie, będzie łatwiej zapuszcza, a nie tak jak ja, przez to, że mam te stare farbowańce czuje sie fatalnie i ciągle myśle czy by jednak nie pofarbowac raczej tego nie zrobie, bo podoba mi sie moj naturalny kolor coraz bardziej, ale jednak meczy mnie ta różnica kolorów jaka mam obecnie
a czemu masz taką blokadę przed ścięciem ? to tylko włosy, odrosną
ja też za sobą nie przepadam w krótkich i mogłabym znaleźć milion powodów, dlaczego ta fryzura mi nie pasuje, ale ... po co ?
Stary 2011-11-03, 22:04   #2981
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
a czemu masz taką blokadę przed ścięciem ? to tylko włosy, odrosną
ja też za sobą nie przepadam w krótkich i mogłabym znaleźć milion powodów, dlaczego ta fryzura mi nie pasuje, ale ... po co ?
wiem, ja Cię normalnie podziwiam ja mam blokadę, bo nigdy nie miałam krótkich, druga sprawa, że mój tż akceptuje tylko długie włosy, trzecia sprawa, że ja mam multum kompleksów, a jakbym ścięła włosy to bym potem ryczała ze 2 lata eh, ciężko byc mną

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:20   #2982
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
podniosłaś mnie na duchu, dziękuję tak, tak, to mój rocznik i zdaję sobie sprawę, że to co najmniej dziwne mieć w tym wieku tak zniszczone włosy, żeby była konieczność ich ścięcia

Jesteśmy po to by się wspierać, a poza tym - to sama prawda
Ja zaczęłam farbować w 2 klasie gimnazjum w zasadzie to tak pod koniec, ale jestem starsza więc czasy się zmieniły ale farby jak niszczyły tak niszczą. Dobrze jednak, że tak wcześnie podjełaś decyzję by zapuścić swoje i zobaczysz, że te zawistne małpy będą pękać z chorej zazdrości, a chłopacy którzy się śmieli o ile tacy byli - będą żałować

Cytat:
wiem, ja Cię normalnie podziwiam ja mam blokadę, bo nigdy nie miałam krótkich, druga sprawa, że mój tż akceptuje tylko długie włosy, trzecia sprawa, że ja mam multum kompleksów, a jakbym ścięła włosy to bym potem ryczała ze 2 lata eh, ciężko byc mną
Też mam parę kompleksów na które przymykam oczy, ale to co kiedyś było można powiedzieć moim atutem teraz jest największym kompleksem takim do zmienienia na szczęście (jednak potrzeba czasu a ja niecierpliwa ) - WŁOSY

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:25   #2983
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
wydaje mi się, że to przyczyna leków, bo właśnie czytałam w ulotce i na forach, że osłabia włosy i mi wypadało tyle, że w szoku byłam
uuu a to takie leki na stałe czy tymczasowo? współczuje tak czy siak
tak apropos leków itp. ciekawa jestem czy tabletki anty też działają jakoś negatywnie na włosy w sensie wypadanie czy opóźnienie porostu, w sumie nic takiego ani razu nie zauważyłam przez tyle czasu, raz jedynie ale dopiero teraz na początku września wypadały jakoś nagminnie ale po ok miesiącu przechodziło aż przeszło, jednak obwiniam za to farbowanie u fryzjerki w sierpniu i uczulenie na coś na wyjeździe.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-11-03, 23:05   #2984
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

zastanawiam się nad tym Diacolorem. Czy w palecie są jakieś popielate blondy? chciałabym zredukować jakoś mój rudy odcień
Ale popiel chyab rudego nie przykrywa? Czy to nie tak, ze nakladajac odcien zimny na cieply mozemy sie spodziewac zielonosci? ja bym radzila naturalne odcienie, czyli bez miejsc po przecinku, bo są bezpieczne, pokrywaja wszelkie refleksy i w Diacolor wychodza suuuuper naturalnie, naprawde.

Gabi, nie wiem, jak wygladalas w dlugich wlosach, ale jeszcze raz powiem, ze w tych ekstra!!!! Jestes taka młodziutka, wiec jeszcze dłuuugie lata z pieknymi, naturalkami Cie czekaja

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-11-03 o 23:07
Joskelyn jest offline  
Stary 2011-11-04, 07:32   #2985
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
tak apropos leków itp. ciekawa jestem czy tabletki anty też działają jakoś negatywnie na włosy w sensie wypadanie czy opóźnienie porostu, w sumie nic takiego ani razu nie zauważyłam przez tyle czasu, raz jedynie ale dopiero teraz na początku września wypadały jakoś nagminnie ale po ok miesiącu przechodziło aż przeszło, jednak obwiniam za to farbowanie u fryzjerki w sierpniu i uczulenie na coś na wyjeździe.
to były psychotropy, bo ja mam zaburzenia lęku panicznego. i brałam jeden lek od 2 lat i było ok, a w wakacje lekarz mi własnie zaproponował z psychotropów coś no i jednak nie pomogło i te włosy mi od tego leciały. ale wróciłam z powrotem do starego leku, więc myślę, że wrócą do normy
poza tym może też wpływa na to środowisko, tzn. teraz jesień, ogrzewanie w domu itd.
a co do antykoncepcji to jak brałam to mi się nic z włosami nie działo
Stary 2011-11-04, 08:45   #2986
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
jak ja jużywałam tabletek anty to wszystko było jak najbardziej ok, włosy wypadały, ale mi dość dużo się sypie, ale nie więcej niż zwykle

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-04, 08:48   #2987
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Ja zaczęłam farbować w 2 klasie gimnazjum w zasadzie to tak pod koniec, ale jestem starsza więc czasy się zmieniły ale farby jak niszczyły tak niszczą. Dobrze jednak, że tak wcześnie podjełaś decyzję by zapuścić swoje i zobaczysz, że te zawistne małpy będą pękać z chorej zazdrości, a chłopacy którzy się śmieli o ile tacy byli - będą żałować

Też mam parę kompleksów na które przymykam oczy, ale to co kiedyś było można powiedzieć moim atutem teraz jest największym kompleksem takim do zmienienia na szczęście (jednak potrzeba czasu a ja niecierpliwa ) - WŁOSY
no włłaśnie o to chodzi, że i moim atutem kiedyś były włosy, zawsze każdy mi je chwalił, długie to pasa, naturalne itd, a teraz ... sama sobie zniszczyłam

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-04, 09:37   #2988
rockandrollqueen
Zadomowienie

o widzę, że i drugi wątek o zapuszczaniu naturalnych włosów - chętnie się do was przyłączę

Cytat:
A ile czasu farbowałaś jeśli można z ciekawości spytać?
Ja zaczęłam późno, bo w wieku 20 lat. Teraz mam 22, więc zbyt długo się nie nafarbowałam, ale tyle kolorów miałam na głowie, że szkoda gadać.

W moim gimnazjum nie można było farbować włosów, ani się malować, ani malować paznokci, ani nic z tych rzeczy i bardzo tego pilnowali. Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej ściganie za trochę tuszu na rzęsach i bezbarwny lakier do paznokci to już jakaś przesada, co to były za czasy?

Choć z drugiej strony teraz gimnazjum wygląda tak, że ja się nie dziwię, że mnie odmładzają

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ale popiel chyab rudego nie przykrywa? Czy to nie tak, ze nakladajac odcien zimny na cieply mozemy sie spodziewac zielonosci? ja bym radzila naturalne odcienie, czyli bez miejsc po przecinku, bo są bezpieczne, pokrywaja wszelkie refleksy i w Diacolor wychodza suuuuper naturalnie, naprawde.
Nakładając zimny odcień na ciepły możemy się spodziewać zieleni, ale gdy popiel kładziemy na żółty (bo zółty+niebieski = zielony), dlatego żółtko neutralizuje się fioletem/opalem. A na rudy zdecydowanie popiel. Natura też może być

gabi97 - podziwiam Cię za odwagę - nie przejmuj się komentarzami, bo bardzo ładnie Ci w tych krótkich włoskach
Stary 2011-11-04, 10:11   #2989
201607040946
Konto usunięte

och, jak ja się cieszę,że nie jestem juz nastolatką, nikt mi nie powie, że coś mu się nie podoba we mnie bo dam w morde, przepraszam za wyrażenie:brzyda l: na szczęscie, do rękoczynów nie dochodziło

ja zaczęłąm farbować w wieku 15 lat, wtedy na swoj blond polozylam "blond", wyszedł rudawy, pamietam odrosty, wtedy mialam to gdzies
201607040946 jest offline  
Stary 2011-11-04, 10:14   #2990
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
to były psychotropy, bo ja mam zaburzenia lęku panicznego. i brałam jeden lek od 2 lat i było ok, a w wakacje lekarz mi własnie zaproponował z psychotropów coś no i jednak nie pomogło i te włosy mi od tego leciały.
tez brałam psychotropy i wlosy mi wolniej rosły, nie wypadały, ale rosły wolniej. a znajomy stracił duuużo włosów, prawie wyłysiał
Stary 2011-11-04, 10:24   #2991
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
tez brałam psychotropy i wlosy mi wolniej rosły, nie wypadały, ale rosły wolniej. a znajomy stracił duuużo włosów, prawie wyłysiał
mi własnie też wolno rosły. 2 miesiące minęły a urosły tyle, co normalnie w miesiąc... masakra jakaś. teraz jak zmieniłam lek to mi tak nie wypadają, ale wiadomo, zanim się wszystkie toksyny itd wypłuczą to minie trochę czasu.
Stary 2011-11-04, 10:36   #2992
201607040946
Konto usunięte

mnie ogolnie takie leki przerażają, za dużo skutków ubocznych, jak nie od razu, to potem
Stary 2011-11-04, 10:52   #2993
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Właśnie zrobiłam sobie zdjęcie włosków

Ja nie wiem jak to jest ale co zdjęcie to mam inny kolor O_o'
Ja to jak pory roku jestem chyba, ... hahahahahaha

oczywiście już całe moje naturalne :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje Listopad 11.jpg (45,9 KB, 51 załadowań)
Ivonea jest offline  
Stary 2011-11-04, 11:00   #2994
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:

aaaaa piękne!
nie mogę się doczekc, aż moje naturalki beda takiej długości

a propos koloru to naturalne włosy chyba tak mają, że kolor się zmienia, np. w zależności od światła
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-11-04, 11:01   #2995
201607040946
Konto usunięte

śliczne! długość, skręt, kolor, jakość - cudo
Stary 2011-11-04, 11:11   #2996
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Ten skręt to przez cieniowanie ^_-
Zresztą sama sobie obcinałam, jak widać:/ Trochę nie koniecznie mi to wyszło .. eh...

Ale dziękuję :P
Miło mi że się podobają ^_^
Ivonea jest offline  
Stary 2011-11-04, 11:22   #2997
xxxJuanaxxx
Zadomowienie

GG do xxxJuanaxxx

Witam,
mogę do Was dołączyć? Od 2 lat farbowałam włosy (głownie brązy i mahoń). Ostatnio odwaliło mi na punkcie włosów i postanowiłam zapuścić je do talii. Chcę, żeby były piękne i zdrowe, dlatego... WRACAM DO NATURALNYCH (czyli do mojego mysiego ciemnego blondu) Nie farbuję już 4 miesiące... Odrost ma ok 5 cm... TŻ ciągle powtarza mi, że go nie widać, ale ja go widzę... Zastanawiam się, czy nie przefarbować włosów za jakieś 2 miesiące nie ruszając odrostów...
Jeju... tak chciałabym mieć naturalne włosy do tali... Ale na to muszę poczekać chyba 5 lat...;/ nie wiem, czy wytrwam tak długo

Gabi... podziwiam Gratuluje odwagi i... wyglądasz super
xxxJuanaxxx jest offline  
Stary 2011-11-04, 11:54   #2998
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie ogolnie takie leki przerażają, za dużo skutków ubocznych, jak nie od razu, to potem
ja mmusiałam akurat brać, a te niby miały mieć mniej skutków ubocznych. ten co biorę teraz to nie psychotrop i jedynie senna po nim jestem.
Cytat:

śliczne
jak widzę na ulicy laski z naturalnym kolorem włosów, to aż mi się smutno robi, bo tęsknię za moimi
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
a propos koloru to naturalne włosy chyba tak mają, że kolor się zmienia, np. w zależności od światła
Stary 2011-11-04, 11:59   #2999
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:

piekne i besprzecznie dusze niz moje

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-11-04, 12:04   #3000
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Witam,
mogę do Was dołączyć? Od 2 lat farbowałam włosy (głownie brązy i mahoń). Ostatnio odwaliło mi na punkcie włosów i postanowiłam zapuścić je do talii. Chcę, żeby były piękne i zdrowe, dlatego... WRACAM DO NATURALNYCH (czyli do mojego mysiego ciemnego blondu) Nie farbuję już 4 miesiące... Odrost ma ok 5 cm... TŻ ciągle powtarza mi, że go nie widać, ale ja go widzę... Zastanawiam się, czy nie przefarbować włosów za jakieś 2 miesiące nie ruszając odrostów...
Jeju... tak chciałabym mieć naturalne włosy do tali... Ale na to muszę poczekać chyba 5 lat...;/ nie wiem, czy wytrwam tak długo

Gabi... podziwiam Gratuluje odwagi i... wyglądasz super
wiamy i jak najbardziej zapraszamy problem z pofarbowaniem wlosow nie ruszajac odrostow jest taki, ze najczesciej kazde pasmo po jakims czasie ma inna dlugosc, tzn na innej dlugosci konczy sie ten odrost. ale przefarbowac na kolor podobny do naturalnego jak najbardziej warto, to napewno ulatwia zapuszczanie naturalnych wlosow

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości